https://www.simonparkes.org/post/robert-david-steel-simon-parkes-and-charlie-ward

Witajcie,

poniżej przedstawiamy Wam skróconą wersję rozmowy pomiędzy trzema osobami wypowiadającymi się na temat tego, co wydarzyło się we wtorek 6-go stycznia, w stolicy USA Waszyngtonie DC.
Proszę pamiętać, że jest to wyciąg z tej rozmowy i wszelkie mało znaczące wstawki do ich konwersacji zostały pominięte.
Miejmy nadzieję, że Simon Perks ma rację i Prezydent Trump utrzyma swoje stanowisko na następne 4 lata.

Życzymy Wam wszystkim optymizmu, pogody ducha w tym przełomowym czasie.

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

 

Rozmowa Simona Parkesa, Roberta Davida Steela i Charlie Warda 7 stycznia 2021

Trzy pytania od Roberta Davida Steela, które są bardzo ważne:

1. Co wydarzyło się wczoraj?

2. Co wydarzy się od teraz do 28 stycznia?

3. Kto będzie uczestniczył w inauguracji 29 stycznia?

Charlie Ward, pytanie 1:

Była to solidnie zastawiona pułapka, która miała bardzo dynamiczny przebieg.

Wiedzieli, że korupcja ze strony Sorosa, Billa Gatesa, Obamy i fundacji Clintonów jest ogromna, i chciano się dowiedzieć skąd ona tak naprawdę wychodzi. Okazuje się, że wychodzi ona z Watykanu.

Kolejną pułapką, jaką tam zastawiono, był szturm na budynek. Grupa wspierająca Trumpa wykazywała się nastrojami pokojowymi, jednak pośród tłumu była grupa ludzi z ANTIFY.

Była tam też w budynku grupa popierająca Trumpa, której udało się przejąć pewną liczbę laptopów, na której jest ogromna ilość dowodów. Nancy Pelosi tak szybko ewakuowała się z budynku, że musiała zostawić tam swój laptop.

Drużyna Trumpa jest teraz bardzo szczęśliwa, gdyż weszli w posiadanie ponad 10 laptopów zostawionych na biurkach.

Robert David Steel:

Słyszałem ze swoich źródeł, że nalot Sorosa na Bank Centralny Anglii był czarną operacją, która miała za cel uzyskać pełne fundusze dla niego, jako agenta korony angielskiej, by przeprowadzić rewolucję marksistowską. Nie tylko uważam, że Soros jest zdrajcą Ameryki, ale także uważam, że Anglia stoi za tym wszystkim.

Simon Parkes, Pytanie 1:

Ten sam zespół, który postawił na drodze do Kalifornii ogromnych rozmiarów znak drogowy z napisem “Trump”, ten sam zespół skonstruował ogromny krzyż. Tak jak Charlie powiedział, były to tajne operacje nie po to, by rozpętać falę przemocy, ale po to, by zdobyć dalsze informacje.

Wszystkie laptopy, które dostały się w ich ręce były takiego samego typu z odpowiednimi indywidualnymi kodami dostępu. Na drzwiach do poszczególnych gabinetów napisano pewne teksty, które miały za zadanie odwrócenie uwagi. Na drzwiach Nancy Pelosi również coś napisano. Była to więc zorganizowana operacja odwracająca uwagę. Kolejnym pokazem było zabicie tych ludzi, czy to była operacja czarnych czy białych kapeluszy, tego nie wiadomo. Bardzo dużo tam się działo.

Największym problemem było to, że rząd włoski w pierwszy dzień świąt użył serii satelitów o nazwie Leonardo da Vinci, które przypisane są Watykanowi. Satelity te, mimo że pozornie należą do rządu włoskiego, ale tak naprawdę są własnością Watykanu. To właśnie w ten sposób zaszyfrowane informacje mogły być przekazywane globalnie w czasie rzeczywistym.

Dla ludzi, którzy nie rozumieją tego, trzeba przypomnieć, że Włochy należą do NATO i z tego też powodu członek tej grupy nie może dopuścić się takiego czynu.

Jest to coś, co całkowicie zmienia postać rzeczy. Rząd włoski mógł to zrobić, ale nieważne czy to były Chiny, czy Rosja, to wszystko zmienia postać rzeczy, a ma to też związek z bankami i innymi sprawami. Zgadzam się ze wszystkim co Charlie powiedział.

W tej sytuacji Trump musi spróbować każdej możliwej opcji, by później nikt nie mógł mu zarzucić, że czegoś nie dopatrzył.

Wiem, że Trump udał się do bazy woskowej do Teksasu i wiem z pewnością, że odbywa się tam bardzo intensywna konferencja mająca na celu zadecydowanie co będzie dalej?

Robert David Steel:

O godz. 13:00 będę przeprowadzał wywiad z Cinty McKinny, by przedyskutować fakt, że jest to tajna operacja NATO o nazwie Gladio, w całości opłacona przez UK, z udziałem Francji i Niemiec.

Militarny Konglomerat Przemysłowy jest tym, który używa NATO jako narzędzia, by obalić prezydenta (Trumpa).

Simon Parkes, Pytanie 2:

Jeśli osoby stojące przy prezydencie Trumpie są wiarygodne i nie porzucą go, to zostanie wydana dyrektywa i wprowadzony zostanie stan wojenny, by aresztować ludzi Bidena i doprowadzić ich przed wymiar sprawiedliwości. Wtedy oczywiście Trump będzie inaugurowany. Jak widzisz zmieściłem się w 3 minutach (śmieje się).

Robert David Steel:

Dokładnie tak, ale jeśli chcecie umieścić te filmy w Internecie to użyjcie BitChuta, bo YT niebawem znowu wprowadzi zaćmienie. Charlie, ostatnie słowo na temat tego, co się wydarzy pomiędzy teraz a 28 stycznia?

Charlie Ward, Pytanie 2:

Jest bardzo jasne, że Donald Trump ma wszystkie asy w rękawie, a wcale jeszcze nie użył nawet słabszych kart, dlatego że wcale nie musiał.

Te asy oznaczają rozporządzenie o insurekcji oraz to, że stoi za nim wojsko.

Ma on również 3 argument, czyli proszę zwrócić uwagę na rozpoczęcie wojny biologicznej (odniesienie do koronawirusa), która podpada pod zbrodnie na ludzkości.

Jest wiele dróg, które prowadzą go do celu. Posiada on kilka dobrych opcji i na razie decydują, którą użyć. Jego milczenie jest tak naprawdę torturowaniem swoich oponentów. Niebawem na światło dzienne wyjdą wszystkie szantaże na politykach, oskarżanych o pedofilię i zbrodnie na ludzkości. Te informacje zostaną upublicznione w ciągu kolejnych 20 dni.

Na końcu filmu rozmawiają o książce na temat pedofilii, która została wydana dzisiaj, co też nie jest przypadkiem. Książka ta zawiera imiona i nazwiska zaangażowanych w to osób.

Linki uzupełniające:

Info24h – Od kilku dni krążą informacje że Biden został… | Facebook

http://www.imagebam.com/image/28f8d21366104141

https://www.simonparkes.org/blog

Wiadomości z 09.01.2021 Fox News

 

Total Page Visits: 8991 - Today Page Visits: 2