Sezon 7, odcinek 13

Data emisji 28-03-2017

David Wilcock: Witamy ponownie w “Kosmicznym ujawnieniu”. Jestem gospodarzem, nazywam się David Wilcock i towarzyszy mi Corey Goode, a w tym odcinku przedstawiamy nikogo innego jak Johna Leara, syna założyciela Learjeta [amerykański producent niewielkich samolotów biznesowych – przyp. tłum.]. W pierwszej części podzieli się z wami swoim doświadczeniem.

Bez zbędnej zwłoki przedstawiam wam Johna Leara.

*** *** *** ***

Opowieść Johna

John Lear: Wiesz, moim ojcem był Bill Lear, ten który zapoczątkował Learjet. Zatem od samego początku byłem w pełni zaangażowany w lotnictwo. Latałem dla różnych linii lotniczych na całym świecie.

pastedGraphic.png

pastedGraphic_1.png

W 1985 roku zacząłem się interesować sprawami UFO, w które nie wierzyłem.

pastedGraphic_2.png

Raz na jakiś czas, raz na kilka lat, tu w Las Vegas jest zjazd pilotów z Azji Południowo-Wschodniej. Przy tej okazji rozmawiałem z jednym z chłopaków, a on wspominał, że stacjonował w Bentwaters.

Powiedziałem: “Ach, tam podobno wylądował ten spodek”.

On na to: “Nie, nie podobno, to się stało. Nie widziałem tego, ale znam chłopaków, którzy to widzieli”.

Powiedziałem więc: “Chcesz powiedzieć, że te rzeczy są prawdziwe?”

I to był dla mnie początek. Od tego czasu wszystko, na co się natknąłem prowadziło mnie trochę dalej.

*** *** *** ***

DW: W porządku. W następnym fragmencie dotkniemy prawdziwego sedna tych doświadczeń, będzie to klasyczny przypadek opisany w literaturze ufologicznej.

Dowiedziałem się o nim nawet przed erą Internetu, a w moim przypadku przed okresem Internetu trzeba było pójść do księgarni i szukać nowych książek o UFO. Oczywiście wszystkie informacje w nich były już o rok przestarzałe.

Jednym z nazwisk, które zawsze pojawiało się w tych książkach był Bob Lazar. Kim jest Bob Lazar? Już teraz w kolejnym fragmencie się o tym dowiemy. Zobaczmy.

*** *** *** ***

Początki informatora

John Lear: Nazywał się Gene Huff, był rzeczoznawcą nieruchomości, a my rozmawialiśmy o UFO.

pastedGraphic_3.png

Bob Lazar siedział tam przewracając oczami i powiedział: “Wy chłopaki jesteście szaleni”, powiedział też: “Pracowałem w Los Alamos. Gdyby istniała jakaś tego rodzaju tajemnica, to bym ją znał”.

pastedGraphic_4.png

Słyszałem to już tak wiele razy. To niesamowita ignorancja, gdy ludzie mówią: “Ja bym wiedział”. Ha ha ha ha.

W każdym razie przez resztę lata przekazaliśmy Bobowi wystarczająco dużo informacji, by mógł sprawdzić u swoich przyjaciół, którzy nadal pracowali w Los Alamos i stwierdzić, że cóż… tak, coś się dzieje, bo oni wiedzą wiele rzeczy.

pastedGraphic_5.png

Zadzwonił więc do dr Tellera, którego poznał w Los Alamos i powiedział, że chce powrócić do praktyki naukowej. Teller na to: “Czy chcesz pracować ze mną w Livermore tutaj w Kalifornii, czy chcesz pracować w Nevadzie?”

Bob powiedział: “Chcę pracować w Strefie 51”.

Teller: “Dobrze, pozwól, że się do ciebie odezwę”.

To było w październiku ’88, a potem Bob w ciągu najbliższych kilku tygodni odbył trzy rozmowy.