Koniec jest bliski – Walczcie, walczcie, walczcie! Qanon

Koniec psychopatycznych rządów globalistów jest bliski. Czy brzmi to jak idealistyczna mrzonka? Być może. A czy Ty wierzysz w to, że tyrania na świecie może się skończyć? Wsiadaj na pokład, bierz popcorn w ręce i obserwuj bez przekonań!

Jest to kolejny film z kanału War Drummera! Póki co jeden ze starszych, ale będziemy tłumaczyć nowe żebyście mogli być na bieżąco. Ci co nie odrobili lekcji, muszą się zadowolić tym co tłumaczymy. Wszystko w ostatnich tygodniach bardzo przyspieszyło i nie ma sensu wracać do filmów sprzed miesiąca czy dwóch.

Wspierajcie mojego kolegę War Drummera na Patreonie. Dolar czy dwa robi różnicę!

14 uwag do wpisu “Koniec jest bliski – Walczcie, walczcie, walczcie! Qanon

 1. Miłość

  Witajcie,
  Zostawcie tą całą politykę, to gra mająca na celu odciągnięcie Nas wszystkich od tego co istotne .Pas Fotonowy przekroczył Proxima Centauri i bardzo szybko zbliża się do naszej galaktyki, zniszczy wszystko co nie będzie rezonowało z jego energią. To co zaplanowali teraz nasi wspaniali władcy( w cudzym słowie oczywiście ) dla wszystkich to próba wybielenia swoich wcześniejszych dokonań wobec nas, które doprowadziły do tego co teraz jest.
  Wszyscy politycy siedzą w tym gównie i nie ma tu nikogo czystego, ani nikt z nich nie robi tego bo nagle został oświecony. Przyjmijcie do wiadomości, że powstał plan by ulżyć wszystkim bo mają nadzieję, że to coś zmieni, że zostaną chociaż trochę mniej ukarani.
  Wszyscy, będący u władzy, czy to ukrytej czy ci, którzy są twarzami polityki jawnej dostali się tam bo spełniają określone warunki. Ci pierwsi to bardzo nisko wibracyjne wcielenia sterowane z zewnątrz przez ciemną świadomość, ci drudzy to najczęściej młode dusze zmanipulowane już dużo wcześniej przez tych pierwszych.
  Mówi o tym PRAWO JEDNI .
  Na razie są jeszcze w przewadze na Ziemi, ale już się kończy ich czas, manipulacji i ich gierek .

 2. Trójprzymierze

  Rozmowy pomiędzy PL i USA na temat zacieśnienia współpracy trwają. Jednym z elementów jest usytuowanie w PL „Fortu Trump” (https://www.businessinsider.com/pentagon-examining-land-in-poland-after-offer-to-pay-for-fort-trump-2018-9?IR=T)
  Jednocześnie obserwujemy zmasowany atak wschodniego odłamu Kliki, która próbuje nie dopuścić do naszego sojuszu (http://www.fronda.pl/a/uderz-w-stol-a-nozyce-sie-odezwa-fort-trump-zabolal-rosje,115933.html)
  Wielką areną walki psychologicznej jest Internet. Tutaj Klika nadal dysponuje dużymi zasobami (https://www.cyberdefence24.pl/byly-pracownik-fabryki-trolli-z-petersburga-opowiedzial-o-swojej-pracy)

  Nadchodzi dzień przebudzenia. Otwórzcie serca, zakończcie waśnie.

  PL + USA + SBA = Trójprzymierze

 3. Pingback: Tajemnicza postać QAnon | Mistyka Życia

 4. S

  Podzielam Twoje zdanie, dziękuję bogu za ten kanał i całą rzeszę ludzi którzy robią cokolwiek w kierunku ujawniania prawdy aczkolwiek obcowanie z tymi wydarzeniami sprawia że można przesiąknąć negatywnymi emocjami..

  Pamiętajcie, tworzenie pozytywnej energii jest NAJWAŻNIEJSZYM naszym zadaniem w tym czasie, tworząc miłość, pokój, zdrowie i radość zabieramy im miejsce na (nie przytoczę tu negatywnych emocji, każdy zna ale lepiej się skupić na dobrze :d) a co za tym idzie przyspieszamy zmianę świata na lepsze, dobrego dnia wszystkim i nie poddawajcie się 🙂

 5. Nas nie musisz edukować w polityce..
  mamy w sobie dystans to tego rodzaju przymierzy ziemskich…
  i kochamy cie jednako…

 6. Mira

  http://2012portal.blogspot.com/
  To wiele wyjaśnia. „Sami swoi”, ale nie nasi, jak mówi wróżka Alis, właśnie Polskę upatrzyli sobie na swoją bazę……te luksusowe osiedla nie dla Polaków przecież. „Amerykańskie” bazy w Polsce?! KOGO mają tu ochraniać?! I przed kim?!
  Ta fala Światła – Świadomości jedyną nadzieją dla nas – byle szybciej, zanim ta mafia unicestwi najmłodsze pokolenie za pomocą przymusowo wstrzykiwanych im koktajli chemicznych!

 7. Michał

  Cóż, Rosjanie mieli swoje bazy przez ponad 40 lat. W dodatku nikt ich tu nie zapraszał…

 8. Trójprzymierze

  1. Nikt nie miał odwagi podpisać się pod artykułami
  2. Na tym blogu jest kilkadziesiąt artykułów politycznych, ale ani jeden nie jest krytyczny wobec Rosji
  3. Zgodzę się, że koalicja SLD-PSL sprzedała Polskę. Przykład: https://dorzeczy.pl/46261/Pawlak-Rosja-i-umowa-gazowa-Szykuje-sie-polityczne-trzesienie-ziemi.html
  4. Przywódcy: Józef Oleksy (https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_Olina)
  Aleksander Kwaśniewski (https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1502547,1,jak-kwasniewski-zostal-radzieckim-szpiegiem.read)
  5. Dlatego nasze obecne władze, we współpracy z POTUS i ludźmi Qanon muszą uwolnić Polskę z rąk Kliki.

  Myślcie samodzielnie.

  PL + USA + SBA = Trójprzymierze

 9. Mira

  Tacy Rosjanie, jak w „polskich władzach” Polacy. Pora przestać myśleć tymi kategoriami. Wszyscy LUDZIE w najróżniejszych państwach świata mają jednego wroga – pasożyta. To nie Rosjanie zrobili rewolucję w Rosji, to nie Niemcy wywołali II wojnę światową.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.