Drodzy czytelnicy,

Poniżej przekazujemy linki, które mogą was zainteresować. Może już je znacie 🙂 ?

Znajdziecie tutaj rzetelne informacje o pseudo pandemii, która jest według nas jedynie środkiem do osiągnięcia celu wyznaczonego przez Klikę czyli obniżeniem częstotliwości i świadomości ludzi, aplikując im strach stosując stary fortel podziału społeczeństwa. To ostatnia szansa na ukrycie tego co dzieje się za kulisami wydarzeń, które rozgrywają się na Ziemi, gdy ludzkość wchodzi w Złoty Wiek Wodnika.

RZETELNE FAKTY O KORONAWIRUSIE, niepublikowane przez oficjalne media, biała księga COVID 19

Wypowiedzi ponad 40 lekarzy i naukowców o koronawirusie

Dr Anna Martynowska inkryminowana i zawieszona w prawach lekarza.

https://covid1984pl.wordpress.com/

Czy płacono rządom państw za lockdown? Czy były łapówki?

Amerykańscy lekarze przeciwko masowej organizacji przestępczej

Trzymajcie się ciepło pomimo prób wywołania chaosu przez jednostki, które nie mogą już egzystować wśród Boskich energii wolności, miłości i prawdy tego kim jesteśmy i zawsze byliśmy. One chcą jeszcze się pobawić w lęku ale czy my tego chcemy. Możemy podając decyzję aby to przeminęło i się rozpuściło w blasku stwórczej energii miłości widząc rzeczy jako czyste i niewinne.

Czym więcej wybaczamy, odczuwamy głębokie współczucie dla osób pogrążonych w iluzji oddzielenia – również tych zaprogramowanych lękiem mediów głównego nurtu – tym szybciej pozytywna linia czasowa przejawia się w naszym życiu.

Wszyscy jesteśmy połączeni i nawet najmniejsza myśl miłości przywraca uzdrowienie. Mając tego świadomość wybieramy, gdzie jesteśmy i jak chcemy wiedzieć rzeczy, które się dzieją wokół nas. Czy wybierzemy ocenę i atak czy wybaczenie i miłość. Decyzja zawsze należy do nas.

Pozdrawiamy kosmicznie,

Zespół KU

Total Page Visits: 3700 - Today Page Visits: 1