Cz. 2: Końcowy Etap Ujawnienia

Data publikacji: 08 września 2018 r.

Istnieją wiarygodne doniesienia z wielu zaufanych źródeł na temat tego, że ponad 51 tys. zapieczętowanych aktów oskarżenia może być obecnie przeznaczanych do przeprowadzenia masowych aresztowań. 

Doniesienia obejmują bardzo wrażliwe czasowo dane pochodzące od QAnon’a oraz z innych źródeł, które sygnalizują nam, że powinniśmy być przygotowani na wypadek kryzysu, prawdopodobnie jeszcze we wrześniu. Donoszą one również, że satelity należące do Władzy Realnej (Deep State) zostały unieszkodliwione. 

Cały ten materiał będzie opisany w Części III i jest on lekturą konieczną do przeczytania. 

W tej części dokonamy przeglądu pewnych najbardziej kluczowych informacji, które opublikowaliśmy na tej stronie i które odnoszą się do prawdopodobieństwa wystąpienia masowych aresztowań. Łączyliśmy również te antycypowane wydarzenia z ujawnieniem obecności UFO i Istot Pozaziemskich od wielu już lat. 

Artykuł ten jest po części przeznaczony dla nowoprzybyłych oraz dziennikarzy, by nadgonili wszelkie zaległości, gdyż mogą one stać się gigantyczną nową historią. Nawet jeśli jesteś stałym Czytelnikiem tego bloga to i tak mogłeś nie przeczytać wszystkich artykułów lub nie być w stanie połączyć ze sobą wszystkich wątków. 

Odrobienie “pracy domowej” w postaci przeczytania podlinkowanych artykułów zajmie trochę czasu lecz jeśli masowe aresztowania nastąpią to będzie tego warte. 

EBOOK “KOŃCOWY ETAP UJAWNIENIA” ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY POD KONIEC 2009r.

Pod koniec 2009 roku udało mi się zebrać ogromną ilość informacji od Pete Petersona oraz innego demaskatora, którego będziemy nazywali tutaj “Jacob”, które opisywały ciągle trwające wysiłki w celu pokonania Władzy Realnej przy użyciu masowych aresztowań. 

Pewne najważniejsze dane zostały przekazane w artykule “Końcowy Etap Ujawnienia” 13 grudnia 2009. 

Panowała ogromna nadzieja na to, że Prezydent Obama będzie działał w kierunku wyeksponowania oraz zaaresztowania Władz Realnych co opisywałem w tamtym czasie. 

Powiedziano nam, że gdyby McCain i Palin wygrali to wtedy sprawy bardzo szybko przybrałyby zły obrót. 

Podczas naszego pierwszego spotkania z Pete Petersonem w czerwcu 2009 roku uzyskaliśmy przekonywujące przecieki informacyjne na temat tego, że Obama miał publicznie ogłosić fakt ujawnienia prawdy o UFO już 27 listopada 2009 roku. 

Zarezerwowano nawet już czas antenowy na wszystkich siedmiu główniejszych stacjach TV zarówno w Ameryce jak i na całym świecie. Pomimo tego, że surowo ostrzeżona nas, by utrzymywać tę datę w ścisłej tajemnicy to Bill Ryan puścił parę z ust na scenie podczas swojej konferencji Project Camelot w Zurychu 10 lipca 2009 roku. 

Zgodziliśmy się, by nie ujawniać jej, jednak jakoś wymknęła się ona do opinii publicznej podczas gdy był on na scenie podczas tej konferencji. Poniżej przedstawiam transkrypt: 

http://projectcamelot.org/lang/en/bill_ryan_transcript_zurich_2009_en.html

Bill: David przypomniał mi o czymś co powiedział nam dr Pete Peterson co dotyczy końca tego roku. 

To co dr Pete Peterson przekazał nam to fakt, że Prezydent Obama ma ujawnić naszą rzeczywistość odnośnie kontaktów z Istotami Pozaziemskimi jeszcze przed końcem tego roku. 

Poinformował nas, że powiedzieli mu to pewni ludzie, którzy posiadają wiedzę na temat zarezerwowanego już czasu antenowego w różnych stacjach TV. Data o której donosi to 27 listopada (2009). Przekazał nam również informację, że jest to jedna z tych bardzo ważnych pod kątem rytualnym i numerologicznym dat. Wspomniał, że Obama będzie rozmawiał na temat rzeczywistych kontaktów z sześcioma różnymi przyjaznymi ludzkości Rasami Pozaziemskimi. 

Gdy zapytaliśmy go: “Dlaczego użyłeś słowa przyjazne?” To odpowiedział nam: “No wiesz, niektóre z nich są nieprzyjazne, ale większość z nich jest przyjaźnie nastawiona do nas”. 

WIELKA GĘBA

Byłem przerażony gdy informacja ta wyciekła do Opinii Publicznej w tak nieodwracalny sposób gdyż to oznaczało, że ujawnienie nie wydarzy się w tym szczególnym czasie. 

Przez całe miesiące odmawiałem odpowiedzi na setki maili, które wtedy do mnie przychodziły. 

Po tym wydarzeniu razem z Billem Ryan’em kontynuowaliśmy naszą wspólną pracę jako koledzy i przeprosiliśmy prywatnie za dopuszczenie do wycieku informacji odnośnie daty. Nie chcę tutaj nic namieszać, przecież wszyscy popełniamy błędy. 

Wiedziałem już wtedy, że gdy plan na taką skalę wycieknie do opinii publicznej to jest bardzo mało prawdopodobne, by doszedł do skutku. Tego typu przecieki mogą również doprowadzić do śmierci pewnych ludzi. 

Był to jeden z wielu przypadków przecieków informacji, w który byłem zaangażowany pośrednio lub bezpośrednio o których dowiedziałem się później, że przysporzyły bardzo poważnych problemów Sojuszowi. To właśnie z tych samych powodów obecnie jestem znacznie ostrożniejszy w tym co mówię i w jaki sposób o tym mówię. 

To nie jest gra a ludzie tacy jak ja nie są w samym centrum tych wysiłków. Mamy duże szczęście, że otrzymujemy jakiekolwiek informacje wywiadowcze a zakres operacji jakie się tam podejmuje jest znacznie większy niż możemy sobie to wyobrazić. 

Jeśli ludzie mojego pokroju staną na drodze i zaburzą te operacje to w oczywisty sposób możemy doświadczyć pewnych pogróżek, odetnie się nas od wszystkich informatorów lub spotka nas coś jeszcze gorszego. 

DATA ULEGŁA ZMIANIE

Po tak poważnym naruszeniu protokołów bezpieczeństwa data ogłoszenia ujawnienia uległa zmianie na niecałe dwa tygodnie później, 10 grudnia 2009 r. 

Wielkie “ujawnienie” zaplanowane było na środkową część przemowy Obamy … w chwili gdy miał otrzymać Pokojową Nagrodę Nobla. 

Artykuł “Końcowy Etap Ujawnienia” przedstawiał w dramatyczny i wizualny sposób bardzo mocne dowody na temat tego, że życie Obamy było bardzo poważnie zagrożone tuż przed wystąpieniem tego wydarzenia. 

W jaki sposób? Tajemnicza “Spirala Norweska” pojawiała się w nocy 9 grudnia 2009 roku. Było to noc przed tym jak Obama miał odebrać Nagrodę Nobla w tym samym rejonie w Oslo w Norwegii następnego ranka 10 grudnia. 

Zaprezentowaliśmy niezbite dowody naukowe w artykule “Końcowy Etap Ujawnienia” odnośnie tego, że była ona celowo wygenerowana przez system broni HAARP znajdujący się w strefie nazywanej EISCAT. 

Zdumiewająco precyzyjna symetria okręgów święcącej spirali nie jest spowodowana przez nieokiełznaną rosyjską rakietę. Można bardzo łatwo zobaczyć, że zjawisko to jest wypromieniowane w powietrze z niedalekiego miejsca znajdującego się w pobliskich górach: 

Na powyższym zdjęciu można bardzo łatwo zauważyć, że wiązka promieni świeci ze szczytu góry. Odpowiadający wzorzec gór z Google Earth wskazuje na to, że lokalizacja ta znajduje się dokładnie tam gdzie jest EISCAT. 

HAARP jest w stanie produkować dokładnie takie same świecące zjawiska powietrzne przy odpowiednich warunkach atmosferycznych. W miarę jak zjawisko to wirowało to w jego środku otworzył się perfekcyjnie kształtny czarny okrąg, który można zobaczyć na zdjęciu z tamtej nocy. 

Agenci Władzy Realnej (Deep State) w sposób wizualny i dosadny dali znać Obamie o tym jak działa technologia portali. Czarny okrąg w środku jest najwyraźniej tunelem czasoprzestrzennym służącym do podróży. 

Jak widzimy ruch wirujący tego kawałka nieba był zasilany wystarczająco potężną wiązką mikrofal tak, by wytworzyć dziurę w teksturze czasoprzestrzeni. 

Obamę postraszono, że jeśli tylko piśnie słówko na temat Istot Pozaziemskich oraz UFO na ceremonii nadania Nagrody Nobla to otworzą taki portal tuż przed bazą Amerykańskich Sił Powietrznych podczas gdy będzie się znajdował na pokładzie samolotu. Zarówno on jak i cała załoga natychmiastowo wtedy zginą. Nikt nie wiedziałby nawet gdzie on się podział i co tak naprawdę się stało. Wtedy jego ujawnienie zostałoby zdyskredytowane i zatuszowane. 

Wiadomości te otrzymałem dopiero po tym jak napisałem artykuł “Końcowy Etap Ujawnienia” i przyszły one z bardzo wiarygodnego źródła, które nie czytało nawet ani jednego akapitu mojej publikacji. 

Pomimo tego, że Obama pierwotnie wykazywał szczere intencje do wyeksponowania Władzy Realnej (Deep State) oraz do stworzenia ujawnienia to siła manipulacji, kontroli, szantażu i pogróżek śmierci były zbyt duże, by mógł zdecydować się na ten krok. 

CAŁA TA HISTORIA ZOSTAŁA WPASOWANA W KADRY PROGRAMU TV

Co ciekawe, Władza Realna (Deep State) uwieczniła całą serię tych wydarzeń niecały rok później 20 września 2010 r. w wielko-budżetowym serialu  TV pt. “The Event”. 

Proszę zauważyć sygnaturę “33” reprezentowaną przez literki “E” w słowie “Event” i podkreślenie literki “V” jako hołd na cześć tego serialu opisującego pozaziemskich najeźdźców reptyliańskich, którzy paradują pod postacią ludzką. 

Premierowy odcinek opisuje tak naprawdę czarnoskórego Prezydenta USA, który ma wygłosić ogromne przemówienie ujawniając ludzkości obecność Istot Pozaziemskich. Obejmowało to przedstawienie nam Pozaziemskiej Kobiety, wyglądającej jak ludzkie kobiety, która pochodziła z innej planety. Zaraz przed tym jak ma ją przedstawić samolot wlatuje w nich –  przypomnienie wydarzenia 9/11 – tylko po to, by zniknąć natychmiastowo w portalu zanim zdążył w nich uderzyć.

Wynikający z tego chaos przerwał plany prezydenta w ogłoszeniu ujawnienia, które później nigdy się nie wydarzyło. 

Nawet nie możecie sobie tego wyobrazić jakim było to dla mnie zaskoczeniem w szczególności po twardych dowodach na temat wiarygodności Spirali Norweskiej, które wcześniej otrzymałem.

Jest bardzo prawdopodobne, że Obama miał Istoty Pozaziemskie w zanadrzu czekające na przedstawienie ludzkości podczas ceremonii nadania Nagrody Nobla w Oslo w Norwegii. 

Pamiętajmy, że pierwotne doniesienia pochodzące od Pete Petersona obejmowały pomysł przedstawienia sześciu różnych grup podczas jego mowy początkowej. 

To sprawia, że inauguracyjny odcinek serialu TV “The Event” jest kolejnym szokującym przykładem tego, że Obamie grożono bezczelnie przy całej publiczności w taki sposób, by nikt nie mógł tego zrozumieć. 

Oto co jego niedoszli oprawcy mogli chcieć mu przekazać: 

“Popatrz do czego jesteśmy zdolni. Opinia publiczna ma tak wyprane mózgi, że możemy im pokazywać dokładnie to co się dzieje ale nikt w to nie uwierzy. Prezydent? No i co z tego. Po prostu znikniesz”. 

ORYGINALNY ARTYKUŁY

Oto co następuje z oryginalnego artykułu z czasów gdy pisałem to wszystko oraz tworzyłem zdjęcia poglądowe. 

Ostatecznym planem serialu TV “The Event” była demonizacja Istot Pozaziemskich oraz oskarżanie ich o wydarzenie 9/11 oraz planowanie “masowej depopulacji”. 

[Chciano również stworzyć (fałszywy) koncept Wzniesienia, który miałby polegać na sianiu strachu i zła gdzie Przybysze z Kosmosu zainicjowaliby “The Event”, a reszta ludzi zginęłaby w jego wyniku] 

Może to brzmieć dość obłąkańczo, by program TV taki jak ten sugerował w tak bezczelny i oczywisty sposób zaangażowanie Kosmitów w wydarzeniu 9/11. 

Jeśli, jednakże, Sojuszowi udałoby się ogłosić przez Obamę prawdę o Istotach Pozaziemskich oraz UFO to Klika (Cabal) zrzuciłaby swoje zbrodnie na swych anielskich wrogów. Wtedy ludzie, którzy czekaliby za kulisami i którzy mieli być przedstawieni na ceremonii nadania Nagrody Nobla bardzo szybko zostaliby oczernieni i oskarżeni za przestępstwa Kliki. 

Poniżej przedstawiam wyciąg z artykułu, w którym było to omawiane: 

7/5/11: Dezinformacja Mediów odnośnie Ujawnienia oraz Wzniesienia

https://divinecosmos.com/davids-blog/947-mediadisinfo/

WPLECIONA NARRACJA: 9/11 POWIĄZANE Z NEGATYWNYMI ISTOTAMI POZAZIEMSKIMI

W pierwszym odcinku serialu “The Event” zatytułowanego “Jeszcze wszystkiego ci nie powiedziałem” z 20 września 2010 to Kosmici byli odpowiedzialni za porwanie samolotu pasażerskiego oraz użycie go jako broni. 

W rzeczywistości chcieli wlecieć samolotem w miejsce gdzie prezydent wygłaszał mowę zaraz przed tym jak miało dojść do Ujawnienia gdzie prezydent przedstawiał światu kobietę pochodzenia pozaziemskiego. Następnie samolot ten został przekierowany przez portal zaraz przed uderzeniem w punkt docelowy a następnie cały wypadek został przykry przez główny nurt medialny. 

Każdy kto oglądał ten odcinek w oczywisty sposób czuł, że było to znaczące odniesienie do wydarzenia 9/11/, jednakże, nie było do końca wyjaśnione dlaczego to tam umieszczono. 

IMPLOZJA BUDYNKU

Znacznie głębsza synchroniczność nastąpiła w odcinku 6 pt. “Lojalność” z 25 października 2010 roku. 

W tym samym odcinku pojawia się ten sam portal wywołany pozaziemską technologią, który użyty były do zapadnięcia się budynku w ramach swojego obrysu, tak jak np. budynek nr. 7 WTC, który po prostu zapadł się pod swoim ciężarem również 9/11. 

Czy to wszystko jest zbiegiem okoliczności? Zważywszy na ilość pieniędzy jaka została zainwestowana w ten serial TV, zarówno koszty produkcji jak i reklamy oraz biorąc pod uwagę powagę oskarżeń z jakimi zmaga się obecnie Nowy Porządek Świata, uważam, że nie jest to przypadek. 

MYŚL JAK PLANIŚCI 

By zrozumieć to co się tam dzieje musimy wejść w umysły tych, którzy wydają się być planistami tego wszystkiego. 

Załóżmy, że jesteś odpowiedzialny za wydarzenie 9/11 i boisz się, że w opinii publicznej pojawią się pewne rzeczy, za które zostaniesz obwiniony. 

Załóżmy, że Istoty Pozaziemskie współpracują z naszymi ziemskimi rządami np.: z państwami Sojuszu BRICS (Brazylia, Rosja, India, Chiny i Republika Afryki Południowej) po to, by dostarczyć niezbędnej siły przebicia do opinii publicznej. 

[Dokumentowałem to w naszej serii artykułów pt. “Październikowe Niespodzianki z Chin”, które obejmują bardzo ważne nowe rzeczy, które obecnie mają miejsce i które będę omawiał w nadchodzących konferencjach oraz publikacjach]

Czy istnieje lepszy sposób na zaciemnienie zasadności kontaktów z Istotami Pozaziemskimi oraz na ich dochodzenia i wszelkie oskarżenia niż wypuszczenie propagandy, które stawia ich w świetle podejrzeń odpowiedzialności za wydarzenie 9/11? 

W ten sposób wprowadzasz zamęt w umysłach ludzi. Ludzie wcale nie będą o tym myśleli aż do czasu nastąpienia Ujawnienia. Wtedy zmierzą się z rzeczywistością kontaktu z Istotami Pozaziemskimi, którzy odwiedzają nas i wchodzą w interakcję z ziemianami “śpiochami” – znacznie wcześniej niż nastąpiło oficjalne ogłoszenie.

Czy 9/11 było naprawdę robotą wewnętrzną ziemskich sił rządowych? A może było t o częścią znacznie większego spisku uknutego przez negatywne frakcje Kosmitów po to, by zdyskredytować nasze formalnie wybrane rządy ziemskie czyli naszą ochronę w usiłowaniach przejęcia Ziemi? 

-KONIEC WYCIĄGU-

PAMIĘTAJMY O ZAPOZNANIU SIĘ PUBLIKACJACH “PAŹDZIERNIKOWE NIESPODZIANKI Z CHIN” 

Kolejnym kanonem artykułów naszych starszych dzieł o masowych aresztowaniach jest ten o tytule “Październikowe Niespodzianki z Chin”, co zostało wymienione w powyższym wyciągu z publikacji. 

Pierwszy artykuł tej serii zaliczył 350 tys. unikatowych kliknięć w czasie jego tworzenia. W nim przedstawiamy wysiłki jakie poczyniły Chiny w celu zmuszenia Władz Realnych (Deep State), by ujawnić prawdę na temat UFO, wolnej energii, zaawansowanej technologii oraz obecności na Ziemi Istot Pozaziemskich.

Chińczycy dostarczyli w 2010 r. przesyłki do liderów na całym świecie z dokumentami o wolnej energii oraz z pogróżkami, że jeśli nie zostaną one ujawnione to nastąpią dotkliwe ataki. Wynikające z tego wymuszone działania objęły wielokrotne użycie bardzo dobrze zauważalnej broni EMP (impuls elektromagnetyczny), która wymierzona była w jednostki wojskowe oraz w cele cywilne i która nie zabijała ludzi ale wysyłała przeciwnikowi bardzo dosadną wiadomość. Objęło to unieszkodliwienie 1/9 całego arsenału nuklearnego, którym dysponowało USA. Chińczycy wystrzelili również rakietę balistyczną na wybrzeżu Los Angeles w Kalifornii 9 listopada w ramach dramatycznego ostrzeżenia. 

Poniżej przedstawiam działające odnośniki do czterech artykułów dla lepszego zobrazowania: 

10/24/10: Disclosure, “The Event” and China’s October Surprise

11/27/10: China’s October Surprise II: Earth’s Quarantine Has Lifted

12/6/10: China’s October Surprise III: The Fight for Disclosure

12/11/10: China’s October Surprise IV: Live Radio Show

[Proszę pamietać o tym, że na przestrzeni wielu lat doświadczyliśmy niezliczonych ataków ze strony Władz Realnych (Deep State), które wymierzone były w zniszczenie tej strony internetowej i z tego powodu musieliśmy wydać ogromną ilość pieniędzy na zapewnienie bezpieczeństwa]

KOMPLETNA LISTA ATAKÓW EMP PODCZAS “PAŹDZIERNIKOWYCH NIESPODZIANEK Z CHIN”

Poniżej przedstawiam listę dziwnych anormalnych wydarzeń, które pojawiły się w tamtym czasie i które zostały podsumowane w Części III. 

Pomysł wydarzenia się tych wszystkich rzeczy w tak krótkim czasie definitywnie nie jest dziełem przypadku. Ktoś za tym stał a nasi informatorzy przekazali nam wiadomości zanim każdy z tych przypadków nastąpił. 

WRZESIEŃ 2010 

9/30: 6 Milionów Komputerów oraz 1000 Przedsiębiorstw w Chinach Zostało Zaatakowanych Wirusem (Frakcje Opozycyjne – Insider War) 

https://www.foxbusiness.com/markets/2010/09/30/stuxnet-virus-spreads-china-xinhua/ 

(dnia 19/09/2018 roku odnośnik nie działał, przyp. tłum. SL)

9/30: Uruchomienie Irańskiej Elektrowni Nuklearnej w Bushehr opóźnione ze względu na Wiursa

 http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-11445126 

(11/26): Wirus Stuxnet Niewyobrażalnie Zaawansowany (Zaprojektowany przez Istoty Pozaziemskie?) 

http://www.foxnews.com/tech/2010/11/26/secret-agent-crippled-irans-nuclear-ambitions.html 

PAŹDZIERNIK 2010 

10/13: OTWARCIE PRZESYŁEK Z CHIN PRZEZ LIDERÓW ŚWIATOWYCH – ODMOWA ŻĄDAŃ

10/21: Rafineria Exxon Mobil w pobliżu Chicago Doświadcza Usterki Urządzeń: 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2010-10-22/exxon-mobil-has-equipment-failure-flaring-at-joliet-refinery 

(dnia 19/09/2018 roku odnośnik nie działał, przyp. tłum. SL)

10/22: Rafineria Ropy Naftowej w Rodeo w Kalifornii Doświadcza Usterki Urządzeń:

https://www.mercurynews.com/news/ci_16409951 

(dnia 19/09/2018 roku odnośnik nie działał, przyp. tłum. SL)

10/22: Całkiem Nowa Brytyjska Nuklearna Łódź Podwodna  “HMS Astute” Traci Zasilanie i Osiada na Mieliźnie u Wybrzeży Szkocji

https://www.reuters.com/article/us-britain-nuclear-submarine/uk-nuclear-submarine-runs-aground-off-scotland-idUSTRE69L2FJ20101022 

 

10/23: 1/9 Arsenału Nuklearnego USA Została Wyłączona na Jedną Godzinę: 

https://www.cbsnews.com/news/nuclear-missiles-go-offline-after-computer-error/ 

10/23: USA Traci Kontrolę nad 1/9 Swoich Zasobów Nuklearnych – Bezprecedensowa, Ogromna Porażka 

https://gizmodo.com/5674028/one-ninth-of-us-nuclear-intercontinental-missiles-down-last-saturday 

10/28: Francuski Okręt Wojenny Przyłącza się do Floty Amerykańskiej – Eskalacja Napięcia w Zatoce Perskiej

https://www.presstv.com/detail/148623.html 

(dnia 19/09/2018 roku odnośnik nie działał, przyp. tłum. SL)

LISTOPAD 2010 

11/3: Usterka Elektryczna Powoduje Wyłączenie Największej Amerykańskiej Elektrowni Nuklearnej

http://nuclearstreet.com/nuclear_power_industry_news/b/nuclear_power_news/archive/2010/11/29/south-texas-project-unit-2-returns-to-service-112901#.W6K2xy-ZMws 

11/4: Linie Lotnicze Odwołują na Ziemię Wszystkie Airbusy A380 Po Zapłonie Silnika nad Indonezją: 

https://www.huffingtonpost.com/2010/11/04/qantas-airbus-problem-ai_n_778719.html 

11/5: Problemy z Silnikiem Dotykają Drugi Samolot Linii Lotniczych Quantas – Tym Razem Jest to Boeing 747-400

https://www.reuters.com/article/us-qantas-singapore/engine-problems-hit-second-qantas-aircraft-idUSTRE6A435P20101105 

11/7: Usterka Sprzętu Komunikacyjnego Zespołu ds. Nagłych Wypadków w Atlancie

https://www.ajc.com/news/cherokee/equipment-failure-caused-cherokee-731853.html?cxtype=rss_news_60046 

11/8: Linie Lotnicze Quantas Odkrywają Kolejne Problemy z Silnikami

http://www.abc.net.au/news/stories/2010/11/08/3059568.htm 

11/8: “Całkowity Zbieg Okoliczności” – Dwie Niezależne Elektrownie Jądrowe w Nowym Jorku i Vermoncie Zostają Wyłączone w Ciągu 1 Godziny

http://www.nydailynews.com/news/national/2010/11/08/2010-11-08_complete_coincidence_two_nuclear_plants_owned_by_new_orleansbased_entergy_corp_a.html#ixzz14hcA0Qyw 

11:8: Statek Wycieczkowy i Duma Karnawałowego Szału Dryfuje przez Kilka Dni z Uszkodzonym Napędem oraz Komunikacją  

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1328692/Carnival-Splendor-passengers-speak-cruise-liner-nightmare.html 

11/8: Usterka Elektroniki Powoduje Przerwanie Sygnału 15 Pierwszych Kanałów Telewizji Kablowej Time Warner (A Także Całego Rozkładu Programów) na 90 minut

http://blog.cleveland.com/metro/2010/11/equipment_failure_freezes_15_t.html 

11/8: Usterka Telewizji Time Warner Uniemożliwiła Przeprowadzenie Wywiadu z Georgem W. Bushem oraz Nadawanie Serialu “The Event”

http://chronicle.northcoastnow.com/2010/11/09/time-warner-blames-equipment-failure-for-frozen-screens-last-night/ 

11/9: Ogromny Wystrzał Rakiet z Wybrzeża Los Angeles Ciągle Pozostaje Tajemnicą

https://news.yahoo.com/s/nm/20101109/ts_nm/us_usa_missile_mystery 

11/9/2007: Chińska Łódź Podwodna Pojawia się Podczas Ćwiczeń Wojskowych Okrętów Marynarki Wojennej i Powoduje Szok i Zakłopotanie (Wydarzenie ma miejsce tego samego dnia co Kryzys Rakietowy 2010)

http://www.dailymail.co.uk/news/article-492804/The-uninvited-guest-Chinese-sub-pops-middle-U-S-Navy-exercise-leaving-military-chiefs-red-faced.html 

11/10: Tajemnicza Smuga Po Wystrzelonej Rakiecie (Nie) Była Samolotem

http://www.foxnews.com/scitech/2010/11/10/blogger-solved-california-missile-mystery/ 

11/10: Ekspert ds. Pocisków Balistycznych Potwierdza, że Tajemnicza Smuga była Rakietą z Napędem na Paliwo Stałe

https://www.cbsnews.com/stories/2010/11/10/earlyshow/main7040379.shtml 

11:10: Dziwna “Wiązka Ognista” na Nowojorskim Drapaczu Chmur (Technologia Promieni Skalarnych oraz Laserowych Zagrożeniem dla Nowego Jorku) 

 http://newyork.cbslocal.com/2010/11/10/did-you-see-the-fire-in-the-nyc-sky/ 

11/15: Usterka Rafinerii Ropy Naftowej BP w Teksasie Powoduje Wypuszczenie do Atmosfer Siarkowodoru

https://www.bloomberg.com/news/2010-11-16/bp-texas-refinery-had-equipment-failure-galveston-news-says.html 

11/28: Usterka Rafinerii Ropy Naftowej w Kansas Powoduje Uwolnienie Siarkowodoru oraz Dwutlenku Siarki 

https://www.bloomberg.com/news/2010-11-28/cvr-s-coffeyville-kansas-refinery-reports-equipment-failure.html 

GRUDZIEŃ 2010 

12/4: Rafineria Ropy Naftowej w Luizjanie Staje w Płomieniach 

https://www.bloomberg.com/news/2010-12-04/motiva-has-equipment-failure-flares-at-refinery-in-louisiana.html 

ZAWARTO POROZUMIENIA I UJAWNIENIE PRZESUNIĘTO W CZASIE

Władza Realna przeszła do rozmów z Chinami, które tymi wydarzeniami zamierzały wybrukować drogę do ujawnienia poszukiwanego przez Sojusz. 

Wszystkie te porozumienia zostały zawarte za kulisami władzy a liczne obietnicy zostały następnie złamane. 

W wyniku tak jawnej zdrady liczne podziemne bazy Kliki (Cabal) zostały zaatakowane i zniszczone. Wydarzenia te spowodowały anomalia w postaci trzęsień ziemi oraz innych podobnych zjawisk. 

Naturalnie występujące trzęsienia ziemi następują podczas osiągnięcia maksimum intensywności napięć skorupy ziemskiej budujących się w miarę upływu czasu. Podziemne, nuklearny testy spowodowały trzęsienia ziemi, które zaczynały się od maksymalnego natężenia. 

Poniższy wykres w kolorze czarnym obrazuje występowanie naturalnego trzęsienia ziemi. Większy, zielony wykres jest testem podziemnego wybuchu nuklearnego: 

Zaobserwowaliśmy dwa takie same ogromne trzęsienia ziemi spontanicznie występujące w ciągu niecałych 24 godzin. 

Pierwsze z nich miało siłę 5,3 stopni w skali Richtera z epicentrum 290 km na południe od Lotniska w Denver w Trinidad w Kolorado i miało miejsce o 11:46 PM 22 sierpnia 2011 roku. Jest to wewnątrz regionu bardzo dobrze oplecionego infrastrukturą podziemną oraz połączonego z Międzynarodowym Lotniskiem w Denver. 

Drugie zatrzęsło Nowy Jorkiem oraz całym wschodnim wybrzeżem z siłą 5,8 w skali Richtera wraz z epicentrum blisko Waszyngtonu DC i miało miejsce 23 sierpnia 2011 roku o godz. 1:51 PM czasu lokalnego. Była to destrukcja bardzo luksusowej oraz preferowanej podziemnej bazy dla Waszyngtońskich elit, która znana była pod nazwą “Kryształowe Miasto”.  

Wypadki  te były opisywane w artykule z 17 września 2011 roku pt.: “Disclosure Imminent? Two Underground NWO Bases Destroyed” z ponad milionowymi odwiedzinami czytelników. 

Historia ta stała się jeszcze ciekawsza w części II tego artykułu z dnia 13 października 2011 r. pt.: “Disclosure Imminent? Part II: Many More Bases Destroyed” na rok po “Październikowych Niespodziankach z Chin”. 

Powiedziano mi, że sześć kolejnych podziemnych miast zostało zniszczonych w wyniku natychmiastowej reakcji po zniszczeniu tych dwóch pierwszych co opublikowałem w części II. Poinformowano mnie również, że następnych 20 baz zostało wymiecionych po tamtych sześciu, jednakże wtedy nie opublikowałem tych informacji. 

NISZCZENIE BAZ BYŁO KONTYNUOWANE A KONTRATAKI BRONIĄ HAARP ZABIŁY MNÓSTWO PTACTWA I RYB

Wcześniejszy przypadek ataków na podziemne bazy został opisany w artykule: “Disclosure War at Critical Mass: Birds, Fish and Political Deaths” z 15 stycznia 2011 roku. W tym przypadku została użyta broń miotająca wiązki laserowe z satelitów. Technologia ta mogła nie doprowadzić do całkowitego zniszczenia tych baz co mogliśmy zaobserwować w powyższych przypadkach. 

W celu zneutralizowania oraz przekierowania broni satelitarnej wymierzonej na bazy podziemne Klika (Cabal) użyła HAARP co spowodowało masową, bardzo podejrzaną śmierć ogromnej liczby ptaków oraz ryb. Ciała ptaków oraz złamania ich kości wskazywały na ogromną siłę, która znacznie przewyższała  tą, która wystąpiłaby gdyby spadły one swobodnie i uderzyły w grunt. 

Dziwne trzęsienia ziemi oznaczały zniszczenie innych podziemnych baz po tym jak Klika (Cabal) naruszyła porozumienia co zaczęło się 23 sierpnia 2011 roku. 

Powtarzam ponownie, że donosiliśmy o tym w artykułach z 17 września oraz 13 października 2011 roku. 

Słyszeliśmy, że 26 głównych podziemnych placówek zostało zniszczonych pomiędzy sierpniem 2011 a styczniem 2012. 

DOPROWADZIŁO TO DO 3 GODZINNEGO PROGRAMU DOKUMENTALNEGO

Rosyjska Telewizja przeprowadziła ze mną 3 godzinny wywiad w związku z tymi doniesieniami o czym donosimy w tym odnośniku z 6 sierpnia 2014 roku.  

Oglądalność osiągnęła 21 milionów ludzi i opublikowana została wersja z angielskimi napisami na moim kanale YouTube. 

Nasze ostatnie doniesienia wywiadowcze sugerują, że druzgocące, pełnowymiarowe ataki niszczące podziemne placówki są kontynuowane aż po dziś dzień. Cała wojna rozrosła się do tak ogromnych rozmiarów, że obecnie nie jest możliwe, by oszacować jak wiele podziemnych baz zostało zniszczonych. Pete Peterson donosi, że samo USA posiada ponad 200 placówek podziemnych porozrzucanych na całym świecie. 

To znacznie ograniczyło o ile nawet całkowicie nie pozbawiło możliwości Kliki (Cabal) do stworzenia “fałszywej inwazji Kosmitów”, by zapoczątkować ich planowany “Nowy Porządek Świata”. 

W tym przypadku zniszczenia, które wystąpiły pod ziemią oraz poza naszą planetą w tej “zakulisowej III Wojnie Światowej” byłby znacznie większe niż moglibyśmy sobie wyobrazić. 

Wszystkie najważniejsze i krytyczne dla misji Kliki (Cabal) placówki nie znajdują się już na ziemi i nie ma ich tutaj już od jakiegoś czasu. 

Obecnie minęło już 8 lat od czasu “Październikowych Niespodzianek z Chin” z 2010 roku i wszystkie wysiłki włożone przez Chiny oraz inne państwa dopiero teraz przynoszą namacalne efekty. 

PLANY MASOWYCH ARESZTOWAŃ DRAKE’A 

Pamiętajmy o tym, że te ogromne i ciągle trwające niszczenie baz Kliki (Cabal) oraz Sojuszu w toczonej obecnie “zakulisowej III Wojnie Światowej” jest najbardziej brutalną częścią całej tej bitwy. 

Dosłownie rok później 28 marca 2012 roku przeprowadziłem wywiad z nowym informatorem o imieniu Drake, który otrzymał informacje na temat nadchodzących Masowych Aresztowaniach. 

Opublikowałem transkrypt oraz plik mp3 z tym interview na moim blogu 5 kwietnia 2012 roku. 

Ten plik audio był kradziony niezliczoną ilość razy przez kryminalistów działających na YouTube. Setki skopiowanych plików spowodowało, że oglądalność tego filmu osiągnęła setki tysięcy widzów. 

Nieszczęśliwie kryminaliści ci wycinają początek pliku gdzie podawałem datę publikacji a niemądrzy słuchacze uważają, że są to najświeższe, przełomowe doniesienia. 

Etykietuje się te wiadomości bardzo mylnym tytułem “NOWOŚĆ” i podaje obecną datę publikacji tylko po to, by zarobić na YouTube niewielkie pieniądze. 

Ze względu na zdumiewającą ilość nielegalnych oglądnięć jakie to wygenerowało to wywiad ten może być jedną z najbardziej popularnych publikacji jaką kiedykolwiek wyemitowałem. 

Proszę przejść tutaj do transkryptu wywiadu gdyż wiąże się on bardzo ściśle z tym co ma się wydarzyć.

“PLAN” ROZPOCZĄŁ SIĘ OD ZDRADY PODCZAS WOJNY KOREAŃSKIEJ

Poniżej przedstawię wyciąg z wywiadu z Drake, który podaje szczegóły tego czego możemy oczekiwać gdy rozpoczną się masowe aresztowania. 

Gdy przeczytacie całą tę historię to zauważycie, że zaczęła się ona od faktu, że Drake przeczytał zebrane w opasłej książce dokumenty z 1979 r. pt. “Plan”, które nakreślają schemat masowych aresztowań. 

Dokument ten został potajemnie rozwijany od czasu ogromnej zdrady przeciwko Armii Amerykańskiej, która miała miejsce podczas Wojny Koreańskiej (https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_koreańska ). 

Generałowie prowadzący operację wojskową uzmysłowili sobie fakt, że wymagane przekazywanie planów operacji do Organizacji Narodów Zjednoczonych doprowadziło wrogów z Korei Północnej do uprzedzania ich działań. 

To znowu doprowadziło do ogromnej liczby zabitych żołnierzy, którzy wpadali w zasadzki. Północna Korea wiedziała znacznie więcej niż powinna na temat tego gdzie żołnierze USA będą oraz kiedy tam przybędą. Było to szokujące. 

Poprzez sianie dezinformacji na temat ich planów bitewnych, Wojsko Amerykańskie odkryło, że to ONZ przekazywało Korei Północnej te informacje. Była to niewyobrażalna zdrada. 

Legendarny G. Edward Griffin opisał  tę zdradę w swojej książce, klasyku z tej dziedziny: “The Fearful Master” z 1964 roku.

Jej kopie są dostępne na archive.org i w formie plików PDF, jednakże nic nie zastąpi fizycznej książki w twardej oprawie. 

John F. Kennedy doskonale wiedział o tych dokumentach, które nazywane były “Plan”. Usiłował kontynuować podążanie tą drogą tylko po to, by zapłacić ostateczną cenę. W tamtym czasie w 1961 r. gdy Prezydent widział ją, to segregator z tymi dokumentami był już bardzo gruby. 

Pete Peterson znał bardzo wiele szczegółów na temat tego samego segregatora oraz treści jakieś tam znajdowały już w czasie gdy rozpocząłem z nim rozmowy w 2009 roku.

Poczułem ogromną satysfakcję gdy znalazłem jeszcze kogoś kto znał ten temat i natychmiastowo po tym opublikowałem wywiad z Drake. 

ZACZNIJMY OD WYCIĄGÓW Z KSIĄŻKI DRAKE “PLAN”

Zacznijmy od momentu, w którym Drake mówi nam o tym co przeczytał w dokumentach z segregatora “Plan” oraz o rozmowach, które odbył z przedstawicielami wojskowymi najwyższego szczebla: 

-WYCIĄG Z TEKSTU: POCZĄTEK-

DK: Plan był prosty. Wojsko było chętne do współpracy z władzami cywilnymi w ramach wskrzeszenia tego co zaczęliśmy w pierwotnych kategoriach prawowitego rządu … 

DK: Obecnie Plan jest taki.

Wojsko wesprze cywilów … i uwierz mi, że armia będzie tutaj potrzebna. Nie robi to żadnej różnicy czy ci się to podoba czy nie …

Wojsko poprze nas przy pomocy Agentów Federalnych, którzy skontaktują się z lokalnym ramieniem prawa. 

Tak naprawdę to lokalne władze przeprowadzą aresztowania … 

ŻADNYCH REWOLUCJI, ANI BEZPOŚREDNICH DZIAŁAŃ WOJSKOWYCH, ANI RÓWNIEŻ STANU WOJENNEGO 

DK: Nie będzie to obejmowało żadnego przewrotu wojskowego. Nie będzie tam również ingerencji wojska ani ogłoszenia stanu wojennego. 

Nic z tych rzeczy się nie wydarzy.

Będzie można tylko zobaczyć Agentów Federalnych łączących się z lokalnymi przedstawicielami prawa, którzy aresztują ludzi. 

Mogą być potrzebni ekstra ludzie, którzy zapewnią uszczelnienie drogi ucieczki tym, którzy postanowią zwiać. 

Dodatkowi ludzie będą potrzebni, by zamknąć tych wszystkich kryminalistów oraz by wsadzić ich do furgonetki i wywieźć tam gdzie jest ich miejsce. 

W pewien sposób wojsko będzie spełniało rolę posiłków … 

ZAMIAREM ORAZ CELEM JEST UNIKNIĘCIE CHAOSU 

DK: Oto co się stanie: zamiarem i celem tego planu jest zminimalizowanie chaosu, który będzie towarzyszył działaniom. 

Aresztowanie kilku tysięcy ludzi w mieście spowoduje harmider. Ludzie będą widzieli wojsko i mnóstwo policji wykonujących swoje czynności i wszystko będzie nagrane na taśmie filmowej. 

Mam tutaj na myśli, że będzie to transmitowane przez CNN i wszystkich lokalnych dziennikarzy. Każdy będzie posiadał ścieżkę wideo oraz dźwiękową z tymi rzeczami.

CZY POLICJA BĘDZIE TŁUMIŁA ZAMIESZKI?

DW: Zgaduję, że policja będzie przygotowana na zamieszki i przybiorą czarne mundury oraz przyniosą ze sobą groźnie wyglądający sprzęt.

DK: Być może i wszystko to zależy od tego czy spodziewają się jakichś problemów odnośnie tego z kim mają do czynienia. Ogólnie jednak nie, gdyż nie będzie to sytuacja równa zamieszkom. 

DW: Rozumiem. 

DK: Sytuacja może przeistoczyć się w coś takiego. Przyniosą ze sobą ciężki sprzęt i mam tutaj na myśli, że bardzo prawdopodobne, że będą się znajdowali w pojazdach opancerzonych … 

W zasadzie Plan polega na tym, by aresztować tych ludzi bez poczynienia żadnych zniszczeń: żadnych strzelanek, żadnych zabaw z bronią ani żadnej przemocy o ile nie będzie to koniecznością. 

Ogólną zasadą jest: zero chaosu, zero przemocy i cała operacja ma być przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi … 

DW: Plan zawiera również środki bezpieczeństwa odnośnie zapewnienia dostaw prądu, internetu, telekomunikacji oraz wody tak, byś mógł pracować i nie martwić się o to wszystko … 

OBOZY FEMA BĘDĄ SŁUŻYŁY DLA TYCH, KTÓRZY ZOSTANĄ ARESZTOWANI

DK: Istnieje również znaczna liczba ludzi, którzy będą musieli być odsunięci od wykonywanych obowiązków: złapani, zatrzymani i aresztowani.

Zgodnie z moim zrozumieniem planuje się wypełnienie obozów FEMA wszystkimi tymi gruzami. Wierzę, że jest to słuszne. 

Zbudowali je dla nas a teraz mogą sobie sami urządzić tam wycieczkę z przymusowym postojem (śmieje się). 

DW: Karma to dziwka.

DW: Tak, nie mogę się tego doczekać. 

MOGĄ WYSTĄPIĆ PEWNE PRZERWY W DOSTAWACH

DK: Przeprowadzenie tego wszystkie nie jest dla mnie źródłem zbyt wielkich niepokojów, o czym myśli większość ludzi. Nie martwię się aż tak bardzo tym jak bardzo niepokoi mnie to co nastąpi zaraz po tym wydarzeniu. Dojdzie do przerw w dostawach. 

Innymi słowy: musisz mieć kilka ekstra rolek papieru toaletowego oraz więcej puszek z jedzeniem. 

Mówię tutaj o zapasach powiedzmy na miesiąc albo dwa. To powinno pokryć cały czas przerw w dostawach. 

Nie wszystkie ciężarówki będą jeździły czyli wszystkie te sklepy spożywcze będę wymiecione z towarów gdy każdy będzie myślał, że świat zwariował lub może to trochę przypominać sytuację zaraz przed nadejściem huraganu. 

DW: Zgadza się. 

DK: Wiesz o co mi chodzi: jak kolejne dostawy nie dotrą na miejsce to co wtedy zrobisz? To właśnie dlatego musimy mieć ekstra żywność. To jest to co ludzie teraz robią i dlaczego zaczynają oni hodować swoje własne warzywa. 

Po prostu możesz je wpakować w puszki i przechowywać je. 

Przechowywanie wszystkich tych ekstra rzeczy nie tylko jest tańsze niż zakupy w sklepie spożywczym ale także bezpieczniejsze na wypadek gdyby coś poszło naprawdę źle. 

Powiedzmy, że będzie tak przez 10 dni. 

ZAOPATRZ SIĘ W EKSTRA PAPIER TOALETOWY

DK: Nie wiem jak wiele ludzi postrzega to jako coś ważnego ale dla mnie ucywilizowanego człowieka równa się to z używaniem pewnych rzeczy higienicznych. 

Jedną z tych wyjątkowych rzeczy, która jest dla mnie niezwykle ważna jest zgromadzenie odpowiedniej ilości papieru toaletowego (śmieje się). 

Być może zmusi to ludzie do myślenia o tym, że nie będą mogli pójść do sklepu gdy skończą im się zapasy. 

Zapewniam cię, że zwykłe magazyny nie załatwią tutaj sprawy. Pewnymi rzeczami bardzo ciężko wycierać się … (śmieje się) 

Wiesz o co chodzi, jest to proste. Musisz myśleć w kategoriach tego czego będziesz wtedy używał? 

Co jest używane powszechnie? Jakie mogą być użyteczne rzeczy, które mogą nie być częścią dostaw jeśli ona nie przybędzie? 

Może zrozumiesz, że nie jest to rzeczą niezbędną do przetrwania? Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, wkładki higieniczne dla kobiet …  

ZWYKŁY RYŻ I FASOLA MOGĄ WYSTARCZYĆ JAKO ŻYWNOŚĆ

DW: Ludzie mogą przetrwać na samym ryżu i fasoli. Cała ta lista produktów, które podają i sprzedają strony internetowe nie są tak naprawdę rzeczami niezbędnymi. 

Chcę tutaj powiedzieć, że mogą dostarczyć dodatkowego komfortu ale jeśli ktoś żyje na granicy ubóstwa to wystarczy jak kupisz sobie fasolę, brązowy ryż i po prostu będziesz trzymał to za pazuchą. 

DK: Tak, dokładnie tak. Nie kosztuje to dużo wysiłku. To właśnie o takie podejście chodzi. Trzymaj kilka ekstra rolek papieru toaletowego. Jeśli masz szczęście to znajdziesz je na wyprzedaży. Możesz do tego podejść w taki sposób. Jeśli masz coś co wyjątkowo Ci smakuje to jeśli może kupić dwa za niewiele większą cenę, zrób to. 

Jeśli nie różni się to tak bardzo i możesz to uzasadnić to ok. Dodaj wtedy ekstra przypraw i będziesz ok.

PLAN CIĄGLE PODTRZYMUJE, ŻE ODBĘDZIE SIĘ TO W SPOSÓB POKOJOWY BEZ ŻADNYCH PRZERW W DOSTAWACH

DK: Tak czy inaczej nie sądzę, by zestaw przetrwania był koniecznością i powiem ci dlaczego.

Plan wielokrotnie powtarza, przynajmniej ta część, którą ja czytałem, że proces ma przebiegać w sposób bezzakłóceniowy, niechaotyczny i pokojowy – co oznacza: zero strzelaniny i tego typu akcji … 

OGÓLNOKRAJOWE TŁUMIENIE 

DK: Prawdę powiedziawszy nie byłbym zdumiony gdybym jutro rano się obudził i odkrył, że cały naród został odcięty. 

Odcięcie ludzi będzie zakończone. 

System satelitarny nie będzie działał. Nie będziesz mógł wykonywać międzynarodowych połączeń telefonicznych. Nie będzie transportu “do” ani “z” USA w tym czasie … 

PROCES PRZEPROWADZONY BĘDZIE ETAPOWO 

DK: Powodem dla którego zamknięta będzie komunikacja międzynarodowa będzie powstrzymanie banksterów od zapakowania się w prywatne samoloty i oddalenia się z USA. Jeśli będą chcieli to zrobić to zostaną zestrzeleni. 

Nastąpi totalne odcięcie na okres około 72 godzin, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Pierwsza czystka i masowe aresztowania oraz pochodne sprawy powinny zabrać około 24 godzin. 

Druga czystka powinna zabrać od 5 do 6 dni w celu zapewnienia skazania wszystkich oskarżonych ludzi.

-KONIEC WYCIĄGU Z TEKSTU-

BARDZO PRAWDZIWE NA DZIEŃ DZISIEJSZY

Proszę zauważyć, że jedną z rzeczy o której mówił nam ten informator w 2012 roku było: “Ogólną zasadą jest: zero chaosu, zero przemocy i cała operacja ma być przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi …”

51 tys zapieczętowanych aktów oskarżenia było oczywiście rezultatem ogromne pracy równoznacznej z “zakulisową III Wojną Światową”, podczas której te aresztowania będą przeprowadzane – wszystko zgodnie z prawem. 

Proszę również zauważyć, że powiedział on “system satelitarny przestanie działać” gdy nastąpią aresztowania. 

Jest to dokładnie to co dzieje się teraz, przynajmniej w świecie Kliki (Cabal). 

Z nakreśleniem tej całej sytuacji możemy teraz przejść do Części III: Zdumiewające Nowe Doniesienia. 

KLIKNIJ TUTAJ, BY PRZEJŚĆ DO CZĘŚCI III: Zdumiewające Nowe Doniesienia (w tłumaczeniu) 

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: https://divinecosmos.com/davids-blog/22005-stunning-new-briefings-spy-satellites-down-deep-state-arrests-finally-imminent/2/  

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Total Page Visits: 7406 - Today Page Visits: 1