KU: Technologie Używane w Podziemnych Bazach

Sezon 9, Odcinek 6

Data Publikacji: 3 stycznia 2018

DW: David Wilcock

ES: Emery Smith

DW: Witam ponownie w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Nazywam się David Wilcock i jestem gospodarzem programu i towarzyszy mi tutaj nasz specjalny gość Emery Smith. Ma on nam do przekazania oszałamiające informacje i ma bardzo dużo do stracenia.

Witaj w programie Emery.

ES: Witam i dziękuję David za zaproszenie do studia i bardzo to doceniam.

DW: Miło mi.

ES: Tak, to zabawne.

DW: Naprawdę bardzo się cieszę, że w końcu zdecydowałeś się wystąpić przed kamerami. I tak uważam, że powinieneś to zrobić znacznie wcześniej.

ES: Wiesz, starałeś się mnie do tego nakłonić przez ostatnich 10 lat a ostatnie wydarzenia przekonały mnie, że ze względu na moje osobiste bezpieczeństwo będzie lepiej jak zacznę edukować publiczne audytorium; w końcu ludzie zasłużyli na to, by wiedzieć co się dzieje.

Zawsze w to wierzyłem jednak uważam, że na wszystko musi przyjść odpowiedni czas.

DW: Tak. Wygląda na to, że gdy zaczęliśmy wchodzić nieco głębiej w osobiste sprawy to bardzo wielu informatorów, z którymi rozmawiałem również doznało pewnych doświadczeń zanim jeszcze zetknęło się z tymi kosmicznymi rzeczami.

Bardzo mnie ciekawi: czy spotkały cię jakieś niezwykłe wydarzenia przed przystąpieniem do służby wojskowej, które mogą mieć związek z przekazywanymi przez ciebie informacjami?

ES: Oczywiście, że tak. Były to sprawy osobiste ale mogę ci prosto z głowy powiedzieć, że mój dziadek służył w wojsku a mój ojciec służył w Marynarce Wojennej zanim się jeszcze urodziłem. Zawsze chciałem służyć w wojsku.

Wydaje mi się, że moje pierwsze spotkanie z Istotami Pozaziemskimi miało miejsce 1979 roku.

[…]

Czytaj ciąg dalszy:

KOSMICZNE UJAWNIENIE: TECHNOLOGIE UŻYWANE W PODZIEMNYCH BAZACH

13 uwag do wpisu “KU: Technologie Używane w Podziemnych Bazach

 1. Malgorzata

  Zabawna sprawa, kiedy próbuję wejść na stronę z całym artykułem wyskakuje mi napis strona niedostępna. Co za złośliwość rzeczy martwych.

  1. U mnie teraz też się nie otwiera. Widocznie to coś u nich na serwerze. Nie mogę nawet wejść, żeby zobaczyć co tam się dzieje? Przykro mi za niedogodności – proszę spróbować później.

  1. Proszę spróbować później, albo jutro. Z tego co wiem to oni ostatni mieli trochę włamań hackerskich, kto wie czy to nie kolejne? Mam nadzieję, że sprawa się niebawem wyjaśni. Pozdrawiam 🙂

 2. Relacerta Zauropsyd

  Czytam aktualnie ostatni wpis. Natomiast komentując Wasz powyższy dialog stwierdzam, że od jakiegoś czasu również miałem problemy z otwieraniem strony. Jednak po kilku próbach, udawało mi się dobrać do zawartości, którą w sobie ukrywała. Mocno Serdeczne Podziękowania za tłumaczenie!!! Pozdrawiam!!!

  1. Tak wiem, że oryginalna strona SBA nie działa tak jak powinna. Nie wiem czy jest to wynikiem ostatnich hacków na ich serwer czy może jakieś niedopatrzenie od strony admina? Ciężko mi tutaj coś powiedzieć. Pozdrawiam i dziękuję za odwiedzanie strony.

   1. Cosmic

    W czasie problemów z serwerem SBA, łączyłem się z nim przez VPNa (Kaspersky VPN) z innych lokalizacji – Holandia – i szło lepiej niż z kraju.

   2. Ja właśnie przed chwilą starałem się połączyć przez VPN (ExpressVPN) przez serwery: Amerykański, Holenderski i Angielski … nic nie działa. Mam jeden odcinek do opublikowania i na razie mam ręce związane. Spróbuje później. Pozdrawiam.

 3. Malgorzata

  Mówiłam że złośliwość rzeczy martwych. Oby tylko. Czekam, trzymając kciuki 😉. Pozdrawiam ☺

  1. Cosmic

   Rzeczywiście, od rana nie idzie się połączyć z żadnej lokalizacji. Z doświadczenia wiem :D, że w takich przypadkach robi się mirrory lustrzane serwisów w różnych lokalizacjach z antyddos’em. Nie tylko host ma antyddosa ale ISP krajowy, który blokuje DDOS między operatorami blokując ruch na przełącznikach gigabitowych/terabajtowyh na warstwie sprzętowej. Wygląda to tak, że ruch sieciowy jest wycinany sprzętowo przez dużych operatorów. Wystarczy, że jeden zobaczy wzmożony ruch z danego regionu świata i już sami duży operatorzy krajowi blokują to między sobą. To takie porozumienie na warstwie sprzętowej np. operator Oragne widzi zwiększony ruch 10 – 100 GB i go blokuje po wiązce – rozsyła informację po dostawcach aby oni także ten ruch wycinają.Można tę wiadomość przesłać do SBA. A serwer WWW ustawić na serwerach objętych infrastrukturą krytyczną, one mają specjalne zabezpieczenia aby opierać się każdemu ruchowi a w dodatku temat jest przećwiczony i działa 😀

  2. Relacerta Zauropsyd

   Również oczekuję na kolejną część. W kwestii tzw. rzeczy martwych dziwi to, że są nieżywe a jednak wtrącają swoje przysłowiowe trzy grosze pomiędzy tzw. materię ożywioną. Może należałoby się bliżej przyjrzeć nieożywionej naturze i dopiero na podstawie nowego empirycznego doświadczenia, zmienić jej definicję…
   Dołączam pozdrowienia

Możliwość komentowania jest wyłączona.