Proszę udostępniajcie to wszędzie! Od czasu upublicznienia szczegółów dotyczących naszego nadchodzącego serialu dokumentalnego „Szok”, ujawniającego kryminalne wymuszenia, kradzieże, korupcję, infiltrację, manipulację i inne obrzydliwe zachowania osób publicznych i guru w ruchach ujawnienia i społecznościach duchowych Lightworkerów, zgłosiło się do nas wiele osób, aby opowiedzieć swoje historie. 

Słyszymy przerażające historie ludzi o wykorzystywaniach finansowych i manipulacjach prowadzących do aktów seksualnych, które wyrządziły nieodwracalną szkodę na ich ścieżce duchowej, w niektórych przypadkach powodując emocjonalne załamania, z których odzyskanie równowagi zajmuje lata.

Stały motyw, który obserwuję u ludzi popełniających te zbrodnie to “Mogę uzdrawiać swoim ciałem”, “Duchowe uzdrowienie może przyjść poprzez seksualność” lub “Tylko seksualnie otwarci i nieograniczani ludzie mają odpowiednie wibracje, aby wznieść się”. 

Niektóre prominentne nazwiska w społecznościach duchowych, ruchach ujawnienia i wspólnotach ezoterycznych są zaangażowane w wyjątkowo obrzydliwe i skorumpowane zachowania obejmujące wykorzystywanie seksualne swoich zwolenników. Jeśli posiadacie informacje o osobach publicznych, które prowadzą skorumpowane organizacje lub które wykorzystują swoich zwolenników seksualnie lub finansowo, prosimy o kontakt. 

Jeśli macie informacje na temat skoordynowanych kampanii dyskredytacji i nękania cybernetycznego wymierzonych przeciwko mnie lub innym osobom, prosimy o natychmiastowy kontakt. 

Wasze anonimowo dostarczone dowody i informacje lub zeznania w formie wideo mogą być wykorzystane w naszej nowej serii filmów dokumentalnych, które mają ujawnić ciemną stronę ruchu ujawnienia i wspólnoty ezoterycznej i społeczności duchowych oraz pomóc chronić innych przed tą samą pułapką, w której znalazły się tysiące ludzi o dobrych intencjach. 

Potrzebujemy odważnych demaskatorów i informatorów, którzy ujawnią się, aby pomóc przekształcić społeczności duchowe, ruchy ujawnienia i wspólnoty ezoteryczne w bezpieczne i inspirujące miejsca, działające dla dobra wszystkich, którzy przychodzą do nich po rozwój i wskazówki podczas swojego procesu przebudzenia. 

Ujawnienie zaczyna się wewnątrz i tylko TY możesz uczynić te społeczności bezpieczniejszymi miejscami dla wszystkich. Skontaktuj się z nami pod adresem SphereBeingAlliance@Gmail.com aby rozpocząć rozmowę. 

Dziękuję,

Corey Goode 

Źródło, Telegram:

https://t.me/ascensionworkstv/3033

Total Page Visits: 1875 - Today Page Visits: 1