Najświeższe wiadomości: Emerytowany chirurg Ciemnej Floty znany jako “Bones” przedstawił pełne informacje Sojuszowi Tajnego Programu Kosmicznego.

Ponad rok temu skontaktował się ze mną starszy mężczyzna, który twierdził, że jest emerytowanym chirurgiem w jednej z głównych amerykańskich jednostek wojskowych. Najwyraźniej miał kogoś w obszarze Boulder (Kolorado), kto miał na mnie oko, gdy będę w mieście, aby nakręcić odcinki z serii, w której byłem współgospodarzem.

Podszedł do mnie jego przyjaciel i powiedział, że emerytowany chirurg wojskowy chciałby porozmawiać ze mną o swoim wieloletnim zaangażowaniu w wiele programów związanych z TPK (Tajnym Programem Kosmicznym). Intuicyjnie poczułem, że mogę zaufać temu człowiekowi, więc zorganizowałem długą podróż do bardzo odległego miejsca, aby spotkać tego potencjalnego informatora. 

Zaangażowane środki bezpieczeństwa były nieco przesadzone. Zwracam uwagę na sytuacje, w których pojawia się “teatr”, który ma wpłynąć na podejmowane przeze mnie decyzje. Jest to powszechna taktyka kontrwywiadu i jeden z licznych sygnałów ostrzegawczych, na które zwracam uwagę. Sygnały takie wydawały się być uzasadnione poczuciem niepokoju u obu zaangażowanych stron. 

Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, starszy pan wyszedł ze starej przyczepy, która wyglądała jak biuro na budowach. Powoli schodził po krótkich drewnianych schodach, a jego głowa obracała się sprawdzając czy nie dzieje się nic podejrzanego. 

Przedstawił się swoim prawdziwym nazwiskiem i poprosił, abym nazywał go “Bones” [w dosłownym tłumaczeniu „kości”]. Zapytałem czy jego pseudonim odnosi się do postaci z serialu „Star-Trek” [Leonard Horatio „Bones” McCoy – lekarz i drugi oficer na statku Enterprise – przyp. tłum.] Potwierdził, że tak i że jest to również pseudonim, który zwróci na siebie uwagę niewielkich kręgów weteranów – osób kiedyś wtajemniczonych na wysokim szczeblu.

Powiedział mi, że przez ponad 30 lat pracował w szczególnej gałęzi amerykańskiego wojska. Był chirurgiem w różnych programach, które były bardzo podobne do programów MILAB z mojej młodości. Powiedział, że był również zaangażowany w kilka edycji “20 lat i z powrotem” przez okres 20 lat swojej służby wojskowej.

Kiedy zapytałem w jaki program jest zaangażowany, spojrzał mi prosto w oczy i podał faktyczną tajną nazwę programu. Następnie powiedział: “Myślę, że nazywałeś ten program „Ciemna Flota”. Byłem zszokowany usłyszawszy rzeczywistą nazwę tego programu wypowiedzianą tak swobodnie.

Powiedziano mi, że z kilku powodów powinienem zachować w tajemnicy niektóre nazwy programów. Chodzi o bezpieczeństwo operacyjne (Źródła i Metody) oraz możliwość spowodowania problemów dla osób pracujących w terenie. Ujawnienie rzeczywistej nazwy nadanej tym programom zawęziłoby znacznie krąg osób narażając je na niebezpieczeństwo przesłuchań związanych z naruszeniem poufności. 

Drugim powodem była możliwość użycia kilku terminów opisowych, które miałem stworzyć jako sposób na wyśledzenie działań kontrwywiadowczych oraz ludzi o typach osobowości poszukujących uwagi poprzez naśladowanie informacji. Niektórzy ludzie, którzy przedstawiają pomysłowe historie oparte na moim przekazie mogą być całkiem przekonujący i niejeden szanowany badacz padł ofiarą tych fantazyjnych opowieści fanów. Kilku moich zaufanych kolegów i ja byliśmy skupieni na tej kontrwywiadowczej metodzie ochrony zasobów i wykrywania LARPów [Live Action Role Playing – odgrywanie ról podczas której uczestnicy fizycznie odgrywają scenariusze – przyp. tłum.] Dzięki temu było nieporównanie łatwiej odsiać tych, którzy oświadczali, że należą do MKK (Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny), Ciemnej Floty lub Międzygalaktycznej Ligi Narodów. 

Pielęgnowałem przyjaźń z Bones’em i w końcu uzyskałem jego zaufanie. Trudno było nie mówić publicznie o wszystkich nowych informacjach, którymi dzielił się ze mną na temat Ciemnej Floty. W końcu udało mi się porozmawiać z nim na spotkaniu z Sojuszem TPK, gdzie doszło do przekazania kilku plików cyfrowych, które on i inni byli w stanie wykraść z tego programu. Przez dziesiątki lat bardzo starannie gromadzili te informacje. 

Zorganizowałem spotkanie pomiędzy Bonesem i Zygmuntem w odległym miejscu w górach Kolorado. Musiałem być na tym spotkaniu, aby dokonać prezentacji. Byłem nieco zaskoczony gdy zobaczyłem, że  Zygmunt i jego mała ekipa przyjechali na miejsce w pickupach i SUV-ach. 

Zrobiłem wprowadzenie, a potem szybko znaleźliśmy się z tyłu lekko opancerzonego samochodu typu SUV. Zygmunt nie marnował czasu atakując Bonesa pytaniem o jego pochodzenie. Nie był rozczarowany odpowiedziami. Potem Bones sięgnął do płaszcza i wyciągnął dwa twarde dyski. 

Przekazał je bezpośrednio Zygmuntowi mówiąc, że na tych dyskach można znaleźć wszystko, co Sojusz TPK kiedykolwiek chciał wiedzieć o Ciemnej Flocie. Powiedział również, że jest wiele plików video z udziałem jego i innych osób z tego programu przekazujących swoje zeznania, a także nagrane świadectwa składane na łożu śmierci. Bones przypomniał Zygmuntowi o niebezpieczeństwie, na jakie narażona jest jego mała grupa. Zygmunt podziękował i zapewnił mu możliwość bezpośredniego kontaktu z Sojuszem TPK. 

Poczułem, że po tym, jak kiedyś Zygmunt znalazł się w podobnie niebezpiecznej sytuacji i został uratowany przez Sojusz TPK, teraz zdawał się autentycznie identyfikować z Bonesem. Spotkanie zakończyło się tak szybko, jak się zaczęło, a my podążyliśmy każdy w swoim kierunku. 

W ciągu następnych tygodni i miesięcy nastąpiło wiele innych, niezwiązanych z tym wydarzeń, a ja nie utrzymywałem tak ścisłego kontaktu z Bonesem jak było to wcześniej. Mając z tyłu głowy spotkanie z nim skupiłem się na innych rzeczach, a wtedy skontaktował się ze mną Zygmunt. Chciał spotkać mnie i Gonzalesa na ważnej odprawie we wczesnych godzinach porannych 17 listopada. 

Skracając całą tę historię, Gonzales i ja spotkaliśmy się z Zygmuntem i wieloma innymi pracownikami Sojuszu TPK w Bazie Alpha DOK (Dowództwa Operacji Księżycowych), w sali konferencyjnej, która została przygotowana do prezentacji na jednym z dużych, szklanych inteligentnych paneli opuszczanych z sufitu. Usiedliśmy tam, a Zygmunt opowiadał o nowych informacjach wywiadowczych, jakie otrzymali o Ciemnej Flocie.

Przez prawie 3 godziny podsumowywał to, co znaleziono na dwóch dyskach otrzymanych od Bonesa. Zygmunt był wyraźnie podekscytowany: “Mamy wszystko! Ich infrastruktura i wykazy zasobów sięgające 80 lat wstecz oraz miejsca, w których się znajdują. Znamy teraz bazy Ciemnej Floty w kilkunastu różnych systemach gwiezdnych, a także na Ziemi. Mamy porozumienia i plany bojowe, które Czarna Flota podpisała z rasą Draco i Insektoidami oraz pakty o nieagresji z innymi grupami Istot Pozaziemskich”.

Zygmunt stwierdził, że mają teraz wszystko, czego potrzebują, aby przechwycić majątek Ciemnej Floty na każdym kontynencie na Ziemi. Zidentyfikowali każdego agenta Ciemnej Floty oraz podwójnego agenta na planecie, wiedzą jak przeniknęli do programów MKK i Kompleksu Wojskowo Przemysłowego TPK. Był przekonany, że mają teraz wystarczająco dużo informacji, aby przekazać je Sojuszowi Ziemskiemu do przyszłych aktów oskarżenia. 

Sojusz TPK jest również przekonany, że posiada teraz wiadomości operacyjne możliwe do wykorzystania w działaniach prawnych wobec każdej bazy MKK, Ciemnej Floty, Słonecznego Strażnika i Międzygalaktycznej Ligi Narodów oraz innych zasobów w galaktyce i jest gotowy do działania, gdy tylko rozpocznie się akcja. Powiedziano mi, iż zapewni to, że cała infrastruktura pozaplanetarna, która została zbudowana w tajemnicy, będzie dostępna do użytku w nowym określonym systemie. Jest to plan na czas po ujawnieniu, w którego opracowanie pewna grupa mniejszościowa w Sojuszu Ziemskim włożyła wiele wysiłku. 

Następnie powiedział, że zbierają informacje, które mają zostać udostępnione przeze mnie w przyszłości. Powiedziano mi także, że po zebraniu tych informacji będę mógł je ujawnić w sposób korzystny dla Sojuszu TPK. Zostałem również poinformowany, że w tym samym czasie, gdy będę upoważniony do ujawnienia informacji o Ciemnej Flocie powinienem być również upoważniony do udostępnienia informacji z mojego spotkania w Bazach Alpha, Bravo i Charley Dowództwa Operacji Księżycowych oraz ze zwiedzania starożytnych ruin Obcych na samym Księżycu.

Powiedziano mi, że Sojusz TPK jest niezwykle zadowolony z sukcesu filmu “Above Majestic” i że ma nadzieję, iż przyszłe filmy mogą być również wykorzystane jako narzędzie ujawniania. Plan Sojuszu TPK pozostaje niezmieniony, planują oni uniemożliwić częściowe ujawnienie i znaleźć sposób na Pełne Ujawnienie przekazując w ten sposób ludzkości całą “Infrastrukturę Tajnego Programu Kosmicznego” na równych warunkach. 

Z niecierpliwością czekam na przedstawienie Wam tych nowych i ekscytujących informacji, gdy tylko uzyskam upoważnienie. Powiedziano mi, iż nowe informacje o Ciemnej Flocie są tak obszerne, że będą wymagały całej serii raportów, by zostać właściwie rozpowszechnione. 

Miałam również wiele doświadczeń z Grupą Anshar i Gonzalesem, które były godne uwagi i miały znaczący wpływ na moją drogę i którymi mam nadzieję się wkrótce podzielić. 

Dziękuję,
Corey Goode

https://www.facebook.com/BlueAvians/posts/2043787289252390

(Leonard Horatio „Bones” McCoy – www.startrek.com, http://www.startrek.com/uploads/assets/db_articles/4a69dc066ecadefa4fa65c2ed38a55329aa4b104.jpg )

Tłumaczenie: Romek Felcyn

pastedGraphic.png

Total Page Visits: 7999 - Today Page Visits: 2