Drodzy Czytelnicy

Pewien bardzo aktywny na Internecie Pan przekazał mi swoje przemyślenia. Zaintrygowały mnie one na tyle, że poprosiłem go, by ujął to w serii artykułów co niniejszym czyni. Zapraszam do bardzo ciekawej lektury i czekamy na kolejne. BRAWO KAMIL!

Witam Was wszystkich serdecznie w pierwszym moim artykule z zebranymi różnymi informacjami w tym (a może przede wszystkim) na temat Q.

Pamiętajcie żeby do prezentowanych tu informacji podchodzić z dystansem ponieważ w sieci jest olbrzymia ilość dezinformacji. W komentarzach dzielcie się tym co znaleźliście i mobilizujcie innych do robienia swoich własnych poszukiwań. To bardzo ważne w dzisiejszych jakże ważnych czasach. Żyjemy w przełomowym okresie gatunku ludzkiego i nie możemy sobie pozwolić na chwilę wytchnienia. WWG1WGA!

Jesteśmy pierwszą linią oporu i to na nas spoczywa obowiązek informowania innych o tym co się obecnie dzieje a jak wiecie dzieje się niesłychanie dużo.

Jeżeli nie znacie języka angielskiego to koniecznie zainstalujcie do przeglądarki wtyczkę https://www.matetranslate.com/ Tłumaczy dość dobrze, przy czym pewnych rzeczy trzeba się domyślać. Jeżeli mate się nie sprawdzi to korzystajcie z tego tłumacza https://www.deepl.com/translator 

Rozpoczynamy zatem naszą podróż przez Króliczą Norę! Follow The White Rabbit!

1. Satelity i serwery przejęte!

Chyba najważniejszą informacją sprzed kilku dni jest ta mówiąca o tym, że część satelitów należących do CIA została wyłączona i Brytyjskie służby (a prawdopodobnie nie tylko Brytyjskie https://en.wikipedia.org/wiki/Five_Eyes) zostały odcięte od serwerów należących do NSA. 

Q w kilku postach napisał, że SNOW WHITE 3, 4, 6 i 7 są offline. Snow White to nazwa kodowa sieci serwerów, które zostały utworzone w latach siedemdziesiątych przez IBM. Część serwerów z bliżej nie określonego powodu nadal funkcjonuje. Spekuluje się, że są one potrzebne „Białym Kapeluszom”. Może być również i tak, że serwery te nie mogły być wyłączone bo nie posiadano do nich dostępu. Czas pokaże.

https://www.networkworld.com/article/2212166/lan-wan/snow-white-and-the-seven-dwarfs.html

Serwery te znajdowały się/znajdują nadal w firmach takich jak Burroughs (prezes odszedł na emerytuję 30.04.2018), Univac, NCR, Control Data Corporation, Honeywell (vice prezydent Jennifer H. Mak zrezygnowała z pełnienia swojej funkcji 19.06.2018), GE (prezes Jeffrey Immelt przeszedł na emeryturę końcem grudnia 2017, członek zarządu Lowell McAdam zrezygnował z pełnienia swojej funkcji 01.09.2018 oraz CCO Deirdre Latour zrezygnował 14.02.2018 ) i RCA.

W kolejnych postach dowiadujemy się, że satelity z „tajnego” programu należącego do CIA o nazwie CORONA 1, 4, 8 i 16 zostały prawdopodobnie dezaktywowane. Satelity te były/są wyposażone we wszelkiego rodzaju urządzenia szpiegowskie, których celem było nasłuchiwanie, wykonywanie zdjęć, przesył danych). 

https://kosmonauta.net/2012/09/corona-program/ 

https://en.wikipedia.org/wiki/Corona_(satellite)

Do czego służyły te satelity i serwery? Nie ulega wątpliwości, że Deep State musi się ze sobą komunikować, ale czy akurat do tego były wykorzystywane te satelity? Tego nie wiemy, ale z postów, które publikuje Q możemy wywnioskować, że zostali oni odcięci od informacji. Czy to dobrze? Jasne że tak! Świetny film pokazujący o co chodzi z tymi satelitami i serwerami https://youtu.be/sbQRdt546xk 

Zauważyłem, że po śmierci Johna McCaina (w języku Q – NO NAME) znacząco przyspieszył zrzut informacji na 8chanie https://8ch.net/patriotsfight/res/62.html#176.

Wpisów jest znacznie więcej i jest to zauważalne dla wszystkich śledzących Q od początku. Od Q dowiadujemy się, że John McCain był główną postacią odpowiedzialną za tworzenie ISIS. Zachęcam do weryfikowania tych informacji na www.qmap.pub i w innych miejscach w sieci.

2. Lionel w Białym Domu.

A tak naprawdę Michael Lebron z kanału https://www.youtube.com/user/LionelY2K/videos pojawił się ostatnio w Białym Domu o czym możecie przeczytać w znanym i zbrukanym szmatławcu jakim jest CNN https://edition.cnn.com/2018/08/25/politics/donald-trump-qanon-white-house/index.html

Lionel posiada oficjalnie ponad 211 271 subskrybentów (na dzień 04.09.2018). W środowisku Q jest on postacią bardzo cenioną za specyficzny humor i bardzo dużą wiedzę. Jest uznawany za „teoretyka konspiracyjnego” (teoria spiskowa to termin ukuty przez CIA żeby zamknąć usta co bardziej dociekliwym). Jego głos zatem jest bardzo doniosły i wielu ludzi śledzących Q ogląda jego filmy i analizy. Polecam jego kanał choć sam za nim wybitnie nie przepadam. Uważam, że są inne równie dobre kanały. Nie zmienia to jednak faktu, że pojawił się on w Białym Domu. Przypadek? Q – Lionel – Trump? Nie wydaje mi się, ale cóż, zawsze mogę się mylić. A czy Ty uważasz, że to przypadek? Podaj statystyczne prawdopodobieństwo, że Trump nie jest świadomy tego kim jest Lionel :).

Napisałem, że oficjalne statystyki podają taką liczbę, ale jak dobrze wiemy z projektu Veritas (https://www.projectveritas.com/) że shadowbaning to nie tylko malejące zasięgi przesyłanych dalej tweetów, ale także zaniżane ilości odsłon filmów a także malejąca liczba subskrybcji i lajków. Deep State jest moim zdaniem w panice dlatego, że takie ruchy są nerwowe i nie są one najlepiej przemyślane. Dlaczego tak uważam? Bo nagle taki zwykły zjadacz chleba jak ja dostrzega te rzeczy. Czy chcielibyście żeby o waszych kryminalnych przestępstwach dowiedział się cały świat? Nie wydaje mi się.

Modlę się jednak o to, żeby ten plan, któremu mamy zaufać (TRUST THE PLAN, Q) był przemyślany w szczegółach i żebyśmy nie musieli mieć w zapasie tych kilku kilogramów ryżu, paru litrów wody itd. Trudno jest mi sobie wyobrazić globalną panikę. Proces planetarnego unicestwiania tej Kliki (cabal) trwa w najlepsze i choć media głównego nurtu prawie nic o tym nie mówią pomijając, że Q to akcja dezinformacyjna to pod powierzchnią szaleje tsunami. Wiecie, że tsunami na oceanie jest niezauważalne albo prawie niewidoczne? Dopiero przy brzegu woda się wypiętrza i fale rosną https://pl.wikipedia.org/wiki/Tsunami Ciekawy jestem kiedy zobaczymy prawdziwe fale!

Pierwsze oznaki już widać. 

Harvey Weinstein (https://www.filmweb.pl/person/Harvey+Weinstein-81138 zapewne odpowiadał za produkcję wielu waszych ulubionych filmów). Dziś już wiemy, że prawdopodobnie jest pedofilem i brał udział w handlu ludźmi a na pewno dopuścił się wielu gwałtów. Wyszedł za kaucją 1 mln $. Jak to napisał Spidersweb mowa o skandalu obyczajowym ;). https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/03/20/the-weinstein-company/ Czy można to tak nazywać? Powiedzcie mi proszę czy materiał ten napisał agent DS czy niczego nie świadomy dziennikarz? No i oczywiście moja ulubiona gazeta http://wyborcza.pl/7,101707,23655463,harvey-weinstein-wychodzi-za-kaucja-nie-przyznal-sie-do-zarzutow.html

Dziedziczka Seagrama aresztowana i wypuszczona za kaucją w wysokości 100 mln $ http://www.dailymail.co.uk/news/article-5987367/Billionaire-heiress-Clare-Bronfman-arrested-racketeering-conspiracy-charges-Nxivm-members.html Była czołową lub jedną z głównych postaci w NXVIM („kulcie”, który „rekrutował” – porywał i szantażował? kobiety – seksualne niewolnice).

To są dwa duże nazwiska. Czekamy na kolejne. Nie wspominam oczywiście o tym, że Q wielokrotnie powtarzał nam, że mamy śledzić na bieżąco rezygnacje różnych ludzi. Czy tak duża liczba tak znanych w pewnych kręgach ludzi jest przypadkowa? https://docs.google.com/spreadsheets/d/1B-95giwldeKgsd0nYiw_sEaSf4kGNLZgEIvEhL2mVAw/edit#gid=1299582458

Szczerze w to wątpię. Chociaż, Wszechświat jest tak duży (jeśli nie żyjemy pod kopułą jak w Truman Show to może jest to statystycznie możliwe, ale prawdopodobieństwo to jest mniejsze niż długość Plancka https://pl.wikipedia.org/wiki/D%C5%82ugo%C5%9B%C4%87_Plancka  

3. Proklamacja prezydencka w sprawie krajowego miesiąca gotowości, 2018 r

Żeby przekonać Was do jakości wtyczki do tłumaczenia, o której wspomniałem na początku tego artykułu wklejam Wam fragment ze strony Białego Domu. Jest on w całości przetłumaczony, za pomocą tej wtyczki tak samo jak tytuł w punkcie 3.

„Miesiąc poświęcony przygotowaniom narodowym to czas, aby skupić naszą uwagę na tym, jak ważne jest przygotowanie naszych rodzin, domów, firm i społeczności na katastrofy zagrażające naszemu życiu, własności i ojczyźnie. W tym czasie czcimy także dzielnych mężczyzn i kobiety, którzy bezinteresownie reagują na kryzysy i katastrofy, udzielając pomocy potrzebującym. Ci pierwsi, którzy niestrudzenie pracują, aby chronić nasz naród i chronić naszych obywateli, zasługują na naszą największą wdzięczność i uznanie.”

Tłumaczenie jest bardzo dobre i więcej nie potrzeba. Q w poście 2053 wkleił treść tej publikacji ze strony Białego Domu. Jak mamy to rozumieć? Deep State będzie wkrótce na kolanach i ci ludzie zostaną już wkrótce zaaresztowani? Czy wywoła to panikę? Pamiętam jak w jednym z postów Q napisał, że cenią oni najbardziej ludzkie życie. Miejmy nadzieję, że nie będzie wieszczonej przez wielu globalnej paniki, braku prądu, wody i że wszystko przestanie działać.

4. 51 701 aktów oskarżenia.

Średnia roczna liczba wynosi około 800-1500. Mamy ich teraz ponad 51 tysięcy. Z tego co udało mi się ustalić nie oznacza to, że dotyczą one 51 tysięcy osób. Jedna osoba może ich mieć kilka, nie mniej jednak liczba ta robi wrażenie. Proszę kopać i szukać! Na dole jest sekcja komentarzy i czekamy na wasze odkrywki.

Ronald Bernard w swoim wystąpieniu powiedział, że na całym świecie jest grupa kilku tysięcy banksterów, którzy zarządzają tym całym ziemskim bałaganem https://www.youtube.com/channel/UCF0q2XO6A7LfWeZ0rnd55JA/videos . 

https://twitter.com/damartin32/status/1036239954597355520

https://www.dailydot.com/layer8/sealed-indictments-qanon-conspiracy/ 

Tłumaczenie: „Akt oskarżenia jest po prostu formalnym oskarżeniem o poważne wykroczenie, poszukiwane przez prokuratora federalnego, przegłosowanego przez wielkie jury, które zwykle prowadzi do aresztowania”.

5. MockingBird Media w natarciu!

Jak dowiadujemy się z postu Q o numerze 2073 https://twitter.com/elenochle/status/1036850706639073280 wszystkie te konta na Twitterze mówią dokładnie to samo. Wiemy już dziś, że media są naszym wrogiem NR 1! i wiemy także, że stopień ich zakłamania wybiega daleko poza nasz poziom percepcji. Przywykliśmy do wciągania tych wszystkich kłamstw każdą dziurką w naszym nosie. Staliśmy się ich niewolnikami. Ten kto rządzi informacją, rządzi ludzkim umysłem a w zasadzie światem https://www.youtube.com/results?search_query=mockingbird+media. 

Halo Halo! MockingBird Media! My tego nie widzimy, to tylko nasza chora imaginacja. Kto koordynuje tą całą akcję? Kto pociąga za sznurki? Proszę o szczegółowe odpowiedzi a nie pustą krytykę.

6. Czy wiedzieliście, że Mark Zuckerberg jest wnukiem Davida Rockefelera?

Spotkałem się już z taką informacją. Czy jest to informacja prawdziwa? Trudno powiedzieć. Nie zdziwiłoby mnie to jednak zupełnie. https://twitter.com/TrueliesQNN/status/1036332375863513089 

Q w poście 2074 wkleił grafikę, na której widać że projekt o nazwie LifeLog był tworzony przez Darpa a Darpa to taka mała, malusia agencja https://pl.wikipedia.org/wiki/Defense_Advanced_Research_Projects_Agency

Projekt LifeLog został zamknięty i tego samego dnia otwarto, uwaga, Facebooka! Przypadek? Nie wydaje mi się. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że na świecie (a zwłaszcza w tamtym świadku, o którym mamy małe pojęcie) nie ma przypadków to można założyć, że dziadkiem M.Z. faktycznie mógł być D.R. Czas pokaże, wierzę, że prędzej czy później poznamy prawdę.

7. 26.08.2018 lider ISIS zostaje zabity wraz z dziesięcioma „innymi” (ciekawe kim oni są) w nalocie lotniczym.

Abu Sayed Orakzai został zabity w prowincji Nangarhar dowiadujemy się ze szmatławca http://www.dailymail.co.uk/news/article-6099365/ISIS-leader-Afghanistan-killed-ten-air-raid-Nangarhar-province.html

ISIS z tego co już wiemy było narzędziem Deep State’u. Czy Q mówi nam, że trwa precyzyjna akcja mająca na celu obalenie tych „terrorystów”?

8. Q mówi nam, że przecież tu nic nie ma. Skąd zatem tyle hałasu skoro Q to tylko TEORIA?

Q wiele miesięcy temu mówił, że media głównego ścieku będą zajadle walczyć o przetrwanie. Mówił, że objawy ich wścieklizny będziemy mogli obserwować zajadając popcorn. Jego słowa stały się prorocze choć przyznam się szczerze, że nie wiedziałem wtedy co miał na myśli. Okazuje się, że po kilku miesiącach msm przyjęły bezpardonowy atak na Q starając się ośmieszyć cały ten ruch zwany Wielkim Przebudzeniem (Great Awakening) https://www.reddit.com/r/greatawakening/

Tych linków jest tak dużo, że pozwalam sobie tylko przytoczyć kilka. Jeśli jesteś Odkrywcą i chcesz poznać prawdę musisz sam kopać.

https://www.elle.com/culture/career-politics/a22665744/qanon-conspiracy-theory-explainer/

https://www.gq.com/story/what-the-hell-is-qanon

https://www.theguardian.com/commentisfree/2018/aug/06/online-conspiracy-theory-journalism-qanon

https://www.washingtonpost.com/news/monkey-cage/wp/2018/08/30/the-qanon-conspiracy-movement-is-very-unpopular-our-new-poll-finds/

https://www.esquire.com/news-politics/a22664244/qanon-boyfriend-conspiracy-theorist-my-partner-deep-state/

https://www.google.rs/search?q=qanon+theory&source=lnms&tbm=nws&sa=X&ved=0ahUKEwik9_26qqHdAhXKjywKHctGCBMQ_AUIDCgD&biw=1327&bih=698

Tego jest całe mnóstwo. Zadam Wam proste pytanie. Dla wielu z Was odpowiedź na nie jest tak oczywista, że powstaje pytanie po co autor tego artykułu w ogóle je zadał. Otóż powiedzcie mi czy media głównego ścieku tak bardzo troszczą się o nas, że postanowiły naprostować nasze chore umysły mówiąc nam że Q to teoria konspiracyjna? Nagle kilkaset (tak, kilkaset tytułów) mówi jednym głosem? Wszyscy stosują tę samą narrację tylko żeby nas uratować przed intelektualną zapaścią i wiarą, że Q jest prawdziwy? Dajcie spokój. Serio?

Chcesz znać moją odpowiedź jeśli nadal jesteś nieprzekonany/nieprzekonana? Media KŁAMIĄ i to są fakty! Jeśli trudno jest Ci dopuścić do swojej głowy, że media są koordynowane przez kilka osób to zadaj sobie pytania jak to możliwe, że w samych tylko Stanach jest 6 korporacji, które decydują o tym co czyta/myśli kilkaset milionów Amerykanów?

9. Wyniki Google Q. 

Q w poście 1992 wrzucił zrzut ekranu, na którym widać 3 850 000 wyników po wpisaniu frazy QAnon. Wpisałem dzisiaj i jest ich 3 470 000. W magiczny sposób zniknęło prawie 400 000 stron. Tak tak, wiem. Liczba ta może się zmieniać od wielu parametrów, ale co innego jest ważne. Skala tej liczby. Niestety, ale jeśli nie śledzicie na bieżąco pewnych kont na Twitterze, facebooku i youtubie to nie macie pojęcia o tym, że strony zostają usunięte lub w ogóle nie dodane do indeksu Google a to oznacza, że idą one na wieczne zapomnienie i jeśli nie będziecie wystarczająco głęboko kopać to informacja przepada! Dlatego tak ważne jest żeby się tymi wszystkimi informacjami dzielić. Proszę zakładać konta na Twitterze! Tu ma być na tej stronie ARMIA QANONÓW! Naszę bronią jest informacja i internet. Pamiętajcie, że wojna, która się toczy ma wymiar tylko i wyłącznie duchowy. Pieniądz jest tylko narzędziem.

10. Magiczny, niewolniczy i Babiloński system zniewolenia ludzi.

http://humansarefree.com/2017/03/babylonian-money-magic-slave-system-or.html?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork 

11. 10 najbardziej powszechnych symboli Illuminati.

Tych symboli jest oczywiście więcej i są dużo lepiej ukryte przed naszymi oczami. Brakuje tutaj np. szachownicy, która jest na posadzkach baaardzo wielu kościołów i katedr a także rybiej czapki Papieża. https://www.illuminatirex.com/illuminati-symbols/ Wystarczy że wpiszecie w Youtube „mk ultra symbolism” albo „illuminati symbolism”. To nie są żarty! Oni naprawdę opanowali cały nasz świat. Całą naszą kulturę, dosłownie wszystko!

12. Słyszeliście kiedyś o korporacji o nazwie ALTRIA?

Zapewniam Was, że jest to kolejny element układanki. Ależ to tylko teoria spiskowa https://www.odkrywamyzakryte.com/altria/ Kto pamięta warzywniaki na osiedlu? Ja pamiętam. A co wspominają moje dorastające dziś dzieci? Lidl, Biedronka, Auchan, Makro, Leroy Merlin, Castorama. O! Pamiętam jeszcze chleb ze sklepu Społem. Pamiętam Pewexy, benzynę na kartki i wiele innych rzeczy. Patrząc na to wszystko z perspektywy prawie 50 lat dostrzegam nieprawdopodobnie szybką i przemyślaną zmianę ustrojową, która wywróciła do góry nogami całe nasze życie. Staliśmy się niewolnikami systemu i dziś nie pozostaje nam już nic z tamtych czasów. Hola hola! Mamy przecież ten niesamowity postęp w motoryzacji, komputeryzacji, farmacji i wielu innych gałęziach przemysłu. Tak proszę Państwa, tyle tylko, że pierwszy samochód za niedługo będzie mieć prawie 200 lat! To, że jest doładowany elektroniką, poduszkami powietrznymi itd. nie zmienia to głównej zasady transportu. W dalszym ciągu 99% społeczeństwa porusza się na kołach a nie w powietrzu. Kogo stać na samolot? „Elitę”.

13. Iran – czy przewrót nadchodzi?

Zanim dowiedzieliśmy się z oficjalnych kanałów informacyjnych o spotkaniu Kim-Trump Q mówił nam o tym ze sporym wyprzedzeniem. Mówił, że Panowie się dogadali i dziękował Kimowi. Q mówił również, że Iran będzie następny. Czy będzie? Wiele na to wskazuje. Polecam śledzić Twittera tej Pani https://twitter.com/mahsti25metana1

Z postów Q dowiadujemy się, że Iran będzie następny i zmiana reżimu już wkrótce. Czy będzie? Czas pokaże, ale warto to śledzić.

Na sam koniec tej wyczerpującej lektury i łamigłówki, która samego mnie przyprawia o dreszcze i fale zwątpieni, które przeplatają się z rozpalającą nadzieją, która tli się w moim sercu przesyłam Wam Tweeta Joe M. Dla tych co nie znają angielskiego wyjaśniam – Q powiedział w kwietniu 2018 roku, że Papież będzie mieć tragiczny maj. I miał.

https://twitter.com/StormIsUponUs/status/1036659276557643776 

https://twitter.com/search?f=tweets&q=freeiran&src=typd

https://twitter.com/search?f=tweets&q=iranregimechange&src=typd

Autor artykułu: Kamil @ QAnon

Total Page Visits: 6161 - Today Page Visits: 2