dr Michael Salla, 22 lutego 2019 roku
Były żołnierz Navy Seal i operator specjalny Korpusu Piechoty Morskiej USA właśnie ujawnili w wywiadzie swoją wiedzę na temat tajnej floty kosmicznej działającej na Antarktydzie, która udała się z misją lądowania na powierzchni niedawnego międzygwiezdnego gościa w naszym Układzie Słonecznym – Oumuamua. Wywiad z informatorami przeprowadziła weteranka badań UFO Linda Moulton Howe, która na swoim kanale YouTube Earthfiles, 20 lutego 2019 r. opublikowała ich zaskakujące doniesienia w audycji na żywo.
Howe opublikowała wcześniej część 1 swojego wywiadu, w której Spartan 1, były Navy Seal, opisywał wizytę w ośmiokątnej strukturze o powierzchni około 25 ha (62 akry) w pobliżu lodowca Beardsmore na Antarktydzie. Relacja z tego wydarzenia i z jego misji jest opisana w moim wcześniejszym artykule.
Spartan 1 podzielił się również swoją wiedzą o istnieniu wielonarodowej koalicji, której członkowie zostali sygnatariuszami Traktatu Antarktycznego i którzy prowadzą Tajny Program Kosmiczny z Antarktydy.
„Koalicja, o której mówię to Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Francja, Niemcy, Kanada, Rosja, ich flota kosmiczna istnieje od 25 lat” [Fragment 9:01].
W odpowiedzi na pytanie Lindy Howe o to, kto płaci i kto obsługuje flotę kosmiczną, Spartan 1 stwierdził: “Wszystkie te koalicyjne kraje “.
Spartan 1 opisał różne rasy pozaziemskie, które współpracują z kosmiczną koalicją i w jaki sposób Antarktyda pełni rolę centrum operacyjnego.
Spartan 1: Powiedziano mi tylko o co najmniej siedmiu różnych gatunkach Obcych, z którymi koalicja miała kontakt.
Howe: Jak zostały opisane?
Spartan 1: Różnie, od wojowniczych do bardzo spokojnych…. [Fragment 17:20]
Howe: Czy masz wrażenie, że Antarktyda jest centralnym węzłem komunikacyjnym dla tych siedmiu gatunków?
Tak, chyba tak. [Fragment 19:23]
Następnie Howe przedstawiła drugiego informatora, Spartana 2, który jest również operatorem specjalnym, ale on służył w amerykańskim Korpusie Piechoty Morskiej.

Spartan 2 po raz pierwszy skontaktował się z Lindą Howe 22 marca 2017 roku za pośrednictwem poczty elektronicznej i napisał: “Antarktyda zawiera cuda wykraczające poza to, co większość ludzi może pojąć. Ma to związek z przestrzenią kosmiczną i technologią niemożliwą do uwierzenia”. [Fragment 22:06]
Ujawnił, że przez ostatnią dekadę współpracował z urzędnikiem amerykańskiego Cyber Command (Dowództwo ds. Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni), które w swoim 8 piętrowym budynku odpowiada za operacje handlowe z rasami pozaziemskimi. Urzędnik ten o imieniu Kim opowiedział Spartanowi 1 i 2 o tajnej misji do Oumuamua – międzygwiezdnego obiektu, który wywołał spekulacje naukowe ze względu na swój niezwykły kształt cygara i na to, jak przyspieszył, gdy zaczął opuszczać nasz Układ Słoneczny. Linda Howe omawiała to w swoim programie na żywo.
Spartan 2 wywołał sensację mówiąc:
Dostaliśmy potwierdzenie, że nasi kumple wylądowali na Oumuamua jakieś miesiące wcześniej zanim ktokolwiek się zorientował, że to tam jest. Nasi ludzie byli na Oumuamua, czy jakkolwiek to się nazywa. To nie skała… to stary opuszczony statek. Przynajmniej tak nam powiedzieli… weszliśmy na jego pokład, zanim ktokolwiek się o nim dowiedział. [Fragment 25:00]
W odpowiedzi na pytanie Howe, kto przekazał im informacje, Spartan 1 powiedział:
“Mogę tylko powiedzieć, że ma na imię Kim, pracował dla NSA (National Security Agency – Agencja Bezpieczeństwa Krajowego), pracował dla NSA od lat. Następnie, całkiem niedawno, w ostatnim roku objął kierownictwo pewnego działu Cyber Command. Wiem tylko, że znajduje się na 8 piętrze budynku NSA” [Fragment 25:30]
Spartan 1 potwierdził, że 8 piętro Cyber Command jest jakby działem komunikacji odpowiedzialnym za handel międzygwiezdny z Istotami Pozaziemskimi.
Rewelacje Spartana 1 i 2 na temat utajnionej misji kosmicznej na Oumuamua przed jego “oficjalnym odkryciem” 19 października 2017 r. potwierdzają wcześniejsze doniesienia na temat tej misji ujawnione przez informatora z Tajnego Programu Kosmicznnego, Corey Goode’a. Goode mówi, że 17 grudnia 2017 r. został zabrany do tajnej bazy księżycowej zwanej Lunar Operations Command (Baza Operacji Księżycowych), gdzie otrzymał informacje na temat misji do Oumuamua angażującej sojusz narodów i programów kosmicznych.
Goode zapewnił, że podczas odprawy obejrzał nagranie wideo z misji do Oumuamua i że kierował nią wysoki urzędnik USAF (Sił Powietrznych USA), którego nazwał “Zygmunt”. Goode powiedział:
Zygmunt westchnął dumnie i stwierdził: “Poprowadziłem wyprawę, żeby zobaczyć do kogo ten statek należał. Poczekaj, aż usłyszysz co znaleźliśmy.” Nagle zaczęliśmy widzieć na monitorze wszelkiego rodzaju odczyty i telemetrię. Słyszałem też coś, co brzmiało jak stara transmisja radiowa NASA. Było słychać sygnały dźwiękowe („bipnięcia”), gdy pilot określał pozycje swojego statku, a także dźwięk z miejsca, w którym próbował dokować. Trwało to około pięciu minut, gdy widziałem oba statki zbliżające się do siebie coraz bardziej.
W miarę jak pilot dopasowywał się do obrotów zbliżającego się obiektu, można było zobaczyć długą strukturę w kształcie cygara, która miała na zewnątrz błyszczące plamy z czegoś, co wyglądało jak lód. Był on najwyraźniej wykonany z kamienia i wyglądał tak, jakby przeszedł przez wiele kolizji i deszczy meteorytów. Film wideo dotarł do sceny, w której kilka osób ubranych w kombinezony kosmiczne przepychało się przez coś, co wyglądało jak wywiercony w skale otwór schodzący w dół.
Więcej informacji na temat tego, co Corey Goode dowiedział się o tajnej misji Oumuamua, można znaleźć tutaj. (Na KU tutaj)

Artystyczna wizja Oumuamua i wizytującego go statku kosmicznego. Źródło: Gaia TV/Sphere Being Alliance
Co istotne, kluczowe elementy tego, co o misji Oumuamua opowiedział Goode i co zostało publicznie ujawnione w styczniu 2018 roku zostało teraz niezależnie potwierdzone przez dwóch nowych sygnalistów, Spartana 1 i 2. Oznacza to, że są trzy osoby, które podały do publicznej wiadomości informacje z pierwszej ręki, że koalicja narodów kontrolujących tajną flotę kosmiczną wzięła udział w tajnej misji do obiektu Oumuamua.
Goode mówił również w przeszłości o Antarktydzie jako centrum operacji kosmicznych prowadzonych przez różne grupy, narody i korporacje, co jest również zgodne z tym, co ujawnił Spartan 1 i 2.
Corey Goode opisał również utworzenie na początku lat 90-tych międzynarodowej floty kosmicznej, której zadania koncentrują się na badaniach naukowych w przestrzeni kosmicznej i w innych systemach słonecznych. Nazwał on tę koalicję “Globalną Galaktyczną Ligą Narodów”. Ponownie jest to zgodne z tym, co właśnie ujawnili Spartan 1 i 2.
Linda Howe z należytą starannością przeprowadziła badanie dwóch nowych informatorów w zakresie dokumentów potwierdzających odbycie przez nich służby wojskowej. Badanie sprawiło, że ich zeznania na temat Antarktyki i Oumuamua są trudne do odrzucenia i potwierdzają to, co Goode ujawnił na temat tajnej misji do Oumuamua ponad rok wcześniej.
© dr Michael E. Salla
Źródło: exopolitics.org

Przetłumaczył: Romek

Total Page Visits: 9218 - Today Page Visits: 5