Część II

Data publikacji: 02 lipca 2018 r.

NIGDY NIE BYŁO POZWOLENIA NA UTAJNIANIE

Nawet w latach 1990 gdy czytałem klasyki z dziedziny UFO, np. takie jak książki Timothy Good’a donosił on o sporej liczbie ludzi pochodzących ze świata “czarnych operacji”, którzy chcieli powiedzieć ludziom prawdę. 

Książka “Alien Contact” była klasykiem, który przeczytałem w pierwszej kolejności. Została ona opublikowana w Wielkiej Brytanii w 1991 roku a w USA w 1993 i to właśnie wtedy zaczęło się moje przebudzenie. Aż po dziś dzień jest to fantastyczna książka, lektura obowiązkowa do przeczytania. 

image.png

Poszukujący prawdy są ciągle tłamszeni i pozbawiani siły przebicia przez grupy “elit”, które pragną wszystko utrzymywać w tajemnicy. Pomysł o tym, że “każdy w tym siedzi, wszystkie rządy i agencje wywiadowcze a formacje militarne są złe” jest jedynie tylko fikcją – jak na ironię stworzoną przez te same osoby. 

Władza Realna bardzo chciała, byśmy stracili wszelkie nadzieje z zamysłem o możliwej opozycji istniejącej w celu przeciwstawienia się ich straszliwej agendzie. 

Tak naprawdę, bardzo potężne grupy przeciwstawne jej istniały od zawsze. Tylko w XX w. doszły one, przy wielu okazjach, niewiarygodnie blisko do uwieńczenia sukcesem swoich wysiłków. 

Obecnie ten pęd jest nie do zatrzymania.

Świat się trzęsie w posadach. Wiele różnych przeciwnych frakcji działa razem w organizacji, którą nazywamy Sojuszem. 

Jeśli “Q” mówi prawdę to Sojusz ma wykonać ruch, jeden z wielu poważnych, który będzie zauważony przez Opinię Publiczną.  

UKRYWANIE (PRAWDY) NA OTWARTYM WIDOKU

Dla mnie największą niespodzianką jest aspekt Kliki (Cabal)/Władzy Realnej/Illuminati, która ewidentnie raz za razem pokazuje swoją okultystyczną, religijną symbolikę. 

Można ją zobaczyć dosłownie wszędzie: w filmach, w klipach muzycznych, w programach Telewizyjnych, grach video, na rozdaniach nagród filmowych i tym podobnych.  

Gdy zrozumiesz tylko raz (Czytelniku) kanon symboli takich jak Masoński łuki, kolumny, ekierkę i cyrkiel, Wszechwidzące Oko, Krzyż Maltański/Templariuszy, piramidy, obeliski, zakodowaną numerologię, pentagramy, “upadłych aniołów” itd. to już nigdy nie będziesz patrzył na przemysł “rozrywkowy” tak samo. 

Gdy raz zaczniesz dostrzegać te symbole pokazujące się w filmach to nagle będziesz dostrzegał tuzinami wiele innych przykładów.

Opisane to było wcześniej na blogu Davida przy wielu innych okazjach, na stronie divinecosmos.com 

POMOGĘ WAM SIĘ WYZWOLIĆ

“Wybudzenie się” i uzmysłowienie sobie, że wszystko jest ciągle ukrywane w “na otwartym widoku” jest psychodelicznym doświadczeniem. 

Praktyki religijne tej grupy wymagają od nich, by mówili nam o tym (co zamierzają robić). Zgodnie z “Q” wymóg ten będzie przyczyną ich upadku. 

Spójrzmy na post nr. 1630 z 28 czerwca 2018: 

image.png

Następny post o numerze 1631 podaje jeszcze więcej przykładów. 

Ważnym argumentem jest rozpoczęcie próbnego “alarmu przeciwpożarowego” na pięć minut przed masową strzelaniną. W chwili gdy poszukacie sami to odkryjecie, że wydarzenia następujące na zlecenie władzy realnej bardzo często poprzedzane są przez zaplanowane ćwiczenia alarmowe. 

W pewien psychopatyczny sposób sprawia to, że nie myślą o sobie aż tak źle gdyż przecież ustawili na pozycjach wyjściowych personel pomocniczy na scenie wydarzeń. 

Dnia 11 września (9/11) miało miejsce bardzo wiele zaplanowanych ćwiczeń na obszarze dotkniętym (katastrofą lotniczą), co media wzięły za łut szczęścia a nawet za “palec Boży”: 

image.png

Jednakże w swoim poście nr. 1632 “Q” wskazuje również fakt, że nie każdy człowiek należący do Masonerii popiera ich negatywną agendę co można zobaczyć u Ojców Założycieli Ameryki: 

Q!CbboFOtcZs ID: cdb588 No. 1948303 28 czerwca 2018 19:04:44 (EST)

>>1947578

Większość potężnych organizacji zawiera w sobie zbrodnicze elementy.

Z władzą przychodzi korupcja.

W całym alfabecie agencji nie wszystkie są zatrutymi jabłkami.

Czy jedno może zatruć cały kosz? 

Q

DWA PRZYKŁADY DO WGLĄDU

 Przeglądałem ostatnio filmy, które już na pierwszy widok były bardzo prowokacyjne a dzisiaj ma to dla mnie jeszcze więcej sensu. 

Po części dzieje się tak ze względu na ciągłą implozję branży filmowej i postępujący spadek zainteresowania nowymi tytułami wchodzącymi na ekrany kin.  

Dwa ostatnie przykłady do których się cofnąłem to film “Liga Niezwykłych Dżentelmenów” lub w skrócie “LXG” i film “Hancock”. 

LXG jest niezwykłą podróżą badawczą tego co już obecnie wiemy. 

image.png

Niezmiernie bogaty facet, który nazywa się “M” bardzo często odnosi się do Zakonu Rycerzy Templariuszy a obrazy ilustrujące ich przewijają się przez cały film. 

Nie jest to jednak najbardziej prowokacyjny wątek jednak jest on najłatwiej dostrzegalny przy analizowaniu zdjęć. Gdy oglądniesz film (Czytelniku) to na pewno dostrzeżesz więcej znaków. 

image.png

“M” zbiera grupę superbohaterów, którzy jednoczą się ze sobą przeciwko łotrowi zwanemu Fantom, który atakuje oraz zbroi obydwie strony I Wojny Światowej pod koniec lat 1800, zanim się jeszcze ona zaczęła. 

Symbole wychodzą tam na każdym kroku. Gdy po raz pierwszy widzimy Fantom’a, dostrzegamy go z laską posiadającą czaszkę Templariuszy na czubku oraz z siedmiokątnym sygnetem na palcu ze znakiem masońskim. 

image.png

Dramatyczna scena otwierająca gdzie Fantom włamuje się do banku centralnego przy użyciu czołgu, przywraca nam pamięć historyczną globalnej kradzieży złota, którą nakreśliliśmy w (mojej książce) “Finansowa Tyrania” (Financial Tyranny) i która była tajnym powodem obu wojen światowych.

Największym zwrotem akcji jest to, że Fantom jest w rzeczywistości “M”.

image.png

Superbohaterowie byli oszukańczo wplątani w uczestnictwo w jego agendzie depopulacji ludzi. 

Nigdy nie było żadnego Fantom’a poza osobą “M”, przenoszącego linię rodową Templariuszy i Masonów. 

“M” bardzo uważnie kolekcjonował próbki tego co miało sprawić, że każdy z nich miał być “wyjątkowy” w nadziei na stworzenie armii super-łotrów. 

Film ten oczywiście był totalną klapą i zdemoralizował Sean’a Connery do tego stopnia, że od tego czasu nie zagrał on już w żadnym innym filmie. 

HANCOCK 

W filmie “Hancock” Will Smith gra zapijaczonego, agresywnego “upadłego anioła”, który musi przejść przez bardzo głęboki proces wewnętrznego uzdrowienai, by stać się pozytywną siłą dla ludzkości. 

Wątek “superbohatera-upadłego anioła” przewija się w filmach Kliki (Cabal) bardzo często i staje się jeszcze bardziej ewidentny w filmie “Batman vs Superman”. 

Charlize Theron staje się żyjącą przeciwnością Hancock’a czyli nieśmiertelną istotą, która również żyje na Ziemi od tysięcy lat. 

image.png

NIEWIARYGODNE OBRAZY ŚWIATA PO SKANDALU PIZZAGATE

Mąż Charlize próbuje otworzyć biznes charytatywny gdzie prosi się korporacje, by oddawały pewne ważne produkty za darmo. 

Stworzony symbol mający za zadanie promowanie tego biznesu jest “ogólnie zaakceptowany” i “z dumą” przedstawiany na ich produktach. Jest to serce w sercu. 

W świecie po skandalu Pizzgate jest to niezaprzeczalne odniesienie do pedofilskiego symbolu Miłośnika Dziewczynek. 

Poniższy obraz pochodzi bezpośrednio z odtajnionych akt FBI: 

 image.png

Szczególnie szokujące jest to, że film ten opublikowany w 2008 roku kończy się tym, że Hancock maluje ten symbol na Księżycu co ma za zadanie pomóc jego przyjaciołom otworzenie podobnego biznesu. 

Jeśli super-istota istnieje to oznacza, że dokonała ona oburzającego aktu wandalizmu, który natychmiastowo musiałby być naprawiony. 

Jeszcze dziwniejszym jest fakt, że rozmiar i pozycja symbolu w kształcie serca zgadza się precyzyjnie z obrazami planety Pluto, na której oglądanie nie mieliśmy oficjalnego pozwolenia aż prawie do 10 lat później … w 2015 roku. 

image.png

Mogła to być “zasiana wskazówka” w filmie  po to, by została odkryta później w nadziei na dodanie ludziom odczucia większej mocy i znaczenia symbolu “serca w sercu”, który widocznie (dla nich, przyp. tłum.) jest pozytywny.

Może to być jednak przypadek, że serce na Księżycu pasuje precyzyjnie do tego na planecie Pluton. Może to być także rezultat wywiadu wewnętrznego pewnej ukrytej misji, której większość z nas nie była wcale świadoma. 

INNE ELEMENTY WARTE UWAGI

Wiele gwiazd mówi, że pedofilia w Hollywoodzie jest “tajemnicą Poliszynela”, której nikt tak naprawdę nie chce stawić czoła i dlatego też ukrywane dokumenty Amy Berg zawierają w sobie nazwiska pewnych bardzo znanych aktorów. 

image.png

Aktorzy bardzo często są oszukiwani do brania udziału w wydarzeniach naszpikowanych symbolami o których nie mają zielonego pojęcia. Wierzę w to, że Will Smith jest niewinny w tym przypadku, jednak zasmuciło mnie odkrycie takich powiązań. 

Ponieważ spotkałem oboje jego dzieci, Jaden i Wilough, w sklepie ze zdrową żywnością i rozmawiałem z nimi dość szczegółowo na ten temat to chcę tutaj wyjaśnić pewną rzecz: nie sądzę, aby dobrowolnie wspierał on tego typu rzeczy. 

PRZEJDŹMY DO SZCZEGÓŁÓW

W jednej ze scen Hancock grany przez Willa Smith’a, klepie po tyłku blond chłopca Charlize i mówi: “Jeśli każą ci nadstawić drugi policzek, to nie nadstawiaj tego”. 

Jest to zabawne, jednakże, ze wszystkimi tymi symbolami znajdującymi się tam jest to przerażające. Jednocześnie bardzo przebiegle gardzi to Chrześcijaństwem. We wcześniejszej scenie klepie on po tyłku kobietę w ten sam sposób, co miało wyraźny podtekst seksualny. 

W edycji specjalnej chwalą się tam tym, że Will Smith jest tak bardzo uwielbiany, że “może robić w filmie co mu się rzewnie podoba” i ujdzie mu to na sucho. W chwili gdy to mówią to pokazują scenę gdzie klepie on kobietę po tyłku. 

Co dziwne, starożytny związek z Charlize jest przeklęty. Nigdy nie mogą być ze sobą zbyt długo gdyż doprowadzi to ich do utraty super-mocy w wyniku czego osłabną i umrą. 

To sprawia, że zaczynam myśleć: co to tak naprawdę oznacza? 

MOŻE TO REPREZENTOWAĆ “PRZEKLEŃSTWO” W PRAWDZIWYM ŻYCIU, CO ZACIEMNIA ICH ZAANGAŻOWANIE

Zwróćcie uwagę na symbole pedofilskie, które tak wyraźnie są ukazywane na filmie co obejmuje spiralę Miłośnika Dzieci, którą Hancock wygrawerował na ścianie. 

Klątwa ta może podświadomie przedstawiać to w jaki sposób pedofile nigdy nie mogą spędzać zbyt długo czasu z dziećmi, które “pielęgnują”. Jakiekolwiek ich zaangażowanie w te działania są z góry skazane na niepowodzenie. 

Ważną częścią ich religii jest ta, która wpaja im, że “magiczne moce” mogą być pozyskane tylko i wyłącznie poprzez tego typu zbliżenia (seksualne), zupełnie tak jak to jest ukazane w filmie. Ukrywa się to “na otwartym widoku” wraz z ogromną liczbą przykładów takich jak właśnie ten. Dobrze znana, wielomilionowa branża produkuje filmy, które są często nośnikami propagandy. 

Stwarza to schizoidalną sytuację gdzie jednocześnie bombarduje się nas dowodami na ich istnienie z równoczesnym ośmieszaniem zwolenników “teorii spiskowych”, na wypadek gdybyśmy podpadali do tej kategorii. 

PATRZMY NA TO JAK NA SPÓJNY ORGANIZM BANKOWY

Kolejną kluczową rzeczą ważną do zapamiętania, w szczególności w przypadku kradzieży bilionów dolarów obecnie ponownie wprowadzanych do systemu ekonomicznego, jest historia “banków zbyt dużych, by upaść”. 

Dr. James Glattfelder udowodnił, że tylko 147 korporacji na świecie posiada w tajemnicy 80% wszystkich pieniędzy jakie istnieją na świecie. Glattfelder idzie dalej i publikuje papiery opisujące “kto jest kim” i 50 z całej tej liczby są to rzeczywiste banki “zbyt duże, by upaść”. 

Skandale takie jak LIBOR ujawniają, że te mega-banki tylko udają rywalizację pomiędzy sobą a tak naprawdę ustalają wspólnie ratingi po to, by ukazywać się bardziej wypłacalnymi niż w rzeczywistości są. 

GIGANTYCZNA PIRAMIDA FINANSOWA

Banki “zbyt duże, by upaść” są w rzeczywistości przeogromną, międzynarodową piramidą finansową. Oszustwo to jest zakrojone na tak gigantyczną skalę, że osoba Berniego Madoffa wydaje się przy nich jedynie trzyletnim chłopcem z zaściankowej wiejskiej szkółki niedzielnej. 

Wyobraźmy sobie, że mamy tylko jeden bank, który stworzył bardzo wiele swoich odnóg tylko po to, by “dzielić i zagarniać”. Tymczasem ich rzekoma rywalizacja jest oczywistym oszustwem i Klika (Cabal) ciągle czerpie korzyści bez względu na to która z jego odnóg ma się najlepiej. 

Niemniej jednak ciągle zmusza się nas do używania tego systemu oraz by funkcjonować w świecie gdzie wszystko musi być zrobione tylko przy użyciu jego. 

System bankowy przechodzi przez ogromne oczyszczanie i wielkie reformy po wielu sprawach sądowych, jednakże ciągle potrzebna jest jeszcze większa świadomość. 

Nadzwyczaj wielkie kwoty pieniędzy przepływające przez konta tych grup pozwalają im na kontynuację finansowania ich propagandy, która ukazuje się nam w postaci bardzo drogiej rozrywki. 

UŻYJMY LOGIKI

Bardzo proste ćwiczenie pokaże nam, że wiele ludzi na różnych poziomach władzy wcale nie zgadza się z samobójczą agendą depopulacji ludzkości. 

Ludzie z szeregów Kliki (Cabal) notorycznie wykazują się aktami zdrady. Tak naprawdę, demaskator Illuminati w postaci Svali donosi nam, że “oszustwo jest pierwszą zasadą ich Porządków”. 

Jest to coś co rodzice tego kultu mówią do swoich dzieci wysyłając ich następnie do odbycia straszliwych doświadczeń. 

NIE MOŻESZ TAK FUNKCJONOWAĆ

Wyobraźmy sobie gdyby komputer działał w podobny sposób? Twardy dysk oszukiwałby procesor a oboje knuli by po cichu przeciwko pamięci RAM. Wtedy nic nie funkcjonowałoby tak jak powinno.

Bardzo ważnym jest fakt, by uzmysłowić sobie to, że jakakolwiek forma wyeksponowania lub wybudzenia ludzi na fakt co ta grupa tak naprawdę robi jest dla nich dosłownie ciosem śmiertelnym.

Jedynym wyjątkiem byłby fakt początkowego rzucenia świata na kolana co na całe szczęście się nie ziściło. 

Ich plany “Nowy Porządek Świata” zakładały ukazanie ich prawdziwej twarzy dopiero po tym gdyby większość z nas została unicestwiona a pozostała część dosłownie umierałaby z głodu bez ich bezpośredniej pomocy doraźnej. 

Nie mogą sobie pozwolić na to, by ktoś otwarcie i publicznie omawiał ich tajemnice w dzisiejszym świecie nawet gdy wystawiają nas na ich religię przy pomocy rzekomo fikcyjnych dzieł branży “rozrywkowej” i symboli ukazywanych na publicznych imprezach. 

DLACZEGO FILM “SOLO” PONIÓSŁ PORAŻKĘ? 

Jestem całkowicie przekonany, że prawdziwym powodem porażki filmu “Solo”, należącego do sagi “Gwiezdne Wojny” był fakt, że film “Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” był mocno naszpikowany symboliką lucyferyczną. 

To by było na tyle odnośnie strony światła, która jest dobrem i tej “ciemnej strony mocy”, która jest złem. W chwili gdy George Lucas stracił kontrolę ta sama wyświechtana, stara agenda Illuminati wyszła na powierzchnię filmu. 

Obecnie Luke Skywalker stał się bardziej “oświecony” przez uzmysłowienie sobie faktu, że musi objąć Ciemną Stronę Mocy i połączyć ją ze Światłem. Przekazuje to samo zrozumienie swojej protegowanej, która jest bohaterką filmu. 

Jest to dokładnie to czego uczy religia Kliki (Cabal). 

ZEBRANO 400 MILIONÓW DOLARÓW NA “PRZEROBIENIE” FILMU “OSTATNI JEDI”

Oszałamiająca kampania fanów wyszła naprzeciw katastrofie filmu i jest ona bezprecedensowa w historii kina. 

Przy pomocy zwolenników filmu zebrano do dzisiaj prawie 400 milionów dolarów po to, by ponownie nakręcić film “Ostatni Jedi” i by odrzeć Władzę Realną z (prawa do decydowania o) treści filmu: 

Bohater jest kimś z kimś się identyfikujemy, kimś kto stawia czoła napotkanym przeciwnościom i znajduje sposoby albo na pokonanie ich albo na radzenie sobie z nimi inaczej w miarę rozwoju fabuły. Jest to warunek konieczny gdyż jeśli nie obchodzi cię główny charakter to znaczy, że nie zależy ci na tym w jakim kierunku rozwija się cała historia. 

Gdy zdecydujemy się na usunięcie ludzkiego elementu z tej historii to wtedy przestanie ona nas zniewalać. To właśnie dlatego wielu z nas wytyka, że film “Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” posiada złą fabułę; główni bohaterowie stracili wiarygodność.

Również z tego powodu w momentach gdy widownia powinna zwracać największą uwagę na bohaterów, by przewidzieć co się stanie w następnej kolejności to czujemy się odłączeni i obojętni na ich los. Film nie penetruje głębi duszy ludzkiej natury (co jest podstawą opowiadania historii). 

image.png

Strona ta nie wyjaśnia głębszego aspektu (filmu), a mianowicie tego, że bohaterowie tam zaczynają akceptować Ciemną Stronę Mocy jak coś dobrego. Obecnie zabezpieczono już wystarczającą kwotę (pieniędzy) na dwa i pół odcinka kolejnych części “Gwiezdnych Wojen” w celu przywrócenia elementów drogi bohatera (opisywanej w książce “Bohater o Tysiącu Twarzy” – Hero with a Thousand Faces, przyp. tłum.).

Myślelibyście, że jakiekolwiek wiarygodne studio filmowe podchodziłoby do tego entuzjastycznie a już szczególnie w erze obecnej kondycji finansowej. Nawet jeśli tylko 25% obiecanej kwoty wpłynie na konto filmu to wystarczy ona na pokrycie całego budżetu (jednej części, przyp. tłum.). 

BAGATELIZOWANIE KLASYCZNYCH CECH NARCYSTYCZNYCH

Zamiast tego, odpowiedź płynąca ze studia filmowego zrzuca to na karb hobby (fanów) i zaprzecza temu ruchowi określając go bezmyślnym i niemądrym: 

6/24: Zwolennicy filmu “Gwiezdne Wojny” krzyczą w niebogłosy gdy wytwórnia filmowa zaprzęga propagandę Władzy Realnej w celu kontynuowania franczyzy filmowej: 

https://www.bloombergquint.com/pursuits/2018/06/25/disney-s-star-wars-headaches-include-outcry-from-its-own-fans 

Po bardzo kiepskim odzewie po premierze filmu “Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie” (wydaje się), że jest to produkcja, która jako pierwsza przynosi straty finansowe. Wytwórnia filmowa Disney staje twarzą w twarz z falą krytyki dotyczącą tego w jaki sposób zdołała tak bardzo zepsuć jeden z najbardziej lukratywnych filmów Hollywoodu? 

Producent filmowy zmaga się z wydawaniem raportów odnośnie kolejnego, osamotnionego odcinka “Gwiezdnych Wojen”, który może być opóźniony ze względu na wysiłki zwolenników filmu dążących do kolejnego nagrania części “Ostatni Jedi”, który ukazał się na ekranach kin w grudniu … 

Z budżetem filmu sięgającym 300 milionów dolarów lub 400, by wyprodukować, zareklamować i wypuścić na ekrany kina, chłodna reakcja widzów może przynieść ogromne straty finansowe. 

Nasuwa się pytanie odnośnie tego: czego zwolennicy filmu tak naprawdę chcą? Ostatnia sporna sprawa rzucona prosto w twarz wytwórni Disneya mówi: nagrać ponownie część “Ostatni Jedi”. Wysiłki dążące w tym kierunku mają nikłe szanse na powodzenia, albo z powodu uzbierania odpowiedniej ilości pieniędzy [co za bzdura!!!] albo z powodu zapewnienia sobie współpracy z wytwórnią Disneya  – wzbudziło to wyraźny niepokój pośród niektórych fanów filmu.

Z tak kosztownym projektem i przy tak licznej grupie pomocników jest absolutnie kluczową sprawą, by ludzie udawali się na seanse kinowe po kilka razy. 

Warner Bros: Franczyza komiksów DC zmaga się z nabraniem rozpędu. Kiepskie recenzje i kontrowersyjna narracja filmów np. natury takiej jak Superman (vs. Batman) przytłumiła produkcję filmów. 

WRZUCANIE DOBRYCH PIENIĘDZY PO MARNOTRAWSTWIE 

Jak studio filmowe zareagowało na tak ogromną zbiórkę pieniędzy? Ten sam artykuł opisuje dokładnie kolejny krok wytwórni. 

Ostatni reżyser części “Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” Rian Johnson, którego największym poprzednim osiągnięciem filmowym było nakręcenie naszpikowanego propagandą filmu “Looper – Pętla czasu”, dostał obecnie zadanie wyprodukowania kolejnej trylogii filmów “Gwiezdne Wojny”. 

Natomiast autor najbardziej naszpikowanej symbolami Illuminati serii filmowej “Gra o Tron” dostał zadanie wyeliminowania wszelkich niepotrzebnych rzeczy. 

Nie można po prostu (przypadkowo) wymyślić takiego scenariuszu: 

6/24: Zwolennicy filmu “Gwiezdne Wojny” krzyczą w niebogłosy gdy wytwórnia filmowa zaprzęga propagandę Władzy Realnej w celu kontynuowania franczyzy filmowej: 

https://www.bloombergquint.com/pursuits/2018/06/25/disney-s-star-wars-headaches-include-outcry-from-its-own-fans 

Na początku tego roku, wytwórnia filmowa Disney przekazała pieczę nad produkcją kolejnej trylogii z tej samej serii, reżyserowi filmu “Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”, Rian’owi Johnsonowi. 

Zaangażowano również twórców serii TV “Gra o Tron” Davida Benioffa i D.B. Weissa w celu stworzenia wyodrębnionej serii nowych filmów “Gwiezdne Wojny”. 

DLACZEGO ODCINEK O HANIE SOLO NIE ZAROBIŁ NA SIEBIE? 

Czy przyszło wam do głowy, że być może (ale to tylko “być może”) powodem dla którego odcinek “Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie” nie zarobił na siebie była zgorzkniałość (reżyserów) za negatywne uwagi oraz zebranie 400 milionów dolarów na odtworzenie poprzedniej części tej serii? 

Mówi się, że winą za totalną klapę filmu obarcza się Aldena Ehrenreicha, czyli głównego odtwórcy roli Hana Solo. 

Głębsza prawda jest inna: ludzie są zmęczeni toksycznymi gwałcicielami oraz ludźmi molestującymi seksualnie dzieci, którzy używają branży rozrywkowej w celu dostarczania spoełeczeństwom swojej okultystycznej propagandy.

Ciekawą rzeczą tutaj jest fakt, że na początkowym etapie obnażania kręgów pedofilskich w Hollywoodzie, zwolniono dwóch poprzednich reżyserów filmu o przygodach Hana Solo. 

Zgaduję tylko, że wersja filmowa Rona Howarda, która w ostateczności ukazała się zawierała w sobie znacznie mniej treści typu “Illuminati” niż pierwotnie zamierzano. 

Ruch #MeToo zapoczątkował nieodwracalną falę publicznego wybudzania i w rezultacie tego, w czasie obecnym, “show biznes” wszedł w stan strasznego załamania finansowego.

NEGATYWNE ELEMENTY

Istnieją niezliczone przykłady klasyków filmowej franczyzy, która jest wskrzeszana z bardziej negatywnymi elementami wprowadzanymi do każdej nowej wersji.   

Obejmuje to notoryczne fiasko filmowe “Batman vs Superman” gdzie obydwaj bohaterowie opisani są dosłownie jako “upadli aniołowie”, którzy są zdolni do ekstremalnej przemocy przeciwko ludzkości. 

Proszę zwrócić uwagę na Masoński symbol wpisany w pochodzący z filmu obraz. 

Zewnętrzne krawędzie obydwu peleryn tworzą trójkąt z wierzchołkiem u góry. Wewnętrzne krawędzie płaszczy i głowy bohaterów tworzą trójkąt z podstawą u góry co jest zintegrowanym symbolem gdzie pojawia się Wszechwidzące Oko. 

Zwróćcie uwagę na dodatkowy retusz w Photoshopie, który formuje przekątne linie chmur wokół symbolu, by jeszcze bardziej podkreślić główny trójkąt z wierzchołkiem u góry: 

image.png

Superman był bohaterem, który przechodził samego siebie, by ratować niewinne życie ludzkie. Jednakże w ostatniej narracji filmowej jest on bardzo niebezpiecznym “upadłym aniołem”, którego nie obchodzi jak wiele ludzi musi zabić gdy wpada w szał władzy. 

CHILDISH GAMBINO

Czarnoskóry aktor Donald Glover, który grał Lando Calrissian był przedstawiony jako “Childish Gambino” w klipie muzycznym “This is America” co miało miejsce zaraz przed premierą filmu o Hanie Solo. 

Pamiętajmy o tym, że czarnoskóra społeczność dostała swojego bohatera w filmie pt. “Czarna Pantera”, który został wyprodukowany przez Sojusz. Nowy film “Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie” miał za zadanie, by ludzie zapomnieli o “Czarnej Panterze” i zakochali się w Lando. 

Video to obecnie wskazuje na liczbę oglądnięć 286 milionów ludzi co jest niemalże populacją całej Ameryki. 

W klipie tym początkowo delikatna muzyka otwierająca obraca się w złowrogą, niewinnie brzmiącą rapową rutynę w chwili gdy Glover radośnie tańczy wraz z jednoczesnym odstrzeliwaniem głów ludziom. 

Jego pierwszą ofiarą jest samotny człowiek z nakrytą głową, który jest całkowicie bezbronny i jest to ten sam muzyk, który grał na gitarze część otwierającą tego utworu. 

W chwili gdy zastrzelił tego faceta przyjmuje on bardzo rasistowską pozę “tańczącego muzykanta” – jedną z wielu, która ukazuje się podczas całego jego tańca. Opiera się to o zeznania czarnoskórych badaczy, których cytuję poniżej. 

image.png

W dalszej części klipu “wycina w pień” całą grupę Chrześcijańskiego Chóru używając przy tym broni maszynowej zaraz po tym jak ludzie ci zaśpiewali dla niego piosenkę. 

image.png

image.png

Jest to “kształtowanie zachowania” poprzez wprowadzanie bohatera filmowego z intencją zainspirowania innych w celu robienia tych samych rzeczy.  

Pomysłem tutaj jest wypranie ludzi z uczuć do momentu gdzie (zabijanie) staje się całkowicie normalnym zachowaniem a często postrzeganym nawet jako humor. 

JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE ODEGRAŁ TĘ SCENĘ? 

Bardzo prawdopodobne, że Donal (Trump) mówił o tym wszystkim podczas prezentacji swojego oświadczenia na temat poziomu przemocy i korupcji jaka panuje w Ameryce. 

Tak czy inaczej ludzie Kliki (Cabal) są bardzo przebiegli w oszukiwaniu ludzi i zmuszaniu do promowania ich agendy np. pod pozorem “ekspresji artystycznej”. 

Czarnoskóra dziennikarka Blue Telusma wskazuje na ekstremalnie rasistowskie elementy, które towarzyszą przedstawieniu Glovera ukazywanym w tym video klipie. 

Obejmuje to skrajnie dramatycznie wyrazy twarzy i pozy ciała upodobniające go do Jim’a Crow’e z ery “minstrel show” jak np. jego postura podczas oddawania pierwszych strzałów.   Wygląda na to, że poza kamerami Glover patrzy w ekran TV, by upewnić się, że wykrzywia twarz w odpowiedni sposób: 

image.png

Jest to postrzegane za bardzo rasistowski gest. Wcale bym o tym nie pisał gdyby nie fakt, że Blue Telusma jest czarnoskórą dziennikarką, która samodzielnie zidentyfikowała ten fakt. 

Często jeden obraz wart jest tysiąca słów. Blue stworzyła i opublikowała swój własny wizerunek po przebadaniu ery Jim’a Crow’a. Nie chcę tutaj przytłumiać jej głosu jednakże była ona bardzo mocno tym poruszona. Najlepszym sposobem, by przyciągnąć waszą uwagę jest opublikowanie jej zdjęcia tutaj, zamiast podawać tylko odnośnik do jej artykułu. 

Co do licha Disney robi dodając tego typu super-rasistowskie elementy do muzycznego klipu dla jednej z czołowych gwiazd nowego filmu z serii “Gwiezdne Wojny”? 

GRIM REAPER

Dodatkowo Blue wskazuje na to, że podczas gdy Glover tańczy z grupą młodych ludzi to Grim Reaper ubrany całkowicie na czarno wjeżdża konno na scenę w tle w towarzystwie policyjnej eskorty. 

image.png

Była ona bardzo rozdrażniona tym klipem muzycznym tak samo jak większość z widzów, o czym jestem szczerze przekonany. Być może bardzo wysoka oglądalność była spowodowana wielokrotnym odtwarzaniem tego klipu ludzi niedowierzających własnym oczom. 

Blue ujęła to dokładnie w ten sposób: … odjęło mi mowę gdy zobaczyłam ten klip i musiałam odtwarzać go kilkakrotnie, by upewnić się, że niczego nie pominęłam. 

Po tym cierpiała na “kaca moralnego”. 

PODŻEGAJĄ DO WOJNY NA TLE RASOWYM 

Czy nie dziwi fakt, że jedna z głównych gwiazd filmu “Gwiezdne Wojny” została przedstawiona w przerażających i pełnych przemocy scenach w wideo klipie zaraz przed premierą filmu? 

Władza Realna jest przepełniona żądzą rozpętania “wojny na tle rasowej”, byśmy zaczęli walczyć ze sobą zamiast uświadamiać sobie fakt, że mamy jednego wspólnego wroga.  

Społeczność białych ludzi może nie wychwytywać wszystkich tych rasistowskich odwołań w tym video. Intencją tego filmu jest oczywiście wywołanie agresywnego szału pośród czarnoskórej społeczności, by zainicjować akcję odwetową przeciwko białym. 

Oszałamiająca strzelanina Gambino śpiewaków z chóru kościelnego najwidoczniej ma za zadanie przywołanie strzelaniny Charleston gdzie rasista Dylan Roof zastrzelił 9 czarnoskórych członków kościoła. 

[UWAGA Davida: Mam 2 czarnoskórych przyjaciół, którzy byli mocno zaniepokojeni tym wideo klipem. Niektórzy komentowali to w ten sposób: “biali tego nie rozumieją”. Nie ważne czy tak jest, tego typu ruch wykonany przez Disneya był wymierzony w podziały (na tle rasowym)]. 

Niezwykle rasistowska grupa rozpoczęła atak i z pewnością zmierza ona do całkowitego ujawnienia się i porażki w swej desperacji, byśmy obrócili się przeciwko sobie zamiast osiągnięcia zrozumienia faktu, że mamy wspólnego wroga. 

NA CAŁE SZCZĘŚCIE TO NIE DZIAŁA

Zgodnie z publikacjami postów “Q” wszystkie te żałosne próby manipulowania opinią publiczną konsekwentnie zawodzą. 

Jest prawdopodobne, że nie zobaczymy już więcej naszpikowanych symbolami “Illuminati” serii “Gwiezdnych Wojen”. Prawdopodobnie cała franczyza podda się życzeniom fanów stojących za 400 milionową zbiórką pieniędzy oraz szlachetnym wysiłkom Sojuszu. 

Możemy spodziewać się, że ogromna liczba dyrektorów w Hollywoodzie zostanie wyprowadzona w kajdankach ze studia w chwili gdy ich akty oskarżenia zostaną odpieczętowane. 

Wynikający z tego krzyk opinii publicznej będzie dowodem na to, że tematy te nie podpadają już więcej pod kategorię “teorii spiskowych” lecz są mocno ugruntowanymi faktami. 

BILIONY ZOSTANĄ ODDANE

Żona mówi mi, że moje artykuły są zbyt długie a jak dotąd nie zacząłem nawet omawiać bardzo ciekawych rzeczy, które mają miejsce w tej bitwie. 

Jest bardzo wiele danych, które będą przedyskutowane gdy znajdziemy na to czas.

W obecnej chwili udowadnianie tego czy odbywa się wojna pomiędzy Sojuszem a Kliką (Cabal) jest “żałosnym krzykiem bogaczy”. 

Tak czy inaczej jestem szczęśliwy z powodu tego, że mamy obecnie najświeższe doniesienia od Sojuszu, które zostały wplecione na początku tego artykułu. 

Instrukcje wywiadowcze, które zostały nam przekazane stanowią o tym, że negocjowane są poważne postanowienia w czasie “upadku” wedle doniesień “Q”  co odnosi się do zwrócenia zagarniętych bilionów dolarów. 

Wiele wskazuje na to, że ludzie, którzy zostali schwytani i przesłuchani podczas prac dochodzeniowych prowadzonych przez Sojusz ujawnili wiele kryjówek, w których przechowywane są ogromne ilości ukradzionych funduszy. 

Będziemy musieli zrehabilitować nasz świat i cały system (finansowy) oraz przywrócić wiarę i pewność działania naszym instytucjom. 

Fundusze prosperity powinny dążyć w tym właśnie kierunku. 

Ekscytacja jaka obecnie ma miejsce jest ogromna, niemalże niewiarygodna. 

KOLEJNE DONIESIENIA 

Kolejne autoryzowane doniesienia od Sojuszu przyszły z naszych źródeł na moją wyraźną prośbę o większą ilość danych  zaraz przed tym jak opublikowaliśmy ten artykuł. 

Legendarny już informator z wewnątrz Zygmunt nie ujawnił się jeszcze, ale prawdopodobnie zrobi to w niedalekiej przyszłości. Będzie on wyglądał mniej więcej tak jak ilustruje to poniższe zdjęcie. 

image.png

W międzyczasie pojawił się on, by przekazać nam więcej informacji. Wiążą się one bezpośrednio z wiadomościami zawartymi w artykule opublikowanym 12 stycznia tego roku pt. Mega-Aktualizacja Corey Goode: Grupa Ansha i Oumuamua (https://kosmiczneujawnienie.com/2018/01/22/mega-aktualizacja-corey-goode-grupa-anshar-i-oumuamua/ )

Proszę przewinąć w dół artykułu mniej więcej do środka gdzie znajdziecie akapit pt.: KOMPROMITACJA POZA WSZELKĄ NADZIEJĄ NAPRAWY.

OCZEKUJCIE NA PEWNE NIESPODZIANKI

Zygmunt ujawnił nam, że kiepscy aktorzy infiltrujący Społeczności Ufologiczne będą systematycznie obnażani w miarę jak będziemy poruszać się coraz bliżej prawnych ruchów przeciwko Klice (Cabal). Zakończy to większą część działań “dziel i zagarniaj”, które nadwyręża naszą społeczność (ufologiczną).   

Sojusz TPK powiedział nam, że zakres infiltracji jest zatrważający co obejmuje również ludzi sekretnie pracujących i będących na liście płac agencji wywiadowczych. 

Oczekujcie różnych niemiłych i kontrowersyjnych niespodzianek. Niektóre “dobrze znane osoby” mogą spodziewać się ujawnienia bardzo brzydkich rzeczy na ich temat co może pociągnąć za sobą aresztowania. 

Nie mam pojęcia jakiego typu dowody są gromadzone przeciwko nim jednak będzie to dość zaskakujące. 

Jeszcze jedno: ZIEMIA NIE JEST PŁASKA, ani nie jest w kształcie kopuły z wielkim miastem na szczycie. Dość już tego. Ludzie musieli palić dobrą trawkę i dostać za to mnóstwo kasy od Kliki (Cabal), by wyskoczyć z takimi gównianymi teoriami. 

(Na konferencji) pewien facet próbował przeskoczyć 20 ludzi w kolejce, by zapytać mnie: “CO SĄDZISZ O TEORII OBRACAJĄCEJ SIĘ ZIEMI DAVID?”. Powiedziałem mu, że jak poczeka tak jak wszyscy inni to z przyjemnością odpowiem mu na to pytanie. To wystarczy. Na pewno obraca się zap….lając jak szalona koleżko. 

KONFERENCJA EMERY SMITH’A

Ostatnio jestem tak bardzo zajęty, że nie miałem nawet czasu na wypromowanie konferencji, którą organizujemy wraz z Emery Smith’em w Boulder Kolorado. 

Będziemy gościli w placówce E-Town ze względów na to, by stworzyć bardzo dobrej jakości film z czterema kamerami szerokokątnymi na użytek projektów filmowych w przyszłości, tak jak to mogliście zobaczyć w filmie “Sirius”. 

image.png

Ta ścieżka filmowa może stać się ikoną (Ujawnienia) i osiągnąć ogromną popularność na całym świecie … szczególnie w przededniu Ujawnienia, które w każdej chwili może nastąpić. 

Jeśli znajdziecie się na widowni to bardzo prawdopodobne, że również znajdziecie się w tym filmie! 

Bilety z VIP-owskimi miejscami w pierwszym rzędzie są już dostępne. Dla tych, którzy chcieliby pomóc nam w większym stopniu czeka bezpośrednie przywitanie przez nas nawet przy zakupie tańszych biletów. 

Możecie nawet wykupić wideo “live” za znacznie mniejszą kwotę $49. 

DORAŹNE PIENIĄDZE DLA EMERY

Konferencja ta dostarczy Emery niezbędne mu doraźne środki do życia. Udało mu się jedynie zapewnić wynajęcie domu po prawie sześciomiesięcznym okresie życia w samochodach i tanich hotelach. 

By zapewnić sobie jakieś lokum zapłacił 5 miesięcy z góry gdyż każdy wynajemca odmawiał mu mieszkania ze względu na zagrożenie jakie go spotkało w przeszłości. To było straszne. 

Na całe szczęście ostatnio znalazł mieszkanie … jednak to małe zwycięstwo wyczyściło kompletnie jego portfel. Nasza konferencja będzie służyła w tym przypadku wielu celom. 

Co gorsza w przeddzień podpisania umowy obskoczyło go 3 zakapturzonych drabów, którzy ukradli mu iPhona i iPada. Był to wyraźny atak ludzi z jakiejś agencji wywiadowczej gdyż później dzwoniono do kontaktów Emery, pomimo tego, że nie miał on ich w książce telefonicznej na tych urządzeniach. 

Zaoferowano im, że mogą odkupić telefon za $800. Nie potrafię ująć odpowiedzi Sojuszu w odpowiednio cenzurowanych słowach, by umieścić ją na tym blogu. Pośród ludzi Władzy Realnej jest częstą praktyką wynajmowanie pospolitych złodziejaszków do odwalenia takiej roboty. Chcieli byśmy wiedzieli, że to oni i dlatego też zadzwonili. Nie damy się zastraszyć. 

ODNOŚNIK DO KONFERENCJI

Odkryłem nowe, imponujące informacje od Emery podczas naszego spotkania w poniedziałek na spotkaniu “Contact in the Desert” gdy w ostatniej chwili przeznaczono nam 3 godzinne okno czasowe na naszą prezentację. 

Obejmują one materiał dotyczący: podróży w czasie, szyszynki Istot Pozaziemskich, baz podziemnych oraz Bytów Pozaziemskich, z którymi osobiście wchodził w interakcje podczas pracy w projektach oraz wiele więcej. 

Jest bardzo wiele istotnych rzeczy, które wie i o których nie chciał rozmawiać w przeszłości a teraz wykazuje ochotę na rozmawianie o nich. 

Będziemy poruszali te tematy oraz wszystkie inne, które wyjdą podczas rozmowy na daną chwilę. Z pewnością będzie to doświadczenie nadwyrężające nasz umysł! 

Poniżej przedstawiam odnośniki gdybyś Czytelniku chciał się zaangażować w to nieco głębiej: 

https://www.etown.org/events/emery-smith/ 

https://www.facebook.com/events/204183573540209

Zakup biletu do odsłuchiwania konferencji na żywo jest tutaj: 

https://divinecosmos.com/store/emery-livestream/

PRZYJDŹCIE NA MOJĄ WEEKENDOWĄ PREZENTACJĘ POD KONIEC MIESIĄCA

Pod sam koniec lipca 2018 “okna czasowego ujawnienia” zarezerwowałem całotygodniową galę w przepięknym Parku Estes w Kolorado. 

Nieszczęśliwie hotel, w którym gościmy nie ma już więcej wolnych pokoi ale jest wiele innych alternatywnych opcji na tym obszarze. Po raz pierwszy od 2013 roku przeprowadzę prezentację trwającą cały weekend kiedy to rozpocząłem moją pracę w programie TV na antenie GaiaTV. 

Jak zwykle możecie podglądać trochę kontekst bliskiego waszemu sercu za jedyne 99 centów (za pierwszy miesiąc) a następnie zrezygnować z tego bez żadnych karnych lub ukrytych opłat. 

Mój program telewizyjny “Wisdom Teachings” jest nadawany obecnie w półgodzinnych cotygodniowych częściach od pięciu i pół roku. Dzielę się tam z wami ogromnym bogactwem informacji.

Cały trzon mojej pracy wybiega znacznie poza zakres tego co publikuję w moich książkach i oglądalność jest dość spora. 

Dodatkowo mamy jeszcze ogromną ilość zeznań wewnętrznych świadków, które muszą być przeanalizowane i wzięte pod uwagę jako czynnik dodatkowy. 

SKŁADANIE RAZEM WSZYSTKICH PUZZLI 

Na moich prezentacjach uwielbiam składać wszystkie puzzle ze sobą podając przy tym naukowe dowody, które świadczą o naszym dążeniu w kierunku Wzniesienia oraz jaką rolę odgrywają przy tym elementy pozaziemskie. 

Zakres tego materiału jest prawdziwie zadziwiający i z prawdziwą radością zbiorę wszystkie okruchy informacji razem podczas mojej weekendowej prezentacji. Jest to prawdziwie magiczne doświadczenie zarówno dla mnie jak i dla widzów. Tego typu pogadanka być może nie zostanie zorganizowana po raz kolejny w najbliższym czasie. Ciągle mam dostępne bilety dla VIP-ów gdyż byłem zbyt zajęty, by odpowiednio wypromować tą konferencję. 

Każdy kto przychodzi na te prezentacje jest porażony (informacjami). Ostatnim dniem konferencji jest 29 lipca i będę wtedy analizował cokolwiek nastąpi w tym czasie przyglądając się pilnie Opinii Publicznej w oparciu o epickie obietnice Q Anona. 

Jeśli zapłacisz Czytelniku większą cenę to otrzymasz również zaproszenie na sobotni formalny bankiet wraz z posiłkiem w pięcio gwiazdkowym hotelu Stanley, który jest usytuowany bardzo blisko.

Podczas tego wydarzenie przeprowadzą samotną pogadankę jak i również będę osobiście witał przybywających gości. Będzie to po raz pierwszy gdy przeprowadzę coś takiego i … trochę się tego boję. 

Być może VIP-om dostanie się również pewna niespodzianka! Nie przegap tego: 

https://coloradoportal.pages.ontraport.net/

image.png

WYMIARY UJAWNIENIA

Jako końcową uwagę pragnę dodać, że 18 sierpnia 2018 roku będę uczestniczył w prezentacji Corey Goode “Wymiary Ujawnienia”. 

Przewodnim tematem będzie scharakteryzowanie pomocnych ludzi w ujawnianiu prawdy o Tajnym Programie Kosmicznym.

Powtarzam ponownie, że będzie się to odbywało w Kolorado a ponieważ będzie to się odbywało na żywo na ranchu to być może okaże się to również doskonałą okazją do przeprowadzenia doświadczenia CE-5. 

image.png

Wasza partycypacja w tych wydarzeniach dostarczy nam niezbędnych funduszy, by ciągle prowadzić naszą działalność w czasie gdy Władza Realna jest najbardziej niebezpieczna dla demaskatorów takich jak Emery Smith. 

Bardzo dziękujemy wam za wsparcie … i będziemy kontynuowali śledzenie tej epickiej, światowej historii transformacji w miarę jak upływa lipiec 2018. 

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: https://divinecosmos.com/davids-blog/21127-new-briefings-alliance-seizing-trillions-stolen-by-deep-state-preparing-to-give-it-back/ 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 4134 - Today Page Visits: 1