Zamknięcie kanału YouTube „Prawda Nie Ma Koloru”

Drodzy Czytelnicy

W związku z ostatnio zaistniałą sytuacją odnoszącą się do zamknięcia kanału na YouTube PrawdaNieMaKoloru śpieszę z notatką wyjaśniającą.

Otrzymałem dzisiaj zdawkową wiadomość od Michała z prośbą o usunięcie filmów oraz wszystkich wpisów z treściami odnoszącymi się do QAnona. Po tej wiadomości wszelkie kanały kontaktowe do Michała milczą jak zaklęte.

Na dzień dzisiejszy nie mogę powiedzieć nic więcej, gdyż moja opinia będzie tylko spekulacją a wszyscy odwiedzający ten kanał poszukują prawdy. Ubolewam nad tym, że kawał tak dobrej roboty zniknął z Internetu. Jak widać komuś bardzo przeszkadzało nagłaśnianie prawdy.

Proszę Czytelników o wstrzemięźliwość w używaniu epitetów w ewentualnych komentarzach. Z naszej strony mogę obiecać, że na pewno postaramy się zainicjować dalsze nagłaśnianie informacji od Q.

Pozdrawiam serdecznie i poinformuję Was niezwłocznie gdy tylko otrzymam nowe wiadomości.

Sławomir Lernaciński

65 uwag do wpisu “Zamknięcie kanału YouTube „Prawda Nie Ma Koloru”

 1. Hhmmmmm sam by nie skasował kanału tak by się wydawało po jego filmach. Ale napisał wiadomość do Lernacińskiego żeby skasował filmy z Q…. nikt o tym nie wspomniał w komentarzach. Poza tym mógłby wrzucać filmy na dtube jak nawoływał żeby zakładać tam konta, i cisza….

  1. WhiteRabbit

   To oczywiste, że odwiedzilo Go smutni panowie. Z jakiego innego powodu mógł tak postąpić?
   Myślę, że nie zakłada konta na dTube, bo najzwyczajniej w świecie jest wystraszony.
   Ostatni film jaki ukazał się, lub miał ukazać na YT „Jedyną siłą która może powstrzymać tą machinę jesteś Ty! WALCZCIE O WOLNOŚĆ RODACY!”

 2. Prawda w oczy

  Czy ktoś wie dlaczego Cabal nie zamknęła stron publikujących komunikaty Q? Również na YT sporo tego jest.

  1. WhiteRabbit

   Bandyci nie maja takiej mocy by zamknąć wszystkie strony Q. Nie mają też możliwości przefiltrowania całego YT, TW itp. Zawsze coś przejdzie.

   Taki scenariusz:

   Padają wszystkie sieci społecznościowe, komunikatory (skype, signal, telegram), padają serwisy internetowe. G00gle i micro$oft odcinją całkowicie dostęp do swoich zasobów. Ludzie tracą dostęp do sklepów, całych biznesów, poczty, prywatnych stron. Nie ma wyszukiwarki by odszukać nowe strony które powstają na prywatnym sprzęcie…

   W najlepszym przypadku macie tylko działający telefon, TV i kartę płatniczą.
   W najgorszym … totalny blackout!

   1. Prawda w oczy

    Grupa. posiadająca niewiarygodną władzę, góry pieniędzy, dostęp do tajnych technologii, danych wywiadowczych, zaprzęgająca do pracy sztuczną inteligencję nie potrafi zlikwidować źródła przecieków na stronie internetowej? W zamian za to zmobilizowali wszystkie siły i zamknęli konto YT polskiego Michała?

    1. S. Lernaciński

     Mnie akurat to nie dziwi gdyż Klika upadła już tak nisko, że na swoim poziomie władzy nie jest w stanie nikomu nic zaszkodzić. Biorą się za pomniejszych ludzi jak np. za Patty Greer, która jest alternatywną dziennikarką. Robią cokolwiek i zadają ciosy na oślep bo stracili „oczy i uszy”. Ostatnio zestrzelili lub unieszkodliwili im satelity szpiegujące (ostatniego piątku). To sprawia, że agenci Kliki będą musieli wyjść z ciepłych biur naszpikowanych technologią inwigilacyjną i będziemy mogli ich namierzać jeden po drugim. Z informacji, które dochodzą wynika, że zdziwimy się bardzo jak dowiemy się „kto jest kto w naszym kosmiczno/ziemskim ZOO” 😉 Pozdrawiam, S. Lernaciński

 3. Kamil

  @WhiteRabbit
  „Michał dobrowolnie nie wykasował tego kanału na YT! Jestem o tym przekonany.”

  [K]: Nic prostszego. Wystarczy napisać do administracji YouTube. Jeżeli mogą udzielić takich informacji, to na pewno powiedzą czy autor sam usunął kanał, czy został on zablokowany.

  @WhiteRabbit
  „Niestety ,to nie jest dziennikarska prowokacja! Na kanale Discord pojawiły się tematy wręcz przerażające dla zwykłego człowieka. Niestety, ale to był bardzo nie przemyślany ruch. Ta grupa powinna być od samego początku zamknięta dla publiki. Zaproszenia powinny być rozdawane tylko osobom zaufanym, tak jak dzieje się to na innych tego rodzaju grupach.”

  [K]: Jaki jest sens w tym aby informacje docierały tylko do tych osób, które są gruntownie przekonane, że świat działa tak a nie inaczej? Wydaje mi się, że mija się to z ideą ujawnienia. Utworzenie grupy zamkniętej doprowadzi wśród jej członków do wystąpienia efektu potwierdzenia.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_potwierdzenia

  @Rafał
  „Też ostatnio myślałem o tym że autor kanału prawdaniemakoloru musiał jakieś pogrozki dostac.,ponieważ zbyt długo go niema,i sprawa jest na tyle poważna że musiał się odsunąć na jakiś czas.niepoddawajmy się twórzmy grupy,uwolnijmy się z tego więzienia oraz innych.”

  [K]: Uważam, że szukanie z marszu spisków i intryg nie jest zbyt rozsądnym podejściem. Natomiast utworzenie ogólnodostępnej platformy, na której można wymieniać się tego typu informacjami i merytorycznie o nich dyskutować jest moim zdaniem jak najbardziej przydatne, jednak do tego potrzeba licznej i aktywnej administracji, która będzie czuwać nad kulturą dyskusji.

  @Prawda w oczy
  „Czy ktoś wie dlaczego Cabal nie zamknęła stron publikujących komunikaty Q? Również na YT sporo tego jest.”

  [K]: Dlatego, że najprawdopodobniej żaden Cabal z tą sprawą nie nic wspólnego.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Dychotomia_myślenia

  ***
  Szczerze zachęcam aby korzystać ze zdolności krytycznego myślenia.
  „Krótki film o prawdzie i fałszu” autorstwa SciFun niesie za sobą dużą wartość edukacyjną:

 4. Braceshift – ja nie za bardzo znam się na tym Discordzie, ale jak potrafisz to zakładaj. Zaraz się tam ruch zrobi skoro tam w takim tempie było sporo ludzi. Tylko ja bym z tego nie robił zamkniętej grupy bo to mija się z celem. Myśle, że prawda powinna być ujawniana jak najszerszemu gronu a jeśli trafią się tacy, którzy będą spamować to trzeba ich eliminować.

  1. S. Lernaciński

   Dobrze mówisz Kamil, ja tez nie bardzo to ogarniam ale jak ludzie znają sie na tym to chętnie sie przyłącze 🙂 pozdrawiam, SL

 5. Witam.
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
  Cóż mnie także jest przykro myśleć,że Michał miałby mieć kłopoty ze względu na swoja aktywność.Zdecydowałam się dołączyć do grupy na Discordzie, bo miałam już tam założone konto rodzinne. Ucieszyłam się,że Ty Sławku także dołączyłeś i pomyślałam,że czas zacząć działać. Bardzo fajnie się tam zaczęło i mimo,że się nagle urwało to jestem pod wrażeniem zapału z jakim ludzie się zabrali do działania. niegdyś
  Śledzę działalność Davida Willocka od początku jak również Twoje zaangażowanie w tłumaczenia na stronie Coreya a potem już u Ciebie. Zawdzięczam Ci swoja wiedzę w temacie Kosmicznych Ujawnień, które jak widać w obecnym czasie się powoli ziszczają i szkoda,że Michała nie ma z nami, bo on uwiarygadniał w swych materiałach to co Ty tłumaczyłeś, na planie fizycznym. Idealnie Cię uzupełniał.
  Mam nadzieje,że dołączą następcy Michała, bo wiem,że są.
  Ja sama nie mam problemu z akceptacją, tego co tłumaczysz, bo mam widzenie wewnętrzne.
  Wiem,że takich osób jak ja jest dość sporo, są osoby, które Sławku nie muszą wierzyć bo po prostu wiedzą.
  Bardzo Cie wspieram w tym co robisz, i tych wszystkich, którzy współdziałają dla Życia ze spokojem i w równowadze, w miłości.
  Błogosławię Wam.
  Ewa

  1. S. Lernaciński

   Ewo, jestem przekonany ze ludzie dołącza sie do nas. Widze tutaj dość sporo ludzi z discorda i mam nadzieje, ze ktoś weźmie sprawy w swoje ręce. Ja osobiście nie mam fizycznych możliwości, by zajmować sie blogiem i discordem wiec czekamy. Co do Michała trzeba uszanować wole demaskatorów, każdy ma prawo angażować sie na tyle na ile czuje sie komfortowo. Co do Q to zapewniam Was ze filmy beda wychodziły ale prawdopodobnie bez omówień. Zapraszam na czwartek, jeden juz czeka w kolejce 🙂 pozdrawiam i dziękuje za dobre słowo 🙂 SL

   1. Emilia

    Czytam go regularnie i w momencie kiedy pisalam u Ciebie Slawku to zapytanie blog nie dzialal 🙁 zamiast tego pojawialy sie rozne tabelki, wykresy ..juz jest ok

    1. S. Lernaciński

     Witaj Emilio. Nie miałem dzisiaj żadnych problemów z blogiem. Możliwie, że to po prostu tylko połączenie z Internetem zaszwankowało? A może niechcąco trafiłaś na stronę administracyjną KU? 😉 Pozdrawiam serdecznie, SL

  1. kwiatek

   Emilio,blog Krystal ma teraz nazwę Wielkie Przebudzenie 2018. Dzięki Bogu działa, ale czasem Krystal bierze sobie trochę przerwy, wspomonała o tym niedawno’

 6. Elżbieta

  Mam nadzieję że nic się nie stało Michałowi trzymam za niego kciuki i pozdrawiam ciebie Sławku dziękuję za super robotę którą wykonujesz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.