Witamy serdecznie w kolejnej odsłonie aktualizacji Davida Wilcocka, które ze względu na swoją ogromną objętość będą przedstawiane w postaci filmu. Doszliśmy do wniosku, że będzie to bardziej efektywny sposób na rozpowszechnianie informacji, niż żmudne tłumaczenie słowo w słowo tekstu, który i tak dostępny jest na blogu Davida: divinecosmos.com

Zapraszamy na aktualizacje pt. Atak nuklearny na pokolenie milenijne przeprowadzony przez portale społecznościowe … Dlaczego tak jest? 

Na samym początku podsumujmy tematy jakie poruszymy w części 1 naszego filmu. Są to: 

– Zdradzieckie działania portali społecznościowych. Omówimy tutaj związki pomiędzy: Facebookiem, Google, YouTube, branżą muzyczną oraz więziennictwem. Tak, nie przesłyszeliście się. 

Pamiętajcie, jeśli podoba się Wam ten film, to łapka w górę i prosimy o konstruktywne komentarze. Staramy się ulepszać nasze publikacje, a doskonalenie ich nie ma żadnego sensu bez Waszej opinii.

Przejdźmy teraz do artykułu głównego. 

Cz. 1 Sprawy osobiste

David zaczyna swoje aktualizacje od stwierdzenia, że działania YouTube przybrały formę osobistą. Wszelkie ostrzeżenia, banowanie oraz tymczasowe zamykanie kanału zarówno jego jak i Jordana Sathera są chwytami poniżej pasa. 

Czyli: zrzuca się bombę atomową na pokolenie milenijne. Tak, obnażamy tutaj YouTube, ukochaną platformę młodzieży, która dopuszcza się zdrady ludzkości. 

Po co ona powstała? Rzekomo po to, by ułatwić ludziom:

  • Komunikowanie się ze światem, 
  • Rozpowszechnianie informacji, 
  • Pobudzanie ludzi do kreatywności itd. 

Czym obecnie jawi się YouTube? Sami sobie odpowiecie na to pytanie po zapoznaniu się z doniesieniami Davida.

 

WYOBRAŹMY SOBIE ODCIĘCIE WSZELKICH FUNDUSZY

David przyrównuje posunięcia YouTube do odcięcia funduszy ulubionego zespołu rockowego, który nagle znajduje się w sytuacji, gdzie nie ma środków do kontynuowania trasy koncertowej propagującej swoje utwory. Co społeczeństwo powiedziałoby, gdyby nagle muzyka rockowa została zamieniona na tanią szmirę? 

Poniżej przedstawiamy film omawiający zakres zdradzieckich działań podjętych przez YouTube. Omawiane jest to przez pierwsze 22 minuty tego video. 

Niezależne filmy zasypane są w śmieciach głównego ścieku medialnego, podekscytowanie związane z dochodzeniem prawdy zostaje unicestwione, bohaterom występującym na scenie nagle wytrąca się narzędzie jakim jest kreatywność i spycha się ich w przepaść ignorancji i niemocy. 

Kto podjął taką decyzję? W jakim celu została ona podjęta? Większość widzów zna odpowiedzi na te pytania, jednak my z uporem będziemy nagłaśniali nagą prawdę. 

Czy sytuacja ta nie przypomina tego, co obecnie dzieje się z YouTube? Jeśli nie rozpowszechniasz jedynych słusznych informacji to licz się z tym, że kanał Twój zostanie zablokowany lub nawet zamknięty. O tym przekonali się ludzie tacy jak: David Wilcock czy Jordan Sather. O czym oni mówią? Właśnie o tym, że obecnie, jak nigdy wcześniej, należy koncentrować się na nagłaśnianiu wszelkich afer, które jak rak toczą nasze społeczeństwo. Prawda jest drogą do wolności, jednak wyciągnięcie jej na światło dzienne wiąże się z ogromnym wysiłkiem. Czyli – im więcej z nas jest zaangażowanych w jej ujawnianie, tym szybciej osiągniemy upragniony cel – WOLNOŚĆ całej rasy ludzkiej! 

CZY MUZYKA ROCKOWA UMARŁA?

David w dalszym ciagu koncentruje się na przykładzie muzyki rockowej, z którą był związany w latach 70-80-tych przez swojego ojca, który jako dziennikarz zajmował się pisaniem recenzji i organizowaniem wywiadów z członkami zespołów. Z tego powodu David miał dostęp do tego, co działo się za kulisami pięknych koncertów, które porywały serca setek tysięcy ludzi. 

David mówi o tym, że zespoły rockowe tak naprawdę nie prezentowały swoich albumów, ale to co zostało im w jakiś sposób narzucone przez wytwórnię. Np. Historia Guns ’N Roses ujawnia, że zespół ten przeszedł przez długą szkołą muzyczną Geffen Records po to, by rozwinąć swój unikatowy sposób wytwarzania dźwięków na scenie. 

Według Davida zespoły muzyczne działające wewnątrz studiów nagraniowych oraz wspierające tzw. gwiazdy rocka były bardziej utalentowane niż zespoły rockowe, które występowały na scenie. 

David powołuje się tutaj na film dokumentalny “Muscle Shoals”, który ujawnia zakulisowe działania branży muzycznej. 

PLAJTA OD LAT 1990

Jako przykład David powołuje się na prawie całkowite odcięcie funduszy na dalsze rozwijanie muzyki rockowej, poczynając od początku lat 1990. 

Jednak artykuł z 7 lutego 2019 roku, opublikowany na metro.co.uk wskazuje na to, że pokolenie milenijne preferuje utwory z czasów Złotej Ery Muzyki poczynając od 1960, aż do 1990 lat. 

Badania ujawniają, że obecna muzyka nie jest tak dobra jak tak pochodząca z wcześniejszej ery. 

W dalszej części David opisuje szczegółowo poszczególne gwiazdy sceny muzycznej, ich wypowiedzi oraz opinie na temat tego, co obecnie dzieje się w branży muzycznej. 

Przytoczymy tutaj wypowiedź Joni Mitchell z lat 70., która powiedziała: 

“Słyszałam głosy z branży muzycznej o tym, że nie szukają więcej talentów. Chcą ludzi o odpowiednim wyglądzie oraz chętnych do współpracy.

Pomyślałam, że jest to bardzo ciekawe, gdyż wierzę w to, że niechęć do współpracy jest niezbędną koniecznością do tego, by być artystą – nie z powodu zepsutego charakteru, ale po to, by chronić swoją wizję.”

Czy obecnie dochodzi do takiej samej sytuacji na YouTube oraz Facebooku, gdzie blokuje się ludzi głoszących niewygodną prawdę? Wygląda na to, że TAK.   

CICHE PRZEJĘCIE KORPORACYJNE MUZYKI HIP-HOPOWEJ

24 sierpnia 2012 roku pojawił się list pewnego anonimowego demaskatora, który ponoć był głównym dyrektorem w branży muzycznej. Twierdził on, że był na stanowisku podejmowania kluczowych decyzji w jednej z bardziej znanych firm muzycznych pod koniec lat 80 i początku 90. 

Opisuje tam pewną prywatną konferencję z 1991 roku “w niewielkim gronie insiderów muzycznych”.  

Artykuł opisujący to spotkanie dostępny jest w poniższym odnośniku i nosi tytuł “Tajne spotkanie, które zmieniło muzykę Hip-Hop i zniszczyło pokolenie”. 

http://www.hiphopisread.com/2012/04/secret-meeting-that-changed-rap-music.html

Opisuje on: 

“Spotkanie odbyło się w jednej z prywatnych rezydencji na obrzeżach Los Angeles. Pamiętam, że było tam coś pomiędzy 25 a 30 osób. Większość z nich znałem. 

Rozmawiałem z tymi, których znałem i żartowaliśmy sobie odnośnie celowości tego spotkania, gdyż wielu z nas naprawdę nie obchodziła przyszłość muzyki rap. Nie widzieliśmy żadnego celu dla którego zaproszono nas na to spotkanie. 

Pośród uczestników była niewielka grupa nieznajomych ludzi, którzy obcowali tylko ze sobą i wcale nie starali się nawiązać kontaktu z innymi. 

Zważywszy na ich wygląd oraz na zachowanie można było wnioskować, że nie pochodzili oni z naszej branży.” 

Każdy z uczestników został poproszony o podpisanie dokumentu o nieujawnieniu. Niektórzy ludzie natychmiast opuścili pokój, jednak nasz insider został tam z czystej ciekawości. 

Zaraz po tym jak spotkanie się zaczęło, okazało się, że zamienia się ono w horror w chwili, gdy prowadzący ujawnił ukrytą agendę: 

“Temat z muzycznego bardzo szybko zmienił się na finansowy po tym, jak poinformowano nas, że szanujące się firmy, które reprezentujemy zainwestowały pokaźną sumę pieniędzy po to, by nasza branża, wraz z naszym aktywnym zaangażowaniem, przynosiła większe zyski. 

Prowadzący kontynuował informując nas, że firmy dla, których pracujemy zainwestowały miliony dolarów w prywatne budynki więzienne, a nasza pozycja wpływów w przemyśle muzycznym będzie stanowiła o rentowność ich inwestycji … 

Dalej powiedział nam, że nasi pracodawcy stali się cichymi inwestorami w branży więziennictwa i w ich interesie leży to, by były one ciągle wypełnione więźniami. 

NASZĄ PRACĄ BĘDZIE POMAGANIE W REKLAMOWANIU MUZYKI, KTÓRA PROMUJE KRYMINALNE ZACHOWANIE, A RAP MA BYĆ TYM WYBOREM.

Zapewnił nas, że będzie to dla nas bardzo dobra sytuacja, gdyż rap przynosi coraz większe zyski naszym firmom. Jako zatrudnieni wykupimy również osobiste udziały w branży więziennej. 

Po  tych słowach zapadła tak wielka cisza, że można było usłyszeć przelatującą muchę. Rozglądnąłem się po sali, by upewnić się czy mi się to nie śni? Połowa ludzi patrzyła się na prowadzącego z otwartymi ustami. 

Moje zdziwienie zostało przerwane przez głos jednego człowieka: “To musi być je***y żart?!”.

W tym momencie zapanował chaos.. 

Dwóch mężczyzn pochodzących z grupy “nieznajomych” złapało tego, który to krzyknął z zamiarem wyprowadzenia go z rezydencji. 

Kilku innych, w tym ja, wstawiliśmy się za nim, jednak gdy jeden z nich wyciągnął broń, wycofaliśmy się. Oddzielono nas od reszty i eskortowano aż do wyjścia. 

Mój kolega prowadzący, który wypowiedział te słowa pośpiesznie dogonił nas i przypomniał nam, że podpisaliśmy dokument o ścisłym nieujawnieniu i jakakolwiek próba publicznego omawiania tego co zostało tutaj powiedziane spotka się z konsekwencjami prawnymi. 

Zapytałem go dlaczego zaangażował się w coś, co jest tak bardzo skorumpowane? Odpowiedział, że to “coś”, jest znacznie większe niż cały muzyczny biznes … i nie rzuca się temu wyzwania.” 

Zgodnie z informacjami Davida jest bardzo mało prawdopodobne, że ten list z 2012 roku jest fałszywy a osoba, która go opublikowała jest LARPem (Life Action Role Play). 

Podaje on dane z artykułu z 9 lipca 2016 roku, który mówi, że rok temu największa organizacja w branży więziennictwa, Correcitons Corporation of America (CCA), skontaktowała się z 48 stanami po to, by odkupić od nich więzienia. Jedno zastrzeżenie mające stanowić o korzyściach z nowej umowy było tam szczególnie dziwne. Mówiło ono o tym, że: zapewnią oni 90% populację więźniów na cały czas trwania kontraktu.  

Przejdźmy do dalszych faktów.

Z tego samego artykułu wynika, że 90% Amerykanów ogląda i słucha tego, co jest kontrolowane przez konglomeraty 6 głównych firm medialnych. 

PBS opisuje te konglomeraty jako te, które określają jakie informacje są rozpowszechniane do publiczności w formie “sieci zależności biznesowych, które obecnie definiują amerykańskie media i kulturę”. 

W 2015 roku 232 dyrektorów naczelnych było odpowiedzialnych za 227 milionów Amerykanów, kontrolując przy tym drogę do sławy celebrytów, a zarazem narzucając trendy kulturowe … 

Przyjrzyjmy się teraz Corrections Corporation of America. Zgodnie z danym pochodzącymi z Bloomberga, największym udziałowcem tam jest Vanguard Group Incorporated. 

Co ciekawe, Vanguard posiada również znaczne udziały w gigantach mediowych, które narzucają Amerykanom trendy kulturowe … Brzmi znajomo? Oczywiście. 

Udziałowcem nr. 1 zarówno Viacom i Time Warner jest firma Blackrock. 

Blackrock jest drugim największym udziałowcem Corrections Corporation of America, zaraz po Vanguard … 

Jaki z tego wniosek? Bardzo prosty: 

LUDZIE, KTÓRZY SĄ WŁAŚCICIELAMI MEDIÓW SĄ RÓWNIEŻ WŁAŚCICIELAMI PRYWATNYCH PLACÓWEK WIĘZIENNYCH. Są to dokładnie ci sami ludzie. 

Jako ludzie jesteśmy świadkami historycznych okrucieństw takich jak handel niewolnikami czy holokaust. Paradoksalnie na dzień dzisiejszy ci, którzy odważą się twierdzić, że istnieją ludzie robiący straszliwe rzeczy dla pieniędzy, nazywani są wyznawcami teorii spiskowych. 

CO Z GOOGLE I FACEBOOKIEM? 

David donosi również na temat internetowych gigantów takich jak Google i Facebook. 

Straszliwy plan opisany powyżej jest jak najbardziej prawdziwy. Przyjrzyjmy się inwestorom w Facebooka i Alphabet, które są firmami macierzystymi dla Google. 

https://www.bloomberg.com/news/features/2017-12-04/blackrock-and-vanguard-s-20-trillion-future-is-closer-than-you-think

Artykuł z Bloomberga donosi: 

Firmy takie jak Blackrock i Vanguard znajdują się pośród największych udziałowców najbardziej prominentnych światowych firm szerokiego zakresu branż, między innymi również w Google, Alphabete i Facebook oraz technologicznych i pożyczkodawców, jak np. Wells Fargo & Co. 

Inny artykuł ze strony cnbc.com donosi o tym, że największymi udziałowcami Facebooka są: Vanguard, Fidelity, BlackRock i State Street. 

https://www.cnbc.com/2018/03/19/facebook-could-come-under-fire-from-large-investors-like-blackrock.html

Mamy tutaj do czynienia z tzw. strukturą płaską.

Te same firmy, które są właścicielami agencji dziennikarskich głównego nurtu medialnego oraz przemysłu muzycznego, utrzymują również władzę nad gigantami mediów społecznościowych, Google i YouTube. 

Mamy tutaj do czynienia z sytuacją jaka miała miejsce podczas skandalu z manipulowaniem wskaźników LIBOR. Również i w tym wypadku dochodzi do sytuacji udawanej rywalizacji pomiędzy firmami, które tak naprawdę pozostają pod kontrolą jednej, ukrytej korporacji. 

Szczegóły podane są w poniższym odnośniku. 

https://www.theguardian.com/business/2017/jan/18/libor-scandal-the-bankers-who-fixed-the-worlds-most-important-number

Szok, którego możecie doznać ze względu na połączenie YouTube i głównego nurtu medialnego zacznie mieć sens, gdy uzmysłowicie sobie, że właścicielami ich są ci sami ludzie. 

WIELKA CZWÓRKA 

Widzimy więc, że WIELKA CZWÓRKA Blackrock, Vanguard, Fidelity oraz State Street w zasadzie kontrolują cały amerykański system ekonomiczny, a także ekonomię całego świata. 

http://www.ronpaulforums.com/showthread.php?517340-BlackRock-Vanguard-State-Street-own-the-US

Tak naprawdę istnieją cztery źródła inwestycji – WIELKA CZWÓRKA – które kontrolują amerykańską gospodarkę: 

  • BlackRock
  • Vanguard Group
  • State Street
  • Fidelity 

Co gorsza, 8 największych firm finansowych: JP Morgan, Wells Fargo, Bank of America, Citigroup, Goldman Sachs, US Bancorp, Bank of New Mellon and Morgan Society są kontrolowane w 100% przez dziesięciu udziałowców. 

WIELKA CZWÓRKA jest głównym udziałowcem we wszystkich tych ośmiu instytucjach finansowych. W wyniku tego PRYWATNE REZERWY FEDERALNE (które drukują dolara amerykańskiego) są kontrolowane właśnie przez nią. 

SUKCES WBREW DZIAŁANIOM DAVIDA

W dalszym ciągu artykułu David opisuje ataki na swój kanał oraz na swoją osobę, które nastąpiły przez kanał YouTube. 

David opisuje w kolejnej części swojego artykułu kampanię jaką stoczył przeciwko nielegalnym kopiom swoich videoblogów. Niektóre z nich były wykorzystane do przekierowania ludzi do dziecięcej pornografii, z którą David nie miał i nie ma nic do czynienia. Zostało to zrobione wbrew jego woli z domyślnym celem dyskredytacji jego osoby. 

Tysiące nielegalnych kopii jego filmów zostało umieszczanych na różnych blogach, gdzie unikatowe odsłony liczone były w setkach tysięcy. David nie zarobił na tym złamanego grosza a co gorsze, pewien osobnik zażądał od niego rekompensaty za to, że szerzył jego dorobek badawczy, rzekomo w celach rozpowszechniania jego prac. Żyjemy w świecie, gdzie wszystko może być użyte przeciwko nam, jednak możemy i musimy z tym walczyć, by dojść do Pełnego Ujawnienia. 

Nie pomogły tutaj wiadomości wysyłane do administracji YouTube. Ich kiepskie wykręty spowodowały, że ośmieszono Davida i oskarżono o chciwość. Jego stare filmy umieszczano na blogach, gdzie generowano ruch internetowy a ludzie mówili między sobą, że David robi to celowo, by zarobić na kliknięciach internautów. To jest oczywista bzdura, jednak mamy tutaj namiastkę tego, jak łatwo obecnie jest zniszczyć kogoś w przestrzeni Internetowej. 

Nie będziemy tutaj opisywali wszystkich perypetii Davida, jednak należy tutaj wspomnieć o tym, że takie rzeczy działy się, dzieją się i ciągle będą robione po to, by zamknąć usta ludziom dążącym do prawdy. Pamiętajmy, że każdy z nas ma prawo do wypowiadania swoich poglądów, jednak musi się to odbywać na zasadzie wolności wypowiedzi. Nie narzucam tobie swoich poglądów, nie oceniam cię na podstawie ich i ty również szanuj moją opinię oraz moją osobę. 

Zapraszamy do kolejnej części doniesień Davida, która ukaże się wkrótce.

Pozdrawiamy czytelników i zapraszamy ponownie do odwiedzania naszego bloga. 

Zespół Kosmicznego Ujawnienia. 

Total Page Visits: 8648 - Today Page Visits: 1