Witajcie,

Dzięki uprzejmości i za zgodą pani Urszuli Klimko, poniżej wklejamy streszczenie rozmowy pomiędzy Corey Goode a dr. Michaelem Salla, która odbyła się w dniu 23 sierpnia 2020 r. Zostało ono przekopiowane ze strony: https://samoswiadomi.pl/rozmowa-dr-michael-salla-i-corey-goode-23-sierpnia-2020/

Oryginalne wideo znajdziecie tutaj: https://youtu.be/asbFvnEPJvw

Pozdrawiamy kosmicznie,

Zespół KU

Corey Goode w rozmowie z dr. Michaelem Salla – trudne pertraktacje między Deep State a Sojuszem

Rozmowa odbyła się 23 sierpnia 2020 na kanale Coreya Goode, SphereBeing Alliance. Choć do obu panów nie mam pełnego zaufania (głównie z powodu ich powiązań z korporacja Gaia.com), to jednak każdą taką rozmowę traktuję jako okazję do poznania myśli i zamiarów , ukrytych intencji, do czytania między wierszami. Używam tego materiału także do dokonywania tzw. korelacji krzyżowej. 

Corey zaczyna rozmowę wskazując, że trwa wojna psychologiczna, wojna informacyjna. QAnon jest tego częścią. Ludzie powinni używać „zdrowego rozsądku” i myśleć samodzielnie czytając różne informacje.

Obaj panowie omawiają Tweety Coreya z ostatniego czasu, na podstawie których wyłaniają się różne informacje: 

  • Tajne aresztowania i wywiezienia niektórych członków Deep State do Guantamo;

  • Aresztowano szefa kartelu w Meksyku (MS13, współpracownik Kabały),  podobno współpracuje on teraz z Sojuszem; mafia zajmowała się głównie handlem narkotykami, handlem ludźmi i przeprowadzaniem zamachów na zlecenie; były 3 takie grupy, jedna z nich to MS13, aresztowano jej dowódców (najpierw aresztowano pomniejszych członków, a od nich stopniowo dotarto do góry; wielu z nich jest w Gitmo; z czasem będą przesłuchiwani przez sądem wojennym)

Przez moment rozmawiają, czy niektórzy z ludzi z handlu ludźmi trafiają jako niewolnicy na inne planety w tajnych programach- Corey mówi, że na pewno to nie jest dużo osób; bardziej do seks-biznesu.

Dr. Salla pyta, czy aresztowane osoby to tylko „minionki”, czy też same rodziny elit- Corey odpowiada, że to okultyści, i trzymają się razem, raczej unika odpowiedzi na to pytanie, spekuluje tylko, że Soros, Rockefeller itp. będą wyjawieni później. Najpierw pokażą aktorów z poziomu „średniego”, zamieszanych w Obamagate itd. A duże szychy będą aresztowane w przyszłym roku, po wyborach- podobno jest ich dziesiątki tysięcy. Większość będzie miała sprawy kryminalne.

Goode mówi, że najwięcej informacji uzyskuje od ludzi ze Służb Powietrznych, Gwardii Narodowej (gałąź Sił Powietrznych).

Dr. Salla przypomina , że wcześniej Siły Powietrzne (Air Force) współpracowały z Kabałą- i prosi, by Corey wytłumaczył, co się stało, że teraz jest na odwrót.  Goode odpowiada, że kiedyś Siły Powietrzne były zgromadzone w wielu korporacyjnych tajemnych programach- każdy miał swojego lidera i swoją agendę. Większość była ramieniami wykonawczymi Deep State. Teraz te siły są zgromadzone pod jednym „monarchą”, i osoby odpowiedzialne za tę nową gałąź armii nie są przyjaciółmi Kabały.

Dr. Salla wspomina Gen. Jay Raymonda- dowódcę Sił Kosmicznych (Space Force), wskazuje, że definitywnie jest on od tzw. „białych kapeluszy”, i jest nadzieja, że będzie czyścił wiele z operacji prowadzonych kiedyś przez Kabałę.

Corey wyjaśnia, że mianowanie tego generała to był ważny krok, ponieważ było wielu innych kandydatów na to stanowisko, niektórzy zmarli w tajemniczych okolicznościach. Corey mówi: „Trwała wojna między Deep State i Sojuszem na temat tego, kto będzie mianowany na to nowe stanowisko”. ( to zdanie, moim zdaniem, wskazuje, że oba fronty jednak współpracują ze sobą na tym etapie, tzn. ustalanie przyszłych scenariuszy nadal jest ustalane między nimi, nie ma jednego zwycięzcy).

Są różne agendy, dotyczące tzw. „Kosmicznego Ujawnienia”, przepychane obecnie przez różne grupy Sojuszu Ziemskiego (Earth Alliance), zwanego inaczej „Białe Kapelusze”; W tweecie z 16 sierpnia Corey Goode napisał:

W ostatnich miesiącach Sojusz zdecentralizował się- powstało między 2 a 6 różnych scenariuszy, które chcą rozwijać. Trwają prace nad ponownym scentralizowaniem ich. Wewnętrzna wojna nad Ujawnieniem? Negocjacje w trakcie? Możliwość infiltracji/podziału/wojny domowej wewnątrz?”

Trwa to ostatnie 5-6 miesięcy; wychodzą różne sprzeczne ze sobą lub niejednoznaczne informacje.

Corey kontynuuje, że „białe kapelusze” negocjują z Kabałą poddanie się tej drugiej (kolejny raz widzimy, że ich relacje są na zasadzie „dogadajmy się”); Kabała chce Ujawnienia, o którym rozmawiali poprzednio (bardzo ograniczone; przepychanie narracji, że ufo to ludzie z przyszłości). Sojusz z kolei chce pełnego ujawnienia handlu niewolnikami, kultu śmierci (religia satanistyczna rządzi planetą)- to tworzy podziały w Sojuszu. Sam Sajusz jest złożony z komórek, operujących w różnych krajach (sześć takich komórek)- i te różne komórki podzieliły się,  mają odmienne zdania. Te komórki, które chcą pełnego Ujawnienia ryzykują teraz wiele, nawet swoje życie, by zapobiec scenariuszowi, w którym znowu wygra Kabała (widzimy zatem, że jest to długi proces). Wg Coreya, niektóre wysoko postawione osoby(liderzy) wycofały się z umowy o pełnym Ujawnieniu, i jeśli nie zmienią zdania, źle to wróży dla Sojuszu.

Omawiają powstanie Akademii To The Stars Academy (Akademia Do Gwiazd)- wg Coreya jest to operacja CIA; to cześć narracji niepełnego Ujawnienia; będą chcieli wspomnieć w swoich raportach o obcych istotach, ale niektórzy członkowie DoD (Departament of Defense) będą chcieli to dyskredytować; obecnie są atakowane osoby, które ok. roku 2000 ujawniły się ze swoimi zeznaniami o kontaktach z obcymi, są dyskredytowane;

Coray mówi ciekawą rzecz- w prasie ukazały się sensacyjne informacje, że ufo nie są z naszej planety, i co zaskakujące- nie widać, aby informacje te „zahaczyły się” w opinii publicznej, jakby ludzi to nie interesowało;  większe media również nie podłapały tematu- to pewne, że taki mają rozkaz.

Goode mówi: „Całe Kosmiczne Ujawnienie zostało założone przez Deep State- przyszli do środowiska ufologicznego, zinfiltrowali je, użyli go, by siać pewne informacje; szyki poplątały im osoby, które ujawniały się w różnych miejscach świata z inną narracją. Rockefellerzy założyli Kosmiczne Ujawnienie, kładli na to pieniądze”. (potwierdza to Alan Watt, który mówi o tym, że Fundacja Rockefellera sponsoruje organizacje ufologiczne na całym świecie- przyp. tłum.);

Teraz, gdy inne osoby ujawniają się i niszczą ustalony przez Kabałę scenariusz ograniczonego Ujawnienia, ta druga zaczyna tracić wiarygodność i swoją „widownię”;

Corey Goode mówi dalej, że Deep State będą chcieli udowodnić ludziom, że oni sami są zbawicielami- że sami pochodzą z linii istot pozaziemskich z IQ na poziomie 300 i więcej, z planety Maldek, że są starożytną rasą, która zaczęła mieszać się z ludźmi tutaj- będą chcieli, by ludzie rozpoznali ich jako takich i pozwolili rządzić tą planetą.

Informacje na temat Q:

operacja militarna, mająca na celu rozprzestrzenianie informacji, by opinia publiczna zaczęła sama szukać informacji i robić własne badania (stoi za tym Sojusz);

Sojusz jest złożone z różnych członków i komórek, poruczników, generałów, którzy są patriotami i pracują w tych komórkach- to od tych ludzi Goode dostaje swoje briefingi; oni nie znajdują się bezpośrednio pod „parasolem Q”, ale cała operacja jest im dobrze znana, oni sami otrzymują informacje „z tych samych miejsc”, które wysyłają informacje do postów Q.

Informacje na temat SSP Alliance- Secret Space Program Aliance

Sigmund nie żyje- on i kilku innych zostało zabitych podczas incydentu, to przestraszyło wielu ludzi w Sojuszu; zeszli „pod ziemię”; operacyjni SSP Alliance mieli przez pewien czas bardzo słabe prowadzenie, nie było scentralizowanych komunikatów i rozkazów; dlatego niektórzy członkowie SSP Alliance zebrali się i zorganizowali dość niesamowite akty sabotażu w bazach i na statkach ICC (Interplanetary Corporate Conglomerate- mają tam coś, co się nazywa Superboadr, „Super-Zarząd”, podobno są tam jakieś pęknięcia teraz, w takim sensie, że zaczynają pojawiać się ślady przychylności dla Sojuszu, Zarząd nie jest już tak jednogłośny, jak kiedyś; Super-Zarząd tworzą osoby zrekrutowane z największych korporacji, typu Lockhead Martin, prowadzą tajne operacje ICC i zajmują się ziemską infrastrukturą w kosmosie, to nie to samo co Komitet 300);

W kosmosie trwa wojna, pełne działania wojenne, członków tych aktów sabotażu niestety złapano i działają teraz na własną rękę, nikt im nie pomaga;  Corey mówi: „Powiedziano mi, że kilkanaście osób, które były liderami Sojuszu, miało duże spotkanie, zanim się rozproszyli, połączyli wszystkie swoje statki w coś w rodzaju stacji kosmicznej, pozostali tak przez długie miesiące, wymyślając różne plany działania; następnie rozproszyli się, każdy statek udał się w innym kierunku, komunikują się teraz ze sobą przez urządzenia kwantowe, by nikt ich nie podsłuchał; do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych briefingów od nich poza jedna informacją- że mają przejętą olbrzymią bazę danych na temat Czarnej Floty, którą zdążył im przekazać Sigmund, zanim umarł. Mają teraz tak mało ludzi, że zabrało im sporo czasu ogarnięcie tych informacji i zweryfikowanie ich. Powiedziano mi też, że informacje te będą ujawnione poprzez mnie w przyszłym roku. Niektórzy z członków tej Ciemnej Floty to byłe ofiary satanistycznych rytuałów. Informacje na temat tej floty będą bardzo ciężkie, ciemne, zazębia się to z programem dotyczącym Super-żołnierzy.”

Dalej Goode oświadcza, że nie współpracuje już z Blue Avians, że opuścili oni fizyczny świat Ziemi i komunikują się z nim tylko podczas snu. Dodaje, że nie będą towarzyszyć „we wzniesieniu ludzi”, że musimy to zrobić sami, że jesteśmy częścią problemu (moim zdaniem tutaj wymyślili taka historyjkę, żeby zgrabnie uciec przed tłumaczeniem się z tego, że sami wymyślili tzw. False Ascension Meme- Fałszywy Mem Wzniesienia, o którym mówili m.in. informatorzy Kerry Cassidy z Projektu Camelot- przyp. tłum.).

Deep State blisko współpracuje z Chinami.

Dr. Salla i Goode rozmawiają o różnych sytuacjach, w których Kabała używała tajnych technologii i różnych pojazdów Czarnej Floty, by wywoływać wojny, pozorować ataki itd. Na jednym ze swoich lotniskowców mają np. samoloty pomalowane na kolory różnych krajów, wysyłają taki samolot by wywołał określony konflikt. W świetle takich nowych faktów, należałoby napisać historię od nowa.

Sojusz odbił coś w rodzaju barki z więźniami politycznymi, niektórzy z tych więźniów mają bardzo „interesujące” wiadomości dla Sojuszu.  

Może być próba wywołania III WŚ- to główny powód, dlaczego członkowie Marynarki dokonali sabotażu i oddzielili się- usłyszeli od swoich własnych informatorów, że ma być wywołane jakieś duże wydarzenie, w stylu 9/11. To wszystko dzieje się w momencie, gdy Sojusz negocjuje z Kabałą, i Kabała w pewnym sensie nadal grozi, mówi: ”Powoli, powoli, my nadal mamy bomby nuklearne umocowane na podwodnych wulkanach. Mamy Ciemną Flotę i samoloty z bombami nuklearnymi, możemy spowodować wiele problemów.” To hamowało Sojusz przed wykonaniem dużych posunięć- dużych aresztowań itd.

Wg Q: Prezydent Trump, Putin i Xi współpracują, by usunąć Deep State z Chin. Deep State w Chinach to nie jest chiński Deep State- to jest światowy Deep State, wyznawcy kultu śmierci. Sojusz spodziewa się niedługo czegoś w rodzaju zamachu stanu w Chinach- niektóre bloki w Chinach mają już dość KPCh (Komunistycznej Partii Chin).  Deep State w Chinach działa całkowicie na własną rękę i nie patrzy na nikogo, a to obecne pokolenie militarnych w Chinach to rozpieszczeni jedynacy, nazywani kolokwialnie „małymi imperatorami”- oni nie umieją walczyć i nie chcą. Wolą kontrolować świat technologią…

 

Total Page Visits: 3238 - Today Page Visits: 1