Witamy serdecznie w trzeciej części aktualizacji Davida Wilcocka. Wszelkie wprowadzenie jest zbędne, gdyż skoro przesłuchaliście poprzednie części to wiecie dokąd zmierza nasza narracja. 

Dodamy tutaj tylko to, że w części 3 David przekazuje więcej szczegółów na temat zdradzieckich działań rozwijających się obecnie przed naszymi oczami. Mamy tutaj również dla was inne doniesienia odnośnie zbrodni na ludzkości. Pod koniec artykułu natkniecie się na polski wątek, który David nagłaśnia jako przykład. 

Pamiętajcie, by jak zwykle dać łapkę w górę, jeśli Wam się podoba i prosimy o konstruktywne komentarze, by ulepszać naszego bloga. 

Zapraszamy na aktualizacje pt.

Cz. 3 Nagły zwrot akcji 

PO NIEWŁAŚCIWEJ STRONIE, GDY NASTĄPI NAGŁY ZWROT AKCJI 

David przypomina nam informacje omówione w cz 1 i 2 mówiące o tym, w jaki sposób zostało potraktowane społeczeństwo Rock and Rolla oraz w jaki sposób została unicestwiona muzyka z lat 70. 

Tylko ci, którzy działają w głównym nurcie medialnym mają szansę na wybicie się, grając z przewagą jaką daje im ogromny zasięg mediów. Inni są po prostu traktowani jak śmieci na ulicy. Przypadkowo dostały się one do cyrkulacji, oszacowano ich wartość pieniężną oraz przekierowano na inną platformę internetową. Od teraz nie jest to już uczciwa rywalizacja. 

Finansjera zarządzająca głównym nurtem medialnym jest tą samą, która zarządza medialnymi gigantami. Postanowili skonsolidować swoje strefy interesów. 

David przyrównuje to do scenariusza opisywanego w książce “Bohater o Tysiącu Twarzach” (Joseph Campbell, The Hero with a Thousand Faces). Stworzyło to moment, gdzie wszystko jest stracone… pozorna śmierć prawdziwego nurtu artystycznego oraz rynku zbytu kreatywnej inspiracji.

UJAWNIONA SZOKUJĄCA ZDRADA

W podróży “Bohatera o Tysiącu Twarzach” cała fabuła bardzo często jest poprzedzona szokującą zdradą. 

Każda książka, film, serial TV o tematyce szpiegowskiej oparty jest na tajemniczym zwrocie akcji. To sprawia, że sprawy stają się bardzo ekscytujące, a główny, przyzwoity charakter nagle okazuje się być ucieleśnieniem wcielonego zła.

Film “Gra o Tron” jest ogromnym rozczarowaniem pod tym względem, gdzie nagle Daenerys, imponująca królowa smoków nagle postanawia uwolnić gniew ognia Smoków zabijając przy tym miliony ludzi. Jedną sprawą jest być bezwzględnym a drugą okrutnym. Danerys bezwzględna jest, jednak jej działania nie były okrutne. Wszczęcie masowego ludobójstwa jest całkowicie poza jej cechami charakteru. 

Bardzo rozczarowującą kwestią tego filmu była niezasłużona zmiana jej charakteru na styl Illuminati, które zakończyło „Grę o Tron”. 

Czy to naprawdę ona? 

David opisuje to jako ogromną zdradę widzów, którzy w jakiś sposób utożsamiali się z Daenerys i lubili ją jako potężny charakter kobiecy z jej imponującymi smokami. 

5/13: Główna bohaterka „Gry o Tron”  zamienia się w diabolicznego zbrodniarza ludzkości w ostatniej odsłonie serialu: 

http://digg.com/2019/game-of-thrones-the-bells-daenerys-review

W ostatniej odsłonie „Gry o Tron”  było wiele nieoczekiwanych momentów … jednakże największym o znaczeniu “co się do cholery dzieje?” było to, gdy Daenerys zdecydowała się spuścić swoje smoki ze smyczy i w gniewie zabić miliony ludzi. 

Stało się tak pomimo uprzedniej kapitulacji miasta, którego mieszkańcy uznali swoją przegraną i bili w dzwony (stąd tytuł odcinka) sygnalizując swoją kapitulację. 

Najwięcej pretensji odnośnie charakteru Daenerys mają do scenarzystów nie za zamienienie jej w obłąkaną królową, ale za to, że jej transformacja w taką postać jest obcesowa i niezasłużona. 

[Wyciąg z artykułu z portalu USA Today]

Zainicjowała ona całkiem niepotrzebne masowe zbrodnie na ludzkości, okrutny akt, który leży całkowicie poza ustanowionymi w filmie jej cechami charakteru. 

NIKT NIE BYŁ Z TEGO ZADOWOLONY

David opisuje to jako typowe działanie propagandowej psychologicznej operacji w ramach nonsensu Deep Statu, Cabala lub inaczej Illuminati. Sama aktorka nie miała pojęcia o tym, że w późniejszym czasie zamieni się ona w diaboliczne zło, które zakończy to wszystko.  

Z takiego splotu wydarzeń płynie jedna wiadomość: “Zdrada pierwszą regułą porządków”. 

Powoduje to ogromne rozczarowanie tego w jaki sposób zakończył się ostatni sezon “Gry o Tron”. 

David przytacza tutaj video z filmu „Gra o Tron”, w którym aktorzy wypowiadają się niby chwaląc zakończenie sezonu 7, jednak są tam gesty i wypowiedzi, które świadczą o naciąganym entuzjazmie aktorów. 

Nagły zwrot akcji w tym wypadku nie ma żadnych racjonalnych podstaw. Po raz kolejny Deep State wprowadza swoje chore nauki do całego audytorium widzów.   

ZARZĄDZANIE CHARAKTERAMI 

Scenariusz obejmuje coś co jest nazywane “Prawem zarządzania charakterami”. Oznacza to, że największym zdrajcą podczas nagłego zwrotu akcji jest ten, kogo spotykamy już na samym początku filmu.  Kiedy zrozumiesz jak to działa oraz w jaki sposób się to wszystko rozwija, w tym gatunku nietrudnym jest przewidywanie nieoczekiwanego zwrotu akcji. 

W wielu przypadkach główny łotr pomaga każdej grupie w ujawnieniu zbrodni. 

Na skalę naszej planety – jest to YouTube, które właśnie jest czarnym bohaterem NAGŁEGO ZWROTU AKCJI. 

Głównym zdrajcą wydaje się być YouTube, ale tak naprawdę jest to WIELKA CZWÓRKA – która kontroluje amerykańską gospodarkę: BackRock, Vanguard Group, State Street i Fidelity – za którą stoi Cabal, Klika, Illuminati, nazywajcie ich po swojemu. 

David przypomina, że 8 największych amerykańskich spółek finansowych: JP Morgan, Wells Fargo, Bank of America, Citigroup, Goldman Sachs, U.S. Bancorp, Bank of New York Mellon oraz Morgan Stanley – są w 100% kontrolowane przez 10 głównych udziałowców. WIELKA CZWÓRKA JEST GŁÓWNYM udziałowcem tych 8 największych instytucji finansowych. 

W rezultacie prywatne Rezerwy Federalne, które drukują dolara amerykańskiego są kontrolowane przez WIELKĄ CZWÓRKĘ. 

Okazuje się, że “kumpel”, który wydawał się nam znajomy i którego kochaliśmy, właśnie pokazał swoją prawdziwą twarz, ujawniając swoje straszliwe i diaboliczne oblicze. 

NAGŁY ZWROT AKCJI NASTĄPIŁ WŁAŚNIE TERAZ

Jak widzimy wielki łotr był z nami od zawsze i właśnie nam się objawił w chwili, gdy nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Od zawsze twierdził, że chce nam pomóc, jednak obecnie mówi nam, że pewne idee przewodnie mogą być “szkodliwe”, “niebezpieczne” i “supremacją” pewnych (niepożądanych) grup (politycznych). Tutaj nie chodzi o to, co jest dla nas (ludzi) dobre. Wszystko wiąże się z nagą, brutalną władzą absolutną – za wszelką cenę. 

Giganci technologiczni zabijają internetową tożsamość ludzi i jest to prawdziwa wojna, która odgrywa się w cyberprzestrzeni. 

TO TAK JAKBY ŻYĆ OD POCZĄTKU NASZEJ ERY ZA 250 tys. DOLARÓW NA ROK

Najbardziej do wyobraźni ludzi przemawiają pieniądze. Także tutaj David posługuje się bardzo obrazowym opisem całej sytuacji. Opisuje on: 

Teraz, gdy nastąpił nagły zwrot akcji, każdy przygląda się dyrektorom generalnym wiodących firm. 

Dyrektor Generalny YouTube, Susan Wojcicki, posiada majątek w wysokości 500 milionów dolarów. 

Dyrektor Generalny Google, Sundar Pichai, posiada majątek w wysokości 600 milionów dolarów i ponoć zarabia 200 milionów dolarów na rok. 

Jest to 833 tys. dolarów za jeden dzień pracy. Za takie pieniądze mogę wstawać z łóżka tak wcześnie jak tylko sytuacja tego wymaga. 

Kwota ta jest wystarczająca, by żyć w splendorze przez całe milenia. Za 600 milionów można żyć 5 tys. lat wydając 100 tys. dolarów na rok. Przychód w wysokości 100 tys. dolarów na rok w społeczeństwie amerykańskim postrzegany jest jako “wyższa klasa”. 

Jeśli to was nie przekonuje to moglibyście żyć za 250 tys. dolarów na rok, aż do dzisiaj od czasów narodzenia Chrystusa. Obliczenia nie uwzględniają faktu inwestycji, która może się pojawić na drodze życiowej ani żadnej innej decyzji, która mogłaby pomnożyć wasz majątek. 

CZEKAJCIE, JEST JESZCZE COŚ

Jeśli Sundar Pichai przeczeka rok, to będzie miał na koncie dodatkowe 200 mln dolarów. Jeśli zrobi on kolejną rundkę w spółce przez 1,5 roku, to będzie ustawiony na następne 2,5 tys. lat. 

Oczywiście pod warunkiem, że Jezus nie pojawi się ponownie i nie osądzi go lub nie zrobi tego wymiar sprawiedliwości działający z poziomu ziemskiego. 

Abigail Disney opisuje w artykule na portalu The Cut o tym jak to jest, gdy masz znacznie więcej pieniędzy niż możesz kiedykolwiek wydać. 

https://www.thecut.com/2019/03/abigail-disney-has-more-money-than-shell-ever-spend.html

JAK WIELE DZIECI MOŻNA ZA TO NAKARMIĆ? 

Trzymajmy się dalej przykładu pieniędzy. David opisuje dalej co następuje. 

Zważywszy na wytyczne UNICEF-u, które mówią o karmieniu jednego dziecka za 50 centów dziennie, daje nam to 182,5 dolara rocznie na jedno dziecko. Oznacza to, że za tę kwotę można nakarmić przez rok 2.739.726,00 (dwa miliony siedemset trzydzieści dziewięć tysięcy siedemset dwadzieścia sześcioro) dzieci. 

Gdyby miliarder zechciał rozważyć i podarować tylko jedną roczną wypłatę na nakarmienie głodnych dzieci to mógłby nakarmić ich ponad milion rocznie. 

Musimy zapamiętać, że Cabal uwielbia wystawiać kozły ofiarne na ogień opinii publicznej w postaci takich osób. Tak naprawdę osoby działające zza kurtyny i pozostające w ukryciu zarabiają niewspółmiernie większe pieniądze. 

W poniższym artykule pokazane jest jak Sundar Pichai ucieka od Alexa Jonesa podczas obrad Kongresu. 

JEŚLI POSIADASZ DOSTĘP DO TAKICH PIENIĘDZY, TO …

Czy istnieje moralny obowiązek naprawy życia na Ziemi, jeśli posiadasz dostęp do tak ogromnej ilości pieniędzy? David twierdzi, że tak. 

Pisze on, że gdyby powierzono mu zarządzanie takimi pieniędzmi to natychmiastowo wynająłby ekspertów, którzy opracowaliby plan w jaki sposób można użyć tych funduszy dla większego dobra. 

Na początku listy znalazłyby się tutaj sprawy takie jak: 

 • zwiększenie jakości życia dla możliwie największej ilości ludzi, 
 • czysta oraz darmowa energia dla wszystkich, 
 • zażegnanie kryzysu utylizowania nieczystości,
 • zwiększenie dostępu do czystej wody oraz poprawienie jej jakości, 
 • poprawienie jakości pożywienia, które konsumujemy.

ODPOWIEDNIE TECHNOLOGIE SĄ JUŻ DOSTĘPNE

David opisuje fakt, że uzyskał on dostęp do technologii utylizowania nieczystości, która jest w stanie zneutralizować 1000 ton odpadów komunalnych na dzień. 

Jednostka taka kosztuje 3 miliony dolarów i mieści się na jednej 18 kołowej ciężarówce, nie emituje dwutlenku węgla, a jej koszt zwraca się w ciągu 3 lat. 

David mówi, że jest to jego absolutny priorytet, gdyż jako cywilizacja ludzka już dawno przekroczyliśmy cienką linię równowagi. 

Wszystko można recyklingować a produktem tego procesu będzie biopaliwo oraz woda destylowana, co sprawia, że urządzenie to jest tak naprawdę generatorem darmowej energii. 

W procesie utylizacji można przetwarzać materiały takie jak: opony samochodowe, odchody zwierzęce, plastik pływający po oceanie, praktycznie wszystkie śmieci z jakimi się spotykamy. 

Kiedy nadejdzie odpowiedni czas to urządzenie pokazane na obrazku zostanie zastosowane. Ponoć wynalazca tego urządzenia ma unikatową historię związaną z jego odkryciem. 

Wynalazca jest w niebezpieczeństwie, aż do czasu uzyskania funduszy potrzebnych do masowej produkcji. Dodatkowo jeszcze sam David może również spotkać się z szykanami z powodu promowania innowacyjnego rozwiązania neutralizacji śmieci. 

Jaka technologia użyta jest w tym urządzeniu? Nie zgadniecie. Taka sama jak w elektrycznych kuchenkach indukcyjnych, używanych obecnie powszechnie do gotowania posiłków. 

David przyznaje się, że ani on, ani jego żona Elizabeth nie mieli odwagi, by napić się wody destylowanej powstałej z przetworzenia starych opon samochodowych. 

Co jeszcze daje nam taka technologia? Stworzenie samowystarczalnego społeczeństwa, które może być usytuowane na ziemi lub poza nią. 

ILE TAKICH URZĄDZEŃ POTRZEBA DO OCZYSZCZENIA PLANETY ZE ŚMEICI? 

Dalsze analizy Davida opierają się o produkcję odpadów komunalnych w USA. Wynosi ona 262,4 miliony ton śmieci rocznie, wg. danych z 2015 roku. Jest to prawie 719 tys. ton odpadów dziennie, czyli niecałe 2 kg na osobę.  

Zważywszy na sprawność tego urządzenia, sama Ameryka mogłaby generować zerowy bilans nieczystości stałych tylko przy użyciu 719 takich urządzeń pracujących 24 godziny na dobę. 

Za jedyne 2,15 miliarda dolarów, powiedzmy za 3 miliardy dolarów zważywszy na sprawność mocy przerobowych, Amerykański kryzys odpadów komunalnych zostałby zażegnany w ciągu roku. 

Co jest w tym najlepsze? Ano to, że inwestycja zwraca się po 3 latach, a po tym okresie czasu śmieci dosłownie zamieniają się w pieniądze. Właściciele utylizacji śmieci rywalizowaliby o pozyskanie nieczystości od ludzi. 

David posługuje się tutaj przykładem dyrektora głównego Larrego Page’a, który mógłby zrzucić się poświęcając powiedzmy 1/25 swojego majątku na to, by ofiarować coś w zamian państwu, które sprawiło, że stał się niewyobrażalnie bogaty … 

A teraz pytanie do widzów. Czy chcecie pomóc w oczyszczaniu planety? 

Jeśli zapewnimy ludziom prawdziwą wolność wypowiedzi na portalach społecznościowych to dodatkowy dochód z tytułu reklam powinien wystarczyć na całkowite zażegnanie tylko samego kryzysu utylizowania nieczystości. 

Chcecie jeszcze jednego przykładu otrzeźwiającej umysł statystki? Za 30 miliardów dolarów rocznie, można nakarmić każdą osobę na Ziemi. 

Tylko Lary lub Sergey mogliby karmić całą planetę przez półtora roku i ciągle jeszcze pozostawić sobie 5 miliardów dolarów w kieszeni. 

David przytacza proste obliczenia matematyczne. Za 5 miliardów dolarów można żyć 25 tys. lat za dochód roczny w wysokości 250 tys.

 BEZ BLASKU 

Gdybyśmy usiedli przy Larrym lub Sergeyu to zobaczylibyśmy, że z ich ciał nie emanuje żaden blask. Jednak, są oni takimi samymi ludźmi jak my. 

Prosi się tutaj pytanie: Dlaczego zawsze musi to być “ktoś inny”? Kto dokładnie? Jakiś super bohater? 

Wszystkie te problemy można rozwiązać. Powodem dla którego nic nie robi się w tym kierunku jest Deep State lub Cabal, który wraz ze swoją “fantastyczną” władzą działa na rzecz aktywnej depopulacji ludzi. 

Na całe szczęście istnieją jeszcze miliarderzy, którzy są szczerymi filantropami i pomagają finansowo ludziom. Poniżej David przedstawia porywający serce przykład  miliardera, który płaci kredyt studencki całej klasie studentów:

http://digg.com/2019/morehouse-loans-reaction

GDYBY KAŻDY MIAŁ TELEFON Z KAMERĄ TO DIABEŁ NIGDZIE BY SIĘ UKRYŁ

Kolejno David opisuje swoje przemyślenia na temat tego, że choć brzmi to niedorzecznie, to on osobiście po dostarczeniu środków pierwszej potrzeby, czyli: pożywienia, wody, schronienia oraz zapewnienia warunków sanitarnych, wyposażyłby ludzi w przyzwoitego smartfona. 

Dlaczego? 

Otóż, według niego otwiera to drogę do masowej edukacji ludzi oraz powszechnego piśmiennictwa. Są to nowe możliwości dla miliardów ludzi. W ten sposób każdy może uczyć się języków obcych, studiować medycynę czy wydźwignąć się z ubóstwa i przyłączyć się do pracy tam, gdzie są potrzebne dane umiejętności. 

Takie podejście według Davida zmniejsza również ryzyko zaangażowania skorumpowanych rządów w okrucieństwa przeciwko naturze oraz ludzkości. Przecież można nagrać każde wydarzenie w chwili, gdy ono ma miejsce. 

Diabeł egzystuje w ciemnościach, natomiast w świecie opanowanym przez smartfony wyposażone w kamerę nikt zbyt długo nie będzie w stanie ukryć popełnianych czynów.

Gdybyśmy uzyskali dostęp do tak ogromnych funduszy to czy wszyscy obraliby podobną drogę? 

Jedno jest pewne, zarobki tylko dyrektorów naczelnych znacznie wybiegają poza poziom potrzebny do uzdrowienia naszej planety. 

David podaje tutaj dane odnośnie tego, że samo Los Angeles posiada ogromną ilość pałaców pobudowanych dla milionerów, które kosztują od 20 milionów dolarów wzwyż, na których nie ma nabywców. 

https://www.businessinsider.com/how-los-angeles-real-estate-brokers-selling-surplus-mansions-2019-6#movie-trailers-for-mansions-theyre-producing-elaborate-dramatic-movie-trailers-filmed-in-the-mansions-2

JESTEŚCIE PO PROSTU TECHNOLOGICZNYMI FIRMAMI

Bądźmy szczerzy: technologiczny gigant “Alphabet” jest po prostu firmą z branży IT. Rozumiemy to, że z jakichś powodów odnieśliście niezwykle duży sukces grając w tę grę, jednak ciągle coś tutaj nie gra. 

Firmy IT i inne technologiczne giganty nie są rządem. Ich zarządcy nie są osobami wybranymi w wolnych wyborach przez ludzi. Tak naprawdę to pracują oni dla nas dostarczając rządom swoje usługi za które my płacimy, a rząd jest po to, by regulować sprawy tak, by wszystko odbywało się w sposób uczciwy i sprawiedliwy. 

David wzywa tutaj dyrektorów, by starali się spojrzeć poza ich własną korporacyjną kulturę. Nie może dochodzić do sytuacji jaka jest obecnie, gdzie poszczególne firmy deklarują siebie jako rządy w rządach. 

Szczególnie firmy IT powinny być pod ścisłym nadzorem publicznym zgodnie z prawem danego państwa w którym działają. 

Obecnie dzieje się na odwrót. 

CO TYLKO CHCĄ

David donosi nam o tym, że obecnie “Alphabet”, zupełnie tak jak CIA, robi sobie co chce. Gdy niszczysz on dochody milionów ludzi z wymyśloną śmieszną historyjką wyjaśniającą, która nikogo nie ogłupi, to może się spodziewać potężnej reakcji.  

Twierdzi on, że tylko niewiele osób ma na tyle szczęścia, by uzyskać odpowiedź od osób fizycznych, czyli sugeruje tutaj, że wszystko to jest zarządzanie przez niewiadomo kogo lub co? 

Ciekawe w jaki sposób ten “nóż w plecy” odbije się echem za 6 miesięcy? A może za rok, 5 lub za 100 lat? 

Obecnie doszliśmy do momentu, gdzie na wiele sposobów następuje zmiana wydarzeń. 

https://www.insurancejournal.com/news/national/2019/06/20/529926.htm

ZARZĄDCY RYNKÓW

Wygląda na  to, że YouTube został zniszczony przez swoich twórców z powodów politycznych, czyli z czystych pobudek wpłynięcia na kolejne wybory prezydenckie w USA. 

Wszystko wskazuje również na to, że w swojej desperacji mają nadzieję na zneutralizowanie szkód, jakie może przynieść przewidywany zrzut tajnych danych do Internetu na niespotykaną dotąd skalę. 

David twierdzi, że YouTube jawi się obecnie jako największy lep na muchy stworzony na skalę globalną. Każdy kto obecnie stara się założyć alternatywne centrum prasowe na YouTube spotyka się z niespotykanymi wprost przeciwnościami. Grzebie się w ten sposób całe społeczności ludzi. 

Dla ludzi, którzy nienawidzą Trumpa jest to działanie jak najbardziej dopuszczalne, gdyż uważają oni, że ten gość powinien zostać odsunięty od władzy. 

To co robi YouTube zaszło jednakże znacznie dalej niż samo naginanie silników wyszukiwania informacji. 

Jeśli nie odgrywasz scenariusza, który ściśle narzucany jest przez mainstreamowe media, to na chwilę obecną zostaniesz oskarżony o mowę nienawiści. 

Dodatkowo jesteś obiektem permanentnej demonetyzacji czyli odcięcia cię od dochodów z reklam albo nawet usunie się twój kanał z powodu opinii, która nie została zatwierdzona przez tajnych władców. 

Tak właśnie stało się z kanałem Davida Wilcocka. Nazywa on to Vox Adpocalypse. 

Obecnie nie stosuje się techniki shadowban, gdzie ograbia się ludzi z subskrybentów, zagrzebuje się ich artykuły w śmietniku mainstreamowym lub zaniża się oglądalność kanału.  Obecnie po prostu uśmierca się taki kanał w cyberprzestrzeni za szczere omawianie polityki. 

David opisuje fakt, że szczerze nienawidził Georga Busha, gdy doszedł on do władzy. Wiedział on o jego imperium naftowym, rodzie wywodzącym się z Deep Statu, a później dowiedział się jeszcze więcej oburzających rzeczy z mediów alternatywnych. 

Gdyby, jednakże, jakaś mała grupa prywatnych korporacji całkowicie zablokowała możliwości rozmawiania na temat człowieka, który rządzi krajem, z takich czy innych powodów … to David mówi, że spowodowałoby to u niego ogromne zaniepokojenie. Twierdzi, że wtedy również wystąpiłby publicznie w obronie wolności słowa nawet dla Dubya (slangowa nazwa Georga Walkera Busha). Za jego rządów David nie czuł się zagrożony odnośnie otwartych wypowiedzi na temat rządu. Wiemy, że Bush mamił miliony ludzi grając gorącymi tematami politycznymi, ale tak czy inaczej pozostaje to w sferze polityki. 

ZANIM PRZEJDZIEMY DALEJ … 

David radzi zatrzymać się i wziąć głęboki oddech. Należy teraz otworzyć się na dalsze informacje, które mogą się okazać bardzo niesmaczne. Odejdźmy na chwilę od tematu mediów mainstreamowych i niech każdy z nas zastanowi się nad momentami w życiu, gdzie byliśmy pewni o tym co wiemy, a później nowa prawda nas przytłoczyła.

Wygląda na to, że właśnie teraz stoimy w obliczu takiego doświadczenia, które nadejdzie do nas w ciągu kilku kolejnych miesięcy i obejmie ono cały świat. 

PLAN rozwija się bez względu na niezmordowane próby ocenzurowania informacji. 

ZAKAZANEJ HISTORII nie usłyszmy ze źródeł zatwierdzonych przez mrocznych władców. Jeśli zaprogramowano w nas emocjonalne reakcje na pewne historie to możemy zostać oślepieni gigantyczną ilością ukrytych informacji oraz ekscytującą prawdą. 

Pojedyncze osoby mogą się czuć jak konik polny siedzący na pojedynczym źdźble trawy i usiłujący ogarnąć całą historię owadziej łąki patrząc z perspektywy swojej pozycji. Zranione emocje mogą uniemożliwić przestudiowanie całego obrazu sytuacji i podejścia do sprawy obiektywnie. 

Na konferencji Contact in the Desert, przy publiczności 1200 osób wsparcie było niemalże jednogłośne. Tylko jeden facet podniósł rękę, gdy David zapytał się kto czuje się niekomfortowo słysząc tego typu informacje? 

Kolejną osobą była kobieta, która zaczęła przedrzeźniać Davida lecz szybko opuściła ona salę, gdy podeszła do niej ochrona. 

Poza tymi dwoma osobami cała sala zagrzmiała entuzjazmem wsparcia dla zakazanej historii. 

Tak czy inaczej media mainstreamowe oraz aparat portali społecznościowych robi wszystko co w ich mocy, by powstrzymać wypłynięcie do Internetu zakazanej historii. Co gorsza, nie chcą oni nawet przyjąć jej do wiadomości. 

ESKALACJA NA SKALĘ GLOBALNĄ

Zanim przejdziemy do historii właściwej, David pragnie jeszcze omówić w jaki sposób władze, które przeminęły powstrzymują nas przed jej zobaczeniem. 

Ich filmy znajdują się w sieci 60 różnych kanałów YouTube. Ich twórcy są alternatywnymi dziennikarzami. 

W dniu 5 lipca 2019 roku, gdy artykuł VoxAdpocalypes pojawił się w mediach, 8 z 60 tych kanałów straciło możliwość spieniężania swojej pracy na YouTube. Decyzja była permanentna i nieodwołalna, a podjęta została ot tak sobie. 

Implikacje takiego posunięcia są ogromne. Ludzie ci tracą przychód z tytułu wykonywanej pracy, w tym dzięki super czatom. 

David porównuje tutaj dwa słowa, które fonetycznie brzmią tak samo: demonetized i demonized. Pierwsze z nich oznacza spieniężanie swojej pracy a drugie demonizowanie. Podobieństwo daje mu dużo do myślenia. 

Dodatkowo jeszcze, za jedną małą pomyłkę jesteś shadowbanned i ludzie nie mają możliwości odnalezienia cię chyba, że już znają twój kanał. Nawet po subskrypcji i kliknięciu dzwonka z powiadomieniami są one wyłączane i nie wiesz tak naprawdę co się dzieje. W poniższym odnośniku, na stronie TheVerge dostępny jest artykuł opisujący w jaki sposób się to odbywa: 

https://www.theverge.com/2019/1/25/18197301/youtube-algorithm-conspiracy-theories-misinformation

Całe to posunięcie wygląda na z góry zaplanowaną akcję wymierzoną przeciwko alternatywnym mediom. 

David przedstawia poniżej artykuły, by zapoznać się ze zjawiskiem VoxAdpocalypse, jeśli jeszcze nie jesteście tego świadomi. 

6/5: YouTube pozbawia praw kanały promujące “mowę nienawiści” oraz “supremację” [Tłumaczenie: Każdego kto kwestionuje Deep State]

https://news.yahoo.com/youtube-ban-hateful-supremacist-videos-170733974.html

6/5: YouTube usuwa TYSIĄCE kanałów omawiających konspirację

https://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/youtube-supremacists-conspiracy-theory-accounts-delete-channels-users-a8945851.html?fbclid=IwAR2uQW5z632iFaIBXWmH3upvIhIvMQm7JnFhzVaUPedVymIH5vxZAwwE-es

YouTube będzie usuwał tysiące kont po pozbawieniu praw kanałów promujących “supremację” oraz teorie konspiracyjne, a także inne, które są szkodliwe. 

Decyzja została podjęta po głębokim rozpatrzeniu zasad dotyczących szerzenia mowy nienawiści, tłumaczy YouTube. 

O ile szerzenie nienawiści było zawsze zakazane, o tyle obecnie YouTube pozwala sobie na utrzymywanie na swoich serwerach pewnych szkodliwych filmów, jak np. takich, które promują ideologię nazistowską oraz twierdzących, że atak na WTC z 9/11 nie wydarzył się. 

Filmy te, jak również inne ze “zwierzchniczymi” treściami nie zostaną oficjalnie zakazane na YouTube. 

6/24: Ukryta kamera ujawnia, że dyrektor Google pragnie zapobiec “sukcesowi Trumpa” w 2020 roku.

Portal Project Veritas opublikował raport na temat Google obejmujący dokumenty, które wyciekły do sieci oraz ukryte video wysokiego rangą dyrektora, a także zeznania pracownika Google. 

Raport ukazuje to, że Google planuje wpłynąć na wynik wyborów prezydenckich w 2020 roku i “zapobiec” kolejnej sytuacji sukcesu Trumpa … 

Po powrocie do domu odkryłem, że film ten został usunięty z YouTube. 

Na całe szczęście udało mi się odizolować bezpośredni odnośnik, by ściągnąć film w formacie mp4 (25 minut, 69MB), jeśli chcecie zapoznać się z tą treścią. Proszę pamiętać, że film jest własnością Projectu Veritas. Tutaj jest alternatywny link do filmu.

W poniższym odnośniku znajduje się aktualizacja przedstawiająca kolejny artykuł rozwijający ten temat: 

David donosi, że kolejne kanały z alternatywnymi wiadomościami są pozbawiane dochodu i robione jest to z premedytacją.

Obecnie sama konwersacja na pewne tematy może być odebrana jako “mowa nienawiści”, “supremacja” i “homofobia”. Oczywiście te same zasady nie dotyczą krytykowania, ośmieszania czy wyszydzania administracji Donalda Trumpa. W takim przypadku atakujesz “aprobowane” cele i będziesz czuł wsparcie maszyny internetowej stojącej za banowaniem alternatywnych mediów. 

David zdaje sobie sprawę z tego, że prezydent Trump często za dużo gada i ma talent do wkurzania ludzi. Niektóre z jego decyzji są oburzające i on również zgadza się z tym stwierdzeniem. 

Jednakże, skoordynowane ataki przeciwko jego administracji są zwykłym zamachem na demokrację, wartości moralne oraz etykę według, których zamierzamy żyć. 

WSTĘP DO ZAKAZANEJ HISTORII  

David donosi nam, że wewnątrz zakazanej historii znajdziemy informacje o wojnie toczącej się pomiędzy rodzinami Rockefellerów a Rotchschildów. Inne perspektywy tam zawarte są również bardzo ciekawe i powinny zainteresować ludzi bez względu na to czy lubią Trumpa czy nie. 

Te dwie rodziny Illuminati walczą ze sobą na śmierć i życie o to, kto zdominuje władzę na Ziemi. 

Przyświeca im jedna, najważniejsza i nienaruszalna zasada: OPINIA PUBLICZNA NIGDY NIE MOŻE SIĘ DOWIEDZIEĆ O TYM CO TAK NAPRAWDĘ SIĘ TAM DZIEJE. 

W tym jednym są zgodni, bez względu na to jak bardzo nienawidzą siebie nawzajem. 

Jeśli istnienie Sojuszu Ziemskiego i TPK jest prawdą, to dojdzie wielkiego ujawnienia tych informacji. Wtedy najprawdopodobniej wybiorą oni więzienie, by uniknąć gniewu mas ludzi, którzy dowiedzą się co tak naprawdę dzieje się za kulisami władzy.

Największym przegranym w tej rozgrywce jawi się nam CNN, który publicznie w sposób zawoalowany groził prezydentowi Trumpowi śmiercią. Tak, to nie jest żart ani nadinterpretacja wiadomości, które nam przekazują. Dlaczego tak robią? Dlatego, że w jednym z wpisów na Twitterze Trump wzywa do postawienia pewnych indywidualistów w stan oskarżenia.

David przytacza tutaj artykuł pt.: 

5/24: CNN Używa zdjęci Johna Kennedyego z dnia jego zabójstwa, by opisać wizytę Trumpa w bazie Sił Powietrznych.

Tytuł artykułu brzmi: “Wraz z Trumpem wewnątrz 1 bazy Amerykańskich Sił Powietrznych: Zupełnie jak w więzieniu”

https://edition.cnn.com/2019/05/24/politics/donald-trump-air-force-one-travel-foreign-trips

Różowy garnitur ówczesnej pierwszej damy działa jak sygnał dla tych, którzy zostali poddani kontroli umysłu przez MKULTRA, by rozpocząć zmasowany atak na prezydenta. Inni z bardziej dotkliwymi dolegliwościami mogą odebrać to jako “przesłanie od Boga”, które nie zostanie odnotowane przez pozostałych ludzi, a następnie wyolbrzymią ją w swych głowach i kolejno przejdą do działania. 

Dopisek “zupełnie jak w więzieniu” może sugerować co wrażliwszym ludziom, że cała Ameryka jest więziona przez Trumpa. 

Jako kolejny przykład David podaje osobę Alexa Jonesa. 

2 maja 2019 roku odkryliśmy, że podjęto bezprecedensowe kroki, by usunąć dyskusję Alexa Jonesa z kolektywnej pamięci internetowej. 

Rozumiem, że wiele osób go nie lubi i ty czytelniku możesz być jednym z nich. Wiem, że jest on aż po uszy zakopany w procesach sądowych, które zrujnują mu życie na całe lata. 

Jednakże … czy Aleksa “niewyparzona gęba” i  dosadne wypowiedzi mają sprawić, że ludzie nigdy więcej nie usłyszą tych informacji? Jak długo będziemy dopingować niewybranych formalnie internetowych gigantów do usuwania jakiejkolwiek wzmianki na jego temat?  

https://abcnews.go.com/US/legal-wins-sandy-hook-parents-battles-conspiracy-theorists/story?id=63807215

https://www.courant.com/opinion/op-ed/hc-op-norm-pattis-alex-jones-0406-20190405-howpjy3tq5eqhcvttscjbcawhq-story.html

Czy możliwe jest to, że Alex mówi rzeczy, których (Deep State) nie chce byście słyszeli? 

Co jeśli chcecie zaatakować Alexa, a algorytmy sztucznej inteligencji zidentyfikują was jako jego zwolennika i zlikwidują waszą tożsamość cybernetyczną? Czy sami nie potrafimy wybierać tego co chcemy oglądać i w tym przypadku uśmiechnąć się pod nosem, a następnie kliknąć na coś innego? W jaki sposób mogą oni używać tego tak otwarcie? Czy naprawdę jesteśmy aż tak bardzo ogłupieni? 

Przyglądnijmy się dalszemu rozwojowi sytuacji, który opisany jest w artykule dostępnym w poniższym odnośniku: 

5/2: Nowe narzędzie Facebooka cenzurujące odnośniki

https://www.breitbart.com/tech/2019/05/02/bokhari-link-banning-is-facebooks-terrifying-new-censorship-tool/

Nie tylko prywatne konto Alexa Jonesa na Facebooku zostało zablokowane. Dodatkowo do kanału PrisonPlanet i gwiazdy YouTubePaula Josepha Watsona wszystkie odnośniki do stron Infowars były również zabronione na całej platformie społecznej. 

Jeśli będziesz przesyłał zbyt często linki do Infowars, również spotka cię ten sam los. 

Temat Infowars jest całkowicie zabroniony. Facebook oraz Instagram usuwa wszelkie treści zawierające filmy z Infowars, radiowe ścieżki dźwiękowe z Infowars lub artykuły z tego portalu … o ile artykuł zawierający odnośnik nie potępia treści głoszonych na portalu Alexa Jonesa. 

Zgodnie z rzecznikiem Facebooka usuwa on wszelkie grupy rozpowszechniające treści lub informacje o konferencjach Infowars, czyli zakazanego ekstremisty. (Twitter, YouTube i Apple również zablokowało Alexa Jonesa i stronę Infowars). 

Cenzura na portalach socjalnych weszła na nowy poziom. Jeśli publikujesz posty z Infowars na Facebooku lub należącym do FB Instagramie, to będą one usunięte. 

Jeśli publikujesz je zbyt często, to również zostaniesz zablokowany. 

Zwróćmy uwagę na słowo “również”. Znaczy to, że zostaniesz zablokowany o ile nie potępiasz Infowars. 

Facebook używa obecnie swojej władzy do promowania pewnych polityków i potępiania innych. Nie jest to cenzura indywidualistów lub grup naruszających zasady użytkowania portalu. Jest to cenzura i banowanie na pełną skalę, które mają wpływ na politykę Stanów Zjednoczonych a także i globalną.

CZĘŚĆ 2: ZAFAŁSZOWANA EWIDENCJA 

Druga część dwu ciosowego ataku na Jonesa i jego reputację została spreparowana przy pomocy zafałszowanej ewidencji. W odnośniku z 14 czerwca 2019 roku możemy przeczytać:

6/14: FBI Prowadzi dochodzenie w sprawie dziecięcej pornografii znalezionej na serwerze Alexa Joensa: 

https://www.courant.com/news/connecticut/hc-news-alex-jones-child-porn-investigation-20190614-harulorw5jczzddykmlafzyi5i-story.html

https://www.infowars.com/watch/?video=5d04254a848c210017aafef8

Sprawa ma się tak samo jak w przypadku video Teddy Bear. 

Dokładnie to samo stało się na serwerach Davida, gdzie ukradzione filmy zostały linkowane do dziecięcej pornografii. David twierdzi, że Alex nieprzerwanie i konsekwentnie nagłaśnia temat elit wykorzystujących dzieci do pornografii.  

Obecnie ludzie z mass mediów zacierają tego typu informacje zupełnie tak, jakby wiedzieli, że są one prawdziwe. Przypadek? 

Gdyby ta fałszywa historia przebiła się przez opinię publiczną to znacznie trudniej byłoby zatrudnić prawników do jego legalnej obrony, a jego życie zostałoby praktycznie zniszczone. 

Jeśli ktokolwiek pragnie stanąć w obronie Alexa na Facebooku czy Instagramie to oznacza to natychmiastową blokadę konta. Ciekawe komu następnemu zniszczą życie? 

David mówi, że pomimo tego, że Alex jest irytujący, jednakże nikt nie zasługuje na fałszywe oskarżenia w tak potwornej zbrodni. 

Na całe szczęście FBI pomaga mu i nigdy na poważnie nie rozpatrywało tych oskarżeń. 

Najbardziej podejrzaną sprawą jest to, że ludzie, którzy zaskarżyli go dokładnie wiedzieli, gdzie szukać tych obrzydliwych materiałów na jego serwerze, rzekomo odkrytych przez nich. 

TO NIE JEST ZABAWNE

Rozważmy teraz pewną sprawę. Nawet, jeśli nie cierpicie obecnej administracji Trumpa to, tak czy inaczej, masowa projekcja oraz gniew wyzierający z mass mediów jest bezprecedensową cenzurą Orwellowską, co nie jest zabawne. 

To jest demokracja i Trump może ponownie wygrać wybory. Nawet jeśli nam się to nie podoba musimy się z tym pogodzić. Etyka moralna tak Amerykanów jak i innych ludzi nie może opierać się na kłamstwie, oszustwie i kradzieży tylko po to, by wygrać wybory. Widzieliśmy to już podczas skandalu Watergate. 

Jeśli wybory powszechnie nie poszły zgodnie z twoimi oczekiwaniami to zaangażuj się w to, by zmienić ich wynik za 4 lata. 

KŁAMANIE NIE OZNACZA WYGRANEJ 

David twierdzi, że obecnie jesteśmy świadkami tego w jaki sposób giganty technologiczne usiłują wpłynąć na wybory prezydenckie w 2020 roku oficjalnie przeciwstawiając się obecnemu prezydentowi USA. 

Formalnie nazywa się to ZDRADĄ. Jeśli musisz oszukiwać, by wygrać to oznacza, że nie zasługujesz na wygraną. 

Przytoczmy tutaj przykład Lance’a Armstronga, który używał niedozwolonych substancji chemicznych wzmacniających jego umiejętności fizycznych. W chwili gdy to się wydało został pozbawiony wygranej w 7 różnych wyścigach kolarskich Tour De France. 

Całe spektrum portali społecznościowych oraz filmów YouTube zostało naszpikowane takimi substancjami, które mają za zadanie wzmocnić osiągnięcia umierającego Deep Statu. 

Ludzie, to nie zadziała! 

Dalej David opisuje, że ludzie mówią:

“Nienawidzę Trumpa. Nienawidzę Alexa Jonesa. Przecież to jest porażka. Mam zamiar wypuścić nienawistny artykuł pod ich adresem w sekcji komentarzy.” 

Chwileczkę. Przytłumianie informacji zaszło znacznie dalej niż tylko sama arena polityczna. Jeszcze nie widzieliście najmocniejszych argumentów. 

JAKIEKOLWIEK DYSKUSJE NA TEMAT POTENCJALNEJ SZKODLIWOŚCI SZCZEPIONEK ZOSTAŁY CAŁKOWICIE ZAKAZANE!!!

Czy z całą pewnością można stwierdzić, że nasze dzieci są w 100% bezpieczne po zaszczepieniu? 

Czytelnicy, czy jesteście pewni, że chcecie pozwolić nieformalnej władzy gigantów technologicznych na wyrabianie waszej opinii?  

Tak … jest to dla niektórych wygodne, nie trzeba myśleć tylko dostosować się do tego, co wielcy tego świata mówią … 

NIE UWIERZYCIE W TO

Podobnie do napiętnowanego nazwiska Alexa Joenesa, jeśli odważycie się wspomnieć słowo “szczepionk@“ to … 

Wasze cybernetyczne życie zostanie zgaszone we wszechświecie cybernetycznym! 

David przytacza tutaj artykuł z bloga BuzzFeedNews: 

5/7: Instagram zacznie używać sztucznej inteligencji, by filtrować anty szczepionkowe treści

https://www.buzzfeednews.com/article/katienotopoulos/instagram-will-use-ai-to-filter-anti-vax-content

Instagram rozwija nowe metody na powstrzymywanie rozpowszechniania dezinformacji odnośnie szczepionek, co obejmuje wyskakujące okienka, które pojawiają się, gdy wyszukujesz pewnych określeń antyszczepionkowych. 

Funkcja ta jest ciągle rozwijana i zespół Instagrama nie był w stanie podzielić się z nami datą wprowadzenia jej w życie. 

[Na wypadek gdybyście nie wiedzieli to Facebook jest właścicielem Instagrama]

Lawina ognisk epidemii odry w całym kraju (USA) wzbudziła zaniepokojenie odnośnie dezinformacji, szczególnie tych online dotyczących szczepionek. 

W lutym tego roku YouTube przejęło i pozbawiło przychodów finansowych filmy głoszące treści antyszczepionkowe. Wkrótce po tym Amazon usunął wszelkie filmy dokumentalne z usługi PrimeVideo. 

W maju tego roku Facebook oświadczył, że zabroni promowania grup i stron, które zawierają treści “kontrowersji szczepionkowej”. 

Zmiany na Facebooku zostały przeniesione na Instagram, który obecnie blokuje pewne frazy związane z dezinformacją jak np. #v@ccinescauseaids. 

Instagram nie planuje zabronić publikacji lub usuwać kont omawiających szczepionki lub treści antyszczepionkowe [jak na razie]. 

Plan obejmuje ograniczenie intencjonalnego rozpowszechniania dezinformacji z jednoczesnym uwypuklaniem precyzyjnych [o trwogo!] informacji na temat szczepionek. 

Tak czy inaczej aż 45% Amerykanów obawia się o swoje bezpieczeństwo:

6/25: Niespodziewane badania ukazują, że 45% Amerykanów obawia się o swoje bezpieczeństwo: 

https://www.studyfinds.org/surprising-survey-shows-45-percent-americans-doubt-safety-vaccines/

David określa to mianem ostatniego kroku przez ogłoszeniem treści antyszczepionkowych “niebezpiecznym i szkodliwym trendem” co będzie się wiązało z zakazem ich oglądania i rozpowszechniania. 

OCZYWIŚCIE JEST TO ROBIONE DLA WASZEGO BEZPIECZEŃSTWA. 

Myślcie o tym zupełnie tak jak o szczepionce … przeciwko dozom zaraźliwych treści dzielonych przez Alexa Jonesa. Już niedługo będziecie na to odporni! [KPINA]

LUDZIE, LUBICIE JEDZENIE ORGANICZNE? TRZYMAJCIE SIĘ, JUŻ PO WAS IDĄ … 

David podaje kolejny bardzo kontrowersyjny przykład. 

27 października 2018 roku ogromna ilość stron z treściami zdrowego odżywiania przeżyła istną czystkę. Lista jest długa i zawiera w sobie 84 pozycji. Stało się to zanim kolejna czystka objęła następnych 559 stron internetowych. 

Wiele z nich posiada ogromną ilość subskrybentów. 

David przedstawia poniżej tylko 35 z nich, by dać wam namiastkę tego z czym mamy do czynienia: 

7/3: Facebook czyści ponad 80 kont użytkowników w druzgocącym ataku na media alternatywne.

https://www.activistpost.com/2018/07/facebook-purges-over-80-accounts-in-sweeping-attack-on-the-alternative-media.html

Poniżej zamieszczona jest lista stron internetowych, które albo zostały usunięte albo zawieszone na czas nieokreślony:

1.Collectively Conscious (915K followers) – Deleted on June 13th, 2018.  

2.Natural Cures Not Medicine (2.3M followers) – Deleted on June 11th, 2018.  

3.I Want to Be 100% Organic (700K followers) – Deleted on June 13th, 2018.  

4.Viral Alternative News (500K followers) – Deleted on June 13th, 2018.  

5.Organic Health (230K followers) – Deleted on June 13th, 2018.  

6.Natural Cures From Food (120K followers) – Deleted on June 13th, 2018.  

7.Heart Centered Rebalancing (3.9M followers) – Deleted a few years ago.  

8.Awareness Act (1.1M followers) – Deleted in mid-2017.  

9.Conscious Life News (1.1M followers) – Deleted on June 5th, 2018.  

10.Wake The F— Up (550K followers) – Deleted about a year ago.  

11.Living Traditionally (570K followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

12.Organic Wellness (600K followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

13.Chocolate Socrates (608K followers) – Deleted on June 13th, 2018.  

14.Earth We Are One (1.7M followers) – Deleted on June 5th, 2018.  

15.Meditation Masters (2.3M followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

16.People’s Awakening (3.6M followers) – Deleted on June 5th, 2018.  

17.Nikola Tesla (1.7M followers) – Deleted on June 5th, 2018.  

18.Interesting Stories (1.5M followers) – Deleted on June 5th, 2018.  

19.The Warrior (1.7M followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

20.Natural Health Warriors (140K followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

21.Tech Explorers (270K followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

22.Universe Explorers (1.5M followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

23.Area 51 (1.5M followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

24.The Global Meditation (70K followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

25.Video Explorers (780K followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

26.Spiritualer. Com (80K followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

27.Flower of Life (670K followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

28.EWAO (30K followers) – Unpublished on June 5th, 2018.  

29.Global Freedom Movement (27K followers) – Deleted on June 19th, 2018.  

30.Health & Alternative Medicine (550K followers) – Deleted on June 13th, 2018.  

31.Pure Nature (1.7M followers) – Deleted on June 3rd, 2018.  

32.Nature Gallery (654K followers) – Deleted on June 3rd, 2018.  

33.Mesmerizing Nature (912K followers) – Deleted on June 3rd, 2018.  

34.Nature’s Touch (150K followers) – Deleted on June 3rd, 2018.  

35.We Really Like Animals (544K) – Deleted on June 20th, 2018. 

CHWILECZKĘ … 

Popatrzmy do czego dochodzi:

Ludzie krzyczą: “Nie cierpię Alexa czy Trumpa! Jednak lubię jedzenie organiczne. To jest moja mocna strona. Na myśl o szczepionkach aż się wzdragam! Co się tutaj do cholery dzieje!?”

Bardzo dobre pytania. 

David przytacza tutaj pewien film pt. “Secret Ingredients” (Tajne Składniki). Można go oglądnąć na stronie: 

https://secretingredientsmovie.com/

David bardzo poleca ten film dla każdego kto chce znać prawdę odnośnie tego co jemy. 

To co znajduje się na końcu filmu przyprawia o ciarki na plecach. Dlatego też film ten został zakazany. 

Jeffrey Hart i Amy Smith stworzyli zniewalający przykład, który mówi o tym, że w obecnych czasach niejedzenie organicznego jedzenia jest śmiertelną pułapką. 

Oboje bohaterowie filmu mogą być przykładem zdrowia. Biegali maratony, utrzymywali się w doskonałej formie lekkoatletycznej i “zdrowo się odżywali”, co obejmowało ogromną ilość warzyw. 

Kolejne, zarówno oni jak i inni występujący w filmie, zaczęli podupadać na zdrowiu. Nawet ich pies. Nie było na to żadnej odpowiedzi, ani żadnej nadziei na przyszłość. Konwencjonalna medycyna ich przekreśliła, więc w desperacji otworzyli się na koncepty alternatywne. 

Nie zgadniecie co zrobili? Zmienili swoje nawyki żywieniowe pod jednym względem. Zaczęli spożywać jedzenie organiczne. Nagle ich wszystkie problemy zdrowotne, w sposób cudowny, zniknęły. Można tam zobaczyć wiele osób opowiadających to samo raz za razem. Głównym winowajcą tutaj jest glifosat, który jest bezwonny, przezroczysty, bezsmakowy i bardzo toksyczny i rozpuszczony w konwencjonalnym pożywieniu. 

Podobnie jak w innych filmach domniemają oni, że elity tak to zaprojektowały, jednak nie wypowiadają tego w sposób definitywny. 

Oglądnijcie ten film, a nie będziecie już spożywali żywności zawierającej ten diabelski związek chemiczny. 

Czy w ten sposób pragną was zabić? A co z waszymi żonami, mężami, dziećmi a nawet czworonożnymi ulubieńcami? 

Przecież jedną z dyrektyw Cabala jest to, że “ludzie są niekorzystni dla środowiska”, a przez redukcję populacji “przyczyniają się oni do ratowania Ziemi”. 

David mówi, że wielokrotnie słyszał to od różnych członków Illuminati, którzy przez lata usiłowali przekonać go do ich metod myślenia. Konsekwentnie odmawiał on wielomilionowych łapówek i nigdy nie zaakceptował ani spotkań ani komitywy z nimi. 

Ukryte technologie pozwoliłyby utrzymać jeszcze większą ilość ludzi bez uszczerbku dla Ziemi. 

Informatorzy pochodzący z wysokiego szczebla określają to “bronią biologiczną”, która wymierzona jest po to, by jak to oni określają: 

“Podtrzymywać osobę do 55 roku życia w stanie produktywnego pracownika, a następnie sprawić, by wymagała ona opieki medycznej możliwie jak najdłużej”.

Zgadnijcie kim są właściciele wielkiej farmacji? 

Tak, to są ci sami ludzie, którzy posiadają mass media, przemysł muzyczny, kompleksy więzienne i całą agrokulturę. 

Nie są to żadne teorie spiskowe ale fakty, które można udowodnić. 

LISTA RZECZY, KTÓRYCH NIGDY…

David podaje listę rzeczy, których nigdy nie powinniśmy spożywać. Pisze on, że ściśle przestrzega tych wytycznych w każdej sytuacji. 

NIGDY nie wolno spożywać:

 • papierosów,
 • fabrycznie wyprodukowanego mięsa, 
 • kwasku cytrynowego i konserwantów,
 • produktów z MSG, 
 • produktów powstałych w wyniku autolizy lub hydrolazy, 
 • żadnych “naturalnych aromatów” czy “wzmacniaczy smaków”,
 • wody z fluorem, 
 • cukrów przetworzonych lub wysoko fruktozowych syropów z kukurydzy, 
 • konwencjonalnych produktów mlecznych, 
 • pszenicy, kukurydzy i soi,
 • konwencjonalnie wyhodowanych warzyw, 

Świat przysiągł się przeciwko nam i ceny żywności organicznej są wysokie. To jest dość trudne i to też się zgadza. Oczywistym jest, że nigdy nie uda się przestrzegać diety w 100%, jednak należy unikać możliwie największej ilości produktów z powyższej listy.

Kolejny film “Fed Up” (Utuczeni) jest kolejnym bardzo znaczącym filmem opisującym znaczenie cukru. Dr William Davis w swojej książce “Wheat Belly” (Pszeniczny Brzuch) wystraszy was odnośnie konwencjonalnych ziaren powszechnie spożywanych.

Z filmu tego dowiadujemy się rzeczy niezwykłej. Cukier jest tak naprawdę najbardziej skutecznym komponentem broni biologicznej. 

10/13/16: Niektóra żywność może być uzależniająca jak heroina lub kokaina

https://www.forbes.com/sites/quora/2016/10/13/studies-show-that-some-foods-may-be-as-addictive-as-heroin-and-cocaine/#3b5187c95611

Podobieństwa pomiędzy jedzeniem a narkotykami jest prawdziwie uderzające. Jedzenie wysokokaloryczne i tłuste przeładowuje ośrodki mózgowe zupełnie tak jak robi to kokaina i heroina. 

Czym więcej spożywamy tego typu jedzenia tym bardzie go łakniemy, by zainicjować w ośrodkach mózgowych uczucie przyjemności …

Pokazuje się tam w jaki sposób fast foody takie jak np. McDonald systematycznie infiltrują szkoły i wprowadzają tam swoje produkty. Z tego powodu cukrzyca II typu staje się u dzieci coraz większym problemem. 

Naukowcy, pracujący nad ulepszaniem fast foodów są wynajmowani, a następnie likwidowani tak, by wyprodukowane przez nich substancje coraz bardziej uzależniające nas, nigdy nie były wykryte.

Istnieją jednakże inne produkty, które niestety kosztują więcej. 

David kwituje to krótko: 

“Pamiętając o tym wszystkim o czym tutaj mówimy, jest bardzo dziwne to, że portale społecznościowe usiłują odciąć nam dostęp do tych informacji. 

Czy jest to czysty zbieg okoliczności, czy stoi za tym coś więcej? 

FASZYZM TECHNOLOGICZNY 

David pisze dalej, że jesteśmy świadkami technologicznego faszyzmu, gdzie niechciane, roszczące sobie pretensje do władzy giganty technologiczne należące do elit cenzurują informacje zupełnie tak, jak robi to totalitarna dyktatura. 

Podejmują działania w celu ukształtowania krajowej debaty politycznej przez zablokowanie swoich oponentów i odcięciu ludzi od informacji z pewnych kategorii. 

Co gorsza, obecnie blokuje się nawet wypowiedzi opozycji elit. 

Tajna władza najwyraźniej nie chce, aby ludzie uświadomili sobie istnienie systemu broni redukującego populację ludzką ukrytego w pożywieniu i w naszpikowanych toksynami szczepionkach. Elity zainteresowane są ich celem redukcji liczebności ludzi co wyznają z gorącą nabożnością jak inni wyznają swoje religie. 

TU CHODZI O TE WSZYSTKIE ŚWIŃSTWA, KTÓRE SIĘ TAM DODAJE

David opisuje ciekawą rzecz. Warto przyglądnąć się temu, dlaczego tak bardzo atakuje się antyszczepionkowców i wszelkie ich dyskusje. 

Prawdziwe szczepionki są jak najbardziej w porządku. Tutaj chodzi o te wszystkie świństwa, które się tam dodaje. 

27 stycznia 2019 roku The Guardian bardzo odważnie opublikował artykuł z najnowszymi wyciekami informacji, które mówią o tym, że epidemia AIDS została rozprowadzona w Republice Afryki Południowej właśnie przy pomocy szczepionek: 

1/27 AIDS został celowo rozpowszechniony w celu depopulacji ludności Afrykańskiej

https://www.theguardian.com/world/2019/jan/27/south-african-intelligence-officers-spread-aids-black-communities

Południowo Afrykańska grupa płatnych zabójców została oskarżona przez jednego z wcześniejszych członków o usiłowanie celowego rozpowszechnienia AIDS pośród ludności Afryki południowej w 1980 i 1990 latach. 

Oskarżenia zostały wysunięte przez Alexandra Jonesa w filmie dokumentalnym, którego premiera odbyła się w czerwcu tego roku. 

Opisuje on, że 30 lat temu, spędził kilka lat jako oficer wywiadu w (SAIMR) Południowo Afrykańskim Instytucie Badań Morskich, gdzie doskonalił metody dokonywania przewrotów państw oraz wywoływania fali przemocy w Afryce. 

Film ten ujawnia niewyjaśnione morderstwo młodego rekruta SAIMR w 1990 roku, którego rodzina wierzy, że został on zabity ze względu na badania związane z AIDS, które były prowadzone w RPA i Mozambiku. 

Mówi się tam również, że ówczesny lider wykazywał się rasistowską i apokaliptyczną obsesją związaną z HIV i AIDS. 

Keith Maxwell pisze o pladze, co do której pokładano nadzieje, że zdziesiątkuje czarnoskórą populację, scementuje rządzenie białych i przyniesie ponownie konserwatywną religię. 

Maxwell nie miał wykształcenia medycznego, jednakże prowadził kliniki dla ubogich, najczęściej w dzielnicach zamieszkanych przez czarnoskórą ludność w Johannesburgu, gdzie podawał się za doktora. 

Doświadczenia te umożliwiły mu wdrażanie mrocznych eksperymentów – twierdzi Jones w swoim filmie Cold Case Hammarskjold … 

W jednym z jego pism czytamy: 

“Afryka Południowa może mieć równie dobrze jednego człowieka rządzącego, z jednym głosem większości ludności białej do 2000 roku. Religia w swojej konserwatywnej, tradycyjnej formie powróci. 

Aborcja na żądanie, nadużywanie narkotyków oraz inne ekscesy lat 60, 70 i 80 nie będą miały racji bytu w po AIDS-owskim świecie.”

Z dokumentów widać, że napisane są przez człowieka w delirium, który miał aspiracje na stanie się południowoafrykańskim Josefem Mengelem. Są tam szczegółowe, jednak czasami wieloznacznie akapity, w których opisuje on to w jaki sposób wirus HIV zostanie wyizolowany, rozpropagowany i użyty w celu dotarcia do czarnoskórej ludzkości afrykańskiej.

Nie jest tam jasne czy dysponował on odpowiednią ekspertyzą odnośnie zaimplementowania swoich upiornych wizji.   

Były członek SAIMR Jones, twierdzi, że: “Byliśmy zaangażowani w Mozambiku, gdzie rozprowadzaliśmy wirus AIDS przez opiekę medyczną”. 

29 stycznia tegoż roku wyszedł film Cold Case Hammarskjold, który jest wielkim objawieniem. Zabawna osobowość producenta filmu, Bruggera, komplikuje nieco całą sytuację, gdyż jego zbyt płynna historia nie pasuje do upiornej zbrodni na ludzkości. 

Opisuje on doktora, który celowo zakaża czarnoskórą ludzkość RPA wirusem AIDS pod pozorem oferty tanich szczepionek. 

Recenzja filmu na stronie The Film Stage opisuje:

Bez dodatkowych szczegółów oraz rewelacji po których opada szczęka, dochodzimy do wniosku, że sprawy podane do uwagi publicznej będą wymagały zemsty. 

David przekazuje, że poszukiwał filmu Cold Case Hammarskjold na Applu, Amazonie i Netflixie. Oczywiście nic nie znalazł. Istnieją jednakże poszczególne odcinki Cold Case. Nie dziwi to, że prawdziwe strony wyświetlające odcinki zamieszczają krótką notatkę: “Nadal poszukujemy miejsca do dystrybucji filmu”. Wiemy jak to się kończy. 

Informatorzy twierdzą, że fraza “medyczna opieka” odnosi się do Światowej Organizacji Zdrowia, która rozprowadziła w 1976 roku w szczepionkach wirus ospy. 

Corey Goode, który swego czasu pracował dla karteli farmaceutycznych powiedział, że jeden ze specjalistów pracujących tam stwierdził, że nigdy w życiu nie pozwoliłby na zaszczepienie swoich dzieci. 

Jak widzimy bardzo podejrzany jest fakt, że Deep State usilnie zabrania wzmianek odnoszących się do szczepionek. 

W przełomowym filmie Roberta DeNiro “V@xxed” (Zaszczepieni) bardzo wyraźnie wyjaśnia, że istnieją powiązania pomiędzy szczepionkami a autyzmem. 

Kolejnym bohaterem występującym prawdopodobnie w zemście za zabójstwo swojej rodziny jest Robert F. Kennedy Junior. 

6/13: Robert F. Kennedy Jr. Wypowiada się na temat Światowej Organizacji Zdrowia i szczepionek

https://childrenshealthdefense.org/news/mental-health-problems-the-sad-new-normal-on-college-campuses/

Jest prawdą, że niektórzy naukowcy celowo szczepią zdrowe zwierzęta lub ludzi po to, by badać to zjawisko. 

Zakres pewnych badań objął wprowadzenie szczepionki przeciwko gruźlicy w ciało myszy laboratoryjnej po to, by wywołać “zachowanie depresyjne”. Odkryto tam, że sztucznie wywołana depresja jest odporna na leczenie przy użyciu standardowych antydepresantów. 

Kolejne badanie, również na myszach pokazuje, że wprowadzenie antygenów i adiuwantów aluminium w szczepionce typu Gardasil HPV wytwarza znacznie bardziej intensywne anomalia zachowawcze w tym depresję w porównaniu do myszy nie potraktowanych tą szczepionką. 

Badacze z uniwersytetu w Kalifornii śledzili przez tydzień zdrowych studentów, a następnie tydzień po zaszczepieniu ich na grypę. Pomimo braku poważnych objawów fizycznych odkryli oni opuchliznę poszczepionkową związaną z huśtawką humorów, szczególnie depresją i funkcjami poznawczymi. 

Kolejne badania szczepień przeciwko grypie porównywało dwie grupy ludzi z których pierwsza wykazywała istniejącą depresję i niepokój, a druga grupa obejmowała pacjentów z chorobami psychicznymi. U obydwu grup, po podaniu szczepionek, stwierdzono “pozytywne objawy”, jednakże huśtawki humoru były bardziej widoczne w grupie z depresją i niepokojem. 

Neurolodzy z Oxfordu wszczepili zdrowym dorosłym osobom wirus duru brzusznego, by zbadać “połączenia pomiędzy stanem zapalnym, zaburzeniami snu i depresją”. Odkryto, że szczepionki wytwarzają dość poważne zaburzenia w kilku fazach snu, porównując do grupy, której podano placebo. Naukowcy odnotowali, że zaburzenia snu są zarówno “oznaką” jak i “zapowiedzią” poważniejszej depresji. 

Inna grupa naukowców z UK, która również podała zdrowym pacjentom szczepionkę na dur brzuszny odkryła, że kilka godzin po zaaplikowaniu szczepionki rozwinęli oni dające się odczuć deficyty funkcji społeczno-poznawczych.   

Jeżeli RFK kiedykolwiek zdecyduje się na opublikowanie tego w Internecie to może spodziewać się morderstwa cybernetycznego o co zadbają giganci technologiczni. Smutne, ale prawdziwe. 

Nadszedł czas na polski wątek w artykule Davida.

POLSKA WYGRYWA NAGRODĘ NA NAJLEPSZY FILM DOKUMENTALNY PT. “TYLKO NIE MÓW NIKOMU”. 

David opisuje kolejny przykład z zakazanej listy tematów. Tym razem jest to pedofilia i aresztowania z nią związane. David stwierdza, że rozmawianie na temat dziecięcych łowców głów jest “szkodliwe”, “niebezpieczne” i podpada pod “mowę nienawiści”, określając to słowami Deep Statu. Jako przykład podaje tutaj film “An Open Secret”, który obecnie jest praktycznie niemożliwy do odgrzebania w Internecie. 

Ponoć największym błędem popełnianym przez producentów filmowych jest to, że uważają oni, że zarobią na filmie pieniądze i uda im się rozprowadzić go kanałami dystrybucji powszechnej. 

David mówi, że za samo wspomnienie o pociągnięciu do odpowiedzialności karnej, drugiego w hierarchii kościoła kardynała George Pella oraz Jana od Boga z Brazylii sprawiło, że jego film nie przyniósł mu żadnych dochodów. 

Tutaj docieramy do wątku Polskiego. David opisuje, że film „Tylko nie mów nikomu” został nakręcony przy użyciu funduszy zebranych przez ludzi, gdyż w przeciwnym przypadku wcale nie zostałby uwzględniony w kolejce filmów czekających na produkcję. 

5/25: Rewolucja w Polsce podczas konfrontacji nadużyć księży

https://www.apnews.com/8fbab7877b7844b39e2e257f114c8a4a

WARSZAWA, Polska (AP) – Ofiary jedna po drugiej zaczynają mówić. 

Wzniesiony przez zwolenników księdza pedofila pomnik w Gdańsku w końcu na dobre powalono na ziemię. Film opisujący przypadki molestowania seksualnego dzieci przez księży był strzałem w dziesiątkę. 

W Polsce uważa się, że rozpoczęła się konfrontacja problemu molestowania przez księży oraz ukrywania tych faktów przez władze kościelne. 

Kolejno zrzucono prawdziwą bombę: film dokumentalny z zeznaniami ofiar pedofilii tak poruszający, że zmusił bezprecedensową wprost konfrontację w społeczeństwie o jednej z najgłębszych tradycji chrześcijańskich. 

Arcybiskup Polski przyznał się, że obecnie kościół stanął w obliczu kryzysu i wydał oświadczenie, że władze kościoła zawiodły w chronieniu młodzieży. 

Jest to również kryzys konserwatywnego rządu polskiego, który jest bardzo blisko związany z Kościołem Katolickim i który zmusił partię Prawo i Sprawiedliwość do przybrania pozycji defensywnej w niedzielnym głosowaniu w sprawie Polski w Parlamencie Europejskim … 

Ufundowany przez zwykłych ludzi film, za darmo dostępny na YouTube “Tylko nie mówi nikomu” jak dotąd uzyskał 21 milionów odsłon, co dodatkowo zachęciło kolejną falę ofiar do ujawnienia się. 

Około 150 osób zgłosiło się do fundacji pomagającej ofiarom pedofilii kościelnej i stwierdziło, że “już więcej się nie boją”. Jedną z ofiar był 86 letni mężczyzna, który był molestowany jako sześciolatek i dotychczas nigdy nikomu o tym nie mówił. 

“W końcu zrozumiał, że nie jest sam”, powiedziała Anna Frankowska, prawniczka organizacji, która odebrała jego telefon. 

“Nadeszło ogromne tsunami i nie ma mowy, by zamieść to wszystko pod dywan”, mówi dalej. “Sprawy muszą zostać rozpatrzone”. 

[Notatka od tłumacza: Nasz edytor Andrzej życzliwie sprawdził w Internecie i potwierdził, że film jest dostępny i można go oglądać online.]

https://tylkoniemownikomu.pl

PAMIĘTAJMY O SABRINIE BITTENCOURT

David nawet podaje w tym odnośniku dostęp do filmu w języku angielskim. Doradza gorąco, by ściągnąć go na twardy dysk zanim zostanie on usunięty. 

Kolejnym przykładem jest opisywana już w poprzednim artykule historia Jana od Boga. Działał on jako uzdrowiciel, który był uwielbiany przez miliony ludzi, jednak ciemna strona jego osobowości przybiera niewyobrażalne wprost proporcje. 

Oskarżenia przeciwko niemu były nadzorowane przez kobietę Sabrinę Bittencourt. 

1/31: Sabrina Bittencourt podczas aresztowania w centrum Jana od Boga

https://www.thesun.co.uk/news/8318483/john-god-cult-leader-sex-slave-farm-sold-babies/

Brazylijska aktywistka Sabrina Bittencourt sensacyjnie twierdzi, że brazylijski celebryta uzdrowiciel prowadził operacje handlu dziećmi, które były “przyskrzyniane” w Brazylii zanim sprzedano je do bezdzietnych rodzin na całym świecie.

Jej poprzednie śledztwo doprowadziło do aresztowania, które miało miejsce w grudniu zeszłego roku (2018). 

Twierdzi ona, że młode dziewczyny były przetrzymywane w ukrytych farmach, gdzie zmuszane były do rodzenia dzieci. 

Później dodała, że były one zabijane po 10 latach od urodzenia dziecka … 

Pośród setek oskarżeń przeciwko Faria, jego własna córka, Dalva Teixeira, ujawniła się z szokującymi oskarżeniami o tym, że ona również była ofiarą zbrodni swojego ojca. 

We obszernym interview dla brazylijskiej gazety Veja powiedziała, że była ona zgwałcona przez ojca w wieku 10 i później 14 lat, pod pozorem mistycznych praktyk. 

Niektórzy świadkowie twierdzą, że nie wszystkie dzieci były sprzedawane do bezdzietnych rodzin. Niektóre z nich trafiały bezpośrednio na handel … znamy ten wątek z poprzednich artykułów Davida. Kręgi pedofilskie rozciągają się na cały świat. 

Najdziwniejszą a zarazem najbardziej niepokojącą rzeczą w tym wszystkim jest to, że niedługo po tym jak Jan od Boga został aresztowany, Sabrina Bittencourt popełniła samobójstwo nawet pomimo tego, że w jednym ze swoich video powiedziała, że nigdy tego nie zrobi. 

Nieszczęśliwie, jedyny i najbardziej wyczerpujący artykuł opisujący tę historię, umieszczony na stronie internetowej Tiffany Fitzhenry, zniknął całkowicie z Internetu. 

Poniżej David poprawia się i mówi, że jeden z czytelników odnalazł tenże artykuł i podaje linka do niego. 

https://archive.is/fICvZ]

W kolejnym artykule, bardzo podobnym do podanego powyżej czytamy: 

2/4 Sabrina Bittencourt w tajemniczy sposób popełnia samobójstwo

https://www.thesun.co.uk/news/8346590/activist-probe-arrest-rapist-john-of-god-commits-suicide/

Aktywistka, której zeznania doprowadziły do aresztowania gwałciciela, celebryty, uzdrowiciela zwanego Janem od Boga, odebrała sobie życie po ukrywaniu się w Hiszpanii …

Plotki głoszą, że Bill Clinton i Naomi Campbell również byli znanymi celebrytami, którzy odwiedzili 77-letniego uzdrowiciela. 

Pani Bittencourt, lat 38, która po groźbach śmierci żyła z przyznaną jej ochroną, twierdziła, że Teixeira de Faria (Jan od Boga) prowadził farmę seksualnych niewolników. 

Matka trójki dzieci twierdziła, że więziono tam młode dziewczyny, które zanim zostały zabite rodziły dzieci, a te następnie były sprzedawane na czarnym rynku.  

Cytowano ją mówiącą: “Setki dziewcząt żyło na farmie Goias przez lata jak niewolnice, które użyczały swojego łona do płodzenia i rodzenia dzieci, następnie sprzedawanych za granicę”. 

Dodała, że dziewczęta te były zabijane po 10 latach od urodzenia dziecka. 

Jej dzieci wcale nie wierzyły w jej samobójstwo. Sabrina Bittencourt została zmuszona do zatrudnienia ochrony oraz opuszczenia Brazylii po tym jak grożono jej śmiercią. Jej najstarszy syn Gabriel Baum wyraźnie mówi co sądzi na temat śmierci matki: “Podjęła ten ostatni krok po to, byśmy my mogli żyć. Zabili moją mamę.”

W kolejnym artykule z 23 grudnia 2018 roku czytamy, że Sabrina odkryła kolejnych 13 przestępców. Ponoć aktywnie przygotowywała materiały dowodowe, by ujawnić kolejnych liderów religijnych, którzy również byli zaangażowani w tę zbrodniczą działalność. Ponoć zmieniała mieszkanie co 10-12 dni, by nie można było jej odnaleźć, a także wyjeżdżała za granicę z pominięciem odprawy paszportowej. 

Liczba liderów religijnych molestujących seksualnie dzieci jest tam gigantyczna. Dotyczy to również młodzieży a przede wszystkim kobiet.

Pisze ona, że od wieku 4 lat była molestowana kilkakrotnie przez Mormonów do których chodziła i przeciwko którym wymierzone były jej działania. Uleczenie bolesnych ran zajęło 20 długich lat ciężkiej pracy socjalnej. Dzięki temu przygotowała się do decyzji, by podjąć kroki prawne przeciwko nim. 

Sabrina pisze: 

“Wszystko było tam bardzo dobrze zorganizowane. Zdemaskowanie Prem Baby i Joao de Deus’a zadziałało, gdyż osobiście widziałam różne te grupy. 

Co pozostało ofiarom? Rozmowa? Z glinami? 

Zebrałam więc informacje od ludzi z najbardziej narażonych grup i zorganizowałam je. Ustaliłam tempo, ton i kodeks etyczny odnośnie tego w jaki sposób traktować ofiary tych przywódców duchowych. 

Nigdy nie myślałam, że od samego Prem Baby będę w stanie otrzymać 103 raporty od 13 różnych przywódców duchowych z jednego tylko postu na Facebooku.”  

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=pt&u=https://www.cartacapital.com.br/sociedade/sabrina-bittencourt-a-mulher-que-desmascarou-joao-de-deus/&prev=search

https://tiffanyfitzhenry.com/2019/02/04/her-name-was-sabrina-bittencourt/

https://archive.is/fICvZ

CZAS NA PODSUMOWANIE 

David przechodzi do sedna sprawy i twierdzi, że z powodu tego, że opisał on te dwie historie w swoich poprzednich postach oraz omawiał je w video logach, jego filmy zostały pozbawione przychodów z reklam. Wielu niezależnych dziennikarzy odkryło, że najszybsze wycięcie z przestrzeni cybernetycznej gwarantuje omawianie tematu handlu ludźmi. 

David dalej mówi o tym, że być może łapiecie się na banowanie tematów “durnowatego Donalda Trumpa”, jednakże, czy nie jest dziwne, że giganci technologiczni niszczą zarazem wszelkie analizy dotyczące innych spisków, produktów organicznych, debaty na temat szczepionek oraz eksponowania zbrodni przeciwko dzieciom? 

Obecnie dosłownie wszyscy niezależni twórcy padli ofiarą tej bezprecedensowej, masowej kampanii cenzurowania treści. 

Na wypadek, gdybyście tego nie śledzili, sprawy zrobiły się paskudne. 

W październiku zeszłego roku dokonano przysłowiowego zamachu na niezależnych twórców. 

Istnieje wiele artykułów opisujących to wydarzenie w których możemy przeczytać: 

10/13/18: Zapoczątkowano projekt mający za zadanie ratowanie od czystki alternatywnych mediów.

Przedwczoraj (11 października 2018 roku), Facebook i Twitter usunęły setki kont z dziesiątkami milionów subskrybentów w najintensywniejszej fali cenzury, jakiej dotychczas doświadczyliśmy.

Usunięto strony internetowe, w większości należące do libertarian i anarchistów, nagłaśniające brutalność policji, korupcję w rządzie oraz wojny. Mass media podały, że ruch ten miał za zadanie zrobienia czystki pośród spamowców. 

https://edge-canopy.com/2018/10/13/fb-purge-project-launched-to-save-the-alternative-media-by-gaining-followers-on-the-street/

10/15/18: Żądania na poddanie się woli Facebooka i Twittera, albo banowanie

https://www.rt.com/op-ed/441311-facebook-twitter-ban-dissident/

10/13/18: Internetowa cenzura poszła o krok do przodu a prawie nikt tego nie zauważył

https://medium.com/@caityjohnstone/internet-censorship-just-took-an-unprecedented-leap-forward-and-hardly-anyone-noticed-e6ae2d8adaf2

Wszystkie powyższe artykuły opisują oburzającą czystkę przeprowadzoną na alternatywnych mediach. Deep state tak bardzo obawia się masowego wybudzania ludzi, że wybrali “bombę atomową”, która niszczy wszystkie kanały docierające do opinii publicznej. David mówi, że przewidywał to już w lecie albo na jesień. 

Najlepszy YouTuber Keemstar wraz ze 100 innymi zbanowanymi YouTuberami zapowiedzieli, że dokonają kontrataku na mass media i portale społecznościowe.

https://www.oneangrygamer.net/2019/06/keemstar-and-100-top-youtubers-will-target-advertisers-of-corrupt-media-journalists/85922/

Czym bardziej walczą, tym większy opór im stawiamy … czyli, czym więcej Deep State cenzuruje, tym więcej inspiruje ludzi do działania i przyłączenia się do bitwy o wolność. 

David mówi o tym, że nawet ludzie pracujący na pełen etat mają wystarczająco czasu, by nagrywać filmiki i pisać artykuły … tak jakby o zespole Kosmicznego Ujawnienia, my również działamy w ten sposób.

Tak czy inaczej walczymy do końca i ciągle aranżujemy nasze życie tak, by znaleźć czas na tłumaczenia i docieranie do Was. 

Jest to bitwa z tyranią, która banuje niezależnych twórców. Ona dopiero się zaczyna, jednakże dotychczas powstało dosłownie tysiące filmów na YouTube, które opisują całą tę historię. 

Portal Vigilant Citizen opublikował ciekawy artykuł, w którym opisuje kilka ciekawych rzeczy. 

Niektóre z tych publikacji są wychwytywane przez algorytmy sztucznej inteligencji, ale niektóre ciągle jeszcze istnieją. 

Kolejny aktor wzywa o sprawiedliwość wymierzoną przeciwko Hollywoodzkim pedofilom … 

https://www.collective-evolution.com/2018/08/16/another-actor-calls-out-satanic-hollywood-pedophiles-see-corey-i-didnt-need-10-million/

QAnon ciągle powtarza: “Ci ludzie są chorzy” … jest to bardzo łagodnie powiedziane tylko po to, by pomóc zapoczątkować proces wybudzania się. 

David opisuje, że cała ta historia jest tak zawiła i pełna specyficznych szczegółów oraz to, że jest mało prawdopodobne, by była ona sfałszowana. 

W kolejnej odsłonie podamy więcej szczegółów tej historii. Zostańcie z nami, a dowiecie się ciekawych rzeczy. 

Jak zwykle dziękujemy Wam za uwagę i zapraszamy do kolejnej części, która ukaże się niebawem.  

Życzymy Wam owocnego poszukiwania prawdy. 

Zespół Kosmicznego Ujawnienia. 

Total Page Visits: 6918 - Today Page Visits: 3