Witam serdecznie wszystkich i zapraszam na obiecującą zapowiedź dalszych informacji od Corey. 

Donosi nam, że już niebawem możemy spodziewać się kolejnych aktualizacji wywiadowczych od Sojuszu oraz innych wiadomości o postępie jaki robimy my ludzie w walce z Władzą Realną. 

Poniżej zamieszczam tłumaczenie oraz obietnicę kolejnych filmów na kanale Edge of Wonder.

Pozdrawiam, 

SL 

NADCHODZĄ POWAŻNE AKTUALIZACJE:

Pracuję nad nakreśleniem i szybkim zaprezentowaniem moich ostatnich doniesień wywiadowczych dla Edge of Wonder (Na Skraju Cudu). Nadchodzi bardzo dużo informacji po wielu miesiącach martwej ciszy. Otrzymałem szokujące odprawy wywiadowcze na temat wojny Sojuszu przeciwko Władzy Realnej (Deep State). Zakres na którym rozpościera się ta “zakulisowa wojna” jest oszałamiający. Wygląda na to, że Sojusz zwalcza armie proxy Deep Statu oraz usuwa ich enklawy na każdym kontynencie. 

Nadchodzące informacje rzucą światło na to jak wiele dzieje się w Afryce, Europie, Azji oraz Ameryce Południowej. Nawet same nadchodzące doniesienia o Wenezueli sprawiały, że wstawałem z krzesła. Są to informacje o naczelnych generałach oraz politykach będących w kieszeniach grup Chińskiego oraz Rosyjskiego Wywiadu a także Nazistów żyjących sobie w tajemnicy na chronionych wojskowych terenach kraju i będących zaangażowanym w przemyt narkotykami i handel ludźmi jak i również we wspieranie różnych grup terrorystycznych połączonych z Iranem. 

Jest to tylko jeden przykład informacji, które właśnie nadchodzą i które dotyczą globalnego konfliktu, który pozostaje całkowicie tajny.    

Nie tylko posiadam informacje z odpraw do rozpowszechnienia ale także mam nadzieję na jeszcze nowsze doniesienia, które napłyną od innych informatorów. Donosiłem o tym rok temu, że Deep State przygotował (swoje) ujawnienie oraz wycieki dokumentów, które mają być użyte jako broń masowej dystrakcji przeciwko przebudzającej się populacji ziemskiej. Pomyślcie o cywilizacjach na Antarktydzie … Pomyślcie o tych wszystkich egzotycznych technologiach … 

Pośród wielu ujawnień odwracających naszą uwagę miałyby znaleźć się odkrycia akademickie oraz wojskowe, które miały rozpocząć poruszanie tematów starożytnych ruin, które zostały zlokalizowane na dnie oceanów oraz na Antarktydzie głęboko pod lodem. Zabrano mnie na obszar gdzie pokazano mi te ruiny, które zostaną ujawnione opinii publicznej w niedalekiej przyszłości, o czym już donosiłem obszernie. 

Pokazano mi również film z operacją wojskową w Przestrzeni Kosmicznej. Przedstawiono mi także tajny statek kosmiczny, który został użyty do zadokowania na obiekcie, który wleciał do naszego Układu Słonecznego i wykazywał oznaki inteligentnej kontroli. Misja ta była zarejestrowana i pokazana mi zanim wyszła ona do opinii publicznej jako niezidentyfikowany obiekt Oumuamua – prawdopodobnie statek kosmiczny pochodzenia pozaziemskiego. 

Przekazano mi, że niebawem mogę spodziewać się dalszych briefingów na temat tego co zostało znalezione na tym pozaziemskim, starożytnym i opuszczonym statku kosmicznym. Powiedziano mi, że są to fascynujące informacje na temat historii wielu cywilizacji, które działały razem do niecałego miliarda lat wstecz. 

Pozwolono mi również ujawnić 2 dokumenty DIA co sprawiło, że stałem się pierwszym oficjalnym informatorem donoszącym o programach DIA i DOD, które badają egzotyczną technologię. Niemniej jednak w żadnym z ostatnich artykułów AATIP, które krążą po Internecie nie ma wzmianki o tym, że Corey Goode jako pierwszy ujawnił dokumenty z badań przeprowadzanych w tychże programach. 

Dokumenty AATIP DIA po raz pierwszy zostały uwolnione dla ludzi https://spherebeingalliance.com/…/defense-intelligence-refe…

Pokryłem te tematy na konferencjach, które znajdują się na moim kanale YouTube od ponad roku. 

Powrót Starożytnych Kosmitów – Program: Przechwytywanie i Przesłuchanie Intruza – David Wilcock i Corey Goode: https://www.youtube.com/watch?v=iBJTrLQclD8&t=11s 

Donosiłem przekazując ten sam materiał, który zawarty był w programie Kosmiczne Ujawnienie oraz w naszym szczytowym filmie Above Majestic, który stał się Nr. 1 na iTunes i Amazonie przez 6 pierwszych tygodni. 

ABOVE MAJESTIC: https://itunes.apple.com/…/mov…/above-majestic/id1440082278… 

https://kosmiczneujawnienie.com/2019/03/03/ponad-majestatyczna-12-caly-film-z-napisami-pl/ 

Pytanie: Dlaczego to ja byłem pierwszym, który pokrył obszernie informacje na temat starożytnej cywilizacji na Antarktydzie lub w tajnej misji odbytej na Oumuamua przez Amerykański Tajny Program Kosmiczny? 

Sojusz wiedział, że kilka “objawień” zasponsorowanych przez Deep State czaiło się już od jakiegoś czasu. 

Sojusz wiedział o planowanym ujawnieniu informacji o cywilizacji na Antarktydzie. Wiedzieli również o planach poinformowania ludzi o tym, że obiekt Oumuamua jest pozaziemskim statkiem kosmicznym a także o wycieku przez Deep State informacji na temat programu AATIP w ramach planu masowej dystrakcji  i dlatego chcieli, bym ujawnił PIERWSZY informacje wraz z całymi ujawnionymi danymi, które w ich wydaniu byłyby bardzo skąpe i zmanipulowane. 

Również ujawniłem publicznie już ponad rok temu o tym, że Tajny Program Kosmiczny Militarnego Konglomeratu Przemysłowego był przygotowywany do wyeksponowania na rok przed ogłoszeniem powstania Sił Kosmicznych (przez Prezydenta Donalda Trumpa, przyp. tłum.). 

Mówiło mi się, bym spodziewał się większej ilości doniesień o programach takich jak AATIP oraz o ich badaniach jak i również większej liczby ludzi wychodzących z informacjami na temat Antarktydy. 

Byłem dość mocno zszokowany gdy Linda Molten Howe przeprowadziła wywiad ze specjalistą Marynarki Wojennej, który przekazał te same informacje, które ja wypuściłem kilka miesięcy a nawet rok wcześniej. Wiem, że David Wilcock był oszołomiony po usłyszeniu tylu szczegółów od tych wojskowych informatorów, które pokrywały się dokładnie z tym o czym doniesiono nam rok wcześniej. Jest to bardzo ciekawe uczucie gdy widzisz jak sprawy rozwijają się po roku gdy mówi się tobie o oczekiwanym ujawnieniu publicznym. 

Dr. Salla napisał świetny artykuł na ten temat: https://www.exopolitics.org/navy-insiders-corroborate-secr…/ 

Wszystko to są tematy, które przygotowuję w sprawozdaniu dla wywiadu w programie Edge of Wonder (Na Skraju Cudu). Posiadam również mnóstwo innych doniesień z wielu innych spotkań, którymi częściowo podzieliłem się już w niektórych video logach na kanale Edge of Wonder wraz z Davidem Wilcockiem. 

Z niecierpliwością czekam na szybkie możliwości przekazania wam tych informacji. 

Proszę subskrybować mój kanał na YouTube i Facebooku. BARDZO MOCNO przytłumia się moją osobę i mam nadzieję, że te nowe informacje uda mi się wydać bez żadnej cenzury. 

https://www.youtube.com/channel/UCa5Lacw0dS1fgSb9_kkVVlg 

Dziękuję bardzo,

Corey Goode

 

Total Page Visits: 10864 - Today Page Visits: 1