Co kryje za sobą epidemia koronawirusa?

Cz.2

Zgodnie z zapowiedzią, zapraszamy Was na kolejny artykuł na temat koronawirusa. Kolejne doniesienia, tak jak poprzednio, postaramy się przeplatać opiniami innych tak, by możliwie w najmniej stronniczy sposób nakreślić cały obraz sytuacji.

Tym razem zaczynamy od opisu miejsca, w którym wybuchła epidemia koronawirusa, czyli od miasta Wuhan zlokalizowanego w Chinach. Przedstawienie sytuacji politycznej i krótkiej historii tego państwa pozwoli Wam na ustosunkowanie się do oficjalnych informacji, jakie płyną z Komunistycznych Chin. Wielu czytelników pamięta jeszcze zeszłą erę, w której to partia była nieomylna i podejmowała zawsze słuszne decyzje. Ten sam ustrój panuje obecnie w Chinach, jednak jest on zakrojony na znacznie większą skalę. Czy wzmianki o koronawirusie można spotkać we wcześniejszych publikacjach?

Pokażemy Wam, że tak, jednak najpierw popatrzmy co mają do powiedzenia Ben i Rob z kanału „The Edge of Wonder”.

Ostatnio mamy do czynienia z nienaturalną, globalną epidemią koronawirusa, nazywanego inaczej nCoV lub COVID-19.

Czy epidemia naprawdę pojawiła się na lokalnym rynku owoców morza?

Czy nie podejrzane jest to, że niecałe 12 km od Wuhan znajduje się laboratorium badań nad wirusami (Wuhan Istitute of Virology), gdzie przechowuje się inne groźne wirusy?

Co jeszcze chiński rząd może ukrywać?

Dlaczego mass media odgrywają tutaj tak ważną rolę?

Co ludzie na całym świecie myślą na ten temat?

Czy istnieje lekarstwo na tę chorobę, czy może stoi za tym coś innego?

Czy rząd chiński stara się ukryć coś jeszcze?

Po pierwsze, należy odpowiedzieć sobie na pytania: Jak niebezpieczny jest koronawirus? Czy jest to naturalna epidemia, czy stoi za tym coś MROCZNEGO?

CZYM JEST KORONAWIRUS?

Jest to zespół wirusów atakujących drogi oddechowe i powodujących objawy takie jak: katar, kaszel, ból gardła i gorączka.

Koronawirus wziął swoją nazwę z powodu specyficznego wyglądu, który charakteryzuje się wypustkami wokół otoki wyglądającymi jak korona.

Centrum Kontroli Chorób, CDC (Centers for Disease Control and Prevention), twierdzi, że ogólnie istnieje 7 szczepów koronawirusów, które mogą zarazić ludzi. Inne z nich to SARS i MERS-CoV.

Oficjalna wersja wydarzeń mówi o tym, że na rynku owoców morza w Wuhan znalazł się zakażony nietoperz, od którego wszystko się zaczęło … Czy brzmi to przekonująco?

W rzeczywistości pierwszy raport mówił o zakażonym wężu, a dopiero później zrzucono winę na nietoperza. Tego jednak nie wiadomo na pewno.

Zajmijmy się oficjalnymi doniesieniami od Chińskiej Komunistycznej Partii Rządzącej oraz tym, jak wiarygodne są ich informacje.

Konieczne jest przypomnienie krótkiej historii dojścia do władzy CCP (Chinese Comunism Party). Podczas II wojny światowej Mao Tse Tung pozwolił Japonii na inwazję na swój kraj po to, by ich siły zrobiły porządek z KMT (Kuomintang) czyli z Chińską Partią Narodową (CNP, Chinese Nationalist Party). W wyniku tej oraz innych interwencji zginęły miliony ludzi, co utorowało Chińskiej Komunistycznej Partii drogę do władzy. W chwili, gdy Mao doszedł do władzy, doszedł do wniosku, że Chiny są przeludnione, więc zaczął eliminować tych, którzy nie zgadzali się z myślą przewodnią komunistów. To właśnie w tym czasie rozpoczęły się aresztowania polityczne, głód, oraz zwracanie przeciwko sobie członków rodzin.

Ostatnia grupa ludzi z jaką się rozprawił to były ugrupowania religijne. Księżom i mnichom nakazano przepisanie ksiąg religijnych tak, by wspierały dogmaty komunistyczne. Ci, którzy się na to nie godzili zostali zabici, a ci, którzy podążali za rozkazami, zostali wcieleni w szeregi Partii Komunistycznej.

Aż do dzisiaj religijne tematy w Chinach są gorącym tematem. Niektóre kościoły muszą działać w podziemiu ze względu na reperkusje od strony Chińskiej Partii Komunistycznej.

Jako przykład można podać tutaj Biblię, która została nadpisana tak, by wspierać ideologię komunistycznych Chin, a ludzie posiadający oryginalną jej wersję są zamykani w więzieniach, jeśli informacja ta dojdzie do CCP.

Na początku lat 90 nadeszła era Falun Gong, co było prastarą metodą wzmocnienia umysłu i ciała. Nauki oparte były na prawdomówności, współczuciu i tolerancji. Ponieważ wszystko to jest sprzeczne z tym co głoszą komuniści, więc rozpoczęły się aresztowania, tortury i zabijanie ludzi w celu pozyskiwania organów. Partia, jednakże, dopuszcza wiarę w Boga, jednak musi ona być na drugim miejscu zaraz po wierze w partię rządzącą. To partia daje ludziom jedzenie i schronienie itd. Niektórzy znają to z doświadczenia z poprzedniej ery panującej w Polsce.

Oto liczba ofiar, które zginęły w wyniku panowania różnych tyranów na przestrzeni lat. Statystyki są nieubłagane. Widzimy kto objął pierwszą pozycję? Tak, właśnie tak straszliwych zbrodni dopuściła się CCP.

Ben i Rob podają kolejny przykład, który obrazuje bezwzględność i okrucieństwa do jakiego zdolna jest Chińska Partia Komunistyczna. Przed olimpiadą w Pekinie w 2008 roku postanowiono wybudować stadion w miejscu zamieszkanym przez ludzi. Rząd nie zważając na protesty i mieszkańców, wjechał buldożerami i zrównał z ziemią całą zabudowę, a tych którzy się przeciwstawiali aresztował.

Podają oni, że ustrój chiński jest najbardziej skorumpowaną strukturą na świecie i takowej nie można wierzyć odnośnie statystyk czy publicznych oświadczeń. Jedynym dążeniem Partii jest zdobycie całego świata na własność. To dlatego inwestuje się w Afryce 125 miliardów dolarów i wykupuje się ziemie oraz zasoby naturalne. W ten sposób Afryka będzie wspierała Chiny, a poparcie jest dla nich na wagę złota.

W dalszym ciągu prowadzący podają przykład Dyrektora Naczelnego Światowej Organizacji Zdrowia. Jest nim Adhanom Ghebreyesus z Erytrei/Etiopii. To czego mass media nie podają do opinii publicznej jest fakt, że Chiny budują nowy Jedwabny Szlak.

Współpraca Chin i Erytrei pojawia się w tym samym miesiącu, w którym pojawiają się informacje o koronawirusie. W chwili nagrywania odcinka jest on jedynym politykiem, z którym spotkał się Xi Jinpingiem. Czy Chiny ukrywają prawdę na temat tego wirusa? Jak ma się sprawa odnośnie patentu na koronawirusa, który został wniesiony do ewidencji w lipcu 2015 roku, a udostępniony w 2018 roku?

Oto oficjalne wyjaśnienie Instytutu Pirbright odnośnie inwencji koronawirusa:

Obecna inwencja dostarcza nam żywy, osłabiony koronawirus, składający się z różnorodnych genotypów enzymów kodujących w sobie prekursory enzymów (polyproteins), zawierające w sobie mutację (wirusa) w co najmniej jednej proteinie niestrukturalnej: (nsp)-10, nsp-14, nsp-15 lub nsp-16. Koronawirus może zostać użyty jako szczepionka lecząca lub zapobiegająca rozprzestrzenianiu chorób takich jak np. zapalenie oskrzeli.”

https://www.pirbright.ac.uk , 23 LIPCA 2015

Co na ten temat ma do powiedzenia inny działacz Jordan Sather, znany z filmów takich jak: Above Majestic czy Cosmic Secret?

Ostatnio został on zlinczowany przez mass media w związku z publiczną wypowiedzią na temat zaangażowania Billa Gatesa w sponsorowaniu koronawirusa.

Doniesieniami Jordana zajmiemy się w kolejnych częściach artykułu.

Teoretycznie, oświadczenie Teresy Maughan z Instytutu w Pitsburgu zaprzeczają jakiemukolwiek zaangażowaniu Billa Gatesa, jednak na stronie Instytutu możemy przeczytać:

Instytu jest strategicznie dotowany przez Radę Naukowców Instytutu Badań Biotechnologicznych i Biologicznych (Biotechnology and Biological Sciences Research Council), który jest częścią angielskiego programu badań naukowych i innowacji, BBSRC UKRI, a także uzyskuje fundusze od wielu innych organizacji, w tym z Fundacji Billa & Melindy Gatesów.”

https://www.pirbright.ac.uk

Kolejno możemy przeczytać na ich stronie co następuje:

Koronawirus został zidentyfikowany w Wuhan w Chinach, na początku tego roku i jest nowym koronawirusem, jednym z siedmiu dotychczas zidentyfikowanych, które są w stanie zarazić ludzi … Dokładne pochodzenie wirusa jest nieznane … “

https://www.pirbright.ac.uk

Następnie ten sam instytut donosi:

Dokładne pochodzenie nowego wirusa jest nieznane, jednak wstępne potwierdzenie Chin i WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) świadczą o tym, że jest on genetycznie podobny do znanego już koronawirusa SARS, znalezionego w nietoperzach”.

https://www.pirbright.ac.uk

Ben i Rob odkrywają fakt, że Chiny i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) utrzymują ze sobą bliski związek, więc dlaczego mielibyśmy ufać ich doniesieniom? Pamiętamy, że Chiny nie udzieliły pozwolenia na zaangażowanie niezależnych naukowców w celu badania przyczyn wybuchu epidemii.

Czy ma to związek z faktem odkrycia czegoś, co Chiny skrzętnie ukrywają? Być może badanie nad bronią biologiczną wyrwało się spod kontroli? Do dzisiaj Chiny nie pozwoliły na zaangażowanie innych naukowców, co jest bardzo podejrzane.

Ben i Rob przypominają o wybuchu epidemii SARS w 2003 roku, gdzie Chiny dementowały pogłoski o wirusie i dopiero później, gdy liczba ofiar zatrważająco wzrosła, nie miały one wyjścia jak tylko wyjść z tymi informacjami do opinii publicznej. W dziwny sposób media nie przekazały nam wtedy tej informacji, co też jest podejrzane. Jeśli CCP kłamało odnośnie wirusa SARS, dlaczego mielibyśmy ufać im odnośnie obecnych doniesień o koronawirusie?

W komunistycznych Chinach jeśli nie podążasz za jedynym słusznym scenariuszem partii rządzącej i zaczynasz zadawać pytania, stajesz się wyznawcą “teorii spiskowych”. Istnieje wiele filmów z wypowiedziami ludzi ze strefy zero lub z innych miejsc dotkniętych blokadą epidemiologiczną, którzy donoszą o tym, jak daleko zaszła cała ta pandemia i jak bardzo kłamią formalne doniesienia rządu chińskiego.

Wygląda na to, że wszystko sprowadza się do pieniędzy. W Chinach znajduje się wiele gałęzi produkcyjnych wytwarzających zachodnie dobra materialne. Pamiętać należy o tym, że Facebook pragnie wejść na rynek chiński, a główne kanały mass mediów posiadają tam swoje siedziby. To sprawia, że są one uzależnione sposób finansowy od Chin. Z tego też powodu nie zależy im na tym, by urazić Chiny i w imię tego posuwają się do okłamywania Amerykanów.

Dlaczego więc główny nurt medialny nie pokazuje filmów z Chin i dlaczego portale społecznościowe usuwają te, które są publikowane? Dlaczego niezależni twórcy tacy jak ZeroHedge są cenzurowani? Wszystko rozbija się o pieniądze, które Chiny odetną, gdy prawda wyjdzie na jaw.

Filmy donoszą o straszliwych scenach z ulic Wuhan, pokazujące ciała leżące na ulicach. Otwiera się tam ponoć dodatkowe krematoria na potrzeby palenia zwłok zmarłych ludzi. Inne filmy ukazują ludzi pozamykanych w domach, którzy kontaktują się ze sobą krzycząc z balkonów do siebie, dodając sobie otuchy.

Poniżej przedstawiamy nowy szpital wybudowany na potrzeby epidemii koronawirusa w Wuhan w Chinach w Prowincji Hubei. Czy patrząc na to zdjęcie też przychodzi Wam na myśl więzienie?

Ben i Rob opisują przypadek kobiety, która po wizycie na rynku owoców morza w Wuhan poczuła się źle na tyle, by udać się do szpitala. Możecie się domyślić, że po zgłoszeniu się do szpitala, jej mąż o pseudonimie Chen Yong, nigdy więcej już jej nie zobaczył.

Poniżej podajemy cytat z forum chińskich internautów, którzy opisują sytuację w Wuhan w następujący sposób:

Szpitale celowo nie diagnozują pacjentów z objawami wuhańskiego zapalenia płuc, gdyż pragną zarabiać na leczeniu. Pozytywna diagnoza pacjenta pociąga za sobą dostarczenie bezpłatnej pomocy lekarskiej. Następnie ciała (zmarłych ludzi, przyp. tłum.) są kremowane tak szybko, by nie pozostawić żadnych dowodów.”

Chinese Netizens

Czego obawia się rząd chiński? Czy chodzi tutaj o doktora ujawniającego prawdę o nowym koronawirusie 30 grudnia 2019, dr Li Wenlianga, który umarł 7 lutego 2020? Ostrzegał on swoich kolegów o nowym zagrożeniu i stał się bohaterem narodowym, któryprzypłacił to życiem.

Spójrzmy na artykuł z portalu Nature z 2017 roku:

https://www.nature.com/news/inside-the-chinese-lab-poised-to-study-world-s-most-dangerous-pathogens-1.21487

Laboratorium Wuhan jest w przededniu rozpoczęcia prac nad najniebezpieczniejszymi patogenami jakie znane są światu. Posunięcie to jest częścią planu stworzenia od 5 do 7 laboratoriów biologicznych, z poziomem bezpieczeństwa 4 (BSL-4, Biosafety Laboratory 4) w całych Chinach do 2025 roku, co wywołuje tak wiele ekscytacji jak i niepokoju.”

Koniecznym jest tutaj przytoczenie kolejnego przypadku dwóch obywateli chińskich, Xiangguo Qiu i jej męża Kedinga Chenga, którzy podczas swojej kariery zawodowej w Narodowym Laboratorium Mikrobiologii w Winnipeg dopuścili się kradzieży próbek wirusów, które ponoć dostarczyli Chinom. Akurat tak się składa, że laboratorium to przechowuje śmiertelnego koronawirusa. Czy jest to przypadek?

Kolejnym “zbiegiem okoliczności” jest fakt, że para ta została zidentyfikowana przez wywiad jako chińscy agenci od spraw bezpieczeństwa biologicznego.

Dr Xianggou Qiu udawała się do wuhańskiego laboratorium bezpieczeństwa biologicznego przynajmniej pięciokrotnie w latach od 2017 do 2018 roku. 5 lipca 2019 para została dyscyplinarnie usunięta z kanadyjskiego laboratorium.

Ben i Rob wskazują nam w następnym kroku zależność pomiędzy poszczególnymi klockami układanki:

Wuhańskie Laboratorium Bezpieczeństwa Narodowego => Chińska Placówka Wojskowa Wuhańskiego Instytutu Wirusologii => Chiński Program Broni Biologicznej

Zgodnie z ich badaniami wątek z zaczątkami epidemii od nietoperza nie ma sensu, gdyż nietoperze podobnie jak i węże ulegają hibernacji przed nastaniem zimy.

Kolejny dowód w postaci wypowiedzi chińskiego Ministra Obrony Narodowej może być konkluzją samą w sobie. Proszę spójrzcie tylko:

Tłumaczenie:

Nie jesteśmy na tyle lekkomyślni, by dążyć do unicestwienia siebie wraz z Ameryką używając do tego celu broni nuklearnej.”

Tylko użycie broni nie niszczącej infrastruktury, która jest zdolna zabić wielu ludzi będzie w stanie zagwarantować nam przejęcie Ameryki”.

Chiński Minister Obrony Narodowej, gen. Chi Haotian

Dziennikarz J.R. Nyquist zadaje pytanie: Czy chiński plan zniszczenia Ameryki nie wypalił?

Twierdzi on, że Chiny potajemnie opracowują broń biologiczną w celu zniszczenia USA, jednak coś wyrwało się spod kontroli i obecnie działania rządu odbijają się na chińskim społeczeństwie.

Myślę, że dalsze komentarze są zbędne.

Tak czy inaczej wszystkie osoby, które nagłaśniają tragiczną sytuację w Wuhan są eliminowane. Dlaczego tak się dzieje? Co rząd chce ukryć?

Myślę, że każdy sam jest w stanie wyciągnąć wnioski z tego co się obecnie dzieje.

Życzymy Wam owocnych dociekań w poszukiwaniu prawdy jak choćby ten odcinek, gdzie zamieszczono przegląd najnowszych materiałów o koronawirusie opublikowanych na NTV: https://youtu.be/twaVVD6kZBE

Zapraszamy Was na kolejny artykuł, który pojawi się wkrótce.

Zespół Kosmicznego ujawnienia

Total Page Visits: 3997 - Today Page Visits: 1