MEDYCZNA TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI

Sezon 12, odcinek 11

30 września 2018 r.

GN: George Noory

ES: Emery Smith

GN: Witam w programie Kosmiczne ujawnienie. Nazywam się George Noory i jestem gospodarzem programu. Do studia zaprosiliśmy Emery Smitha.

Jak ma się sprawa z medycznymi urządzeniami przyszłości? Witaj w programie Emery.

ES: Dziękuję za zaproszenie.

GN: Masz spore doświadczenie z technologią medyczną. Jakie jest medyczne urządzenie przyszłości?

ES: Kolejną ewolucją technologii medycznej będzie oprogramowanie na iPhonie, który będzie wyposażony w SCENAR (Samo-Kontrolujący-Regulator-Energii-Neuronów). Będzie to również tomograf komputerowy, który będziesz mógł umieścić na swojej klatce piersiowej i powiększyć obraz zupełnie tak jak na obrazach komputerowych i będziesz miał dostęp do wszystkiego na poziomie komórkowym.

Technologia ta już istnieje i jest tylko kwestią czasu zanim wycieknie ona do opinii publicznej.

GN: Zdumiewające. Czy to urządzenie powie ci: “Twoje żyły są przewężone. Udaj się natychmiast po pomoc do lekarza”.

ES: Dokładnie tak. Urządzenie to będzie 400 razy dokładniejsze niż tomograf komputerowy i będzie można powiększyć obraz do pojedynczych komórek tak, by stwierdzić: “Popatrz, tych 10 komórek jest rakotwórczych”.

Następnie dostosujesz częstotliwość, wstrzelisz ją w te komórki i nigdy więcej nie będziesz się musiał o nie martwić.

GN: Chcesz nam powiedzieć, że będzie ono również uzdrawiało?

ES: Sami będziemy siebie uzdrawiali, to można stwierdzić z całą pewnością, jeśli będziesz posiadał to urządzenie wielkości iPhone w kieszeni.

GN: Chwileczkę. Czy myślisz, że szpitale, lekarze, doktorzy oraz ludzie, którzy robią pieniądze na leczeniu czyli cała branża farmaceutyczna będą chcieli, by takie podręczne urządzenie mogło uzdrawiać choroby?

ES: Zapewniam cię, że nie chcą udostępniać niczego co działa tak szybko, więc będzie to stopniowe wychodzenie tej technologii z cienia.

Być może urządzenia te będą używane tylko do diagnozy a nie do leczenia? Wtedy będziesz musiał udać się na odpowiednią terapię i poddać się odpowiedniemu leczeniu.

Będzie to bardzo wolne uwalnianie tego typu technologii. Moim celem jest opublikowanie tej technologii natychmiast, nawet w następnym roku.

GN: Doskonale!

ES: Jest to jednak bardzo niebezpieczne. Wychodzisz przeciwko ogromnym korporacjom, które posiadają swoje własne wojsko i które będą chciały cię zastraszyć.

W przeszłości straszono mnie wielokrotnie właśnie za te urządzenia medyczne.

Musimy na razie zrzeszać się z tymi korporacjami oraz rządami po to, by w przyszłości móc udostępnić te technologie w bezpieczny sposób.

GN: Spójrz tylko co się stało z Royalem Rife’em i jego urządzeniami, działającymi podobnie. Śledzili go i szczuli aż do samej śmierci.

ES: Tak, to było tragiczne. Ma to miejsce wszędzie nawet do dnia dzisiejszego i nieszczęśliwie dotyka to wszystkich najlepszych naukowców, wynalazców i inżynierów. Najważniejszą sprawą tutaj jest zbudowanie odpowiedniej struktury pewnej organizacji, która wyeksponuje te rzeczy poprzez testy kliniczne i zrobi to natychmiast. Takim protokołem się posługujemy. Musimy uważać, by nie nadepnąć nikomu na odcisk i by nie ginęli z tego powodu ludzie.

GN: Czym jest technologia nanoidów (nano-robotów)?

ES: Technologia nanoidów (nano-robotów) jest tworzeniem niezwykle małych syntetycznych komórek oraz robotów, które mogą wnikać do ciała ludzkiego. Najlepszym przykładem takiej archaicznej technologii jest kamera, którą połykasz i rejestruje ona wszystko przechodząc przez twój układ trawienny.

GN: Od samej góry aż do wylotu.

ES: Była to pierwsza rzecz jaką stworzono, ale mają również inne rzeczy, które wprowadza się do krwi i robią to samo, jednak na poziomie mikroskopijnym.

GN: Wszystko to jest podłączone do komputera?

ES: Wszystko to podłączone jest do komputera i monitoruje cały układ krwionośny danego człowieka. Jest on stworzony z materiałów organicznych czyli z czasem się zużywa i psuje.

GN: Chodzi ci o to, że rozpuszcza się?

ES: Tak, rozpuszcza się. Do tego to wszystko zmierza. Można precyzyjnie zobrazować wszystko to, co dzieje się w ciele człowieka.

Najważniejszą rzeczą tutaj jest to, że wcale nie musimy tworzyć tej technologii, gdyż ona już istnieje w projektach o klauzuli najtajniejszego dostępu. Po prostu kładą człowieka na stół i skanują twoje ciało. Tworzą przy tym trójwymiarowy obraz holograficzny tuż nad ciałem pacjenta tak, by naukowcy mogli poruszać nim czy powiększać wedle potrzeb.

Te holograficzne obrazy są … krystalicznie czyste. Są one dokładnie takie, jakbym się na ciebie patrzył rzeczywiście. Zawarte tam są wszystkie twoje tkanki, komórka po komórce.

Mogę więc chwycić twoje ciało, otworzyć je i zobaczyć co tam tak naprawdę się dzieje, zanim jeszcze trafisz na stół operacyjny.

GN: Czy te małe nanoidy mogą być zhackowane przez kogoś używającego innego komputera?

ES: Tak. Możesz w to wierzyć lub nie, ale wszystko co opiera się o nanoidy działa w oparciu o ładunki elektryczne wytwarzane przez nasze ciało. Tak naprawdę to ono je zasila.

Każdy może włamać się do tych nanoidów i zabić człowieka. Można cię tym zainfekować i można tego użyć do bardzo złych rzeczy.

George, brałem udział w projektach, w których klonowaliśmy ludzi. Posiadali oni szczątkową pamięć zakodowaną w ich DNA z poprzednich żyć, gdzie pamiętali kim byli.

GN: I wyglądali oni na ludzi z krwi i kości?

ES: Byli oni dokładnie tacy sami. Wiesz co jest w tym ciekawego? W jaki sposób udało im się zachować tę pamięć? Obecnie przeprowadza się ogromne badania na ten temat, jednakże, nawet jeśli umieścisz klona w łonie matki to i tak rodzi to pytanie: jak to jest możliwe?

Czasami zdarza się to ludziom na naszej planecie, gdzie mają oni przebłyski pamięci i uważają, że inkarnowali się ponownie.

GN: Co napędza rozwój tej technologii?

ES: Wierzę w to, że Chiny hodują ludzi, gdyż potrzebują organów do transplantacji.

Wcale nie musi to się odbywać w taki sposób, gdyż posiadamy drukarki trójwymiarowe, które mogą drukować z ludzkiego DNA. Można odtworzyć wątrobę, serce i inne organy, a następnie aktywować je wysyłając ładunek elektryczny po czym można umieścić je w ciele człowieka. Wszystko to są zdrowe komórki biologiczne, które zostały ODTWORZONE z DNA macierzystego.

Jest to technologia, która jest z nami od jakiegoś już czasu. Zaczynają drukowanie i aktywację ciał trójwymiarowych, z którymi mają sporo problemów. Nie są one doskonałe, jednak produkują je tak czy inaczej. Cała ta wiedza jest przed nami ukrywana. Z tą technologią na świecie możemy wydrukować ci wątrobę, jeśli jej potrzebujesz.

GN: Jak wyglądają urządzenia z którymi pracowałeś?

ES: Są one skonfigurowane jak bezszwowa sala operacyjna, a wszystko co potrzebujesz znajduje się w ścianach lub w suficie.

Gdy przeprowadzam operację to nie muszę mieć nawet asystenta, gdyż te ramiona robotów same zjeżdżają w dół z sufitu i ktoś zdalnie może mi pomagać będąc na drugiej stronie świata.

Mówię tutaj o technologii z lat 1990, którą obecnie wykorzystuje się do przeprowadzania operacji na otwartym sercu, a która wtedy (teoretycznie) “nie istniała”.

GN: Dokładnie tak.

ES: Jest jeszcze coś. Gdy pracujesz z różnymi częstotliwościami DNA i ciałami istot pozaziemskich to musisz używać specjalnych instrumentów medycznych, gdyż nasze mogłyby po prostu uszkodzić ich tanki biologiczne.

Musisz być bardzo ostrożny odnośnie komponentów, których używasz i zwracać uwagę na różne metale i plastik, które wykorzystywane są do pobierania próbek podczas przeprowadzania sekcji zwłok.

Najzgrabniejszą rzeczą w laboratoriach tych programów było to łoże medyczne, na które mogłeś się położyć, a ono skanowało całe twoje ciało i wyszukiwało zanieczyszczenia lub komórki rakowe i inne anomalie.

Łoże to bombardowało całe ciało częstotliwościami potrzebnymi do naprawienia poszczególnych komórek czy tkanek.

Myślę, że w przyszłości łoże takie będzie w domu każdego człowieka, gdyż mając go, nie potrzebujesz nic więcej. W rzeczywistości to potrafi ono powstrzymać krwawienie lub nastawić połamaną kość i zagoić ją w ciągu kilku godzin.

GN: Po prostu kładziesz się na niego i pozwalasz mu robić swoją robotę?

ES: Po prostu leżysz tam i energią oraz częstotliwościami uzdrawia cię i leczy ze wszystkich dolegliwości. Włókna światłowodowe opuszczają się z sufitu, by pobrać próbki z twego ciała i są one jak asystent, który wie co ma robić i jak to ma być zrobione. Te macki opuszczają się, oplatają kończynę i usztywniają ją. Mogą one być tak twarde, że możesz ich użyć jak włóczni, by przebić ciało człowieka.

Przewody te mogą nawet podnieść ciało i obrócić je, jeśli tego potrzebujesz.

Jeśli potrzebujesz zoperować wyrostek robaczkowy, to łoże konfiguruje się do tego celu a jeśli potrzebujesz coś przybliżyć, to również zareaguje odpowiednio, jeśli masz problemy ze wzrokiem.

Jest ono bardzo intuicyjne i wie w której części ciała co się znajduje i co należy powiększyć.

Tak jak wspomniałem poprzednio, kable optycznie są bardzo silne i są w stanie podnieść ciało i obracać je dowolnie.

Potrafi ono również tworzyć holograficzne obrazy nad tym, nad czym obecnie pracujesz. Może nakładać poszczególne zdjęcia na kość, ścięgna czy więzadło, które pokazane są nad operowanym ciałem.

Pokazuje również dokładnie część ciała z której należy pobrać próbkę.

Działa ono w oparciu i Sztuczną Inteligencję (SI).

Musimy zrozumieć to, że oprogramowanie tych urządzeń wyprzedza nas o całe lata świetlne i łoże to jest odtworzoną technologią.

Musimy zrozumieć fakt, że to łóżko po prostu samo cię diagnozuje.

GN: Jasne. Czyli przyszłość z tymi urządzeniami przy boku jest zdumiewająca.

ES: Jest oszałamiająca, gdyż w tym kierunku właśnie zmierzamy. Skoro technologia ta jest używana w Tajnych Programach Kosmicznych to jest to kwestią czasu zanim dostanie się ona w ręce ludzi. Mam nadzieję, że nastąpi to raczej wcześniej niż później.

GN: Jak długo musisz leżeć na tym łóżku?

ES: To zależy od tego z jakim problemem mamy do czynienia. Czy był to wypadek samochodowy? Czy może leczysz kogoś z choroby rakowej? A może jest to po prostu napięcie mięśni i bóle głowy?

Wszystkie te czynniki są komponentem mającym wpływ na to, jak długo potrwa twoje leczenie.

Nie znam szczegółów oprogramowania tego łoża i nie wiem nawet jak częstotliwości są tam wytwarzane, jednak widziałem ludzi, których uzdrawiano przy użyciu tego urządzenia.

Bardzo wiele tych rzeczy znajduje się na stacjach kosmicznych, które latają na naszej orbicie.

GN: Czy kiedykolwiek zdołają wzmocnić siłę telepatii i zdolności pozazmysłowych przy użyciu tej technologii?

ES: Obecnie robi się to przy użyciu suplementów, o których co chwilę słyszymy. Pozwalają one na uruchomienie odpowiednich części naszego mózgu, których wcześniej nie używaliśmy.

Będziesz więc miał wzmocnione zdolności postrzegania, zdalnego widzenia lub inne zdolności paranormalne o czym mówią nam wszyscy pacjenci.

Odbywa się to wszystko dzięki aktywizacji odpowiednich części mózgu albo przez częstotliwości albo przez te suplementy, które zawierają odpowiednie wibracje.

GN: Na Uniwersytecie Stanford prowadzone były badania podczas których wzmocniono częstotliwość pewnego genomu i ludzie byli w stanie wzmocnić swoje zdolności kontaktowania się z istotami pozaziemskimi. Jest to naprawdę dziwne.

Co możesz nam powiedzieć o takich rzeczach?

ES: Wiesz, niektórzy po prostu idą i medytują zwiększając swoje wibracje, usprawniając sekwencję swojego genomu.

Aktywujesz go również podczas przeprowadzania bliskich kontaktów 5 stopnia. Akceptujesz tę energię, która napływa albo od istot pozaziemskich albo z przestrzeni kosmicznej.

Najważniejszą rzeczą jest świadomość i dzięki uświadomieniu sobie jesteśmy w stanie zrobić niemalże wszystko. Następnie koncentrujesz się na swoim ciele po to, by go aktywować. Słyszmy o medytujących, którzy mówią: “Właśnie zostałem aktywowany”.

Aktywacja kodu DNA jest bardzo poważną sprawą, która będzie udowodniona naukowo wraz z badaniami, które przeprowadzono na Uniwersytecie w Stanford.

Całkowicie się z tym zgadzam. Było to użyte w programie super-żołnierzy a także dla ludzi zajmujących się remote veiwers, gdzie aktywowano ich DNA.

Cokolwiek tam robili – działało dobrze.

GN: Co jest siłą napędową tej technologii Emery? Co sprawia, że obecnie rozwija się ona tak szybko?

ES: To my ją napędzamy. Cywile tej ziemi są siłą napędową i prowadzą tam, gdzie powinna trafić oraz nadają jej prędkości.

To my jesteśmy tymi, którzy płacą za te produkty i tymi, którzy obserwują siebie nawzajem.

To dlatego zatrudnia się tych wszystkich ludzi, którzy idą do Walmartu i mówią: “Używaj tych kolorów. To postaw na półce tutaj”.

GN: Puszczaj tę muzykę.

ES: Tak, “puszczaj tę muzykę”. To jest ten czynnik kontroli, a oni prowadzą nas tam, gdzie rzekomo mamy się udać, jednak nie jest to tam, gdzie prowadzą nas nasze serca.

GN: Emery, rozmawiamy tutaj specyficznie o technologii medycznej, która szczególnie jest ci znana. Jakie jeszcze są tam technologie?

ES: Wrócę do tego łoża, które miało jeszcze jedną ciekawą funkcję.

GN: Kochasz to łoże medyczne.

ES: O tak! Kocham je! Jednakże jest ono jednym aspektem całej jednostki technologicznej.

Oznacza to, że są tam te milimetrowe przewody optyczne, od 1 do 3 mm, w zależności od procedury. Potrafią one wejść do ciała ludzkiego, skanować je i wszystko to odbywa się przy użyciu światła, czyli fotonów.

Potrafią one bombardować fotonami twoje ciało na poziomie atomowym w sposób, którego nie mogę wyjaśnić – nie jestem fizykiem – co pozwala ciału na intensywną regenerację.

Co to oznacza? To, że jeśli potrafisz rzeczywiście regenerować ciało to tak naprawdę możesz żyć niemalże wiecznie. Wiesz do czego zmierzam.

G: Czy ciało samoistnie się regeneruje? Chcę tutaj zapytać o to, czy odrośnie nam nowy palec przy użyciu tej technologii, tak jak jaszczurkom odrastają ogony?

ES: Tak, do tego właśnie zmierzam. Możesz albo wyhodować nową kończynę albo wydrukować ją przy użyciu drukarki trójwymiarowej.

To z takimi technologiami miałem do czynienia, gdy tam pracowałem.

Technologie dnia dzisiejszego, co ciekawe, używają 4 stanu wody. Plazma ta posiada jakieś właściwości energetyczne, które pozwalają ci wyhodować nowego palca przez samo absorbowanie tej energii 3 razy dziennie.

Te rzeczy jednak istnieją, ale nikt nie może o tym mówić. Nikt nie napisze o tym prac naukowych, gdyż działają one zbyt skutecznie.

Myślę, że terapia światłem będzie najnowszą technologią, gdyż istnieją metody uzdrawiania ciała przez używanie różnych typów długości fal światła.

Istnieje jeszcze inne urządzenie, które dopiero co pokazało się w tych projektach i które składało się z 4 cewników żylnych posiadających różne kolory: czerwony, niebieski i zielony.

Wprowadzając przewód w żyłę przedłokciową sprawiamy, że przepływająca krew mija go i jest traktowana światłem, który aktywuje DNA. Aktywując go człowiek wzmacnia zdolności parapsychiczne oraz staje się zdrowszy co pozwala zwalczać infekcje.

To podczas mijania światła przez nukleony dochodzi do aktywacji DNA.

Gdy częstotliwość się zmienia to działa to jak katalizator i całe ciało nagle wchodzi na inne wibracje. Nagle wiele rzeczy w twoim ciele, do których nie byłeś wcześniej przyzwyczajony zaczyna działać. Poprawia się słuch, wzrok oraz węch.

Wiesz, że z roku na rok tracimy około 1% naszego zmysłu powonienia, co odbija się niekorzystnie na naszym smaku? Nie masz węchu, nie masz smaku. Wszystkie te rzeczy można wzmocnić w ten sposób.

GN: Czy mówimy tutaj o technologii, która będzie rozwijała się coraz bardziej?

ES: Zgadza się. Używają tej technologii na powierzchni skóry, a wyobraź sobie co się stanie jak wprowadzi się ją do wnętrza ciała? To właśnie tam się to robi, pozwala się krwi na swobodne omywanie tego światła.

Nawet w tych projektach były specjalnie skonfigurowane pomieszczenia, gdzie po prostu siadasz wygodnie na fotelu rozkładanym z podnóżkiem, tak jak u dentysty. Przechodzisz przez serię terapii światłem i musisz przy tym zakładać specjalne okulary, gdyż światło jest bardzo ostre.

Przez mocno przyciemniane gogle światło wygląda na białe, jednak w rzeczywistości jest ono kolorowe w pełnym spektrum i przenika ono przez całe ciało.

Nie jesteś po nim opalony, lecz wpływa ono na krew, która krąży w żyłach.

GN: W jakiś sposób energetyzuje ją?

ES: Tak. Światło to jest tak jasne, że przenika przez skórę właściwą i dostaje się prosto do krwioobiegu.

GN: W naszym ciele istnieje gruczoł dokrewny nazywany szyszynką. Czy jest jakaś technologia, która może ją stymulować do lepszego działania?

ES: Projekty te bardzo intensywnie pracują z szyszynką. Mają tam urządzenia wytwarzające częstotliwości harmoniczne, które można wprowadzić przez otwory zatok czołowych i dotrzeć do niej. Produkują one bardzo szybko niskie częstotliwości harmoniczne. W jakiś sposób rozbija to nagromadzony tam wapń i minerały, które nagromadziły się na przestrzeni lat. Jak wiesz, niemalże każdy człowiek ma w pewnym stopniu zwapnioną szyszynkę. Jednak te urządzenia pozwalają na stymulację jej. Jest tylko kwestią czasu kiedy możliwe będzie przyłożenie tej technologii do głowy i oczyszczenie jej z tego wszystkiego. Będzie to jak oddech świeżym powietrzem, po długotrwałym duszeniu się w smogu.

GN: Czy istnieje jakaś technologia, która mogłaby wzmocnić nasze zdolności komunikacji telepatycznej z nami?

ES: Częścią funkcji szyszynki jest właśnie ta komunikacja. Jest to oko, które nie tylko widzi, ale także aktywuje poszczególne części naszego mózgu.

Czasami nasz mózg pragnie użyć tego gruczołu, jednak nie może, gdyż jest on zablokowany.

GN: Czy można go wzmocnić?

ES: Oczywiście, jest to wszystko połączone ze sobą. Urządzenie to w rzeczywistości wzmocniłoby zdolności naszego mózgu wraz z szyszynką, by współpracowały ze sobą.

GN: Miażdżyca lub uszkodzenia rdzenia kręgosłupa są straszliwymi dolegliwościami. Jak przyszłość jawi się dla ludzi o tych schorzeniach?

ES: Jest pewien doktor, który nazywa się Scuderi. Wynalazł on koncentrator makro globulin i nosi on nazwę koncentrator Alpha-2-Macroglobulin (a2M). Używałem go wielokrotnie i uważam, że jest wspaniałym dodatkiem to komórek macierzystych i plazmy w płytkach krwi. Jest to inhibitor proteazy, które są proteinami występującymi tylko w plazmie.

Udało mu się wydobyć te proteiny stamtąd i używają ich obecnie przy leczeniu artretyzmu wstrzykując go w stawy po to, by zmniejszyć stan zapalny tak, by ciało mogło samo się uzdrowić.

Z używaniem a2M wiąże się pewien efekt uboczny, który badano od długiego czasu. Dotyczy on całkowitej regeneracji praktycznie wszystkich tkanek w ciele na bardzo długi czas.

GN: To na dzisiaj, a co się dzieje w przyszłości?

ES: Zmierzam do tego, że nigdy nie byliśmy w stanie odwrócić procesu starzenia się. Te proteiny wykazały zdumiewające wręcz zdolności odwracania procesu starzenia komórek.

Co to dla nas oznacza na przyszłość? Być może nigdy więcej nie będziemy sięgali po aspirynę czy inne lekarstwa z powodu stanów zapalnych, bólu czy migreny. Po prostu będziemy przechwytywali te alpha-2-Macrogolubin-y, które są rzeczywiście dostępne w naszym ciele.

Tworzy się jednak syntetyczną kombinację protein tak, by była ona dostępna w dystrybucji. Nigdy nie wiesz z czym to się wiąże. Być może dostaniesz zastrzyk z a2M i odmłodzisz się o 10 lat?

GN: Jak widzimy technologia jest oszałamiająca. Nawet gdy idziesz do dentysty to wypełnia on zęby plombami, a następnie utwardza je błyskawicznie światłem. Ono nie pali ci ust, nie jest ani gorące ani zimne tylko po prostu utwardza plastyczny materiał. Czy jest to technologia pozaziemska?

ES: Tak, jest ona odtworzoną inżynieryjnie technologią chemiczną. Używaliśmy jej w programach super żołnierzy. Gdy ktoś złamał sobie kość udową to zawijaliśmy ją specjalnym cementem, a następnie aktywowaliśmy go prądem elektrycznym.

Co jest szczególnego w nim? Jest on wodoodporny i całkowicie gotowy do użycia oraz może przenosić takie same lub nawet większe ciężary. Dodatkowo zwiększa gęstość tkanki kostnej.

Te rzeczy tam istnieją i nie ma pozwolenia na to, by trafiły one do sektora cywilnego.

Jednak masz tutaj racę, bardzo powoli przeciekają one do opinii publicznej.

GN: Jaka jest przyszłość tej technologii? Czy sprawi ona, że nasze życie będzie prostsze czy będzie ona używana tylko do celów wojskowych? Jak to się rozwinie?

ES: Najbardziej oszałamiającym urządzeniom opracowanym w najtajniejszych laboratoriach wojskowych zajmuje od kilku lat do kilku dekad, by dostały się na rynek sektora cywilnego.

Tak czy inaczej tak się to odbywa. Wszystkie te rzeczy, które widzimy na rynku teraz są w rzeczywistości powiązane z urządzeniami, które rządy i tajne programy używały od dziesięcioleci.

Pomyśl tylko czym oni dysponują w dniu dzisiejszym George? Posiadamy te wszystkie super rzeczy dzisiaj, a są one o jakieś 20-30 lat opóźnione.

Chcę tutaj powiedzieć, że gdy zaprojektują bombowce niewidzialne dla radarów, to nie wiesz o nich aż do czasu gdy wejdą w użycie.

GN: Nie mogę się doczekać, jest to ekscytująca przyszłość.

ES: Ja też nie mogę się tego doczekać, gdyż nie chcę chodzić do szpitala jeśli nie muszę i mogę to zrobić znacznie taniej w domu. Każdy będzie miał takie urządzenie.

GN: I one działają.

ES: Jest to udowodnione, że one działają.

GN: Pamiętam z filmu “Star Trek” pewną scenę, gdzie doktor Bones użył pewnego urządzenia, które wysłało fale do ludzi znajdujących się na statku i uzdrowiło ich. Było to niezwykłe urządzenie, prawda?

ES: Tak i nie jest to wcale dalekie od prawy. Podobne urządzenie znajduje się w zespole medycznym LET i nazywa się SCENAR. Jest to nowe urządzenie do leczenia częstotliwościami.

Urządzenie to wysyła odpowiednie częstotliwości w głąb ciała i tak naprawdę może przeprogramować układ nerwowy oraz napięcie prądu, które nie jest korzystne dla komórek. Dzieje się tak np. gdy masz ból głowy, wtedy używasz tego urządzenia.

Wysyła ono wibracje do całego ciała i rozpoznaje dokładnie gdzie znajduje się napięcie i czym jest ono spowodowane – “To nie jest w stanie równowagi. Ból głowy spowodowany jest napięciem nerwowym itd.”. Może wtedy wysłać odpowiednie częstotliwości po to, by rozluźnić te mięśnie.

Zmierzam do tego, że obecnie istnieją technologie, które są z nami od jakiegoś już czasu. Zadziwiające jest to, że w USA są one nielegalne.

Jednak wielu astronautów w Rosji i gdzieś indziej za granicą nosi takie urządzenie ze sobą, co jest standardową procedurą.

GN: Trzymają się ich kurczowo.

ES: Tak, zabierasz je ze sobą na każdą misję kosmiczną.

Dopiero ostatnio dostali autoryzację. Wydaje mi się, że w Kanadzie, dawno temu gdy zamówiłeś jedno z takich urządzeń i sprowadziłeś do USA to konfiskowali je, a następnie podmieniono płytę główną tak, by działało ono jak zwykły przewód elektryczny.

GN: Żartujesz sobie?! Wywołuje ono tylko odczucie pulsacji i jest dobre tylko na ból pleców.

ES: Dokładnie tak. To bardzo smutne, że coś takiego ma miejsce, jednak tego typu rzeczy mogą w rzeczywistości pomagać w leczeniu chorób i innych rzeczy.

To co chcę powiedzieć to: TA TECHNOLOGIA JUŻ TU JEST. Jeszcze więcej pojawi się wkrótce.

GN: Emery, jak ma się sprawa z uzdrowicielami na wiarę, którzy używają energii pobranej z wszechświata? Przepływa ona następnie przez ich ciało, a kolejno jest przekazywana do ciała pacjenta, którego chcą uzdrowić.

Czy to urządzenie działa podobnie jak ci uzdrowiciele?

ES: Nie. Nie wierzę w to, że wzmacnia ono twoją energię, ale wierzę, że reguluje częstotliwościami napięcie prądu wytwarzanego przez ciało tak, by ono mogło się samo uzdrowić.

Ma to związek z całym tym bombardowaniem nas falami elektromagnetycznymi, polem magnetycznym oraz jedzeniem, które spożywamy. Dodatkowym czynnikiem jest tutaj oczywiście promieniowanie ze słońca, które nas postarza oraz niszczy nasze komórki i inne tego typu rzeczy.

Ono po prostu traktuje nasze DNA częstotliwościami.

Uzdrowiciele na wiarę używają swojej własnej energii, ich własnych częstotliwości i przekazują energię pozyskaną z otoczenia.

Nasze DNA ma strukturę krystaliczną, która jest przepełniona wibracjami i energią. Z tego powodu zawsze emanujemy energią.

Niektóre energie w naszym ciele mają wysoki poziom a niektóre niski, co dotyczy się szczególnie poszczególnych organów.

Jednak muszą one mieć odpowiednie napięcie elektryczne, by funkcjonowały sprawnie.

GN: Jak wygląda urządzenie SCENAR?

ES: SCENAR wygląda jak urządzenie, które miał doktor Bones na filmie “Star Trek”. Jest ono nieco podobne do iPhone jednak jest trochę grubsze i posiada trzy wystające zgrubienia na spodzie. Jest bardzo drogie, kosztuje od 8 do 15 tyś. dolarów.

GN: Aż tak dużo?!

ES: Tak. Organizowane są kursy szkoleniowe w USA i Kanadzie dla ludzi, którzy chcą się nauczyć jego obsługi.

Myślę, że jest to bardzo ważna część ekwipunku przetrwania dla każdego z nas, gdyż musimy zacząć dbać o siebie. Musimy zacząć być fizykoterapeutami naszych ciał.

Nie możemy żyć zgodnie z ustaleniami wielkiej farmacji czy departamentu zdrowia wraz z zaprogramowanymi lekarzami. Wiesz, chodzi mi o mechaniczne wykonywanie czynności: “Krok pierwszy jest taki, krok drugi taki, a jak nie działa to przechodzimy do etapu trzeciego”.

GN: Czy urządzenie to musi być w kontakcie z daną osobą czy wystarczy nakierować wiązkę promieni?

ES: Tak naprawdę to musi ono fizycznie dotykać skóry. Musi ono mierzyć napięcie prądu skóry tak, by wychwyciło częstotliwości i napięcie twojego ciała.

GN: Wiele ludzi uważa, że są stłumione technologie, które rządy trzymają przed nami w tajemnicy.

ES: Bardzo dobrym przykładem jest terapia ozonowa. Udowodniono, że bardzo dobrze natlenia organizm i zabija komórki rakotwórcze i inne tego typu rzeczy.

Oczywiście Agencja Żywności i Leków (FDA) nie zatwierdza tych urządzeń.

Dosłownie ostatnio tylko kilka stanów zatwierdziło używanie tych urządzeń, ale musimy poczekać jeszcze jakieś 20 lat, by znalazły się one w powszechnym użytku.

To samo dotyczy terapii komórkami macierzystymi oraz plazmą z płytek krwi.

UWAGA ZESPOŁU KU:

Ponieważ nie dysponujemy dokładnym opisem zasady działania poniższych urządzeń, nie jesteśmy w stanie dobrać precyzyjnej nazwy tych technologii.

Tłumaczenie Patentu: 6835353

ODŚRODKOWA POMPKA Z PRZEWODEM WEWNĘTRZNYM (CENTRIFUGE TUBE ASSEMBLY)

Patent numer: 6835353

Wyciąg: Odśrodkowa pompka z przewodem wewnętrznym zawiera podłużny płaski czujnik. Obejmuje on parę portów zainstalowanych na wskroś do komunikacji z rurkami ssącymi o różnej długości, które zamocowane są w cylindrycznym gniazdku. Jedna z rurek wystaje aż do osiągnięcia czujnika zbliżeniowego umieszczonego ponad dnem przewodu.

Typ: Przyznano

Zarejestrowano: 6 czerwca, 2002

Data patentu: 28 grudnia 2004

Asygnacja: Perfusion Partners and Associates, Inc.

Wynalazcy: Emery Smith, Patrick Pennie, David K. Buzenius

Tłumaczenie patentu: 20090062741

STRZYKAWKA DWUŚWIETLNA (DUAL LUMEN SYRINGE)

Wyciąg: Strzykawka dwuświetlna obejmuje korpus wyposażony w parę podłużnych drążeń wraz z zamontowanymi zaworami przypisanymi, po jednym do każdego źródła światła. Zawór zmienia pozycje tłoka z pierwszej, gdzie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z płynem przez wlot oraz drugim, gdzie tłok łączy się ze światłem połączonym z parą podłużnych nurników, które mogą być zamieniane przy pomocy rączki. Każdy nurnik porusza się ruchem posuwisto zwrotnym przechodząc przez jedno ze źródeł światła.

Zawory przełączone są na pozycję świetlną i połączone z płynem u wlotu, a nurnik jest odciągany, by wymusić przepływ płynu przez źródła światła. Następnie zawory przełączane są do drugiej pozycji, by osiągnąć wylot strzykawki.

Type: Aplikacja

Zarejestrowano: 14 listopada 2007

Data publikacji: 5 marca 2009

Wynalazcy: Emery Smith, Patrick Pennie, David K. Buzenius

Spotkałem się z takimi samymi problemami podczas ubiegania się o swoje patenty. Problemem było to, że poruszałem się z nimi w złą stronę. Mówiłem sobie: “Leczę to, a także pomagam uzdrawiać tamto i zarazem udowadniam, że to istnieje”.

Tak nie można robić.

Przekazujesz po prostu zdawkową informację: “Urządzenie to zagęszcza komórki”, a następnie dajesz to lekarzom i dodajesz: “Może ci to pomóc albo i nie, ale tak czy inaczej spróbuj. Daj mi znać czy działa”.

Wtedy wracają do ciebie i wymieniają skutki uboczne: “Wiesz, że goi ono rany dwukrotnie szybciej niż naturalnie? Wiedziałeś o tym?”.

A ja mogę odpowiedzieć: “Nie, nie wiedziałem, ale napiszesz o tym sprawozdanie naukowe?”.

Jako producent tych urządzeń musisz bardzo uważać na wychodzenie do ludzi z tymi nowymi pomysłami, ponieważ musisz je zarejestrować i jest więcej niż pewne, że FDA ich zabroni.

GN: Dziękuję ci Emery za udział w programie Kosmiczne ujawnienie.

ES: Dziękuję bardzo za zaproszenie.

GN: Jest to program Kosmiczne ujawnienie z naszym gościem Emery Smithem. Dziękujemy wam za uwagę.

Przetłumaczył: Zespół „Kosmicznego ujawnienia”.

Total Page Visits: 2769 - Today Page Visits: 3