Wstęp

Witam serdecznie w cyklu artykułów poruszających kontrowersyjny temat tego, co nazywane jest przez informatorów Tajnym Programem Kosmicznym (TPK). W związku z narastającą liczbą ujawniających się osób powiązanych z TPK oraz z nowymi faktami, pragniemy ten temat usystematyzować i ująć w ramy artykułów łatwych do “przetrawienia”. 

Jeżeli jesteś Czytelniku/Czytelniczko nową osobą w tym temacie to wspomnę już na samym początku to, o co toczy się gra: o PEŁNE UJAWNIENIE. 

PEŁNE UJAWNIENIE – wyjawienie faktów o nieznanej i ukrywanej historii nowożytnej cywilizacji ludzkiej, która łączy się z większym obrazem historii człowieczeństwa rozciągającej się na przestrzeni setek tysięcy lat. Ukrywana przed nami historia dotyczy praktycznie każdego aspektu naszego życia i została ona w sposób celowy i perfidny zniekształcona tak, by zepchnąć nas do roli nowożytnych niewolników na wybiegu. Wszystko to działa wedle zasady: jeśli nie jesteś świadom problemu, nie będziesz się go starał rozwiązać. 

W kolejnych częściach artykułów wykażemy, że zjawisko Tajnego Programu Kosmicznego wiąże się w sposób  bezpośredni lub pośredni ze wszystkimi dziedzinami życia funkcjonującymi obecnie w naszej cywilizacji poczynając od: edukacji, przez politykę, system finansowy, militaria, religie, a na technologii kończąc. Pragniemy również uwypuklić fakt, że “dorobek” naszej postępowej cywilizacji, jak np. techniki manipulacji ludźmi, nie są wytworem “nowoczesnej” psychologii, ale są znane od zarania dziejów i używane przez niewielką grupę wtajemniczonych w to ludzi. Omówimy tutaj również inne przykłady zaczerpnięte tak naprawdę ze starożytności, które w celach propagandowych przypisuje się naszej cywilizacji. Poruszymy tutaj tematy mocno kontrowersyjne, które od dawien dawna są ośmieszane oraz wrzucane do kategorii mitów i legend, a które tak naprawdę, w świetle nowych informacji, okazują się być nauką, której nie uczy się nas w szkołach publicznych. Powód takiego stanu rzeczy może być dla wielu Czytelników oczywisty, niemniej jednak należy to ubrać w słowa, by ułożyć sobie w głowie to najważniejsze dla cywilizacji ludzkiej zagadnienie, jakim jest TPK. 

Informacje przedstawione w naszych artykułach opierają się na książkach:

 • “Insiders Reveral, Secret Space Program & Extraterrestrial Alliances”, dr Michael Salla, 
 • “The U.S. Navy Secret Space Program & Nordic Extraterrestrial Alliance”, dr Michael Salla, 
 • “Antartica’s Hidden History, Corporate Foundations of Secret Space Programs”, dr Michael Salla,
 • “Selected by Extraterrestrials”, William Mills Tompkins,
 • Program “Kosmiczne Ujawnienie” składający się z zeznań informatorów zaangażowanych w służbę w Tajnym Programie Kosmicznym, 

Wszelkie inne źródła będą przytaczane indywidualnie w celu zachowania przejrzystości informacji.

W naszych artykułach będziemy odpowiadali na pytania takie jak: 

 1. Czym jest Tajny Program Kosmiczny? Jak powstał i dlaczego o nim wcześniej nie słyszeliśmy? 
 2. Jaka jest wiarygodność materiałów oraz osób ujawniających się?
 3. Czy TPK dysponuje nową, inną nauką w swoich osiągnięciach podboju przestrzeni kosmicznej? 
 4. Jaką technologią dysponuje TPK? 
 5. Dlaczego środowiska ufologiczne nic nie wiedziały o istnieniu TPK skoro jest to projekt, w który zaangażowanych jest tak wiele krajów całego świata? 
 6. W jaki sposób można ukryć przedsięwzięcie na tak ogromną skalę? 
 7. W jaki sposób można budować statki kosmiczne o długości kilku kilometrów i ukryć to przed natrętnymi oczami dziennikarzy i śledczych? 
 8. Do czego dąży i jaka jest agenda Tajnego Programu Kosmicznego? 

Te oraz inne zagadnienia będą poddawane analizie oraz będą omawiane, by przybliżyć Czytelnikowi zjawisko TPK. Wierzymy głęboko w to, że seria naszych artykułów pomoże w zrozumieniu tego, co się obecnie dzieje w naszym świecie oraz przekaże odpowiedzi na nurtujące pytania. W celu ukazania faktów w porządku chronologicznym, artykuły będą umieszczane w formie linii czasowej, gdzie poszczególne ikony/odnośniki będą otwierały właściwy artykuł. Opcja ta wydaje się być najbardziej optymalna ze względu na fakt, że kolejne artykuły mogą „skakać w czasie” w zależności od tego, co będzie obecnie przygotowywane. Graficzna reprezentacja pomoże usystematyzować nam poszczególne wydarzenia i pokazać w sposób przejrzysty kolej rzeczy.  

Należy  tutaj dodać bardzo ważną rzecz, a mianowicie to, że całe nasze dochodzenie ma charakter rozwojowy. W miarę napływających informacji od ciągle ujawniających się, zaangażowanych w to osób, należy korygować pewne fakty i to, co zostało tutaj przedstawione nie należy traktować jako prawdy ostatecznej. Niektóre z przedstawionych tutaj informacji, choć bardzo wiarygodne, nie są potwierdzone w innych źródłach. 

Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do właściwego artykułu.

Geneza Tajnego Programu Kosmicznego, Cz. 1

Total Page Visits: 4509 - Today Page Visits: 1