Dan Willis – jeden z czołowych Tajnych Świadków Wojskowych, który zeznawał w 2001 roku w Waszyngtonie DC w siedzibie prasowej przy udziale główniejszych agencji medialnych. Swoją pracę nad budowaniem linii czasowej rozpoczął po skolekcjonowaniu zeznań większości świadków biorących udział w konferencji. Obecnie zajmuje się rozpowszechnianiem prawdy odnośnie korupcji medialnej w oparciu o wydarzenia historyczne. 

Strona źródłowa:

https://thewebmatrix.net/disclosure/SSPW.html

Świadkowie Tajnego Programu Kosmicznego

Obecnie zeznania Świadków Tajnego Programu Kosmicznego (SSPW – Secret Space Program Witnesses) pochodzą od pewnych osób, które zostały osobiście zrekrutowane poprzez programy MILAB do operacji Tajnego Programu Kosmicznego. Wiarygodne zeznania tego rodzaju mogą pomóc w wyjaśnieniu i powiązaniu brakujących elementów historycznej linii czasu, dlatego są włączane do rozważań. Niektóre z nich są jednak wysoce kontrowersyjne, ponieważ bywają trudne do zaakceptowania, a ponadto większość tego rodzaju świadków ma ograniczoną dokumentację potwierdzającą i wspierającą ich nowe, niezwykłe twierdzenia. Wyjątkiem jest przypadek Williama Tompkinsa.

Dr Steven Greer twierdzi, że ci świadkowie Tajnego Programu Kosmicznego, którzy ujawniają pozaziemskie rasy mogące być uznane za posiadające naturę drapieżną, takie jak rasa gadów, są ofiarami psychotronicznych technologii holograficznych, które zostały opracowane już w latach 50-tych i wykorzystane do wszczepienia skryptowych wspomnień na temat ras pozaziemskich znęcających się nad porwanymi ludźmi. Greer wierzy w te fałszywie wdrukowane wspomnienia i uważa, że mają służyć jako preludium do zbliżającego się wydarzenia fałszywej flagi i uzasadnić w ludzkich umysłach zagrożenie ze strony istot pozaziemskich (ET).

Badacz dr Michael Salla dokładnie zbadał zeznania Corey’a Goode’a i Williama Tompkinsa. Drugi z nich dostarczył istotną dokumentację i weryfikację swoich twierdzeń przez świadków. Z drugiej strony, mimo że zeznania Goode’a i Tompkinsa wielokrotnie potwierdzają się wzajemnie, Goode, w przeciwieństwie do Tompkinsa, był poddany operacjom MILAB we wczesnym wieku. Mogły one, jak twierdzi dr Greer, wszczepić fałszywe wspomnienia. Jednak wiarygodność Goode’a wynika pośrednio z jego zeznań, które są bliskie Tompkinsowi, a jego z kolei doświadczenie jest dobrze udokumentowane. Obaj świadkowie wspominali o istnieniu rasy gadów, która zawarła sojusz z nazistowskimi Niemcami w latach 30-tych XX wieku. Obawy, które dr Salla wyraził w odniesieniu do postrzegania wszystkich ras pozaziemskich jako bardziej etycznych i życzliwszych niż ludzie na Ziemi są, jak to wyraził Watykan, możliwym niekompletnym poglądem i mogą potencjalnie prowadzić do innego rodzaju oszustwa – anielsko wyglądających istot pozaziemskich, które pomagają ludzkości i ustanawiają „Nową Kosmiczną Religię Świata Ezoterycznego”, którą prawdopodobnie wyznawalibyśmy tak, jak to robiliśmy w starożytnej przeszłości z zaawansowanymi rasami odwiedzającymi Ziemię. Oznaką tego, biorąc pod uwagę, że nadal żyjecie i to czytacie, jest to, że wszechświat jest pełen różnorodności, tak jak tutaj na Ziemi, i że ogromna większość ras, które wyewoluowały na przestrzeni dziejów, jest naturalnie życzliwa, jednak właściwe rozróżnienie jest zawsze ważne, ponieważ mamy jeszcze wiele do nauczenia się o innych formach życia, z którymi dzielimy kosmos.
odn1 odn2 odn3

2017 lipiec AKTUALIZACJA: Konferencja MUFON „Sprawa Tajnego Programu Kosmicznego” (The Case for a Secret Space Program) z Richardem Dolanem, dr Michaelem Sallą, Williamem Tompkinsem, Andrew Basiago i Coreyem Goode’em w panelu sympozjum, odn.

Niemniej jednak, te zeznania są dołączone. Ze względu na sprzeczne poglądy uważam, że ważne jest, aby odizolować zeznania Świadków Tajnego Programu Kosmicznego (SSPW) od ustalonych, znanych zeznań i dokumentów z przeszłości w pozostałej części tego artykułu, aż do momentu, gdy będzie dostępnych więcej danych, uzasadnień tych zeznań i w którym to czasie zostaną ujawnione. Dlatego też oznaczenie  SSPW będzie dalej używane do zeznań dostarczonych przez te źródła w ciągu całego historycznego okresu.

Przykład:

SSPW Goode:
„Generał Hans Kammler był kluczowym nazistowskim urzędnikiem posiadającym szczegółową wiedzę na temat tajnego programu kosmicznego Vril Society, w którym dokonano oszałamiających przełomów technologicznych. Zadaniem Kammlera było wykorzystanie tych technologicznych nowości jako broni dla nazistowskiej SS, która koncentrowała się wyłącznie na opracowaniu równoległego programu kosmicznego, który mógłby zostać wykorzystany w działaniach wojennych”.

 

Wskazówki dotyczące tajnego programu kosmicznego

Następujące poszlaki ujawniają, że istnieje tajny program kosmiczny. Z zeznań świadków i z dokumentów wynika, że hitlerowskie Niemcy potajemnie rozwinęły antygrawitację pod koniec lat 1930-tych, po czym kilkadziesiąt lat później, w połowie lat 50-tych uczyniły to Stany Zjednoczone.


1915 –
Ciekawostką jest, że na początku lat 1900 Nikola Tesla korespondował z Marią Orsic, oboje urodzili się w Chorwacji. Maria jako medium otrzymywała plany statków antygrawitacyjnych w starożytnym języku sumeryjskim, wspólnie z Teslą dzieliła zainteresowanie odkryciami antygrawitacyjnymi i kontaktami pozaziemskimi. Statek antygrawitacyjny, który udało się stworzyć Towarzystwu Vril oraz statek, którego budowy Tesla nauczył Otisa T. Carra – ten ukończył go w 1959 roku. Statki zarówno Marii, jak i Tesli wykorzystywały świadomość do pilotowania i sterowania. Nikola Tesla już w 1915 r. publicznie oświadczył, że wie, jak zbudować antygrawitacyjny statek powietrzny:

“Moja maszyna latająca nie będzie miała ani skrzydeł, ani śmigieł. Możesz zobaczyć ją na ziemi i nigdy nie zgadniesz, że to maszyna latająca. Będzie mogła jednak swobodnie poruszać się w powietrzu w dowolnym kierunku i doskonale bezpiecznie.”


Maria Orsic, Nikola Tesla i Otis T. Carr.

 

1944 – Dalekopis FBI opisuje wywiad FBI z 7 listopada 1957 r. z polskim jeńcem wojennym, który w 1944 r. był przetrzymywany w Niemczech, gdzie w bezpiecznie odgrodzonym miejscu był naocznym świadkiem niemieckiego latającego spodka:

„W WYWIADZIE POINFORMOWAŁ, ŻE W 1944 R. JAKO JENIEC WOJENNY W NIEMIECKIEJ NIEWOLI ZAOBSERWOWAŁ POJAZD OPISANY JAKO OKRĄGŁY, O ŚREDNICY OD SIEDEMDZIESIĘCIU PIĘCIU DO STU METRÓW I WYSOKOŚCI OKOŁO CZTERNASTU STÓP (4,2 M). ZAOBSERWOWANO, ŻE POJAZD POWOLI WZNOSI SIĘ W PIONIE NA WYSOKOŚĆ WYSTARCZAJĄCĄ DO POKONANIA 50 STOPOWEJ ŚCIANY (15 M) I POWOLI PORUSZA SIĘ POZIOMO W NIEWIELKIEJ ODLEGŁOŚCI OD MIEJSCA OBSERWACJI …”, odn.

 

1945 r. – Nazistowskie Niemcy posiadały w latach czterdziestych XX wieku statki antygrawitacyjne, potwierdza to dokument CIA z 1952 r. George Klein, znany niemiecki inżynier i ekspert lotniczy opisał eksperymentalną konstrukcję „latających spodków”, którą prowadził w latach 1941-1945. Klein stwierdził, że był obecny w 1945 r. podczas startu pierwszego pilotowanego latającego spodka, który w ciągu 3 minut osiągnął prędkość 1300 mil na godzinę, odn.

Niemiecka gazeta opublikowała niedawno wywiad z George’em Kleinem:
„Georg Klein, niemiecki inżynier, stwierdził niedawno, że chociaż wielu ludzi uważa „latające spodki” za powstałe po wojnie, to jednak już w 1941 r. były one w fazie planowania w niemieckich fabrykach samolotów. Klein powiedział, że był … obecny w Pradze 14 lutego 1945 r. podczas pierwszego eksperymentalnego lotu latającego spodka”, odn.


Fabryka Skody, niemieckie stanowisko testowania dysków w Pilźnie koło Pragi w Czechach


Walt Disney i Werner von Braun

1954 – Walt Disney i Werner von Braun użyli telewizji, aby sprzedać społeczeństwu wiadomość, iż zastosowanie napędu rakietowego jest przyszłością w pokonywaniu grawitacji Ziemi dla celów podróży kosmicznych. Von Braun współpracował z Disney Studio jako dyrektor techniczny tworząc dla telewizji trzy filmy o badaniach przestrzeni kosmicznej. Von Braun i jego mentor, dr Hermann Oberth, doskonale wiedzieli, że antygrawitacja z wykorzystaniem fizyki torsyjnej została skrycie osiągnięta przez nazistowskie Niemcy już w latach 30-tych i kilkadziesiąt lat później, w roku 1954 w Stanach Zjednoczonych poprzez silną nazistowską infiltrację USA. W porównaniu do tych ukrytych technologii, napęd rakietowy jest prymitywny i przestarzały. W tym czasie wszelkie alternatywne podejścia lub odkrycia w zakresie antygrawitacji były zatajane i ukrywane przed opinią publiczną, odn1 odn2 odn3 odn4.

 

„W październiku 1954, chciałbym, aby tę datę komisja zapamiętała, mamy dane wywiadowcze od kogoś, kto pracował w Agencji Bezpieczeństwa Narodowego i było to w sejfie, wszystko to zostało głęboko utajone, ponieważ zorientowali się w tym momencie, że osiągnięto kontrolę grawitacji, więc od października 1954 nie potrzebujemy rakiet, odrzutowców, silników spalinowych i dróg nawierzchniowych między miastami, mówię autorytatywnie, że tak jest”
– dr Steven Greer zeznawał w 2013 roku przed byłymi członkami kongresu w ramach Obywatelskiej Komisji ds. Technologii.

 

1954, 12 października – Sprawozdanie na temat lotnictwa wymienione w „Aviation Studies (International) Ltd.” sugeruje co działo się za kulisami. W 1954 r. przewidywano:
„…postęp był powolny. Ale teraz są wskazania, że Pentagon jest gotowy do sponsorowania szeregu urządzeń pomagających w poszerzaniu wiedzy.” … “Niepewne cele, które są obecnie wyznaczane, przewidują, że pierwszy dysk powinien być ukończony przed 1960 r. i zajmie to całe lata sześćdziesiąte, aby go właściwie rozwinąć nawet, jeśli pewne elementy wyposażenia bojowego mogą być dostępne w ciągu dziesięciu lat”, odn.

 

1956, listopad – “G-Engines Are Coming!” („Nadchodzą silniki G”)

Ten artykuł ukazał się w magazynie „Young Men” w listopadzie 1956 roku. Nic więcej nie było wiadome opinii publicznej na ten temat.
Przeczytaj pełny artykuł tutaj Str1 Str2 Str3

„Zdecydowanie najpotężniejszym źródłem energii jest grawitacja. Używając jej jako siły napędowej, samoloty przyszłości osiągną prędkość światła.”

1958 – W tym roku powstaje NASA. Jeśli napęd antygrawitacyjny został opracowany kilka dekad temu i uczynił przestarzałymi napędy rakietowe w dzisiejszej postaci, to staje się oczywistym, że silnie zinfiltrowana przez nazistów NASA jest frontem, przez który nadal wmawia się opinii publicznej, że rakiety są jedyną metodą na pokonanie grawitacyjnego przyciągania naszej planety. Widać to również w następującym oświadczeniu szefa Lockheed Skunkworks Bena Richa, który powiedział publicznie w 1993 roku:

“Mamy już środki do podróżowania między gwiazdami, ale te technologie są zamknięte w tajnych projektach i trzeba by było Bożej interwencji, aby kiedykolwiek wydostać je z korzyścią dla ludzkości… Wszystko, co można sobie wyobrazić – my już wiemy, jak to zrobić.”


Napęd rakietowy NASA, drogie publiczne odwrócenie uwagi od pełnej prawdy o pokonywaniu grawitacji od 1954 roku?

 

1959, listopad – Nikola Tesla nauczył Otisa Carra jak energia elektromagnetyczna może być swobodnie pozyskiwana z obfitych zasobów energii elektrycznej w atmosferze. Otis Carr przystąpił do testowania zasad antygrawitacyjnych Tesli w 1937 roku, kiedy to rozpoczął tworzenie modelu statku kosmicznego. W listopadzie 1959 Otis Carr z powodzeniem opatentował swój projekt pełnowymiarowego cywilnego statku kosmicznego o nazwie OTC-X1, Patent USA # 2,912,244 oraz odn – wywiad z Otisem Carrem.

Carr opisał ten proces w następujący sposób:
„Mamy płytki kondensatorów i elektromagnesy jako części tego systemu. Działają one przeciwobrotowo, elektromagnesy obracają się w jednym kierunku, a akumulator i baterie w innym. Płyty kondensatorów obracają się w połączeniu z baterią tak, że mamy do czynienia z obrotem w prawo i w lewo. Trzecim systemem jest kabina, która utrzymuje załogę. Nie obraca się ona, jest stała, ponieważ dwa korpusy obracają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do nich. W związku z tym system ten powoduje ucieczkę jednostki od przyciągania grawitacyjnego. Sam statek dzięki temu systemowi nadal posiada grawitację wewnętrzną, ponieważ nadal ma on taką samą wagę jak na początku”.

Projekt Carra tworzyłby zupełnie nowe pole grawitacyjne wewnątrz jednostki. W ten sposób powstałoby środowisko o zerowej masie wewnątrz tej jednostki, które zawieszałoby normalne prawa inercji. To zerowe środowisko masowe umożliwiłoby statkowi kosmicznemu osiągnięcie prędkości światła.

Pilot OTC-X1 składa zeznania

W marcu 2006 r. nieznana osoba ujawniła się jako jeden z trzech pilotów obsługujących udany lot testowy pełnowymiarowego prototypu Carra, OTC-X1. Ówczesny technik Ralph Ring twierdzi, że został zatrudniony w zespole Carra, który próbował zbudować 45-metrowy prototyp statku kosmicznego po przeniesieniu projektu do Kalifornii w 1959 r. odn

Zeznanie Ringa sugeruje, że Carr opracował system napędowy, który miał podobieństwo do napędu czasowego opracowanego po raz pierwszy przez Towarzystwo Vril – napęd taki skutecznie teleportowałby statek kosmiczny Vril przez czasoprzestrzeń. Twierdzi się, że idee Tesli były kluczową częścią „eksperymentu filadelfijskiego” Marynarki Wojennej USA z 1943, który odniósł sukces w teleportacji okrętu USS Eldridge w przestrzeni i czasie.
[polecamy ciekawy artykuł na temat Eksperymentu Filadelfia na naszym blogu – przyp. tłum.]


Ralph Ring, pilot OTC-X1

Według Ringa ten system nawigacyjny wykorzystywał świadome intencje pilotów, a nie konwencjonalną technologię.

Utron był kluczem do tego wszystkiego. Carr powiedział, że gromadził energię ze względu na swój kształt i skupiał ją, a także odpowiadał na nasze świadome intencje. Kiedy obsługiwaliśmy urządzenie, nie pracowaliśmy z żadnymi elementami sterującymi. Weszliśmy w pewnego rodzaju stan medytacji i cała nasza trójka skupiła swoje intencje na efekcie, który chcieliśmy osiągnąć. Aby uzyskać efekt, Carr wykorzystał jakąś niezrozumiałą zasadę, w której świadomość łączy się z inżynierią.

Powiedział, że dwa tygodnie po udanym teście OTC-X1 operacja Carra została zamknięta przez FBI i inne agencje rządowe w tajnym nalocie składającym się z siedmiu lub ośmiu ciężarówek uzbrojonego personelu rządowego. FBI powiedziało Carrowi, że jego projekt został zamknięty „z powodu groźby obalenia systemu monetarnego Stanów Zjednoczonych Ameryki”.

Ring twierdzi, że agenci FBI skonfiskowali cały sprzęt, w tym prototyp OTC-X1. Przesłuchali wszystkich pracowników Carra, ostrzegli ich, aby milczeli na temat tego co się stało i skłonili Carra do podpisania umowy o nieujawnianiu informacji (NDA – Non Disclosure Agreement).

Oczywistym motywem represji rządowych jest ochrona interesów przemysłu amerykańskiego w sektorze energetycznym, któremu zagrażałaby wiedza o tym jak czerpać darmową energię elektryczną z atmosfery. Amerykańskie korporacje dominują w sektorze energetycznym na całej planecie, a pojawienie się technologii „wolnej energii” zrujnowałoby ich wartość giełdową. Miałoby to negatywny wpływ na całą gospodarkę amerykańską.

Carrowi udało się zastosować zasady Tesli w statku/urządzeniu teleportacyjnym manipulującym czasoprzestrzenią. Ponadto opracował możliwy do wykonania system nawigacyjny oparty na interfejsie umysł-technologia pomiędzy pilotami a statkiem kosmicznym.

Według podpułkownika Philipa Corso, który w latach 1961-1963 pracował w armii USA jako szef działu Obcych Technologii w Dziale Badań i Rozwoju, Pentagon aktywnie poszukiwał informacji o tym jak odtworzyć interfejs umysłowo-technologiczny znaleziony w przejętych statkach kosmicznych istot pozaziemskich. Corso wyjaśnił, że element nawigacyjny nie został jeszcze zrozumiany:

„Były wypadki gdzie indziej, a oni [Niemcy] także zbierali materiały. Niemcy pracowali nad tym…  Przeprowadzili wiele eksperymentów na latających spodkach. Ale tym, co wszyscy, my i oni, pominęliśmy, był system sterowania. W dziale badań i rozwoju (R&D) zaczęliśmy zdawać sobie sprawę, że ta istota [pozaziemska] jest częścią systemu sterowania”.

SSPW Goode:
Według Goode’a, kluczowe osoby w amerykańskim Wojskowym Konglomeracie Przemysłowym, który został zinfiltrowany przez nazistów z powodu tajnych porozumień z grupą nazistowskich uciekinierów z Towarzystwa Vril, nie chciały, aby Marynarka Wojenna dowiedziała się o udanych eksperymentach Carra. Grupa MJ-12 wraz z CIA, która została skompromitowana, dysponowała środkami i zasobami, aby doprowadzić do zamknięcia projektu Carra, zdyskredytowania go, a jego technikom – do milczenia.

Naukowcy i wynalazcy rozwijający dowolny rodzaj „urządzenia antygrawitacyjnego” są poskramiani przez Narodowy Nakaz Bezpieczeństwa

„National Security Orders” są wydawane przez U.S. Patent Office (przykład), gdy wynalazca składa wniosek o patent na dowolny typ urządzenia antygrawitacyjnego. Nakaz ten nie pozwala społeczeństwu na korzystanie z wynalazku stwierdzając, że jest on sprzeczny z „interesami bezpieczeństwa narodowego”.  Po otrzymaniu nakazu, naukowiec/wynalazca (przez szereg lat swoich badań spotkałem wielu, którzy otrzymali taki nakaz) nie może przekazać czegokolwiek komukolwiek na temat swojego wynalazku. Utrzymuje to więc społeczeństwa w przekonaniu, że jedyną metodą pokonania grawitacji jest użycie napędu rakietowego. Wiemy, że ponad 5100 patentów zostało w ten sposób ukrytych przed społeczeństwem, nie pozwalając światu na korzystanie z tych znakomitych przełomowych odkryć dokonanych przez wielkie umysły na tej planecie.

Według Instytutu Nowej Energii, w 1997 r. „Urząd Patentowy USA zaklasyfikował ponad 3.000 urządzeń patentowych lub wniosków na podstawie nakazu zachowania tajemnicy; Kodeks Stanów Zjednoczonych (1952), tytuł 35, sekcje 181-188”. Federacja Naukowców Amerykańskich ujawniła, że do końca roku podatkowego 2010 liczba ta wzrosła do 5 135 wynalazków. Zgodnie z ustawą o tajemnicy wynalazków z 1951 r. zgłoszenia patentowe dotyczące nowych wynalazków podlegają NAKAZOM ZACHOWANIA TAJEMNICY ograniczającym ich publikację, jeśli agencje rządowe uważają, że ich ujawnienie byłoby „szkodliwe dla bezpieczeństwa narodowego” odn.

System Ostrzegania o Newralgicznych Zgłoszeniach Patentowych SAWS (Sensitive Application Warning System) – metoda utajniania urządzeń antygrawitacyjnych

Notatka Urzędu Patentowego USA na temat SAWS

Za pośrednictwem aparatu bezpieczeństwa narodowego Urząd Patentowy Stanów Zjednoczonych stosuje tajny system wstrzymywania zatwierdzania zgłoszeń dotyczących takich przedmiotów jak darmowa energia, antygrawitacja lub szereg innych wynalazków, które wydają się naruszać znane zasady fizyczne nie uwzględniając w ten sposób tych, którzy odkrywają nieznane prawa fizyki. Wykorzystując Narodowe Nakazy Bezpieczeństwa (NSO) zatajono dla reszty świata wiele tysięcy wynalazków odn.

Świadkowie rządowi stwierdzili, że rząd USA bezprawnie skonfiskował na podstawie nakazów bezpieczeństwa narodowego patenty i wynalazki, które zagrażały interesom tajnego rządu (Cabal).

Urządzenia antygrawitacyjne” są wymienione na liście zainteresowania SAWS:

 1. Maszyny Perpetuum Mobile.
 2. Urządzenia antygrawitacyjne.
 3. Nadprzewodnictwo w temperaturze pokojowej.
 4. Wolna energia – tachiony i in.
 5. Wzmacniana nadświetlna propagacja światła.
 6. Inne zagadnienia naruszające powszechne prawa fizyki.

 

Świadkowie Projektu Ujawnienia pokazują wskazówki, że Tajny Program Kosmiczny istnieje

1988, 12 listopada – Poza moim własnym zeznaniem, które złożyłem 9 maja 2001 r. w National Press Club w Waszyngtonie, dotyczącym tajnych raportów Marynarki Wojennej USA na temat statków [kosmicznych] wynurzających się z oceanu, inni świadkowie, do których dołączyłem, przedstawili znacznie więcej sensacyjnych zeznań. Karl Wolfe z USAF (Siły Powietrzne USA) był naocznym świadkiem istnienia bazy po ciemnej stronie księżyca. 20 letnia pracownica NASA, Donna Hare, złożyła zeznania o usuwaniu UFO przez NASA przed opublikowaniem [zdjęć]. Stwierdziła również, że astronautom polecono zachować w tajemnicy to, czego doświadczyli na Księżycu.

Mark McCandlish opisał szczegółowo wystawę pojazdów zbudowanych w technologii odtworzonej z pojazdów pozaziemskich (ARV – Alien Reproduction Vehicles) dla grubych ryb z Norton Air Force Base w 1988 roku. Zauważ, że nie były to przykłady najnowszych technologii antygrawitacyjnych, ale raczej antyki, które można powiedzieć, zostały zbudowane kilkadziesiąt lat temu. Można sobie wyobrazić co dziesięciolecia bardzo utajnionych badań i postępu mogły umożliwić temu, co jest ukryte w dzisiejszych czasach. Każdy z nas stwierdził na końcu swoich zeznań, że jest gotów zeznawać pod przysięgą przed Kongresem.


Ilustracja Marka McCandlisha przedstawiająca eksponaty ARV w bazie Norton Air Force Base w 1988 r.

 

2002 – W poniższym artykule przygotowanym przez profesora Teda Lodera dokonano przeglądu rozwoju badań nad antygrawitacją w USA i zauważono, że działalność badawcza zdawała się zanikać w połowie lat 50-tych. Następnie artykuł odnosi się do niedawno zgłoszonych wyników badań naukowych i zeznań świadków, które pokazują, że te badania i technologia są żywe i bardzo zaawansowane.

OUTSIDE THE BOX” Space and Terrestrial Transportation and Energy Technologies for the 21st Century
(“POZA SCHEMATAMI” Technologie energii oraz transportu naziemnego i przestrzennego w 21 wieku)


Profesor Theodore C. Loder III
Instytut Studiów nad Ziemią, Oceanami i Kosmosem
Uniwersytet w New Hampshire

Profesor Ted Loder jest moim dobrym przyjacielem i współpracownikiem naukowym, z którym ściśle współpracuję od wielu lat począwszy od 2004 roku. W przeszłości wspólnie podróżowaliśmy po całej planecie spotykając się z różnymi naukowcami i wynalazcami w celu sprawdzenia ich technologii. Przedstawił on powyższy referat niektórym członkom kongresu, odn.
Ted i ja nagraliśmy rozmowę mówiącą o tym wszystkim.

 

Brytyjski haker odkrywa w komputerach Naval Space Command dowody na istnienie tajnego programu kosmicznego.

2002 – W 2002 roku Gary McKinnon, zainspirowany zeznaniami świadków z National Press Club Disclosure Project z 2001 roku, chciał poznać prawdę dla siebie.


UK Haker Gary McKinnon

McKinnon mówi, że podczas włamania do Dowództwa Systemów Kosmicznych Marynarki Wojennej USA znalazł rejestr, który wymieniał „oficerów nieziemskich” w transferach między flotami Marynarki Wojennej, a także nazwy statków takie jak USSS LeMay i USSS Hillenkoetter. Zazwyczaj nazwy statków Marynarki Wojennej mają tylko dwa ‘S’ – skrót od United States Ship (Statek US), jednak trzy litery ‘S’ przypuszczalnie mogą oznaczać United States Space Ship (Statek Kosmiczny US). Te nazwy statków nie istnieją w żadnym rejestrze inwentaryzacyjnym floty wodnej Marynarki Wojennej USA. McKinnon twierdził, że jego działalność hakerska ujawniła dowód fotograficzny statku kosmicznego Marynarki Wojennej oraz nazwiska i stopnie „oficerów nieziemskich”.


Artystyczna wizualizacja statku United States Space Ship (USSS) Hillenkoetter wg naocznego świadka McKinnona (sam admirał Hillenkoetter był MJ-1 z oryginalnej grupy MJ-12 i był pierwszym dyrektorem CIA)

McKinnon powiedział, że „są to bardzo wiarygodni ludzie, na których można polegać (świadkowie Projektu Ujawnienia) i wszyscy mówią, że tak, istnieje technologia UFO, istnieje antygrawitacja, istnieje wolna energia oraz istnieje przejęty statek kosmiczny pozaziemskiego pochodzenia, a następnie odtworzony przy pomocy inżynierii wstecznej (reverse engineering)”. Powiedział także, że zbadał zeznanie Donny Hare dotyczące twierdzenia eksperta fotograficznego NASA o tym, że w Johnson Space Center’s Building 8 zdjęcia były regularnie czyszczone z dowodów istnienia UFO i potwierdził to porównując oryginały źródłowe (raw) z „przetworzonymi”. Twierdził on, że oglądał szczegółową fotografię „czegoś nie stworzonego przez człowieka, w kształcie cygara” unoszącego się nad półkulą północną.

 

Słoneczny Strażnik (Solar Warden)

Interesujące jest to, że tajny program kosmiczny o nazwie „Solar Warden” został ujawniony niezależnie z kilku źródeł. Gary McKinnon znalazł tę nazwę podczas włamywania się do komputerów Dowództwa Systemów Kosmicznych Marynarki Wojennej USA. Powołują się na nią również William Tompkins, Corey Goode i Jason Rice.

 

SSPW Goode:
Te pięć programów rozwinęło bazy na Księżycu i Marsie, a także opracowało flotę zdolną do podróży międzygwiezdnych. Każdy z tych programów jest kontrolowany albo przez narodowe służby bezpieczeństwa albo elity korporacyjne albo tajne stowarzyszenia. Nie bylibyśmy świadomi istnienia tych tajnych programów kosmicznych, gdyby nie informatorzy i dokumenty, które wyciekły.

Różne stowarzyszone tajne programy kosmiczne

1. The Dark Fleet – Vril Society (Ciemna flota – Towarzystwo Vril) / nazistowska grupa SS
2. Słoneczny Strażnik – Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych
3. Międzyplanetarny konglomerat korporacyjny (ICC)
4. The Global Galactic League of Nations (GGLN)
5. Różny specjalny program dostępu (SAP) SSP

 

Jaka jest więc pełna prawda o tym tajnym programie kosmicznym?

Istnieje mnóstwo dowodów wskazujących na to, że Tajny Program Kosmiczny rzeczywiście istnieje. Ważne jest, aby ujawnić pełną, a nie zmanipulowaną czy ograniczoną prawdę. Wszyscy musimy być czujni i bardzo uważnie obserwować wszelkie rozbieżności, ukryte motywy i agendy stojące za tym, na co te zeznania wskazują.

Ludzie potrzebują prawdy, całej prawdy i tylko prawdy dotyczącej tej rzeczywistości, rzeczywistości, która przez wiele dziesięcioleci była ukrywana przed ludźmi na Ziemi.

 

Zeznania Świadków Tajnego Programu Kosmicznego

 

William Tompkins

W grudniu 2015 roku William Tompkins, emerytowany inżynier lotniczy, obecnie po 90-tce /Wiliam Tompkins zmarł niespodziewanie 21 sierpnia 2017 – przyp. tłum./, wydał pierwszy tom swojej autobiografii zatytułowany Selected by Extraterrestrials (Wybrany przez istoty pozaziemskie: Moje życie w ściśle tajnym świecie UFO, think-tanków i nordyckich sekretarek).

 

Biuro Wywiadu Marynarki Wojennej (ONI – Office of Naval Intelligence) dostrzegło talent Tompkinsa, który w wieku 17 lat posiadał umiejętności szczegółowego zapamiętywania wyglądu okrętów marynarki wojennej i tworzenia ich dokładnych modeli w skali. Jego rekonstrukcje pokazywały nawet tajne szczegóły okrętów, których ONI nie chciało pokazywać publicznie. Tompkins, dzięki swojemu talentowi, został wcielony do tajnego programu szpiegowskiego Marynarki Wojennej w latach 1942-1946 mającego na celu studiowanie i odtworzenie inżynieryjne statków antygrawitacyjnych zaprojektowanych przez nazistów. Według Tompkinsa naziści znacznie wyprzedzili Stany Zjednoczone w swoim tajnym programie kosmicznym. Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych miała 29 agentów zaangażowanych w nazistowskie operacje, którzy przekazywali Tompkinsowi informacje techniczne.

Jego misja polegała na odtworzeniu złożonych danych pozaziemskich, które zostały przekazane nazistowskiej SS, a potem opisane przez pracowników operacyjnych marynarki wojennej lub zawarte w uzyskanych przez nich dokumentach, a następnie przekazaniu tego różnym kontrahentom korporacyjnym Marynarki Wojennej. Kontrahenci ci opracowywali, reprodukowali i testowali różne elementy antygrawitacyjnych statków kosmicznych, które znajdowały się na różnych etapach produkcji w zakładach nazistowskich Niemiec w Europie, Ameryce Południowej i na Antarktydzie.

Tompkins twierdzi, że tajni agenci ujawnili w raportach, że do czasu II wojny światowej i w jej trakcie opracowywano dwa programy latających spodków. Pierwsza grupa to cywilny niemiecki program kosmiczny, który został zainspirowany przez pozaziemską grupę Nordyków, którzy komunikowali się za pośrednictwem młodych niemieckich kobiet-medium. Drugi program był wspomagany przez grupę pozaziemskich Reptylian, którzy zawarli tajne porozumienia z Hitlerem.

Tompkins twierdzi, że podczas swojej pracy jako inżynier lotniczy w Douglas Aircraft współpracował z dwiema atrakcyjnymi istotami płci żeńskiej typu nordyckiego, które zostały zatrudnione jako sekretarki i telepatycznie kierowały nim w projektach bardziej zaawansowanych statków kosmicznych, które ostatecznie zostały potajemnie zbudowane przez Marynarkę Wojenną USA.  Tompkins twierdzi, że został wybrany przez tych pozaziemskich Nordyków, ponieważ był “preferowanym człowiekiem kontaktowym”. Sugeruje to, że Marynarka Wojenna zawarła na początku lat 50. tajne porozumienie z przyjazną grupą istot pozaziemskich w celu opracowania własnego programu kosmicznego. Stałoby się to przeciwieństwem nazistowsko-niemieckiego programu kosmicznego na Antarktydzie, któremu pomagali Reptylianie.

W odróżnieniu od innych tajnych świadków programu kosmicznego, Tompkins posiada wiele oficjalnych dokumentów potwierdzających jego twierdzenia, a które zostały uwierzytelnione przez eksperta ds. dokumentów dr Roberta Wooda, który był również pracownikiem Douglas Aircraft i mógł udowodnić swoje zatrudnienie tam. Dr Wood był pod takim wrażeniem kwalifikacji Tompkinsa, że pomógł mu w redakcji jego książki.

Dr Michael Salla przeprowadził dogłębne badania nad zeznaniami Williama Tompkinsa. Potwierdziłem z doktorem Sallą niektóre z dokumentów FOIA (Freedom of Information Act – Prawo Dostępu do Informacji) dotyczących wiceadmirała Rico Botty, który był wymieniony w tych dokumentach. Sekretarz Marynarki Wojennej USA James Forrestal powierzył admirałowi Botta prowadzenie tego tajnego programu. Moja przyjaciółka detektyw Monique Lessan skorzystała ze swoich umiejętności detektywistycznych, aby pomóc w znalezieniu niektórych informacji na jego temat, odn1, odn2.

Duża część zeznań Williama Tompkinsa potwierdza zeznania Coreya Goode’a, nadając mu pewną wiarygodność dzięki wspierającej go dokumentacji, którą Tompkins posiada. Tompkins twierdzi, że kiedy otrzymał kopię „Insiders Reveal Secret Space Programs” Michaela Salli, był zszokowany, gdy dowiedział się, jak bardzo informacje – w dużej mierze oparte na dochodzeniu w sprawie zeznań Coreya Goode’a dotyczących pięciu tajnych programów kosmicznych – są zgodne z jego własną niezależną wiedzą na temat zaangażowania Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w budowę tajnego programu kosmicznego opartego na tym, co zostało wcześniej zdobyte od nazistowskich Niemiec. Tompkins i Goode nie wiedzieli o sobie nawzajem. Dopiero po ukazaniu się książki Tompkinsa w grudniu 2015 roku, jego redaktor dr Robert Wood otrzymał egzemplarz książki Michaela Salli z zeznaniami Goode’a i zauważył niezwykłe podobieństwa między świadectwami Goode’a i Tompkinsa oraz rozwojem tajnych programów kosmicznych, których początki sięgają 29 szpiegów Marynarki Wojennej i około 1200 nocnych odpraw, w których Tompkins uczestniczył w latach 1942-1946. Te odprawy, prowadzone przez admirała Rico Bottę ze Stacji Lotniczej Marynarki Wojennej w San Diego, zostały zarejestrowane przez stenografów w formacie, który Goode uznał za znajomy, gdyż odczytywał już te informacje przygotowane dziesiątki lat wcześniej i wyświetlane na inteligentnych szklanych padach podczas swojej służby w Tajnym Programie Kosmicznym.

 

Oficjalne dokumenty zgodne z zeznaniami Williama Tompkinsa:

Zatrudnienie Tompkinsa – linia czasowa

1941
Wiek – 17 lat
Wywiad marynarki wojennej odkrywa jego wyjątkowy talent do odtwarzania z pamięci 51 okrętów marynarki w postaci modeli w zmniejszonej skali i rekrutuje go do Marynarki Wojennej USA.

Gazeta – Tompkins pokazuje modele kapitanowi H.C. Gearing’owi – komendantowi dystryktu San Diego

Zdjęcie – Tompkins pokazujący oficerom marynarki wojennej swoją flotę statków

1942 – 1946
Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych
Pracując jako technik obsługi lotnictwa 3 klasy jest mianowany “Dystrybutorem Informacji” pod dowództwem admirała Rico Botty z NAS (Naval Air Station – baza lotnicza marynarki wojennej) San Diego i współpracuje z wywiadem marynarki wojennej oraz umieszczonymi w nazistowskich Niemczech agentami.

Zdjęcie – Tompkins – technik obsługi lotnictwa, podoficer 3 klasy z jednym ze swoich modeli

Tompkins – zakres obowiązków osoby rozpowszechniającej badania i informacje o statkach powietrznych marynarki wojennej

Przepustki wyjazdowe dla Tompkinsa podróżującego do/z bazy lotniczej MW w San Diego z paczkami autoryzowanymi przez admirała Rico Botta

Porównanie podpisów Rico Botty na przepustkach wyjazdowych

Z książki mojego ojca z lat 40-tych XX wieku o bazie lotniczej MW w San Diego – dział montażu i napraw (A&R), pokazującej, że kapitan Rico Botta nim dowodzi

Zdjęcie – Tompkins z maszynistkami do przygotowującymi pakiety informacyjne do rozpowszechniania pracującym w A&R NAS San Diego

1950 – 1963
Douglas Aircraft Company
Zatrudniony jako inżynier lotniczy w ściśle tajnym think-tanku (zespole eksperckim) „Zaawansowanych Projektów” w firmie Douglas Aircraft Company projektującej grupy bojowe statków antygrawitacyjnych, potajemnie zamówionych przez Marynarkę Wojenną USA.

Dokumenty zaawansowanych układów napędowych w formacie PDF pochodzące z
powyższego zespołu Douglas Aircraft Company, odn.

Przedmowa Część 1 Część 2 Część 3 Część 4 Część 5 Część 6 Część 7 Część 8

Rysunek – Douglas Aircraft Zaawansowane Projekty – 1954 zamówienie marynarki wojennej

Rysunek – kosmiczny lotniskowiec – 1954 zamówienie marynarki wojennej

Rysunek – dwukilometrowy kosmiczny lotniskowiec

Rysunek – porty wejściowe na burcie kadłuba lotniskowca

Gazeta – Tompkins 28-letni były pilot marynarki buduje 81 modeli okrętów wojennych

1963 – 1966
Rocketdyne – dywizja północno amerykańska oraz NASA – Komitet Operacji Księżycowych
Pracował w Rocketdyne Division of North American (obecnie część Boeinga). Mianowany przez dyrektora NASA dr Kurta Debusa na członka grupy roboczej o nazwie Komitet Operacji Księżycowych NASA (LOC – Lunar Operations Committee), którą kierował Debus.

Douglas – notatka potwierdzająca mianowanie Tompkinsa do grupy Kurta Debusa pracującej nad projektem Startowego Centrum Operacyjnego

1967 – 1971
TRW
Zatrudniony w podobnym think-tanku zwanym „Advanced Concept” w siedzibie firmy TRW w Redondo Beach „Space Park”, gdzie był świadkiem bezpośredniego, nieskażonego przekazu wideo na żywo z lądowania na Księżycu.

Rysunek – Interpretacja rysunkowa statków kosmicznych, których był świadkiem wraz z innymi osobami w kraterze księżycowym podczas bezpośredniego przekazu wideo z NASA Apollo 11

1991 – 1999
Navy League (Liga Marynarki Wojennej)

Jest przewodniczącym oddziału Rogue Valley (Medford, Oregon) Ligi pracującym nad „projektami specjalnymi” zajmującymi się istotami pozaziemskimi.

Porządek dzienny posiedzenia Zarządu Ligi Marynarki Wojennej zawierający sprawozdanie z “projektów specjalnych”

Zdjęcie – Spotkanie kontradmirała Larry’ego Marsh’a z Tompkinsem w Medfordzie w 1991 r. na ceremonii otwarcia Rady Ligi Marynarki Wojennej

Slajd – specjalny projekt Ligi Marynarki Wojennej dla operacji międzygalaktycznych

2015 – obecnie
Autor książki oraz świadek ujawnienia Tajnego Programu Kosmicznego
Kończy swoją książkę autobiograficzną pod redakcją dr Roberta Wooda zatytułowaną „Selected by Extraterrestrials”, w 2001 r. prosi admirała marynarki wojennej USA Hugh Webstera o zatwierdzenie treści tej publikacji pytając: „Ile z tego mogę umieścić w opublikowanej książce?” Odpowiedział: „Bill, POWIEDZ WSZYSTKO. To jest najważniejsze dla naszego kraju. Niczego nie pomijaj”. Dzisiaj Bill jest na emeryturze, mieszka w San Diego, nadal posiada certyfikat bezpieczeństwa i bierze udział w corocznych „Zachodnich” spotkaniach przemysłu lotniczego. W grudniu 2015 roku opublikował swoją autobiografię zatytułowaną…

Wybrany przez istoty pozaziemskie: Moje życie w ściśle tajnym świecie UFO, think-tanków i nordyckich sekretarek.

2017, 21 sierpnia – w tym dniu William Tompkins umiera
Dziękuję Bill za wszystko, co zrobiłeś, aby ujawnić światu prawdę, odn.

 

Porównanie zeznań świadków Tajnego Programu Kosmicznego, którzy przeszli przez MILAB i zostali wcieleni do programu „20 lat i z powrotem”.

Twierdzenie o własnej służbie w dwudziestoletnim cyklu w tajnych programach kosmicznych jest wspólne dla trzech informatorów, których historia zaczyna się w wieku około 5-6 lat, gdy zostali specjalnie wyselekcjonowani, przeszkoleni i poddani przemianom w celu odbycia dwudziestoletniej służby, która rozpoczęła się w wieku około 17 lat, gdy podpisali dwudziestoletni kontrakt werbunkowy w Dowództwie Operacji Księżycowych (LOC). Pod koniec tej podróży cofnęli swój wiek i czas, powrócili do momentu zaciągnięcia się do służby, aby kontynuować swoją normalną linię czasu dokładnie od miejsca, w którym wyruszyli. Wyższe dowództwo SSP zachęciło wszystkich trzech do złożenia zeznań.

Świadkami MILAB SSP są:

Michael Relfe
Randy Cramer
Corey Goode.

Powodem, dla którego te zeznania budzą wątpliwości, jest fakt, że ich autorzy byli w młodym wieku uczestnikami programu MILAB. Ważne jest, aby kwestionować wszystkie świadectwa, ponieważ zawsze istnieje możliwość, że mogą one być częścią skomplikowanej operacji wojny psychologicznej. Inną możliwością jest to, że niektóre z tych wspomnień są wszczepione przez ich byłych tajnych kontrolerów, zaprojektowane w celu dezorientacji, błędnego informowania lub przekierowania uwagi tych, którzy szukają prawdy o ich twierdzeniach dotyczących tajnego programu kosmicznego. Celem takiego psychologicznego eksperymentu obronnego może być testowanie społeczeństwa pod kątem tego, jak daleko posunie się ono w akceptowaniu sfabrykowanych relacji dotyczących tajnych programów kosmicznych i życia pozaziemskiego lub przygotowanie opinii publicznej na psychologiczny wpływ zbliżających się przyszłych ujawnień na te tematy.

 

Znaczenie badania wykrywającego kłamstwa metodą wariograficzną

Każdy świadek, który mówi prawdę, powinien bardziej niż chętnie poddać się badaniu wariografem, by pomóc w potwierdzeniu swoich zeznań. Zwłaszcza ze względu na niewiarygodną naturę świadectw z tajnego programu kosmicznego „20 lat i z powrotem” i to, czy świadkowie dokładnie pamiętają. Z powodu faktu, że CIA ma długą historię infiltracji ruchu ujawnienia po to, by dyskredytować ważne zeznania przed zdobyciem przez nie publicznej wiarygodności, ważne jest, aby każdy świadek SSP został poddany kwalifikowanemu i niezależnemu testowi wariograficznemu w celu wykrycia jakiegokolwiek oszustwa. Zinfiltrowane przez CIA źródło mogłoby dostarczyć wielu prawdziwych informacji w celu zyskania wiarygodności i akceptacji przez środowisko naukowe, a jednocześnie mieszać je z kłamstwami w celu zdyskredytowania innych ważnych zeznań. Z tymi świadectwami mógłby również wiązać się silny interes finansowy, co pomaga zdyskredytować motywy ich autorów jako podbudowane ukrytą nadzieją materialnego zysku z ich zeznań. W przypadku istotnych zeznań świadków ważniejsze od korzyści finansowych jest poinformowanie opinii publicznej, a także wspieranie świadectw potwierdzających zeznania innych informatorów.

Michael Relfe

Wiek 6 lat – genetyka zmodyfikowana przez Szarych
Wzmocnienie zdolności paranormalnych (nadzorowany przez US Navy)
US Navy w latach 1976 – 1996, 20-letni program Mars Defense Force (Siły obronne Marsa)
Rok 2000 – ujawnienie

W 2000 roku ukazała się książka „The Mars Records” zawierająca zeznania Relfe’a, który twierdzi, że zgłosił się na ochotnika do tajnego programu kosmicznego o nazwie „Mars Defense Force”. Relfe mówi, że nie obchodzą ich książki takie jak te, bo w rzeczywistości pozwalają na to, aby wspomóc program wprowadzania populacji planety do świadomości istnienia „obcych”. Relfe rozpoczął swoją służbę przy pomocy urządzenia zwanego „bramą skokową” na Marsa i opisał ją jako aparat teleportacyjny. Relfe był w 2000 roku osamotniony w swoich oświadczeniach, że istnieje tajny program kosmiczny, który rekrutuje ludzi do tajnych zadań na 20 lat, odn.

Randy Cramer

Wiek 5 lat MILAB Operacja Moonshadow
Wyszkolony na super-żołnierza w grupie 300 dzieci
W latach 1987-2007 20-letni program Mars Defense Force (Siły Obronne Marsa) USMC SS (Sekcja Specjalna)
2014, kwiecień – ujawnienie, całkowite odtworzenie pamięci w 2007 r.
ZDAŁ BADANIE WYKRYWACZEM KŁAMSTW odn.

Cramer powiedział, że „całkowite przypomnienie” można było osiągnąć dopiero po zakończeniu dwóch nakładających się na siebie linii czasowych. W marcu 2014 r. Randy Cramer, posługując się pseudonimem „Kapitan Kaye”, ogłosił swoje świadectwo dotyczące 20-letniej służby w tajnym programie kosmicznym od 1987 do 2007 r.

Korporacja Mars Colony została założona około roku 1974/ 1975. Jego rozumienie jest takie, że po raz pierwszy byliśmy na Marsie około połowy lat 60-tych, a około roku 1975 korporacja Mars Colony postawiła stopę na Marsie i rozpoczęła swoją pierwszą operację wydobywczą.

Po zakończeniu swojej tajnej służby na Marsie, Cramer służył jako pilot w tajnym programie kosmicznym zwanym „Earth Defense Force” (Siły Obronne Ziemi), gdzie patrolował układ słoneczny ze statku kosmicznego w kształcie cygara.

Wszelkie informacje o tym, co działo się na Ziemi – gazety, media – wszystko to było surowo zabronione,

odn1 odn2 odn3

Corey Goode

Wiek 6 lat
Wytrenowany na intuicyjnego empatę w grupie 300 dzieci
W latach 1987-2007 uczestniczył w 20-letnim programie Słoneczny Strażnik i innych tajnych programach kosmicznych
2014, wrzesień – ujawnienie
NIE ZDAŁ BADANIA WYKRYWACZEM KŁAMSTW

Zeznania Corey’a Goode’a potwierdzają się ze świadectwem Williama Tompkinsa, co dało mu wiarygodność zapewnioną przez dokumentację Tompkinsa oraz żądania dostępu do informacji na podstawie FOIA (Prawo Dostępu do Informacji). Duża część jego wiedzy pochodzi z wykorzystania „inteligentnych szklanych PADów”, które zawierały informacje historyczne dostępne podczas jego podróży służbowej w kosmosie. Powiedział, że pod koniec swojej służby będzie odmłodzony i z wyczyszczoną pamięcią powróci do czasu przed jej rozpoczęciem.

Komentarz Goode’a, że informacji Cramera należało koniecznie wysłuchać sugeruje, że potwierdzał on prawdziwość zeznań Cramera, a nie wykorzystywał ich jako podstawy do stworzenia podobnej historii.

Związek pomiędzy Goode’em i Tompkinsem stał się oczywisty, gdy rewelacje Goode’a ukazały się po raz pierwszy w formie książki autorstwa dr Michaela Salli „Insiders Reveal Secret Space Programs & Extraterrestrial Life” (wrzesień 2015), ani Tompkins ani Goode nie wiedzieli o sobie nawzajem. Dopiero po ukazaniu się książki Tompkinsa „Selected by Extraterrestrials” (grudzień 2015), jej redaktor dr Robert Wood, otrzymał egzemplarz. Po jej przeczytaniu zauważył on niezwykłe podobieństwa między moją analizą historii i rozwoju tajnych programów kosmicznych, która w dużej mierze opierała się na zeznaniach Goode’a, a tym, co Tompkins mówił w swojej nowo wydanej książce.

Po dalszym śledztwie okazało się, że merytoryczny związek pomiędzy historią tajnych programów kosmicznych Tompkinsa i Goode’a można przypisać 29 szpiegom Marynarki Wojennej i około 1200 nocnym odprawom, w których Tompkins uczestniczył w latach 1942-1946. Spotkania te były prowadzone przez admirała Rico Bottę ze Stacji Lotniczej Marynarki Wojennej w San Diego i notowane przez stenografów. Goode twierdzi, że te właśnie dokumenty z lat czterdziestych ubiegłego wieku czytał na inteligentnych szklanych padach. Zostały one przygotowane przez tych stenografów kilkadziesiąt lat temu i załadowane do obszernej bazy danych historycznych inteligentnych szklanych padów, odn1 odn2

Przyszłe pełne ujawnienie informacji?

Goode twierdził, że plan ujawnienia Sojuszu Tajnego Programu Kosmicznego obejmuje masowe oficjalne zrzuty dokumentów, zeznania sygnalistów i transmisje telewizyjne, które ujawnią prawdę o sytuacji ludzkości i doprowadzą do procesów przed trybunałami wojennymi w Norymberdze przeciwko (byłym) przywódcom Tajnych Programów Kosmicznych prowadzonych przez Klikę (Cabal), odn

Po „Pełnym Ujawnieniu” Goode przewiduje bardzo pozytywną przyszłość dla ludzkości, która będzie teraz gotowa doświadczyć cywilizacji podobnej do Star Treka. Teraz dawne ofiary galaktycznego handlu niewolnikami lub ludzie używani jako niewolnicza siła robocza w obiektach Międzyplanetarnego Konglomeratu Korporacyjnego mogą bezpiecznie wrócić do domu. Ewolucja ludzkości jest, według Goode’a, jednym z głównych celów Sojuszu Istot Kulistych, a nasza ewolucja wiąże się z ich pomocą w tym „Wydarzeniu Pełnego Ujawnienia”.

Goode opisuje cel Sojuszu Tajnych Programów Kosmicznych jako „zdarzenie pełnego ujawnienia” obejmujące masowe wypływanie dokumentów. Jego skala przytłumi zdolność korporacyjnych mediów do przekręcania i ograniczania wysiłków ujawniania informacji po to, by chronić elitarne jednostki przed ujawnieniem ich zbrodni przeciwko ludzkości, odn

Goode nie podał żadnych konkretnych dat dotyczących ujawnienia, ani wydarzeń związanych ze wzniesieniem wyjaśniając, że to zbiorowa świadomość ludzkości zdecyduje jak i kiedy one się zamanifestują.

Ta energetyczna zmiana ma bezpośredni wpływ nie tylko na każdą planetę i gwiazdę w regionie, ale także na każdą formę życia istniejącą poniżej pewnego poziomu wibracji. Może to powodować ekstremalne wahania w sposobie zachowania się istot. Niższe wibracyjnie lub „negatywne” staną się bardziej reakcyjne i ich zachowanie w kierunku obecnej polaryzacji zostanie wzmocnione. Istoty, które są wibracyjnie wyższe (lub „pozytywne/kochające”) zaczną mieć te cechy również wzmocnione. Te o obu polaryzacjach będą potrzebowały pewnego rodzaju wskazówek oferowanych przez istoty, które przeszły przez ten proces, aby mogły podjąć decyzję o dalszym podnoszeniu swojej częstotliwości, by dopasować się do energetycznych zmian środowiska lub zdecydować się na pozostanie w swoim obecnym stanie niższej wibracji i samozniszczenia.

Sojusz Istot Kulistych dostarczył zaawansowane technologie Sojuszowi Tajnego Programu Kosmicznego i pomógł mu w opracowaniu pełnego planu ujawnienia, który podkreślał „władzę ludzi” w znalezieniu odpowiedzi na pytanie co zrobić z Illuminatami/Kliką (Cabal).

Ludzkość budzi się w szybkim tempie, ale wciąż podlega kontroli umysłu i dezinformacjom, z którymi musi walczyć.

Pełne ujawnienie i jego następstwa byłyby „początkiem tego, o czym marzył Sojusz TPK – Cywilizacji Star Treka”.

 

Jason Rice

Wiek 6 lat
Wyszkolony na intuicyjnego empatę
2018, październik – ujawnienie
ZDAŁ BADANIE WYKRYWACZEM KŁAMSTW

Jason Rice pojawił się na Gaia.com w wywiadzie przeprowadzonym przez Jaya Wiednera jako nowy informator, aby ujawnić swoje niezwykłe doświadczenia w ramach tajnego programu kosmicznego. Jason ujawnił wydarzenia z dzieciństwa, które doprowadziły do zrekrutowania go do programów MILAB, gdzie został zidentyfikowany jako intuicyjny empata. Szkolenie, któremu został poddany było jedynie przygotowaniem do ciężkiej próby, która miała nadejść podczas służby w programie „20 lat i z powrotem”, w którym został zabrany do odległych światów. Podczas trwania służby Jason Rice został wtajemniczony w powstanie i rozwój tajnego programu kosmicznego, do którego został zwerbowany. Porozumienia zawarte z cywilizacjami pozaziemskimi dotyczące zaawansowanej technologii pozwoliły Niemcom na stworzenie odseparowanej cywilizacji od Antarktydy po Marsa i dalej. Jason daje nam wgląd w operacje Highjump, Paperclip & Deep Freeze oraz ujawnia ciągły konflikt między marsjańskimi Niemcami i Kliką (Cabal). Wobec bliskiego zakończenia kontraktu z Draco bada co czeka ludzkość w świecie po ujawnieniu? Jason Rice omawia wydarzenia, które doprowadziły do powstania Międzyplanetarnych Sił Obrony i Reagowania (IDARF – Interplanetary Defense and Reaction Forces) i „Słonecznego Strażnika” (Solar Warden). Nadciągające zagrożenie ze strony odseparowanej cywilizacji niemiecko-marsjańskiej spowodowało pilną potrzebę działania w tajnych agencjach rządowych na Ziemi. W ten sposób rozpoczęło się masowe, sekretne gromadzenie zaawansowanych technologii dającym ziemskim rządom szansę na udział w tajnym wyścigu kosmicznym. Zgodnie z zeznaniami Jasona, aby zabezpieczyć takie wtargnięcie w kosmos zawarto z marsjańskimi Niemcami oraz Draco nowe umowy, odn

 

Michael Gerloff

Rok 2017 – ujawnienie

1 czerwca 1978 roku, podczas drugiego dnia obozu dla rekrutów US Marine Corps, Michael Christopher Gerloff został zapytany, czy chciałby polecieć w kosmos i służyć w programie „20 lat i z powrotem”. Przypomina on sobie wszystko, co wydarzyło się później podczas naboru do „kosmicznych Marines” i częściowo przypomina sobie swoje późniejsze działania podczas służby w tym programie.

W wywiadzie dla dr Michaela Salli, Michael Gerloff oświadczył, że złożył przysięgę i czuł się zobowiązany do wspierania i potwierdzania zeznań innych świadków tajnych programów kosmicznych uczestniczących w programie „20 lat i z powrotem”. Powiedział:

“Zgodziłem się i złożyłem przysięgę, że przedstawię te informacje… a oczywistym powodem jest ujawnienie, znasz tajność tych rzeczy, chociaż uważam, że tajemnica była prawdopodobnie konieczna na pewnym etapie biorąc pod uwagę różne zmienne i charakter informacji. Wierzę jednak, że tajemnica wymknęła się spod kontroli, zamieniła się w organizm z własnym życiem, który sam się podtrzymuje. Tajemnica pomniejszyła nas w pewien sposób jako naród, redukuje nas jako ludzi, ponieważ nie poznaliśmy prawdy, a prawda jest tak ważna w tej sprawie, bo dotyczy naszej prawdziwej natury, tego kim naprawdę jesteśmy i jakie technologie naprawdę mamy do dyspozycji. Jeśli rozejrzymy się dookoła, to nadal działamy na paliwach kopalnych, a linie elektryczne biegną w powietrzu, tymczasem jest tak wiele rzeczy w naszej prawdzie, które uczyniłyby to zbędnym. Wiedząc przez co przeszedłem podczas swojego przebudzenia wiesz, że wcale nie było przyjemnie przechodzić przez proces tego całego otwarcia i wylewania się na mnie wszystkiego. Mogę tylko przypuszczać, biorąc pod uwagę fakt, gdy zostałem zwerbowany do tego programu, że było ze mną wielu ludzi przechodzących przez to samo doświadczenie. Michael, musi być wielu ludzi, którzy mogą przechodzić przez to samo doświadczenie…”

odn1 odn2 odn3 odn4

Tony Rodrigues

Zabrany w wieku 9 lat – 1982 r.
Rok 2000 – ukończony program „20 lat i z powrotem”
Pracował jako niewolnicza siła robocza
Rok 2015 – całkowite odtworzenie pamięci, ujawnienie

Tony znalazł się w sytuacji, w której został wykorzystany wraz z innymi dziećmi jako niewolnik seksualny w Seattle, miał 13 lat. Przeszedł brutalne szkolenie, był wykorzystywany seksualne, a także został zmuszony do udziału w rytuale satanistycznym i do kanibalizmu. On lub jego grupa byli testowani jako “theta” (zdolności parapsychiczne). Później, w 1988 r. udał się na Księżyc, miał 16 lat.

W czasie pobytu w TPK Tony był traktowany jak niewolnik i musiał niezwykle ciężko pracować. On i inni rekruci byli traktowani metodą „kija i marchewki” tzn. albo byli nagradzani, albo karani. Pracował jako oficer ładunkowy na statku w Układzie Słonecznym dostarczającym ładunki do różnych baza (w tym na księżycach innych planet np. Enceladus Saturna). Ujawnił, że część ładunku była zaawansowaną technologią Obcych (rakiety nuklearne znacznie bardziej zaawansowane niż lądowa broń nuklearna). Pracował głównie na Ceres (największej asteroidzie w Układzie Słonecznym, w pasie asteroid pomiędzy Marsem a Jowiszem). Na Ceres była duża baza ukryta w miejscu, gdzie słońce nie świeci. Tony wspomina, że w czasie swojego pobytu w TPK odwiedził wiele planet podobnych do Ziemi.

Fakt, że przypomina on sobie tak wiele szczegółów (niektóre drobne, niektóre ważne) z czasów pracy w TPK uwiarygodnia jego zeznania. Na przykład wielokrotnie widział naszywki z nazistowskim orłem na mundurach dowodzących nim funkcjonariuszy (czasem ze swastyką poniżej, czasem z innymi symbolami).

odn1 odn2 odn3 odn4

Andrew D. Basiago

Świadków Tajnego Programu Kosmicznego, którzy zeznają, że istnieją „pokoje do skakania” na Marsa wspiera Andrew Basiago twierdząc, że jest jednym z pierwszych uczestników teleportacji, jak również programów podróży w czasie.

Znam Andrew od 2004 roku zanim stał się publicznie znany i zachęcałem go dla jego bezpieczeństwa, aby dostrzegło go publiczne oko. Od tego czasu jest niezwykle widoczny zarówno w mediach alternatywnych, jak i mainstreamowych.

Andrew D. Basiago, J.D., M.C.R.P. (Dist), M.Phil. (Cantab) jest amerykańskim prawnikiem, pisarzem, chrononautą (podróżnikiem w czasie) i wizjonerem XXI wieku. Andy służył w projekcie Pegasus od zarania ery czasu i przestrzeni oraz był jednym z pierwszych ludzkich badaczy na Marsie.

Jest wybitną postacią w Ruchu Prawdy prowadzącym kampanię lobbingową w rządzie USA na rzecz ujawnienia takich prawd jak fakt, że USA osiągnęły „kwantowy dostęp” do przeszłych i przyszłych wydarzeń i wykorzystały podróże w czasie do umieszczenia tajnej obecności USA na Marsie. Jego Kampania Prawdy o podróżach w czasie i życiu na Marsie opiera się na bezpośrednim, osobistym doświadczeniu służenia w dwóch projektach obronnych USA.

Na przełomie lat 60-tych i 70-tych ubiegłego wieku Andy był dzieckiem uczestniczącym w projekcie Pegasus – amerykańskim programie badań czasoprzestrzeni w momencie pojawienia się podróży w czasie w amerykańskiej społeczności techniczno-obronnej. Został powołany do służby rządowej na początku lat 80-tych, kiedy wielokrotnie odwiedzał Marsa po tym, jak został wyznaczony do programu CIA dotyczącego „pokoju skoków” na Marsa.

odn1 odn2

Specjalistka Sił Powietrznych od radarów przebywała na pokładzie statku kosmicznego Reptilian, który zabrał ją na operacje po drugiej stronie księżyca.

Niara Terela Isley

Niara Terela Isley twierdzi, że została uprowadzona w wieku 25 lat podczas pracy dla USAF w Tonopah Test Range w Nevadzie. Przez cały rok 1980 była zabierana na Księżyc osiem do dziesięciu razy. To, co zaczęło się jako zwykła praca na konsolach radarowych w bazie lotniczej Nellis stało się zadaniem specjalnym, które zmieniło jej życie. Podczas pracy w Tonopah zajmowała się testowaniem sygnatury radarowej jednostek, które wydawały się być pozaziemskie i miały kształt dysku promieniującego pomarańczową poświatą na dole kadłuba. W ośrodku Tonopah została zabrana na pokład statku kosmicznego, w którego wnętrzu widziała wysokiego na 8 stóp (ok. 2,4 m) Reptylianina z ciemnoszarą oliwkową skórą, pazurami i żółtymi oczami z pionowymi źrenicami. Statek przewiózł ją na ciemną stronę Księżyca, na której znajdowały się liczne konstrukcje wykonane przez człowieka, a ona sama została przekazana do pracy przy wykopaliskach i innych pracach. Odzyskane wspomnienia o jej mękach i nadużyciach seksualnych ujawniły wielokrotne uprowadzenia i życie, które przeżyła w tajemniczej bazie na ciemnej stronie księżyca.

odn1 odn2 odn3 odn4


Emery Smith

USAF Chirurgiczny Technik Medyczny
2017, grudzień – ujawnienie

Emery Smith, weteran Sił Powietrznych USA z długą historią zadań w ściśle tajnych i nieoficjalnych (black ops) operacjach. Pracując głęboko pod ziemią w ściśle zabezpieczonym, tajnym obiekcie biologicznym w okolicy bazy sił powietrznych Kirtland na pustyni w Nowym Meksyku był bezpośrednio zaangażowany w autopsję ponad 3000 próbek pochodzących z 250 różnych gatunków istot pozaziemskich. Pracował zarówno w Sandia National Laboratory Facility jak i w Los Alamos National Laboratory Facility.

Ponadto osobiście był świadkiem wielu rozbić UFO będących w posiadaniu wojska oraz badał ich strukturę i charakterystykę operacyjną. Przebywał na pokładzie statków pozaziemskich, w których wymogiem jest, aby częstotliwość wibracyjna DNA pilota była dopasowana do częstotliwości DNA samej jednostki, co powoduje, że kontrola nad taką jednostką jest niejako rozszerzeniem funkcji organicznych samego pilota. Pełniąc obowiązki w obiektach podziemnych współpracował z różnymi rasami pozaziemskimi. Poinformowano go, że obecnie jest ponad 100 000 istot pozaziemskich, które zintegrowały się z naszym społeczeństwem i wyglądają jak my. Istnieje wiele fascynujących i bezpośrednich korelacji między zeznaniami Emery’ego a zeznaniami innych informatorów, takich jak William Tompkins i Corey Goode.

Emery był przez około pięć lat wiceprezesem CSETI i współpracował z dr Stevenem Greerem i dr Janem Bravo przy przeprowadzaniu sekcji zwłok humanoidów z pustyni Atacama na filmie „Syriusz”.

Interesujące jest to, że wg Emery’ego te wysoce zabezpieczone obiekty znajdują się w granicach bazy wojskowej i są strzeżone przez personel wojskowy, a jednak te tajne operacje są własnością prywatną kontrolowaną przez korporacje międzynarodowe, które działają poza jurysdykcją naszego rządu i wojska.

odn1 odn2 odn3 odn4 odn5

Laura Eisenhower

2010 – upublicznienie

Laura jest prawnuczką prezydenta Dwighta Davida Eisenhowera i ujawnia egzopolityczne informacje o jego administracji, które są w dużej mierze utrzymywane w tajemnicy. W proroczym przemówieniu pożegnalnym wygłoszonym w 1961 r. Dwighta D. Eisenhower ostrzegał o [niebezpiecznej] przyszłości związanej z kompleksem wojskowo-przemysłowym. Laura Eisenhower mówi, że w ostrzeżeniu jej dziadka jest więcej niż się wydaje, obejmuje ono tajny program kosmiczny i podstępny program globalnej elity, która od dawna ma kontakt z istotami pozaziemskimi.

Laura Eisenhower zyskała sławę w społeczności UFO, gdy ujawniła się twierdząc, że została zrekrutowana do podróży na Marsa w 2006 r. z człowiekiem o nazwisku Agent X. Zaangażowała się w związek z agentem X, który, jak się później dowiedziała, miał zadanie wciągnięcia jej i jej przyjaciela Ki’ Lia na misję międzyplanetarną. Mówi, że rząd Stanów Zjednoczonych ustanowił kolonię na Marsie poprzez czarne programy budżetowe jako mechanizm przetrwania w przypadku katastrofy na Ziemi.

Eisenhower mówi, że została wcielona do kolonii na Marsie ze względu na jej związek z Ike’em. Na szczęście udało jej się uniknąć rekrutacji i uświadomiła sobie fałszywą matrycę rzeczywistości zasłaniającą nam oczy przed ujrzeniem prawdy kryjącej się w tajnym programie kompleksu wojskowo-przemysłowego.

odn1 odn2

Kwestionuj wszystko i wszystkich

Uważam, że debata publiczna jest rzeczą zdrową, o ile stymuluje konstruktywną krytykę świadectw i ich motywów. Prawda rezonuje w nas intuicyjnie, a jej ukryte elementy mają drogę do wypłynięcia na powierzchnię przez świadków i wycieki dokumentów wskazując w ten sposób kierunki ujawnienia potencjalnie pełnej ukrytej prawdy. Może to być sporym wyzwaniem w świecie opanowanym przez elementy, które robią wszystko co mogą, aby utrzymać te prawdy w tajemnicy.

Bill Ryan z Project Camelot kwestionuje wiarygodność Coreya Goode’a w tym artykule. Jeśli tak, to należy odpowiedzieć na kilka pytań, w tym dlaczego jego zeznania ściśle odpowiadają zeznaniom Williama Tompkinsa, który jest w pełni udokumentowanym świadkiem. Należy wziąć pod uwagę wszystkie możliwości. Mógłby on, jak twierdzi dr Greer, zostać poddany implantacji fałszywej pamięci MILAB. Faktem jest, że zeznania Goode’a udokumentowane w książce dr Salli opublikowanej 25 września 2015 roku zostały ściśle potwierdzone w zeznaniach Tompkinsa zawartych w jego autobiografii, która została opublikowana dopiero 15 lipca 2016 roku. Skąd więc mógł znać tak wiele szczegółów, które pasują do zeznań Tompkinsa? Corey Goode odpowiedział tutaj na oskarżenia z artykułu Billa Ryana.

Dr. Michael Salla zamieścił tutaj to, co uważam za doskonałą ocenę ataków na zeznania Goode’a.

Ciemny Dziennikarz (The Dark Journalist) Daniel Liszt stworzył ostatnio serię bardzo krytycznych artykułów wobec twierdzeń Corey’a Goode’a, że jest on informatorem tajnego programu kosmicznego. Liszt popiera poglądy założyciela Projektu Avalon Billa Ryana, że Goode sfabrykował swoje doświadczenie zawodowe w branży IT. Dr Salla dostarczył dowody, że jest to fałszywy zarzut.

Tak więc Goode jest agentem dezinformacji czy też może kimś, kto chce po prostu wykorzystać zysk i sławę płynące ze sfabrykowanych historii? Pojawia się pytanie jak jego informacje stały się tak bardzo podobne do zeznań Tompkinsa? Czy to możliwe, że Goode otrzymał te informacje od tych, którzy wiedzieli co Tompkins ujawnił z poparciem Marynarki Wojennej, czemu z kolei sprzeciwiają się ci, którzy nie chcą wysiłków Marynarki Wojennej w kierunku „pełnego ujawnienia” (tj. MJ-12, CIA, USAF itp.). W ten sposób mógłby się pojawić efekt psychologiczny pełnej zgodności z zeznaniami Tompkinsa, w które, jeśli są oparte na prawdzie, można celowo wpleść dezinformację, którą agencje chcące „ograniczonego ujawnienia”, dostarczyły Goode’owi. W ten sposób powstaje psychologiczne skojarzenie bezpośrednio z zeznaniami Tompkinsa, które i tak w końcu będą mogły być obalone poprzez celowo wprowadzone fałszywe informacje. Ujawnienie tych fałszywych informacji, które zostały już mocno wypromowane przed opinią publiczną w takich miejscach jak Gaia TV, gdzie bezpośrednio kojarzono zeznania Goode’a z Tompkinsem, skutkowałoby zdyskredytowaniem zeznań Tompkinsa poprzez to skojarzenie, są one bardzo podobne. CIA nazywa ten rodzaj operacji DDT (Decoy Distract Trash – wabik rozpraszający uwagę). Zasadniczo Goode może być wabikiem, który rozprasza wszystkich swoją dezinformacją tak, że kiedy ta dezinformacja zostanie odkryta jako fałszywa, to zniszczy w umysłach ludzi wszelkie skojarzenia z tymi zeznaniami, w tym Tompkinsa.

Zgodnie z tymi założeniami Richard Dolan przedstawia swój punkt widzenia na przesłuchiwanie nowych świadków TPK:
“Jeśli chciałbyś zdyskredytować ten obszar, to [najpierw] zajęło by ci 6 miesięcy, żeby być na bieżąco z tym co jest, potem mógłbyś wymyślić jakąś bardzo szczegółową historię i udać się do pierwszej osoby, która zechciałaby cię nagrać i wtedy też mógłbyś zostać informatorem. Dalej można by opracować niemożliwe do sprawdzenia rodzaje dowodów, które wygodnie sprawią, że wszystko po prostu nie może być udowodnione nie zdradzając prawdziwej nauki. Więc, nie, nie sądzę, że to jest pomocne.
Jedyną rzeczą, którą bym dodał jest to, że gdybym prowadził tajny program kosmiczny i nie chciał, aby reszta świata o tym wiedziała, to najprawdopodobniej stworzyłbym własną formę dezinformacji na ten temat i szukałbym ludzi, którzy byliby skłonni powiedzieć naprawdę oburzające rzeczy, aby (a) spowodować, że główny nurt sceptycznego świata po prostu odrzuci całą sprawę, (b) że cała ogromna grupa badaczy, którzy traktują to poważnie, powędruje w ślepy zaułek. I wierzę, że to jest dokładnie to, co się stało.”

Ponownie podkreślam jak ważne jest, aby kwestionować wszystko i wszystkich i to jest powód, dla którego zdecydowałem się na izolację, jednak w tym samym czasie włączając te ważne zeznania SSP.

 

 

Dowództwo wysokiego szczebla w Departamencie Marynarki Wojennej zachęca do pełnego ujawnienia tych operacji przez tych świadków – byłych wojskowych.

Na początku 2001 roku William Tompkins zaapelował do admirała Hugh Webstera, dyrektora Ligi Marynarki Wojennej w Washington DC i San Diego CA. Mieliśmy pięciogodzinne spotkanie w sprawie zagrożeń pozaziemskich dla naszej planety, o których pisałem w tym czasie książkę. Po tym jak admirał Webster przeczytał fragmenty mojego dokumentu i zapasową dokumentację techniczną, zapytałem go: “Ile z tego mogę umieścić w opublikowanej książce?”, opowiedział „Bill, POWIEDZ WSZYSTKO. To jest najważniejsze dla naszego kraju. Niczego nie pomijaj”, fragment książki Tompkinsa.


Admirał Hugh Webster

Na poparcie zeznań Tompkinsa trzech emerytowanych oficerów Marynarki Wojennej – kontradmirał Larry Marsh, kapitan Larry Boeck i komandor Art Lumley, wszyscy zgodzili się publicznie potwierdzić, że Tompkins jest wysoko cenioną i szanowaną postacią w Marynarce Wojennej oraz jego wiedzę w dziedzinie życia pozaziemskiego i technologii.

Randy Cramer twierdzi, że ujawniając swoją wiedzę o Siłach Obronnych Marsa i tajnym programie kosmicznym, w którym służył (Uwaga: Korpus Piechoty Morskiej działa w ramach Departamentu Marynarki Wojennej), działa na rozkaz swojego wojskowego łańcucha dowodzenia.

Generał brygady USMC (United States Marine Corps – Korpus Piechoty Morskiej USA) Smythe powiedział Cramerowi: “Daję ci zgodę na publikację wszystkiego, co wiesz…”, zapytałem: “Wszystko?”, a on powiedział: “WSZYSTKO!”

Goode, Cramer i Relfe zostali odpowiednio zachęceni i pozwolono im się ujawnić ze względu na frakcje w tajnych programach kosmicznych, które chcą przygotować społeczeństwo na prawdę o tym, co naprawdę dzieje się na Marsie oraz o tajnych programach kosmicznych w ogóle.

Milcząca zachęta pojawiła się po incydencie wiceadmirała Wilsona w 1997 r., który  Goode opisał jako rozłam pomiędzy programem „Słoneczny Strażnik” a innymi tajnymi programami kosmicznymi w latach 90-tych. Również w tym okresie dr Steven Greer otrzymał znaczne zakulisowe wsparcie dla swojego Projektu Ujawnienia od „Białych Kapeluszy” w Pentagonie i tajnego programu kosmicznego w postaci ujawnianych dokumentów oraz zgody na pojawienie się sygnalistów.

Admirał Tom Wilson był w tym czasie J-2 tj. dyrektorem wywiadu Kolegium Połączonych Szefów Sztabów. Dr Greer podał nazwy projektów kodowych wielu z tych niepotwierdzonych projektów specjalnego dostępu (USAP – Unacknowledged Special Access Programs). Kiedy admirał zapytał o nie, powiedziano mu: „Sir, nie musi pan wiedzieć. Nie możemy panu powiedzieć”. Szefowi Wydziału Wywiadu Kolegium Połączonych Szefów Sztabów odmówiono dostępu! Admirał był zszokowany i wściekły. Powiedział do dr Greer’a: “Cóż, jeśli chodzi o mnie, to jeśli możesz namówić ludzi, którzy wiedzą o tej sprawie, by zeznali do protokołu, to masz moje pozwolenie, żeby poszli z tym do mediów. Ta grupa jest nielegalna.”


Wiceadmirał Tom Wilson

Będąc jednym z najbardziej tajnych świadków Projektu Ujawnienia w Marynarce Wojennej USA, który zeznawał w Waszyngtonie, mogę zaświadczyć, że według mojej najlepszej wiedzy większość świadków, którzy zeznawali, nie podlegała groźbom od czasu, gdy to wydarzenie miało miejsce w 2001 roku.

 

Interesujące ujawnienie dotyczy badania Pentagonu na temat odsetka zaangażowania Departamentu Marynarki Wojennej, w skład którego wchodzi USMC (Korpus Piechoty Morskiej), w porównaniu z USAF (Siły Powietrzne USA), Armią i Gwardią Narodową podczas potencjalnej wojny domowej w Stanach Zjednoczonych, w związku z ćwiczeniami uwalniania dysydentów w ramach operacji Jade Helm. Ujawnienia tego dokonał generał broni, który został zmuszony do przejścia na emeryturę w czasie przeprowadzonej przez administrację Obamy czystki przywództwa wojskowego, w ramach której zwolniono 270 dowódców wojskowych. Należy zwrócić uwagę na różnicę między Marynarką Wojenną i USMC w porównaniu z USAF i Armią.

W 2012 r. ten generał uczestniczył w studium Pentagonu, w którym badano ilu żołnierzy stanęłoby po stronie rządu i na ilu można by liczyć, że będą strzelać do obywateli amerykańskich na rozkaz. W badaniu tym sformułowano następujące wnioski: odn

 1. Około 60% personelu aktywnej służby wojskowej stanie po stronie Amerykanów.
 2. Osiemdziesiąt procent Gwardii Narodowej nie będzie strzelać do obywateli amerykańskich, gdy, jak powiedział Generał „nie jeśli, ale kiedy zostanie wydany rozkaz jawnego zniewolenia narodu amerykańskiego w ramach stanu wojennego”.
 3. Około 90% Marines stanie po stronie Amerykanów.
 4. Cała marynarka wojenna pozostanie niezaangażowana pozostając ostatnią linią obrony przed zagraniczną interwencją w przypadku, gdyby kraj wpadł w wojnę domową.
 5. Powszechnie uważa się, że ponad 75% Sił Powietrznych stanie po stronie władzy.

Innymi słowy, zgodnie z tym badaniem Pentagonu odsetek, który byłby skłonny wykonywać niekonstytucyjne rozkazy wobec narodu amerykańskiego, byłby następujący:

75% Siły Powietrzne
40% Armia
20% Gwardia Narodowa
10% Marines
0% Marynarka Wojenna

 

Różne cele w agencjach wojskowych i wywiadowczych

W pracy badawczej dr Michaela Salli z tymi informatorami zauważono, że istnieją oznaki świadczące o tym, że USAF popierane przez Federację Draco sankcjonuje wątpliwe „ograniczone ujawnienie”, a Marynarka Wojenna wspomagana przez Nordycką Marynarkę Kosmiczną (Nordic Space Navy) dąży „pełnego ujawnienia” Jest to krótkie historyczne podsumowanie pokazujące w jaki sposób poszczególne grupy dostosowały się do przeciwstawnych sojuszy.

Począwszy od roku 1919, kiedy Towarzystwo Vril współpracując z Istotami Nordyckimi i nazistowskimi Niemcami zawarło w 1933 roku porozumienie z Federacją Draco na Antarktydzie w sprawie programu wymiany technologii. Wydaje się, że początek rozdziału Sił Powietrznych (USAF) i Marynarki (USN) rozpoczął się w 1942 roku po zestrzeleniu dwóch jednostek pozaziemskich nad Los Angeles. Wojskowe Siły Powietrzne i Marynarka Wojenna zabrały po jednym statku do swoich obiektów w celach naukowych. Lotnictwo pozbawiło FBI dostępu do swojej jednostki. Wspólne wysiłki na rzecz badania tego projektu w ramach „Projektu RAND” przerodziły się w konflikt pomiędzy USAF i USN z uwagi na fakt, że większość funduszy pochodziła z USAF. „Project RAND” przekształcił się następnie w „RAND Corporation”, która stała się w przeważającej mierze kontrolowana przez USAF, podczas gdy USN zaczęło w tajemnicy opracowywać swój własny program. W 1945 roku Hitler i Himmler sfingowali samobójstwa i uciekli wraz z SS i wieloma naukowcami do baz w Argentynie i na Antarktydę. W 1946 roku amerykańska marynarka wojenna próbuje zniszczyć nazistowskie bazy na Antarktydzie, ale zostaje pokonana [była to tzw. Operacja Highjump -przyp. tłum.]. Fundacja Rockefellera kontrolująca systemu edukacji przepisuje na nowo oficjalną historię II wojny światowej ukrywając przed studentami historii na kolejne dziesięciolecia istotne i obciążające fakty. Po katastrofie w Roswell w 1947 r. Truman zakłada oryginalną grupę NSC/MJ-12 (National Security Council – Narodowa Rada Bezpieczeństwa/Majestic 12), a CIA powstaje z OSS (Office of Strategic Services – Biuro Służb Strategicznych) i na jej czele staje admirał Hillenkoetter z USN. Wojskowe Siły Powietrzne stały się wtedy USAF (US Air Force).

W tym czasie miała miejsce poważna, nazistowska infiltracja CIA. Biuro Wywiadu Marynarki (ONI) i FBI współpracowały w Ameryce Południowej monitorując nazistów i ich działania. J. Edgar Hoover został skonfliktowany przez utworzenie CIA, ponieważ zauważył, że CIA zostało silnie zinfiltrowane przez nazistów przy pomocy Allena Dullesa. Z tego powodu FBI nie dzieliło się informacjami wywiadowczymi z CIA, tylko z ONI,

W ramach grupy MJ-12 powstał konflikt o ujawnienie. Admirał USN Hillenkoetter był zaniepokojony i stwierdził, że ujawnienie jest ważne ze względu na niebezpieczeństwo związane z sekretami, które zostały wprowadzone. Powiedział: “Nalegam na natychmiastowe działania w kongresie, aby zmniejszyć niebezpieczeństwa związane z tajemnicą dotyczącą Niezidentyfikowanych Obiektów Latających”.

Sekretarz obrony i członek MJ-12 James Forrestal również domagali się publicznego ujawnienia. Sekretarz Sił Powietrznych Symington i LeMay byli zdecydowanie przeciwni podjętej przez Forrestala próbie nadania Marynarce Wojennej wiodącej roli w sprawach pozaziemskich komitetu MJ-12 i stanowczo sprzeciwiali się ujawnieniu prawdy opinii publicznej o problemie Obcych. Doprowadziło to do zabójstwa Forrestala w 1949 roku. W ciągu kilku następnych lat rozpoczęto programy psychologicznego zarządzania percepcją i operacje dezinformacyjne w tym Operację Mockingbird stworzona przez Allen Dullesa dla głównego nurtu mediów informacyjnych i Projekt Dove dla przemysłu rozrywkowego. Właściciel „National Enquirer” [amerykański tabloid – przyp. tłum.] został przeszkolony w CIA do rozpowszechniania historii dyskredytujących, a CIA utworzyło Panel Robertsona, który zaprzeczał rzeczywistości UFO/ET i demaskował wszystkie raporty, aby powstrzymać opinię publiczną od kierowania swojej uwagi na tę sprawę. W 1952 r. nazistowskie dyski przelatują nad Kapitolem [był to tzw. „1952 Washington, DC UFO incident” – przyp. tłum.], aby zastraszyć Trumana podczas postępującej infiltracji nazistów. W tym samym roku powstaje NSA (National Security Agency – Narodowa Agencja Bezpieczeństwa).

W 1954 r. Eisenhower nawiązuje kontakt z Istotami Nordyckimi i odrzuca ofertę wymiany, ponieważ wiązała się ona z demontażem naszej broni jądrowej bez otrzymania jakiejkolwiek zaawansowanej technologii na potrzeby rozwoju wojskowego. Również w 1954 r. rozpoczęły się coroczne spotkania Grupy Bilderberg utworzone dla potrzeb światowych elit przez byłego nazistowskiego oficera SS, trwają one do dziś. Eisenhower, aby dać sobie szansę na wiarygodne zaprzeczenie, powierza Nelsonowi Rockefellerowi restrukturyzację MJ-12 i CIA, co pozbawia prezydenta i nasz prawomocny konstytucyjny rząd jurysdykcji nad tymi operacjami.

W 1955 r. Eisenhower spotkał się z grupą ET należącą do Federacji Draco i przystąpił do programu wymiany, który obejmował otrzymywanie technologii w zamian za pozwolenie na uprowadzanie ludności oraz korzystanie z obiektów w obszarze Strefy 51/S-4 i w innych miejscach. Tajne memorandum wykonawcze Eisenhowera nr NSC 5510 ustanawia nowych członków stałego komitetu MJ-12 z Allenem Dullesem jako MJ-1. Aby znaleźć się poza nadzorem rządowym, wszystkie operacje zostały przeniesione z Bazy Sił Powietrznych Wright-Patterson do Strefy 51 i S-4. Eisenhower nie posiada teraz jurysdykcji, a kontrola została przekazana korporacjom. MJ-12 odmawia mu dostępu do obiektów w Strefie 51/S-4. Po groźbie interwencji wojskowej Eisenhower uzyskuje możliwość otrzymywania raportów od dwóch agentów z Obszaru 51/S-4. Po zawarciu tych porozumień w 1955 roku, amerykański kompleks wojskowo-przemysłowy zaczął wspierać niemiecki/nazistowski program kosmiczny zapewniając mu zasoby, a przede wszystkim personel. Doprowadziło to do szybkiego wzrostu handlu ludźmi wykorzystywanymi do pracy niewolniczej. Była to kontynuacja praktyk stosowanych w nazistowskich Niemczech. W 1958 roku powstaje NASA, w którą zaangażowało się wielu nazistowskich naukowców. W 1959 r. dr Hermann Oberth przyznał publicznie, że naziści korzystali z pomocy „ludzi z innych światów”.

W 1961 roku Eisenhower ostrzega opinię publiczną, że tylko czujni i kompetentni obywatele mogą ochronić nasze przyszłe wolności i swobody przed katastrofalnym wzrostem niewłaściwej władzy w kompleksie wojskowo-przemysłowym. Eisenhower swoimi obawami na temat MJ-12/CIA podzielił się z JFK, który zdawał sobie sprawę z sytuacji z powodu swojej przeszłej służby w Biurze Wywiadu Marynarki (ONI) i bliskiej współpracy z Jamesem Forrestalem, gdy ten w 1945 r. dokonywał w Niemczech przeglądu nazistowskich technologii. JFK próbował przejąć kontrolę nad CIA i ostrzec opinię publiczną przed infiltracją przez bezwzględny monopolistyczny spisek, przed niebezpieczeństwami związanymi z nadmierną tajnością i tajnymi stowarzyszeniami oraz podkreślał znaczenie prasy w informowaniu i ostrzeganiu narodu amerykańskiego. Raport Brookingsa z 1961 r. sponsorowany przez NASA dodatkowo wzmocnił zaprzeczanie dowodom UFO/ET wobec opinii publicznej. JFK żąda od dyrektora CIA Allena Dullesa przeglądu w MJ-12. W związku z zapytaniami JFK, Dulles tworzy dyrektywę o zabójstwach zatytułowaną „Project Environment” w celu ochrony kontynuacji działalności grupy MJ-12. W 1963 r. JFK próbuje wycofać się z Rezerwy Federalnej, zakończyć wojnę w Wietnamie i zlecić NASA współpracę z ZSRR w „kwestiach dotyczących przestrzeni kosmicznej”. Jeszcze w tym samym roku zostaje zamordowany.

W dekadach, które nastąpiły po zamachu na JFK, biuro prezydenckie jest wypełniane kandydatami zatwierdzanymi przez Klikę (Cabal), dzieje się tak po dziś dzień. W międzyczasie Marynarka poprzez przemysł rozrywkowy rozpowszechnia w filmie i telewizji pod płaszczykiem science fiction zaawansowane koncepcje, takie jak przyszłe kosmiczne floty bojowe Marynarki Wojennej np. „Outer Limits”, „Star Trek” czy „Battlestar Galactica”.

W ciągu kilku dekad miało miejsce kilka bardziej zauważalnych i ujawniających wydarzeń…

1966 – Komitet Condona wysyła do USAF publiczne raporty dotyczące UFO uzasadniając zamknięcie Projektu USAF „Niebieska Księga”.

1967 – Wyciekł raport z Iron Mountain ujawniający plany wydarzeń fałszywej flagi włącznie nawet z rozwinięciem zagrożenia z kosmosu w celu utrzymania konfliktów wojennych.

1969 – Kiedy Apollo 11 wylądował na Księżycu załoga została otoczona przez statki Federacji Draco i oznajmiono im „Skończcie te sześć swoich misji Apollo, zróbcie zdjęcia, zabierzcie kilka kamieni, lećcie do domu i nie wracajcie”. To właśnie zrobili.

1972 – Skandal Nixona Watergate miał ukryć tajemnicę “Obcej Obecności” ujawnioną przez agenta CIA E. Howarda Hunta.

1977 – zeznanie na łożu śmierci Wernera von Brauna ujawnia przyszłe plany wydarzeń fałszywej flagi takie jak ataki terrorystyczne wsparte finalnie przez istoty pozaziemskie.

1980 – Flota Kosmiczna „Słoneczny Strażnik” Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych zostaje uruchomiona z pomocą Marynarki Nordyckiej.

1993 – Inicjatywa Rockefellera zleciła dyrektorowi CIA Clintonowi Woolseyowi zbadanie akt UFO, ale odmówiono mu dostępu do nich, co z kolei doprowadziło do spotkania z dr Greer’em, który rozpoczął wtedy projekt archiwizacji zeznań świadków gromadzący ponad 450 świadków z wojska i wywiadu w ciągu następnych siedmiu lat.

1997 – Dyrektor wywiadu Kolegium Połączonych Szefów Sztabów wiceadmirał Wilson zostaje pozbawiony dostępu do niepotwierdzonych projektów specjalnego dostępu (USAP – Unacknowledged Special Access Programs) ujawnionych przez dr Greera i daje mu pozwolenie na udanie się do mediów wraz ze świadkami w celu ujawnienia tych nielegalnych operacji.

2001 – Wydarzenie „Projekt Ujawnienia” w National Press Club w Waszyngtonie, gdzie 21 świadków zeznaje dla mediów głównego nurtu. Cztery miesiące później odbywa się terrorystyczne wydarzenie fałszywej flagi 9/11 (tzw. atak na WTC). William Tompkins zostaje zatwierdzony przez admirała Marynarki Wojennej Webstera do publicznego ujawnienia swoich informacji.

2002 – Zainspirowany zeznaniami z Projektu Ujawnienia brytyjski haker Gary McKinnon odkrywa dowody na istnienie tajnego programu kosmicznego w komputerach NASA.

2008 – Watykan ogłasza, że przygotowuje msze w intencji przyjęcia życzliwych istot pozaziemskich.

2011 – Sojusz Istot Kulistych (Sphere Being Alliance) wchodzi do naszego układu słonecznego, aby buforować energie galaktyczne i wyrównywać szanse ze strony Nordyków i Draco.

2012 – Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew wypowiada się szczerze reporterowi na temat istot pozaziemskich wśród nas.

2013 – Edward Snowden ujawnia tajne akta NSA ujawniając niekonstytucyjną działalność agencji. Na dwa tygodnie przed przesłuchaniem obywatelskim w sprawie ujawnienia ma miejsce odciągające uwagę wydarzenie podczas maratonu w Bostonie.

2014 – William Binney ujawnia, że NSA masowo zbiera informacje od wszystkich w celu „całkowitej kontroli populacji”.

2015 – George H.W. Bush stwierdza, że „Amerykanie nie potrafią poradzić sobie z prawdą” w kwestii UFO.

2016 – Spotkanie Grupy Bilderberg w Niemczech zatwierdza Hillary Clinton na prezydenta, a WikiLeaks demaskuje emaile H. Clinton i Podesty. Szefostwo FBI ponownie otwiera dochodzenie w sprawie Clintonów, a Donald Trump zostaje wybrany na prezydenta.


Opozycyjne Sojusze

SSPW Goode:
„Donald Trump jest rzeczywiście wspierany przez Sojusz. Trump z pewnością nie bierze udziału w tej bitwie bez własnych obciążeń. Powiedział i zrobił wiele różnych rzeczy, które denerwują ludzi. Nie reprezentuje on jednak grupy, która aktywnie stara się zabić miliardy ludzi poprzez jak najszybsze rozpoczęcie III wojny światowej”.

„Doprowadziło to do zaskakujących publicznych deklaracji o zmowie między Rosją a FBI, które od lat ujawniamy jako kluczowy aspekt Sojuszu”.

Goode utrzymywał, że „Sojusz Ziemski” (Earth Alliance) wspierał Trumpa i stał za publikacjami na WikiLeaks emaili szkodliwych dla kampanii H. Clinton.

Z pewnych historycznych i wynikających z zeznań świadków wskaźników, takich jak przejęcie w 1948 roku przez USAF kontroli nad Projektem RAND wcześniej kontrolowanego przez Marynarkę Wojenną, a następnie traktat Federacji Draco z Eisenhowerem w 1955 r. wynika, że mogła istnieć różnica w programach działania USAF i USN. Wydaje się, że istnieją dwa główne, przeciwstawne programy, z którymi zgadzają się różne grupy. Jedna z nich nie chce ujawnić opinii publicznej pełnej prawdy i naciska na „ograniczone ujawnianie informacji” – za kulisami kręgi USAF przekazują opinii publicznej niepełną informację lub dezinformację wykorzystując do jej rozpowszechniania osoby publiczne przekonane, że otrzymały pełną wersję. To „ograniczone ujawnienie” ma bez wątpienia cel ochrony interesów korporacji i zapobieżenie odwetowi ze strony opinii publicznej, która mogłaby oburzyć się poznając pełną prawdę i żądać przeprowadzenia procesów sądowych za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Druga grupa wie, że tylko poprzez „pełne ujawnienie” całej prawdy ludzkość będzie w stanie przekształcić tę oszukańczą sytuację dla dobra wszystkich istot i życia tej i innych cywilizacji planetarnych.

Pamiętajmy jednak, że w obu tych grupach są „białe kapelusze” i „czarne kapelusze”, więc nie wszystko jest po prostu czarno albo białe, dobre albo złe, w każdej z tych grup są dobrzy ludzie. Jest to o wiele bardziej złożone niż nam się wydaje i mocno związane ze światopoglądem tych grup. Poniższa lista jest rażąco uogólnionym opisem graczy po obu stronach, skompilowanym i opartym wyłącznie na zeznaniach świadków SSP, o których mowa powyżej, nic więcej.


Czarne Kapelusze

Filozofia: faszystowski jeden porządek świata rządzony przez elity z zastosowaniem eugeniki
Służba dla samego siebie – imperialny podbój i zniewolenie tych, których uważają za gorszych
Ograniczone Ujawnienie – aby ich zbrodnie przeciwko ludzkości nie zostały ujawnione
Operacje: niedostępne źródła – tajność – dezinformacja – kontrola/zarządzanie percepcją – masowa inwigilacja
Powiązania pozaziemskie: Federacja Reptylian Draco
Operacje w przestrzeni kosmicznej: Ciemna Flota sprzymierzona z flotą Draco
Obiekty naziemne: Strefa 51/S-4 w Nevadzie, Antarktyka
Naziści
USAF (Siły powietrzne USA), (Aktualizacja: USAF zmienia sojusze z Draco na Nordyków)
CIA
NRO (National Reconnaissance Office) [jedna z najtajniejszych agencji wywiadu USA – przyp. tłum.]
DIA (Defense Intelligence Agency – Agencja Wywiadowcza Departamentu Obrony)
MJ-12
Mossad
GCHQ (Government Communications Headquarters – Centrala Łączności Rządowej) [brytyjska służba specjalna wywiadu telekomunikacyjnego – przyp. tłum.]
Kompleks Wojskowo-Przemysłowy
Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny (ICC)
Główne media
Przemysł Rozrywkowy
Przemysł Farmaceutyczno-Medyczny
System edukacji
Instytucje religijne (odn raport MJ-12 ujawniający współpracę Watykanu w zakresie polityki powstrzymywania)
Energetyka ropy naftowej, nuklearna i węglowa – zwalczanie wszelkich alternatyw
Sprzymierzone korporacje
Grupa Bilderberg
Elita Bankowo-Finansowa (pod kontrolą Rotszyldów)
Mafia Rotszyldowsko-Chazarska partnerzy Kliki (Cabal)
Tajne Stowarzyszenia – członkowie wysokiego szczebla zaprzysiężeni do zachowania tajemnicy przysięgą krwi odn
Satanistyczne Kręgi Pedofilskie – nielegalny handel ludźmi, dziećmi, zniewolenie odn

Białe Kapulusze

Filozofia: konstytucyjna wolność jednostki i rozwój duchowy
Służba innym – rozwój zrównoważonego społeczeństwa
Pełna jawność – w celu uwolnienia ludzkości od oszustw i niewolnictwa
Operacje: jawne źródła – transparentność – odpowiedzialność
Powiązania pozaziemskie: Nordycy
Operacje w przestrzeni kosmicznej: Słoneczny Strażnik
Obiekty naziemne: China Lake, California; Wasatch Mountains, Utah
Sojusz Ziemski
US Navy (Marynarka Wojenna USA)
USMC (Korpus Piechoty Morskiej USA)
NSA (Narodowa Agencja Bezpieczeństwa), (Aktualizacja: Białe Kapelusze uzyskały kontrolę nad NSA)
FBI (Federalne Biuro Śledcze)
Federacja Rosyjska
BRICS (Sojusz  Brazylii, Rosji, Indii, Chin oraz RPA – tworzy system finansowy niezależny od Rotszyldów) Uwolnienie zaawansowanych technologii w dziedzinie energii, antygrawitacji, medycyny i wielu innych

 

Informacje od powyższych świadków Tajnego Programu Kosmicznego są wysoce kontrowersyjne. Dlatego zostały specjalnie wyizolowane i oddzielone od reszty artykułu na temat Ujawnienia, aby oceniać je na podstawie ich własnej wartości. Ważne jest, aby WSZYSTKIE informacje były dokładnie oceniane i kwestionowane w celu uzyskania pełniejszego obrazu tego, co zostało ukryte. Z czasem cała prawda w końcu się ujawni.

 

 

Tajny Program Kosmiczny – świadectwa, referencje źródeł

Zdecydowana większość informacji na temat Świadków Tajnego Programu Kosmicznego pochodzi z ich własnych zeznań, takich jak Tompkinsa, oraz skrupulatnych badań tych świadków przez dr Michaela Sallę przedstawionych w następujących książkach. Zaleca się lekturę w celu zrozumienia ich zeznań.

Uważam, że istotnym jest oświadczenie, iż nie jestem w żaden sposób uzależniony albo związany z jakąkolwiek osobą zajmującą się tą dziedziną badań ani nie mam i nigdy nie miałem żadnego interesu finansowego w jakiejkolwiek formie związanego z moim zaangażowaniem się w ten temat. Jedną z taktyk psychologicznych CIA stosowanych w celu zdyskredytowania badaczy jest wskazywanie na ich ukryty motyw „interesów finansowych”. Zostało to ujawnione już w Tajnej Dyspozycji CIA z 1967 roku, która została zainspirowana przez osoby kwestionujące oficjalne wnioski Komisji Warrena dotyczące zabójstwa JFK. CIA nazwała te osoby „teoretykami spiskowymi”, aby zdyskredytować ich roszczenia i wskazywała na kilka ukrytych motywów, takich jak „interesy finansowe”, aby je zdyskredytować.
W żaden sposób nie oznacza to krytyki tych badaczy, którzy mają interesy finansowe dlatego, że są np. autorami książek, ponieważ służą oni badaczom takim jak ja i inni odniesieniami do materiałów źródłowych, aby pomóc w potwierdzeniu ogromnej ilości informacji na ten temat, które wszyscy staramy się oddzielić od fantazji lub po prostu od dezinformacji. Z tego powodu zdecydowałem się być niezależnym badaczem/świadkiem swobodnie dzielącym się swoimi odkryciami z innymi, ponieważ każdy z nas zasługuje na poznanie pełnej prawdy w tej sprawie bez względu na to jak daleko w głąb króliczej nory zabiera nas ta prawda.

Źródło: Dan Willis „Secret Space Program Witnesses” https://thewebmatrix.net/disclosure/SSPW.html

 

Total Page Visits: 10648 - Today Page Visits: 5