6-go czerwca 2019 roku, Pete Peterson przekazał mi zarejestrowane przez telefon nowe, zdumiewające doniesienia, a następnie  11 lipca umarł z powodu “przypadkowego zastrzyku”. 

W filmie tym umieszczonym na YouTube, David zestawia wszystkie fakty i otwiera konwersację omawiającą fakty historyczne aż do dnia dzisiejszego. 

Filmu tego nie można przeoczyć. W chwili publikowania go miał on prawie 50 tys. oglądnięć pomimo ogromnego shadowbanningu i wewnątrz youtubowych manipulacji. 

Prawdy nie można zatrzymać! 

OSTATECZNY HOŁD DLA PETE’A PETERSON’A

Pete był “najlepszym z najlepszych” w kategorii informatorów i dla mnie był jak drugi ojciec. 

Jego strata jest ogromnym ciosem, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że stało się to przez “przypadkowy zastrzyk”. 

Jego śmierć przypadkowo zdarzyła się w tym samy dniu gdy inny mój wysokiej rangi informator został znaleziony w swoim mieszkaniu martwy leżąc twarzą do podłogi. 

Woody zginął natychmiastowo po tym jak podpisał umowę dotyczącą dogłębnego przeglądu nowego światowego systemu finansowego. 

Kolejny nasz potencjalny insider Ross Perot, umarł dwa dni przed Peterem, 9-go lipca 2019, w tym samy dniu gdy Woody podpisał umowę odnoszącą się zmiany systemu finansowego. 

Perot był kluczowym super-finansistą Sojuszu i z tego powodu czas jego śmierci nie wydaje się być przypadkiem. 

CAŁY CZAS JESTEŚMY PRZEŚLADOWANI JAK NIGDY DOTĄD

Kombinacja różnych zdarzeń świadczy o tym, że jesteśmy nieustannie prześladowani, jak nigdy dotąd, przez dobrze zorganizowaną grupę online. Działa w niej mój dawny sprzymierzeniec i przyjaciel. Jeszcze nie wiemy do końca jak daleko sięgają ich macki, jednakże odbieramy wskazówki na ich poczynania. 

Nie ważne jak bardzo nas się zastrasza, nie ważne jak wielu insiderów zginie, ludzie ci uważają za zabawę atakowanie, pomówienia, zastraszanie i grożenie nam. 

Co dziwniejsze, istnieje kilka osób, których życie polega na codziennym, nieustannym atakowaniu mnie, mojej żony i moich sprzymierzeńców. Wszystko to osiągnęło niebezpieczny poziom o ile nawet nie trąca zabójczą obsesją. Ludzie ci są psychiczni. 

Szczerze powiem, że chciałbym sprawdzić co by się stało, gdybym w świetle tych pogróżek zrobił sobie kilkumiesięczną przerwę. Prześladowcy dzień po dniu powtarzają te same kłamstwa. 

Dramatycznie przyśpieszamy wprowadzanie środków zaradczych na te podstępne ataki i będziemy mieli więcej do powiedzenia w miarę rozwoju sytuacji. 

ZOBACZCIE NASZ NOWY FILM! 

Nie chcę tutaj powtarzać wszystkiego co umieszczone jest w filmie. Złożenie go kosztowało nas ogromną ilość czasu i wymagało wykorzystania wielu różnych umiejętności. Film ten mówi sam za siebie. 

Umieściliśmy w nim w pełni kinematograficzne otwarcie w sekwencją efektów specjalnych, tonami B-roll i profesjonalnymi nagraniami … a jego premiera odbyła się niedawno. 

Bez zbędnych słów spójrzcie sami: 

ODNOŚNIE ZBIÓRKI PIENIĘDZY

Jednym z głównych ataków tego zorganizowanego syndykatu jest żałosny pomysł mojej rzekomej “kradzieży” funduszy Pete’a Peterson’a zebranych w sierpniu 2017 roku. 

W 83 minucie tego filmu zobaczycie, że przekazuję szczegółowe informacje na ten temat podczas rozmowy odbytej Petem tuż przed jego śmiercią. Posiadam znacznie obszerniejsze dowody w tej sprawie, gdyby w jakiś sposób doszło do oskarżeń sądowych. 

 

W 83 minucie filmu Pete potwierdza odebranie kwoty “około 55 tys. dolarów” ze zbiórki pieniędzy. Po opublikowaniu tego filmu pewne komentarze ciągle nie ustały, jak np.: 

Pewnie, nie łapię się na to! Zmęczony jestem tym nonsensem. 

W kwietniu 2019 roku napisałem do fundacji GoFundMe z prośbą o oficjalne zestawienie w celu zakończenia tych oszczerczych pomówień powtarzanych przez tysiące ludzi. 

[Statystycznie ciągle jest to niewielki promil moich zwolenników i z tego powodu nie przejmowałem się tym wtedy. Oni również się tym nie przejęli.]

Poniżej zamieszczam dwa zrzuty ekranowe z odpowiedziami: 

Prawdziwe imię Pete’a to Gary, jednak nie lubiliśmy go i używaliśmy jego alternatywnego pierwszego imienia, by zwiększyć poziom jego prywatności. 

W filmie nadmieniam, że niezwykle trudnym było przelanie wszystkich funduszy na konto Pete’a bez jego zgody, co oparło się o prawnika. 

Ponadto zbiórka pieniędzy nie została zainicjowana przeze mnie, ale przez prywatną osobę posługującą się pseudonimem “Coco Luau”. 

FUNDACJA GOFUNDME POBRAŁA PROWIZJĘ 8%

Zanim wszyscy podekscytują się kwotą ponad 55 tys. dolarów bardzo łatwo udowodnić, że fundacja GoFundMe pobrała całkowitą sumę 8% prowizji od zebranej kwoty: 

Praktyki te zostały zmienione kilka miesięcy po naszej zbiórce pieniędzy, jednak 17 sierpnia 2017 roku ciągle obowiązywały. 

Poniżej przedstawiamy ostateczną kwotę $55710 zebranych na stronie fundacji GoFundMe. 

PRZEŚLEDŹMY LICZBY (DLA TYCH, KTÓRZY NIE SĄ DO NICH PRZEKONANI) 

Przeliczmy: 

55710 x 8% = 4456,80. Jest to kwota pobrana przez fundację GoFundMe. Musimy stwierdzić, że niezła suma. 

55710 – 4456,8 = 51253,20

Prześladowcy szybko to przeliczą! 

Ciągle jest tam nieścisłość w wysokości $298,45 pomiędzy 51253,20 a kwotą przelaną na konto Pete’a Peterson’a, która wynosi $50954,75! 

O BOŻE! DAVID UKRADŁ PETEOWI PRAWIE $300!!!!!

Nie do końca. Usługi związane z kartami kredytowymi również nie są bezpłatne. Jeśli przeliczymy około $0.30 za jeden datek to liczba dawców 995 pomnożona przez $0.30 da nam kwotę $298,45 (w tym przypadku $298,50).

Pozew oddalony. 

PRZED NAMI BARDZO CIEKAWY CZAS

W ostatnich postach QAnnona możemy znaleźć informacje o tym, że publikacje FISA mogą być opóźnione, co może być operacją psychologiczną Deep Statu. 

Tak czy inaczej wierzę w to, że nie zajmie to długo … a z tego co słyszymy od QAnnona, będzie to wydarzenie na miarę biblijnego potopu. 

Również 14-go grudnia Q zaczął ponowną publikację wpisów więc sprawdzajcie je na bieżąco! Bardzo ciekawe wydarzenia na skalę globalną czekają na nas. 

Poza tym, mamy dowody na to, że nasze ostatnie video jest bardzo mocno cenzurowane i shadowbannowane. 

Jeśli posiadacie konto gmail to proszę o informacje, czy dostajecie maile z powiadomieniami? 

Pomimo tego, że nasz film jest filmem “non-profit” to nasze maile są oznakowane etykietą “spam”. 

Pierwsze dwa maile na powyższym zrzucie ekranowym (8:34) były testerem. 

Dochodzą mnie słuchy, że niektórzy moi koledzy nigdy nie otrzymali tych wiadomości nawet w skrzynce “niechciane” czy w koszu, na koncie gmail. 

Proszę Was o ponowną subskrypcję, by upewnić się, że pozostajecie na bieżąco. Skala cenzury przyjmuje gigantyczne rozmiary. 

Sojusz będzie robił co do nich należy, jednak nikt nie wie do jakiego bajzlu dojdzie, zanim ostatecznie uzyskamy wolność. 

DOŻYWOTNI ZAKAZ PUBLIKACJI

Cenzura obejmuje również dożywotni zakaz publikacji naszego nowego filmu “The Cosmic Secret” na Facebooku pomimo tego, że postępowaliśmy ściśle wedle instrukcji o nie nadawaniu reklam. 

W tym linku możecie znaleźć post Corey odnośnie tego zdumiewającego ataku. 

Managerka naszego alternatywnego studia filmowego ‘1091’ powiedział, że nigdy wcześniej niczego takiego nie widziała. 

Jeśli sprawy omawiane w tym filmie nie są prawdą tak jak nalegają na to atakujący, to skąd ten foch? 

OCZYWISTA CENZURA 

Wygląda na to, że zliczanie oglądnięć pod naszym ostatnim video z rozmowami z Petem rownież są mocno modyfikowane, by wykazywać znacznie mniejszą liczbę oglądnięć. 

Ciągle zbieram ewidencję, by udowodnić ten fakt. 

Być może bardzo podobne rzeczy spotykają innych alternatywnych twórców filmowych. 

Od czasu tego ataku, wszyscy moi koledzy spodziewają się 4-5-cio krotnej redukcji oglądalności. 

Jako jeden przykład mogę podać dzień w którym film został opublikowany z jednoczesnym promowaniem go, gdzie licznik oglądnięć został niezmieniony od 5:16 do 5:29 PM. 

Sami możecie to zweryfikować po znacznikach czasowych umieszczonych na zrzutach ekranowych. Statycznie brak zmiany w takim okresie czasu jest praktycznie niemożliwy. 

Biorąc pod uwagę ogromną platformę, na którą wchodzi ponad 300 tys. ludzi oraz fakt, że darmowy film jest łasym kąskiem, liczba ta wydaj się być bardzo niska. 

Nasz typowy film, przed falą cenzury, wyniosłaby około 100 tys, o ile nawet nie 300 tys. 

PONOWNIE WAM DZIĘKUJEMY

Ponownie dziękujemy wam za lojalność i wsparcie! 

Dla tych, którzy dopytują się o kolejne warsztaty “Ascension Mystery School”, planujemy wznowienie sequelu na wiosnę. 

Obecnie opracowują różne nowe rzeczy i dlatego też, nowe materiały, w pewnym zakresie, nie będą powtarzane z tymi starszymi. 

Również podczas premiery siedziałem do późna na czacie, więc być może zechcecie sprawdzić ekstra ubaw jaki nam towarzyszył! 

Kochamy Was i doceniamy Wasze wsparcie oraz jesteśmy radzi z Waszego towarzystwa w naszej podróży do prawdy. 

https://divinecosmos.com/davids-blog/23486-secret-space-programs-declassified-in-2020-new-free-movie/  

 

David Wilcock. 

Total Page Visits: 5069 - Today Page Visits: 5