W zasadzie to nie wiem od czego zacząć pisanie tego artykułu. Zacznę może od tego, że od czasu kiedy zacząłem pisać to mam przypływ różnych dziwnych sytuacji, które starają mi się to z całych sił uniemożliwić.

Przypomina mi to trochę jeden z epizodów Animatrixa, w którym biegacz próbuje się wyrwać z niewoli i agenci robią wszystko aby pozostał on w niewoli. Moja psychika wyrywa się z takiej niewoli każdego dnia. Kiedy wydaje mi się, że jestem już bliżej tym bardziej życie codzienne mnie „dojeżdża”.

Ale do rzeczy. Napisałem, że nie wiem od czego zacząć pisanie tego artykułu bo wydarzyło się od mojego ostatniego wpisu tak dużo, że trudno to wszystko pomieścić w głowie a tym bardziej zawrzeć w jednym artykule. Lektura nie będzie krótka, ale mam nadzieję, że rzeczowa i Ci co rozumieją skalę problemu z jakim się obecnie mierzymy zrozumieją. Pojawiła się taka uwaga ze strony jednego z czytelników, żeby artykuły pisać częściej i krótsze. Chciałbym bardzo, ale nie jest to możliwe bo najzwyczajniej w świecie mam na to za mało czasu. Zebranie tego wszystkiego zajmuje już samo w sobie bardzo dużo czasu, zmotywowanie się żeby o tym napisać to kolejna rzecz a na koniec pozostaje kwestia tłumaczeń.

Tych newsów jest tak dużo, że postarałem się wybrać tylko te co ciekawsze. Jak macie coś interesującego to wysyłajcie w komentarzach.

Zaczynamy.

1. PRÓBA KNEBLOWANIA UST Q.
Jak na każdego patriotę przystało pierwszy mój codzienny kontakt z telefonem zaczyna się od sprawdzeniu tego co opublikował Q. Wczoraj zauważyłem, że strona www.qmap.pub przestała w części działać. Strona rzekomo miała problem z przeciążeniem. Faktem jest, że ilość odwiedzających każdego dnia sięga już 100 000! To bardzo dużo. Początki były skromne bo pamiętam ilości rzędu 3-5 tysięcy a raptem w ciągu 2-3 miesięcy jest ich aż tyle. Gdyby był to atak DDOS to pewnie strona przestałaby zupełnie działać. Nie w tym jednak rzecz. Otóż okazuje się, że w nocy Reddit całkowicie skasował forum Great Awakening https://www.reddit.com/r/greatawakening/ oraz genialne wpisy SerialBrain2, który dekoduje wpisy całej drużyny Q, Trumpa i Deep State’u https://www.reddit.com/user/serialbrain2 Jeśli nie znacie War Drummera, który czyta wpisy SB2 to koniecznie obejrzyjcie jego filmy https://www.youtube.com/user/spboutfd/videos

Na kanale tym pierwszym forum średnio dziennie przybywało od kilkuset do ponad tysiąca osób dziennie w ostatnich dniach. Stało się to olbrzymim zagrożeniem dla DS. O ile dobrze pamiętam to ostatnia liczba to było coś ponad 70 000 forumowiczów. Codziennie nowe wątki, cenne komentarze, nowi ludzie angażujący się w ruch. I nagle ciach. Wycięli Reddita. Byłem ciekawy kiedy to się stanie. Przypuszczałem, że może do tego dojść dlatego, że cała ta afera z banowaniem Alexa była od samego początku mocno podejrzana.
Najpierw rzekomy atak na jego infowars, potem ban youtube’a, facebook’a i twitter’a. Do tego doszedł jeszcze itunes i linkedin. Mogłem pomylić kolejność, ale mniejsza o to. Dla mnie AJ jest już całkowicie skompromitowany. Q dawał nam do zrozumienia, że stoi za nim Mossad i wiele znaków na niebie na to wskazuje. Odwracano naszą uwagę od rzeczy ważnych a tym ruchem przygotowano nas na to, że usunięcie forów na Reddicie, na których było głośno o Q nie będzie czymś zadziwiającym. Pamiętam jak kilka miesięcy temu na twitterze zrobiło się gorąco kiedy Alex odczytał pismo swoich prawników na temat Pizzagate. Dla mnie jest on skończony, koniec kropka. Pamiętaj, że wchodząc na infowars tracisz swoją cenną energię a oni są mistrzami w jej drenażu.

Jeśli Q to tylko „teoria” to o co tyle hałasu? Reddit tłumaczy się tym, że forum złamało regulamin, ale jakoś nie przeszkadzało im to przez wiele miesięcy? Jak to możliwe? Musieli przygotować grunt pod ten ruch. Ale jak wiadomo internet to nie próżnia i szybko przenosimy się na https://voat.co/v/theawakening SerialBrain2 już tam jest, ale nie może publikować postów bo nie osiągnął pewnego pułapu. Wkrótce możemy się spodziewać tam jeszcze większego ruchu niż na reddicie. Uważam, że jest to tylko teraz kwestią czasu.

Ruch, na który zdecydował się DS jest zupełnie nie przemyślany. Q wielokrotnie powtarzał nam, że ci ludzie są głupi. To są głupie ruchy. Ale oni nie mają już wyboru. Wyobrażacie sobie jaka informacja poszła teraz w świat? Ściągają na siebie światła wszystkich reflektorów. Nawet jeśli ktoś uważał Q za zwykłą teorię konspiracyjną to właśnie pomogli się mu obudzić. Mogę nie zgadzać się z czyjąś opinią, ale w czym przeszkadzały te fora na Reddicie? Otóż chodzi o to, że ludzie o tym rozmawiali. Niekoniecznie tylko o Q, ale o całym DS a oni tego bardzo nie chcą. Bardziej niż nam się wszystkim wydaje.

Cały ten ich nieprzemyślany ruch z Redditem przypomina mi operację fałszywej flagi. Przypomnijcie sobie ile razy na wiejskiej przechodziły różne ustawy a w mediach szalała jakaś awantura albo mało znacząca afera. Pamiętacie „szaleńca” froga, który szalał po stolicy szybkim samochodem? O ile pamiętam w tamtym czasie coś się działo w sejmie. Takich sytuacji było dużo. Oni zawsze tak robią. Odwracają naszą uwagę a potem ciach i nie ma odwrotu. Ktoś tam krzyczy, że coś się działo w sejmie, ale kto by go słuchał? Wiadome jest, że stacje typu TVN, Polsat czy TVP to jedna sitwa i grają do jednej bramki.

https://www.theverge.com/2018/9/12/17847186/reddit-qanon-milliondollarextreme-ban-sam-hyde

https://nypost.com/2018/09/12/reddit-bans-qanon-conspiracy-theory-forums/

https://www.nbcwashington.com/news/business/Reddit-Bans-Qanon-Great-Awakening-Subreddits-493096041.html

https://www.washingtonpost.com/news/the-intersect/wp/2018/09/12/reddit-bans-r-greatawakening-the-main-subreddit-for-qanon-conspiracy-theorists/?utm_term=.b5bfb2317537

https://slate.com/technology/2018/09/reddit-banned-qanon-conspiracy-theory-message-boards.html

https://www.newsweek.com/qanon-great-awakening-subreddit-conspiracy-theory-q-anon-latest-storm-1119060http://thehill.com/policy/technology/406344-reddit-bans-qanon-subreddit

https://www.engadget.com/2018/09/12/reddit-bans-qanon-communities/

https://motherboard.vice.com/en_us/article/7xj989/reddit-bans-the-greatawakening-subreddit-responsible-for-mainstreaming-qanon-conspiracy-theories

http://nymag.com/selectall/2018/09/reddit-bans-major-qanon-message-board-r-greatawakening.html

Czy widzicie jakie tytuły o tym napisały? Wszystkie w tym samym czasie! Cóż za doskonale skoordynowana akcja! No cóż, dla niedowiarków polecam film https://www.youtube.com/watch?v=_fHfgU8oMSo

Jeśli nie widzicie w tym skoordynowanej akcji a jedynie czysty przypadek, że te wszystkie stacje telewizyjne mówią jednym głosem to niestety, ale na to jest tylko jeszcze jedno lekarstwo. MOAB! (Mother of All Bombs)

Acta przeszła więc próbują już nam na siłę zamknąć usta w każdy możliwy sposób. Jedyna obrona przed tym to MOBILIZACJA patrioci! Każdy z was ma do wykonania określoną pracę, do roboty bo czas nagli.

Kolejnym krokiem kneblowania ust będzie zamknięcie kanałów na Discordzie, na których rozmawia się na temat Q i DS.

Proszę Was, niech ktoś założy kanał na Discordzie. Ja nie mam na to czasu a moderowanie to praca na pełen etat.

Q od wielu miesięcy mówi nam, że ataki na ten ruch tylko się zwiększą i tak też się dzieje. Cenzura osiąga apokaliptyczne rozmiary bo zaczyna dotykać zwykłych użytkowników a nie tylko mocne głosy. Jack Dorsey CEO Twittera powiedział, w senacie, że wyciszyli 600 000 osób. Ale moim zdaniem jest ich znacznie więcej.

Q sugeruje nam, że Ci którzy stoją za tymi atakami to są naziści z krwi i kości. NWO to nie jest New World Order tylko Nazis World Order co sugeruje, że II wojna światowa nigdy się nie zakończyła. Przybrała inną formę i trwa do dzisiaj tyle tylko, że jej zasięg dzisiaj jest globalny a nie lokalny. Stworzyli nam system kontroli totalnej i pętla na naszej szyi się tylko zaciska.

 

2. „Rats running” – panika w DC.
Q mówi nam, że szczury w Waszyngotnie biegają a w zasadzie są w panice. W ostatnich postach Q wskazywał na konkretne nazwiska takie jak Bruce Ohr, Yates, Lynch, Comey, Strzok, Baker. Wygląda na to, że wszystkie te osoby zaczynają ratować swoją skórę a jak wiadomo w panice pojawiają się błędy, zdrada, zeznania. Ci ludzie są głupi. Trochę to wygląda tak, że doprowadzono do wrzenia w szeregach agentów DS i cała ta gra toczy się za kulisami a my widzimy tylko cienie zamiast całych postaci. Po pewnych ruchach widać jednak o co toczy się stawka i że jest to gra na śmierć i życie. Zresztą Q wielokrotnie powtarzał, że ta wojna jest prawdziwa i toczy się pod powierzchnią. W interesie mediów głównego ścieku nie leży raportowanie o tych wszystkich sprawach. Ale przyjdzie taki moment, że zostaną do tego zmuszeni.

3. FISAGATE.
Ci, którzy śledzą Q od początku wiedzą, że cała ta zorganizowana zmasowana akcja przeciwko legalnie wybranemu prezydentowi ma tylko jeden cel. Usunięcie go z urzędu. Nie dali mu nawet jednego dnia wytchnienia. O czymś to świadczy, prawda?

FISA czyli „ Foreign Intelligence Surveillance Act” to https://panoptykon.org/wiadomosc/fisa-podstawa-prawna-prism-w-pytaniach-i-odpowiedziach 

Wiemy, że to Hillary i spółka prawdopodobnie współpracowali z zagranicznym wywiadem mając na celu zinfiltrowanie całej kampanii Trumpa i niedopuszczenie do jego wyboru na prezydenta. To się nie udało.

Q mówi o tym, że MOAB czyli Mother Of All Bombs https://pl.wikipedia.org/wiki/GBU-43/B_MOAB ma wkrótce wybuchnąć na świecie i okaże się, że król jest nagi. Czekamy na publikację dokumentu FISA, z którego ma jednoznacznie wynikać, że Trump i cały jego zespół był szpiegowany przez Obamę i wtedy urzędującą administrację. Może wtedy zamkną się usta sceptykom.

Oczywiście w świecie Q dzieje się znacznie więcej i zachęcam Was do samodzielnych poszukiwań.

4. ATAKI NA TRUMPA PRZYBIERAJĄ NA SILE.
Zerknijcie na wpis nr 2135 https://qmap.pub/ Nie mogę Wam wszystkiego podawać na tacy. Musicie sami drążyć i rozsiewać informacje!

Q we wpisie 2125 zadaje nam pytanie po czym można rozpoznać, że coś dużego nadchodzi?

Ataki rosną z każdego kierunku. MOAB pojawił się już kilka miesięcy temu. Różni obserwatorzy wieszczyli upublicznienie filmu, z HRC w roli głównej jak morduje dziecko, ale póki co nie miało to miejsca. Zanim Julian Assange został „odcięty” od dostępu do internetu i świata ogólnie to w jednym z wpisów był zawarty pewien ciąg znaków, który sugeruje, że to wideo faktycznie istnieje.

Ponoć zostało ono znalezione na laptopie Anthonego Weinera w folderze o nazwie „Insurance” – ubezpieczenie. Zobaczymy, czas pokaże. Osobiście jestem przekonany, że tego typu materiały muszą istnieć dlatego, że religią tych tzw. elit jest satanizm i na 100% te rzeczy są nagrywane po to żeby taka np. Pani HRC miała zamknięte usta i wykonywała rozkazy. Pamiętajcie, że nie jest ona na samej wierchuszce władzy i też komuś podlega.

5. PAPIEŻ PORÓWNUJE WHISTBLOWERA DO SZATANA!
Były nuncjusz apostolski, arcybiskup Carlo Maria Vigano oskarżył pewną liczbę prałatów o tuszowanie skandali na tle seksualnym (PEDOFILSKIM). Znowu mamy w roli głównej kardynała Theodor’a McCarrick’a, który według nuncjusza został przez Franciszka zrehabilitowany i jego strefa wpływów wzrosła. Papież porównał w politycznie obrzydliwy sposób zachowanie Pana Vigano do szatana.

Ostatnio oglądałem film Spotligh https://www.filmweb.pl/film/Spotlight-2015-723550 Jest to film, którego głównym celem jest wygładzenie wizerunku Kościoła w związku z aferami pedofilskimi w USA. Film pokazuje w „zjadliwy” sposób, że pedofilia nie jest czymś bardzo złym. Owszem, mówi się w nim, że jest to zjawisko w Kościele powszechne (6% księży to pedofile), ale nie mówi się w nim o sprawach fundamentalnie ważnych! W filmie wystąpiły bardzo znane twarze więc ogląda się to względnie „przyjemnie” patrząc na walory kinematograficzne bo film zrealizowany jest nieźle. To właśnie wzbudza moją czujność bo jak widzę coś takiego to od razu zapala mi się czerwona lampka. 
Więcej na ten temat przeczytacie tutaj https://www.breitbart.com/big-government/2018/09/11/pope-francis-compares-vatican-whistleblower-satan/

Pod artykułem jedyne 3000 komentarzy :).

6. DEPARTAPEMNT SPRAWIEDLIWOŚCI OTWIERA ŚLEDZTWO PRZECIWKO MEDIALNYM GIGANTOM.
W końcu! https://ilovemyfreedom.org/doj-set-to-open-probe-into-social-media-giants-for-anti-conservative-bias/

7. MARK PARKER CEO NIKE LUBI DZIWNĄ SZTUKĘ I UNIKA PODATKÓW.
https://www.cbc.ca/news/business/nike-tax-avoidance-tax-loophole-netherlands-bermuda-1.4380596

8. TWITTER MÓWI, ŻE TRUMP MOŻE ZOSTAĆ ZBANOWANY.
Zwariowali do reszty. Taki ruch zakończy żywot Twittera tak samo jak umarł kiedyś myspace. Czekamy na ten dzień! https://www.politico.com/story/2018/09/04/twitter-trump-kicked-off-766101

9. TOMASZ SEKIELSKI CHCE ZROBIĆ FILM O POLSKICH KSIĘŻACH PEDOFILACH.
https://patronite.pl/sekielski

10. MONSTANTO STRZEŻ SIĘ!
Prawnicy zaangażowani w proces przeciwko Monstanto w Californi twierdzą, że mają „wybuchowe” dokumenty przeciwko Monstanto i że jest to tylko wierzchołek góry lodowej. 
https://www.zerohedge.com/news/2018-09-07/bayer-beware-lawyers-claim-have-explosive-monsanto-documents

11. 6 ELEKTROWNI ATOMOWYCH NA TRASIE HURAGANU.
DS jest w panice. Uważam, że za pomocą broni typu HAARP są w stanie manipulować pogodą i tworzyć różne zagrożenia pogodowe. Dziwnym zbiegiem okoliczności ma to miejsce akurat teraz kiedy atak na Q przybrał bardzo na sile. https://edition.cnn.com/2018/09/12/us/nuclear-plants-hurricane/index.html


12. TWÓRCA RUCHU #WALKAWAY BRANDON STRAKA ZBANOWANY PRZEZ FACEBOKA.
Cenzury ciąg dalszy https://www.dailydot.com/layer8/walkaway-founder-suspended-facebook/


13. ILUZJA WYBORU.

Czekam na analizę jakiegoś polskiego Patrioty, który rozwinie moje myśli i wzbogaci o porządne dane historyczne. Interesuje mnie konkretny przegląd nazwisk ludzi, których wymieniłem w tym artykule na przestrzeni ostatnich kilku prezydentów.

Wybaczcie, że do niektórych wpisów dałem tylko krótki komentarz, ale czas nagli.

Kamil@QAnon

Total Page Visits: 4706 - Today Page Visits: 5