Co tutaj znajdziesz?

Ta strona przeznaczona jest dla ludzi o umysłach otwartych na poglądy innych oraz otwartych na nowe, odmienne niż utarte podejście do „niewyjaśnionych” zagadnień.  Uważam, że informację tutaj zawarte są na tyle ważne, że KAŻDY człowiek na naszej planecie, powinien zapoznać się z tym co tak naprawdę dzieje się w naszym świecie oraz  za kulisami władzy.  

Większość tej sekcji postanowiłem oprzeć na informacjach zawartych w filmie „Thrive” („Prosperowanie”), serii programów TV „Kosmiczne Ujawnienie” z Davidem Wilcockiem oraz Corey Goode gdyż trudno jest znaleźć inne publikacje, które przedstawiałaby w sposób bardzie przejrzysty cały łańcuch zależności, które na pierwszy rzut oka wydają się być od siebie odseparowane.  Cały nasz świat, włączając w to oszukańczy i pasożytniczy system bankowy, systemy religijne oraz edukację, jest zaprojektowany co do najmniejszego szczegółu tak, aby zepchnąć nas do roli „współczesnych niewolników” oraz, aby nie dać nam szans na łatwe zorientowanie się co do intencji działania elit rządzących.  Praktycznie każdy aspekt naszego życia zdominowany jest przez wszechobecne pieniądze z którymi w świecie „rozwiniętej cywilizacji” wiąże się życie lub śmierć.  W wielu przypadkach te słowa nabierają dosłownego znaczenia.

Głównym celem sekcji Ujawnienie jest obnażenie pewnych faktów, które są celowo utrzymywane w tajemnicy przez elity rządzące, a które odmieniłyby całe nasze życie.  Wyniesienie na światło dzienne tego, co jest ukrywane przez osoby, które rządzą tym światem, sprawiłoby, że nasze życie byłoby znacznie prostsze i pełne obfitości: czystej energii, pożywienia, wody, miłości oraz zrozumienia.  Energia pola zerowego, anty-grawitacja oraz odkryte przez Nikola Tesla urządzenie do wytwarzania oraz bezprzewodowego przesyłania prądu są trzymane w ścisłej tajemnicy przez tych ludzi.  Jak to wszystko działa i jak to zostało zaimplementowane do naszych społeczności, zostanie wyjaśnione w dalszej części tego działu.  Ponadto zostanie również opisane dlaczego ukrywanie prawdy o wysoko rozwiniętych cywilizacjach pozaziemskich jest tak pilnie strzeżoną tajemnicą.

Nie wierzysz? Czytaj dalej na stronie głównej lub od razu przejdź do oglądania filmu (link tutaj – polskie napisy), którego zrealizowanie zabrało autorom 40 lat.

Poniżej również zamieszczam film z polskimi napisami i życzę miłego oglądania:

 

Chcę również zwrócić uwagę Czytelników na fakt, że całe to dochodzenie ma charakter rozwojowy i sytuacja zmienia się z dnia na dzień w miarę jak nowi informatorzy podają nam coraz ciekawsze informacje.

Czy wierzyć w to? Ocenę tego pozostawiam Tobie Czytelniku 🙂 Ja osobiście nie angażowałbym się w coś co mnie nie przekonuje.

Pozdrawiam serdecznie i życzę ciekawej lektury.

 

9 uwag do wpisu “Co tutaj znajdziesz?

 1. przechodząc przez różne artykuły na Twojej stronie zadziwiam się tym co piszesz, o energii.
  i niezmiennie zadaje pytanie:
  przecież w tych nowych technologiach jest przyszłość świata i wielkie pieniądze, wiec dlaczego?
  T.

 2. asd

  — To jest tylko część prawdy. Daj muzułmanom i innym tego pokroju free energy a zaczną budować lasery bojowe etc. Smutne.
  — Korporacje znajdą kasę, ale NIEZALEŻNOŚĆ dotychczas biednych krajów tooooooooooooo bije po ego. mając energię można rozwinąć wiele gałęzi przemysłu dotąd nieopłacalnych, a z pustyni zrobić raj.

 3. Piotr

  wydaje mi się, że wszystkie technologie zostaną ujawnione ale po kolei, co roku pojawia się jakaś nowość warta mnóstwo pieniędzy by za rok zostać śmieciem i nadchodzi kolej następnej..trzymają nas tak od telefonów komórkowych aż do teleportacji w przyszłości…i cały czas nabijamy im kabze..

 4. Jolka

  Spojrzałam w profil p. Gamble. To człowiek elity bankowej,ma afrykańskie banki pod sobą. Jak dla mnie niewiarygodny.

 5. Mag

  Rządzący tym światem zawsze wymyślą coś co można opodatkować, wodę , powietrze którym oddychasz , to my, ludzka rasa. Wyzysk innych, agresja, wyżynanie się dla zysku. Czy obce rasy kiedykolwiek ujawnią się? Czy udostępnią nam swoje technologie? Wątpię Oni się nas boją

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.