Zapraszamy Was na kolejny artykuł na temat koronawirusa. Tym razem kolej na wypowiedzi Jordana Sathera. Wiąże on wybuch epidemii koronawirusa z fundacją Melindy i Billa Gatesów.

Zanim dojdziemy do niego, zapoznajmy się wcześniej z innymi doniesieniami.

SPOSÓB PRZEDSTAWIANIA DANYCH

Pamiętajmy również o sposobie dostarczania informacji. Proszę zwrócić uwagę na artykuł, w którym mowa o ludziach zakażonych koronawirusem, którzy umarli nie z powodu tego wirusa.

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-631-ofiar-we-wloszech,nId,4373763

Popatrzmy na jeszcze jeden artykuł opisujący sytuację we Włoszech. Zwróćmy uwagę, że jest tam napisane o zmarłych osobach zarażonych koronawirusem, jednak nadaremnie szukać tam informacji o tym, że zmarli oni Z POWODU KORONAWIRUSA. Rozumiemy teraz w jaki sposób działają sprytne metody przedstawiania danych?

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-we-wloszech-w-ciagu-doby-zmarlo-368-zakazonych,nId,4383113

W ten sposób wpaja się nam (bez podawania szczegółów), że śmiertelność ludzi zarażonych koronawirusem jest spowodowana właśnie tym wirusem, co może być dalekie od prawdy. Nie mówimy tutaj, że śmiertelność nie wynikała z tego powodu, jednak powinno to zostać sprecyzowane przez autora artykułu. Na taką gafę może pozwolić sobie laik, a nie profesjonalny dziennikarz. W domyśle pozostaje więc fakt, że osoby te mogły umrzeć z innego powodu.

DONIESIENIA OD BENJAMINA FULFORDA

W kolejnym artykule Benjamina Fulforda możemy przeczytać dalsze dowody świadczące o rozmontowywaniu mafii khazarskiej. Tytuł artykułów mówi sam za siebie:

Wybory prezydenckie w USA, odwołanie Igrzysk Olimpijskich w Tokyo? Odźwierni pandemii w Światowym Rządzie

Kontrolowane wyburzanie systemu finansowego mafii khazarskiej staje się obecnie dla wszystkich widoczne. 30% spadek cen ropy naftowej, upadek giełdy papierów wartościowych oraz zamrożenie podróży ludzi po świecie zostały zorganizowane w parze z fałszywą pandemią (koronawirusa). Pandemia, która w większości odbywa się w mediach oraz upadek systemu finansowego, który jest wydarzeniem rzeczywistym, jest organizowane po to, by zatuszować wprowadzenie światowej republiki, donoszą zgodnie P3 Masoneria, Illuminati oraz CIA. Datą inicjującą był 16 luty, kiedy to amerykański rząd korporacyjny został bez pieniędzy …

https://benjaminfulford.net/2020/03/09/us-presidential-election-tokyo-olympics-cancelled-as-fake-pandemic-ushers-in-world-government/

Nie musimy zagłębiać się w dalsze szczegóły, które omawiają satanistyczną mafię, która zostaje właśnie demolowana na naszych oczach. Kolejnym bardzo ważnym wątkiem w doniesieniach Fulforda jest fakt, że wojska amerykańskie są rozlokowywane po całej Europie ponoć w celu dokonania masowych aresztowań.

Powróćmy jedna do wątku pandemii, która powoduje chaos na całym świecie i przejdźmy do kolejnych doniesień.

DONIESIENIA OD JORDANA SATHERA

Jordan odnosi się do ataku na jego osobę z powodu powiązania Billa Gatesa z wybuchem epidemii koronawirusa. Po umieszczeniu na Tweeterze wyniku swoich badań, nagle okazało się, że Jordan “nadużywa alkoholu”. Dodatkowo został “ochrzczony” przez czasopismo Rolling Stones mianem “babrającego się w gównie” (shit stirrer) a The Daily Beast też go zaatakował. Dwa jego video, które omawiały pandemię koronawirusa oraz produkty, które reklamuje, zostały usunięte przez YouTube, z wyjaśnieniem, że:

“… istnieją pewne treści, które zgodnie z naszym regulaminem nie mogą być publikowane na You Tube. Twoje video [1.28] Rolling Stone Calls Me a Professional Shit Stirrer & The Dayly Beast Attacks Me Over MMS zostało oflagowane jako film z niedozwolonymi treściami.”

Film opisujący perypetie Jordana ciągle jest dostępny na platformie BITCHUTE i może zostać wyświetlony po kliknięciu na poniższy odnośnik:

https://www.bitchute.com/video/dBhfChmFpiqC/

Opisuje on tutaj swoje przemyślenia na temat prawdopodobnego projektu broni biologicznej pt. koronawirus, który został wytworzony przez twórców szczepionek.

Uważam, że informacje opisywane przez niego są na tyle ważne, że należy je tutaj szczegółowo przedstawić.

Spójrzmy na liczbę laboratoriów oraz instytutów sponsorowanych przez fundację Billa i Melindy Gatesów.

Zaczynamy od wypowiedzi Jordana na temat korporacji, które zaangażowały się w produkcję szczepionek na koronawirusa. Następnie przejdziemy do tematu kradzieży dorobku intelektualnego, w postaci wirusów, w którą zaangażowani byli naukowcy z Chin, a nawet naukowcy z Harvardu.

Kolejno Jordan opowie nam o znanym programowaniu społecznym: PROBLEM – REAKCJA – ROZWIĄZANIE.

Novavax bardzo ciężko pracuje nad szczepionkami na koronawirusa, donosi prezydent Placówki Badawczo-Naukowej (dr Gregory Glenn).

https://finance.yahoo.com/video/novavax-working-very-hard-coronavirus-234129488.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly9kdWNrZHVja2dvLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAGlaUZ_r5dcCfqA3QnA0YEk1HFG_w9qBL6aKQH77H1XiE2Z0St1GF_SaOuoZfDdXp7s3QA-EZ_Yz69V67RdT1t8hRr_cRf2hzAedAI9xWkfZwPuDMsbgOQdHRrn8iALskemyhJcJWFbRjE5Weyji-MA4ZAUqAqhnTaLuvL3RWlM5

Kluczową frazą tutaj jest technologia szczepionek rekombinowanych protein nanocząsteczkowych (Recombinant Protein Nanoparticle Vaccine Technology), nad czym właśnie pracuje Novavax.

(link: https://www.novavax.com/page/8/vaccine-technology )

Co wydarzyło się następnego dnia od nagłośnienia epidemii koronawirusa? Okazuje się, że ich akcje podskoczyły o 60%. (link: https://www.marketwatch.com/story/novavax-shares-jump-60-in-premarket-trading-2020-01-21 )

Nie jest niespodzianką fakt, że firma Novavax jest dotowana przez fundację Melindy i Billa Gatesów

(link: https://www.novavax.com/page/19/bill-and-melinda-gates-foundation )

W poniższym artykule widzimy, że fundacja Gatesów wsparła Novavax kwotą sięgającą do 89 milionów dolarów. Całkiem sporo, prawda?

Kolejną organizacją pracującą nad szczepionkami jest Instytut Pirbright w Surrey w Anglii.

https://www.innovationtoronto.com/2019/08/pirbright-institute/

Możemy przeczytać tam o tym, że są oni sponsorowani, między innymi przez fundację Gatesów.

To właśnie przez przytoczenie tego przykładu Jordan został zaatakowany przez media mainstreamowe, które twierdzą, że instytut ten zajmuje się tylko szczepionkami dla zwierząt.

BuzzFeedsNews celowy zapytało rzecznika instytutu o opinię, która potwierdziła, że zajmują się oni tylko chorobami zwierzęcymi.

Jest tutaj jednakże haczyk. Z kim pracował Instytut Pirbright nad szczepionkami rekombinowanych protein nanocząsteczkowych? Z firmą NOVAVAX. Czy na zwierzętach nie testuje się szczepionek, które następnie aplikowane są ludziom? Instytut ten współpracuje więc z korporacjami, które pracują nad szczepionkami dla ludzi oraz nad technologią nanocząsteczkową. W dziwny sposób są one ze sobą połączone fundacją Gatesów oraz Światową Organizacją Zdrowia. Kto wie z iloma wspólnymi organizacjami można jeszcze powiązać ten instytut?

https://www.pirbright.ac.uk/partnerships/our-major-stakeholders

Kolejna korporacja, która zaangażowana jest w badania nad szczepionką nad koronawirusem nazywa się Inovio Pharma. Z poniższego artykułu wynika, że otrzymała ona 9 milionów dolarów na badania w tym celu.

Zgadnijcie skąd pochodziły fundusze? Z organizacji CEPI, Koalicja Przygotowania Innowacyjnych Rozwiązań Epidemiologicznych. (link: https://en.wikipedia.org/wiki/Coalition_for_Epidemic_Preparedness_Innovations )

Kto sponsoruje CEPI? Tak, zgadliście, fundacja Gatesów.

Zgadnijcie czyje akcje bardzo wzrosły? Tak, były to akcje Inovio Pharmaceuticals. (link: https://www.fool.com/investing/2020/01/30/why-inovio-pharmaceuticals-stock-is-soaring-today.aspx )

Pamiętajmy, że jeśli chodzi szczepionki to rynek ten jest wart ponad 50 miliardów dolarów rocznie. To dlatego kładzie się tak ogromny nacisk na rozwijanie badań nad szczepionkami.

To wyjaśnia jeden z wątków rozpoczęcia pandemii.

Korporacja Johnson & Johnson również ogłosiła rozpoczęcie badań nad szczepionkami na koronawirusa dla ludzi.

Przejdźmy teraz do wątku naukowców oskarżonych o kradzież materiałów biologicznych.

(link: https://www.theepochtimes.com/chinese-researcher-investigated-for-allegedly-trying-to-smuggle-out-vials-of-biological-material_3183421.html )

Doniesienia z portali informacyjnych świadczą o tym, że spotkano się z wieloma próbami wyniesienia materiałów biologicznych z laboratoriów.

Inny artykuł z The Washington Times idzie jeszcze dalej i podaje informacje o powiązaniu epidemii koronawirusa z chińskim programem rozwoju broni biologicznej. Tytuł artykułu mówi sam za siebie:

Koronawirus może pochodzić z laboratorium związanego z chińskim programem rozwoju broni biologicznej

(link: https://www.washingtontimes.com/news/2020/jan/26/coronavirus-link-china-biowarfare-program-possible/ )

Kolejny artykuł mówiący o aresztowaniu harvardzkiego prezesa oskarżonego o powiązania z Chinami, wzbudza jeszcze więcej podejrzeń odnośnie całej tej sprawy. Dlaczego jest to takie dziwne? Gdyż naukowiec ten był specjalistą do spraw nano-chemii i szkolił ludzi w Wuhan w roku 2017. Zarabiał tam ponoć 50 tys. dolarów miesięcznie.

Linki:

https://world-news-monitor.com/money/finance/2020/01/29/harvard-chemistry-chairman-charged-on-alleged-undisclosed-ties-to-china/

https://www.reddit.com/r/espionage/comments/evbmei/harvard_chemistry_chairman_charged_on_alleged/

https://www.wsj.com/articles/harvards-chemistry-chair-charged-on-alleged-undisclosed-ties-to-china-11580228768

Kolejno Jordan przedstawia nam badania dr Jamesa Lyonsa-Weilera, który wypowiada się na temat struktury koronawirusa. James donosi nam, że zważywszy na liczbę nukleotydów (1378), której nie można zaobserwować w pozostałych szczepach koronawirusów, świadczy to o bardzo wysokim prawdopodobieństwie, iż wirus ten był wytworzony sztucznie.

(link: https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736%2820%2930251-8/fulltext )

Następnie Jordan omawia wydarzenie, jakie miało miejsce w listopadzie 2019 roku w Nowym Jorku, nazywane Event 201. Tam omawiano sytuację dokładnie taką, z jaką mamy do czynienia teraz.

Na koniec Jordan przytacza nam znany nam schemat działania:

PROBLEM=>REAKCJA=>ROZWIĄZANIE

PROBLEM = wirus (stworzony przez architektów tego wydarzenia)

REAKCJA = panika, bezsilność, wołanie o pomoc (wywołanie odpowiedniej reakcji ludzi)

ROZWIĄZANIE = szczepionki, stan wyjątkowy (agenda zazwyczaj składająca się z kilku wątków, przynoszących korzyści organizującym problem).

Wnioski musicie wyciągnąć sami.

Pamiętajmy, są to analizy Jordana Sathera, który też ma prawo do swoich przemyśleń.

WZMIANKI O KORONAWIRUSIE W KSIĄŻKACH

A co mówią fakty, które można znaleźć w polskich książkach? W książce Katalog częstotliwości pasożytów, Natalii Piatibratowej, możemy przeczytać na stronie 249, co następuje:

SARS / zespół ostrej ciężkiej niewydolności oddechowej / koronawirus

Uważa się, że SARS, czyli zespól ostrej ciężkiej niewydolności oddechowej wywołany jest przez SARS-CoV, jeden z czterech lub pięciu szczepów korona wirusów. Koronawirusy – nazwane tak z powodu korony składającej się z pierścienia małych, przypominających żarówki struktur na ich szczycie – mają powodować znaczny procent wszystkich przeziębień u ludzi, zwłaszcza w zimie i wczesną wiosną.

SARS dotyka ludzi, psy, koty, świnie, bydło, ptaki i gryzonie, na ogól atakując przewód oddechowy i pokarmowy. Przypuszcza się, że epidemia zrodziła się w Chinach w listopadzie w 2002 roku, a potem rozszerzyła się na inne kraje, między innymi Stany Zjednoczone, Kanadę, Singapur i Filipiny. Do początkowych symptomów należą: kaszel, ból gardła, zapalenie płuc, ból mięśni, biegunka i brodawki odbytu. U ludzi, którzy zarażają się bez kontaktu z zakażonymi osobami, gorączka wynosi co najmniej 38oC. Symptomy zwykle pojawiają się w ciągu 2-13 dni od zarażenia, najczęściej jednak już po 2 lub 3 dniach. “

Brzmi to zadziwiająco znajomo i jeśli jest to prawdą to oznacza, że epidemia ta była w przygotowywana od dłuższego czasu. Czy rzeczywiście jest to broń biologiczna, jak zostało to powiedziane w wideo Billa Ryana czy w video Jordana Sathera?

ROZWAŻMY KILKA INNYCH SCENARIUSZY

Obserwujemy ostatnio, że „pandemia” rozwija się niezwykle dynamicznie wbrew zdrowemu rozsądkowi oraz temu, co obserwujemy wokół siebie naszymi własnymi zmysłami. Zwróćmy uwagę na to, jak bardzo jesteśmy bombardowani informacjami o coraz to nowych ogniskach „niebezpiecznego wirusa”. Widzimy ekspertów, którzy coraz częściej donoszą nam o „możliwym wzroście liczby zakażonych”. Pamiętajmy, że w taki sposób wywiera się skutek psychologiczny polegający na sianiu paniki wśród ludzi.

Zadajcie sobie kilka prostych pytań: co widzicie na ulicach miast? Czy rzeczywiście jeżdżą po ulicach karetki wymazowe, gdzie testuje się ludzi podejrzanych o chorobę? A może na podstawie pustych półek w sklepach oraz nagonki medialnej tworzy się pandemię koronawirusa?

Wszystko to robi się coraz „straszniejsze” i coraz dziwniejsze.

Walczymy z nieuchwytnym wrogiem takim samym jakim byli terroryści dwie dekady temu. Ogólnie ciągle liczba chorych i zgonów jest znacznie mniejsza niż spowodowana zwykła grypą, jednak skoro plan zaczął się rozwijać, to nie można go teraz zatrzymać.

Prześledźmy tylko jeden wątek, który rozpoczął się w środę 11 marca 2020 r. Możemy zaobserwować, że Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła globalną pandemię (link: https://www.bbc.co.uk/news/world-51839944 ). Kolejnego dnia 12 marca 2020, dziwnym trafem w naszym kraju pojawia się informacja przekazana przez Szumowskiego, że liczba zakażonych może gwałtownie wzrosnąć (link: https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-pandemia-koronawirusa-rosnie-liczba-zakazonych-w-polsce-na-z,nId,4377251#iwa_source=special ) … Brzmi to niemalże jak proroctwo, które ktoś zorganizował, by w ostateczności pokazać się na scenie wydarzeń jako superbohater narodowy. Proszę, nie odbierajcie tego jako sarkazm, jednak rozwój wydarzeń jest na tyle dziwny ze względu na sprzeczne informacje, które do nas docierają.

Spójrzmy na statystyki:

Śmierć spowodowana sezonową grypą na świecie (dane z tego roku): 95,233 tys. …

(Link: https://www.worldometers.info , Seasonal flu deaths this year, dane z dnia 12 marca 2020 r., godz. 13:05 czasu Greenwich)

UWAGA:

W chwili gdy kończyłem pisać ten akapit przybyło 8 kolejnych przypadków śmiertelnych spowodowanych grypą sezonową na świecie.

Ile osób jest zakażonych wirusem a ile umarło na niego? 129,177 przypadków z czego umarło 4,749 osób.

(Link: https://www.worldometers.info/coronavirus/coronavirus-cases/?from=timeline )

Widzimy już teraz te dziwne dysproporcje, które w żaden sposób nie tłumaczą paniki jaka się obecnie pojawia pośród ludzi?

Ciągle twierdzę, że cel wpędzania ludzi w paniczny strach jest całkiem inny: MA ZA ZADANIE ZMIĘKCZENIE nas i przygotowanie na ustępstwa, które muszą zostać zaimplementowane w bliżej nieokreślonych celach. Wprowadzenie stanu wyjątkowego jest tutaj jedną z opcji, który ponoć ma zostać wprowadzony w poniedziałek 16 marca 2020 r tak samo, jak zamknięcie supermarketów. Starajmy się podejść do tematu ze spokojem i nie dać się wpędzać w panikę.

Kolejnym scenariuszem, który byłby mile widziany, a nawet pożądany przez ludzi, jest ten mówiący o resecie finansowym. Jakie argumenty przemawiają za tym?

Wypowiedzi bankowców mówią o tym, że jeśli tylko przez kilka dni ludzie przestaliby używać globalnie pieniędzy to system ekonomiczny padłby.

Co widzimy ostatnio? Rząd Polski oraz amerykański szykują pomoc dla ludzi uwikłanych w kredyty. Kto wie czy nie jest to wstępem do resetu? Wiele na to wskazuje.

Oto odnośniki do artykułów z portali informacyjnych:

https://serwisy.gazetaprawna.pl/finanse-osobiste/artykuly/1459233,koronawirus-w-polsce-pomoc-w-splacie-kredytow.html

Jeszcze inny scenariusz mówi o zamachu stanu w Chinach:

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/03/epidemia-jako-ukryty-zamach-stanu-w-chinach/

Poniżej polecam Wam zapoznanie się z filmem, na którym wraz z Moniką Rajską omawiamy możliwość wystąpienia globalnych zmian. Pamiętajmy, że bardzo często zmiany na lepsze zapoczątkowane są czasem turbulencjami pełnymi niepokojów społecznych, upadków i wzlotów.

https://www.youtube.com/watch?v=V6jQDYEHzNc

Zapraszam także do poniższego materiału:

https://youtu.be/sNNaX61BI7o

https://krystal28.wordpress.com/2020/03/15/koronawirus-panika-zalamanie-ekonomii-nadzieja-cz-1/

Dlaczego podaję te dane? Dlatego, że na podstawie tych informacji możemy zaobserwować pewne prawidłowości w rozwoju sytuacji, jednak wnioski musicie wyciągnąć sami.

CO MÓWI NAM DYNAMIKA SYTUACJI?

Po pierwsze należy tutaj zwrócić uwagę na dynamikę rozwoju sytuacji.

Informacje mają być dostępne w każdej sytuacji o każdej porze, gdziekolwiek byśmy nie zaczęli ich szukać.

Informacje muszą donosić o ciągle narastającym problemie oraz muszą sprawiać wrażenie, że jest on nie do rozwiązania.

Informacje muszą donosić o tym, że różne grupy ludzi (najlepiej na skalę międzynarodową) robią wszystko co w ich mocy, by poradzić sobie z problemem.

Sytuacja musi osiągnąć punkt kulminacyjny tak, jak w podróży Bohatera o Tysiącu Twarzach, kiedy wszystko jest stracone i nie ma nadziei.

Następnie musi pojawić się promyk nadziei, ale ona pociągnie za sobą daleko idące poświęcenie od umęczonych całą sytuacją ludzi, którzy w tym momencie są skłonni do oddania wszystkiego, by uniknąć dalszych nieprzyjemności.

Pamiętajmy, że problem ten zazwyczaj jest zaprojektowany przez tych, którzy chcą nam się objawić w roli bohaterów ratujących całą sytuację. O tym też mówi Jordan Sather.

Bądźmy przygotowani na trudny okres, ale głowa do góry, damy radę, co udowadnialiśmy już wcześniej. Przygotujmy się najlepiej jak możemy do tej sytuacje i zobaczymy, co z tego wyniknie.

Chcę wierzyć w to, że tym razem sytuacja ta doprowadzi nas do pożądanego skutku.

Zapraszamy Was na kolejny artykuł, który pojawi się wkrótce.

Życzymy Wam owocnych dociekań w poszukiwaniu prawdy,

Zespół Kosmicznego ujawnienia.

Total Page Visits: 8208 - Today Page Visits: 3