Witamy naszych Czytelników. W związku z ogromną liczbą pytań odnośnie tego, co się obecnie dzieje, pragniemy Wam zaprezentować kilka artykułów na temat koronowirusa, którym obecnie straszy się świat. Proszę zapoznać się z artykułem Johna Rappoporta, który przekazuje nam swoje odkrycia odnośnie kolejnej “pandemi” tzw. wirusa grypy.

Zaznaczamy, że artykuły noszą formę informacyjną w celu nabycia nowych perspektyw w odpowiedzi na występowanie pewnych wydarzeń.

Serię tych artykułów dedykuję mojemu przyjacielowi Andrzejowi P., który ciągle zastanawia się czy epidemie na pewno są organizowane przez pewne organizacje. 

Życzymy przyjemnej lektury, zespół Kosmicznego Ujawnienia.

Nowy Chiński Wirus, oszustwo świńskiej grypy, fakty historyczne są ważne

Autor: Jon Rappoport

25 stycznia 2020r.

Nie lubię przynosić złych wiadomość, jednak … fakty historyczne są ważne. 

Gdy widzicie nowe wiadomości na horyzoncie, które wyglądają jak te stare historyjki, które były oszustwem, to musicie pogrzebać trochę w tej publikacji i obnażyć ją. 

Tak, wielu ludzi nie cierpi historii. Ma ona tendencje to nadwyrężania ich uwagi, która obecnie zawęża się tam, gdzie odbywa się akcja, czyli do: Twittera, Facebooka, Instagramu itd. … nieco informacji tam, nieco informacji tu. 

No cóż. Cofnijmy się do Ery Ciemności 2009 roku, czasów starożytnych. 

Co się wtedy działo? Szalała groźna pandemia rozprzestrzeniająca się jak chmura niekontrolowanych oparów, obejmująca swoim zasięgiem cały świat i zagrażająca śmiercią milionów ludzi.  Brzmi znajomo? Czy brzmi to tak jak obecnie sytuacja w Chinach? Wtedy, było to nazywane świńską grypą. 

Podobnie jak obecnie, komunikaty z 2009 roku pochodziły ze Światowej Organizacji Zdrowia i CDC (Centrum Kontroli Chorób). Zarazki były okrzyknięte wirusem, który ciągle rozprzestrzeniał się. Podróżujący przyczyniali się do tego, ludzie byli sprawdzani na lotniskach a źródło zarazków wydawało się być zarazą przenoszoną ze zwierząt na ludzi. Raportowano przypadki śmiertelne a poziom strachu wzrastał. Ludzie mówili: TYM RAZEM JEST TO COŚ POWAŻNEGO. Inni ludzie mówili: JEST TO WIRUS BRONI BIOLOGICZNEJ WYPRODUKOWANY W LABORATORIACH. Zupełnie jak teraz. 

Oto co napisałem na temat pandemii świńskiej grypy w 2009 roku. Mam nadzieję, że potraficie otrząsnąć się z pomysłu o tym, że JEST TO NIEMOŻLIWE, WŁADZA NIGDY BY CZEGOŚ TAKIEGO NIE ZROBIŁA, COŚ TAKIEGO NIE MOGŁOBY SIĘ ZDARZYĆ. Następujące fakty są możliwe i prawdziwe, władza to zrobiła i to miało miejsce: 

W lecie 2009 roku, epidemia świńskiej grypy była nagłośniona przez Centrum Kontroli Chorób (CDC) oraz przez Światową Organizację Zdrowia. CDC nawoływała Amerykanów do zaszczepienia się. 

Problemem było to, że CDC starało się wtedy zatuszować skandal. 

W tym samym czasie, czołowa dochodzeniowa dziennikarka CBS, Sharyl Attkisson pracowała nad pisaniem artykułu na temat świńskiej grypy. Odkryła ona, że CDC potajemnie przestała liczyć przypadki wystąpień tej choroby w USA, jednak w tym samym czasie ciągle ostrzegała Amerykanów odnośnie niekontrolowanego rozprzestrzeniania się tej choroby. 

Proszę zrozumieć, że główną pracą CDC jest zliczanie przypadków danej choroby i przekazywanie liczb. 

Co ta organizacja wtedy robiła? 

Poniżej zamieszczam wyciąg z mojego wywiadu z Sharyl Attkisson; 

Rappoport: W 2009 roku przeprowadziłaś udaną akcje obnażenia tuszowania tzw. pandemii świńskiej grypy. Odkryłaś, że latem 2009 roku CDC (potajemnie) zignorowało swoje federalne uprawnienia i zaprzestało zliczania przypadków występowania tej choroby w USA. Jednakże, kontynuowano sianie strachu odnośnie tej “pandemii” bez posiadania żadnych namacalnych dowodów odnośnie jej zasięgu. Czy nie było to kolejne twoje dochodzenie, które zostało umorzone? Czy nie ma tam czegoś więcej do odkrycia? 

Attkisson: Następstwa tej historii są znacznie gorsze niż to o czym mówisz. Odkryliśmy, dzięki wysiłkom FOI, że zanim CDC w tajemniczy sposób zaprzestała zliczania przypadków wystąpienia świńskiej grypy odkryli oni, że praktycznie żadne zachorowanie, które zaklasyfikowali jako tą chorobę, nią nie było. Nie były one nawet żadną grypą! Dyrektor CBS odniósł się do tej historii bardzo entuzjastycznie. Powiedział nam, że jest to “najbardziej oryginalna historia”, jaką widział na temat calej epidemii świńskiej grypy. Inni, jednak naciskali, by ją wstrzymać [po tym jak została ona już opublikowana na stronie CBS News]. Zakończyło się tak, że żadna stacja telewizyjna CBS, nie chciała tego ruszyć. Wielokrotnie transmitowaliśmy inne historie na temat pandemii, jednak nikt nie chciał rzucić nowego światła na całą tę burzę. Artykuł mój był rzetelny, precyzyjny, potwierdzony formalnie i był kawałem dobrej historii. Fakt, że CDC utrzymywało w tajemnicy prawdę, odnośnie statystyk na temat świńskiej grypy oznaczało, że wiele ludzi niepotrzebnie zaszczepiło swoje dzieci eksperymentalną szczepionką. 

Koniec wyciągu. 

W całej Ameryce rutynowo wysyłano próbki krwi do analizy wszystkich pacjentów zdiagnozowanych ze świńską grypą, lub z podejrzeniem wystąpienia tej choroby. Przytłaczająca liczba tych próbek wracała z napisem: świńskiej grypy ani żadnej grypy nie wykryto. 

Była to największa tajemnica, którą ukrywało CDC. To właśnie dlatego zaprzestano raportowania liczb wystąpienia przypadków tej choroby. Jest to coś co odkryła Attkisson i to właśnie dlatego jej dochodzenie umorzono. 

Sprawy przybierają jeszcze gorszy obrót. 

Ponieważ odkrycia Attkisson zostały opublikowane jakieś 3 tygodnie później na stronie CBS News, CDC spanikowało i postanowiło ponownie nagiąć fakty. Jeśli jedno kłamstwo zostaje wykryte, to wymyśl nowe, ale większe, znacznie większe. 

12-go listopada 2009 roku, na stronie MD pojawił się artykuł, co było odpowiedzią CDC i brzmiał on następująco: 

“Stwierdzamy z szokiem, że od 14 do 34 milionów mieszkańców Ameryki (najlepszym szacunkiem CDC jest liczba 22 milionów) zostało zdiagnozowanych z N1H1 czyli świńską grypą do 17 października 2009 roku. (“22 milionów przypadków świńskiej grypy w USA”, autora Daniela J. DeNoona). 

Czy też wytrzeszczacie oczy ze zdziwienia? 

W lecie 2009 roku, CDC potajemnie zaprzestaje zliczania przypadków świńskiej grypy w USA, ze względu na przytłaczający brak potwierdzeń testów laboratoryjnych pochodzących od pacjentów z podejrzeniami tej choroby (brak potwierdzeń jakiejkolwiek grypy).  

Czyli nie ma żadnej epidemii świńskiej grypy. 

Nagle, CDC szacuje, że stwierdzono 22 milionów przypadków tej choroby w USA. 

Czyli … wszelkie obietnice o tym, że CDC nigdy nie skłamałaby odnośnie ważnych spraw, np.  takich jak szczepionki powodują autyzm … można sobie darować. 

CDC kłamie na temat wszystkiego, co im się podoba. Bez skrupułów zagłębią się w te aspekty nauki w które żaden inny naukowiec nie będzie chciał się zagłębić.

To właśnie dlatego napisałem wiele lat temu artykuł o oszustwie związanym ze świńską grypą. 

Przytoczyłem to tutaj, by pokazać ludziom pewne perspektywy agencji takich jak CDC czy Światowej Organizacji Zdrowia oraz do czego są zdolne, by napompować pomysł epidemii, który nie jest prawdziwy. 

Teraz, jeśli nie macie nic przeciwko, sam zagrzmię. 

Po rewelacjach Sharyl Attkisson, która obnażyła w 2009 roku oszustwo związane ze świńską grypą, zadajemy sobie pytanie: ilu dziennikarzy tak naprawdę rozumie daleko sięgające implikacje i ilu z nich zaczęło pisać swoje własne artykuły na temat tego oszustwa? Jak wielu z nich przeprowadziło wywiad z Attkisson i dogłębnie sprawdziło jej odkrycia a następnie rozpowszechniło fakty? Jak wielu z nich wystąpiło, by uwydatnić oburzającą winę CDC w tym skandalu? 

Większość dziennikarzy, zaraz po ogłoszeniu “epidemii”, połyka przynętę. Dzieje się to automatycznie. Wpadają w tę pułapkę zupełnie tak jak uczniaki i gnają jak nowicjusze jadący do Vegas, którym wydaje się, że uda im się zdobyć tam fortunę. Popełniają kardynalny błąd wierząc, że jakiś tam wirus naprawdę został odkryty i zacznie siać spustoszenie pośród naszej populacji. 

Historyjka z nowym wirusem zawsze przyciąga uwagę. Ma to ręce i nogi. Ludzie chcą dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Niektórzy dziennikarze beztrosko akceptują istnienie oraz wywarcie straszliwego wpływu tego wirusa na populację. Następnie podchwytują to i podnoszą do nowego poziomu: “wirus został wyprodukowany w laboratorium”. 

Nie zatrzymają się nawet na chwilkę i nie wezmą pod uwagę możliwości (potwierdzonej przez naszą historię), że oszustwo to sięga samego dna – NIE ODKRYTO ŻADNEGO WIRUSA, a jeśli tak jest, to nie ma najmniejszych dowodów na to, że jest on szkodliwy. Mijają się z bardzo ważnymi faktami. 

Jest tutaj znacznie więcej do omówienia w tej materii, co zrobię pisemnie. Wymaga  to zadawania pytań:

“W jaki sposób badacze izolują nowy wirus i jak go identyfikują?”

“Jakie są prawidłowe standardy na udowodnienie, że dane zarazki powodują tę szczególną epidemię?”

Gdy zaczniecie zadawać sobie te pytania i wymusicie odpowiedź to okaże się, że nagle znajdziecie się w bagnie niewiedzy. Śmieciowe informacje, które was otaczają są obrzydliwe. Wszyscy koledzy w oficjalnych kręgach medycznych odpowiedzieli i większość z nich okazuje się być samonapędzającą się propagandą, a nie faktem naukowym. 

Wygląda na to, jakbyśmy raz za razem słuchali odpowiedzi w stylu: 

METODY IZOLOWANIA WIRUSA ORAZ DOWODY NA TO, ŻE JEST ON SZKODLIWY SĄ TAKIE, JAK WAM MÓWIMY, ŻE SĄ. NIE ZAWRACAJCIE NAM JUŻ WIĘCEJ TYM GŁOWY.

Okazuje się jednak, że zawracanie głowy jest dobre i koniecznie. 

Jon Rappoport – autor 3 zapalnych artykułów: THE MATRI REVEALED, EXIT FROM THE MATRIX i POWER OTUSIDE THE MATRIX. Jon był kandydatem na Kongresmana w 29-tym dystrykcie kalifornijskim. Ciągle zajmuje się praktykami konsultacyjnymi dla swoich prywatnych klientów, których celem jest rozwinięcie osobistej potęgi kreatywności. Nominowany do otrzymania Nagrody Pulitzera, działał i prowadził dochodzenie jako dziennikarz przez 30 lat, pisząc artykuły z dziedziny polityki, medycyny i zdrowia dla CBS Healthwatch, LA Weekly, Spin Magazine, Sterna i innych gazet i magazynów w Europie i USA. Jon wygłaszał wykłady i organizował seminaria na temat globalnej polityki, zdrowia, logiki i siły kreatywności dla publiczności na całym świecie. 

Możecie zasubskrybować jego stronę NoMoreFakeNews tutaj: 

http://j.mp/1HvKCU1 

Jego darmowe maile możecie otrzymywać z bloga OutsideTheRealityMachine tutaj: http://j.mp/1SfPuzL 

https://outsidetherealitymachine.com      

Strona źródłowa artykułu: 

https://blog.nomorefakenews.com/2020/01/25/new-china-virus-swine-flu-hoax-history-matters/ 

Total Page Visits: 13579 - Today Page Visits: 1