Witamy serdecznie w czwartej części aktualizacji Davida Wilcocka. Ponownie zapraszamy do wgłębiania się w kolejne doniesienia Davida Wilcocka, który dokonuje analizy tego, co się dzieje obecnie na portalach społecznościowych. 

W obecnej części zagłębimy się w dokument, który nazywany jest Dossier Zuckerberga czyli w akta tego, który rości sobie pretensje do stworzenia Facebooka. Jak wynika z zeznań jednego z wtajemniczonych w działania Facebooka, prawda jest znacznie bardziej złożona niż karze nam się wierzyć. Wydaje się wam, że ta sprawa jest oddzielona od tego czym się zajmujemy na blogu Kosmiczne Ujawnienie? Otóż wysłuchajcie tego, co David ma do powiedzenia, a zrozumiecie jak bardzo to wszystko jest powiązane ze sobą i jak daleko sięga ten spisek przeciwko ludzkości. Życzymy Wam owocnej lektury.

Pamiętajcie, by jak zwykle dać łapkę w górę jeśli Wam się podoba i prosimy o konstruktywne komentarze, by ulepszać naszego bloga. 

Zapraszamy na aktualizacje pt.

Cz. 4 Zdumiewające doniesienia wtajemniczonego w działania Facebooka 

DEEP STATE TRACI UWAGĘ 

David twierdzi, że Deep State obecnie nawet nie stara się utrzymywać pozoru dobrych manier. Nie obchodzi go co się stanie, gdyż wie, że traci władzę oraz cały ten domek z kart chwieje się w posadach i spada z hukiem na ziemię. 

Cała ta masowa cenzura jest jawną oznaką ich paniki oraz niemocy w neutralizowaniu śmiało omawianych tematów przedstawiających ich zbrodnie na ludzkości. Tak, zbrodnie na ludzkości, nazwijmy rzeczy po imieniu. 

Jeśli omawiasz tematy takie jak: żywność organiczna, medycyna naturalna, potencjalne powikłania wynikające z wadliwych szczepionek, łowców niewolników dziecięcych, Alexa Jonesa lub prezydenta USA, to żegnasz się z kontem na portalu. 

Deep State doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ich czas się skończył i z  tego też powodu usiłuje zredukować rozmiary swojej porażki w chwili, gdy dojdzie do odtajnienia informacji. 

Za wszelką cenę starają się zapobiec ujawnienia faktu wprowadzenia w życie aktywnego systemu broni biologicznej w żywności oraz w przemyśle farmaceutycznym w celu masowej depopulacji.

INNE POLITYCZNE POWIĄZANIA

David mówi, że mieszanie się Facebooka w politykę ma miejsce również w innych częściach świata, np. we Włoszech a także w całej Europie, a nie tylko w USA: 

5/13: Facebook zamyka strony internetowe wspierające populistów włoskich tuż przed wyborami do Parlamentu EU

https://www.breitbart.com/europe/2019/05/13/facebook-shuts-down-pro-populist-italian-pages-before-eu-elections/

W artykule, który został zaprezentowany Facebookowi 3 maja, Avaaz mówi, że zidentyfikowano 14 włoskich społeczności składających się ze 104 stron internetowych oraz 6 grup, z łączną ilością 18,2 mln subskrybentów. 

W jednym tygodniu, Facebook podjął działanie karne przeciwko 23 portalom, które zrzeszały 2,46 mln osób i które osiągnęły 2,44 mln interakcji w ciągu ostatnich 3 miesięcy pomiędzy zrzeszonymi.

Facebook ponoć “osłabił” działanie stron, które rzekomo rozpowszechniały fałszywe informacje, co przypuszczalnie wiązało się z ukryciem ich przed wyświetlaniem przez innych użytkowników … 

Na liście tych zamkniętych znalazła się najbardziej aktywna strona wpierająca partię Lega we Włoszech podczas nadchodzących wyborów.  

Włoskie media donoszą, że: Działanie Facebooka we Włoszech w celu wpłynięcia na wybory do parlamentu EU jest wierzchołkiem góry lodowej. 

Zgodnie z włoską gazetą La Repubblica, 2-go maja Facebook otworzył w Dublinie “salę wojenną” w pełni poświęconą kampanii dla wyborów do parlamentu EU, która składała się z 40 członków: inżynierów, naukowców, badaczy, specjalistów do spraw zagrożeń oraz ekspertów odnośnie każdego państwa członkowskiego. 

Pracowało tam 500 osób przy asyście 21 ludzi “weryfikujących fakty”, działających w 14 językach obcych. 

DARPA USUWA LIFELOG W TYM SAMYM DNIU W KTÓRYM POWSTAJE FACEBOOK

David opisuje w dalszym ciągu działania podjęte przez Pentagon w celu zamknięcia portalu online Lifelog i dokładnie w tym samym dniu, 4 lutego 2004 roku otworzony został Facebook. 

Chris Hughes jest jednym z pierwotnych założycieli Facebooka, co zaraz będzie ważne. 

Z poniższego artykuły wynika, że był on jednym z 4 założycieli, poza Markiem Zuckerbergiem, Dustinem Moskovitzem i Eudardo Saverinem.  

https://www.reference.com/technology/facebook-founded-82b58fab78095d6

Przypomnijmy czym jest DARPA? DARPA (https://pl.wikipedia.org/wiki/Defense_Advanced_Research_Projects_Agency ) Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obszarze Obronności jest agencją rządową działającą w celu rozwijania technologii wojskowej. Czyli agencja ta bierze odpowiedzialność za rozwijanie projektów służących bezpieczeństwu USA.

Z poniższego artykułu wynika to, że Pentagon usuwa projekt Lifelog, który ma służyć śledzeniu tego czym interesują się ludzie. Dlaczego podjęto tak nielogiczną decyzję, skoro projekt ten miał być narzędziem do wychwytywania wrogów USA?

Popatrzmy jak wyjaśnione jest to w poniższym artykule: 

2/4/04: Pentagon unicestwia Projekt Lifelog

https://www.wired.com/2004/02/pentagon-kills-lifelog-project/

Pentagon usuwa tzw. Projekt Lifelog, czyli ambitne działania w celu zbudowania bazy danych śledzącej całe życie poszczególnych osób.

Prowadzony przez DARPĘ zarządzaną przez Amerykański Departament Obrony, projekt Lifelog miał za cel gromadzenie w jednym miejscu wszystkich informacji na temat tego co ludzie widzą, mówią oraz robią włącznie z połączeniami telefonicznymi, oglądanymi programami TV, przeglądanymi gazetami, wykupionymi biletami lotniczymi oraz wysyłanymi mailami. 

Cywilni libertarianie natychmiastowo rzucili się na projekt, który zadebiutował zeszłej wiosny, argumentując to, że Lifelog może stać się ostatecznym narzędziem do wyznaczania profilów psychologicznych potencjalnych wrogów Stanów Zjednoczonych.

Badacze blisko związani z projektem nie są pewni dlaczego został on zaniechany. DARPA nie dostarczyła żadnych wyjaśnień na temat cichego unicestwienia tego projektu. 

Jedyne racjonalne wyjaśnienie zostało przekazane przez Jana Walkera, który przekazał Wired News informację: “zmiana priorytetów”. 

David Karger, kolega Shrobesa z MIT również uważa, że dalsze wysiłki będą kontynuowane. 

“Jestem przekonany, że dalsze badania będą kontynuowane pod otoczką innej nazwy”, pisze Karger w mailu. “Nie wyobrażam sobie DARPY porzucającej tak ważnego pola badań”.  

WRÓĆMY TERAZ DO CHRISA HUGHESA, KTÓRY PODNIÓSŁ ALARM 9 MAJA 2019 ROKU.

David opisuje w dalszym ciągu, że Chris Hughes podjął decyzję o wystąpieniu publicznym ujawniając diabelskie poczynania Facebooka. Swego czasu była to informacja z pierwszych stron gazet bardzo wyraźnie połączona z Drudge Report. Oryginalny link z MSN został usunięty. 

https://www.msn.com/en-gb/money/technology/its-time-to-break-up-facebook/ar-AAB84r5?li=BBr5KbJ

Na całe szczęście po raz kolejny zadziałała magia archiwum internetowego i ten bardzo ważny dokument udało się odzyskać (link poniżej): 

https://web.archive.org/web/20190509212025/https://www.msn.com/en-gb/money/technology/its-time-to-break-up-facebook/ar-AAB84r5

5/9/19: Czas by zerwać z Facebookiem (odnośnik do archiwum: Chris Hughes)

Minęło już 15 lat odkąd założyliśmy Facebooka w Harwardzie, a od dekady nie pracuję już w tej firmie. Czuję jednak gniew i poczucie odpowiedzialności. 

Mark (Zuckerberg) jest tą samą osobą, którą widziałem przytulającą rodziców w swoim pokoju, gdy wyjeżdżali na początku drugiego roku studiów … 

Innymi słowy jest on człowiekiem. Jednakże, jego człowieczeństwo jest cechą, która nastręcza wiele problemów jego niekontrolowanej władzy … 

Jego wpływy są oszałamiające i wykraczają daleko poza kogokolwiek innego w sektorze prywatnym lub nawet w rządzie. 

Mark jest dobrym uprzejmym człowiekiem. Jestem jednak zły na to, że jego koncentracja na rozwoju doprowadziła go do poświęcenia bezpieczeństwa i ogłady za kliknięcia. 

Jestem osobiście rozczarowany, jak i również jestem rozczarowany zespołem Facebooka za brak przemyślenia dotyczącego tego w jaki sposób algorytm News Feed może zmienić naszą całą kulturę, wpłynąć na wybory powszechne oraz umocnić władzę liderom nacjonalistycznym.

Obawiam się, że Mark poddał się wraz z zespołem, który zamiast kwestionować jego wierzenia, utwierdza go w nich. 

Jest to kontrolowanie wolności wypowiedzi bez odpowiedzialności rządowej co Hughes opisuje w poniższym artykule. 

5/9/19: Czas by zerwać z Facebookiem (odnośnik do archiwum: Chris Hughes)

https://web.archive.org/web/20190509212025/https://www.msn.com/en-gb/money/technology/its-time-to-break-up-facebook/ar-AAB84r5

Najbardziej problematycznym aspektem władzy Facebooka jest jednostronna kontrola Marka nad wypowiedziami użytkowników. Nie istnieje precedens kwestionowania jego możliwości monitorowania, organizowania i cenzurowania konwersacji 2 miliardów użytkowników …  

Najbardziej ekstremalnym przykładem manipulowania przez Facebook wolności wypowiedzi jest wydarzenie z końca 2017 roku w Myanmar.

Mark powiedział, że osobiście zadecydował o usunięciu prywatnych wiadomości użytkowników Facebooka, które zachęcały do ludobójstwa. 

Hughes mówi: “Pamiętam pewnego ranka w sobotę zadzwonił do mnie i powiedział: wykryliśmy ludzi, którzy usiłowali rozpowszechnić sensacyjne informacje przez Facebooka i Messengera do obu stron konfliktu. 

W zasadzie mówili Muzułmanom, że dochodzi do powstania pośród Buddystów więc przygotujcie broń i zajmijcie pozycje. Następnie donieśli te same informacje drugiej stronie konfliktu.”. 

Mark zadzwonił i powiedział: “Zapobiegliśmy rozprowadzeniu tych informacji”. 

No cóż, większość ludzi zgodziłoby się z jego decyzją, jednakże, bardzo mocno niepokojącym jest fakt, że podjął tę decyzję bez udziału żadnej niezależnej władzy lub rządu. 

Z tego powodu Facebook może teoretycznie usunąć masowo wszystkie wiadomości Amerykanów, jeśli jego przywódca zadecyduje, że one mu się nie podobają  … 

POTRZEBNA JEST NOWA AGENCJA REGULUJĄCA UPRAWNIENIA GIGANTÓW TECHNOLOGICZNYCH

W ostateczności Chris wzywa rząd do powołania nowej agencji, by w odpowiedni sposób regulowała decyzje technologicznych gigantów i zapobiegała wydarzenia tego typu:

5/9/19: Czas by zerwać z Facebookiem (odnośnik do archiwum: Chris Hughes)

https://web.archive.org/web/20190509212025/https://www.msn.com/en-gb/money/technology/its-time-to-break-up-facebook/ar-AAB84r5

Zerwanie z Facebookiem nie wystarczy. Potrzebujemy nowej agencji, z pełnomocnictwem danym przez Kongres Amerykański, by nadzorowała te firmy. Pierwszą regułą musiałaby być ochrona prywatności. 

Biorę odpowiedzialność za nie podniesienie alarmu wcześniej. 

Don Graham, były członek zarządu Facebooka, oskarżył krytykujących firmę o “odwagę faceta krzyczącego przez płot”.  

Finansowe korzyści, które czerpałem z pracy dla Facebooka radykalnie zmieniły azymut mojego życia. Nawet po sprzedaniu swoich udziałów ze zdumieniem oglądałem wzrost firmy. 

David pisze, że królicza nora jest znacznie głębsza niż może się nam wydawać. 

Publiczne oświadczenie Chrisa Hughesa było niezwykle odważne i butne. Nie dziwi więc fakt, że w tajemniczy sposób zniknęło ono z Internetu, zaraz po publikacji 9 maja 2019 roku. 

Jakiś miesiąc później jeden z założycieli Facebooka (ale nie Mark Zuckerberg) dostarczył anonimowo MOAB list dla tajnego zebrania Anonimowych Patriotów. 

Pełen kontekst być może był napisany przez Chrisa Hughesa, który prawdopodobnie podzielił swoje zeznania na dwie części. Pierwsza była szybko ocenzurowaną wersją publiczną jednak druga, była prawie anonimowa i była znacznie bardziej bogata w detale. 

List został opublikowany 13 czerwca 2019 roku w mediach Amerykańskich Agencji Wywiadowczych i nosi tytuł “Dossier Zuckerberga”. 

Dossier jest lekturą obowiązkową dla każdego kto chce poznać prawdę. David zachęca gorąco do przeczytania artykułu, który jest napisany z pasją i dość zawiłym językiem, jednak nie wygląda na to, by pisał go LARP. 

Artykuł nosi tytuł: Dossier Zuckerberga. Mark Zuckerberg jest oszustem używanym przez CIA.

Bez zbędnych komentarzy przytoczmy tutaj kilka cytatów: 

6/13/2019: Wtajemniczony w struktury Facebooka zeznaje

Dossier Zuckerberga ma w sobie rzekomo wystarczającą ilość informacji, by wsadzić Marka za kratki i z tego też powodu nie jest ruszane przez mass media, donosi człowiek, który osobiście dostarczył list członkowi tajnego zebrania Anonimowych Patriotów …

Biuro prasowe amerykańskiego wywiadu nie twierdzi, że dossier jest 100% precyzyjne, jednak źródło tych informacji, z całą pewnością tak. 

Wierzymy również, że istnieje wiele epizodów tego co nazywane jest dossier Zuckerberga i prawdopodobnie nie ostatni raz źródło doniosło nam o tym, w miarę jak problemy Marka rozwijają się i nawarstwiają … 

[POCZĄTEK DOSSIER]

Do wszystkich użytkowników Facebooka,

Mark Zuckerberg i wszyscy, którzy byli tam od samego początku, kłamią was i używają waszego prywatnego życia w prowadzeniu eksperymentu prania mózgu i kontroli umysłu, prowadzonego przez rząd, w zasadzie w ramach militarnego (w szczególności CIA) systemu nowej broni, który wyrwał się spod kontroli. 

Na chwilę obecną Mark Zuckerberg stracił kontrolę nad firmą, której właścicielem ani zarządcą tak naprawdę nigdy nie był. 

W rzeczywistości każdy kto kiedykolwiek zapoznał się z Markiem wie, że w jego umyśle jest pustka i jest on niczym innym jak tylko papugą rządowych treserów, którzy go stworzyli. 

Mark nie jest w stanie prowadzić McDonalda, nie mówiąc już o prowadzeniu najpotężniejszej firmy na świecie. 

Nawet jego imię nie jest prawdziwe, a jego tożsamość była zawsze skrzętnie ukrywana. Mark został wybrany przez CIA jako dziecko w celu treningu, ponieważ jego rodzina była również tymi, którzy stworzyli ten program … 

… pozostałe 3 zespoły pracowały w Harvardzie, za czasów prezydenta Larrego Summersa i działały w celu stworzenia DARPA i In-Q-Tel, w celu opracowania broni mogącej kontrolować umysły każdego, kto połknie przynętę. 

Facebook był zawsze bronią wojskową, zupełnie tak samo jak Google Erica Schimidta, który zawiera w sobie te same wzorce co Facebook. 

Mark był naiwniakiem, jednak nieludzkim, bezwzględnym, bez serca i działającym z zimną krwią. 

Stał się taką osobą po przejściu przez pranie mózgu, które otrzymał od DARPY w szkole wyższej podczas treningu TIA [Terrorist Information Awarness, Świadomość Informacji Terrorystycznych], który wymagał, by “genialny chłopczyk”  przodował w ich działaniach. 

To oszustwo wprowadziło Marka w globalny model młodego, fajnego i pozbawionego szacunku geniusza, który “rządzi światem” i nagania każdego na cybernetycznego boga, zwanego Sztuczną Inteligencją. 

Mark na początku był bezwiedną kukła, za co jest mi przykro. 

ZNACZNIE GŁĘBSZE NIŻ TYLKO ZAWODOWE ZAANGAŻOWANIE     

W kolejnym cytacie z dossier, David wykazuje, że związki Marka i źródła informacji nie były platoniczne. 

Czytajmy dalej: 

Pamiętam dobrze, gdy po raz pierwszy stałem się współlokatorem Marka na drugim roku harvardzkich studiów. Byliśmy wtedy w Kirkland House na ulicy Johna Kennedy-ego, gdzie musiałem ścierpieć towarzystwo Dustina i Andrew. 

[Przypomnijmy, że pozostali trzej założyciele FB to: Dustin Moskovits, Chris Hughes i Eduardo Saverin. Być może Eduardo nazywany był “Andrew” lub Andrew nie był postrzegany jako jeden z trzech założycieli]

Mark nienawidził ich, gdyż przeszkadzali nam w spaniu ze sobą nawet pomimo tego, że dzieliliśmy ten sam pokój. 

To mnie frustrowało i sprawiało, że utrzymywałem nasz związek w tajemnicy. 

Nic nie wiedziałem o tym, że to co mnie przyciągało do Marka, a w szczególności otwartość w słuchaniu innych, sprawiało, że był on bardzo rozwiązły odnośnie seksu z obydwoma płciami. 

Teraz posłuchajmy co dossier mówi o programie prania mózgu oraz kontroli umysłu, które najwidoczniej miały tam miejsce. Tak naprawdę to od tego momentu zaczyna się nasza historia, żywcem wzięta z filmu szpiegowskiego. 

Mark nie miał żadnych hamulców moralnych, konsekwencji w działaniu ani wstydu. Czasami wybierał kobiety z listy Craiga i udawał się z nimi na randki. 

Był on zupełnie jak puste pudło rezonansowe, które rozbrzmiewa echem tego co się dzieje w jego otoczeniu. 

Kochałem i zarazem nienawidziłem ten aspekt jego osobowości, jednak później odkryłem, że jego brat i kuzyn również posiadali takie same cechy ze względu na ten program prania mózgu przeprowadzony podczas nauki w szkole wyższej. 

Gdy Mark rozmawiał osobiście lub przez telefon z pewnymi ludźmi, to zapominał o wszystkim i robił to co mu powiedzieli.

Pewne osoby miały nad nim więcej władzy i wywierały na niego większy wpływ niż inne. 

W ostateczności dowiedziałem się od Marka, przechodzącego załamanie nerwowe, że pranie mózgu było trwałe i było częścią “stanowiska”, które ci ludzie mieli stworzyć dla niego. 

Nie wiedział on nawet co to było za stanowisko i z jakimi obowiązkami się wiąże? 

W filmie “The Social Network” Jesse Eisenberg grał Marka Zuckerberga, gdzie promowano “zatwierdzoną” historię wydarzeń. 

Deep State bardzo często przekazuje nam podświadome wiadomości w filmach włączając w to różne wątki grane przez tego samego aktora lub aktorkę. 

Ma to im pomóc w zapewnieniu autoryzacji nietykalności podczas działania według praw, które nazywają “zasadami”. 

David mówi, że bardzo ciekawym jest fakt, że Jesse Eisenberg grał również niewolnika zabójcę w filmie “American Ultra”, który otwarcie przyklaskuje MKULTRA. 

W filmie tym np. ukazuje się ofiarę programowania MKULTRA w postaci superbohatera z cyklu filmów “Tożsamość Bourna” z jednoczesnym przyzwoleniem na straszliwe problemy jakie ono powoduje. Dodatkowo Eisenberg gra Lexa Luthora w filmie “Batman vs. Superman”, najbardziej diabolicznym filmie żywcem wyjętym z wnętrza Lucyfera. Zarówno Batman jak i Superman przedstawiani są jako “upadli aniołowie” podczas gdy Eisenberg jest uosobieniem Demiurga wyzywającego Jezusa, który jest tam złowrogą i demoniczną istotą. 

POWRÓĆMY DO DOSSIER

W miarę jak zagłębiamy się w dossier, można czuć sympatię do Marka Zuckerberga, o ile prawdą jest to, co jest tam napisane. Tortury, przez które przeszedł są okropne, bez względu na zaistniałe okoliczności. Czytamy dalej: 

Zgodnie z jego zeznaniami, Mark zawsze doświadczał ataków paniki i doznawał załamania nerwowego ze względu na pranie mózgu przez które przeszedł. 

Płakał odnośnie swojej matki, która pozwoliła “im” poddać go “torturom”. W takich chwilach jego usta otwierały się i opowiadał wtedy swojemu łóżkowemu partnerowi na temat bólu oraz straszliwych planów jakie ci “diaboliczni ludzie” mają względem niego. 

Na wcześniejszym etapie jego zwątpienia i strach niemalże pożerały go w nocy co sprawiało, że ze względu na koszmary prawie wcale nie mógł spać. 

W chwili gdy Mark stał się obrzydliwie bogaty, zaczął używać narkotyków, by zamaskować te strachy. 

[Warto tutaj wspomnieć, że gdyby poświęcił 99% swojego majątki to i tak zostałoby mu 710 milionów dolarów na życie]

W miarę czytania dossier odkrywamy, że Mark najwidoczniej nie potrafi wyjaśnić w jaki sposób stworzył Facebooka? 

Jeśli jednak odważysz się go urazić i zapytać o stworzenie Facebooka to Mark nagle zacznie się wściekać i dozna ataku paniki, gdyż zawsze coś pomiesza w tej historii i wychodzi na idiotę. 

Nie może on znieść pytania: “W jaki sposób stworzyłeś Facebooka?” dlatego, że on tego nie zrobił. 

Śmiałem się w głos po jego jednej odpowiedzi: “Widziałem, że Harvard tego nie ma więc go stworzyłem”. 

Dziennikarze nie zakwestionowali tego kłamstwa, tak jak zawsze to robią. 

Mark Greenberg (Zuckerberg) nie napisał ani jeden linijki kodu programu na Facebooka. Twierdzenie, że tak było jest kłamstwem i propagandą stworzoną przez rząd i wojskowych treserów … 

W dalszej części dossier dowiadujemy się, że ponoć prezydent Harvardu był osobiście w to zaangażowany wraz z personelem operacyjnym wysokiego szczebla. 

Mark po prostu wykorzystał innych do poprawienia kodu w to co było sponsorowaną rządowo bronią cybernetyczną projektu, w który bezpośrednio zaangażowany był prezydent Harvardu Larry Summers.

Nawet sam Summers miał własnych dobrze zapowiadających się studentów i personel bezpośrednio skatalogowanych osób na harvardzkim komputerze nazywanym przez obsługę “Facebook”. 

Mark nie stworzył nawet tej nazwy! 

GOOGLE I YOUTUBE DZIAŁAJĄ WEDLE TEJ SAMEJ FORMUŁY … PROWADZONEJ PRZEZ BANKSTERÓW

Z dalszej części dossier wynika, że założyciel Google Eric Schmidt był jedną ze stron tej samej inicjatywy. Autor wchodzi w szczegóły odnośnie tego i był zaangażowany w finansowanie i organizowanie tego wszystkiego. 

6/13/2019: Wtajemniczony w struktury Facebooka zeznaje

Erich Schmidt był chłopcem geniuszem, ikoną  Doliny Krzemowej, która prowadzi korporacje wyjęte z ryzyka postawienia ich w stan oskarżenia.  

Są one fasadą wojskowych firm zbrojeniowych, które zawsze są sponsorowane przez tych samych diabolicznych bankierów: 

Fidelity Investment, Vanguard, T. Rowe Price, BlackRock, JPMorgan, HSBC, Accel Partners, Kleiner Perkins i resztę kapitalistów z Doliny Krzemowej, którzy żywią się firmami, dostającymi kontrakty rządowe bez przetargu. 

Firmy te, jak np. Facebook, są usprawiedliwieniem dla eksperymentów w ramach ciemnych operacji po to, by kontrolować wroga, jednak Mark nie wie kto nim jest? 

Brakuje mu moralnych hamulców co sprawia, że jest on perfekcyjnym naiwniakiem dla nowego “wojskowego eksperymentu na obywatelach Stanów Zjednoczonych”… 

Kolejny wyciąg z dossier tłumaczy w jaki sposób poszczególni gracze używają firm takich jak Facebook czy YouTube po to, by manipulować wyborami prezydenckimi: 

6/13/2019: Wtajemniczony w struktury Facebooka zeznaje

Wierzę w to, że na chwilę obecną, ponieważ Mark był dobrze uświadomiony piekielnych intencji rządu, wie on również to, że popełnił zbrodnię z premedytacją na użytkownikach Facebooka.

Widziałem prawdę odnośnie “interwencji Rosji” w wybory 2016 i mogę wam powiedzieć, że wszystko to było zmyślone, a tak naprawdę, miało miejsce coś przeciwnego. 

Widziałem bardzo wiele bezprawnych działań na Facebooku, które są zbrodnią i sam jestem w to zamieszany. Z tego powodu pragnę zachować anonimowość. 

Zapewniam jednak, że gdy zacznę zeznawać to wraz z Markiem będziemy zapuszkowani na długi czas wraz z innymi członkami zespołu, a także z innymi zatrudnionymi… 

MANIPULACJA WYBORAMI PREZYDENCKIMI 

Kolejny fragment dossier ujawnia nam fakt, że wszyscy z głównego zespołu Facebooka wyraźnie wiedzieli o tym w co się bawią. 

6/13/2019: Wtajemniczony w struktury Facebooka zeznaje

Pomimo tego, że nie ujawnię tego kim byli członkowie “solidarności” Marka Zuckerberga to mogę stwierdzić, że pierwotni członkowie zespołu Facebooka wiedzieli od samego początku, że był to projekt militarny dla cybernetycznej wojny kontroli umysłu. 

Wszystko co było robione to eksperyment, by sprawdzić jak daleko może posunąć się platforma społecznościowa w “podboju wroga” przez behawioralne manipulowanie w wojnie elektronicznej. 

Pomysł Marka, który chciał połączyć wszystkich kolegów studentów w Ameryce był bardzo osobliwy i bardzo daleki od prawy. Chodziło  tutaj o kontrolę umysłu każdego człowieka na świecie. 

Bezpłatne platformy takie jak Google, Gmail, Facebook itp. były zaufaną sztuczką, by wciągnąć ludzi w ten eksperyment. 

Mój stary kumpel, Sean Parker, początkowy członek zespołu Facebooka “wszystko zeznał” mediom i szczegółowo opowiedział prawdę na temat Facebooka, który miał za zadanie stać się cybernetycznym narkotykiem w celu kontroli i spowodowania cyfrowego uzależnienia. 

Sean powiedział, że od samego początku było wiadomo, że jest to szkodliwe dla każdego użytkownika. To właśnie dlatego nigdy nie pozwalamy naszym dzieciom czy przyjaciołom na używanie tego systemu. Jest on straszliwie szkodliwy i był on pierwotnym pomysłem mass mediów. 

Przedstawiciel DARPA powiedział zarówno mnie jak i Markowi, że taki był zamysł Facebooka od samego początku. 

[David dodaje tutaj swój komentarz: Teraz rozumiecie dlaczego nie otwieram Facebooka, o ile nie zamierzam czegoś ważnego ogłosić]

KAŻDEGO TRAKTUJE SIĘ JAK TERRORYSTĘ

Sprawy przybierają bardziej mroczny obrót w miarę jak wchodzimy w głąb tych informacji. David twierdzi, że poniższy artykuł dobitnie określa w jaki sposób postrzega nas Deep State, co oparte jest o jego osobiste doświadczenia: 

6/13: Insider ze struktur Facebooka zeznaje

https://aim4truth.org/2019/06/13/facebook-insider-confesses-all/

Amerykańska ustawa The U.S. Patriot Act pozwala armii na rozpatrywanie każdego Amerykanina jako potencjalnego terrorystę lub wrogiego wojownika o ile nie zostanie udowodniona niewinność. 

Każda osoba działająca w Internecie, który również został stworzony przez DARPę, jest postrzegana jako cybernetyczny terrorysta. 

Stworzenie systemu inwigilacji, wyszukiwanie celów, rozbrajanie oraz agresywne zdalne kontrolowanie każdego użytkownika Internetu, jest postrzegane przez formacje wojskowe jako ich praca.

Nienawidziłem tej idei od samego początku odkąd ją pierwszy raz usłyszałem. 

Osobiście nie pozwalam nikomu kogo kocham na używanie Facebooka …

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ODNOŚNIE KONTROLI UMYSŁU

W kolejnym wyciągu z artykułu David przytacza nam dodatkowe zeznania świadków odnoszące się do oczywistej kontroli umysłu, która była używana na Marku Zuckerbergu, by utrzymywać go na osiągnięciu celu: 

6/13: Insider ze struktur Facebooka zeznaje 

https://aim4truth.org/2019/06/13/facebook-insider-confesses-all/

Czasami przekonywaliśmy go, że cały projekt jest straszliwym błędem, jednak wystarczył jeden telefon “z góry”, by Mark z powrotem wchodził na wytyczoną dla niego ścieżkę. 

Prawdziwie patetycznym było obserwowanie Marka, który nie miał żadnej wolności działania, a tylko robił to co mu powiedziano.

Jednocześnie był on strasznie niezorganizowany i tak bardzo zamroczony w osobistym toku rozumowania, że nie był w stanie wykonywać żadnych czynności: prac domowych, zadań ze szkoły, projektów – dosłownie nic … 

Kolejny wyciąg z zeznań insidera wskazuje nam, że był on wystawiony na koncepty elit, które są potocznie wyznawane w Deep State: 

6/13: Insider ze struktur Facebooka zeznaje 

https://aim4truth.org/2019/06/13/facebook-insider-confesses-all/

W miarę upływu lat, Mark pożegnał się z przyjaźnią do Ameryki. 

Tak naprawdę to nienawidził on Ameryki i z dumą obnosił się odnośnie unikania płacenia podatków i oszukiwania Amerykanów, którzy w jego głowie byli po prostu zwierzętami. 

Mark wierzył, że jest istotą wyższego rzędu – ponad innymi ludźmi … 

Kolejny wyciąg z tych samych zeznań świadczy o wmieszaniu się i przekierowaniu projektu przez wysokiego rangą przedstawiciela wojskowego: 

Pewnego dnia Mark został wezwany do biura Summersa, znajdującego się w najstarszej części Uniwersytetu Harwardzkiego w Massachusetts, gdzie spotkał niespodziewanego faceta. 

Miał on na imię Andrew Marshall i był szefem Biura Wywiadu Marynarki Wojennej. 

Mark od samego początku był przerażony osobą Marshalla. 

Marshall kazał Markowi podpisać tajną umowę rządową oraz inne dokumenty bezpieczeństwa zanim wyjawił mu prawdziwą naturę tego, co pociąga za sobą wprowadzenie w życia harwardzkiego projektu Facebook. 

Zarówno Mark jak i Harwardzki Uniwersytet byli wykorzystani jako wylęgarnia pomysłów po to, by zatuszować projekt wojskowy, który w tym celu musiał się zasłonić jakąś korporacją … 

Kolejny fragment artykułu wymaga tego, by czytelnik zapoznał się ze wszystkimi szczegółami tam zawartymi. David zamieszcza go tylko po to, by uwypuklić fakt nadpisania portalu LifeLog Facebookiem. 

Chandler powiedział Markowi, że IBM Eclipse przygotowało program Michaela, według obietnicy, by dać Markowi zielone światło na zapoczątkowanie Facebooka na EclipseCON ’04 w San Francisco, zaraz po styczniowych odczytach na Harwardzie. 

Powiedział, że w planach było również możliwie najszybsze przetransferowanie wszystkich danych NSA z LifeLog na platformę Facebooka … 

Następny fragment przekazuje więcej szczegółów odnośnie ogromnego zakresu inwigilacji rządowej, dla których używane są Facebook i Google: 

Wcześniej wcale o tym nie mówiliśmy, jednakże, osobiście nie mogę dłużej siedzieć cicho. 

Muszę otwarcie powiedzieć o kryminalnym szpiegostwie Marka, którego dokonuje przy pomocy Facebooka, gdyż z dnia na dzień jest coraz gorzej. 

Treserzy Marka mówią mu, by pozwalał na coraz większą inwigilację nawet pomimo naruszenia procedur bezpieczeństwa i sprzedawał dane klientów pozwalając na szpiegostwo CIA, NSA, DIA, GCHQ, MI6 czy Pięciu Oczu (Five Eyes). 

Okłamuje tym Kongres, miesza się w wybory prezydenckie, pozwalając każdemu na dostęp do danych Facebooka i cenzuruje partie konserwatywne sprawiając, że platforma ta jest przeznaczona dla Demokratów. 

Jest również wiele innych zarzutów wystawionych przeciwko Facebookowi przez inne państwa, a także i przez Amerykę. 

Mark nie słucha ani mnie, ani nikogo innego odnośnie obłędu tej sytuacji. 

Wierzę w to, że jest on niezrównoważony psychicznie i nie jest zdolny do prowadzenia Facebooka … 

WYGRAJ AMERYKĘ DLA HILLARY 2016 LUB ZGIŃ PRÓBUJĄC   

Poniżej David przedstawia dłuższą wersję drażliwego cytatu, którym zaczyna się ten rozdział i odnosi się on do mieszania się w wybory prezydenckie 2016. 

Wygląda na to, że Facebook został przeznaczony na straty, jeśli oznaczałoby to wygraną Hillary w amerykańskich wyborach prezydenckich 2016. 

Dokładnie to samo obecnie jawi się być prawdą odnośnie YouTube dla tego, kto wystąpi w wyborach 2020. Zaraz przedyskutujemy to w poniższej aktualizacji. 

6/13: Insider ze struktur Facebooka zeznaje 

https://aim4truth.org/2019/06/13/facebook-insider-confesses-all/

Powiedziano Markowi, by wygrał Ameryką dla Hillary albo utopił całą platformę Facebooka próbując to zrobić. 

Popełnił zadziwiające błędy, które ukazały prawdę podstaw działania Facebooka. 

Nasze sekrety wypływały jeden po drugim jak tryskająca krew z zabitego świniaka. 

Cały czas starałem się przemówić do rozumu Marka, jednak on popadał tylko w większe obłąkanie, co sprawiało, że rozmowa z nim stawała się niemożliwa … 

Kolejny cytat nie jest aktualnie dużym zaskoczeniem i mówi o tym, że widocznie Mark wcale nie przejmował się tym, że w razie czego straci Facebooka. 

Ponoć zamiast stracić wszystko, miał stać się siedmiokrotnie bogatszy. 

Pewnego dnia uzmysłowiłem sobie to, że Mark Zuckerberg celowo dążył do unicestwienia platformy Facebooka. 

Powiedziano mu, że dostanie niezłą umowę za rządowe zarzuty przeciwko firmie i wcale nie będzie musiał płacić miliardowych kar pieniężnych. 

Umowa miała być podobna do tej antymonopolowej (z 1909r.), którą rząd zastosował w przypadku firmy Standard Oil. 

Rozbito ją na 7 mniejszych firm, z których każda stawała się tak potężna lub jeszcze większa niż pierwotna. 

Podział spółki na 7 mniejszych sprawił, że właściciele stali się siedmiokrotnie bogatsi … 

TRUMP [PRZY POMOCY SOJUSZU] ZWYCIĘŻA GLOBALISTÓW 

David podaje kolejne ustępy z artykułu, gdzie widzimy następne przykłady z drażliwych akapitów. 

Gdyby ten insider był skrajnym zwolennikiem Trumpa lub był LARPEM to oczekiwalibyśmy w kolejnych akapitach znacznie większych szczegółów niż tam podano. 

6/13: Insider ze struktur Facebooka zeznaje 

https://aim4truth.org/2019/06/13/facebook-insider-confesses-all/

Nie chcę pójść do grobu wiedząc, że nie zrobiłem nic, by odpokutować za moje grzechy za szerzenie tych kłamstw … 

Wierzę w to, że Mark robi wszystko co w jego mocy, by obalić Prezydenta Trumpa zupełnie tak, jak robił wszystko co mógł, by pomóc Hillary wygrać wybory. 

Jeśli Trump utrzyma się przy władzy, globaliści przegrają.

Mark jest prawdziwym globalistą, nie jest on już dłużej Amerykaninem. Nie ma on żadnego planu na przyszłość Facebooka, po prostu robi to co mu się powie. 

Nie podejmuje on samodzielnie decyzji – ani jednej takowej nie podjął. 

Obecna decyzja, by zniszczyć Facebooka od środka nie jest niczym innym jak tylko używaniem władzy treserów Marka w ostatnich godzinach ich rządzenia. 

Jeśli Trump wygra wybory 2020 to Facebook umrze. 

Jedynym pytaniem jest: Czy Trump postawi w stan oskarżenia Marka Fakerberga (specjalnie przekręcone nazwisko Zuckerberg) w związku ze zbrodniami, które popełnił? 

W kolejnych akapitach nasz insider ujawnia fakt, że każdy w zarządzie oraz w zespołach do spraw inwestycji rozumie czym ta firma tak naprawdę jest. 

Jako zaangażowany w Facebooka pracownik żądam, by Mark został zwolniony i wszystkie jego aktywa zostały mu odebrane ze względu na niekończące się kłamstwa mówione udziałowcom oraz użytkownikom Facebooka. 

Cały zarząd, firmy asekuracyjne oraz wszyscy inwestorzy instytucjonalni wiedzą o tajnych kontraktach z rządem, które wspierają tę firmę od samego jej początku, jednakże, większość udziałowców nie ma o tym pojęcia. 

(Facebook) jest własnością rządu, a także zarządzaną przez wojsko bronią operacji psychologicznych, która wymknęła się spod kontroli. 

Jest on używany w zdradzieckich i wywrotowych celach przeciwko narodowi amerykańskiemu … 

PISARKA PRZEMÓWIEŃ ZACZYNA MÓWIĆ

David dalej wskazuje na informacje pochodzące od kolejnego insidera, który będzie znany dla tych, którzy pracowali tam w 2004 roku. Ciągle można kupić książkę Katherine Losse i samemu zapoznać się z zawartymi tam informacjami. 

6/13: Insider ze struktur Facebooka zeznaje 

https://aim4truth.org/2019/06/13/facebook-insider-confesses-all/

Po tym jak była pisarka przemówień Marka i pracownica Facebooka miała dość jego kłamstw, napisała w 2004 książkę pt. “The Boy King”. Opisuje ona: 

Facebook kradnie dane osobowe i sprzedaje je. 

Tworzy “czarne” profile każdemu użytkownikowi i sprzedaje każdemu kto zapłaci cenę. 

Tworzy tajne pliki z kompromitującymi zdjęciami i udziela dostępu wszystkim rządowym agencjom, naruszając przy tym umowę podpisaną przez użytkowników, okłamując ich przy tym. 

Jest tam wbudowana tajna furtka oraz wpisane programy na “dzień zero” dla wojska. 

Prowadzi się tam wiele innych nieetycznych, niemoralnych i nielegalnych działalności. 

Czy Mark Zuckerberg (Greenberg) skwapliwie i intencjonalnie dał zgodę na te kryminalne i niekontrolowane przez nikogo działania?    

Możesz się założyć, że tak było. Ciągle to robi i z dnia na dzień jest coraz gorzej … 

Ostatnie szokujące doniesienia ujawnione z dossier Marka Zuckerberga wskazują na  to, że globaliści planują kontynuowanie wprowadzenia w życie komunistycznego systemu “kredytów socjalnych”, gdzie twoja zdolność do życia i śmierci lub jedzenia, lub zagłodzenia cię będzie zależało od tego jak daleko jesteś posłuszny. 

6/13: Insider ze struktur Facebooka zeznaje 

https://aim4truth.org/2019/06/13/facebook-insider-confesses-all/

Występowałem przeciwko niemoralnym i diabolicznym intencjom Marka od pierwszego roku naszych studiów na Harvardzie. 

Jedyne co zmieniło się od tamtego czasu to fakt, że Mark zrobił się jeszcze gorszy, a jego treserzy stali się tak bardzo wymagający, że zrzucają całego Facebooka do zsypu na śmieci i stwarzają Markowi okoliczności w których stanie się on jeszcze bogatszy i bardziej obłąkany. 

Jego następny projekt polega na systemie Erica Schmidta stworzonego dla Chin czyli socjalnej sieci kredytów, który kontroluje wolność każdego Amerykanina. 

Kiedy Facebook się załamie, wtedy nowe firmy zostaną automatycznie wyposażone w system kredytu społecznego Erica Schmidta o nazwie “Dragonfly”.  

Mark pragnie być taki jak Eric i kontrolować świat ze swojej wieży z kości słoniowej i doglądać depopulacji ziemi. 

Ten maniak wierzy w to, że jest “ponad rasą ludzką” i jest w rzeczywistości wyższą istotą wysłaną na Ziemię, by kontrolować masy. 

Z doświadczenia wiem, że tego typu postawa jest bardzo typowa dla gigantów technologicznych z Doliny Krzemowej i sprawia ona, że niedobrze mi się robi z tego powodu … 

W ostatnim ustępie artykułu insider zapewnia nas, że będzie bezpośrednio partycypował w nadchodzących rozprawach sądowych, co jeśli jest prawdą jest bardzo ekscytujące: 

6/13: Insider ze struktur Facebooka zeznaje 

https://aim4truth.org/2019/06/13/facebook-insider-confesses-all/

Osobiście jestem chętny, by zeznawać bez żadnego immunitetu świadka (koronnego) wraz z pełnymi konsekwencjami na jakie zasłużyłem i jakie po tym nastąpią za to, że wiedziałem o tych rzeczach i aż do teraz nie ujawniłem ich. 

Wiedziałem, że korupcja w Waszyngtonie DC jest tak wszechobecna, że nie miałem żadnych szans na publiczne wystąpienie bez narażenia się na szykany lub “sprzątniecie”, co już spotkało inne osoby. 

Sugeruję, by sędzia główny po prostu przeczytał ten list, przeprowadził dochodzenie, a następnie poprosił Marka Greenberga, by napisał choć jedną spójną linijkę kodu programu dla Facebooka. 

Jeśli tego nie zrobi to go zamknijcie. 

Ze wszystkim powyższym na uwadze nie zaskakuje fakt, że Zuckerberg najwidoczniej posiada “wyjście ratunkowe”, przez które będzie starał się uciec, jeśli nastąpi upadek Facebooka: 

3/8: Sala konferencyjna Marka Zuckerberga posiada tajne “wyjście ratunkowe”

https://www.foxnews.com/tech/mark-zuckerbergs-conference-room-has-a-secret-panic-chute-report-says

Zarządca i dyrektor główny (FB) Mark Zuckerberg jest oskarżony o bardzo wiele rzeczy, jednak najnowszy raport ujawnia szczegóły, jak bardzo ceni on sobie swoją prywatność i bezpieczeństwo – podobno posiada “wyjście ratunkowe” w jednej z sali konferencyjnych gigantów technologicznych. 

Dogłębne dochodzenie przeprowadzone przez człowieka biznesu, który przyglądał się praktykom bezpieczeństwa w firmie ujawnia, że Zuckerberg posiada wiele różnych metod na zapewnienie sobie bezpieczeństwa. Obejmuje to “straż pretoriańską”, która wchodzi na scenę wydarzeń na wypadek, gdyby ktoś z zatrudnionych starał się go fizycznie zaatakować podczas meetingu głównego zarządu). Ma on również wspomniane wcześniej “wyjście ratunkowe”. 

“Posiada on również ogromną salę konferencyjną z oddzieleniem szklanej, kuloodpornej ścianki tuż przy swoim biurku, gdzie znajduje się również przycisk “na ratunek”, pisze w artykule magazyn biznesowy. 

“Pośród pracowników Facebooka krążą bardzo poważnie traktowane plotki o tym, że posiada on również “wyjście ratunkowe” wraz z zespołem ewakuacyjnym, mającym za zadanie wyprowadzić go w pośpiechu w bezpieczne miejsce.

“Prawda na ten temat ciągle jest niejasna: Jedno źródło informacji twierdzi, że zostało poinstruowane o istnieniu tajemnej drogi ewakuacyjnej znajdującej się pod podłogą sali konferencyjnej, prowadzącej wprost na parking, jednakże, inne osoby mówią, że nic im o tym nie wiadomo”.  

Poniżej David przedstawia video, które z powodu szybkiego przebiegu powinno zostać oglądane kilkukrotnie. Dziwnym trafem dossier Facebooka (Zuckerberga), przyrównuje do rzekomego spotkania z 1991 roku, gdzie zadecydowano o przyszłości muzyki hip-hop. 

David odwołuje się do niedowierzania jakie może towarzyszyć ludziom odnośnie tego, co jest opisane powyżej, jednakże dostosowanie się do nowej rzeczywistości nigdy nie jest proste. 

David mówi, że stawienie czoła nowej rzeczywistości jest przez niego postrzegane jako ważny aspekt duchowości, który musi zostać opanowany. 

JAK MA SIĘ SPRAWA Z TĄ CAŁĄ DEPOPULACJĄ? 

W kolejnym paragrafie David opisuje w jaki sposób portale społecznościowe przyczyniają się do depopulacji Ziemi. 

Twierdzi on, że stworzono tutaj platformę całkowitego bezprawia, gdzie każdy może robić co mu się żywnie podoba. W naszym życiu mamy ustalone prawa odnośnie tego jak się zachowywać w: domu, pracy, parku czy na spotkaniach biznesowych. Wszystko to sięga jeszcze czasów Imperium Rzymskiego albo nawet i czasów Sumeru, gdzie nakreślono ogólne zasady postępowania. 

W świecie cybernetycznego wyścigu zbrojeń, portale społecznościowe stają się polem wojny, gdzie nie obowiązują żadne prawa. Psychopaci, narcyzi, dręczyciele i inne podobne im osoby pozostają bezkarne. 

Istnieją niezliczone przypadki ludzi popełniających samobójstwa lub będących naprowadzanych na wszczynanie przemocy w domu, która prowadzi następnie do morderstw. 

Każda śmierć wychodząca z portalów społecznościowych przybliża elity do “celu” jakim jest depopulacja Ziemi. 

WYNAJMOWANI AGENCI SIEJĄ NIENAWIŚĆ 

Kolejny akapit artykułu Davida jest wyciągiem z publicznego oświadczenia Corey’a Goode’a. David ostrzega ludzi, którzy zabierają się za tematy obnażające elity, by liczyli się z szykanami oraz ogromną falą nienawiści jaka ich dopadnie. Wszystko to jest rozprowadzane przez płatnych agentów działających w imieniu elit.  

Poniższe informacje są zaczerpnięte z dokumentów Snowdena. 

POCZĄTEK CYTATU 

artykuł Corey’a jest dostępny tutaj: https://spherebeingalliance.com/blog/response-to-false-allegations-and-multiple-failed-attempts-at-character-assassination.html

Niemalże totalna anonimowość internetowa sprawia, że pewni indywidualiści przedstawiają się jako ktoś kim naprawdę nie są. Działania takie mogą stworzyć niewyobrażalne zamieszanie i gniew u ludzi, którzy obrani są za cel ich ataków. 

Pomimo tego, że już w przeszłości mój zespół wskazywał na ten fakt, ponownie apeluję do was, abyście uważnie przeczytali klasyczny artykuł Glenna Greenwalda, który ukazał się podczas rewelacji Snowdena 24 lutego 2014 roku. Przynajmniej przeczytajcie poniższe cytaty.

W naszym artykule zobaczycie wiele zrzutów ekranowych z rzeczywistych dokumentów szkoleniowych z grupy Połączonych Sztabów Agencji Wywiadowczych ds. Zagrożeń (Joint Threat Research Intelligence Group, JTRIG)), które powinny być znacznie bardziej rozpowszechnione niż obecnie są. Niemalże każda strategia, która jest ukazana w tych dokumentach, była na mnie wypróbowana w niekończącym się i powtarzającym kręgu ataków pośród moich zwolenników i przeciwników.  

Artykułem źródłowym jest ten z tytułem.: W jaki sposób tajni agenci infiltrują i manipulują Internetem, oszukują i niszczą reputację?  https://theintercept.com/2014/02/24/jtrig-manipulation/

“Chcę skoncentrować się i rozwinąć nadrzędną sprawę jaka jest zawarta we wszystkich tych dokumentach, a mianowicie to, że agencje te podejmują wysiłki, by kontrolować, infiltrować, manipulować i wypaczać debaty online, a przez to naruszać bezpieczeństwo samego Internetu. 

“Pośród głównych i łatwych do zidentyfikowania taktyk JTRIG są: (1) wtłoczenie wszelkiego rodzaju fałszywych materiałów na strony internetowe po to, by zniszczyć reputację osoby docelowej; (2) używanie technik naukowych działania portali społecznościowych i innych metod, by manipulować wszelkie debaty online, a także przytłumić inne działania, by doprowadzić do pożądanego skutku. 

“By uzmysłowić sobie do jakiego ekstremum posunęły się te programy, po prostu rozważcie taktyki jakimi posługują się te agencje, by uzyskać swój cel: “operacje fałszywej flagi” (polegające na publikowaniu materiałów i niesłusznie przypisując je innym osobom), otwieranie blogów fałszywych ofiar (które udają ofiary osób docelowych, których reputację pragną zniszczyć), oraz publikowanie “negatywnych informacji” na różnych forach. 

Proszę zwrócić uwagę, że dokumenty szkoleniowe zostały rozprowadzone pośród państw należących do operacji “Pięć Oczu” – USA, Australia, Kanada, Wielka Brytania, Nowa Zelandia. 

Na YouTube możemy znaleźć film opisujący w jaki sposób rząd niszczy reputację ludzi: 

Szczerze proszę moich zwolenników o wycofanie się i nie atakowanie nikogo, co jest moją nadzieją na wspólne zażegnanie tego kryzysu i uniknięciu kłopotów. Wtedy wszelkie niewidzialne aktywa ludzkie staną się znacznie bardziej oczywiste, gdyż niemalże nigdy nie pokazują one swoich prawdziwych twarzy i nie używają nazwisk. Ogromna część tej operacji jest przeprowadzana pod przykrywką totalnej anonimowości. Ich największą nadzieją jest przekonanie ludzi do podchwycenie wszelkich argumentów, a następnie przekazywanie ich dalej (potęgując tym samym sianą dezinformację). 

Nawet jeśli zdołacie zidentyfikować płatnego agenta, to ponownie błagam was o nie nękanie go, nie grożenie ani nie zaczepianie go w jakikolwiek sposób. Wszyscy musimy być świadomi tego, że wszelkie te ataki wciągają w swoją sieć nie więcej niż 1% całego naszego audytorium i w większości nie przynoszą pożądanego skutku, jakim jest rozpowszechnienie tychże informacji. 

Corey Goode

KONIEC CYTATU

WARTE WASZEJ UWAGI

Na sam koniec David przytacza zakres prac oraz czas jaki poświęcił na omawianie Deep Statu. Mówi, że na scenie pojawił się w 1996 roku, a od 1999 aktywnie zaczął działać również przez Internet. 

Dalej pisze, że jest weteranem wojny forów i już dawno temu odkrył prawdę, że za nic w świecie nie wolno dawać żadnej pożywki “trollom internetowym”. 

Jedyne co przy tym osiągamy to nowe ataki lub nagła zmiana tematu wraz z ignorancją wysuwanych przez was argumentów obnażających ich absurdalne zarzuty.

Jeśli ktokolwiek pragnie przekierować swoją uwagę na opinie innych na temat Davida, to zobaczy wtedy tysiące artykułów z pomówieniami pod jego adresem.  

Całkiem możliwe jest uodpornienie się i ignorowanie tychże opinii, jednakże jest to umiejętność, którą nabywa się wraz z praktyką. Nieszczęśliwie wielu ludzi nie posiada odpowiednich narzędzi, by wyrobić w sobie taką umiejętność.

W następnym rozdziale przejdziemy bezpośrednio do zakazanej historii omawiającej sojusz międzynarodowy działający w celu obalenia obłąkanych elit. 

Jest to historia, którą David śledzi od 2007 roku i uzyskuje informacje od 2009 roku. Z przyjemnością przedstawimy wam w kolejnej części postęp jaki został dokonany.

Jak zwykle dziękujemy Wam za uwagę i zapraszamy do kolejnej części, która ukaże się niebawem.  

Życzymy Wam owocnego poszukiwania prawdy. 

Zespół „Kosmicznego ujawnienia”. 

Total Page Visits: 5727 - Today Page Visits: 4