O Autorze:

Przyczyna utworzenia tego blogu: 

Galopujący postęp technologiczny oraz niezwykle dynamiczny rozwój naszego życia sprawia, że przestajemy zastanawiać się co tak naprawdę napędza ten szalony tryb życia?  Dlaczego żyjemy coraz szybciej i często coraz krócej?  Skąd biorą się nasze ulubione elektroniczne zabawki? Dlaczego wierzymy w to co wierzymy i tak trudno wyrwać się nam  z matni pospolitego, „jedynego” i „słusznego” myślenia?  Dlaczego inne spojrzenie na świat oraz teorie, które podważają powszechne rozumienie pewnych pojęć zaliczane i sprowadzane są do wspólnego pojęcia „teorii spiskowych”?

Te i inne pytanie popchnęły mnie do otworzenia tego blogu, a oliwy do ognia dolał fakt, że jest wiele innych ludzi, którzy myślą podobnie.  Istnieje niezliczona ilość publikacji, najczęściej w języku angielskim, które omawiają „teorie spiskowe” wynoszące na światło dzienne pewne sprawy, wydające się niezwykle prawdziwe i znane nam z życia codziennego.  Strona ta będzie postrzegana jako kontrowersyjna przez pewne ugrupowania społeczne lub religijne lecz czym byłby świat bez różnorodności oraz bez indywidualnych jednostek takich jak ja i Wy, którzy czytacie ten blog?

Życzę miłego czytania i zapraszam do regularnego odwiedzania tego blogu.  Będę starał się  tłumaczyć najwartościowsze publikacje oraz urywki książek, które nawiązują do tematu tej strony.

Autor

11 uwag do wpisu “O Autorze:

 1. Dobry wieczór. Przeczytałem Twój artykuł ‚One Poeple’s Public Trust’, czy jest możliwe obym go otrzymał w formie pdf na maila? I czy mogę go rozpowszechniać w formie elktronicznej?
  Dziękuję i pozdrawiam

 2. Postaram się go odgrzebać i przesłać na maila. Pozdrawiam. Co do rozprzestrzeniania to proszę bardzo, jednakże nie śledzę na bierząco co się dzieje w tej kwestii. Postanowiłem się zabrać za swój własny rozwój.

 3. Lucjan

  Witam
  Dziękuję za całościowe przetłumaczenie książki Alien Mind.
  Wrzuciłem to w całość w formie dokumentu tekstowego.
  Pytanie czy mogę go rozpowszechniać w formie elektronicznej?
  Proszę o Pana e-mail. wyślę go do Pana w całości. Proszę o kontakt na e-mail:
  londonexec@wp.pl

 4. Obawiam się, że książka nie jest przetłumaczona w całości. Wszystkich rozdziałów jest 35 a ja przetłumaczyłem dotychczas 27. Przez długi jeszcze czas będę intensywnie zaangażowany w tłumaczenia Corey Goode i Davida Wilcocka, co jest dla mnie priorytetem. Walka toczy się o Pełne Ujawnienie i w to na razie będę wkładał całą moją energię.
  Co do rozpowszechniania książki proszę tylko podać kto to przetłumaczył i dodać odnośnik do mojej strony. Proszę mi przypomnieć o sobie za jakiś czas to skontaktuję się z Panem drogą elektroniczną. Przepraszam, ale naprawdę ostatnio jestem bardzo zajęty tłumaczeniami.
  Pozdrawiam

 5. Marcin Kozera

  Dzień dobry, Panie Sławku. Czy mogę prosić o maila do Pana? Chciałbym porozmawiać o tajnych technologiach i zasobach finansowych oraz próbach budowy nowego systemu wartości dla ludzkości. Serdecznie pozdrawiam.

 6. Emilo80

  Dziękuję bardzo panie Sławku za włożoną przez pana ciężką pracę dla dobra Ludzkości. Jestem pełen uznania. Serdecznie pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.