David Wilcock – Walka o Pełne Ujawnienie Prawdy

Obecne spotkania na wysokim szczeblu ujawniły, że Władze które Przeminęły usiłują popchnąć nas na linię czasową “ujawnienia szczątkowego”.

Dzięki wysiłkom Sprzymierzeńców są oni zmuszani do oddania wielkiej ilości ich władzy – lecz z pewnością nie jest to przyszłość, której pragniemy.

Wiedza na temat tego kłopotliwego położenia oraz to, jak zależy ono od nas wywiera również głęboki wpływ na nasz osobisty poziom.

Będzie to głównym tematem tego artykułu, zanim powrócimy do sprawozdania wyższego poziomu planetarnego oraz do innych aspektów niebiańskiej walki w celu ujawnienia.

Artykuł jest również napisany z intencją przeprosin i wyjaśnienia, dlaczego nie pisałem poważniejszych publikacji przez około sto dni, tak jak to mój dzisiejszy sen wskazał na to.

DLACZEGO TAK DAWNO DAVID NIC NIE OPUBLIKOWAŁ?

Nadmienić pragnę, że poniższa publikacja jest ściśle osobista prawie do samego końca.  Nie ma tutaj zbyt dużo “nowych informacji” chyba, że lubicie przelotne ploteczki i chcecie wiedzieć o co chodzi w tym “dealu”.

Chwileczkę … nadal czytacie.  Pewni jesteście, że tego chcecie? OK, dobrze.  Śmiało. W porządku.

Publikacja właściwa, będzie gotowa wkrótce.  Będzie ona bardziej podobna do oglądania  tego czego jesteście przyzwyczajeni – z dużą ilością odnośników, wglądów oraz spostrzeżeń.

Nie ważne jak ogromne są wpływy “pozdrowień negatywnych”, jestem gotowy na przebicie się przez nie jak burza.  Zrozumiecie o czym mówię w miarę kontynuacji tej lektury.

Nasza następna część wymaga zupełnie nowego wstępu po to, aby upewnić się, że jest aktualna i istotna dla wszystkich zachodzących obecnie wydarzeń.

Nasz ostatni poważny artykuł ukazał się na tej stronie pod koniec listopada zaraz po tym, jak Turcja, członek NATO, zestrzeliła rosyjski samolot, który walczył z siłami ISIS.

Odkrycie kart związane z ujawnieniem było bardzo dobrze odebrane.  Spowodowało to również ogromny wzrost ataków, jakich doświadczyłem w moim prywatnym życiu.

Ponieważ z definicji są one osobiste, nie będę opisywał szczegółów, jednakże w połączeniu z niezwykle napiętym harmonogramem, przysporzyły mi one przytłaczającą ilość trudności.

OBECNIE W TOKU JEST WIELE RÓŻNYCH SPRAW

Jedną z rzeczy jaką mogę omówić jest zastanawiający fakt, w jaki sposób dopadła mnie ta sama paskudna grypa cztery razy.  Czwarta runda odbywa się właśnie teraz.

Przebieg jest następujący: ból gardła oraz zatok, zielonkawa wydzielina, bóle mięśni i ogromne zmęczenie, wymagające ogromnych ilości snu oraz podwójnej dawki normalnego poziomu nawadniania organizmu.

Z niewiadomych powodów nigdy nie przenosi się to w dolne części dróg oddechowych do płuc.  Wszystko to zawsze odbywa się w obszarach nosa, zatok oraz gardła.

Głęboko wierzę w to, że jest to mieszanka wirusów amerykańskich pochodzenia krajowego.  Co sprawia, że jest ona tak bardzo zdradziecka jest jej niesamowita zdolność do przetrwania oraz ponownych ataków.

Wyzwania Corey Goodie są znacznie bardziej dramatyczne i bardziej udokumentowane, wliczając w to kołowanie śmigłowca Chinook nad jego domem, który on nagrał telefonem.

Wyświetliliśmy ten materiał na naszej wspólnej, debiutowej konferencji Conscious Life Expo w piątek dziewiętnastego lutego, która zawierała ponad 275 slajdów.

Doświadczyliśmy największego tłumu ludzi w czternastoletniej historii Expo i wymagało to ekstra pół godziny czasu tylko po to, aby znaleźć odpowiednie miejsce dla każdego uczestnika.

Początkowo myśleliśmy, że będziemy musieli przeprowadzić tę samą konferencję dwukrotnie, aby zaspokoić zainteresowanie każdego kto zapłacił za miejsce lecz ciągle jeszcze tkwiącego w długiej kolejce w korytarzu.

Zmontowaliśmy kawał dobrego pokazu slajdów razem z Corey a jego zeznania zostały szczególnie dobrze odebrane przez publiczność.

Pozostałe dwa główne wykłady, które wygłosiłem po tej konferencji zostały mocno dotknięte przez informacje przekazane ostatnio i obejmowały one nadanie im innych tytułów oraz treści.

Więcej na ten  temat później.

NAJPIERW PRZEKAŻMY TO CO JEST OCZYWISTE

Wydaje się, że jest to “problem szczęśliwego człowieka”, który regularnie bierze udział w pięciu różnych programach telewizyjnych, jednakże wiąże się to z niezwykłą ilością przygotowań.

To wcale nie czyni mnie bogatym.  Te wszystkie trole forumowe, które mają płacone za  atakowanie nas przez grupy takie jak np. NSA, na pewno zarabiają więcej ode mnie.

Corey nadal ledwie wiąże koniec z końcem i nie byłby w stanie egzystować, gdyby nie wasze hojne datki.  Za to wszystko jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy wam!

W rzeczywistości większość nakładów pracy, aby pokonać Kabala musi pochodzić z zasobów finansowych od tych małych, ludzkich źdźbeł trawy.

Konferencje faktycznie generują najlepsze środki na pokrycie kosztów operacyjnych.  Ostatnio jestem tak bardzo zajęty, że prawie nie mam czasu na organizowanie żadnej.

Każdy kto twierdzi, że zniknąłem z Internetu na prawie sto dni, aby “zarabiać pieniądze” nie ma tak naprawdę pojęcia o czym mówi.  Milczenie boli.

STAROŻYTNI KOSMICI CIESZĄ SIĘ OGROMNĄ ODSŁONĄ

Dwa programy telewizyjne w których uczestniczę, “Starożytni Kosmici” i “Amerykańska Księga Tajemnic” są regularnie pokazywane w TV na kanałach takich jak kanał History.

Szczególnie “Starożytni Kosmici” jest numerem jeden od wielu lat i jest ciągle pokazywany i oglądany przez miliony ludzi na całym świecie.

Mówiąc o biznesie telewizyjnym to znajduje się on w ogromnych opałach finansowych do tego stopnia, że opłata za występy w tych programach jest zdumiewająco niska, o ile w ogóle dostajesz za to zapłatę.

Zostajesz poinformowany, że “twoją zapłatą jest cała oglądająca cię publiczność a co z tym zrobisz zależy od ciebie”.  Obecnie jest to standardem w całej tej branży.

Ma to duży związek z nielegalnym ściąganiem i z wielką ilością darmowych informacji, która jest wszędzie dostępna, a idzie to w parze z Wielkim Kryzysem.

Jim Hart, który jest moim partnerem przy tworzeniu filmu “Convergence” widział jedno z moich pytań z listy ze “Starożytnych Kosmitów” i powiedział, że było ono tak kompleksowe jak rozprawa doktorancka.

Występuję prawie w każdym odcinku “Starożytnych Kosmitów”, do tej pory w sumie prawie w osiemdziesięciu częściach, a liczba ta ciągle rośnie.  Jestem teraz rozpoznawany prawie wszędzie gdzie się znajdę, właśnie z tego powodu.

W czwartek nie mogłem zrozumieć, dlaczego facet u Jiffy Lube uśmiechał się do mnie i ciągle pytał co porabiam wieczorem, dopóki nie powiedział mi, że jest z kanału History.

Jest to prawdziwa historia i nie staram się tutaj opowiadać homoseksualnych żarcików.  Jezu, wyciągnijcie swój umysł z rynsztoka!

Jestem szczęśliwym heteroseksualnym facetem i cała uwaga kobiet na tej konferencji całkiem mi się podobała, no i dodała mi motywacji do robienia jeszcze więcej takich spotkań.

David z kobietami

 

AKTUALNOŚCI ZWIĄZANE Z FILMEM “CONVERGENCE”

Dodając na marginesie, wykonujemy obecnie ogromną ilość przepisywania skryptu tego filmu, aby współgrało to z tym czego dowiedzieliśmy się od czasu gdy przybył do nas Corey.

Jeśli trafi on do produkcji i zostanie przedstawiony w sposób, który obecnie nakreślamy, to mogę spokojnie powiedzieć, że będzie to nowoczesna wersja klasycznego filmu science fiction.

Jesteśmy podekscytowani i oczekujemy nowego oraz ukończonego scenariusza w niedalekiej przyszłości – miejmy nadzieje, że w ciągu następnego miesiąca.

Lista kontaktów Jimiego pozwoli nam dotrzeć do wszystkich najważniejszych.  Nie sprzedamy go na pewno “pierwszym podejrzanym” pracującym dla Kabala.  Nigdy.

Stał się on rodzajem takiego filmu jaki zawsze chciałem stworzyć – bezkompromisowy science fiction, ukazujący Starożytnych Kosmitów, proces wzniesienia oraz Kabala, czego tylko sobie życzysz.

Jim jest scenarzystą numer jeden, który napisał scenariusz do filmu “Kontakt” oraz do innych legendarnych filmów kina.

Cała ta praca jaką w to wkładam od 2006 roku jest bezpłatna.  Ponownie powtórzę, że wspominam o tym tylko ze względu na zarzuty płatnych trolli forumowych.

MOJE TRZY PROGRAMY W SIECI GAIA.TV

Dodatkowo biorę udział w trzech programach w sieci Gaia: “Disclosure”, “Wisdom Teachings” i “Cosmic Disclosure”.

Dwa z tych występów “Wisdom Teachings” i “Cosmic Disclosure” prezentują całkowicie nowe, półgodzinne odcinki każdego tygodnia i będą kontynuowane w przyszłości.

Istnieje bardzo duża ilość cennego materiału, który ukazywany jest w “Wisdom Teachings”, a którego nie miałem czasu przedstawić w żadnej innej formie.

“Cosmic Disclosure” jest obecnie bardziej popularne niż kanał informacyjny CNN pod względem rzeczywistej oglądalności w całej sieci.

W chwili obecnej przekazuję w “Wisdom Teachings” dane z wiarygodnych źródeł, aby wesprzeć zeznania Corey.  Każdy epizod wymaga takiego nakładu pracy jak cała konferencja.

Możecie zobaczyć to wszystko i wciągnąć się w te odcinki przez stronę http://www.blueavians.com . To kosztuje tylko 99 centów przez pierwszy miesiąc a zawiera pełny pakiet!

Liczba naszych osobistych subskrybcji jasno pokazuje, że większość z was nigdy tego nie zrobiła. Ups! To jest po prostu fakt.

Jeśli zarejestrujecie się bez użycia powyższej strony ani ja ani Core nie będziemy mieli z tego pieniędzy więc proszę, zróbcie to w opisany sposób jeśli chcecie doświadczyć naszych pokazów.

Obecnie dostępna jest opcja, aby pobrać nowe odcinki z wyprzedzeniem, jeśli jesteście tymi rzadkimi przypadkami, gdzie istnieją przerwy w transferze internetowym.

GŁÓWNY TERMIN MOJEJ KSIĄŻKI

Goni mnie również przytłaczający termin oddania mojej całkiem nowej książki, która ma być wydana w sierpniu tego roku – “The Ascension Mysteries”.

Książka ta bardziej niż kiedykolwiek dociera do samego sedna tego czym jest Wzniesienie i co musimy zrobić, aby przygotować się do niego.

Oczywiście całe pisanie jest robione w moim “obfitym”  wolnym czasie.

Okładka ksiazki

Nigdy wcześniej nie musiałem pisać książki między różnymi zajęciami przy ciągle ewoluującym i zmieniającym się harmonogramie prac.

Ponadto, treść książki jest tak dramatyczna i osobista, że zainicjowała ona “ponowny przegląd” życia oraz głęboki proces gojenia.

Wielorakie sny ukazały mi całkiem nowy punkt widzenia na temat tego o czym pisać, inny niż to co początkowo planowałem, no i poddałem się temu.

W rezultacie, książka ta będzie całkiem różna niż te pozostałe dwie i będzie bardziej przypominała strukturę narracyjną wypowiadaną w pierwszej osobie.

W międzyczasie wszystkich tych aktywności, stało się ogromnym wyzwaniem pracowanie przez to co seria odczytów “Prawa Jedności” opisuje jako “Negatywne Pozdrowienia”.

PORTER RANCH – ŚMIERCIONOŚNY METAN

Katastrofa wycieku metanu na Porter Ranch pojawiła się w perfekcyjnej lini prostej na drodze wiatru, gdzie usytuowany jest mój dom.

Porter Ranch jest ogołoconym z drzew punktem, łatwo widocznym z drugiej strony doliny tam gdzie mój dom się znajduje.

Oznacza to niezliczone ilości metrów sześciennych metanu nieustannie dującego w stronę mojego domu w czasie normalnych, codziennych prądów powietrznych.

Nie zdawaliśmy sobie z tego nawet sprawy, dopóki nie popatrzyliśmy na mapę szlaków turystycznych tej okolicy.

Z jakiegoś powodu myślałem, że katastrofa wydarzyła się znacznie dalej na północ od nas, więc z dala od drogi prądów powietrznych.

Dodatkowo znajdowaliśmy się w sezonie dotkliwych wiatrów gdy to się wydarzyło co spowodowało nieustanny nadmuch metanu w kierunku naszego domu.

Usytuowanie na górce również powoduje jego większą koncentrację. Chyba powinienem uciekać, ale nie miałem na to czasu ani możliwości.

Wyciek nie został zakorkowany do połowy lutego.  Bardzo osłabiło to mój system immunologiczny.  Ciągle jeszcze nie powróciłem do pełnej funkcjonalności jestem chory gdy to piszę.  Po raz kolejny.

Biorąc pod uwagę materiał, z którym zapoznajemy się jestem przekonany, że awaria ta jest produktem celowego sabotażu oraz ataku na główne centra populacji ludzi.

 

SPRAWDŹMY MÓJ TERMINARZ

W skrócie, od końca listopada z powodu pisania scenariusza do programu telewizyjnego Ujawnienie, miałem niesamowicie napięty harmonogram.

GRUDZIEŃ

Nakręcanie ośmiu odcinków do programu “Wisdom Teachings” zajęło cały tydzień zaczynając od pierwszego grudnia.

Ciężka grypa spowodowana wyciekiem metanu zaczęła się gdy pojechałem do studia Gaia TV i przeciągnęła mnie przez całkowite piekło przez kolejne trzy tygodnie.

Bardzo uciążliwe problemy ze skórą poniżej kolan na obydwu nogach, również związane z toksyczną naturą metanu.

Z tego samego powodu zostałem dotknięty wysypką na karku, która do dzisiaj wytrwale mi towarzyszy.

Nagrywanie kolejnych czterech epizodów “Starożytnych Kosmitów” siedemnastego grudnia.

Kolejne dwa tygodnie spędziłem w “ostoi pisarza” w Nowym Jorku, aby pracować nad moją książką “The Ascension Mysteries”, rozpoczynając od 21 grudnia zaraz po tym jak minęła mi grypa.

STYCZEŃ

Audycja w radiu Jimmy Church dzień po tym jak wróciłem do domu czwartego stycznia (której nawet nie opublikowałem, zważywszy na to jak bardzo byłem zajęty i zmęczony).

Nawrót wyniszczającej, metanowej grypy pojawił się wkrótce po przybyciu do Los Angeles i zagnieździła się ona w tym dziwnym, niewielkim nawyku, który ja nazywam “oddychaniem”.

Nagrywanie kolejnych czterech epizodów “Starożytnych Kosmitów” miało miejsce piętnastego stycznia z tak niewielką ilością mojego zdrowia, że ledwie udało mi się przez to przebrnąć.

Niewielkie opady deszczu spowodowane El Nino tymczasowo ograniczyły stężenie metanu w powietrzu, lecz były one niewystarczające dla potrzeb ziemi.

Kolejne dwa tygodnie nagrań w studiu Gaia TV zaczęły się trzydziestego pierwszego stycznia co odciągnęło mnie ponownie od metanu (dwanaście odcinków “Cosmic Disclosure” i dwanaście odcinków “Wisdom Teachings”).

LUTY

Okropne upały na poziomie letnich temperatur rozgrzewały Los Angeles przez prawie miesiąc dzięki szkodliwości HAARP i usiłowały unicestwić dostawy żywności dla Ameryki.

Jeden tydzień zabrało mi przygotowanie się na konferencje “Conscious Life Expo”, gdzie byłem partycypantem w pięciu głównych częściach tego wydarzenia, z których trzy wymagały ogromnych ilości slajdów.

Wyciek metanu został zakorkowany i usunięty zaraz po tym, gdy było już za późno, aby uniknąć kolejnej rundy problemów zdrowotnych, spowodowanych wdychaniem go.

Kolejny atak grypy metanowej spowodował utratę większości przygotowań do Expo na rzecz dotkliwych, wyniszczających jej objawów.

Ostatnie minuty gorączkowych przygotowań z ledwie wystarczającą ilością zdrowia, aby  tego dokonać, były naprawdę niesamowite, prawdopodobnie najlepsze jakie mi się dotychczas udały.

Pięć głównych ekspozycji na “Conscious Life Expo”, w których byłem dostępny dla wszystkich osobiście (około 300 każdej nocy) co sprawiło, że do łóżka kładłem się co noc około 3-4 nad ranem.

MARZEC

Kolejne nagrania czterech epizodów “Starożytnych Kosmitów” miały miejsce pierwszego marca, które musiałem przełożyć z czasu przed Expo, gdyż byłem zbyt chory, aby zrobić to wtedy.

Odrodzenie się tej samej przeklętej mega-grypy nastąpiło trzy dni temu.  Jestem ciągle chory w chwili obecnej z identycznymi objawami, lecz na całe szczęście mniej dotkliwymi niż poprzednio.

Piszę “osobiste przeprosiny” oraz artykuły “polityki światowej” zanim powrócę do druzgocąco bliskiej daty oddania skryptu mojej książki, która jest piętnastego marca.

Muszę być gotowy na niemalże natychmiastową odpowiedź na przepisanie części rękopisu, gdy powróci on od wydawcy.

TERMIN OSTATECZNY

Niecały tydzień upłynął od czasu gdy nagrywałem ostatnie części “Starożytnych Kosmitów”, które ponownie dodam, były niemalże jak rozprawa doktorancka (około 150 odnośników).

Obecnie stoję przed ostateczną datą “zrób to lub przepadnij” odnośnie wydawcy książki w połowie marca.  Jeśli teraz nie zrobię tego, to wydanie książki będzie przesunięte na wiosnę następnego roku.

Tak się jednak nie stanie.  Pisanie rzeczy takich jak ten artykuł pozwala mi się “rozgrzać” i przygotować moją ostateczną pracę najwyższej jakości.

Stoję przed zawrotnym zadaniem przygotowania dwustu stron rękopisu.  To pójdzie szybko i prawdopodobnie mogę wypchnąć czterdzieści stron dziennie przez kolejnych pięć dni i w ten sposób spotkać się z terminem wydawcy.

Wasze pozytywne życzenia oraz modlitwy wsparcia są doceniane i wskazane, a tak naprawdę pomagają zapewnić sukces dzięki sile społecznej świadomości.

SPRINT DO METY

Wydawca przekazał mi opinię na temat pierwszych trzystu dwunastu stron.  Powiedziano mi, że jest to dość mocne, “niezwykłe” oraz inspirujące dzieło sztuki.

Możecie mi pomóc poprzez wstępne zamówienie książki “The Ascension Mysteries”, aby zagwarantować kolejny debiut w gazecie New York Times – co ma kluczowe znaczenie dla jej wiarygodności.

Książki elektroniczne są dobre dla klikania w odnośniki i wygodne w podróżach, lecz nie liczą się w kierunku best-sellerów o którą nam tutaj chodzi.

Kilka osób powiedziało mi, że części z książki “The Synchronicity Key” które najbardziej im się podobały, były te o tematyce osobistej.

W przypadku tej nowej, większość jej porusza kwestie osobiste.  Wszystkie informacje są wplecione w narrację o tym, kogo spotkałem i czego nauczyłem się od tych osób.

Najtrudniejszym “zadaniem” z jakim się spotykam w tym przypadku jest napisanie prostszej i bardziej dostępnej książki, zważywszy na to jakimi ludźmi są inni.

Ostatecznie uporządkowałem dostatecznie mój harmonogram w taki sposób, że nie muszę uczestniczyć w kolejnych nagraniach  w studiu Gaia TV aż do drugiego tygodnia kwietnia – czyli w końcu mogę skupić się na jednej rzeczy.

Ktoś mógłby słusznie argumentować, że wcale nie powinienem ani zużywać czasu na pisanie tego artykułu dla was ani na dokańczanie jakichkolwiek innych.

Prawdziwym wyzwaniem, jednakże, jest to związane z upewnieniem się, że nie będę zbytnio zajęty innymi czynnościami związanymi z konferencjami tak, aby cała moja praca na blogu nie została wymieciona.

POZWÓLCIE MI COŚ WYJAŚNIĆ

“Prawo Jedności” jest serią stu sześciu części pytań i odpowiedzi z rzekomą Pozaziemską Inteligencją poczynając od 1981 a kończąc w 1984 roku.

Obydwie moje pierwsze książki są szczegółowymi analizami naukowymi oraz weryfikacjami setek konkretnych punktów ujawnionych w całym tym materiale.

Jeśli jesteś badaczem serii “Prawo Jedności” to będzie ci znajome określenie “negatywne pozdrowienia”.

Uważam, że jest bardzo ważnym, aby wyjaśnić co to jest i jak bardzo ja i Corey jesteśmy tym zjawiskiem dotknięci.

Jako krótkie przypomnienie powiem, że “Prawo Jedności” uczy nas, że wszyscy my jesteśmy pod ciągłym wpływem zarówno pozytywnych jak i negatywnych istot duchowych.

Gdy mamy przewagę myśli pozytywnych to życzliwe istoty wzmocnią i spotęgują je.

Gdy mamy przewagę myśli negatywnych, to analogicznie negatywne istoty również wzmocnią i spotęgują je.

Ponadto, negatywne istoty będą miały pozwolenie na tworzenie destrukcyjnej karmy w naszym życiu, lecz tylko w stopniu, do którego my sami upoważnimy ich poprzez naszą własną wolną wolę.

Zdradziecką częścią tej reguły jest to, że w chwili gdy dedykujesz swoje życie dla misji rozwoju duchowego, tak jak ja to zrobiłem przez ostatnie dwadzieścia lat, to standardy “pozdrowień negatywnych stają się niezwykle wygórowane.

Jeżeli występujesz w pięciu różnych programach telewizyjnych, z których wszystkie mają za zadanie poszerzanie naszej świadomości  to znajdujesz się na otwartym widoku dla każdego “negatywnego pozdrowienia” jakie możesz sobie tylko wyobrazić.

WYDAJE SIĘ TO NIE MIEĆ SENSU DLA TYCH BEZ INICJACJI

Dla kogoś, kto nie jest świadom jak to działa pomysł ten wydaje się zupełnie szalony.  “Co masz na myśli, mówiąc negatywne istoty? Daj mi spokój!”

“Jesteś szalonym, schizofrenicznym przybłędą.  Czy ktoś zapomniał wymienić ci pampersów na oddziale zamkniętym?”

Jednym z najbardziej ulubionych powiedzeń Kabala jest: “Największą sztuczką Zła jest przekonanie ludzkości, że ono nie istnieje”.

Zło jako takie nie istnieje, lecz definitywnie istnieją negatywne Istoty Pozaziemskie, które potrzebują ciągłej produkcji “loosh” dla swojego przetrwania.

“Loosh” jest energią, którą wytwarzamy gdy jesteśmy egocentryczni, materialistyczni, manipulacyjni, ciągle kontrolujący, zagniewani, smutni, wystraszeni, zazdrośni lub w depresji.

Gdy wyciągamy wartości od innych zamiast tworzyć nasze własne to wtedy również wyciągamy od tych osób “loosh”, który następnie jest przekierowany do negatywnych istot.

W chwili gdy dojdzie do pełnego ujawnienia to dowiemy się, że istoty negatywne używają Ziemi jak “farmy trwogi” od conajmniej trzystu siedemdziesięciu pięciu tysięcy lat.

Oni mogą i napewno zostaną pokonani w chwili gdy dokonamy “skoku kwantowego” w “pamięć kolektywną” zwaną również “miłością czwartej gęstości”.

To zależy wyłącznie od poziomu naszej kolektywnej świadomości i nie ma z góry ustalonej lini czasowej, na której ma to wystąpić.

PIERWSZE WYPACZENIE: WOLNA WOLA

Wszechświat jest życzliwym, pozytywnym miejscem. Negatywizm ma pozwolenie na egzystencje tutaj oraz na swoje działania dzięki temu, co jest nazywane “pierwszym wypaczeniem” wolnej woli.

Oznacza to, że najważniejszą regułą lub “wypaczeniem” “Prawa Jedności” jest prawo zachowania wolnej woli, czyli tego co większość ludzi nazywa karmą.

Ten równoważny efekt występuje zarówno na poziomie osobistym jak i grupowym i jest wykonywany ze skrupulatną, matematyczną precyzją.

Cokolwiek tworzymy dla innych, musi być również doświadczone przez nas samych w naszych życiach – nie ważne czy jest to coś pozytywnego czy negatywnego.  W ten sposób to działa.

Istnieje tylko Jednia nas wszystkich, jedna tożsamość w jednym Kosmosie.  Dlatego też cokolwiek dajemy innym, dajemy to tak naprawdę samym sobie.

Ze względu na charakter “iluzji” egzystencji fizycznej, ten skutek równoważący będzie wydawał się być pozornie losowym do czasu, gdy zaczniesz uświadamiać sobie co się naprawdę dzieje.

STAWKA STAJE SIĘ JESZCZE WIĘKSZA

Czym bardziej angażujesz pracując dla “większego dobra” w duchowej misji tym bardziej wymagając i trudniejsza staje się pula nagród.

Oznacza to, że każde odchylenie od Chrystusowego poziomu czystości, cierpliwości, prostoty, pokory, współczucia oraz wybaczenia będzie agresywnie równoważone.

Dopóty wszystkiego rodzaju “pozdrowienia” są autoryzowane, dopóki prawdziwie nie osiągniesz tego miejsca, w którym każda myśle jest myślą miłości.

Wszyscy my widzimy to na poziomie planetarnym z całym tym szaleństwem wydarzającym się wokół nas .  Wydaje się, że sprawy ciągle mają się coraz gorzej.

Porter Ranch jest jednym z wielu przykładów czegoś, co zostało faktycznie autoryzowane, aby wydarzyć się na poziomie naszego kolektywnego wołania do przebudzenia się.

Szybkość znaczących wydarzeń następujących na scenie światowej odbywa się z coraz większą prędkością, a nie doświadczyliśmy jeszcze tych wielkich rzeczy.

Na całe szczęście, wystarczająca liczba nas popycha w stronę pozytywną co sprawia, że ważniejsze kroki w tym kierunku są podejmowane bardzo szybko.

Istnieje stuprocentowa zgoda pomiędzy danymi intuicyjnymi ludzi zaangażowanych i zeznających oraz światem rzeczywistym, wspierające te argumenty.

Niestety nie mam nawet w przybliżeniu wystarczająco czasu, aby poskładać wszystkie te klocki razem wraz z danymi do udowodnienia i umieścić na tej stronie.  Mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni.

NIEKTÓRE Z PRZYKŁADÓW TEGO PRAWA

Carla Ruecker, “narzędzie” które wymawiała słowa “Prawa Jedności” w transie hipnotycznym, wybrała dla siebie “pourodzeniowe zniekształcenia” swojego zdrowia zanim jeszcze urodziła się.

Doprowadziło  to do poważnego zaburzenia nerek, które w wyniku spowodowało artretyzm i nie pozwoliło jej robić z życiem tego, co inni ludzie robili.

Wyjaśnione zostało, że dokonała tego wyboru po to, aby być znacznie bardziej skłonną do kontynuowania ścieżki poszukiwania duchowego w tym życiu, co jej się udało.

Podczas sesji “Prawa Jedności” jej sprawy zdrowotne z tych samych trwających przez całe życie powodów były pod nieustannym atakiem przez siły negatywizmu.

Gdy odchodziła ona od czystej miłości w myśleniu na jawie, to dzień po dniu te negatywne istoty dramatycznie pogarszały objawy jej zdrowia, włączając w to ból artretyczny.

Ponadto, myśli każdego członka grupy były pod ciągłym atakiem, usiłującym wzmocnić każdy rodzaj dysharmonii lub negatywizmu.

Z tego powodu, zostało wyraźnie powiedziane grupie, aby “bardzo uważała na sprawy zrównoważenia” i aby “zachowywać harmonię ponad wszystko”.

Fizyczne ataki na urządzenia służące do nagrywania, stały się również rutyną.  Dlatego też musieli oni używać trzech niezależnych magnetofonów do nagrywania.

Nagrywanie Prawa Jednosci

NIESZCZĘŚLIWE, FIZYCZNE WYPADKI

Carla również dowiedziała się o tym, że “negatywne towarzystwo z piątej gęstości” lub inna istota robiły co mogły, aby wpłynąć na nią, by wpadła pod nadjeżdżający samochód na ulicy.

Gdyby im się to udało, to albo zostałaby poważnie ranna, albo zginęłaby w tym wypadku.

Dokładnie coś takiego przytrafiło się mojej byłej dziewczynie Sabrinie w maju w 2000 roku, zaraz po jej uczestnictwie w Projekcie Ujawnienie Dr. Stevena Greera w DC.

Nie jest to dla mnie niespodzianką, że straciłem całą moc hamowania w DC podczas godzin szczytu na drodze, aby tam się dostać i ciągle jeszcze zdołałem dojechać, używając tylko sprzęgła aby zwalniać.

Po tym zdarzeniu, ktoś w dużym SUVie zatrzymał się, aby przeprowadzić ją przez Atlantic Avenue.  Została wtedy potrącona przez innego faceta, usiłującego objechać go z prędkością 35 mil na godzinę.

Podrzuciło ją to około trzydzieści stóp do góry i wylądowała na chodniku doznając wielu złamań, skaleczeń i ran szarpanych oraz urazu mózgu.

Omal nie umarła od uderzenia i wymagała litrów transfuzji krwi.  Gdy zobaczyłem ją na oddziale intensywnej opieki medycznej, jej twarz była blada a usta granatowe.

Szczęśliwie udało jej się powrócić do pełnego zdrowia, jednakże musiano wszczepić jej tytanowe płytki w nogę, aby mogła ponownie chodzić.

Grupa nagrywająca “Prawo Jedności” otrzymała wiadomość, że jedynym sposobem na powstrzymanie występowania “negatywnych pozdrowień” będzie zaprzestanie wykonywania tej pracy.

Nie zrobili tego.  Ja również nie przestałem.

DLACZEGO WIĘC NIE ZOSTAŁEŚ ZABITY?

Jest to całkiem dobre pytanie.  Jeśli moja była dziewczyna piętnaście lat temu została doprowadzona do sytuacji “o włos od śmierci”, to dlaczego ja ciągle żyje?

Odpowiedzią jest tutaj bitwa na poziomie duchowym.  Nie ważne jak bardzo Kabalowi nie podoba się to, ale nie mogą oni uderzyć w nikogo, chyba że dostaną autoryzację, aby to uczynić.

W celu uzyskania pozwolenia, muszą przedstawić ci różne pokusy i kuszenia, które spowodują twoją wystarczająco dużą odchyłkę od przesłania, którym dzielisz się z innymi.

Będę pierwszym, który przyzna się do tego, że zawsze gdy staram się napisać coś na moim blogu, w szczególności gdy jest to artyleria ciężka o tematyce politycznej, zostaję uderzony.  I to bardzo mocno.

Z tego też powodu i również dlatego, że mam do zrobienia wiele innych rzeczy wymagających terminów, jest pewna ilość chorób oraz ciosów, które mogę na siebie wziąć.

Dla tej samej przyczyny, postanowiłem zasadniczo przeprowadzić “totalne zaćmienie mediów publicznych” i wyrażać swoie myśli oraz poczynania na internecie z takim dużym opóźnieniem jak to możliwe.

Jednakże, nie ważne jak czysto gram zawsze znajdzie się mnóstwo rzeczy, które dostaną się do sieci i otrzymają zgodę na urzeczywistnienie się.

Jak powiedziałem do Corey ostatnio, czuje się jakbyśmy obydwoje byli na pozycji Frodo z “Władcy Pierścieni”.  Charakter tej bitwy jest tak dziwaczny, że ledwo możemy o tym rozmawiać.

NARZĘDZIA TELEPATYCZNE SĄ DOSTĘPNE

W niektórych odcinkach “Cosmic Disclosure” Corey ujawnia, że istnieje technologia pozaziemska zwana “Głosem Boga”, którą posiada wyższy szczebel Kabala.

Pozwala ona na wszczepianie snów, myśli a nawet mówionych wiadomości w ludzkie umysły, lecz tylko wtedy, gdy autoryzują oni to w większym znaczeniu.

Nadal jest całkowicie możliwym uzyskiwanie dobrych, czystych intuicyjnych danych.  Jest to Uniwersalnym Prawem Wszechświata oraz “Pierwszym Wypaczeniem”, które opisane jest w serii “Prawo Jedności”.

Protokół bezpieczeństwa wymaga tego, abyśmy poszukiwali intuicyjnych informacji w stanie świadomości pełnym miłości, wyższych wibracji oraz podobnym do świadomości Chrystusowej.

Nigdy nie powinniśmy poszukiwać intuicyjnych wiadomości gdy jesteśmy chorzy, zmęczeni, spragnieni, zagłodzeni, smutni, zagniewani, pełni strachu, w depresji lub zazdrośni.  Odbierzemy wtedy negatywne wiadomości.

Niestety, znaczna większość przekazów chanelingowych jest “wymieszana” – pozytywne, negatywne oraz wiadomości umysłu świadomego są ze sobą zmiksowane w wyniku działania tego zjawiska.

Technologia zwana “Głosem Boga” może również być użyta na niespodziewających się niczego ludziach, aby wzmocnić ich negatywne myśli oraz działania w kierunku określonego celu wywołując pożądany rezultat.

MOŻE TO WYDAWAĆ SIĘ NIEWIARYGODNYM, LECZ …

Muszę do czegoś się przyznać.  Zabrzmi to jak szaleństwo ale przysięgam na wszystkie święte rzeczy, że mówię całkowicie prawdę.  (Dobre wprowadzenie … a co dalej?)

Od wielu lat, a w szczególności od roku 2010 gdy rozpoczął się program “Starożytni Kosmici”, zacząłem cierpieć dotkliwie zawsze wtedy, gdy chciałem napisać artykuł na moim blogu.

Mówiąc konkretnie, cały dziwaczny świat materialny oraz straszliwy negatywizm sprzysięga się przeciwko mnie.  Przychodzi to w postaci szczególnych ataków od pewnych osobników.

Od wielu lat robiłem co w mojej mocy, aby zredukować lub wyeliminować wszystkie możliwe połączenia oraz węzły w których mogło się to wydarzyć.  Nie narzekałem gdy one jednak się pojawiały.

Strategia ta spowodowała nadmierną izolację.  Ostatnio, spowodowało to również “informacyjne zaćmienie”, aby pójść dalej i zapobiec innym, aby wiedzieli kiedy coś piszę.

Nie mniej jednak system ten działa tak dobrze, że gdy tylko zaczynam pisać coś na tę stronę internetową, zegar zaczyna tykać.

Nie mowię nic nikomu ani na internecie ani werbalnie co zamierzam pisać.  Tak czy inaczej mam zaledwie kilka godzin zanim zostanę uderzony … i to bardzo mocno.

Możecie mówić, że jest “spełniona przepowiednia autosugestii”, lecz robiłem wszystko co tylko możliwe, aby pozostać pozytywnym i wyeliminować wszystkie inne zmienne z tego równania. To jednak ciągle się wydarza.

Działa to tak doskonale, że już dawno, dawno temu udało mi się wykluczyć wszystkie prozaiczne wyjaśnienia.  Zdecydowanie bardzo nie podoba mi się fakt, że działa to tak skutecznie!

ZAUWAŻCIE CZĘSTOTLIWOŚĆ PUBLIKOWANIA …

Problem nasilił się znacznie po 2012 roku.  Wcześniej próbowałem publikować wpisy co tydzień.  Następnie co dwa tygodnie.

Po roku dwa tysiące dwunastym bardzo często byłem w stanie dokonywać publikacji tylko raz w miesiącu.  A przez dwa ostatnie lata, nawet ten poziom poświęcenia stał się zbyt trudnym do utrzymania.

Każdy artykuł, który kiedykolwiek czytaliście na tej stronie przychodził przed, podczas lub po serii pozornie niepowiązanych ze sobą bardzo przykrych wydarzeń osobistych.

To jest naprawdę jak bycie w pokręconym, ponadnaturalnym filmie.

Jest to całkowicie metafizyczne, negatywne, dziwaczne oraz zupełnie prawdziwe.  Bardzo mi się to nie podoba, ale jest to zaskakująco spójne – niemalże perfekcyjne.

Gdy nic nie piszę, ból wyraźnie słabnie i życie staje się łatwiejsze do tolerowania w tych właśnie okresach czasowych.

Gdyby moim celem było “zarabianie pieniędzy” i “karmienie swojego ego” jak płatne trolle forumowe sugerują, to brak wpisu przez miesiąc wcale nie pomaga w osiągnięciu tego zadania.

Przechodziłem przez tak ogromny strach tak wiele razy, że ostatecznie uodporniłem się na pewne dramaty i “historie” wokół rzeczy, które kiedyś przerażały mnie.

Ostatecznie wyszedłem z odrętwienia strachu nieczuły na wszelkie groźby nawet jeśli są to groźby śmierci.  Słyszę to cały czas a ciągle jeszcze moje prace posuwają się do przodu.

OTO JEDNA PRÓBKA SZALONEGO PRZYKŁADU …

Jednym z wielu niewiarygodnych przypadków jest moje nielegalne parkowanie samochodu za Grillem Ted Montana, aby chwycić burgera z bizona zamówionego przez Corey, który pozostał w samochodzie.

Stało się to pierwszego dnia nagrywania serii “Cosmic Disclosure” podczas naszej pierwszej wizyty.  Corey był bardzo poddenerwowany faktem znalezienia się przed kamerą.

Nie było mnie przez około dziewięćdziesiąt sekund.  Gdy wróciłem po tym czasie, pewna agresywna kobieta wtargnęła do samochodu i wrzeszczała prosto w twarz Corea.

Klęczała obydwoma kolanami na siedzeniu kierowcy, wydzierała się, gestykulując oraz przeklinając prosto w jego twarz i agresywnie wyłączyła silnik serią szturchnięć w naszym wynajmowanym samochodzie.

Wyszła i “zaczęła dzwonić na policję” ze swojego telefonu (życzę powodzenia!) a gdy zobaczyłem co się dzieje, szybko przybiegłem zamknąłem drzwi i uruchomiłem samochód.

Wrzeszczała mi coś w twarz i usiłowała rozbić szybę po mojej stronie gdy pośpiesznie odjeżdżałem.  Była to duża i agresywna kobieta.

Uśmiechnąłem się, pomachałem jej i powiedziałem “Baj, baj kochamy cię!” przyśpieszając.  Znajdowałem się już w taki wielu tego typu sytuacjach, że ledwie zrobiło to na mnie jakiekolwiek wrażenie.

Byłem całkowicie zaskoczony tym, że niewinne dziewięćdziesiąt sekund łamania prawa na parkingu spowodowało autoryzację tak ogromnego i natychmiastowego ataku przemocy.

Jak ktoś na miłość boską mógł być wysłany i podjąć tak agresywne działanie w ciągu zaledwie kilkunastu sekund podczas pozornie losowego postoju?

“Lepiej bądźmy grzeczni jak harcerzyki podczas tej podróży od tej pory”, powiedziałem mu.  “Nie możemy pozostawić najmniejszego pęknięcia w pancerzu, aby negatywizm wykorzystał to.”

ISTNE POLE MINOWE

Każde nagrywanie serii “Cosmic Disclosure” było istnym polem minowym niewiarygodnie skandalicznych wprost i zaskakujących sytuacji tego typu.

Jeden z przykładów jakim się podzieliłem z wami wcześniej może rozciągnąć wasze przekonania poza logiczne myślenie, aby było to czystym zbiegiem okoliczności.

Wyobraźcie sobie teraz pięć takich zdarzeń.  Albo dziesięć, pięćdziesiąt, sto, kilkaset.  Wyobraźcie sobie fakt, że są one tak wiarygodne i spójne jak grawitacja – rok po roku.

Corey zmagał się albo z paraliżującym bólem albo z poważniejszą chorobą za każdym razem, gdy nagrywaliśmy nowe odcinki zarówno jak i z innymi dziwnymi negatywnymi rzeczami do których się tutaj odnoszę.

Dochodzi on do zdrowia po operacjach, pękniętym zębie, który rozpadł się mu w ustach oraz miał mnóstwo różnych nieprzyjaznych konfrontacji jak również i zatrucie pokarmowe ostatnim razem.

W moim przypadku, jedyne co muszę robić to usiłować pisać  ten artykuł.

Muszę przyznać działa to na tyle dobrze, że nabyłem nawyków psa Pawłowa i oczekuję dzikich “klęsk żywiołowych” w moim życiu za każdym razem, gdy zaczynam pracę.

TO SYNDROM PAWŁOWA, KOLEŻKO

Pawłow był naukowcem, który dawał znak dzwonkiem za każdym razem gdy karmił psa w laboratorium.  Po pewnym czasie pies wydzielał intensywną ilość śliny gdy tylko usłyszał dźwięk dzwonka, pomimo tego że nie zostało dostarczone jedzenie.

Jest to nazywane “Syndrom Pawłowa”.  Dzwon dzwoni za każdym razem gdy tylko zaczynam pisanie, tak samo jak to robię teraz.  Ten dźwięk oznacza: “Przygotuj się! Oto nadchodzi!”.

Jest mi znacznie łatwiej nie pisać, gdyż wiem że zostanę przeciągnięty przez piekło na Ziemi zaraz po tym jak tylko zacznę to robić.  Z tego powodu stawiam się w tej sytuacji tylko raz w miesiącu.

Jednym z trików, który stosuję jest ten polegającym na spontanicznym pisaniu bez uprzedniego planowania oraz staram się zakończyć artykuł w ciągu kilku godzin, gdyż jest  to mniej więcej czas jaki jest mi dany.

Muszę powiedzieć, że wyrobiłem sobie dość dobre umiejętności gry na gitarze podczas gdy to wszystko się wydarzało, ponieważ od tego czasu praktykuję około czterech godzin dziennie bez ryzyka jakichkolwiek ataków.

Negatywne pozdrowienia są tak mocne, straszne oraz tak absolutnie precyzyjne w ich egzekwowaniu, że wyrobiłem sobie nawyk Pawłowa, który blokuje mnie przed publikacją nowych wpisów.

To co opisuję jest tylko dodatkiem do niezliczonej ilości innych uciążliwych i przykrych zdarzeń, które wydają się być całkowicie metafizyczne i “nie lokalne” w swojej naturze.

NIE BĘDĘ NIC WIĘCEJ UKRYWAŁ

Moja nowa książka omawia historię mojego uzależnienia.  Uzależnieni ukrywają wiele rzeczy.  Nie chcę więcej niczego ukrywać.

Mam szczerą nadzieję, że powiedzenie prawdy rzeczywiście da mi wolność.

Jest to dziwne i wydaje się niewiarygodnym i tylko niewielka ilość ludzi uwierzy mi, lecz jest bardzo rzeczywiste.

Wpływ jaki to miało na mnie był niewiarygodnie, przytłaczająco demoralizujący.

Mam nadzieję, że powiedzenie wam o tym pozwoli mi przełamać zaklęcie.

Dlaczego czekało to przez tyle lat, aby porozmawiać o tym?  Istnieje mnóstwo wstydu wokół tego tematu.  Zdaję sobie sprawę jak żałośnie, głupio i niewiarygodnie to brzmi.

Zawsze starałem się z tym walczyć by to pokonać.  Starałem się ignorować nie rozmawiać o tym. Nie mniej jednak jest to nieodłączną częścią mojej rzeczywistości.

OTO MÓJ ROZRACHUNEK

Doszedłem obecnie do konkluzji, że nie ważne jak daleko wchodzę w “zaćmienie informacyjne”, ten sam system działa równie precyzyjnie.

Nawet gdy nie pozostawiam żadnych widocznych śladów tego co robię, “negatywne pozdrowienia” wciąż dopadają mnie precyzyjnie właśnie we właściwym momencie.  Za każdym razem.

Jest dosłownie perfekcyjnie precyzyjny matematyczny fakt, że oberwę mocno tak szybko jak tylko rozpocznę pisanie.  Nie ma nawet sensu, żeby zastanawiać się albo mieć nadzieję na coś innego.

Wydaje się to być “metafizyczne” i dlatego mało prawdopodobne, ponieważ nie rozumiemy ani technologii ani istot, które ją zaimplementowały.

Każde dziwne, negatywne i przerażające wydarzenie jakie możemy sobie wyobrazić zaczyna dziać się wokół mnie gdy tylko usiądę i zaczynam wykonywać pracę właściwą.

Ludzie, którzy wystawiają mnie na celownik tego działania są całkowicie nieświadomi tego, że są pod pewnymi wpływami. Jednakże, czas w jakim się to wydarza jest zbyt precyzyjny, aby mogło to być zbiegiem okoliczności.

Pomimo tego, że byłem bardzo zajęty przez te ostatnie sto dni, naprawdę odpoczywałem przed ostatnim ogromnym wysiłkiem, w którym co chwilę będę utykał w takich sytuacjach.

CZAS TO PRZEFORSOWAĆ

Ten system wywołujący “syndrom Pawłowa” stał się tak absolutnie, niezachwianie wiarygodny, że ja poddaję się.

Nie będę starał się więcej ukryć tego przed nikim.  Nie będę więcej działał jak człowiek uzależniony i nie będę zatajał prawdy o tym, przez co przechodzę.

Wiem, że przebiję się przez to jak burza, cierpiąc to przez co muszę przecierpieć gdyż zdarzy się to tak czy inaczej, a tak naprawdę patrząc wstecz, zdarza się to obecnie znacznie częściej.

Będę kontynuował podejmowanie wszelkich kroków jakie muszą być podjęte, nie ważne jak przykre mogą się one pozornie wydawać, aby zapewnić bezpieczeństwo tego dzieła ponad wszystko inne.

Może to zabrzmieć trochę melodramatycznie lecz wasze komentarze konsekwentnie mówią nam jak ważne jest dla naszej przyszłości zachowanie ciągłości tej pracy.  Robię wszystko co tylko w mojej mocy, aby wywiązać się z tego zadania.

Każdy wysiłek będzie podjęty.  Praca ta wymaga stuprocentowego oddania siebie samego i każdego innego wokół mnie. Okresowo.

Miłość jest ważna, lecz musi to być miłość wyznaczona granicami.  Uczenie się jak chronić siebie samego jest dla mnie najtrudniejszą lekcją ze wszystkich innych, gdyż nie chcę rozczarować nikogo innego.

Znajdujemy się na skraju wielkiego zwycięstwa.  Teraz nadszedł ten czas.  Jeśli nie podejmiemy działania teraz, zaprzepaścimy to okno czasowe i otrzymamy “ujawnienie szczątkowe”.

Wszystko nad czym kiedykolwiek pracowałem w całym moim życiu zbliża się do fazy końcowej, która będzie miała miejsce w ciągu kolejnych kilku miesięcy – opierając się na informacjach, które otrzymujemy.

Okno czasowe na dokonanie zmian może być przedłużone, lecz tak naprawdę nie wiemy tego.  Przeprowadzony wywiad nie przekazuje szczegółów.

CO JEST KLUCZEM DO PRZEBRNIĘCIA PRZEZ TO WSZYSTKO?

Myślałem, że wiem o czym będzie moja książka “The Ascension Mysteries” gdy zacząłem pisać i przekazywać zarysy mojemu wydawcy.

Od tego czasu wyewoluowało to w coś, co jest znacznie bardziej sprężynujące w sensie swojej siły, aby uzdrawiać cię w miarę jak to czytasz.

Pisanie tej książki zaangażowało mnie w ponowne przejście przez pewne okresy mojej historii życiowej, które kiedyś pominąłem ponieważ były one kłopotliwe i niechlubne.

Jest wiele fragmentów mojego życia, które “wyciąłem” z edycji w każdej napisanej publikacji na tej stronie, ponieważ wspomnienia były zbyt bolesne.

Obejmuje to głębię mojego uzależnienia w wieku od piętnastego do dziewiętnastego roku życia, po latach młodzieńczych, gdy doświadczałem straszliwego i brutalnego zastraszania mnie.

Okazuje się jednak, że istnieje niezwykła historia kontaktów duchowych pojawiających się przez cały czas tamtych mrocznych czasów.

Staje się to głównym celem kontekstu tej książki.  To jest również powodem dla którego wydawca mówi, że jest ona tak zdumiewająco transformująca.

Łączę moje osobiste zastraszanie mnie ze światowym czarnym charakterem w tym skrypcie i ilustruję jak odkrywcze, uzdrawiające i kluczowe są te powiązania dla Wzniesienia.

IDENTYFIKACJA ORAZ ZAMKNIĘCIE PUNKTÓW DOSTĘPU

Spoglądam na poziomie osobistym na wszystko to co dzieje się obecnie i systematycznie identyfikuję w jaki sposób te zakopane głęboko traumy powtarzają się ponownie w teraźniejszości.

Wierzę w to, że podczas tego procesu jestem na dobrej drodze do dezaktywizacji wszystkich ważniejszych portali, przez które wszystkie te paraliżujące wpływy kontynuują swoje występowanie.

Również wierzę w to, że jeśli uda mi się pokryć wszystkie bazowe portale, stanie się znacznie łatwiejszym dla mnie wykonywanie pracy w znacznie częstszych interwałach czasowych.

Doświadczyłem również głównej filozoficznej “Eureki”, co dla ciebie czytelniku może być bardziej jak “A nie mówiłem.”

Czasami te najbardziej oczywiste rzeczy dla nas do zauważenia są tymi najtrudniejszymi do zaobserwowania przez kogoś, kto cierpi z powodu tej obserwacji.

Krótko mówiąc, obecnie wierzę w to, że moje wysiłki, aby “chronić” siebie przed “negatywnymi pozdrowieniami” poprzez nie wspominanie o nich dało im pozwolenia na pojawianie się ich w moim życiu gdy pracuję.

To prawda, że istnieje inicjujące wykańczanie za każdym razem gdy powracam do pracy, jednakże gdy z uporem obstaję przy swoim, istnieją dowody wskazujące na to, że te “pozdrowienia” stają znacznie mniej skuteczne.

Z tego powodu zadecydowałem, że wszystko musi zostać wydane teraz.  Jest to takie proste, lecz wymaga to ogromnego zmysłu.

Wszystko w moim życiu, włączając w to te niekończące się choroby, wydaje się mówić dokładnie to samo.  Mam więc nadzieje, że szybko wrócę do zdrowia!

NA CAŁE SZCZĘŚCIE NEGATYWIZM MOŻE ROBIĆ SWOJE SZTUCZKI DO CZASU

Zaobserwowałem również przez ostatnich dwadzieścia lat, że jeśli osobnik lub grupa ludzi przyciąga negatywizm, może to robić przez jakiś czas zanim spadnie to na nich.

Karma dogania ludzi, którzy stają się instrumentami “negatywnych pozdrowień” poprzez ich kontrolę, manipulację i egoizm – głownie w ten sposób.

Ostatnio stworzyłem listę największych przypadków od czasu 1996 roku i ukazało mi się przynajmniej dziewięć różnych główniejszych przypadków zaistniałej ogromnej, karmicznej chłosty.

Jeśli ktokolwiek zajdzie za daleko i świadomie wybiera jako narzędzie manipulację, kontrolę i brak miłości, to jego czas w końcu się skończy i cały system rozpadnie się.

Z powodu osobistej natury tych przypadków, nie będę wchodził w szczegóły.  Sednem sprawy tutaj jest fakt, że te prawa działają również na poziomie kolektywów.

Karma powraca do domu aż do samych korzeni.  Wielkie czasy.  Niedługo zobaczycie fajerwerki na skalę globalną, w pewnym sensie.

WALKA O PEŁNE UJAWNIENIE

Najbardziej szokującymi informacjami wywiadu jakie otrzymaliśmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy są te o trendzie akceptacji w kierunku linii czasowej “ujawnienia szczątkowego”.

Wierzę, że Corey posiada autentyczne doświadczenia z kosmicznymi istotami, które decydują o naszym losie tutaj na Ziemi.

Jego dane są zgodne z innymi przekazanymi od różnych ludzi, a ja dodatkowo posiadam niezliczone przykłady intuicyjnej walidacji.

Istoty te powiedziały mu w sposób nie budzący wątpliwości, że jeśli nie zbierzemy się w “społeczność alternatywną”, to osiądziemy na linii czasowej “ujawnienia szczątkowego”.

W JAKI SPOSÓB TO SIĘ ZACZNIE?

Linia czasowa “ujawnienia częściowego” wymaga wydarzenia na wielką skalę, zachodzącego w szybkim czasie.  Aby tak się stało, oczekuje się pewnych sekwencji katalizatorów.

Oczekujemy stosunkowo szybkiego upadku Euro oraz dolara amerykańskiego oraz innych banków “zbyt dużych by upaść”.

Przez pewien czas może okazać się, że pieniądze jakie przechowujemy w banku będą niedostępne lub/i prawie bezwartościowe.  Zostanie to przywrócone, gdy bitewny kurz osiądzie na ziemi.

Srebro obecnie kosztuje około 15 dolarów za uncję.  Dzieje się tak ze względu na manipulację oraz ustalania cen przez Kabala.  Koszt produkcji jednej uncji srebrnej  monety wynosi 26 dolarów.

Srebro może wzrosnąć aż do 400 dolarów za uncję, przynajmniej przez pewien czas, a pewni wtajemniczeni rekomendują, że są to obecnie najlepiej zabezpieczone aktywa.

Złoto jest osiemdziesiąt razy droższe niż srebro tej samej wagi, co jest ciągle bardzo dużo w historii.  Z tego więc powodu srebro jest znacznie lepsze do kupowania niż złoto.

Oczekuje się wystąpienia zamieszek oraz przemocy do pewnego stopnia gdy ludzie stracą swoje pieniądze, a to zależy od ogólnego poziomu ludzkiego oburzenia.

Grupy negatywne mają nadzieję na dużą liczbę ofiar w ludziach gdy to nastąpi.  Jest bardzo prawdopodobne, że tak się jednak nie stanie, lecz prawdopodobnie jakieś będą.

ZAĆMIENIE DOSTAW

Może dojść do utraty dostaw energii elektrycznej i dostępu do internetu przynajmniej w Ameryce Północnej i prawdopodobnie w Europie do maksymalnie dwóch – trzech tygodni.  Większość ludzie będzie pod wpływem tego wydarzenia.

Upewnij się, że masz pod ręką wszystko co tylko możesz zgromadzić, aby przejść przez ten czas, czyli żywność, wodę, inne dostawy oraz książki do czytania.

Mówiąc to, gorąco zalecam nie panikować.  Tworzy to dokładnie typ energii, która zakotwiczy nas na negatywnej linii czasowej.

Zrobiłem co tylko mogłem, aby się do tego przygotować.  Prawdopodobnym jest to, że nic takiego się jednak nie wydarzy.  Właśnie skonsumowałem już poprzednią porcję suchego prowiantu.

Podczas tego zaćmienia będą miały niewielkiej skali lecz intensywne konflikty zbrojne pomiędzy rywalizującymi grupami w wielu, o ile nawet nie w większości miast Ameryk i Europy.

Obydwie strony tych potyczek znajdują się obecnie na pozycji wyjściowej i oczekują na znak.  Wielokrotne źródła wewnętrzne potwierdziły to.

Bez wchodzenia w zbyt wiele szczegółów, bitwy te będą w większości skupiały się w obszarach o dużej koncentracji Kabala i jego aktywów.

Większość ludzi docelowych wewnątrz tych struktur będzie wyprowadzona z nich w kajdankach, a nie z kulką w głowie podczas tego wydarzenia.

Gdy światło rozbłyśnie ponownie, wszystko będzie inne.  Kontrolowane media zaczną opowiadać nam całkiem inne historie.

Nawet na linii czasowej “ujawnienie cząstkowego” będzie wydawało się, jakby wszystko do czego z takim mozołem dążyliśmy zostało osiągnięte.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA LINIA CZASOWA UJAWNIENIA SZCZĄTKOWEGO?

Pomimo tego, że nic nie jest z góry ustalone i jest całkowicie elastyczne i gotowe do zmian z bardzo niewielkim wyprzedzeniem, najbardziej prawdopodobnymi rezultatami są:

  • Prawda o ataku na WTC 09 września 2001 r i aresztowania wielu wysokich rangą ludzi, z czego będziemy szczęśliwi widząc ich przed wymiarem sprawiedliwości,
  • Reset systemu finansowego i prawdopodobne kontrybucje w postaci opłaty dla wszystkich, którzy zostali poszkodowani przez system,
  • Stopniowe uwalnianie “zakazanych” technologii, obejmujących te z czystą energią, anty-grawitacją i niektórych nowych odkryć z dziedziny sektora zdrowotnego,
  • Ujawnienie militarnych jednostek “niższego szczebla” programu kosmicznego, które posiadają obecnie już możliwości do podróżowania  po całym naszym Układzie Słonecznym w nowoczesnych pojazdach kosmicznych,
  • Ujawnienie, być może nie od razu, informacji o “Starożytnej Rasie Budowniczych”, która pozostawiła artefakty w całym naszym Układzie Słonecznym miliony lat temu,
  • Usiłowania o przekonaniu nas, że obecnie nie istnieją żadne żyjące istoty pozaziemskie odwiedzające nas i wszystko co widzimy z dziedziny UFO jest dziełem pokonanego już Kabala,

Pierwszy i drugi odcinek serii “Z Archiwum X” były prawdziwą manifestacją toczenia się w kierunku “ujawnienia częściowego”.  Pozostałe części są stosunkowo nie powiązane z nim.

WYOBRAŹCIE SOBIE NIESPODZIANKĘ

Grupy Kabala są wściekłe na mnie i na Corey za mieszanie się w linię czasową “ujawnienia częściowego”.  Zabiliby nas, gdyby tylko uzyskali autoryzację.

Istnieją już nowo upieczeni informatorzy, którzy wyjdą z informacjami do przodu tak jak ci heroiczni astronauci czasów nowożytnych.

Wyobraźcie sobie zaskoczenie opinii publicznej gdy pokazane zostaną nowe statki kosmiczne z informacją, że są to te same, które były brane za UFO i oglądane w filmach wędrujące przez cały Układ Słoneczny.

Wyobraźcie sobie zdziwienie gdy uwidocznią się one na naszym niebie i zabierze się pewną grupę ziemskich świadków na pokład, aby zobaczyli to na własne oczy i sfilmowali.

W końcu, wyobraźcie sobie zaskoczenie po przekazaniu wiadomości, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie oraz to, że “Starożytni Kosmici” zbudowali różnego rodzaju struktury w całym naszym Układzie Słonecznym.

Wyobraźcie sobie pierwszy dzień, gdy ktoś z Ziemi będzie mógł spacerować wśród tych ruin w skafandrze kosmicznym i jednocześnie filmować i przekazywać na bieżąco obrazy na Ziemie, aby wszyscy je podziwiali.

Wyobraźcie sobie ilość nowych informacji, którą ludzie będą mogli przetrawić jako “Akceptowalną Rzeczywistą Prawdę (TM)”, gdy to wszystko nastąpi.

Źli chłopcy idą do więzienia, wszyscy inni dostają przyzwoitą ilość pieniędzy i uwaga nas wszystkich jest odwracana co chwilę przez coraz to inne, niezwykłe historie, które podniecają na internecie niekończące się płomienie wojny.

W międzyczasie, “codzienny biznes” jest kontynuowany wraz z grupami Kabala prowadzącymi działania z poza sceny przez następne 100 lat stopniowego wytaczania całej prawdy.

JESZCZE WIĘKSZE ATAKI NIŻ KIEDYKOLWIEK POPRZEDNIO

Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie w jaki sposób będą oni mogli uciec od tego, zważywszy na ilość informacji, która już znajduje się do wglądu.

Szczególnie ich widoczny plan, aby powiedzieć, że nie nie istnieją żadne Pozaziemskie Inteligencje obecnie tutaj, a przynajmniej żadne od czasu Roswell  jest zupełnie oburzający.

Prosty fakt, że “Cosmic Disclosure” już istnieje i jest nadawany w TV dla każdego wglądu powinno sprawić prawie niemożliwym działanie ich planu.

Corey został doprowadzony przed oblicze “jednostek militarnych niższego szczebla” i był przesłuchiwany w sposób, który zmuszał go do mówienia prawdy.

Byli zszokowani uzmysławiając sobie fakt, że nie kłamał na temat rzeczy o których mówił.

NIE MAJĄ BLADEGO POJĘCIA

“Niższy szczebel Tajnego Programu Kosmicznego” nie miał bladego pojęcia, że istnieje jeszcze nadrzędny Program Kosmiczny.  Okłamywano ich przez całe pokolenia w tej materii.

Taka jest natura kompartmentacji.  Istniał pewien plan przez wiele lat, aby wyjść do przodu z planem “ujawnienia szczątkowego”.

Ponownie zaznaczę, że obecnie może się to dla was wydawać żałosne.

Pamiętajcie tylko o tym jak będziecie się czuli w chwili, gdy będziecie o tym czytać podczas pojawiania się tych wydarzeń na pierwszych stronach gazet.

I znowu … chciałbym dysponować wystarczającą ilością czasu i wytrwałości, aby udokumentować każdą część informacji z istniejących obfitych dowodów, gdy znajdzie się to na naszej drodze.

To naprawdę jest to “cień Trzeciej Wojny Światowej” pomiędzy Państwami Sprzymierzonymi, które mają znaczną przewagę a Kabalem.

Ten mega-artykuł, który jest już prawie ukończyłem – po nastąpieniu nie ważne jakich “negatywnych pozdrowień” – wchodzi w znaczną większą ilość szczegółów.

Władze które Minęły kontynuują swoje historie, jakby to co omawiamy nie było wystarczające popularne, aby zrobić różnicę w postrzeganiu ich “Objawień”.

ALTERNATYWA JEST CAŁKIEM  NIEPRZYZWOITA

Razem możemy zapobiec wystąpieniu temu pokazowi mega sztuczek.  Musimy to zrobić.

Faza początkowa tego najprawdopodobniej nastąpi bez względu na wszystko.  Kluczową sprawą jest to, co stanie się po tym jak światła ponownie zostaną włączone.

Jeśli skończymy na lini czasowej “ujawnienia częściowego” to “istoty ze sfer” (ang. sphere beings) obecnie odwiedzające nas powstrzymają zdarzenie Wzniesienia przez następny “eon”, czyli przez około 100 lat lub nawet dłużej.

Gigantyczne sfery, w których do nas one przybyły są wystarczająco potężne, aby zapobiec  wystąpieniu tego zdarzenia zanim nasza kolektywna wolna wola nie zezwoli na to.

Jest to coś co absolutnie zszokowało mnie.  Odbieram to bardzo poważnie.

Jeśli jednak dostaniemy się na linię czasową “pełnego ujawnienia”, to najlepsze czasowe okno tego na zaistnienie tego wydarzenia dla naszego kolektywu świadomości/energii będzie około 2017 – 2018 roku.

Przesłanki naukowe mówiące o zaistnieniu tego zdarzenia w tych ramach czasowych są bardzo solidne.  Jest to ciągle trwającym tematem moich prac, w tym “The Source Field Investigations” oraz “The Synchronicity Key”.

Nowa książka poruszy temat “wzniesienia spontanicznego” jak nigdy wcześniej.

JESTEŚCIE BEZPOŚREDNIO ZAANGAŻOWANI W TO

Nie jesteś tylko pasywnym partycypantem obserwującym z fotela wszystko to co odbywa się.  Jesteś bezpośrednio zaangażowany w to, nie ważne czy otrzymamy zdarzenie ujawnienia pełnego czy szczątkowego.

Pełne ujawnienie otworzy wszystko to, co jest potrzebne, aby dowiedzieć się o prawdziwym programie kosmicznym, wszystkich Istotach Pozaziemskich istniejących tam w przestrzeni oraz o wszystkich technologiach typu Star-Trek, które już posiadamy.

Pełne ujawnienie doprowadzi do wspaniałej transformacji naszej kultury w społeczeństwo takie jak Star-Trek w ciągu miesięcy wraz z podróżami przez gwiezdne wrota oraz replikatorami (ang. materializers).

Poziomy technologiczne, nowych informacji oraz kosmicznych kontaktów będzie niezliczoną ilość razy większy niż te na linii czasowej “ujawnienia szczątkowego”.

Nie wierzę, że powiedziano by nam o różnicach pomiędzy ujawnieniem częściowym a pełnym, gdybyśmy byli z góry skazani na oblanie tego testu.

Myślę, że jest wiele różnych sposobów dzięki którym możemy wygrać linię czasową “pełnego ujawnienia” i wszystko czego nam trzeba jest, aby każdy z nas zrobił z tym coś.

TO CAŁKOWICIE ZMIENIŁO MOJE ROZMOWY

Przebijanie się przez wszystkie te wstrząsy oraz choroby uzmysłowiło mi, że jestem na celowniku z bardzo poważnych powodów.

Praca którą wykonuję i będę kontynuował może wpłynąć na to co wydarzy się w naszym “rzeczywistym świecie”.

W wyniku tego, dokonałem zmian w ostatniej minucie dla wszystkich głównych konferencji jakie przeprowadziłem – dla wszystkich na wystawie.

Każda z nich była o długości pomiędzy trzy a trzy i pół godziny i została profesjonalnie nagrana przez “Streaming For the Soul”.  W sumie jest to około dziesięć godzin materiału.

KILKA PRZYKŁADÓW

Po pierwsze, złożyłem razem dwieście siedemdziesiąt pięć slajdów dla audiencji w moim debiucie z Corey Goode oraz podsumowałem całe to zeznanie w jednym wielkim zrzucie danych.

Zostało to odebrane niezwykle dobrze i wywołało sensacje publiczności.

Zawierało to różnorodność danych do udowodnienia, które pomogły uwiarygodnić rzeczy, o których mówił.

Po drugie, zmieniłem tytuł następnej części konferencji na “Nauka stojąca za Tajnym Programem Kosmicznym” po to, aby obalić nonsens “ujawnienia częściowego”.

Zawierało to podanie wyczerpującego dowodu na obfitość życia pozaziemskiego w występującego w całym Wszechświecie co pociąga za sobą fakt, że jesteśmy otoczeni przez inteligentne cywilizacje.

Zakończone to zostało połączeniem trzeciej części konferencji na nauce stojącej za Wzniesieniem w kombinacji jednego – dwu uderzeń.

Obydwie części zaprezentowały holograficzny i fraktalny model Wszechświata, który został zaprezentowany tak solidnie w jednym, zwięzłym pakiecie informacji, że jest on znacznie lepszy niż cokolwiek co zaprezentowałem poprzednio.

DANE SĄ KOMPLEKSOWE LECZ BARDZO TEGO WARTE

Doznałem kilku wspaniałych, nowych odkryć naukowych podczas składania razem drugiej i trzeciej części konferencji i jestem bardzo podekscytowany z tego powodu.

Żadne z nich nie istniało poprzednio aż do poprzedzających kilku godzin zanim wszedłem na scenę i zacząłem przekazywać ten materiał.

Definitywnie byłem naprowadzany na zauważanie wielu różnych połączeń, które poprzednio mi umknęły w przeszłości.  Wpływ jaki to miało na audiencję był wprost niewiarygodny.

Ludzie czekają w kolejce przez trzy godziny po skończonym pokazie tylko po to, aby przekazać  mi swoją wdzięczność.

Złożyłem razem dane, które pozostawały w ukryciu przez dziesięć lub dwadzieścia lat leżenia bezużytecznie i zintegrowałem je w wielką syntezę tak jak nigdy wcześniej.

Wiele różnych wiernych mi przez wiele lat weteranów przyszło na koniec i powiedziało mi, że była to najlepsza prezentacja jaką kiedykolwiek wygłosiłem – całkowite podsumowanie całej mojej pracy.

OGLĄDANIE TEGO PRZEZ INTERNET JEST ZNACZNIE PONIŻEJ CENY TYPOWEJ KONFERENCJI

Możecie uzyskać dostęp do wszystkich trzech konferencji za 144 dolary, ze sporą zniżką do tego, co każdy zapłacił za zobaczenie tego na żywo.

Moje wszystkie weekendowe pokazy kosztowały dwa razy tyle a te wygłoszone tutaj, mają nawet dwa razy tyle informacji zebranych w dziesięciu godzinach niż kiedyś udawało mi się upchnąć w szesnastu.

Posiadam nowy materiał we wszystkich trzech prezentacjach nawet pomimo tego, że niektóre rzeczy ciągle są szlifowane, ulepszane oraz uzupełniane w miarę jak kontynuuję pracę.

Poprzednio zorganizowałem już dwie konferencje online lecz były one tylko dwugodzinnymi pogadankami za 45 dolarów.  To jest znacznie większa kolekcja wszystkiego na raz.

Na całe szczęście, w tym przypadku znaczna większość dochodów idzie bezpośrednio na pomoc w celu walki o pełne ujawnienie prawdy.

Ten nowy materiał będzie pojawiał się w innych formach w miarę upływu czasu, lecz te nagrania są gotowe już teraz do oglądania i w wysokiej rozdzielczości.

Kliknij na tym odnośniku a następnie kliknij na poniższej grafice, po czym kliknij na ikonce mówiącej “wejdź do nory królika” i zaczynaj od razu oglądanie!

zakup dostepu

 

DZIĘKUJEMY WAM ZA WASZE WSPARCIE

Gdy osiądziemy na lini czasowej “pełnego ujawnienia” pieniądze nie będą już więcej potrzebne.  Obecnie, jeszcze tak.

Wszystko to jest stuprocentową zasługą każdego ludzkiego źdźbła trawy i wasze wsparcie jest bardzo doceniane.  Jest to zasadniczą częścią wejścia do gry i przyłączenia się do walki zamiast oglądania jej zza barierek ochronnych.

Wraz z wiedzą i informacją przychodzi siła i zdolności, aby powstrzymać “Władze które Przeminęły” od wykorzystania tego ogromnego, nieuchronnego przewrotu.

Całkowicie wierzę, że powodem dla którego ciągle obrywam, gdy tylko usiłuję pisać jest bliskość zachodzących zmian.  Ciągle mam sny na ten temat.

Ten artykuł rozwścieczy wiele ludzi, tak więc życzcie mi powodzenia!

UAKTUALNIENIE Z NASTĘPNEGO PORANKA

W tym komentarzu Mark Jeffrey artykułuje coś, co prawie każdy z ludzi mówił swoimi własnymi słowami po oglądnięciu prezentacji:

David

Uczestniczyłem osobiście w twojej prezentacji o Wzniesieniu w poniedziałek … z ciężkim żalem musiałem wyjść po dwóch godzinach, aby udać się do pracy, lecz ulżyło mi gdy zobaczyłem, że resztę tych prezentacji mogę kupić jako transmisję online.

Oglądnąłem ten materiał kilka razy i jest on naprawdę niesamowity.

Kluczem dla całej fizyczności jest święta geometria, która jest brakującą Rozetą – niewiarygodne, myślenie godne samego Tesli.

Żałuję, że nie mogłem zostać i spotkać się z Tobą osobiście … ten komentarz będzie musiał wystarczyć.

Przeczytałem wszystkie twoje książki, oglądnąłem większość twoich materiałów na Gaia TV, lecz moja dziewczyna nie była wyeksponowana na żaden z materiałów o “moich kolegach ze Starożytnych Kosmitów” przed tym, jak popchnąłem ją do uczestnictwa tutaj – była zszokowana, zadając mi tysiące pytań przez następnych kilka dni.

Naprawdę, naprawdę kawał dobrej roboty przyjacielu – zarówno w ogólnej koncepcji, jak i w prostych wyjaśnieniach tego wszystkiego.  Jestem tutaj i dopinguję ci, przyjemnie było cię zobaczyć!!!!

Bądź silny. Mark

UAKTUALNIENIE WTOREK, 8-SMY MARCA

Dzisiaj są moje czterdzieste trzecie urodziny i również dzisiaj następuje pełne zaćmienie Słońca, które jest korzystnym astrologicznie znakiem.  Zbieżność występująca tylko raz w życiu.

Zdecydowałem, że od teraz moja książka wymaga mojego całego poświęcenia do czasu aż nie będzie gotowa, co mam nadzieję, nie powinno zająć dłużej niż tydzień czasu.

Ponownie się spotkamy gdy zakończę sukcesem historię, którą właśnie ściskam w rękach!

Spotkaliśmy się tutaj z niesamowicie pozytywnym odzewem dla całej naszej pracy, dziękuję wam za wasze wsparcie.

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1195-partial-disclosure 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 2921 - Today Page Visits: 2