Drodzy czytelnicy i czytelniczki,

Poniżej przekazujemy tłumaczenie artykułu napisanego przez Dr Michaela Sallę 26 grudnia 2021 r. będącego wywiadem z kolejną osobą, która postanowiła opowiedzieć swoją historię z programu „20 lat i z powrotem”. Nie odnosimy się do wiarygodności poniższego materiału oraz samego bohatera Jaena Charlesa Moyena jednakże z sceptycyzmem podchodzimy do posiadanego przez niego implantu z uwagi na to, że takie urządzenia zazwyczaj są używane przez cywilizacje technologiczne z 4 gęstości lub/i boga Super Federacji Drako- Reptylian – Sztuczną Inteligencję (AI).

Nie skreślamy jednak samej technologii jako takiej, patrząc choćby na tę używaną przez ludzi Ka-Aree, jednak jest to zastanawiające czytając informacje przedstawione przez ambasadora Micca w artykule opublikowanym 6 października 2021 r. Więcej na ten temat AI znajdziecie w archiwalnych odcinkach: S2E14-16.

pozdrawiamy,
Zespół Kosmicznego Ujawnienia

“20 lat i z powrotem” we francuskim tajnym programie kosmicznym

Napisany przez Dr Michaela Sallę 26 grudnia 2021 r.

W tym wywiadzie Exopolitics Today, Jean Charles Moyen omawia doświadczenia związane z kontaktami pozaziemskimi, które doprowadziły do tego, że został zidentyfikowany przez francuskich urzędników jako potencjalny kandydat do francuskiego Tajnego Programu Kosmicznego (SSP). Jean Charles wyjaśnia rolę Konfederacji Galaktycznej, która współpracowała z władzami francuskimi w jego rekrutacji i szkoleniu, które rozpoczęło się w wieku 13 lat, a także w jego późniejszej służbie w SSP, która rozpoczęła się w wieku 21 lat. Jedną z jego trenerek była niebieskooka blondynka o imieniu Maria, którą jak się później dowiedział była Maria Orsic. Po formalnej rekrutacji do francuskiego wojska, służył na dwóch statkach kosmicznych należących do wspólnej francusko-amerykańskiej floty kosmicznej w latach 1991-2011 (SOLARIS i EXCELSIOR), zanim został cofnięty w czasie i wrócił do punktu wyjścia.

W tym pierwszym publicznym wywiadzie dla anglojęzycznej publiczności Jean Charles odpowiada na zestaw pytań, które zostały wcześniej zadane i odczytane. Wywiad został przeprowadzony w taki sposób, aby ułatwić Jeanowi Charlesowi udzielanie odpowiedzi w języku angielskim, który jest jego drugim językiem.

Wywiad dostępny na YouTube & Rumble

Dziękuję Jeanowi Charlesowi Moyenowi za zgodę na wykorzystanie jego grafik do zilustrowania naszego wywiadu.

Michael E. Salla, Ph.D.

Film Jean Charles “South Shore Origin” jest dostępny na Vimeo.

Seria wideo Jean Charles “Alien Connexion“, która składa się z 15 odcinków opowiadających o jego doświadczeniach życiowych, jest dostępna za darmo na YouTube.

Jego wideo “Starseed Revelation“, które oferuje więcej szczegółów na temat jego doświadczeń życiowych jest dostępne na Vimeo.

Transkrypt wywiadu

Wywiad opublikowany 26 grudnia 2021 na YouTube & Rumble.

[MS – Michael Salla; JC – Jean Charles Moyen].

[Chciałbym powitać Jean Charles Moyena w Exopolitics Today. Bardzo się cieszę, że jest ze mną Jean Charles, który mieszka w Quebecu, a my łączymy się z nim przez Zoom.

[JC] Dziękuję, Michael.

[MS] Cóż, bardzo się cieszę na to Jean Charles, ponieważ ludzie wiedzą bardzo mało o francuskim tajnym programie kosmicznym, a ty jesteś kimś, kto może dać nam wyobrażenie o tym, co się dzieje w tym programie i o powiązaniach z życiem pozaziemskim. Więc po pierwsze chciałbym zacząć od pytania. Przez całe swoje wczesne życie miałeś wiele psychicznych lub “wysoce dziwnych” doświadczeń, w którym momencie, jak sądzisz, francuscy urzędnicy dowiedzieli się o twoich specjalnych zdolnościach?

[JC] Myślę, że odkryli to, kiedy miałem poważny udar słoneczny podczas pobytu na obozie letnim w wieku trzynastu lat, kiedy byłem hospitalizowany i musieli prześwietlić mój mózg, dziwnym trafem skaner nie działał prawidłowo. Pierwsze prześwietlenie ujawniło plamkę na moim mózgu, początkowo podejrzewano, że to kurz na skanie, musieli zrobić prześwietlenie dwa razy, ale za drugim razem prześwietlenie ujawniło tajemniczy obiekt wyglądający jak mała metalowa kapsułka.

[MS] Czy możesz opisać zdarzenie z 1981 roku, kiedy w wieku 12 lat obudziłeś się w nocy i zobaczyłeś Victora grzebiącego w twojej sypialni. Jak on wyglądał? Opisz jak to się stało, że nie miałeś go widzieć i co się potem stało, że zwierzył ci się ze swojej tożsamości i misji.

[JC] Często w nocy słyszałem grzebanie w moim pokoju, a kiedy chciałem się odwrócić, żeby zobaczyć co to jest, jakaś siła przywierała do mojego łóżka i nie mogłem się ruszyć, słyszałem tylko grzebanie. Ale pewnej nocy spałem na plecach, żeby łatwiej było mi otworzyć oczy przed sobą. I wtedy zobaczyłem go po raz pierwszy, był w ciemności, był wysoki. A kiedy zobaczył, że ja go zobaczyłem, nie ruszył się.

Myślał pewnie, że jeśli się nie ruszę, to mnie nie zobaczy. Nagle poruszył się, powiedziałem “widzę cię”, zbliżył się i wyszedł z ciemności, mogłem go zobaczyć szczegółowo z moją małą lampką nocną, miał około sześciu stóp wzrostu (182 cm), zieloną skórę i całkowicie czerwone oczy bez źrenic, nie miał włosów.

Usiadł na końcu łóżka i powiedział: “Witaj, mam na imię Wiktor”, a ja mu na to: “Ale co ty tu robisz?”, a on odpowiedział: “Nie powinieneś mnie widzieć, ponieważ twoja częstotliwość wibracyjna nie jest w stanie odebrać częstotliwości, w której ja jestem.

Wynika to zapewne z twoich wysoko rozwiniętych zdolności sensorycznych i innych rzeczy, które zrozumiesz później. Jestem tu po to, by cię chronić, ale gdy dowiedzą się z góry, że nawiązaliśmy kontakt, mogę mieć kłopoty, bo to nie miało się stać teraz. I nagle zniknął.

Kilka dni później wrócił i powiedział mi, że otrzymał zgodę od Rady Konfederacji Galaktycznej, aby pozostać ze mną w kontakcie, ponieważ w niedalekiej przyszłości będę doświadczał różnych rzeczy i będę miał wiele pytań na swój temat oraz będę częścią czegoś bardzo wyjątkowego.

[MS] Wyjaśnij, jak Victor powiedział, że jest z Konfederacji Galaktycznej i zidentyfikował cię jako jedno z ich gwiezdnych nasion.

[JC] Powiedział, że jest częścią Konfederacji Galaktycznej, on sam i jego planeta. A ja byłem częścią ich ludzi jako Starseed (gwiezdne nasiono) w specjalnej misji na Ziemi i zaakceptowałem tę misję zanim wcieliłem się w ciało Jeana-Charlesa.

[MS] Czy uważasz, że incydent z Victorem doprowadził do tego, że Konfederacja Galaktyczna poinformowała francuskich urzędników, że jesteś jednym z ich gwiezdnych nasion, w ramach jakiegoś porozumienia?

[JC] Nie w tej chwili. Ale później tak, podczas mojego pobytu w szpitalu.

[MS] Czy możesz opisać, co wydarzyło się podczas obozu letniego w 1982 r., kiedy doznałeś udaru cieplnego i zostałeś zabrany do miejsca, gdzie słyszałeś, że ktoś mówi po niemiecku i że wykonuje się na tobie zabiegi medyczne?

[JC] W 1982 roku podczas letniego obozu dostałem strasznego udaru słonecznego, miałem trzynaście lat, to było rok po tym, gdy poznałem Victora, co dziwne. Przyjechałem do szpitala bardzo odwodniony, więc podali mi roztwór dożylny do ręki, a ponieważ uskarżałem się na silne bóle głowy, postanowili zrobić mi skan mózgu, dziwnym trafem skaner nie działał poprawnie, kiedy byłem w środku.

Pierwsze zdjęcie rentgenowskie wykazało plamkę na moim mózgu, radiolog i lekarz początkowo podejrzewali kurz na skanie, musieli powtórzyć zdjęcie dwa razy, ale za drugim razem zdjęcie rentgenowskie wykazało tajemniczy obiekt wyglądający jak mała metalowa kapsułka. Gdy lekarze rozmawiali ze sobą, często traciłem przytomność. Nagle, gdy otworzyłem oczy, byłem w swoim pokoju, lekarz oglądał moje zdjęcia rentgenowskie, a obok niego stał wojskowy, ale nie mogłem zrozumieć, co mówi, bo mówił w innym języku, po niemiecku. Mdlałem wiele razy i nagle poczułem, że włożono mi do nosa i ust jakąś maskę, był tam jakiś zielonkawy gaz i znowu zemdlałem.

Nagle poczułem rękę na ramieniu, otworzyłem oczy i zobaczyłem wojskowego o białych włosach i niebieskich oczach, który powiedział do mnie: pospiesz się, musimy iść, spóźnimy się, przegapimy skok, nie rozumiałem o co mu chodzi, byłem w szpitalnym fartuchu, wstałem z łóżka i poszedłem za nim, szliśmy dużym korytarzem, chyba będą mnie przenosić do innej sekcji, bo coś wykryli na moim prześwietleniu. Dochodzimy do windy, stoi tam dwóch wojskowych ubranych na czarno z emblematem na piersi przedstawiającym czerwony trójkąt. Zaczynam się zastanawiać, strach narasta.

To powoduje, że chwilę potem zjeżdżamy w dół i stwierdzam, że to nienormalne, bo szpital nie jest tak głęboko. Zaczynam panikować i nagle światła w windzie zaczynają pulsować i przygasać. Stary żołnierz powiedział do mnie: “Nie martw się, wszystko jest w porządku, nie masz się czego obawiać”. Przyjeżdżamy, drzwi się otwierają, ale to nie są te same drzwi, przez które wjechaliśmy, to są inne drzwi, które pojawiły się tak samo. Wysiadamy z windy i żołnierz mówi do mnie: “Tu cię zostawiam, ja się tutaj zatrzymuję dalej idziesz sam. Jestem w dużym hangarze z wieloma innymi dziećmi w kolejce. Co dziwne, nie czuję żadnego strachu, słyszę głos wewnątrz siebie, który mówi: “Trzymaj się, wszystko jest w porządku”. Idę dalej i dochodzę do jakiegoś stolika.

[MS] Czy możesz wyjaśnić, jak otrzymałeś całkowicie czarny kombinezon z logo skrzydlatego konia, a następnie rozpocząłeś program szkoleniowy dla Francuskiego Tajnego Programu Kosmicznego?

[JC] Kiedy znalazłem się w tym ogromnym hangarze, podszedłem do stołu, kobieta podała mi czarny kombinezon z logo przedstawiającym srebrnego skrzydlatego konia. Kobieta kazała mi iść do tunelu światła z innymi dziećmi, kiedy dotarłem do światła poczułem tysiące igieł przeszywających mnie i nagle znalazłem się w innym miejscu, wyglądało to jak bardzo futurystyczna baza wojskowa.

[MS] Mówisz, że byłeś testowany przez kilka tygodni w programie szkoleniowym z powodu twoich specjalnych zdolności, a następnie wyczyszczono ci umysł i cofnięto w czasie. Proszę wyjaśnić, co się stało.

[JC] Kiedy przybyłem do bazy, rozdzielono nas według wieku i płci, a ja przez kilka tygodni byłem testowany na szybkość i logikę. Potem testy zaczęły być coraz bardziej intensywne, jasnowidzenie, wychodzenie poza ciało i telekineza. Testowano nasz strach z różnymi koszmarnymi stworzeniami w specjalnych pomieszczeniach, aby sprawdzić naszą tolerancję i kontrolę, wielu zawiodło, ale nie ja. Lekarz zwrócił się do wojskowego i powiedział: “To jest ten chłopiec, o którym ci mówiłem”. Rozpoznałem radiologa i pamiętam, że byłem szczególnie obserwowany przez ludzi w białych kombinezonach, robiących notatki.

Zostałem wybrany. Wszedłem do ciemnego pokoju i wtedy zobaczyłem, że z ciemności wychodzi to coś, to było ogromne, to była olbrzymia modliszka, podeszła do mnie i położyła mi swoją wielką łapę na ramieniu i patrzyła na mnie swoimi wielkimi oczami i usłyszałem w głowie: spokojnie, to nie boli, zostałeś wybrany. I upadłem. Kiedy otworzyłem oczy, leżałem w swoim łóżku w szpitalu i wszystko zapomniałem. Kręciło mi się w głowie i miałem mdłości, jak po przejażdżce kolejką górską. Czułem się bardzo zmęczony i zasnąłem. Obudził mnie dźwięk klaksonu, byłem w autobusie, który odjeżdżał ze szpitala, aby zabrać mnie z powrotem na obóz letni.

[MS] Po powrocie na obóz letni i opowiedzeniu chłopcom części tego, co pamiętasz, zostałeś wyśmiany i poczułeś się przygnębiony. Odszedłeś i wtedy miałeś doświadczenie kontaktu z Victorem na statku Konfederacji Galaktycznej. Proszę wyjaśnij co się stało.

[JC] Tak, byłem bardzo smutny, poczekałem aż wszyscy zasną i wyszedłem przez okno schroniska, poszedłem na pole u podnóża góry, usiadłem na ziemi z oczami wzniesionymi ku niebu i powiedziałem, nie chcę już tu być, chodźcie i weźcie mnie. Nagle na niebie poruszyła się gwiazda i zbliżyła się, był to złoty dysk, otoczyło mnie światło i ciepło i poczułem, że opuszczam ziemię. Znalazłem się na statku.

Wiele istot patrzyło na mnie i zdawało się czekać na moje przybycie, witały mnie. Victor był tam i powiedział do mnie: “Witaj na pokładzie Solarisa”.

[MS] Czy pamiętasz coś o wielkości, kształcie i liczbie jednostek Konfederacji?

[JC] Wielkość statków kosmicznych mogła być bardzo różna, były małe statki zwiadowcze o różnych kształtach, bardzo długie lub kuliste, duże statki kosmiczne z większą ilością załogi przypominające lotniskowce i ogromne statki kosmiczne wyglądające jak pływające miasta z pełnym ekosystemem roślinności, wodospadami i różnymi zwierzętami, byłem we flocie, w której działało kilka statków kosmicznych.

[MS] Na statku Konfederacji Galaktycznej ty i kilka młodych istot pozaziemskich odbyliście specjalne szkolenie z treningu psychicznego prowadzone przez ludzką kobietę o imieniu Maria. Proszę wyjaśnić, co się stało.

[JC] Tak, kiedy przybyłem na statek, Wiktor i inne istoty czekały na mnie. Poszedłem dużym i bardzo jasnym korytarzem, a na końcu tego korytarza pojawiła się wspaniała blondynka o pięknych niebieskich oczach, przedstawiła mi się imieniem Maria.

Poprosiła mnie, abym poszedł za nią i weszliśmy do bardzo futurystycznej klasy, ławki były półprzezroczyste i unosiły się w powietrzu. W tej klasie były też inne dzieci, ale byli to młodzi kosmici, z wyjątkiem jednego ludzkiego dziecka. Maria poprosiła mnie, abym poszedł i usiadł obok niego, ponieważ zostało tylko jedno wolne miejsce. Ten mały chłopiec miał na imię Dawid.

[MS] Opisujesz, że na statku Konfederacji Galaktycznej spotkałeś innego młodego ludzkiego chłopca, nieco młodszego od siebie, o imieniu David Rousseau. Proszę wyjaśnij, jaka szczególna więź was łączyła i dlaczego David był pewien, że będzie cię później pamiętał.

[JC] Połączenie z Davidem nastąpiło bardzo szybko, prawdopodobnie dlatego, że byliśmy jedynymi dwoma ludzkimi dziećmi w tej klasie, ale czuliśmy, że znaliśmy się przed naszym wcieleniem na ziemi, istniało bardzo silne połączenie, które nie pozostawiało wątpliwości co do jego pochodzenia, znaliśmy się wcześniej, to była pewność, ale nie mogliśmy tego wyjaśnić. Byliśmy nierozłączni, dbaliśmy o siebie nawzajem, ja byłem starszy od niego o trzy lata.

[MS] Czy w ciągu następnych dziewięciu lat przypominasz sobie jakieś inne wydarzenia szkoleniowe, na które zostałeś zabrany, a następnie cofnięty w czasie do punktu wyjścia?

[JC] Podczas szkolenia z innymi dziećmi w klasie, byłem na statku SOLARIS z Marią, która również nas uczyła, mieliśmy zajęcia na temat rozwijania naszych zdolności parapsychicznych, walki i oceny każdego dnia z różnymi nauczycielami, z których nie wszyscy byli ludźmi. Miałem inne instrukcje niż inne dzieci, ponieważ Maria powiedziała mi, że jestem bardzo wyjątkowy i niepowtarzalny. Powiedziała mi, że jestem Super Starseed i że potrzebuję innego treningu niż pozostałe dzieci, przedstawiła mnie istocie Mantis (Modliszce), która była bardzo imponująca z wyglądu, ale bardzo miła dla mnie, porozumiewała się telepatycznie oraz telekinetycznie i pomagała mi w moim treningu. Mieliśmy zajęcia jak w szkole z różnych przedmiotów i mieliśmy przerwy na spacery z innymi istotami w ogromnym statku, odwiedzaliśmy inne światy i przebywaliśmy na różnych planetach, spotkaliśmy wiele ras, aby przygotować nas do naszych przyszłych misji, wszystko to było częścią naszego szkolenia.

Mieliśmy własne pokoje wypoczynkowe, indywidualne kabiny z łóżkami regeneracyjnymi MED BED, a nasze jedzenie było jak pokarm dla niemowląt, z wszystkimi niezbędnymi składnikami odżywczymi. Pod koniec mojego szkolenia Maria podeszła do mnie i powiedziała: “Zobaczymy się znowu wcześniej niż myślisz”.

[MS] W 1991 roku, w wieku 21/22 lat, podczas odbywania służby wojskowej jako komandos spadochronowy widziałeś czarny latający trójkąt przelatujący nad byłą amerykańską bazą lotniczą, wyjaśnij, jak zareagował twój kapitan, kiedy zgłosiłeś mu ten incydent.

[JC] Pamiętam, jak pewnej nocy z chłopakami z mojej sekcji widzieliśmy ogromne czarne trójkątne UFO, wielkości boiska do piłki nożnej, przelatujące nad bazą bez żadnego hałasu, a następnego dnia powiedzieliśmy naszemu dowódcy, co widzieliśmy na niebie i że nie był to samolot, ponieważ były święta wielkanocne i nie było żadnych operacji lotniczych, zapytaliśmy naszego dowódcę, co to było. Powiedział nam, że to nic takiego i że jeśli będziemy dalej zadawać pytania, to trafimy do więzienia.

[MS] Po tym jak zostałeś ranny podczas treningu, zabrano cię do szpitala wojskowego i powiedziano o pacjentach przywiązanych do wózków, którzy zostali zabrani do piwnicy i przekazani wysokim Reptilianom, proszę o wyjaśnienie.

[JC] Podczas mojej służby wojskowej miałem poważny wypadek i musiałem opuścić bazę i udać się do szpitala wojskowego w Paryżu na leczenie, nerwy i mięśnie mojego ramienia zostały naderwane podczas ćwiczeń, przebywałem w tym szpitalu 3 miesiące, były tam różne sekcje, w tym sekcja psychiatrii, nie wolno było rozmawiać z innymi pacjentami, ale ja wręcz przeciwnie, chciałem wiedzieć, co mówią.

O zmroku zobaczyli lekarzy z wojskiem, którzy przyszli po ludzi w ich pokojach na łóżku medycznym, którzy byli przywiązani i zjechali windą tam, gdzie była kostnica, ale ze specjalnym kluczem winda zjechała niżej. Dyskretnie podążając za lekarzem i żołnierzem dotarli do piwnicy i zobaczyli otwarte drzwi windy z reptyliańską istotą trzymającą drzwi.

[MS] Następnego dnia idziesz do piwnicy, aby sprawdzić, co się dzieje z pacjentami i widzisz bardzo wysoką szarą istotę w windzie, proszę o wyjaśnienie.

[JC] Kilka dni później zobaczyłem, że ci lekarze przyjechali po innych ludzi, poszedłem za nimi, ale kiedy doszedłem do windy, zatrzymał mnie strażnik, który zapytał, co robię na tym poziomie. Powiedziałem tylko, że jestem na złym piętrze, nie uwierzył mi, groził, spojrzałem mu prosto w oczy i niespodziewanie odszedł. Następnego dnia znowu zjechałem na dół, nadal była tam osoba przywiązana do noszy, gdy drzwi windy się otworzyły, nie był to Reptylianin, tylko Wysoki Szarak w garniturze.

[MS] Po zobaczeniu Szarego ET wracasz do swojego pokoju szpitalnego i wkrótce rozpoczynasz swoją oficjalną służbę dla francuskiego SSP. Czy możesz przypomnieć sobie jakieś szczegóły dotyczące rozpoczęcia twojej służby, np. podpisywanie dokumentów, rejestracja DNA, itp.

[JC] Dzień po incydencie z wysokim szarym, byłem na korytarzu w szpitalu, zapytałem lekarza gdzie są inni ludzie, powiedział mi, że to nie moja sprawa i że już wyszli. Gdy wychodziłem na korytarz lekarz powiedział mi, żebym nie zapomniał o moim zabiegu na ramię. Poszedłem na moje leczenie, było to eksperymentalne urządzenie o nazwie Excalibur z podczerwienią do rekonstrukcji i naprawy uszkodzonych mięśni, leżałem na stole, ale maszyna miała awarię i doznałem poparzeń 2 stopnia, ból był tak silny, że musieli mi podać morfinę. Pewnej nocy, kiedy wstrzyknięto mi morfinę, zacząłem tracić przytomność, a tuż przed tym zobaczyłem, że drzwi mojego pokoju otwierają się i wszedł lekarz z wojskowym, a ja zszedłem do piwnicy.

Kiedy zszedłem na dół, miałem otwarte oczy i widziałem innych ludzi na noszach. Kiedy tam dotarłem, poczułem ukłucie z tyłu szyi, chyba wstrzyknął mi adrenalinę, bo nagle usiadłem i nie bolało mnie już ramię.

Żołnierz poprosił mnie, abym poszedł za nim do stołu i poprosił, abym włożył rękę do pudełka ze światłem, włożyłem rękę i poczułem mrowienie, powiedział mi, że to w celu porównania mojej sygnatury DNA z tą, którą miałem, gdy byłem młody i wtedy przypomniałem sobie, że gdy zszedłem do piwnicy szpitala podczas mojego udaru słonecznego w wieku trzynastu lat, to włożyłem rękę do identycznego pudełka, zanim wziąłem kombinezon z emblematem skrzydlatego konia i wszedłem do tunelu światła z innymi dziećmi.

Po włożeniu ręki do pudełka ze światłem w celu identyfikacji DNA, ubrałem się w czarny kombinezon i żołnierz kazał mi iść w stronę jakiegoś dziwnego korytarza, w którym pulsowało bardzo mocne niebieskawe światło, wszedłem w to światło i poczułem mnóstwo igieł przechodzących przez całe moje ciało. Nagle przede mną stanęła Maria z wielkim uśmiechem i powiedziała do mnie “Witaj ponownie, widzisz, nie było tak długo”. Powiedziałem do niej “Przepraszam, ale kim pani jest?”

“O tak, przepraszam, proszę za mną”, dochodzimy do pomieszczenia, w którym jest kilka tub, wchodzę do środka i czuję wielkie ciepło i silne światło, a kiedy wyszedłem z tej tuby wszystkie moje wspomnienia wróciły do mnie całkowicie. Podaje mi kolejny kombinezon z logo na piersi i na ramieniu przedstawiającym koło z trzema czarnymi kulami i niezamkniętym trójkątem.

Następnie prosi mnie, abym poszedł za nią do dużego pomieszczenia, jak amfiteatr, jest tam wielu dorosłych, a niektórzy nie są ludźmi, David jest tam i macha do mnie bardzo szczęśliwy, że znów mnie widzi, idę usiąść obok niego, a Maria zaczyna swoją przemowę, za nią jest ogromny emblemat przedstawiający planetę skrzyżowaną z dwoma pierścieniami i gwiazdami wokół niej, coś w rodzaju zjednoczonych narodów planet.

[MS] Powiedziałeś, że służyłeś na pokładzie statku kosmicznego o nazwie Solaris. Proszę przybliż Solarisa pod względem wielkości, kształtu, statków kosmicznych, które przewoził i ile osób na nim było.

[JC] Solaris był dużym statkiem o wydłużonym kształcie przypominającym lotniskowiec zmieszany z rakietą. Przewoził kilka tysięcy osób, posiadał kilka działów, botaniczny, taktyczny, jeziora wewnętrzne oraz różne ekosystemy. Z kilkoma obcymi rasami z różnych światów, ale każda z nich miała swoje własne terytorium.

[MS] Mówiłeś, że Solaris był wspólnym francusko-amerykańskim statkiem kosmicznym. Czy pamiętasz coś o jego hierarchii dowodzenia i załodze pod względem różnych narodowości?

[JC] SOLARIS był częścią francusko-amerykańskiej floty Słonecznego Strażnika (SOLAR WARDEN), widziałem ludzi mieszanej rasy, typu Azjaci, wysocy blondyni, mieszańcy, było bardzo różnorodnie. Dowództwo było wieloosobowe, każdy miał odpowiedzialność, która pozwalała każdemu być autonomicznym, gdyby coś się stało ze statkiem, wszyscy mieliśmy umiejętności pilotażu i byliśmy wielozadaniowi, ale przywódca nie był ludzki, to wszystko co wiem.

[MS] Czy pamiętasz coś z życia na Solarisie? Jaki miałeś stopień i obowiązki?

[JC] Byłem kapitanem i skończyłem jako dowódca, dowodziłem oddziałem do misji ratunkowych poza naszą planetą, a także w misjach dyplomatycznych na innych światach. Miałem pod swoją komendą około piętnastu ludzi (ludzi, hybrydy i obcych).

[MS] Co pamiętasz ze swojej służby na “EXCELSIORZE”?

[JC] Mam pewne wspomnienia z mojej służby na EXCELSIORZE.

[MS] Wyjaśnij proszę wielkość, kształt, załogę EXCELSIORA. Jaki był twój stopień i zakres obowiązków?

[JC] Statek EXCELSIOR był kolosalny, był to statek matka, wyglądał jak pływające miasto pod szklaną kopułą, nie był to statek do ataku, ale statek, na którym można było żyć. Byłem tam kilka razy, ale moje wspomnienia są dokładniejsze z SOLARISA, musiałbym zrobić hipnozę, żeby uzyskać więcej szczegółów.

[MS] Czy przypominasz sobie jakieś wyraźne interakcje między francuskim SSP a okrętami Konfederacji Galaktycznej?

[JC] Istniała między nimi interakcja, relacja istot pozaziemskich z ludźmi była dobra, ale były one podejrzliwe, ponieważ istniało kilka tajnych programów kosmicznych i opowiadano historie o nieporozumieniach związanych z umowami złamanymi przez Reptylian. Główną relacją była wspólna praca przeciwko tej wrogiej rasie. Istniały różne tajne programy kosmiczne, w tym Czarna Flota, ale my byliśmy częścią ochrony naszego Układu Słonecznego i istniał sojusz między obcym i ludzkim programem. Dochodziło również do wymiany żołnierzy.

[MS] Pamiętasz jedną misję, w której zostałeś wysłany na Marsa, by poprowadzić atak przeciwko Reptylianom Draco, co pamiętasz z tej misji i twoich obrażeń jakie tam odniosłeś?

[JC] Pamiętam tajną misję ratunkową na Marsie, która źle się dla mnie skończyła, w której zostałem poważnie ranny w brzuch z boku przez ogon Reptylianina Draco, zostałem ewakuowany w trybie awaryjnym na pokład Solarisa, prawie umarłem, ale zostałem uratowany dzięki interwencji Davida i jego oddziału, zostałem zregenerowany w łóżku medycznym. Wykonałem inne misje ratunkowe na Ceres, Marsa, Alpha Draconis i Delta Draconis oraz na Księżycu, aby uratować ludzkie i obce kobiety i dzieci z niewoli, przetrzymywanych przez Reptylian. Ci bardzo niebezpieczni Reptylianie mieli szczególny wygląd, byli czarni i nazwano ich BLACK DRACO.

[MS] Kim jest David Rousseau i wyjaśnij jego rolę w tajnej misji na Marsa, kiedy zostałeś ranny.

[JC] David Rousseau jest francusko-irlandzko-amerykańskim autorem i artystą intuicyjnym (ilustratorem specjalizującym się w portretach galaktycznych). David jest Walk-In, Doświadczoną Duszą (Soul Experiencer), Posłańcem (Messenger), Empatą (Empath), Ambasadorem Uniwersalnego Pokoju, komunikuje się z zaświatami i wyższymi wymiarami od wczesnego dzieciństwa. W wieku sześciu lat, pewnego wieczoru latem 1981 r., podczas zabawy na zewnątrz, David zobaczył niebiesko-białe światło. Zobaczył niebiesko-białe światło zstępujące z nieba, które pojawiło się tuż nad nim i pozostało tam bez ruchu.

Ta chwila zdawała się trwać wiecznie. Kiedy obiekt zniknął, znalazł się przed istotą, która w oczywisty sposób nie była ziemska: humanoidalny kształt, niebieskawa skóra z lekkimi srebrnymi refleksami, duże zielone oczy i długie ciemne włosy, nazywał się Ezayhel, tak jak Victor był jego [moim] obrońcą i bratem z gwiazd.

David napisał na razie 2 książki (Beyond our World) w języku francuskim, w których wyjaśnia swoją drogę życiową ze swoimi pozaziemskimi spotkaniami i doświadczeniami z Siłami Kosmicznymi we Francji, podobnie jak ja, obserwacjami czarnych trójkątnych UFO w pobliżu swojej bazy wojskowej, swoimi wizytami na Księżycu, jak również na planecie Mars i swoim zaangażowaniem od bardzo młodego wieku w tajne francuskie programy kosmiczne, w tym specjalne misje, podczas których widział i rozpoznawał mnie i vice versa. Byliśmy razem na statku SOLARIS i pamiętamy te same rzeczy w szczegółach. David Rousseau był na statku SOLARIS swego rodzaju pośrednikiem w kontaktach z innymi rasami, był również agentem operacji specjalnych i często uczestniczył w wielu misjach ratunkowych, razem braliśmy udział w różnych misjach, ale nie był żołnierzem. Często przebywał ze mną na SOLARISIE i przez kilka lat razem odbywaliśmy wszystkie nasze szkolenia.

[MS] Wiele lat później przeczytałeś książkę Davida Rousseau, w której opisuje on swoje życie we francuskim SSP i incydent na Marsie, proszę wyjaśnić, co się stało, gdy przeczytałeś odpowiedni rozdział.

[MS] Odkryłem Davida Rousseau rok temu przez przyjaciółkę, dyrektora MUFON France Janny Charrueau, której jeszcze raz bardzo dziękuję. Sam jestem byłym Asystentem Dyrektora MUFON Quebec, a obecnie Dyrektorem Dochodzeniowym na Quebec. Wszechświat sprzysięgał się, abyśmy się odnaleźli. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem twarz Davida w wywiadzie, miałem intensywne déjà vu, ale kiedy przeczytałem książkę Davida, moje emocje natychmiast wzrosły, wszystko co opisał było podobne do mojego życia. Postanowiłem wysłać mu mój film South Shore Origin o moim życiu i jego reakcja była taka sama, wzruszenie i łzy, było połączenie i nic nie mogło go przerwać. Postanowiliśmy zobaczyć się przez Skype i tam, znowu szok, nie mogliśmy rozmawiać, łzy płynęły, znalazłem mojego przyjaciela, mojego brata. I właśnie w tym momencie zacząłem mieć świadome wspomnienia, które wypłynęły na powierzchnię.

Postanowiłem dowiedzieć się więcej i nie mówiąc Davidowi zrobiłem hipnozę regresyjną, moja żona specjalizuje się w hipnozie metodą Dolores Cannon. Przez ponad 2 godziny opisywałem wszystko, co przed chwilą wam szczegółowo opowiedziałem, moje szkolenie na pokładzie SOLARIS, Marię – blondynkę z niebieskimi oczami, klasę, dzieci kosmitów, misję na Marsie, która poszła nie tak. I na koniec mojej służby powiedziałem do Davida w korytarzu statku, że jeszcze się spotkamy, mój bracie, wiem to, i płakaliśmy razem. Maria była obok mnie i powiedziała: zobaczymy się wkrótce! Moja żona Melanie i ja opisaliśmy szczegóły mojej hipnozy.

Dwa miesiące później David i ja rozmawialiśmy ponownie, ponieważ byliśmy bardzo zajęci naszymi projektami. Nie wiedział nic o mojej hipnozie i znowu przeżyłem szok. David przeprowadził hipnozę regresyjną ze swoim kuzynem hipnoterapeutą. David widział dokładnie te same rzeczy, klasę, dzieci, nasz trening, misję na Marsa, moją kontuzję, SOLARIS, Marię. A na końcu swojej służby widział siebie mówiącego do mnie: “Spotkamy się znowu mój bracie, płacz. I to nie koniec, powiedział mi na skype, napisałem wszystko w mojej drugiej książce, która ukaże się w listopadzie 2021 roku, wszystko jest napisane w szczegółach”. Znów zalałem się łzami.

I dodaje: wiesz, kilka lat temu byłem zniechęcony nie mogąc porozmawiać z Michaelem Sallą, ale Ezayhel powiedział mi to: FRANCUSKI CZŁOWIEK, KTÓREGO POZNAŁEŚ W TYCH PROGRAMACH, BĘDZIE W TWOIM ŻYCIU NASTĘPNYM” Byłem wściekły i nadal jestem. Nie mogę się doczekać, aż jego druga książka zostanie przetłumaczona na język angielski, aby świat mógł odkryć naszą wyjątkową historię.

[MS] Kiedy w końcu rozmawiałeś z Davidem Rousseau, zdałeś sobie sprawę, że obaj służyliście na SOLARISIE, byliście gwiezdnymi nasionami Konfederacji Galaktycznej i mieliście głębokie połączenie dusz, dzięki któremu pamiętaliście się nawzajem pomimo technologii wymazywania umysłów użytej po powrocie. Proszę wyjaśnij te powiązania z Davidem.

[JC] Nasze połączenie wykracza daleko poza ludzkie zrozumienie, prawdopodobnie z powodu wielu wcieleń przed przybyciem na Ziemię, ponieważ czujemy, że znaliśmy się na długo przedtem. Ale po tym jak zostaliśmy wychowani i wyszkoleni razem na statku, odbyliśmy misje i spędziliśmy razem 20 lat, jest oczywiste, że to wykuwa niezniszczalne połączenie i nawet wszystkie ich urządzenia do wymazywania pamięci nie były w stanie wymazać tej relacji, która łączy nas na zawsze.

[MS] Jakie jeszcze misje pamiętasz z tajnej służby na SOLARISIE?

[JC] Służyłem w różnych bazach, w tym w bazie księżycowej o nazwie: ARTEMIS LUNAR, w bazie EPSILON CENTAURI i działaliśmy w gwiazdozbiorach Andromedy, Kasjopei, Oriona, Nova.

[MS] Czy służyłeś na innych statkach kosmicznych, które były częścią francuskiego SSP?

[JC] Służyłem we flocie Słonecznego Strażnika, na statku SOLARIS i na EXCELSIORZE, ale w tej chwili mam bardzo mało wspomnień.

[MS] Wyjaśnij porozumienie między Konfederacją Galaktyczną a francuskim US SSP w walce z Reptylianami Draco.

[JC] Umowa miała na celu informowanie Konfederacji Galaktycznej o poczynaniach Reptylian na naszej planecie, aby nie dochodziło do łamania umów. Niestety Reptylianie nie przestrzegali żadnej z umów i konflikty wybuchały bardzo często, także w innych układach słonecznych, w których przyszło nam działać, pojawili się genetycznie zmodyfikowani super żołnierze do walki z Draco, którzy byli niekiedy ogromni.

[MS] Wyjaśnij, co się stało na końcu twojego programu 20 i z powrotem.

[JC] Koniec służby po 20 latach, cofnięcie się w czasie w 1990 roku, regresja molekularna (powrót fizycznie do wieku 21 lat) i wymazanie mojej pamięci w czymś w rodzaju tuby wysyłającej silne fale do mojego mózgu, aby wszystko zapomnieć. Obudziłem się w swoim łóżku w szpitalu wojskowym, ale tuż przed tym jak zabrali mnie z powrotem do mojego pokoju, pamiętam, że usłyszałem, jak ktoś powiedział: tym razem wymazano wszystko poprawnie.

[MS] Dlaczego teraz ujawniasz swój udział we francuskim SSP?

[JC] Przez 40 lat trzymałem swoją historię głęboko w sobie, nie miałem odwagi o niej mówić z obawy przed osądem i złym nastawieniem ludzi. Dzisiaj liczne ujawnienia i zeznania na temat Tajnych Programów Kosmicznych zachęcają mnie do wyjścia z cienia, ponieważ nadszedł czas, aby podzielić się z wami moją historią.

[MS] Gdzie ludzie mogą dowiedzieć się więcej o twoich projektach filmowych i pracach?

[JC] Moje filmy można obejrzeć na Vimeo na żądanie.

Znajdziesz South Shore Origin Docu film oparty na różnych prawdziwych wydarzeniach, w odniesieniu do serialu telewizyjnego XFiles zrobiłem mieszankę dokumentów i filmów fabularnych, aby ujawniać moje rewelacje dyskretnie. South Shore Origin część 2 powinna zostać wydana w 2022 roku, z twoją rolą Michaelu, gdyż zaszczyciłeś mnie udziałem w tym filmie.

I ostatni najważniejszy: Objawienia Starseed Exclusive Worldwide Release Today

W nim dokonuję ujawnień na temat mojego życia, wszystko jest prawdą. Ten dokument ukazuje się po 15 filmach o moim życiu i idzie znacznie dalej w moich ujawnieniach. Bardzo ważne jest to, że musisz obejrzeć te darmowe 15 filmów przed obejrzeniem Revelations Starseed. Możesz je znaleźć na YouTube wpisując Connection Alien lub na vimeo.

 Dziękuję, że poświęciliście czas na wysłuchanie mojej historii.

Źródło:

Total Page Visits: 9472 - Today Page Visits: 2