Geneza Tajnego Programu Kosmicznego

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartej strony internetowej Tajny Program Kosmiczny, która jest integralną częścią głównej strony Kosmiczne Ujawnienie.

Proszę zwrócić uwagę, że w górnym menu pojawiły się 3 tajemnicze literki TPK co jest odnośnikiem do strony właściwej. Po najechaniu na menu z listy rozwijalnej możemy wybrać kategorię, która nas interesuje. 

Obecnie rozwijamy serię artykułów, które w sposób chronologiczny będą przedstawiały rozwój wydarzeń. Ujęte są one w formie linii czasowej, która dostępna jest w odnośniku poniżej: 

Linia Czasowa TPK (Historia TPK)

Historia zaczyna się od 1917 r. co sprawia, że najnowsze artykuły niestety będą znajdowały się na samym dole strony co wiąże się z monotonnym przewijaniem w dół. Na dzień dzisiejszy nie znamy środków technicznych, by ująć to w sposób bardziej przyjazny dla Czytelnika. Artykuły będą również pojawiały się na stronie głównej Kosmiczne Ujawnienie więc będą łatwe do zauważenia. 

Strona TPK będzie rozwijana sukcesywnie w miarę dostępnego czasu a uzupełnianie jej będzie odbywało się w miarę tworzenia kolejnych artykułów oraz napływających informacji. Pewne kategorie są jeszcze puste lecz zostaną uzupełnione wraz z rozwojem sytuacji. 

Zapraszamy do 2 pierwszych artykułów:

Wstęp 

Oraz 

Geneza Tajnego Programu Kosmicznego, Cz. 1

Proszę o wyrozumiałość za niedociągnięcia – jesteśmy tylko ludźmi.

Ostatecznie to przecież informacja jest najważniejsza, prawda? 

Pozdrawiamy, życzymy miłej lektury

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

3302total visits,1visits today

About the Author:

Jestem poszukiwaczem prawdy jakakolwiek ona się okaże. Jestem człowiekiem nieustępliwym w dążeniu do celu. Naprawiać, nagłaśniać, tworzyć i rozpowszechniać jest moim priorytetem. Moja podróż zaczęła się od tłumaczeń, jednak z pewnością zakończy się na PEŁNYM UJAWNIENIU.

4 Comments

 1. Malgorzata 6 May 2019 at 14:09 - Reply

  Panowie wspaniały pomysł. Wielkie podziękowanie 🙂

 2. Marcin 6 May 2019 at 20:54 - Reply

  To dzieło i inicjatywa gospodarza bloga 🙂

 3. Malgorzata 7 May 2019 at 08:20 - Reply

  Więc dziekuje i mocno sciskam Sławka 😉

 4. Krystian 12 May 2019 at 20:33 - Reply

  Podoba mi się strona.

Leave A Comment