Witajcie,

Dzisiaj chciałem się podzielić z Wami nowym dziełem naszej wiernej czytelniczki Anny Głowacz, która w oparciu o informacje pochodzące od istot plejadiańskich napisała pierwszą książkę trylogii Gwiezdne Dzieci, Świadomość. 

Anna przedstawia nam perypetie dziewczyny Samaisi, która wciela się na planecie Ziemia, by czynnie brać udział w Wydarzeniu, mającym na celu przeniesienie nas do nowej gęstości świadomości. 

Książka przedstawia istotę naszego życia oraz tego, że utajniona przez eony czasy wiedza obecnie staje się dostępna dla pewnej grupy ludzi, którzy z kolei mają ja przekazać pozostałym uczestnikom teatru ziemskiego. 

Od wielu już lat w internecie aż huczy od informacji odnoszących się do Wydarzenia. Czy Wydarzenie ma związek z naszą świadomością? Czy nasza świadomość ma związek ze zdolnościami, z których zostaliśmy dawno temu odarci? Czy my jako kolektyw mamy wpływ na dynamikę oraz czas zaistnienia Wydarzenia? W jaki sposób można przygotować się do nadchodzących wydarzeń?

Na te i inne pytania odpowiada Wam Anna w swojej książce Świadomość, Gwiezdne Dzieci. Pamiętajmy o tym, że ostateczna interpretacja kontekstu książki należy do Was samych. Zrozumienie naszej indywidualnej drogi jest kluczem do przyśpieszenia zmian zachodzących na Ziemi. Czy nam się to uda? To od Was zależy drodzy Czytelnicy, czy zechcecie zapoznać się z nowym spojrzeniem na naszą prawdopodobną przyszłość. Pamiętajmy, że percepcja każdego z nas zależy od poziomu naszej świadomości, tą z kolei podnosi się poprzez doświadczenia, wiedzę i mądrości płynące z nich. 

Życzymy miłej lektury.

Pozdrawiamy,

Zespól Kosmicznego Ujawnienia

STRONA NA FACEBOOKU: https://m.facebook.com/Gwiezdne-Dzieci-Twoje-przebudzenie-101486671676865/?ref=bookmarks 

AMAZON: https://www.amazon.co.uk/Star-Children-Consciousness-Anna-Glowacz/dp/1735345679

SKLEPL INTERNETOWY: https://www.gwiezdnedzieci.com 

Total Page Visits: 8593 - Today Page Visits: 1