Data publikacji online: 2 maj 2017 r.

Artykuł napisany przez Justin Deschamps (link tutaj: http://sitsshow.blogspot.co.uk/p/contact-us.html )

Bill Ryan napisał ostatnio artykuł “Cała Prawda o Corey Goode” gdzie rozwodzi się nad tym, że informator pochodzący z Tajnego Programu Kosmicznego Corey Goode został skompromitowany i jest niewiarygodny. Kilka dni później, portal “Stilness in the Storm” opublikował analizę tego artykułu (link tutaj: http://sitsshow.blogspot.co.uk/2017/04/analysis-of-the-truth-about-corey-goode-by-bill-ryan-don-t-let-the-fear-of-disinformation-divide-us.html ) podsumowując, że twierdzenia wysunięte przez Billa w postaci dowodów nie przekazują żadnej konkluzji oraz nie niosą ze sobą żadnej ewidencji. Goode skontaktował się ze mną i zaproponował mi złożenie swoich odpowiedzi w związku z zaistniałymi oskarżeniami, co ma na celu oczyścić atmosferę.

W świetle prawa oskarżony zawsze ma prawo na odparcie zarzutów i ustosunkowanie się do nich co dostarcza widzom – zazwyczaj ławnikom – sposobności, aby spojrzeć na daną sprawę przynajmniej z dwóch różnych punktów widzenia w związku przedstawionymi faktami. Jest to niezwykle ważne gdyż w przypadku braku odpowiedzi dostępne są tylko i wyłącznie dowody strony oskarżającej.

Obecnie żyjemy w rzeczywistości opartej na informacjach i wiedzy. Manipulowanie ogólnie dostępną wiedzą – tego co ludzie myślą i w co wierzą – oznacza kontrolowanie mas; w ten sposób zaprojektowane zostały procesy siania propagandy oraz tworzenie różnych społeczności. Jest to sposób przy pomocy, którego “Władze, które Przeminęły” tak sprawnie manipulowały bezmyślne masy ludzi, aby odwoływać się do nich wedle swoich potrzeb, by wdrożyć swoje własne sprawy z jednoczesnym osiągnięciem akceptacji przez nich.

Reputacja danego człowieka oraz jego obraz panujący w danym społeczeństwie jest bardzo ważny w świecie gdzie większość ludzi nie odróżnia domysłów od faktów. Gdyby ludzie wykazywali się roztropnością i byli w stanie myśleć krytycznie to wszelkie plotki oraz oszczerstwa (głoszone w postaci faktów) nigdy nie byłyby problemem. Jednak w naszym świecie tego typu różnice mogą stanowić o życiu i śmierci. Większość ludzi nie będzie nawet bawić się w kwestionowanie charakteru doniesień dzielonych przez daną osobę – co samo w sobie jest problemem.

Artykuł pochodny:  W miarę jak informacje na temat TPK Corey Goode rozprzestrzeniają się wirusowo, Na Scenie Pojawiają się Zaciekli Krytycy  (link tutaj: http://exopolitics.org/goode-secret-space-program-claims-go-viral-critics-attacks/ )

Odpowiadając na zarzuty, Corey otrzymał możliwości oczyszczenia atmosfery oraz przywrócenia swojej dobrej reputacji w celu wykonywania powierzonego mu zadania.

ODPOWIEDŹ COREY NA ZARZUTY RYANA:

Poniżej przedstawiamy zarzuty postawione Corey w formie pytań. Dodatkowo na końcu zamieszczamy komentarz końcowy napisany przez niego.

 1. Ryan twierdzi, że w latach 2014 – 2015 wysłałeś mu jednego wieczoru szereg wiadomości a następnego dnia zaprzeczałeś, że coś takiego miało miejsce. Twierdzi on, że miałeś wtedy “podzielony umysł” lub pozostawałeś pod wpływem pewnej kontroli umysłu. Dalej twierdzi on, że te wiadomości znajdowały się na wszystkich twoich komputerach, który to fakt został przez niego potwierdzony w późniejszym czasie. Twierdzi, że wszystko wskazuje na to, że jesteś nieprawdomówny. Jaka jest twoja odpowiedź na ten zarzut?

Corey Goode: Nie pamiętam tego zdarzenia w oparciu o dostarczone szczegóły. Tamto forum było miejscem bardzo wielu ekstremalnych dramatów, które później doprowadziły do zamknięcia mojego konta. Byłoby znacznie łatwiej gdyby można było prześledzić skąd pochodziły te wiadomości po nagłówku hosta w pytaniu. Aby w pełni odpowiedzieć na te oskarżenia musiałbym uzyskać więcej szczegółów.

 1. Ryan twierdzi, że kłamałeś po wystawieniu siebie na światło opinii publicznej po tym jak zostawiłeś “Project Avalon” twierdząc, że Ryan i Kerry Cassidy zakończyli twoją karierę na polu IT. Ryan oznajmia, że podczas jego interview z Christine w 2014 roku wcale nie byłeś zatrudniony. Z tego powodu błędnie przedstawiłeś swoją osobę publiczności oświadczając, że straciłeś swoją karierę. Jaka jest twoja odeprzesz ten zarzut?

Corey Goode: Nigdy nie twierdziłem, że zostałem zwolniony bezpośrednio z powodu Billa Ryana lub Kerry Cassidy. Już wtedy przechodziłem przez proces ubiegania się o odszkodowanie z tytułu uszczerbku na zdrowiu poniesionego podczas pracy co obejmowało 3 operacje (chirurgiczne). Po odniesionych obrażeniach zwolniono mnie z pracy nielegalnie. Nie były to jednak obrażenia, które mogłyby spowodować zakończenie mojej kariery i jeszcze podczas przechodzenia przez te operacje dostawałem dziesiątki ofert pracy.

Wielokrotnie powiedziałem Kerry Cassidy, że dostarczę informację tylko i wyłącznie przy zachowaniu mojej anonimowości. Po tym gdy stało się jasne, że opublikowała moje imię i nazwisko zarówno na swojej stronie jak i kilka razy wymieniła je na kanale YouTube, nie udzieliłem już jej żadnego wywiadu. Po moich uwagach (na ten temat) odmówiła usunięcia moich danych z obydwu tych lokalizacji. Wtedy wpadłem w panikę obawiając się o bezpieczeństwo mojej rodziny oraz o karierę zawodową. W ostateczności zostałem zmuszony do wysłania całej konwersacji ze Skype oraz korespondencji elektronicznej do wydziału skarg i zażaleń YouTube/Google. Wtedy otrzymała po raz trzeci ponaglenie od administratora YouTube (nie zastosowanie się do poleceń zablokowałoby jej kanał) co spowodowało wysłanie przez nią do mnie maila z prośbą o usunięcie roszczeń z jednoczesną zgodą na usunięcie mojego imienia z jej strony internetowej oraz z video. Zaniechałem dalszego dochodzenia swoich praw i utrzymywaliśmy tę sprawę poza widokiem opinii publicznej aż do teraz. Wszystko to jest udokumentowane.

Posiadam dokumenty świadczące o tym, że zostałem wydany (Opinii Publicznej) przez “Project Camelot” z powodu “postanowień natury wykonawczej” podjętych przez Kerry. To nie tylko wystawiło moją rodzinę na ogromne niebezpieczeństwo lecz także sprawiło, że zatrudnienie mnie w profesji IT stało się praktycznie niemożliwe. Zanim zatrudniające cię firmy pozwolą się zbliżyć do swoich baz danych lub jakiejkolwiek infrastruktury badają twoje pochodzenie i sprawdzają profil na portalach społecznościowych. Jeśli twierdzisz, że rozmawiasz z Istotami Pozaziemskimi … NIE POZWOLĄ CI NA ZBLIŻENIE SIĘ DO ICH BAZ DANYCH WARTYCH MILIARDY DOLARÓW!

 1. Ryan twierdzi, że podczas swojej działalności na forum “Project Avalon” udzielałeś porad różnym informatorom pochodzącym z MILAB bez wyraźnej zgody od strony moderatora. Ryan twierdzi, że było to gwoździem do trumny odnośnie jego zaufania pokładanego w tobie na co ma dowody. Odebrał on twoje intencje jako nikczemne. Czy proszono cię o to, abyś nie zajmował się tym? Jak odeprzesz ten zarzut?

Corey Goode: Nic z tego nie jest prawdą. Ani razu nie doradzałem nikomu pochodzącemu z MILAB. Jedyne co robiłem to słuchałem ich informacji i odsyłałem ich do terapii regresji. W tamtym czasie rozmawiałem z Billem oraz jego żoną Christine odnośnie asystowania w sprawie MILAB co zaczęło wychodzić na jaw po moim pierwszym interview. Zarówno Bill Ryan jak i moderator zezwolili na swobodną antycypację ludzi w tak zaufanej grupie bez żadnego uprzedniego sprawdzania ich. Nie przyłożyłem ręki do przyprowadzenia MILAB do tej grupy.

Moje pierwsze interview zostało wykorzystana do przyciągnięcia MILAB a sposób w jaki podchodzono do tej sprawy bardzo szybko spowodował, że całe forum stało się “lepem na muchy” w celu przywiedzenia tam ludzi (powiązanych z tym tematem). Forum to zostało bardzo szybko zinfiltrowane a wtedy zaczął się zwykły “upadek”. Niektórzy uczestnicy kontaktowali się ze mną osobiście kwestionując sposób  zarządzania nim. Wszystko to spowodowało brak porozumienia pomiędzy mną a Billem Ryanem.

 1. Ryan twierdzi, że twoja żona Stacy wysunęła przeciwko niemu fałszywe oskarżenia odnośnie jego przynależności do Kościoła Scjentologicznego. To w konsekwencji doprowadziło do wystawienia cię gdyż ujawniła ona komentarze o tym, że ty Corey Goode zostałeś poproszony o wyprodukowanie dossier na temat “wyższych władz” Ryana, którzy zajmują główniejsze pozycje w tym kościele. Ryan upiera się, że to jest dowód na to, że działasz jako agent dla jakichś podstępnych grup. Jak odeprzesz ten zarzut?

Corey Goode: Nigdy nikt z organizacji podobnej do Kościoła Scjentologicznego nie kontaktował się ze mną. Nikt z tej organizacji nie prosił mnie, aby przygotował jakieś dossier na jego temat.

[Bill Ryan na temat Scjentologii]

https://www.youtube.com/watch?v=fLyQ3V3pud4&feature=youtu.be

Reakcja członków tego forum w danej sytuacji była typowa dla (większości) forum internetowych i lekcja płynąca z tego jest: trzymajcie się od nich z dala. Są one bardzo mocno zinfiltrowane przez agentów jak i również przez grupy narcystyczne oraz socjopatyczne. Jedyne co należy zrobić to poczytać sobie niektóre posty i poczuć energię jadu ziejącą z nich. Ten ostatni umieszczony na mój temat jest oczywistym przykładem historii tego forum.

 1. Ryan twierdzi, że udzielono ci dostępu do bazy danych FBI i przekazałeś mu tę wiadomość na Skype. Jest to dla niego dalszy dowód na to, że jesteś agentem. Jak odeprzesz ten zarzut?

Corey Goode: Jeśli każdy kto prowadzi dochodzenie w tej dziedzinie i uzyskuje dostęp do dokumentów rządowych jest agentem to wedle tych standardów agentem jest każdy badacz w tej profesji. Proszę spojrzeć na moje konto na Linkedin (link tutaj: https://www.linkedin.com/start/join?session_redirect=https%3A%2F%2Fwww.linkedin.com%2Fin%2Fcorey-goode-7024621%2F&source=gf&trk=login_reg_redirect ) i sprawdzić, że otrzymałem certyfikat FEMA (uprawniający do korzystania z rządowej bazy danych, przyp. tłum.) podczas mojej służby w Teksańskiej Straży Stanowej.

Podczas ćwiczeń w terenie ocieramy się blisko o FEMA, FBI i inne lokalne oraz federalne jednostki prawne oraz agencje do spraw zarządzania w przypadku klęsk żywiołowych. Byłem również członkiem organizacji InfraGard (link tutaj: https://www.infragard.org ) należącej do FBI. Ludzie powinni przyłączyć się tam i zobaczyć na własne oczy co tam się dzieje. W rzeczywistości wierzę, że uzyskałem znacznie więcej dostępu niż było (wtedy) możliwe. Jest to miejsce do którego dochodzą doniesienia na temat ataków cybernetycznych i można je tam śledzić w czasie rzeczywistym. Jest to narzędzie, które jest wykorzystywane przez korporacje w celu donoszenia oraz przeglądania raportów o atakach hakerskich dokonywanych w czasie rzeczywistym oraz sposobu na łagodzenie ich.

Nie uzyskałem wtedy dostępu do żadnej bazy danych innej niż tej związanej z atakami cybernetycznymi oraz bazy dotyczącej szkodliwego oprogramowania, która pochodzi ze strony internetowej InfraGard. Dostarczono mi szczątkowe pliki i kilka zredagowanych informacji na temat pewnych osobników, którzy skrzyknęli się razem i atakowali mnie. Wiele ludzi pochodzących z tamtego forum zostało mi wskazanych jako osoby “spalone”. Dane i pliki które otrzymałem nadeszły do mnie od kontaktów, które (wtedy) zawarłem.

Nie posiadam dostępu do bazy danych FBI i nigdy go nie posiadałem. Nie ważne do jakich spreparowanych lub oszukańczych ewidencji komunikacyjnych odnosi się Bill Ryan.

 1. Ryan twierdzi, że zacząłeś swój blog zaraz po tym jak opuściłeś forum “Project Avalon” i usiłowałeś oczernić go oraz innych. Jak odeprzesz te zarzuty?

Corey Goode: Po atakach na mnie i moją żonę byłem bardzo pobudzony i opublikowałem bardzo dużo prawdziwych informacji na temat Billa Ryana, jego praktyk biznesowych oraz ludzi z którymi utrzymywał stosunki partnerskie w Ameryce Południowej (firmy, które założył itd.). Wierzę, że te strony ciągle są dostępne w archiwach Google jeśli ktoś zechciałby prześledzić je. Umieściłem te informacje online podczas apogeum “Wojen Forum w 2015 roku” na moim blogu a następnie kilka miesięcy później usunąłem je po tym jak ochłonąłem trochę. Jest bardzo wiele wątków, które opublikowałem, które były śledzone przez innych. Sugeruję, żeby ludzie zerknęli w przeszłość Billa, która jest dostępna na Internecie dla każdego kto włoży w to trochę wysiłku.

 1. Ryan twierdzi, że twoja historia zmieniała się od czasu gdy zacząłeś rozmawiać z Davidem Wilcockiem, jest ona bardziej “wygładzona” niż zeznania, które przekazałeś (jego żonie) Christine w 2014 roku co zostało przez nich odebrane jako historia zmyślona. Co na to powiesz?

Corey Goode: W jaki sposób “zmieniłem” tę historię? Gdy Christina przyszła do mojego domu na pierwsze interview właśnie byłem po procesie usuwania załącznika w postaci “istot astralnych”, które powodowały u mnie napady paniki oraz jąkanie się ilekroć starałem się rozmawiać o moich doświadczeniach. Co ciekawe to niezgoda z Billem Ryanem odnośnie usunięcia tych istot doprowadziła do ostatecznego braku porozumienia z nim. Christine złapała mnie na mojej pierwszej próbie otwartej rozmowy na temat tych wszystkich rzeczy. Można to znaleźć na moim kanale YouTube Sphere Being Aliance (link tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCa5Lacw0dS1fgSb9_kkVVlg ). Moje zeznania ewoluowały i ekspandowały w programie “Kosmiczne Ujawnienie”.

 1. Ryan twierdzi, że pewien tajniak skontaktował się z nim mówiąc, że posiada video konwersacji pomiędzy tobą a twoją żoną Stacey podczas której omawialiście plan jak moglibyście oszukać Davida Wilcocka. (Ponoć) film ten został przechwycony przez (niebaczne) uruchomienie kamery internetowej. Ryan nigdy nie pokazał tego filmu. Co na  to powiesz?

Corey Goode: Tajniak, agent wywiadu – czyli Shane Bales znany jako “Człowiek Ruina”, który został wyeksponowany jako patologiczny kłamca i wielokrotnie łapany na zmyślaniu różnych rzeczy na temat mój oraz Davida Wilcocka. Nie trzeba tutaj nadwyrężać swojej wyobraźni, aby zrozumieć, że nie jest on żadnym agentem. Bill Ryan celowo unika wypowiadania jego imienia. Zrzut ekranowy, na którym widać ślady edycji komputerowej, został mu dostarczony przez Shane. Sam Bill (wraz z jego całym forum) wystąpili przeciwko tej osobie oskarżając ją o brak wiarygodności. Tak zazwyczaj się dzieje gdy ktoś wypadnie z łask Billa Ryana jednakże w tym szczególnym przypadku miał on rację (BR). Jeśli ten facet jest super hakerem, który zinfiltrował moją sieć komputerową i włączył moją kamerę oraz mikrofon to dlaczego mielibyśmy ufać tylko i wyłącznie zrzutowi ekranowemu lub innym informacjom, które dostarczył on BR oraz całemu Forum?

Jest to kolejny bezpodstawny zarzut (dezinformacja) i Bill dobrze o tym wie. Nigdy nie odbyłem takiej konwersacji ani nie poruszałem tego tematu ze Stacy. Wzywam Ryana, aby opublikował to video! Po prostu pokaż je! Pokaż je albo zamknij się … Rozmawiamy tutaj o Shane Bales.

Powtarzam ponownie: opublikuj to rzekome video. Ono nie istnieje. Jeśli istnienie tego filmu jest kłamstwem to w jaki sposób można wierzyć innym zarzutom Billa wysuwanym przeciw mojej osobie? Albo jeszcze inny rzeczom, które mówi? Zastanówcie się nad tym.

[Z opinią Kerry Cassidy można zapoznać się tutaj (link tutaj: http://projectavalon.net/forum4/showthread.php?97313-The-Truth-about-Corey-Goode/page6 ) gdzie nie zgadza się ona z pewnymi twierdzeniami Billa dotyczącymi informatorów]

 1. Ryan w dalszym ciągu twierdzi, że ten sam tajniak wysłał mu zrzut ekranowy konwersacji na Skype z tobą gdzie powiedziałeś: “teraz znajdujesz się już na liście płac … tak jak i ja. No coż, tak to się odbywa”. Od czasu pierwotnego ujawnienia artykułu Ryana niektórzy ludzie wyszli z informacjami obalającymi prawdziwość tej grafiki wykazując, że jest ona przerobiona oraz że wiadomości w tym czacie zostały zmienione. Czy rzeczywiście przekazałeś taką wiadomość i co znajduje się tym jpg-u z twoimi słowami? Jeśli tak to możesz nam wyjaśnić co to naprawdę oznacza? Jak odeprzesz te zarzuty?

Corey Goode: Prawdą jest fakt, że rozmawiałem z Shane przez Skype aż do czasu gdy razem z Davidem złapaliśmy go na wielokrotnych fabrykacjach. Konwersacja wspomniana w pytaniu została w jakiś sposób poddana edycji lecz niektóre z tych sformułowań były użyte podczas naszej konwersacji. Rozmawialiśmy wtedy na temat tego co myśleliśmy jak skończyliśmy z tymi wszystkimi programami oraz o tym, że zostaliśmy ponownie zmuszeni, aby “znaleźć się ich na liście płac”. Mówiąc to miałem na myśli, że zostaliśmy zmuszeni do pracy z tymi grupami po raz kolejny niemalże zachowując profesjonalny status. Zostało to wyrwane z kontekstu i przedstawione tak jakby “Władze, które Przeminęły” płaciły mi za to co robię. Nigdy nie dostawałem żadnych pieniędzy za bycie członkiem Tajnych Programów Kosmicznych i tak jest do dnia dzisiejszego. Nigdy nie otrzymałem żadnej zapłaty od “Władz, które Przeminęły”. Słowa te zostały wyrwane z kontekstu celowo, aby wyeksponować mnie jako agenta przez BR lub Shane.

Doniesiono mi również, że Bill Ryan twierdzi, że pewni ludzi przeprowadzili dla niego pewne dochodzenie na mój temat i okazuje się, że odkryto “dowody” otrzymywania przeze mnie pieniędzy ze “źródeł rządowych”. Nie potrafił on jednak poprzeć swoich zarzutów żadnymi dowodami, które świadczyłyby przeciwko mnie.

 1. Ryan twierdzi, że mnóstwo twoich zeznań jest kopiami pochodzącymi od innych informatorów i są one zbyt niewiarygodne, by w nie wierzyć. Podaje to jago dowód, że nie jesteś autentyczny. Co na to powiesz?

Corey Goode: W chwili gdy moje informacje naruszyły religię UFO Ryana to wszystkie sprawy przybrały całkiem inny obrót. Można to bardzo łatwo potwierdzić spoglądając na archiwa Forum (o ile nie zostały one wymazane lub edytowane po raz kolejny). Jego forum jest kontrolowane tak jak małe totalitarne państwo. Albo grasz wedle scenariusza albo zostajesz wyrzucony przez innych lojalnych forumowiczów lub jeszcze lepiej anuluje się twoją subskrypcję. Jeśli nie wierzycie mi załóżcie sobie tam konto i zacznijcie mówić to co wam leży na sercu; bardzo szybko tego pożałujecie. Dokładnie to samo przydarzyło się mnie w 2015 roku.

Zarówno BR jak i inni twierdzą, że moje zeznania tak naprawdę należą do innych ludzi. To samo twierdzono odnośnie Williama Tompkinsa nawet pomimo tego, że moje informacje wyszły jako pierwsze. Trzeba uważnie wejrzeć w tryskające jadem ataki na wiele ludzi poza mną samym. Jeśli odrobicie swoje zadanie domowe to szybko odkryjecie pewien wzorzec behawioralny oraz ten dotyczący stawiania zarzutów. Wygląda na to, że grupa ta konsekwentnie postępuje wedle tego samego modelu zachowawczego przez cały ten czas. Jest to jeden z powodów dla których ostrzegałem ludzi w uczestnictwie w forach.

 1. Ryan twierdzi, że gdybyś był wiarygodnym informatorem to nikt nigdy nie pozwoliłby ci na rozwinięcie tego tematu. Wygląda na to, że sygnalizuje fakt, że nigdy nie doświadczyłeś żadnych problemów ze strony różnych władz po wystąpieniu ze swoimi zeznaniami. To (świadczy), że zostało to w 100% “zatwierdzone” przez większych graczy z wyższych poziomów w tych programach. Czy te implikacje są prawdziwe? Co na to powiesz?

Corey Goode: Podążając logiką Billa Ryana, William Tompkins, Clifford Stone, Pete Peterson itd. wszyscy byliby kłamcami lub agentami właśnie z powodu tego, że ciągle należą do świata żywych i rozmawiają na ten temat. Czy Bill wierzy w to, że Steven Greer oraz ludzie z jego listy informatorów, którzy zeznawali w 2001 roku są również kłamcami i agentami skoro ciągle chodzą po tym świecie? A co jeśli chodzi o wszystkich tych ludzi, z którymi przeprowadzono interview w “Projekcie Camelot”?  Wedle jego logiki wszyscy oni musieli być kłamcami i agentami.

Zgodnie z doniesieniami Williama Tompkinsa istnieje pewna frakcja Amerykańskiej Marynarki Wojennej, która obecnie zabiega o to, aby wszystkie te informacje zostały ujawnione. Dano mu zielone światło na doniesienie o tych samych programach w które ja byłem zaangażowany. Otrzymał on bezpośrednie potwierdzenie odnośnie ujawnienia tych informacji. Zważywszy na fakt, że uczestniczyłem w tych programach udzielono mi większej ochrony od czasu gdy stałem się informatorem.

Przeżyłem przez próbę otrucia mnie na lotnisku; helikopter CH-47 (link tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Boeing_CH-47_Chinook ) latał nad moim domem (pomimo tego, że nigdzie w pobliżu nie ma żadnej bazy lotniczej) oraz wielokrotnie mierzono do mnie laserem z karabinka snajperskiego podczas przebywania na ogrodzie z moimi dziećmi. Ostatnim takim wypadkiem była moja wizyta na pogotowiu ratunkowym z powodu kolejnego ataku na mnie.

Najsmutniejsze jest to, że większość tych ataków nasiliła się wtedy gdy członkowie Forum dowiedzieli się gdzie mieszkam. Wielu z nich nękało mnie online. Żarty się skończyły kiedy fizycznie zaczęli się pokazywać wokół mego domu i zaczęli nachodzić moją rodzinę. Wtedy wyprowadziliśmy się i bardzo szybko przedsięwzięliśmy wszelkie środki bezpieczeństwa po tych odwiedzinach w moim poprzednim domu.

Sam Bill powiedział mi, że muszę wyjść do publiki w wielkim stylu, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swojej rodzinie. Zapewniał mnie, że jeśli stanę się osobą publiczną to “Władze, które Przeminęły” zabijając mnie potwierdzą tylko moje zeznania. Jest to również coś co powiedziano mi w studiu GaiaTV i dlatego zgodziłem się na program “Kosmiczne Ujawnienie”.

(Oznajmiam), że nie użyłem tutaj żadnych odświeżanych informacji.

 1. Ryan twierdzi, że świadomie okłamujesz (ludzi) i wiesz, że twoja historia jest nieprawdziwa a rozpowszechniasz ją tak czy inaczej. Co na to powiesz?

Corey Goode: Twierdzi on również, że nie jestem profesjonalnym inżynierem IT. Zapraszam ludzi, aby sprawdzili moje kwalifikacje na moim koncie na Lindedin jak również, aby zweryfikowali moje certyfikaty MCSE oraz A+. Pracuję na polu IT od dwudziestu lat i łatwo to można udowodnić.

[Tutaj jest artykuł napisany przez Corey Goode w 2003 roku, w którym sprzeciwiał się przeniesieniu wszystkich placówek IT do Indii co sugeruje, że pracował on jako inżynier IT (link tutaj:  http://www.cio.com/article/2442140/offshoring/outsourcing-to-india–offshore-debate-rages.html )

A teraz powiem o mnie jako o świadomym oszuście. Na jakiej podstawie wysuwa on te oskarżenia, na podstawie swojej własnej opinii lub kolektywu jego Forum? Z pewnością nie opiera on tych oskarżeń na podstawie analizy mowy odwróconej, która nie wykazała żadnego oszustwa. A może zrobił to na podstawie moich filmów z których ludzie badali moją mowę ciała i doszli do wniosku, że Corey wierzy w to co mówi?

UWAGA KOŃCOWA COREY

Są to najbardziej bezpodstawne pomówienia jakie zostały spreparowane przez grupę Billa Ryana.

Spośród 300 tys. moich fanów tylko około 50 krytykuje “Project Avalon”. Określenie ich mianem krzykliwej mniejszości byłoby tutaj nieporozumieniem.

Od czasu wystąpienia tej sytuacji wiele osób dostarczyło mi wiele maili, które wysyłane były przez Billa Ryana prowadzącego przeciwko mnie kampanię. Nie tylko to lecz rozpoczął on także kampanię w celu dyskredytacji mojej osoby i działał za kulisami, aby dokonać skoordynowanych ataków na mnie. Wszystko to świadczy o zachowaniu podobnym do agenta i nie jest to coś czym ja się zajmuję.

BR powiedział mi, że jego przyjaciel, który jest prywatnym detektywem lustrował mnie. Co znalazł? Nic! Musi on podać dowody na swoje zarzuty a nie tylko swoją własną opinię, która odnosi się do tajemniczej ewidencji bez pokrycia lub jego spekulacji. Tego typu zarzuty wymagają dowodów a nie wymyślonych “dowodów” pochodzących z jego własnego Forum.

Jedyne co mogę tutaj powiedzieć to, aby każdy przeprowadził swoje własne dochodzenie na temat jego Forum oraz na temat prowadzącego je. W chwili gdy zobaczycie tę energię oraz jak wiele dramatów tam się odbyło to “wyrobicie sobie opinię” na temat źródła (tych oskarżeń) i pójdziecie swoją własną drogą jak każdy inny.

Wszystkie powyższe zarzuty są albo całkowicie sfabrykowane przez BR i innych z jego Forum albo całkowicie przekręcone do takiego stopnia, że są one całkowicie nie podobne do oryginału. Artykuł pt. “Cała Prawda na Temat Corey” jest najwyraźniej jawną kampanią dezinformacyjną. Pamiętajmy o tym, że ludzie mają tendencję do oskarżania nas o to co sami zrobiliby w podobnej sytuacji. Gdy ktoś oskarża cię o coś to obserwuj bacznie atakującego; dowiesz się o nim bardzo wiele.

Prowadzę politykę nie reagowania na takie osoby. To tylko karmi publiczność energią furii. Ataki te pojawiają się nagle na radarze i bardzo szybko znikają zazwyczaj wracając do atakującego. Spodziewam się, że w tej sytuacji zdarzy się dokładnie to samo. Jest to bardzo małe forum z bardzo podejrzaną historią i jest mocno zinfiltrowane. Ataki te pojawiały się w pewnych interwałach i zmieniano je po to, aby znaleść jakiś punkt zaczepienia.

Otrzymałem dość dużo wiadomości na temat tego jak ci ludzie koordynują swoje działania za kulisami. Niektórzy z nich planują nawet uczestnictwo w konferencji “Kontakt na Pustyni” (Contact in the Desert), aby podjudzać do mojego konfliktu z Dr. Greerem jak i również nagrać pewne filmy-pułapki ich samych robiących sceny podczas prezentacji. W jaki sposób ma to zjednoczyć daną społeczność? Dziel i rządź jest taktyką Kliki (Cabal).

Zakończę moje odpowiedzi na te ataki mówiąc: SAMI POSZUKAJCIE PRAWDY. Przyjrzyjcie się uważnie energii, językowi oraz dowodom, które (rzekomo) mają popierać ich ewidencję a następnie zastanówcie się nad źródłem tych zarzutów. Jeśli chcemy doprowadzić do ujawnienia to będziemy musieli oddzielić “ziarna od plew”, które dążą tylko do podzielenia nas lub kierowane są zawodową zazdrością.

Moim zdaniem ci ludzie sami siebie eksponują i umniejszają swojej wartości na polu działania nawet jeszcze bardziej w porównaniu do ich poprzednich “wyczynów”.

Corey Goode

UWAGI KOŃCOWE od Justina Deschamps: 

Skontaktowałem się z Billem Ryanem w celu odpowiedzi na artykuł Corey po to, aby zażegnać wszelką kontrowersję tak, byśmy mogli naprawić naszą planetę. Ciągle jeszcze oczekuję na odpowiedź. Gdy ją otrzymam opublikuję aktualizację do tego artykułu.

Pragnę tutaj jeszcze zwrócić uwagę na kwestię rozważności po to, aby (samemu) ustalać czy dane zarzuty są prawdziwe czy nie. Muszą one opierać się na osądzie meritum sprawy i być porównywane z faktami rzeczywistymi. Jeśli porównanie takie nie jest możliwe wtedy nie jesteśmy w stanie w sposób definitywny wychwycić tego co naprawdę się dzieje i możemy tylko zgadywać i oczekiwać na dalsze informacje. Ważnym jest, abyśmy unikali tworzenia swoich własnych systemów wierzeń opartych na domysłach.

Czasami weryfikacja oskarżeń jest łatwa jak np. wyglądnięcie przez okno może potwierdzić lub zaprzeczyć prognozę pogody. W innych jednak przypadkach sama rozważność nie wystarcza. Jeśli osobiście nie mamy dostępu do dowodów to musimy się nauczyć w jaki sposób oszacować stopień prawdziwości.

Tutaj przykładem może być twierdzenie Ryana, że Goode chce oszukać Davida Wilcocka co było oparte na oskarżeniu pochodzącym od innej osoby mówiącej, że posiada ona video tego zdarzenia. Pierwszym krokiem rozwagi jest dokładne zapoznanie się z oskarżeniami oraz zrozumienie tego co kryje się za dowodem popierającym je. W tym przypadku zarzuty dotyczące chęci oszukania Davida przez Corey spoczywają na domysłach, że taki film naprawdę istnieje. Video to musiałoby być opublikowane tak, aby wszystkie zarzuty mogły być potwierdzone. Skoro jednak taka ewidencja nie istnieje to oskarżenia te nie mogą być zweryfikowane i całe oskarżenie pozostaje niepotwierdzone.

Innymi słowy Ryan twierdzi, że powiedziano mu o istnieniu nagrania ukazującego Goode oraz jego żonę omawiających wspólnie plan oszukania Davida Wilcocka. O ile takie video nie zostanie pokazane to wysunięte oskarżenie nie może zostać uznane za wystarczający dowód winy.

W zaistniałej sytuacji nie można wysnuć żadnego wiążącego osądu lub dopatrzeć się definitywnej winy. Jedyne co można robić to spekulować odnośnie tego co mogłoby się zdarzyć gdyby taka ewidencja istniała. To co zazwyczaj dzieje się w takiej sytuacji to ludzie nieświadomie zakładający, że brak dowodów jest dowodem na coś innego – jest to błąd logiczny. Zaskarżenie wymaga dowodów. Gdy nie można przedstawić dowodów to wiarygodne domysły mogą dać nam obraz danej sytuacji, lecz jest to wszystko co możemy wyciągnąć z danej sprawy.

Przy ocenianiu wiarygodności dobrym wskaźnikiem jest tutaj fakt jak często dana osoba mówiła prawdę w przeszłości. W przeciwieństwie do potocznie przyjętej opinii, uprzednia wiarygodność może być dobrym wskaźnikiem lecz nie oznacza ona, że oskarżenia mają być niekwestionowane. Wiarygodni ludzie mogą wypowiadać rzeczy, które nie są prawdą. I odwrotnie: ludzie niewiarygodni mogą głosić prawdę.

Zgodnie z powyższym opisem osobista weryfikacja rzeczywistych dowodów jest wyznacznikiem wiarygodności. Wiarygodność jest tyko domysłem podczas gdy osobiste sprawdzenie i badanie rzeczywistych faktów oraz porównywanie ich z rzeczywistością daje danej osobie szczegółowe zrozumienie tego co się dzieje. To oznacza, że nie możemy polegać tylko na wiarygodności podczas początkowego stadium dochodzenia. Nie musimy ufać pogodynce gdy na własne oczy widzimy pogodę za oknem.

W tym przypadku nie wiemy czy dane video istnieje czy nie. Biorąc pod uwagę wiarygodność Ryana i zgodnie z dowodami jakich użył, aby poprzeć swoje oskarżenia dotyczące Corey możemy twierdzić, że Goode jest tutaj bardziej wiarygodny niż Ryan. Corey jest tutaj bardziej obiektywny podczas gdy Bill Ryan pozostaje subiektywnie nastawiony do sprawy ze względu na swoje wierzenia. To z tego powodu jego twierdzenie, że Corey i jego żona Stacey chcieli oszukać Wilcocka najprawdopodobniej jest nieprawdziwe. Powtarzam tutaj ponownie, że ten argument jest oparty tylko i wyłącznie na wiarygodności, która niesie ze sobą niewielką wartość podczas wydawania osądów. Dane dociekania odnośnie wiarygodności są wartościowe dla wyrobienia w sobie umiejętności prowadzenia naszej świadomości podczas procesów badawczych dostarczając nam równocześnie nowego wglądu podczas prowadzonego dochodzenia.

Nauczenie się w jaki sposób nawigować pośród niepewności (faktów) jest bardzo użyteczne. Jest to szczególnie ważne zważywszy na fakt, że większość naszych wierzeń i założeń nigdy nie zostało popartych twardą ewidencją. Mogą one nie być nawet naszymi własnymi wierzeniami. Jeśli nie będziemy ostrożni to wpadniemy w pułapkę założeń, że nasze systemy wierzeń nie powinny być nawet kwestionowane, co oznacza brak jakiekolwiek przeglądu ich. Wtedy tracimy możliwości do rozwoju. Zdarzenie, które zaistniało pomiędzy Corey a Ryanem daje nam ludziom z zewnątrz bardzo dobrą sposobność, aby przetestować naszą umiejętności dociekania oraz by nauczyć się w jaki sposób obiektywnie oszacować dane roszczenia. Pozwala to również na wychwytywanie wszelkich nieporozumień gdyż z każdym dniem musimy potęgować nasze jednoczenie się.

Pomimo tego, że dyskusja tego  typu może być nieprzyjemna to i tak musimy być w stanie rozmawiać (ze sobą) otwarcie szczególnie jeśli chodzi o trudne tematy. Prawda musi jaśnieć swoim światłem, aby w pełni oswobodzić nasze umysły.

Justin Deshamps

Justin Deshamps jest poszukiwaczem prawdy zainspirowanym filozofią oraz miłością do wiedzy we wszystkich istniejących formach. Początkowo studiował fizykę oraz filozofię co w późniejszym czasie pozwoliło mu na odkrycie duchowych aspektów rzeczywistości oraz wzajemnych połączeń natury oraz wszystkich rzeczy. Dąży do poszukiwania drogi prawdy podczas jednoczesnego dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Ułatwia wspólne zmiany dla lepszej przyszłości. Jest studentem wszystkich dziedzin i nauczycielem tylko niektórych. 

Corey Goode – jest informatorem (z ang. whistleblower), który w serii rozmów przeprowadzanych z Davidem Wilcockiem w programie Cosmic Disclosure w Gaia TV ujawnia dotychczas nie znane opinii publicznej wydarzenia dotyczące działalności ludzi oraz istot pozaziemskich w naszym Układzie Słonecznym. 

Bill Ryan – były członek zespołu “Project Camelot”, który rozpoczął swoją własną działalność o podobnej tematyce nagłaśniania rzeczy kontrowersyjnych w swoim “Project Avalon”. 

Strony źródłowe: 

https://ascendingstarseed.wordpress.com/2017/05/10/corey-goode-responds-to-claims-made-by-bill-ryan/

http://sitsshow.blogspot.co.uk/2017/05/corey-goode-responds-to-claims-made-by-bill-ryan.html 

TV internetowa programu Kosmiczne Ujawnienie: http://www.gaia.com 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 5689 - Today Page Visits: 1