Notatka z konferencji “Żyj Świadomie” (Counscious Life) w której uczestniczyli David Wilcock i Corey Goode, zorganizowanej w dniach od 10 – 13 lutego 2017 roku w Los Angeles.

W poniedziałek wieczorem David będzie prezentował na żywo na scenie po raz trzeci w podczas tej konferencji niesamowite informacje wywiadowcze. Być może już niedługo dowiemy się, że Atlantyda naprawdę istniała i ten zatopiony kontynent następnie zamarzł i obecnie przybrał postać Antarktyki, co nastąpiło po zmianie biegunów magnetycznych Ziemi.

Wszystkie doniesienia wywiadowcze od osób takich jak : Pete Peterson, Corey Goode, “Bruce” oraz od ludzi z grupy Benjamina Fulforda sugerują, że znajdujemy się w przededniu wielkich ogłoszeń dotyczących megalitycznych ruin odkrytych na Antarktyce.

Będzie to początkiem ujawnienia, które będzie nabierało pędu wraz z upływem czasu.

Pewne frakcje Sojuszu przydzieliły nam “specjalne zadanie”, aby ujawnić możliwie najwiecej szczegółów dotyczących tego planowanego ujawnienia z dużym wyprzedzeniem.

Cała ta dyskusja obejmuje najświeższe informacje, które szybko mogą przeistoczyć się w wydarzenia rangi globalnej w ciągu następnych kilku tygodni lub miesięcy – a dzisiaj prezentujemy wam prawdziwą perłę w koronie!

CZY PRAWDA O ANTARKTYCE WYCHODZI NA JAW?

Od początku listopada oglądamy w mass mediach coraz to nowe, przyprawiające o zawrót głowy wskazówki dotyczące nadchodzących informacji odnośnie Antarktyki.

Obejmują one senatora Johna Kerry, udającego się tam w samym dniu wyborów jak i również astronautę sondy Apollo Buzza Aldrina, którego musiano ewakuować stamtąd z powodu domniemanego ataku serca.

Inni wysokiej rangą ludzie również odwiedzają tamte miejsca, niektórzy z nich ujawniając się przy tym opinii publicznej a niektórzy z nich robiąc to w tajemnicy. Tak czy inaczej nie próbuje się się nawet ukryć tego faktu.

Przekazano nam informacje wywiadowcze dotyczące starożytnych ruin, których ogłoszenie nieuchronnie nadciąga. Powiedziano nam, że musimy opublikować te informacje możliwie najszybciej gdyż w przeciwnym przypadku będzie wyglądało tak jakbyśmy powielili je z głównego nurtu medialnego.

ZDUMIEWAJĄCE ZGRANIE W CZASIE

Artykuł “Etap Końcowy” (link tutaj) pojawił się 11-go grudnia 2016 roku o godzinie 3:12 czasu pacyficznego. Pierwszy artykuł o tematyce “Zagubionych Miast na Antarktyce” na tabloidach mass mediów opublikowano dwie godziny później.

Następnego dnia w artykule na portalu “The Sun” głoszono, że ścieżka filmowa z nagranymi ruinami istniała w Internecie od 2002 roku od czasu gdy zaginiony zespół naukowców wybrał się tam, aby nigdy stamtąd nie wrócić.

Oznajmiono tam, że fakt ten wyciekł do sieci lecz rząd amerykański usiłował to zablokować. Żadne takie wideo wspomniane przez “The Sun” nie istnieje gdyż jeśli tak by było to poinformowano by nas o tym niezwłocznie.

Od tamtego czasu pojawiło się mnóstwo artykułów o tematyce antarktydzkich ruin. Posiadam je wszystkie w moich folderach, jednakże nie miałem czasu, aby je podsumować.

PRACOWANO NAD TYM JUŻ OD JAKIEGOŚ CZASU

W mojej prezentacji na temat Antarktycznej Atlantydy na Expo, którą odbyłem w Sobotę 11 lutego 2017 roku przedstawiłem niezbite dowody odnośnie tego, że przedstawiany przez naukowców zakrawający o farsę artykuł z 1998 roku jest dokładnie tą samą historią opowiadaną tutaj.

Ponoć miało to miejsce na cztery lata przed domniemanym rokiem 2002 gdzie rozpoczęły się rzekome wykopaliska oraz ujęcia filmowe tych ruin. Jednakże, przewiduje się tam dokładnie te same odkrycia zakamuflowane jako pewnego rodzaju żart sytuacyjny.

Artykuł ten omawia dość długo ten temat zanim widz nie zorientuje się, że najwyraźniej nie jest on traktowany zbyt poważnie. Shakespeare (a raczej Francis Bacon) powiedział kiedyś: “Wiele prawdy ukrywa się w żartach”.

Wygląda na to, że Klika (Cabal)/Nowy Prządek Świata/Illuminati pierwotnie zaplanowali, aby użyć tego faktu jako “broni masowego rozpraszania”.

Gdyby atak terrorystyczny z dnia 11 września 2001 r nie odegrał swojej roli – a definitywnie była to wielka fuszerka – to posiadali oni w zanadrzu Antarktyczną Atlantydę, aby rzucić wszystkich na kolana.

W chwili gdy przed Kliką (Cabal) pojawiło się widmo stryczka nie można by było ich wtedy aresztować gdyż ich tłumaczeniem byłoby: “Spójrzcie na te wszystkie wspaniałe rzeczy, które tutaj przechowywaliśmy a teraz dojrzeliśmy do tego, aby się nimi z wami podzielić w ramach przeprosin”.

Przypomina to sytuację wieloletniej przemocy domowej, w której zwyrodnialec w ramach przeprosin daje żonie bukiet róż – co niestety jest dość powszechnym zjawiskiem w USA, które uświadomiłem sobie pracując na “Niebieskiej Linii”.

SOJUSZ BYŁ PRZYGOTOWANY NA PRZEPROWADZENIE MASOWYCH ARESZTOWAŃ

Przynajmniej od roku 2011 przewiduje się masowe aresztowania wraz z wielowątkowymi zeznaniami mnóstwa różnych świadków. Wygląda na to, że obecnie widzimy wypełnienie się tej przepowiedni. Bardzo wiele można powiedzieć na ten temat, co ja uczyniłem w sobotnią noc na konferencji “Żyj Świadomie”.

Bez względu na to kto wygrałby amerykańskie wybory prezydenckie Sojusz i tak był w pełnej gotowości na przeprowadzenie masowych aresztowań.

Hillary zepchnęła na tor boczny Bernie Sandersa i została poprowadzona aż do ostatniego dnia wyborów w cieniu skandalu wielokrotnie przekraczającego skandal Nixona Watergate.

Widziałem na YouTube wiele komentarzy młodego pokolenia, które mówiły, że tym jednym, dziwnym ruchem zniszczono całą wiarygodność prawną stojących za tym grup rządzących.

Ja osobiście oczekiwałem, że Hillary wygra te wybory nawet jeśli nikt nie głosowałby na nią a wtedy Sojusz musiałby dokonać przewrotu w kraju, aby zaakceptowano rezultat prawowitych wyborów. Tak jednak się zdarzyło.

SOJUSZ NIE JEST ANIOŁEM, JEDNAKŻE NIE PODSUMOWUJMY ICH ZBYT SZYBKO

Istnieją setki namacalnych dowodów świadczących o tym, że militarne frakcje Sojuszu Ziemskiego współpracują bezpośrednio z Trumpem. Informacje te ujawnialiśmy przez cały rok 2016.

Rewolucyjne informacje ujawnione przez Wikileaks prowadzące do skandalu “Pizzagate” są całkowicie prawdziwe i wkrótce zintensyfikują się. Operacja ta jest prowadzona pod dowództwem Sojuszu w skład którego wchodzą prawdziwi ludzie a nie anioły. Ich ostateczne posunięcie prowadzące do masowych aresztowań podniosło alarm pośród milionów ludzi; zdaję sobie z tego sprawę.

Pomimo wszystkich napływających do nas sygnałów jest przedwczesnym przewidywanie tego co się będzie działo. Jestem otwarty na wszystkie możliwości pomimo narosłych wokół tego wszystkiego różnych, smutnych kontrowersji.

Jednym z dowodów świadczących o tym, że Klika (Cabal) jest w prawdziwych tarapatach jest fakt, że główny nurt medialny zatracił całkowity zmysł obiektywizmu dziennikarskiego i popadł w zdumiewająco bezczelną stronniczość wymierzoną przeciwko nowej administracji prezydenckiej.

Nigdy wcześniej nie byliśmy świadkami tak powszechnego połączenia się z jedną tylko stroną. Oczywistym jest fakt, że mass media usiłują rozgniewać masy ludzi, aby doprowadzić do niepokojów społecznych graniczących z Wojną Domową. Szczerze wątpię czy to zadziała, jednakże ich plan jest jasny.

WIKILEAKS UJAWNIA PLAN MASOWYCH ARESZTOWAŃ

Ujmując to w telegraficznym skrócie Klika (Cabal) jest obecnie rozmontowywana. Ich bazy podziemne są albo przekazywany w ręce Sojuszu lub są całkowicie niszczone.

Informator pochodzący z FBI wystąpił z informacjami oświadczając, że 30 procent polityków w Waszyngtonie DC jest uwikłanych w proceder pedofilii. 

Wierzy się, że pierwszych 47 aresztowań nastąpi bardzo szybko – być może nawet w tym tygodniu. FBI wypełniło już papiery wymagane przez amerykański Wydział Sprawiedliwości.

Nowy informator, który przewidział skandal “Pizzagate” na miesiące do przodu ostatnio udzielił wywiadu portalowi Victurus Libertas, co można przeglądnąć tutaj.

Jeśli jest to prawdą – a wszyscy informatorzy, z którymi ja się spotykam mówią, że tak jest – to są to zdumiewające a nawet rewolucyjne wiadomości, nadpisujące definicję naszej całej cywilizacji.

Najświeższe informacje przekazane przez Corey Goode mówią o tym, że tych 47 aresztowań odbędzie się po cichu i przybierze formę sądów za zamkniętymi drzwiami. Na samym początku możemy przeoczyć ten fakt, gdyż oczekuje się, że pewne osoby nagle zaczną spędzać “więcej czasu ze swoją rodziną”.

Tego typu “gadanina” odbywa się na wysokich poziomach, co również obejmuje szereg uwag poczynionych przez Wikileaks odnośnie enigmatycznego “Vault 7”.

Wszystko to zostało połączone z potencjalnymi oskarżeniami przeciwko Georgowi Sorosowi wraz z ujawnieniem prawdy na temat ataku terrorystycznego z dnia 11 września 2001 roku.

SUSZA SKOŃCZY SIĘ GDY KLIKA (CABAL) ZOSTANIE POKONANY

Od wielu lat powtarzam, że susza w Kalifornii jest w rzeczywistości zjawiskiem sztucznym wywołanym przez znane nam od lat mikrofale.

Meteorologowie nazywają to “Absurdalnie Uporczywym Frontem Atmosferycznym”, utrzymującym się na wybrzeżu Kalifornii. Natura nie tworzy sześcioletnich stref wysokiego ciśnienia, która wisi nad jednym miejscem.

Ludzie z mojego otoczenia powtarzali, że będą wiedzieli o tym, że Klika (Cabal) jest pokonana, gdy spadnie deszcz w Kalifornii. Obecnie od wielu już dni pada tutaj deszcz.

Jest to zdumiewające wraz faktem o ubogiej ilości informacji przekazywanych na ten temat w wiadomościach. Posiada to ogromne znaczenie dla wszystkich w USA o ile nawet nie w świecie gdyż jeśli susza potrwałaby trochę dłużej to widmo głodu mogłoby zajrzeć w oczy narodowi amerykańskiemu.

Obecnie obserwujemy w Kalifornii dosłownie “potoki wody” lejącej się z nieba. Jest to znacznie więcej niż potrzeba, aby całkowicie zakończyć suszę na przynajmniej kilka lat do przodu.

Tak obfity deszcz utrzymuje się od wielu, wielu dni. Droga Topanga Canyon, znajdująca się w moim sąsiedztwie, jest zamknięta już od tygodnia ze względu na ogromne osunięcie się głazów, które zniszczyły pokrycie jezdni.

TAMA W OROVILLE JEST DOWODEM NA WIELKĄ PORAŻKĘ KLIKI (CABAL) 

Klika odgryza się w tej walce każdą dostępną technologią, używając przy tym “ciosów poniżej pasa”, które pozostały do ich dyspozycji w tym wysadzeniem największej zapory wodnej w Kalifornii, czyli tamy w Oroville.

Główny nurt medialny nazywa to “niespodziewaną erozją”. Jest to bardzo dobre określenie Orwellowskie na wysadzenie tamy albo przy pomocy powierzchniowych ładunków wybuchowych lub przy użyciu technologii miotającej wiązki energetyczne z satelity.

2-oroville-dam-damage-ca-dept-of-water-resources

http://sanfrancisco.cbslocal.com/2017/02/12/emergency-spillway-flow-slows-oroville-dam/

Niespodziewana erozja strawiła część głównego kanału przelewowego na początku tygodnia wykruszając całe betonowe bryły oraz tworząc dziurę o szerokości 60 m i głębokości około 10 m, która ciągle się powiększa.

Służby inżynieryjne nie wiedzą co spowodowało ten wyłom w tamie, jednakże Chris Orrock rzecznik amerykańskiego Wydziału Gospodarki Wodnej powiedział, że wygląda na to iż wykruszanie się betonu w dziurze na głównym kanale przelewowym zatrzymało się.

“Nie zaobserwowano dodatkowych śladów erozji”, powiedział Orrock.

188 tys. LUDZI ZOSTAŁO EWAKUOWANYCH

Rozerwanie tamy całkowicie zniszczy domy 188 tys. mieszkańców. Nikt nawet nie stara się pozostawać w tyle, aby obrabować opuszczone domostwa. Sytuacja jest bardzo poważna.

3-oroville_evac

SZALONE WYSIŁKI W CELU NAPRAWIENIA TAMY – PROSZĘ UŻYĆ POTĘGĘ MODLITWY

W chwili gdy publikujemy ten artykuł tama jeszcze się trzyma po podjęciu szalonych wysiłków, aby zreperować ją na czas.

4-drudge_repair_dam5-drudge_danger_dam

http://www.reuters.com/article/us-california-dam-idUSKBN15S04W 

To właśnie z tego powodu proszę was, abyście użyli potęgę kolektywnej świadomości i wizualizowali pozytywne i szczęśliwe zakończenie tej całej sytuacji. Wysyłajcie miłość ludziom walczącym o to, aby utrzymać wodę w zbiorniku.

Jeśli tama puści to największy kalifornijski zbiornik wodny utraci większą część swojego zapasu wody, a cała Kalifornia około 20% pitnej wody. To prawdopodobnie i tak nie zakończy suszy jednakże Klika (Cabal) nieubłaganie zbliża się do stryczka i czuje się totalnymi przegranymi.

Zdumiewającym jest oglądanie tych wszystkich wydarzeń tak dobrze zgrywających się ze sobą w czasie rzeczywistym. Proszę was, abyśmy naprawdę rozpoczęli medytację a nie tylko czytali oraz rozpowszechniali ten artykuł.

CAŁA POSTAĆ RZECZY PRZYBIERA ZNACZNIE WIĘKSZE ROZMIARY

W tym momencie kończy mi się czas i właśnie muszę wsiadać do samochodu, aby dostać się na scenę konferencji gdzie zaprezentuję najświeższe i najdonioślejsze informacje dotyczące Wzniesienia, geometrii całego Wszechświata oraz tego co możemy zrobić, aby przygotować się do tej epickiej zmiany.

Zorganizowane wykłady są płatne a wasze wsparcie finansowe, przez zamówienie “Potrójnej Wejściówki na Davida Wilcocka” jest nam pilnie potrzebne, abyśmy mogli przygotować się na to co ma się wydarzyć. Musimy być gotowi gdy to nastąpi.

Tutaj możecie przejść do portalu  http://www.consciouslifestream.com by rozpocząć oglądanie.

Jak dotąd, podczas moich ostatnich dwóch spotkań, dostarczyłem prawie 6 godzin wspaniałych wykładów wraz z materiałami bogatymi w ruchomą grafikę, slajdy oraz filmy co również będzie kontynuowane na kolejnym już trzecim wykładzie.

Piątkowa noc charakteryzowała się najlepszym podsumowaniem danych Corey Goode na temat Tajnego Programu Kosmicznego oraz pięciu grup Sojuszu jak również streszczeniem danych naukowych potwierdzających to.

Corey towarzyszył mi na scenie podczas piątkowego wykładu a następnie ja sam przekazałem myśl przewodnią odnośnie najświeższych doniesień z Antarktydy w sobotnią noc.

PROSZĘ O ZAKUPIENIE POTRÓJNEJ WEJŚCIÓWKI I ZAANGAŻOWANIE SIĘ

Wy też możecie nabyć tę Potrójną Wejściówkę i uzyskać dostęp do tych pokazów. 

Nadmieniam, że wszelkie objawy piractwa będą stanowczo ścigane oraz będą połączone z finansowymi następstwami szacowanymi na podstawie oglądalności danego filmu na portalu internetowym, który udostępnia treści tych wykładów.

Naszym kolejnym krokiem być może będzie udostępnienie tych filmów na YouTube w ciągu kilku miesięcy, jednakże w czasie obecnym jest to jakże potrzebny nam sposób na zgromadzenie funduszy. Dzisiejszej nocy możecie zanurzyć się w to wideo i zobaczyć nas na żywo. 

W ciągu ostatniego roku jakość filmów poprawiła się znacznie. Informujemy, że strona internetowa został zoptymalizowana dla przeglądarki Firefox i definitywnie nie będzie działała na przeglądarce Safari.

Dzisiejsze spotkanie raczej nie będzie dostępne od razu po zakończeniu emisji na żywo ze względu na ulepszanie obrazu, jednakże opublikujemy je najprawdopodobniej jutro rano, a najpóźniej po południu.

Z powodu polecenia, aby wsiadać natychmiast do samochodu zamknę ten artykuł opisem rozmów, jakich będziecie świadkami.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie!

PIĄTKOWA KONFERENCJA Z COREY: UJAWNIENIE PIĘCIU GRUP SOJUSZU

Przyłączcie się do Davida i Corey w przełomowym “Pełnym Ujawnieniu” pięciu różnych grup walczących dla ludzi o pozytywną przyszłość oraz Wzniesienie.

Spotkacie się tam z grupami Sojuszu Ziemskiego, z odłamami Militarnego Konglomeratu Przemysłowego Tajnego Programu Kosmicznego (MKP TPK), z Sojuszem Tajnego Programu Kosmicznego, z Sojuszem z Wnętrza Ziemi oraz z Sojuszem Istot Kulistych.

Każda z tych grup znajduje się na wyższym i ciągle postępującym poziomie rozwoju a historia opowiadająca o ich wysiłkach przyciągnęła uwagę społeczności składającej się z “poszukujących prawdy” w cotygodniowym programie “Kosmiczne Ujawnienie” prowadzonym przez Davida i Corey.

Atmosfera bitewna rozgrzewa się coraz bardziej więc nie przegapcie najświeższych wspaniałych informacji dostarczonych na jeszcze ciepłych gazetach!

Mamy szanse, aby być świadkami publicznego wyeksponowania oraz upadku Nowego Porządku Świata należącego do Kliki (Cabal) oraz na uwolnienie do użytku publicznego wspaniałej wprost technologii oraz zaawansowanych odkryć naukowych jeśli tych pięć grup Sojuszu przebije się na powierzchnię.

SOBOTNIA MYŚL PRZEWODNIA: ANTARKTYCZNA ATLANTYDA – KOSMICZNA HISTORIA ILLUMINATI

Tajne programy rządowe odkryły niesłychane wprost ruiny na Antarktyce wybudowane przez grupę istot-gigantów z podłużnymi czaszkami, która obecnie nazywana jest Rasą Przed-Adamową.

Podczas tej oszałamiającej dyskusji omawiać będziemy pięćset-tysiącletnią historię Rasy Przed-Adamowej, zobaczymy zdjęcia ich zrujnowanych budowli w naszym Układzie Słonecznym i dowiemy się w jaki sposób rozbili się na Ziemi, spadając tutaj jako “Upadli Aniołowie”.

Grupa ta przejęła kontrolę nad światem i po dziś dzień jeszcze pociąga za sznurki naszego systemu finansowego, ukrywając się “na otwartym widoku” w miejscach takich jak np. Watykan. Używa ona przeciwko nam naszych współtwórczych mocy i ukrywa prawdę na temat Wzniesienia, nieuniknionego i spontanicznego procesu ewolucji ludzkiej.

Nie przegapcie tej dyskusji naszpikowanej ściśle tajnymi informacjami wywiadowczymi, pochodzącymi z naszych najbardziej zaufanych źródeł!

PONIEDZIAŁKOWA ROZMOWA KOŃCOWA: GEOMETRIA WZNIESIENIA – CO ROBIĆ, ABY OSIĄGNĄĆ JĄ

Przyłącz się do Davida w jego niezwykłej podróży naukowej, udowadniającej fakt, że Wszechświat powstał z jednego geometrycznego kształtu – Pola Merkaby, które jest zarówno nieskończenie małe jak i nieskończenie wielkie. Każdy foton jest fraktalem tego pierwotnego stworzenia.

Supergromady, galaktyki, układy słoneczne, planety, biologiczne formy życia, białka i DNA wszystko to posiada strukturę tego niezwykłego nowego prawa geometrycznego. Nigdy wcześniej nie został zaprezentowany tak wiarygodny model naukowy na biologiczną formę Wszechświata.

Zanurzymy się tam zarówno w nauki starożytne jaki współczesne, które przepowiedziały odkrycie tych geometrycznych wzorców i dowiemy się o głęboko ukrytych tam sekretach mówiących co należy robić, aby osiągnąć Wzniesienie.

David zaprezentuje tam niepodważalną, nową naukę argumentującą fakt, że nasze Słońce już niedługo uwolni gigantyczną ilość energii i światła co stanie się siłą napędową prowadzącą nas do kolejnego poziomu naszej ewolucji. Jeśli istnieją tam ziarna prawdy, to jest bardzo ważne, abyśmy wiedzieli co wymagane jest w celu ukończenia tej szkoły!

BIOGRAFIA DAVIDA WILCOCKA: 

David Wilcock jest autorem bestselerowej trylogii “Source Field Investigation” “Dociekania na temat Energii Pola Źródłowego” , “Synchronicity Key” “Klucz do Synchronizacji z Wszechświatem” i “The Ascension Misteries” “Tajemnice Wzniesienia” oraz codziennym gościem w programie Kanału Historia “Starożytni Kosmici” (Ancient Aliens) oraz głównym prowadzącym trzech bardzo popularnych programów w telewizji GaiaTV: “Cosmic Disclosure”, “Wisdom Teachings” i “Disclsoure”.

Jego przełomowe dociekania odnośnie starożytnych cywilizacji, praw rządzących naszą świadomością oraz nowej fizyki i analizy teorii spiskowych zaskarbiły sobie jego zaufanie wielu wysoko postawionych informatorów, którzy przekazali mu bogactwo informacji o Sojuszu – grupach działających w celu uwolnienia nas od finansowej oraz duchowej tyranii.

David dokumentował oraz analizował swoje sny przez 23 lata i używał ich w celu dokonania wielu precyzyjnych przepowiedni.

Przez wielu jest rozpoznawany jako reinkarnacja legendarnego amerykańskiego wieszcza Edgara Cayce z powodu zdumiewających wprost podobieństw twarzy oraz karty natalnej jak i również wielu podobnych talentów.

ZNACZNIE WIĘCEJ NADCHODZI

Rozumiem, że nie każdy może pozwolić sobie na partycypację w tej konferencji tak więc będę działał dalej w tym temacie jak tylko czas mi na to pozwoli. Ostatnio byliśmy bardzo zajęci nagrywaniem nowych odcinków dla GaiaTV, kanału Historia do programu “Starożytni Kosmici” jak i również przygotowaniami do tej konferencji.

Obecnie jest to wspaniała okazja, abyście pokazali swoje wsparcie w dobrym celu (tniemy znacznie cenę biletów) co rzuci was na kolana.

Zarówno piątkowe jak i sobotnie rozmowy nocne zelektryzowały audiencję na Expo co poskutkowało ogromną sprzedażą biletów do takiego stopnia, że ludzie wykupowali również miejsca stojące w największym pomieszczeniu konferencyjnym w tym hotelu, który pękał w szwach. Zobaczycie to na filmie.

AKTUALIZACJA NOCNA: FILMY Z KONFERENCJI DOSTĘPNE SĄ W FOLDERZE ARCHIWUM

Potrójna Wejściówka jest łączoną, pełną konferencją w jednym filmie. Dzięki niej możecie oglądać wszystkie je na żądanie, kiedykolwiek chcecie.

Nocne rozmowy przybrały formę klasyka, jednej z najlepszych komedii kosmicznej jaką kiedykolwiek udało mi się stworzyć, połączonej z wyczerpującymi wiadomościami.

Przeciągnęło się to aż do 23:30 co oznacza, że trwało to wszystko 3,5 godziny. Nasi starzy widzowie powiedzieli, że była to najlepsza prezentacja jaką widzieli.

ZNACZNIE WIĘCEJ NADCHODZI, WIĘC POZOSTAŃCIE W KONTAKCIE!   

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1212-antarctic-atlantis 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 6043 - Today Page Visits: 1