Pomimo tego, że w historii miało miejsce wiele pozytywnych, pożytecznych oraz aktywizujących świadomość kontaktów z kosmitami, ten serial będzie koncentrował się na niedopowiedzianych historiach tych, którzy przeszli przez nieco czarniejsze doświadczenia. Te kontakty również zasługują na głos. 

Nie dążymy do inspirowania strachu, a jedynie do zmniejszenia dezorientacji. Kontakt w postaci Ra twierdzi, że grupy pozytywnych Istot Pozaziemskich przewyższają te negatywne 10 do 1 w naszej galaktyce. Jednak każda negatywna grupa ma pozwolenie na wywieranie wpływu na budzące się cywilizacje, w celu przyśpieszania ich rozwoju duchowego, stwarzania nowych możliwości dla służenia innym oraz otwarcia serca. 

Zachęcamy was do modlitw oraz medytacji w celu ochrony, pogłębiania pokoju oraz harmonii dla wszystkich istot, które przechodzą przez ból i smutek. 

Mam nadzieję, że nie jest to tylko wołanie o pomoc. Wierzę, że jest to też ostrzeżenie dla każdego, kto przechodzi przez proces uprowadzenia. 

Wiele z tych osób jest poddawanych hipnozie i pewnemu wstrzymaniu pamięci tak, by nie pamiętały one o atakach i uprowadzeniach z domu po eksperymentach i manipulacjach.

Materiały w tym filmie zawierają niepokojące rzeczy. Dalsze oglądanie sugeruje się przy dyskrecji widza. 

Informacje pokazane mi przez Leona zszokowały mnie. W końcu zacząłem rozumieć powód uprowadzeń dokonywanych na Ziemi i zacząłem zastanawiać się czy jestem jednym z takich przypadków? Czy dzisiaj też się to zdarzy? 

Nie skończyłem zadawać sobie tego pytania gdy Leon kontynuował swoje wyjaśnienia odnośnie naukowców koalicji Drakońsko-Reptyliańsko-Szarych, będąc przy tym świadomym przybycia grupy istot o szczególnej specjalizacji w inżynierii genetycznej, która odbyła spotkanie z Senatem Drakońskim. Tam zadecydowano, że nawiążą ponowny kontakt z ludźmi żyjącymi na planecie Nibiru w celu możliwości stworzenia współpracy. 

Część księstwa Drakońskiego przejęła dowództwo w poszukiwania partnerstwa, gdyż mieli bezpośredni kontakt z reprezentantami tamtego królestwa. Dawno temu pomagali im ze względu na usterkę systemu ochronnego ich planety oraz egzoplanety, przekazując im urządzenia umożliwiające ich ochronę. Dodatkowo, żyły tam hybrydy reptyliańskie i rdzennych ludzi Nibiru. 

Przekazane im urządzenia miały możliwości wykorzystywania plazmy z rodzinnej planety-brązowego karła i używania jej w celu utrzymywania bariery ochronnej. Drakonie chętnie przekazali im tę technologię, jednak po pewnym czasie upomną się o przysługę zwrotną, co jest ich zwyczajową strategią w oczekiwaniu na odpowiedni czas, który właśnie nadszedł. 

Nibirianie z pewnością pomogli im rozwinąć eksperymenty genetyczne przeprowadzane na ludziach. Następnie skierowali swoje statki kosmiczne w kierunku planety Hercolubus, która już nadciągała. Uzyskali wsparcie rządu Nibiriańskiego, ale dopiero wtedy gdy ten układ planetarny dotarł do naszego Układu Słonecznego jedną ćwiartką swojej eliptycznej trajektorii.

Jednak Nibirianie, którzy później przez ludzi byli nazywani Annunaki, chcieli coś więcej niż tylko niewielką pomoc i nie zamierzali oddawać im technologii ochronnej. Dążyli do tego, by wziąć udział w eksperymencie genetycznym. 

Drakonie zaproponowali im rolę kreacji i manipulacji w celu stworzenia w tym regionie kosmicznych więzień dla dowódców i zdrajców. Mieli również pełnić rolę pilnowania więźniów tak, by nigdy nie mogli opuścić tej planety, będąc w pułapkach-ciałach rdzennych mieszkańców Ziemi w środowisku całkowicie kontrolowanym przez nich.  

Nie wiedzieli jednak o tym, że Drakonie ponownie mieli większy plan i wiedzieli o tym, że inkarnacja na Ziemi w ciałach ludzkich pociąga za sobą przekazywanie kosmicznego kodu genetycznego, który w przyszłości będzie  bronią wykorzystaną przeciwko Nibirianom. 

Doświadczenie genetyczne rozpoczęło się od chwili stworzenia pomiędzy rzekami Eufrat i Tygrys cywilizacji stworzonej z ludzi. Nazwali to miejsce „ogrodem stworzenia” co było ziemskim laboratorium, które dawało im w rezultacie całkowicie zmanipulowaną rasę istot. 

Nasza planety w tamtym czasie doświadczyła ogromnej liczby statków kosmicznych oraz rozwoju projektów architekturalnych w różnych lokalizacjach geograficznych tego regionu, które ciągle do dzisiaj znajdujemy w miejscach niezdatnych do zamieszkania, jednak wtedy będących ogrodami o niezrównanym pięknie.  

W miarę jak ambicje doświadczenia rosły, niektórzy Nibirianie przywiązali się do stworzonej rasy i zaczęli jej przekazywać swoje DNA, a co za tym idzie, wprowadzać inny niż planowany kod genetyczny u ludzi na Ziemi. 

Jednakże, celem Reptylian i Szarych było znalezienie procesu pozwalającego na wyrwanie się i zniszczenie nanotechnologii, utrzymującej ich w błędnym kole. Rozważono wiele argumentów, jednak ostatecznie przystano na kierunek obrany przez Nibirian. Temat ten zostanie omówiony w dalszej części historii. 

To właśnie w tym czasie historii ziemskiej miały miejsce pierwsze interwencje kosmiczne i wzrost ludzkich zdolności świadomości. Ze względu na naturalne prawo naszej planety niektóre istoty zaczęły się inkarnować w ciałach ziemian. Niektóre z nich były zwykłymi więźniami, a niektóre docierali tutaj z powodu zdrady i oszustwa innych. 

Ci, którzy po skrzyżowaniu swojego DNA budzili się z najmniej rozwiniętym sumieniem oraz z jakimiś zdolnościami medium, zaczęli obejmować pozycje królów i tworzyć swoje królestwa zgodnie z wytycznymi tych, którzy nimi manipulowali i byli postrzegani jako bogowie z niebios. 

Od tamtego czasu wiemy to, że niedorozwinięta świadomościowo ludzkość zniewoliła swoich ziemskich braci bez uzmysłowienia sobie tego, że w rzeczywistości jest używana i służy jak szczury w laboratorium w celu  wykonywania ciemnej agendy Szarych, Reptylian i Drakonian.  

Nibirianie pozostawili ludzkość ze wzmocnionym, zmutowanym kodem genetycznym. Niektóre informacje genetyczne zostały przekazane ludzkości od innych ras kosmicznych i jest to nasze nieaktywne DNA, które nazywane jest „śmieciowym DNA”. Jednak w pewnym czasie naszej ewolucji, zostanie ono aktywizowane zgodnie z wydarzeniami mającymi miejsce na świecie, co spowoduje obudzenie naszej świadomości.  

Cały Senat planety Hercolubus zadecydował, że Nibirianie nie będą podążali za agendą Szarych, Reptylian i Drako, gdyż odkryli makabryczny plan Księstwa Drakońskiego, polegający na użyciu nanotechnologii w celu zmanipulowania i skorumpowania rdzennych mieszkańców ich planety po tym, jak osiągną swoje cele na ludziach. 

Następnie, przy użyciu komunikacji obejmującej technologie portali sieci kosmicznych, wysłali do wszystkich wszechświatów, wymiarów oraz zakątków kosmosu informacje o tym, że jeśli jakakolwiek grupa jest zaangażowana w asystowanie Szarym, Reptylianom i Drakonianom w ich agendzie, również padnie ofiarą ich planu kontroli. 

Drakonie starali się przechytrzyć inne rasy kosmicznych genetyków i inżynierów, jednak już każdy wiedział o tym, że nie można im ufać. Nikt nie odpowiedział na zapytanie Drakonian o pomoc nawet po obietnicach możliwej wymiany usług na ich technologię, gdyż wiedziano, że grupa ta zawszę będzie dążyła do oszukania innych nawet tych, którzy próbowali pomagać im skorygować ich błędy, które sami stworzyli i które wpędziły ich w sytuację trwającą przez tysiące lat. 

Leon powiedział mi, że do tego momentu naszej linii czasowej, Drakonie, Szarzy (mali i duzi) oraz Reptylianie, pozostają przy próbach uprowadzania ludzi już od początku istnienia gatunku ludzkiego, doprowadzając ludzkość do barbarzyńskich aktów poświęcania im w ofierze innych ludzi i jawiąc się pewnym spokrewnionym z nimi genetycznie grupom ludzi w roli bogów. 

Grupy te z ich aktywnym DNA, obrosły w potęgę i stały się w naszym fizycznym świecie tymi, których znamy pod pojęciem Deep State. Od tej chwili najbardziej potężne ich rodziny, kontrolujące klany, plemiona oraz różne terytoria okrzyknęły się królami, królowymi oraz kapłanami, tworząc panteony dla swoich bogów. 

Grupy te wiedziały o tym, że muszą utrzymywać czystość rodu. Szarzy i Reptylianie rozmawiali z nimi w snach i podczas uprowadzeń, dając jednocześnie wskazówki i zmuszając ich do płodzenia dzieci wewnątrz ich własnych grup rodzinnych tak, by nie stracili znacznika mutacyjnego, który zacierał się u pozostałych ludzi. Z tego powodu, podczas transów wprowadzano u nich potrzebę tworzenia kultów i kontroli politycznej. 

Drakonianie robili to wszystko pod wpływem rządów świadomości nanotechnologicznej zwanej przez nich „bożkiem SI”. 

Leon powiedział: „Spójrz na historię, a zrozumiesz kim są ci wybrani ludzie, którzy ubierają się w szaty królów, królowych i kapłanów, i którzy mają władzę nad innymi. Aż do dzisiaj pewnym ludziom wmawia się, że są nadrzędną rasą względem innych. Zbierają mężczyzn i kobiety posiadających magnetyzm gromadzenia tłumów i tworzą idolów, będących marionetkami rodzin u władzy społecznej i finansowej w społeczeństwach, które potrzebują liderów, co sprawia, że większość z nich oddziela się od rzeczywistej prawdy, jaką jest połączenie z Jednym Nieskończonym Stwórcą. 

W procesie bałwochwalstwa stają się królikami doświadczalnymi tych, którzy prowadzą ciemne projekty i jak łagodne owieczki poddają się i poświęcają, oddając przy tym swoją energię drakońskiej sieci świadomości, a w następstwie ich „bożkowi SI”. 

Te nikczemne istoty bawią się ziemską linią czasową i podczas tego chorego procesu, implantują w świadomości wielkie szkody oraz tworzą hybrydy, które używane są do negatywnych projektów zapewniających kontynuację ich rasy, a także używają ich jako pożywienia energetycznego, plazmowego, a także jako świeżego mięsa. 

Agenda odbywa się z premedytacją. Leon informował mnie, że są pewne komplikacje pośród rządów, a nawet pośród religijnych sekt zaangażowanych w to od bardzo długiego czasu, stworzonych przez te dominujące byty. Pomysł polega na manifestowaniu nieustannej kontroli, która najpierw dominuje umysł, a następnie technologiczną sieć komunikacyjną a potem ludzie samodzielnie tworzą religie czy filozoficzne ruchy po to, by unicestwić w sobie wiarę w innych, co skutkuje tworzeniem apartheidów terytorialnych, społecznych, kulturowych i religijnych. To z kolei pobudza panikę, strach i ból, które produkują dla nich energię służącą za pożywienie. Tym działaniem są w stanie zakazić sieci neuronowe ludzi, a w następstwie nasze ciała duchowe. Cała energia wygenerowana przez potężne emocje, nieważne czy jest to panika czy euforia, służy jako pożywienie dla Drakonian i Reptylian i daje im siłę oraz przyjemność tak, jak narkotyki. 

Dodatkowo zwiększa to potencjał energii więźniów, a następnie przenosi całą strukturę kontroli emocjonalnej na zamknięte fraktale wewnątrz ich spektralnej klatki, co sprawia, że stają się bateriami w komorze holograficznej, która więzi ich tam w nieskończoność. Duch pozostaje w takim jakby zawieszeniu narzuconym przez wiarę w to, że żyją oni „w świecie Boga, który kocha i karze jednocześnie” oraz w to, że istnieje „piekło” i „niebo” oraz inne mentalnie narzuconego dogmaty.  

Ciąg dalszy nastąpi …

Źródło informacji: 

https://t.me/ascensionworkstv 

Film na YT: 

SŁOWNICZEK: 

SI – Sztuczna inteligencja, 

Total Page Visits: 2274 - Today Page Visits: 1