Wprowadzenie nowego Tłumacza

Z ogromną przyjemnością chciałem powitać na naszym blogu nowego tłumacza Michała Kozłowskiego. Michał zgodził się wspierać mnie, w miarę swoich możliwości czasowych, w mozolnej pracy dostarczania Wam informacji.
Proszę Czytelników o gorące przywitanie naszego nowego Współtwórcy bloga 🙂

Za każdą pomoc jestem bardzo wdzięczny. Wspólnie możemy przerobić znacznie więcej materiału, na czym przede wszystkim skorzystają nasi Czytelnicy.

Sławomir Lernaciński

18 uwag do wpisu “Wprowadzenie nowego Tłumacza

 1. sandixei

  Witam serdecznie, jako stały czytelnik bloga. Życzę Panu owocnej pracy a nam dzięki temu także teksty tradycyjne, gdyż są zwolennicy wyłącznie takiej formy odbioru. Pozdrawiam, sandi

 2. Malgorzata

  Michale witam Cię serdecznie :-). Dziękuję że zechciałeś poświęcić Swój czas dla tak ważnej sprawy.
  Pozdrawiam ciepło ☺

 3. planetariusz

  Super, dobry tłumacz to skarb, mamy nadzieję, że coraz więcej materiałów będzie do nas napływało. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 4. Michał Kozłowski

  Dziękuję Wam bardzo za ciepłe przyjęcie. Sławkowi dziękuję za możliwość współpracy. Jestem bardzo szczęśliwy mogąc uczestniczyć w ujawnianiu prawdy. Mam nadzieję, że jak najwięcej osób będzie miało szansę ją poznać i przebudzić się. Pozdrowienia!

 5. eL.Ka

  Witam serdecznie Michała i chcę powiedzieć że jestem bardzo wdzięczna za ten blog. Zawsze niecierpliwie czekam na każdy nowy odcinek. Dziękuję i Pozdrawiam

 6. Marcin

  Witam serdecznie, ciepło i z wdzięcznością. Tak naprawdę nasz prywatny czas to najcenniejsza rzecz jaką mamy. Bardzo to doceniam i dziękuję Wam za ten blog z głębi serca.

 7. Cosmic

  Witam serdecznie Pani Michale. To świetna wiadomość, że będzie Pan wspierał tłumaczenia. Coraz więcej osób je czyta i zmienia spojrzenie na otaczający świat.

 8. selena

  Bardzo serdecznie witam Michała – dodatkową osobę na pokładzie KU <3
  Ogromnie się cieszę, że Wasza załoga się powiększyła bo może będzie Wam łatwiej, a my – czytelnicy pasjonaci na tym skorzystamy 🙂
  Z góry, całym sercem dziękuję za nowe materiały 🙂 Niech Wam wszystko układa się w harmonii i spokoju <3 Pozdrawiam cieplutko 🙂

 9. Bardzo się cieszę , że do Załogi KU dołączył Michał. Witam i jestem niezmiernie wdzięczna za waszą pracę. Pozdrawiam serdecznie całą Załogę ze Sławkiem na czele.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.