Naszym zadaniem jest kontrolować to o czym ludzie myślą – Mika Brzeziński.

Opis – Nazwisko tej Pani nie jest przypadkowe. Jest ona córką Zbigniewa Brzezińskiego, którego przedstawiać nie trzeba. Media kontrolują naszą percepcję i mówią nam co mamy myśleć. Wyłącz telewizję i zacznij myśleć samodzielnie!

Aktualne posty Qanona znajdziesz tu http://www.qmap.pub a dowody na prawdziwość Q tutaj http://www.qproofs.com

3 uwagi do wpisu “Naszym zadaniem jest kontrolować to o czym ludzie myślą – Mika Brzeziński.

 1. ElKa

  Ha! Niechcący babie się wymknęło! Że to media mają kontrolować co ludzie myślą. LUDZISKA KOCHANE – Włączamy logiczne myślenie i wyłączamy TV !

 2. Trójprzymierze

  FOZZ – Matka Wszystkich Afer w Polsce. Potrzeba było Donalda Trumpa na stanowisku prezydenta, aby w końcu, po 12 latach jej „mózg” – Dariusz Przywieczerski – został zwrócony do Polski. Luksusowe i beztroskie życie na Florydzie zapewniła mu podobno współpraca z CIA. Próby wyśledzenia kanałów wyprowadzenia publicznych pieniędzy przez gangsterów z peerelowskich służb pociągnęły za sobą kilka trupów.

  A’propos mediów, oficjalnie Przywieczerski nabył w 1994 roku 20% akcji telewizji Polsat, był też wydawcą „Trybuny”. Nieoficjalnie, ukradzione z FOZZ pieniądze umożliwiły powstanie prywatnych mediów w PL, które nadawały ton ówczesnej, neoliberalnej narracji.

  Kto stoi za założycielem Polsatu, człowiekiem o kilku nazwiskach i kilkunastu paszportach? Jak to się stało, że dla tej telewizji zwolniono wojskowe częstotliwości? O tym nie przeczytacie w Wikipedii.

  Krótki film o FOZZ: https://www.youtube.com/watch?time_continue=278&v=CFrKi3Ixm3Q

  Cejrowski o Kulczyku, “deep state” i prywatyzacji: https://www.youtube.com/watch?v=TvwMFeMK6ME

  PL + USA + SBA = Trójprzymierze

 3. Dorota

  Nie oglądam TV od kilku lat i jestem szczęśliwsza 🙂 Po za tym mam się inny ( własny ) wgląd na to co się dzieje wokół nas

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.