O Autorze:

Przyczyna utworzenia tego blogu: 

Galopujący postęp technologiczny oraz niezwykle dynamiczny rozwój naszego życia sprawia, że przestajemy zastanawiać się co tak naprawdę napędza ten szalony tryb życia?  Dlaczego żyjemy coraz szybciej i często coraz krócej?  Skąd biorą się nasze ulubione elektroniczne zabawki? Dlaczego wierzymy w to co wierzymy i tak trudno wyrwać się nam  z matni pospolitego, „jedynego” i „słusznego” myślenia?  Dlaczego inne spojrzenie na świat oraz teorie, które podważają powszechne rozumienie pewnych pojęć zaliczane i sprowadzane są do wspólnego pojęcia „teorii spiskowych”?

Te i inne pytanie popchnęły mnie do otworzenia tego blogu, a oliwy do ognia dolał fakt, że jest wiele innych ludzi, którzy myślą podobnie.  Istnieje niezliczona ilość publikacji, najczęściej w języku angielskim, które omawiają „teorie spiskowe” wynoszące na światło dzienne pewne sprawy, wydające się niezwykle prawdziwe i znane nam z życia codziennego.  Strona ta będzie postrzegana jako kontrowersyjna przez pewne ugrupowania społeczne lub religijne lecz czym byłby świat bez różnorodności oraz bez indywidualnych jednostek takich jak ja i Wy, którzy czytacie ten blog?

Życzę miłego czytania i zapraszam do regularnego odwiedzania tego blogu.  Będę starał się  tłumaczyć najwartościowsze publikacje oraz urywki książek, które nawiązują do tematu tej strony.

Autor

10 uwag do wpisu “O Autorze:

 1. Dobry wieczór. Przeczytałem Twój artykuł ‚One Poeple’s Public Trust’, czy jest możliwe obym go otrzymał w formie pdf na maila? I czy mogę go rozpowszechniać w formie elktronicznej?
  Dziękuję i pozdrawiam

  1. Postaram się go odgrzebać i przesłać na maila. Pozdrawiam. Co do rozprzestrzeniania to proszę bardzo, jednakże nie śledzę na bierząco co się dzieje w tej kwestii. Postanowiłem się zabrać za swój własny rozwój.

 2. Lucjan

  Witam
  Dziękuję za całościowe przetłumaczenie książki Alien Mind.
  Wrzuciłem to w całość w formie dokumentu tekstowego.
  Pytanie czy mogę go rozpowszechniać w formie elektronicznej?
  Proszę o Pana e-mail. wyślę go do Pana w całości. Proszę o kontakt na e-mail:
  londonexec@wp.pl

  1. Obawiam się, że książka nie jest przetłumaczona w całości. Wszystkich rozdziałów jest 35 a ja przetłumaczyłem dotychczas 27. Przez długi jeszcze czas będę intensywnie zaangażowany w tłumaczenia Corey Goode i Davida Wilcocka, co jest dla mnie priorytetem. Walka toczy się o Pełne Ujawnienie i w to na razie będę wkładał całą moją energię.
   Co do rozpowszechniania książki proszę tylko podać kto to przetłumaczył i dodać odnośnik do mojej strony. Proszę mi przypomnieć o sobie za jakiś czas to skontaktuję się z Panem drogą elektroniczną. Przepraszam, ale naprawdę ostatnio jestem bardzo zajęty tłumaczeniami.
   Pozdrawiam

 3. Marcin Kozera

  Dzień dobry, Panie Sławku. Czy mogę prosić o maila do Pana? Chciałbym porozmawiać o tajnych technologiach i zasobach finansowych oraz próbach budowy nowego systemu wartości dla ludzkości. Serdecznie pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s