Harmonia Kosmosu – prezentacja „Cywilizacja Ludzka a Niezidentyfikowane Obiekty Latające”

Serdecznie zapraszam Czytelników do oglądnięcia mojej prezentacji z Harmonii Kosmosu, która odbyła się na Ślęży 22 czerwca 2018 roku.
Serdecznie dziękuję Uczestnikom, Czytelnikom i Przyjaciołom za wsparcie.

Życzę miłego oglądania

Pozdrawiam

SL

4 uwagi do wpisu “Harmonia Kosmosu – prezentacja „Cywilizacja Ludzka a Niezidentyfikowane Obiekty Latające”

 1. Super . Dziękuję . Tak się wszyscy ociągają z tym ujawnieniem , a Ty , Sławku , po prostu pojechałeś na Ślężę i ujawniłeś :-). Skrótowo , w pigułce. Pewnie sporo ludzi było zszokowanych / mimo , że na Ślęży byli ludzie nieprzypadkowi , interesujący się tematami spoza obiegu /. No i o to chodzi , żeby te informacje rozeszły się szeroko . Pozdrawiam serdecznie.

 2. Malgorzata

  Ogromne dzięki :-). Przeszukiwałam Internet by znaleźć Twoją prezentację Sławku a tu dziś niespodzianka :-). Dziękuję Ci i pozdrawiam bardzo ciepło 😉

 3. Dorota Kraków

  Super ale czuję niedosyt . Trochę za szybko i za mało dla mnie . Powinien pan miec przynajmniej godzinę a i to za mało . Mogłabym pana słuchać i słuchać….. 😉 Czekam z niecierpliwością na każdy odcinek. Może wybierze się pan w przyszłym roku do Krakowa na Alternatywny Festiwal ?
  Będę prosić Michała Wiechę żeby pana zaprosił . Festiwal odbywa się zawsze w ostatni weekend maja .
  Pozdrawiam serdecznie z Krakowa i NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI w poznawaniu tajemnic Świata 🙂

  1. No cóż, nie ode mnie zależało ile czasu dostanę na moją prezentację. Z tego co widziałem to grafik był bardzo napięty i nawet ja miałem opóźnienie ze względu na poprzedzające mnie wystąpienie i dlatego tak bardzo gnałem do przodu. Co do innych prezentacji to ja jestem jak najbardziej otwarty na wszelkie propozycję i mówię to od razu, że ja robię to wolontariacko 🙂 Na razie cały czas będę starał się rozwijać ten temat i docierać do nowych faktów i materiałów. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.