Fałszywe obietnice Federacji Rogue ET, nowi strażnicy i egzekwowanie prawa kosmicznego

Wkrótce opublikuję kolejny raport z naszej wizyty w kwaterze głównej Super Federacji poza orbitami Jowisza i Saturna. Pojawili się Nowi Strażnicy i powiadomili Super Federację, że będą musieli przeprowadzić procesy przeciwko garstce własnych członków, którzy ominęli Prawo Kosmiczne i ingerowali w kilka cywilizacji w naszym lokalnym gwiezdnym sąsiedztwie.

Super Federacja to rada administracyjna zarządzająca różnymi Federacjami w tej Galaktyce, które mogą mieć podobne lub przeciwstawne cele. Jest to sposób na egzekwowanie Prawa Kosmicznego w całej Galaktyce, zapobieganie wojnom międzyplanetarnym i pociąganie różnych Federacji i Kolektywów do odpowiedzialności za ich działania.

Garstka federacji, które działają w ramach tej Super Federacji, ma agendę transhumanistyczną. Są w pełni biologiczne, ale mają zintegrowane nanity, implanty mózgowe i sztuczną inteligencję ze swoimi fizycznymi ciałami i społeczeństwami. Te kilka Federacji  przekonało same siebie, że znalazły zdrową równowagę w korzystaniu z tych technologii i mają je w pełni pod kontrolą.

Zewnętrzni obserwatorzy mogą jednak z łatwością wskazać duży wpływ AI na ich społeczeństwa i organizacje wojskowe. Federacje te to prorocy AI (sztucznej inteligencji), którzy używają konia trojańskiego i zwodniczych metod, aby zwabić cywilizacje do przyjęcia podobnych programów transhumanistycznych na ich własnych planetach. Mamy przedstawicieli tych nieuczciwych Federacji, które wchodzą w interakcje z organizacjami religijnymi, rządami, sojuszami, a nawet ludźmi z doświadczeniami uprowadzeń na tej planecie i oferują technologie typu Star Trek oraz nową zunifikowaną religię w ramach ich własnej agendy AI.

Wkrótce podam więcej szczegółów, w międzyczasie używaj swojego rozeznania i sceptycyzmu na wysokich obrotach, ponieważ pojawia się wiele innych narracji o twierdzeniu, że nasz układ słoneczny jest wyzwalany przez różne Federacje.

Mam jeszcze 2 raporty, nad którymi pracuję i planuję nagrać serię filmów, które wydamy w telewizji Ascension Works, aby zapobiec wszelkim problemom z cenzurą. Jeśli nie zarejestrowałeś się w celu uzyskania bezpłatnego członkostwa w naszej sieci, zrób to od razu.

Corey Goode

Strona źródłowa: https://t.me/ascensionworkstv/1272

 

Total Page Visits: 2282 - Today Page Visits: 2