Aktualizacja z Sojuszu (08-11-2018).

Otrzymałem krótką aktualizację od jednego z moich pierwszych i obecnych jeszcze w Sojuszu kontaktów. Powiedziano mi, że wszystkie odprawy i telekonferencje na niższym poziomie zostały wstrzymane w tym tygodniu ze względu na nową fazę operacji. To jeszcze bardziej pogłębiło chaos w komórkach średniego i niższego szczebla Sojuszu

Mówi się, że jeden z najbardziej delikatnych etapów operacji Sojuszu mającej na celu usunięcie Kliki (Cabal) rozpoczął się w ciągu ostatnich kilku dni, do tygodnia. Jeśli ta ostatnia informacja jest prawdziwa, to spodziewamy się ograniczenia przepływu informacji operacyjnych, co może spowodować pozostawienie wielu walczących wspólnie z nami bez dopływu informacji aż do momentu, gdy cel zostanie osiągnięty. 

Powiedziano mi, że tylko kilka wybranych źródeł będzie przekazywało specyficzne informacje wywiadowcze z Sojuszu w sposób mający na celu przygotowanie społeczeństwa oraz rozpowszechnienie informacji do wyższych poziomów komórek Sojuszu. Powiedziano mi również, że Sojusz ma nadzieję, że to zadanie zostanie w większości wykonane w całkowitej tajemnicy. Przygotowano również wiadomości dezinformujące wraz z całym potrzebnym „teatrem” wokół nich na wypadek, gdyby informacja o którejkolwiek z tych operacji wyciekła do przestrzeni publicznej. 

Moje źródło poinformowało mnie następnie, że wszyscy ludzie szkolący się w hangarach z planami pięter przyklejonymi do podłóg i ćwiczący wtargnięcie do niektórych obiektów i bunkrów zostali rozmieszczeni w terenie. Ci agenci nie dokonują tylu aresztowań, ile mogłoby się wydawać, ale głównie zbierają w ostatniej chwili ogromne ilości dowodów, które mają być przyjęte do rejestru przed wniesieniem spraw do rozpatrzenia przez Tajne Ławy Przysięgłych. Przygotowują się do skoordynowanych i ściśle tajnych procesów wojskowych i cywilnych. 

Dopiero w ostatnich dniach poinformowano mnie, że niektórzy członkowie elit dowiedzieli się, że ludzie, których uważali za zaufanych ochroniarzy w rzeczywistości byli ich prywatnymi strażnikami więziennymi. Od miesięcy przebywali w areszcie nie wiedząc o tym, a teraz wpadli w prawdziwy szok i panikę. 

Spowodowało to falę wystąpień niższych członków elit zgłaszających się do Sojuszu i uzyskujących status świadka koronnego oraz nietykalność w zamian za zeznania. 

Powiedziano nam, że żadna z tych operacji nie mogłaby mieć miejsca, dopóki nie doszło do oczyszczenia FBI (Federal Bureau of Investigation – Federalne Biuro Śledcze), DOJ (Department of Justice – Departament Sprawiedliwości), DOD (Department of Defense – Departament Obrony) i SCOTUS (Supreme Court of the United States – Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych). Niedawne informacje, że działania te są obecnie w toku są widocznym znakiem, że Sojusz uważa, iż te jednostki rządowe zostały na tyle oczyszczone ze sprzeniewierzonych osób, aby móc przystąpić do PLANU. 

Po tym jak większość z moich kontaktów w Sojuszu została skompromitowana i umieszczona w areszcie, dowiedziałem się, że wielu z nich czeka ten sam proces sądowy, co elity, które zobowiązali się pokonać. Wszystkie te informacje są dla mnie bardzo ważne, ponieważ przygotowuję się do wyjazdu na zbiorową medytację 11 listopada w Waszyngtonie.

Będziemy medytować nad wolnością ludzkości, rozszerzeniem jej zbiorowej świadomości i uwolnieniem zatajonych technologii. Dołącz do nas w tych medytacjach, przekaż pozytywną intencję i energię do walki ze złem, które działa na poziomie fizycznym i duchowym.

Corey Goode

Źródło: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=946574515538682&id=471648406364631

Przetłumaczył: Romek Felcyn

8688total visits,1visits today

About the Author:

Jestem poszukiwaczem prawdy jakakolwiek ona się okaże. Jestem człowiekiem nieustępliwym w dążeniu do celu. Naprawiać, nagłaśniać, tworzyć i rozpowszechniać jest moim priorytetem. Moja podróż zaczęła się od tłumaczeń, jednak z pewnością zakończy się na PEŁNYM UJAWNIENIU.

31 Comments

 1. Malgorzata 9 November 2018 at 19:29 - Reply

  Romku, Sławku bardzo dziękuję :-). Oj ciężko będzie dziś zasnąć po takich informacjach :-D. Myślę, że nasze wzmocnione intencje przydadzą się, by ich umocnić w tak ważnym czasie 🙂
  Pozdrawiam ciepło i słonecznie chociaż u mnie od kilku dni mgła jak w horrorze 😀

 2. DoktorX 9 November 2018 at 20:20 - Reply

  Nie mogę sie doczekać aż to wszystko zacznie sie dziać na naszych oczach, za kilka czy kilkadziesiąt lat..
  Jedno jest pewne, bedzie sie dzialo 🙂

  • Miroslaw 16 November 2018 at 19:38 - Reply

   Po co ćwiczyć bieganie po schodach i korytarzach wyklejonych planami budynków i pięter jeśli to ma się wydarzyć za kilkadziesiąt lat – za kilkadziesiąt lat to nie ma na co czekać , chyba że na losy wnuków , ale planeta Ziemia nie ma kilkudziesięciu lat na czekanie – zmiany są potrzebna na przedwczoraj … to się powinno już stać … fakt że wciąż jest to w fazie obietnic jest niepokojący i podejrzany … .Dlaczego – dlatego że korzystają z tego whistleblowerzy – mówiąc , pisząc książki , jeżdżąc po świecie z wykładami podczas gdy nic się nie dzieje – z ich perspektywy to wspaniałe że to tak długo trwa – im dłużej tym lepiej … patrz Cobra , Fulford , itd itd itd …

   • Sławomir Lernaciński 19 November 2018 at 14:16 - Reply

    Witaj Mirosław,
    W jaki sposób Ty się przygotowujesz do jakiegoś przedsięwzięcia gdy nie wiesz kiedy nastąpi? Niestety trzeba być gotowym przez cały czas, ciągle trzymać formę oraz ciągle powtarzać, by żadna informacja nie wyparowała.
    Odnośnie drugiej części Twojej wypowiedzi to widzę, że ludzie nie bardzo rozumieją jak ma się to odbyć – to my LUDZIE mamy to zmienić a nie Corey, Wilcock, Cobra, Fulford czy jeszcze inni, którzy są tylko posłańcami. My mamy dojrzeć ze swoją świadomością do chwili gdy sami to zmienimy i wtedy nie będzie już pytań: czy jest to prawda? Wtedy wszyscy będziemy wiedzieli, że jest to prawda i kategorycznie zażądamy zmian a jak one nie przyjdą to sami do nich doprowadzimy. Nasza świadomość jest tutaj najważniejsza: jeśli uświadomisz sobie, że coś tutaj jest całkowicie niezgodne z nami to sam będziesz chciał to zmienić. Właśnie dlatego prowadzimy tego bloga, na dzień dzisiejszy jedyne co możemy zrobić to rozprzestrzeniać informację a jak się to wszystko rozwinie – ZALEŻY OD WYBUDZENIA/ŚWIADOMOŚCI LUDZI. Pozdrawiam

    • Miroslaw 24 November 2018 at 10:18 - Reply

     No ale przekaz np Q-Anona jest dokładnie odwrotny – to nie my mamy zmieniać tylko mamy usiąść i wziąć popcorn bo wszystko jest już zorganizowane , postanowione , akty oskarżenia mają opieczętowane …już , już tuż za rogiem jest wielka zmiana , Wydarzenie , tylko jest jedno ale : Q Anon nigdy konkretnie nie podał co się zdarzy – zawsze wyjaśnia zdarzenia które się wydarzyły . Nie wiem czy powinniśmy ufać ludziom którzy zachęcają nas do nic nie robienia ….

     • Sławomir Lernaciński 25 November 2018 at 11:38

      Witam Pana Mirosławie
      Jest powód dla którego ja nie zajmuję się Q tak jak zajmuję się Kosmicznym Ujawnieniem. Jeśli o mnie chodzi to Q jest jak najbardziej prawdziwy, ale proszę zastanowić się nad jednym: podawanie informacji z dużym wyprzedzeniem sprawiałoby zapobieganiu działaniom grupy Q.
      Dla mnie Qanon jest jak najbardziej wiarygodny; jestem całym sercem z tymi ludźmi i pragnę im pomóc, jednakże, jeśli chodzi o długoterminowe informacje, które przekazują – traktuje je z przymrużeniem oka.
      Co do tego, by siadać i oglądać co się odgrywa w Ziemskim teatrzyku to całkowicie się z Panem zgadzam – ja osobiście pracuję nad sobą i wcale nie mam zamiaru oddawać inicjatywy w obce ręce komuś kto może mieć swoją agendę. Czym więcej wiemy tym mniejsze prawdopodobieństwo, że wpadniemy “z deszczu pod rynnę”. Tutaj chodzi o zwiększanie swojej świadomości i to jest tutaj najważniejsze. To nasza indywidualna świadomość działa jak tarcza chroniąc nas przed szkodliwymi warunkami społecznymi panującymi w naszej rzeczywistości. Polecam gorąco jej poszerzanie a nic i nikt nie będzie Pana zwodził na manowce.
      Pozdrawiam

 3. Ewa Sarah 9 November 2018 at 21:20 - Reply

  Dzięki, Romek za Twoje tłumaczenie <3

 4. marta 10 November 2018 at 00:01 - Reply

  Wiadomo w jakich godzinach będzie medytacja?Pozdrawiam.

  • Romek 10 November 2018 at 10:20 - Reply

   Myślę, że skoro te jedenastki, to o 11:11 wg czasu polskiego to 17:11, ale nie przywiązywałbym się do szczegółów, takie rzeczy sumują się magicznie ponad czasem 🙂

 5. marccel 10 November 2018 at 08:50 - Reply

  zdaje się że około https://disclosurefest.org pozdrawiam

 6. marccel 10 November 2018 at 08:56 - Reply

  abowe majestic dostępny na cda po polsku. pozdrawiam

 7. Cosmic 10 November 2018 at 17:45 - Reply

  Link do Medytacji 11.11.2018 r.
  https://meditation539.com/?p=7925

  Dziękuję za tłumaczenie 😀

 8. Cosmic 10 November 2018 at 17:47 - Reply

  Link do filmu Abowe Majestic:
  https://www.cda.pl/video/2731829c1

 9. Malgorzata 10 November 2018 at 18:02 - Reply
 10. marccel 10 November 2018 at 18:02 - Reply

  prosze bardzo https://www.cda.pl/video/2731829c1 pozdrawiam

 11. Cosmic 10 November 2018 at 19:57 - Reply

  Above Majectic w wersji z polskimi napisami (ważność linku 7 dni), podaj dalej 😀 :
  https://we.tl/t-EiIp7NOukc
  lub
  https://fromsmash.com/9c600996-e50f-11e8-8413-0ab2f9c92664

 12. Atomek 10 November 2018 at 20:24 - Reply
 13. Sati 11 November 2018 at 19:52 - Reply

  Film “Above Majectic” chaotyczny jak osobowości jego twórców. Oczywiście zapomnieli powiedziec, że najpotężniejszą technologią nad którą należy “odzyskać kontrolę” jest nasz własny umysł. W nim znajdują się wszystkie cuda jakich kiedykolwiek będziemy potrzebować. Nie potrzebujemy bowiem aż tak zewnętrznych technologii. Sa one zreszta potencjalnie niebezpieczne – obietnice Wilcocka, że każdy będzie miał urządzenie pozwalające przenosić sie w przestrzeni gdzie zechce to zaproszenie do zagłady tej planety.

 14. marccel 12 November 2018 at 16:39 - Reply

  witam. znalazłem coś ciekawego i chciałbym sie z wami podzielić https://youtu.be/7ATzLkr9JXk pozdrawiam

 15. Paweł 12 November 2018 at 23:18 - Reply

  Wszystkie te działania są jednoznacznym dowodem, że Stwórca czuwa nad wszystkim i żadne zło nigdy nie pokona ludzi o dobrych sercach. Wygraliśmy największą wojnę w dziejach, wojnę, o której znacząca większość ludzi nawet nie wie, że była toczona. Naszym zadaniem, jako jednostki w pełni przebudzone z matrixowego oprogramowania, jest wesprzeć Sojusz i przygotować nasze rodziny, przyjaciół, znajomych na te wydarzenia, które wywrócą cały świat do góry nogami, by zminimalizować najbardziej jako to możliwe skutki potencjalnego chaosu. Pamiętajmy, że nawet ci, którzy wyśmiewają nas, kiedy wyskakujemy z tego typu rewelacjami, to są w dużej mierze dobrzy, ale bardzo zmanipulowani nasi rodacy, którzy tak jak my zasługują, by mieć raj na Ziemi, o który walczyliśmy przez tyle tysiącleci. Polska i świat naszych marzeń jest tuż, tuż.

  WWG1WGA!
  Victory of the Light!
  CWP!

  • Sławomir Lernaciński 19 November 2018 at 14:20 - Reply

   Zgadzam się tutaj z Tobą. Trzeba robić swoje, ale nie być natarczywym – wtedy dochodzi do fanatyzmu a tego nie chcemy.
   Uważam, że czas chaosu może nadejść, ale będzie on przejściowy. Wtedy będzie można rozmawiać z ludźmi, którzy będą łaknęli wiedzy. Kto wie? Może taka jest nasza rola? Czas pokaże, ja jestem dobrej myśli 🙂 Pozdrawiam

 16. marccel 13 November 2018 at 15:47 - Reply

  WWG1WGA

 17. Tejk 16 November 2018 at 17:45 - Reply
  • Sławomir Lernaciński 19 November 2018 at 14:17 - Reply

   Witaj Tejk
   Tłumaczę ten film i z napisami powinien być gotowy pod koniec tego tygodnia. Dzięki Ci za info 🙂
   Pozdrawiam

 18. Sati 16 November 2018 at 20:56 - Reply

  Ogólnie wierzę w osobę Emery Smiths’a. Mówi naturalnie, od siebie. Czuję że jest uczciwy i mówi o faktach. Ale z Coreyem G. juz nie mam takiej pewności. Znaczy on też wierzy w to co mówi ale… coś mi nie pasuje. Intucja wiele razy mnie zniechęcała do oglądania jego materiałów. Mógłbym to tłumaczyc na logikę np hitlerowcy nie mogliby przegrać wojny gdyby faktycznie mieli wtedy technologie antygrawitacji itp itd.Corey nie ma aury równej lub zbliżonej do duchowych mistrzów więc jak to możliwe że pochodzi od BLue Avians z 6tej gęstości gdzie wg jego tłumaczeń nikt obecnie na Ziemi nie może marzyc o wejściu w 5tą??? Tego jest naprawde dużo.

  Może on został zahipnotyzowany i zmanipulowany więc część/większość informacji jest fałszywa lub zniekształcona? Ludzie mało wiedzą o hipnozie. Prawdziwa hipnoza to nie to samo co otrzymacie u pani z ogłoszenia w necie – potrafi nieźle człowiekowi namieszać w łepetynie,a już robiona przez specjalistów zdolnych np wyciągać ciało astralne z fizycznego i poddawać go manipulacjom daje takie efekty że ludzie chodzą potem zakręceni przez 100 inkarnacji. Ci co odreagowywali hipnozy po kapłanach egipskich wiedzą co mówię. :-))

  Mam tez dużo zastrzeżeń do channelingu “Law of One”. Jest ze średniej półki i ma taką sobie jakość wibracji i nauk. Opieranie na tym swojego światopoglądu to błąd strategiczny, a taki właśnie popełniają chłopaki z drużyny Davida W. Ja bym sie na ich miejscu zajął medytacją, a nie robieniem z siebie tarczy strzelniczej dla mętów z tajnego rządu

  • Sławomir Lernaciński 19 November 2018 at 14:05 - Reply

   Witaj Sati
   Dzięki za komentarz. Trudno odmówić Ci logiki w rozumowaniu, jednakże, jeśli chodzi o dyskutowanie pochodzenia z takiej czy innej grupy pozaziemskiej uważam, że jest tutaj nie tylko niewłaściwe ale także i zwodnicze. Ja również jako tłumacz mam wiele zastrzeżeń do pewnych rzeczy, które Corey mówi, niemniej jednak całokształt jego opowieści jest prawdziwy: Istnieje Tajny Program Kosmiczny, istnieje Klika (Cabal) i istnieją Istoty Pozaziemskie. Kontynuując swoją wypowiedź odnośnie grup pozaziemskich – TO NIE JEST WAŻNE. Ważne jest zadanie, które mamy wykonać tutaj na Ziemi, albo lekcję dla której tutaj przyszliśmy.
   Nie będę wdawał się tutaj w głębszą dyskusją na temat Prawa Jedności czy jest ono prawdziwe czy nie, jednak chcę zwrócić Twoją uwagę na fakt, że w każdej opowieści jest ziarno prawdy. Trzeba ich się trochę naczytać jeśli chcemy zebrać „pełną miarkę” tego ziarna i dlatego też uważam, że należy „drążyć temat”.
   Teraz obecnie tłumaczę film, który pewien Czytelnik umieścił w komentarzach i tam Corey wyjaśnia, że wszystko co widzimy na zewnątrz jest tylko przykrywką odnośnie tego co się dzieje za kulisami.
   Nie oszukujmy się: kto przekazywałby nam informacje wywiadowcze, które mogłyby narazić na szwank wynik całej operacji? Wiele z rzeczy, które są nam przekazywane musi być dezinformacją i dlatego też ja osobiście (podobnie jak Ty), zalecałbym zdrowy rozsądek i głęboką introspekcję. Tam znajdziemy prawdę odnośnie wszystkiego co nas interesuje.
   Pozdrawiam

 19. Miłość 16 November 2018 at 22:55 - Reply

  Jeszcze nic nie wygraliśmy, zaplątali Nas w swoich gierkach i to bardzo mocno drogi Pawle, tam po drugiej stronie naprawdę nie wiadomo kto kim jest raczej szykujmy się na jakieś bardzo dziwne wydarzenia, frakcji niby tych dobrych jest tyle, że ho ho, ale każdy czegoś będzie chciał.
  Tam jest tylko coś za coś. Pamiętajcie o tym. Gdyby było inaczej już dawno by się to wszystko skończyło. Fakt, że nie pozwolili na całkowite zatracenie na Ziemi, ale czego za to będą żądać ? ( a będą na pewno). Zobaczymy. Czekają teraz aż przejdzie przez nasz Układ Słoneczny energia pasa fotonów, zlikwiduje sztuczną inteligencję, zniszczy elektronikę a my nie jesteśmy jeszcze przygotowani na to.
  Dopiero wtedy poznamy prawdę

 20. Plissken 5 December 2018 at 10:53 - Reply

  Mam pewne wątpliwości.Czy to przypadkiem nie jest zaczątek do tzw”Wielkiego zwiedzenia” ? Główni mąciciele pozbędą się ciężaru w postaci swoich pionków w postaci tajnych stowarzyszeń , spiskowców , baz ,ośrodków badań itp itd. i odkryją przed nami wiele lecz nie wszystko samym prezentując się jako ci dobrzy wyzwoliciele .

  • Sławomir Lernaciński 8 December 2018 at 11:23 - Reply

   Głównie mąciciele pragną za wszelką cenę pozbyć się ciężaru, ale jest mało prawdopodobne, by im się to udało. LUDZIE KOCHANI! Zrozumcie, że nie potrzebujecie żadnych informatorów ani demaskatorów, by poznać prawdę. Jedyne co potrzebujecie to wsłuchiwać się w siebie, dokonywać głębokiej introspekcji. Wszystkie pytania, które potraficie zadać znajdą swoją odpowiedź … wewnątrz Was a nie w TV, Internecie, Radiu czy na jakimś blogu. Proces poszerzania świadomości jest dość mozolny, ale tylko w ten sposób dochodzi się do wyzwolenia i niezależności. Gdy nasza świadomość rozszerzy się to nie będziemy potrzebowali żadnych wiadomości bo sami będziemy potrafili wydobyć informacje z pola świadomości w której obecnie egzystujemy. Pozdrawiam.

Leave A Comment