Rozdział 24: Obrazy Umysłowe Ujemnych Cykli Energii

Poniższe rozważania zostały w dużej mierze wydzielone z pozaziemskiego wkładu i powinny być po części odzwierciedleniem myślenia większej, pozaziemskiej społeczności.

Jeśli zdefiniujemy obraz umysłowy poszczególnej osoby lub społeczności w kategoriach ujemnych cykli energii lub ‘alt-t’ (grawityki), co większość Istot Pozaziemskich robi, to fizyczność umysłu jest wtedy nieznacznie wielowymiarowa.  Wiem, że może to wydawać  się zagmatwane dla niektórych czytelników tak więc podaję poniżej proste, obrazowe wyjaśnienie.

Fizyka umysłu obejmuje subtelne fluktuacje, które pozwalają na pewną objętość informacji, która przekracza zasobność starej definicji pojęcia mózgowego bajtu (link tutaj).  Jest to możliwe ze względu na fakt, że wartości częściowe (a nie całkowite) informacji w umyśle zawierają w sobie większe, uniwersalne zależności.  Gdy osoba staje się wrażliwa na fluktuacje energii ujemnej, bądź przez subtelne, pozornie zaciemnione skupienie uwagi bądź przez bezpośrednie interakcje z kosmitami (i ludźmi), którzy również myślą w takich kategoriach, pewne lotne wielowymiarowe znaczenia zaczynają nasuwać się same.

Zakres w jakim one objawiają się jest zdumiewający i zawdzięczamy to dzięki uprzednio istniejącemu, wyewoluowanemu rodzajowi nauki.  Jest tam tego więcej niż to co można zobaczyć.

Te wydawałoby się nieuchwytne, ujemne fluktuacje energii są podstawową częścią każdego atomu i czasoprzestrzeni otaczającej nas.  Astrofizyk Paul Davies zauważa, że jakakolwiek błona poruszająca się, np. kwantowa wirująca “powierzchnia”, musi wytwarzać fluktuacje energii ujemnej.  Energia ujemna jest również mierzona przy pomocy efektu Casimira (link tutaj), który występuje w pustej przestrzeni otaczającej nas.  Naukowcy wykorzystują efekt Casimira, aby unosić obiekty.

Jakiekolwiek najmniejsze zmiany w czasie, np. podczas procesów myślowych, przenikają w swoich cyklach zarówno przez umysł jak i przez większe uniwersalne relacje, które definiują je.

W skrócie, nasze myśli rezonują bardzo nieznacznie wewnątrz głębi wymiarowej ogromnego Wszechświata.  To zupełnie tak, jakby myśli pociągały mocno naciągnięte struny napięciowe na poziomie międzyatomowym, powodując nieznaczne lecz zauważalne zmiany w subtelniejszym otoczeniu wymiaru powietrza otaczającego nas.  W pewnym sensie gdy umysł pociąga za te struny, niektóre z tych informacji “gdzieś tam” mogą rezonować z powrotem.

Wychodzimy poza utarte granice i bardziej dojrzała świadomość może rozciągnąć się wewnątrz nas.  *Zazwyczaj Wszechświat rezonuje do naszych wnętrz bardziej niż my do jego wnętrza (np. te nieustanne rezonowanie energii wewnątrz naszych atomów).

Poprzez stanie się choćby nieznacznie wrażliwszym na zachodzące tam zjawiska, nasz umysł staje się zdolnym do znacznie większej świadomości.  W zależności od okoliczności możesz rozpocząć interakcje z Istotami Pozaziemskimi i być w stanie rywalizować bardziej skutecznie z pozaziemskimi przestępcami.  Wiem, że to brzmi dziwnie dla niektórych czytelników.  Niektórzy naukowcy twierdzą, że istnieją dodatkowe wymiary (link tutaj), do których nie potrafimy znaleźć dostępu.  Mylą się.

Wiele ludzi robi to codziennie podczas gdy dla większości kosmitów jest to codzienną oczywistością.  Definiują siebie w tych kategoriach.  Muszą to robić, aby stać się kompetentnymi.  Powtórzę ponownie, zbiegają się do wewnątrz podczas jednoczesnego rezonowania na zewnątrz.

Nie myślimy w kategoriach dodatkowych wymiarów (jeszcze), ale nie martwmy się.  Po prostu odprężmy się i dajmy sobie czas na przemyślenie tego wszystkiego.

Telepatia i rozbudowana wrażliwość nie rozwija się z dnia na dzień.  To może zająć trochę czasu.  Kluczem do wytworzenia tego może być praktykowanie toh-shi (link tutaj).  Możesz również zauważyć subtelniejszą różnorodność perspektyw w umyśle, którą możesz impulsować w odwrotnym kierunku oraz ekspandować znacznie efektywniej, w przeciwieństwie do starych, zesztywniałych liniowych prehistorycznych konceptów.  Możesz zauważyć odczuwanie tych subtelniejszych momentów pomiędzy chwilami, że tak powiem.

Możesz zacząć odczuwać głębsze rezonacje pośród subtelniejszych wydarzeń zachodzących wokół ciebie.  Tak czy inaczej gdy zaczniemy odczuwać wewnątrz hiperprzestrzeni, nagle również rozpoczniemy odbieranie dyskretniejszych, dodatkowych szczegółów otaczającego nas Wszechświata.

Kiedy i czy w ogóle zaczniesz to robić, nie będzie nagłym włamaniem się do uniwersalnego banku informacji.  W zamian, wasza świadomość będzie zarówno uwarunkowana jak i ograniczona przez wasz własny sposób myślenia, uznane przez ciebie zagadnienia i sposób w jaki je postrzegasz.  Jest to w pewnym sensie współdzielona świadomość zawierająca w sobie raczej kolektyw indywidualności, a nie bezpośrednie manipulacje.  Bądźcie cierpliwi i pamiętajcie: wstępujecie w znacznie większe interakcje gdzie dzielony rezonans umysłowy jest bardziej powszechny.

Z tego powodu nasze myśli są przejrzyste i mogą być one znane innym istotom. Początkowo może to być krępujące.

W ostateczności zobaczymy, że przejrzystość ta jest jedynym sposobem na utrzymywanie Wszechświata w uczciwości ponieważ każdy może zostać pociągnięty do odpowiedzialności.  Kosmici używają technologii psychotronicznej aktywowanej myślami, aby poprawić te zdolności.

Problemem jest to, że niektóre Istoty Pozaziemskie, a nawet tzw. Hiperwersalni mają trudności z uwolnieniem się od nadużyć w stylu Big Brothera (link tutaj), które towarzyszą używaniu systemów psychotronicznych.

Szczegółowe raporty Davida Jacobsa dotyczące porwań przez hybrydy Istot Szarych – Ludzkich pomagają zilustrować ten fakt (patrz “Zagrożenie”, link tutaj). Niektórzy ludzie reprezentują w pewnym sensie świeży rozłam od takiej zgodności, biorąc pod uwagę prawa jednostek oraz wolności.

Dla Istot Pozaziemskich ludzie reprezentują rodzaj fizycznego rygoru oraz genetycznej różnorodności oraz przedłużenie gwarancji prawnych przeciwko nadużyciom ze strony władzy.  Uczciwość jednakże może być bolesna.  Przyznanie się do prawdy na temat zbrodniczych reżimów tutaj pośród nas w krótkim okresie czasu może być wdrażane, jednakże jeśli tego nie zrobimy to zostaniemy uwięzieni w błędnym cyklu.

Biorąc pod uwagę długie życie oraz starożytną biurokrację, pozaziemscy mogą degradować, więc musimy być uczciwi i dogłębni w analizowaniu ich, jakkolwiek niezręcznie to brzmi.

Na skalę wszechświata uczciwość jest więzią, która łączy wszystko, jest ona wymagana.  Niektórzy kosmici dochodzą do sędziwego wieku i mogą być pod presją wielkich reżimów, aby czynić zło.  Jako nowi, ludzie postrzegani są jako potencjalna czysta, nieprzefiltrowana krytyka w tej materii (przyp. tłum.).  Wyobraź sobie, jakbyś się czuł gdybyś był Istotą Pozaziemską, która walczy o podstawowe prawa oraz o zakończenie porwań a w tym samym czasie twój nadmiernie rozrośnięty i zagmatwany rząd kontynuowałby te praktyki tak czy inaczej.

Czasami zauważamy relatywnie dobrych kosmitów, którzy woalują się i czynią zło tylko po to, aby sprowokować ludzi do zaostrzania naszej krytyki w kierunku pozaziemskich zbrodniarzy.  Jest to chytra, tania taktyka lecz tak się dzieje.

Oszustwo oraz manipulatorstwo jest dość powszechne pośród Istot Pozaziemskich lecz są one otwartą książką dla cierpliwych obserwatorów.

Autor: 

George LoBuono (pisarz i badacz Uniwersytetu Kalifornijskiego – UC Davis)

Strona źródłowa: (http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/vidaalien_alienmind.htm)

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Total Page Visits: 2381 - Today Page Visits: 1