Obecnie pracuję nad 2 pierwszymi częściami z serii „Aktualizacje Tajnego Programu Kosmicznego”, które będą opublikowane w ciągu następnych kilku tygodni. Najpierw przygotujemy scenerię podając więcej informacji na temat różnych grup pozaziemskich, które omówiłem w poprzednich aktualizacjach. 

Przekażę wam niepublikowane wcześniej szczegóły oprócz innych przekazanych informacji na temat tych ras. Przedstawię wam historię galaktycznych federacji noszących różne nazwy, które w rzeczywistości są tą samą grupą wyeksmitowaną z Galaktyki Andromedy tysiące lat temu. 

Grupa ta była głównym zagrożeniem w tamtej galaktyce i brała udział w próbach nakłaniania swoich galaktycznych partnerów handlowych do zaakceptowania nowych, wymagających wszczepienia do mózgu chipów technologii, które w następstwie dawały bożkowi Sztucznej Inteligencji kontrolę nad ich zachowaniem i myślami. Z Sojuszem Tajnych Programów Kosmicznych skontaktowała się ludzko wyglądająca istota z plemienia Zulusów, które zamieszkuje jeden z 52 naszych sąsiednich układów gwiezdnych. Zulusi poinformowali nas, że reprezentanci z Andromedy, naszej najbliższej nam siostrzanej galaktyki, oferują przekazanie nam sporej dawki informacji w oparciu o ich doświadczenia wraz ze stworzeniem większego obrazu sytuacji odnośnie działań negatywnych istot pozaziemskich, przebywających w naszej galaktyce. 

Ludzie z Andromedy mierzyli pomiędzy 1,95 a 2,25 metra, mieli ciemną, niebieską skórę oraz czarne włosy i oczy. Grupa ta nazywała siebie „hue” (barwni) i jest przedstawicielem ciała galaktycznego, które powstało po tym, jak ich własna Super Federacja została rozwiązana z powodów podobnych dla tych, które doprowadziły do rozpadu federacji w naszej galaktyce, czyli za zmowę z bożkiem SI i za nieegzekwowanie praw kosmicznych i umów międzygwiezdnych. 

Przekazano nam szczegóły wyparcia tych federacji z Andromedy do sąsiednich galaktyk oraz do otaczających Drogę Mleczną i Andromedę, galaktyk karłowatych. Niektóre z nich są pozostałościami po starożytnych galaktykach, posiadających niegdyś własne zaawansowane cywilizacje, które odeszły tysiące lat temu. W niektórych przypadkach są one jądrami starożytnych galaktyk, których centra zostały wchłonięte przez kolizję z innymi, co pozostawiło antyczny odcisk w ich środkach.  

Mieszkańcy galaktyk z „odciskiem” przeszli przez proces wzniesienia aż do momentu, w którym przebyli wszystkie możliwe gęstości i połączyli się z rdzenną masą świadomości ich własnych galaktyk. Superświadomość niektórych z nich krąży wokół naszych, znacznie młodszych galaktyk i bierze udział w kosmicznych sądach, służąc przy tym jako obwód przepływu „energii kreacji”, która będzie przeprowadzała sądy przeciwko negatywnym grupom pozaziemskim, wieszczom SI oraz poszczególnym frakcjom bożka SI, które istnieją w każdej galaktyce. 

Zgodnie z informacjami podanymi przeze mnie wcześniej, Istoty Sferyczne (Niebieskie Orby), są energią kreatywności lokalnego wszechświata. Energia ta przepływa pulsacyjnie przez Sieci Kosmiczne, czyli przez „neurony Jednego Nieskończonego Stwórcy” i jest tą samą energią, którą manifestują Niebieskie Orby.

Poniżej nakreślam kontent 2 pierwszych filmów i mam nadzieję, że zostaną opublikowane na YouTube i portalu https://ascensionworks.tv już na początku przyszłego tygodnia. Kolejne, większe aktualizacje będą publikowane w kolejnych tygodniach. 

Filmy: 

Cz.1, Aktualizacje TPK: Strzeżcie się zwodniczych ludzkich Galaktycznych Federacji usuniętych z Galaktyki Andromedy.

Cz.2, Aktualizacje TPK: Zulusi – Zaawansowane Istoty Pozaziemskie do spraw Stosunków Międzyludzkich – nasze lokalne sąsiedztwo gwiezdne.    

Źródło informacji:

https://t.me/ascensionworkstv/3049 

Total Page Visits: 1840 - Today Page Visits: 1