Otrzymałem krótką aktualizację od jednego z moich pierwszych i obecnych jeszcze w Sojuszu kontaktów. Powiedziano mi, że wszystkie odprawy i telekonferencje na niższym poziomie zostały wstrzymane w tym tygodniu ze względu na nową fazę operacji. To jeszcze bardziej pogłębiło chaos w komórkach średniego i niższego szczebla Sojuszu

Mówi się, że jeden z najbardziej delikatnych etapów operacji Sojuszu mającej na celu usunięcie Kliki (Cabal) rozpoczął się w ciągu ostatnich kilku dni, do tygodnia. Jeśli ta ostatnia informacja jest prawdziwa, to spodziewamy się ograniczenia przepływu informacji operacyjnych, co może spowodować pozostawienie wielu walczących wspólnie z nami bez dopływu informacji aż do momentu, gdy cel zostanie osiągnięty. 

Powiedziano mi, że tylko kilka wybranych źródeł będzie przekazywało specyficzne informacje wywiadowcze z Sojuszu w sposób mający na celu przygotowanie społeczeństwa oraz rozpowszechnienie informacji do wyższych poziomów komórek Sojuszu. Powiedziano mi również, że Sojusz ma nadzieję, że to zadanie zostanie w większości wykonane w całkowitej tajemnicy. Przygotowano również wiadomości dezinformujące wraz z całym potrzebnym „teatrem” wokół nich na wypadek, gdyby informacja o którejkolwiek z tych operacji wyciekła do przestrzeni publicznej. 

Moje źródło poinformowało mnie następnie, że wszyscy ludzie szkolący się w hangarach z planami pięter przyklejonymi do podłóg i ćwiczący wtargnięcie do niektórych obiektów i bunkrów zostali rozmieszczeni w terenie. Ci agenci nie dokonują tylu aresztowań, ile mogłoby się wydawać, ale głównie zbierają w ostatniej chwili ogromne ilości dowodów, które mają być przyjęte do rejestru przed wniesieniem spraw do rozpatrzenia przez Tajne Ławy Przysięgłych. Przygotowują się do skoordynowanych i ściśle tajnych procesów wojskowych i cywilnych. 

Dopiero w ostatnich dniach poinformowano mnie, że niektórzy członkowie elit dowiedzieli się, że ludzie, których uważali za zaufanych ochroniarzy w rzeczywistości byli ich prywatnymi strażnikami więziennymi. Od miesięcy przebywali w areszcie nie wiedząc o tym, a teraz wpadli w prawdziwy szok i panikę. 

Spowodowało to falę wystąpień niższych członków elit zgłaszających się do Sojuszu i uzyskujących status świadka koronnego oraz nietykalność w zamian za zeznania. 

Powiedziano nam, że żadna z tych operacji nie mogłaby mieć miejsca, dopóki nie doszło do oczyszczenia FBI (Federal Bureau of Investigation – Federalne Biuro Śledcze), DOJ (Department of Justice – Departament Sprawiedliwości), DOD (Department of Defense – Departament Obrony) i SCOTUS (Supreme Court of the United States – Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych). Niedawne informacje, że działania te są obecnie w toku są widocznym znakiem, że Sojusz uważa, iż te jednostki rządowe zostały na tyle oczyszczone ze sprzeniewierzonych osób, aby móc przystąpić do PLANU. 

Po tym jak większość z moich kontaktów w Sojuszu została skompromitowana i umieszczona w areszcie, dowiedziałem się, że wielu z nich czeka ten sam proces sądowy, co elity, które zobowiązali się pokonać. Wszystkie te informacje są dla mnie bardzo ważne, ponieważ przygotowuję się do wyjazdu na zbiorową medytację 11 listopada w Waszyngtonie.

Będziemy medytować nad wolnością ludzkości, rozszerzeniem jej zbiorowej świadomości i uwolnieniem zatajonych technologii. Dołącz do nas w tych medytacjach, przekaż pozytywną intencję i energię do walki ze złem, które działa na poziomie fizycznym i duchowym.

Corey Goode

Źródło: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=946574515538682&id=471648406364631

Przetłumaczył: Romek Felcyn

Total Page Visits: 12729 - Today Page Visits: 2