Witajcie drodzy Czytelnicy. 

W związku z ogromną ilością artykułów na temat koronawirusa śpieszymy z wyjaśnieniem, że nie jesteśmy w stanie tłumaczyć ich wszystkich. 

Poniżej gorąco polecamy artykuł dr Jaśkowskiego, który gaya.w zostawiła nam w komentarzach i który jest precyzyjną analizą tego w jaki sposób jesteśmy oszukiwani odnośnie kolejnych pandemii, epidemii, wybuchów zarazy itd.  Dziękujemy Ci gaya.w za odnośnik 🙂

Proszę zapoznać się z artykułem w poniższym odnośniku, warto:

http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-chinski-wirus-wuhan-uzyteczni-idioci-akcji/?fbclid=IwAR1VPALzhwPUhKSH8t2cTfpQ09p9p6iqfuk3ZsWJkk_TubG4A3Li6wNI2Hg 

Kto forsuje epidemie? Jakie są ich zbrodnie?

Autor: Jon Rappoport

30 stycznia 2020r.

Wraz z omawianiem chińskiej epidemii, widzimy pojawiających się wielu nowych czytelników, którzy zwracają uwagę na to o czym tutaj piszemy. Pragnę tutaj wyeksponować kilka faktów odnośnie współczesnego systemu medycznego czyli rzeczy, które prezentowałem już wielokrotnie. 

Robię to ze względu na tą niewielką rzecz, która jest nazywana REPUTACJĄ. Jeśli wszelkie rejestry głównych oficjeli medycznych byłyby naprawdę rozumiane, to ludzie postrzegaliby ich nieudowodnione orzeczenia z wielką dozą sceptycyzmu. Oświadczenie np. takie jak: 

WIRUS ROZPRZESTRZENIA SIĘ; JEST TO POWAŻNA EPIDEMIA; POŚPIESZNIE PRZEKAZUJEMY DO PRODUKCJI NOWĄ SZCZEPIONKĘ; KAŻDY MUSIĄ JĄ WZIĄĆ. 

Również ujawniam fakty, gdyż ŚMIERĆ SPOWODOWANA LECZENIEM MEDYCZNYM jest rutynowo zamiatana pod dywan przez media mainstreamowe. W rzeczywistości w wyniku ignorancji medialnej, temat medycznej szkodliwości jest tam gdzie było zagadnienie jedzenia zatrutego w bezczelny sposób w XIX i XX wieku. W tamtym czasie giganci przetwórstwa żywności stworzyli swój własny Dziki Zachód gdzie mogli sprzedawać śmiertelne trucizny (dosłownie: zjadasz i umierasz), które były ukryte w produktach. Media pomogły wyeksponować te zbrodnie i przebić się do opinii publicznej, co spowodowało wprowadzenie pewnych reform. Obecnie, na arenie medialnej, mainstream jest partnerem w popełnianiu zbrodni.

Główniejsze postacie medyczne siedzą na informacyjnej bombie z opóźnionym zapłonem. Zakres medycznego okaleczania i zabójstw ludzi jest oszałamiający. 

Wyobraźmy sobie odczyty w Kongresie przed kamerami z reporterami z USA i Europy, którzy są przygotowani na szokujące artykuły odnośnie najczęstszych przyczyn śmierci: 

SENATOR: Proszę pana, mam przed sobą liczby dotyczące śmierci spowodowanych leczeniem medycznym. W jaki sposób możecie utrzymywać w tajemnicy przed opinią publiczną? 

Komisarz FDA (Agencja Żywności i Leków): Nie jest to tajemnicą, proszę pana. Wielu ekspertów wie o tym. 

SENATOR: Przeglądam budżet federalny opiewający na tryliony dolarów. Patrzę na fundusze, które zostały przeznaczone na rozwiązanie tej strasznej sytuacji. Gdzie obecnie są te wszystkie fundusze? 

Komisarz FDA: Nigdzie. Proszę nas o to nie obwiniać. 

Wiem, że mass media nie publikują raportów na ten temat od wielu lat. Kontaktowałem się z ludźmi z prasy i podałem im fakty, jednak nic z tego nie wynikło. 

Przytoczmy tutaj kilka przykładów.

26 lipca 2000 r. Dziennik Amerykańskiego Stowarzyszenia Medialnego opublikował artykuł pt. “Czy Amerykański system zdrowia jest naprawdę najlepszy na świecie?”, autorstwa dr Barbary Starfield, która jest wielbionym ekspertem ds. zdrowia w Publicznym Instytucie Zdrowia Johnsa Hopkinsa. 

Starfield donosiła o tym, że system medyczny zabija 225 tys. Amerykanów rocznie. 106 tys. następuje z powodu zatwierdzonych przez FDA leków a 119 tys. z powodu błędnego leczenia i pomyłek popełnionych w szpitalach. Ekstrapolując tę liczbę na dekadę mamy 2,25 milionów przypadków śmiertelnych. Przeczytajcie sobie tę ostatnią liczbę ponownie. 

Wywiad z Starfield przeprowadziłem w 2009 roku. Zapytałem jej czy jest świadoma jakichkolwiek starań ze strony rządu Amerykańskiego w celu wyeliminowania tego holokaustu, oraz czy kiedykolwiek kontaktowały się z nią rządowe agencje zdrowia, w celu omówienia tych liczb i podjęcia jakichś działań. W obu przypadkach odpowiedź brzmiała NIE. 

Oto kolejny przypadek: BMJ 7 czerwca 2012 roku (BMJ 2012:344:e3989) autora Jeanne’a Lenzera. Lenzer odnosi się do raportu Instytutu ds. Bezpieczeństwa Praktyk Medycznych: 

“Instytut ten obliczył, że przepisane lekarstwa w 2011 roku były odpowiedzialne za wywołanie poważnych dolegliwości lub spowodowanie kalectwa u od 2 do 4 milionów ludzi, w tym za 128 tys. przypadków śmiertelnych. 

Raport ten określa to “jednym z najpoważniejszych niebezpieczeństw dla ludzkości, spowodowanych działalnością człowieka”. 

Raport został przygotowany przez niezależnych badaczy, którzy skorzystali z bazy danych FDA odnośnie “przypadków poważnej szkodliwości środków medycznych”. 

Z tego powodu twierdzenie, że FDA nie zdaje sobie z tego sprawy jest czystym absurdem. Agencja ta wie o tym, ale nic się nie odzywa, gdyż to ci sami ludzie podpisują certyfikaty jako zgodne z prawem, skuteczne oraz bezpieczne dla ludzi. Jednak ciągle środki medyczne zabijają lub okaleczają Amerykanów. 

Oto kolejny przypadek. Tytuł artykułu, “Epidemia chorób oraz śmierci spowodowanych lekami z recepty” autora Donalda Lighta. Autor jest wykładowcą na Uniwersytecie Rowan, a w 2013 roku odebrał nagrodę od Amerykańskiego Stowarzyszenia Socjologów dla Wybitnego Naukowca Praktyk Socjologicznych. Light jest założycielem poprzedniego Centrum Bioetyki na Uniwersytecie w Pensylwanii. W 2013 roku był członkiem w Centrum Etyki w Harwadzie Edmonda J. Jest on sekretnym Profesorem odwiedzającym Uniwersytet w Stanford. 

Donald Light: “Przepisywane na receptę środki epidemiologiczne są czwartym powodem najczęstszych śmierci powiązanych z udarami oraz są powodem około 2460 śmierci tygodniowo w USA. Około 330 tys. pacjentów rocznie umiera w USA i Europie z powodu przepisanych leków. Lekarstwa są przyczyną 20 krotnie większej hospitalizacji [6,6 milionów przypadków], tak samo jak i upadki z wysokości, wypadki drogowe, a rocznie jest zgłaszanych około 80 milionów pomniejszych przypadków związanych z zażyciem lekarstw, takich jak: ból, dyskomfort lub nieprawidłowe funkcjonowanie organizmu wpływające na produktywność oraz zdolności troszczenia się o innych ludzi. Śmierci spowodowane przedawkowaniem leków, błędami lub zażywaniem lekarstw bez porozumienia z lekarzem tylko powiększą te liczby”. (publikacja ASA, przypisy, listopad 2014).  

Statystyki, które tutaj podaję ukazują problem równy tsunami pustoszącemu Amerykę i Europę. 

Dlaczego główne media nic o tym nie mówią? 

Oczywistym powodem jest ogromny przychód z tytułu reklam produktów farmaceutycznych, który spadłby jak dojrzałe jabłka z drzewa. 

Istnieją, jednak jeszcze inne powody.

Każdy medyczny biurokrata, asystent lub ekspert, który wskakuje do rozpędzonego pociągu medycznego i zapewnia opinię publiczną o tym, że lekarstwa i szczepionki są zadziwiająco bezpieczne, ma do czynienia z bombą z opóźnionym zapłonem, co zostało pisane powyżej. 

Jeśli bomba ta zostanie powszechnie rozpoznawana to kto będzie wierzył w tych profesjonalnych bandytów? Kto zaakceptuje to co nam mówią? W jaki sposób mogliby utrzymać swoją wiarygodność? 

System, który reprezentuję zabija 2,25 milionów ludzi w ciągu dekady i okalecza od 20 do 40 milionów innych, jednakże, chcę was serdecznie zapewnić, że szczepionki nie stanowią żadnego zagrożenia. Są one niezwykle bezpieczne”. Co za bzdura … 

Każde ogłoszenie odnośnie tego tematu, opublikowane z kartelu Ministerstwa Prawdy, spowodowałoby niedowierzanie i tylko spotęgowało ogólne oburzenie. 

Dziennikarze mainstreamowi, edytorzy i publicyści są świadomi tego, że mówienie prawdy i kontynuowanie i robienie na tym pieniędzy zrujnowałoby podstawowe instytucje społeczne. 

Media są tutaj, by budować wiarygodność w społeczeństwie i jego strukturach. To właśnie dlatego nazywają się “główniejsze” a nie “pomniejsze”. 

Gdy spada ulewny deszcz krytyki, to media tam są po to, by otworzyć parasol nad zorganizowanymi głowami instytucjonalnymi. Odejście w środku ulewy obnażyłoby status quo. 

“Obrona Korony” jest innym określeniem tego zagadnienia. Król może popełniać błędy i może popełnić straszliwe zbrodnie, jednak jest królem i z tego powodu jego pozycja musi pozostać bezpieczna. 

Młodzi dziennikarze bardzo szybko uczą się tego. Jeśli w swojej gorliwości przekroczą cienką linię i postanowią obnażyć ogólnie przyjęty mit, bajkę lub legendę to bardzo szybko pokazuje im się gdzie jest ich miejsce. Wtedy, rozumieją przesłanie, dziennikarstwo ma swoje ograniczenia, a pewne prawdy są prawdami niemymi. 

Eksperci medyczni są jeszcze gorsi. Ich pretensje idealistyczne nie mają granic i są wprost proporcjonalne do ich twierdzeń zasłaniając się przy tym kuloodporną nauką. 

Gdy zaczniesz cebulę obierać warstwa po warstwie, nagle pokazują się osoby aktywujące, osoby robiące na tym interes czy spiskowcy. 

Nie ma nic lepszego ponad wzniosłe umysły, na wysokich pozycjach społecznych, rozdających karty do gry członkom najbliższego kręgu królewskiego, które nazywane są ochroną. Arogancja jest tytaniczna dlatego, że to co jest ukryte jest bardzo zapalnym tematem. 

Wtedy obowiązkiem króla staj się utrzymanie tego tematu w bezpiecznym miejscu, jego ochrony i sprawianiu, by był on uwielbiany.

Nic dziwnego, że potrzeba do tego tak ogromnej armii wytrenowanych pomocników działających w prasie. 

Król ich ma. 

Jednakże, ich monopol upada. 

Stoimy w przededniu nowej eksplozji prawdy. Jest ona nazywana niezależnymi mediami. 

Jeśli oficjele medycznie zaczynają nam mówić o epidemii, a następnie ich aktywiści podchwytują to, a następnie zostaje to rozpowszechnione przez uniżone mass media oraz lekarzy, którzy opowiadają nam o nowym wirusie pustoszącym ziemię, na który jedynym rozwiązaniem jest szczepionka … dlaczego ktokolwiek miałby akceptować ich scenariusz? 

Profesjonalni kłamcy i profesjonalni kryminaliści mogą udawać, że rzucają w nas faktami naukowymi, jednak w większości polegają na zwykłej ignorancji całej opinii publicznej. 

Jon Rappoport – autor 3 zapalnych artykułów: THE MATRI REVEALED, EXIT FROM THE MATRIX i POWER OUTSIDE THE MATRIX. Jon był kandydatem na Kongresmana w 29-tym dystrykcie kalifornijskim. Ciągle zajmuje się praktykami konsultacyjnymi dla swoich prywatnych klientów, których celem jest rozwinięcie osobistej potęgi kreatywności. Nominowany do otrzymania Nagrody Pulitzera, działał i prowadził dochodzenie jako dziennikarz przez 30 lat, pisząc artykuły z dziedziny polityki, medycyny i zdrowia dla CBS Healthwatch, LA Weekly, Spin Magazine, Sterna i innych gazet i magazynów w Europie i USA. Jon wygłaszał wykłady i organizował seminaria na temat globalnej polityki, zdrowia, logiki i siły kreatywności dla publiczności na całym świecie. 

Możecie zasubskrybować jego stronę NoMoreFakeNews tutaj: 

http://j.mp/1HvKCU1 

Jego darmowe maile możecie otrzymywać z bloga OutsideTheRealityMachine tutaj:

http://j.mp/1SfPuzL 

https://outsidetherealitymachine.com      

Strona źródłowa artykułu: 

https://blog.nomorefakenews.com/2020/01/30/who-is-pushing-epidemics-what-are-their-crimes/  

Total Page Visits: 4155 - Today Page Visits: 1