William Tompkins – opisuje historię swojego życia jako tego, który został wybrany przez Nordyków czyli pozaziemską rasę, która jest mocno zaangażowana w sprawy ziemskie na naszej planecie oraz w naszym kosmicznym sąsiedztwie. 

Życie nie rozpieszczało go i po utracie pracy przez jego ojca cała rodzina wyprowadza się do małego mieszkania w Hollywood. Jego wuj dr Harding, szef chirurgów w lokalnym szpitalu w Santa Monica, bardzo często podróżował do piramid w Egipcie skąd przywoził fascynujące fotografie, masę dokumentów, hieroglifów oraz różnych artefaktów. Na jednej z fotografii widocznie widać w tle obiekt UFO co zostało przeoczone wcześniej. Tompkins wraz ze swoimi kuzynami również odbywa wiele podróży do piramid. Wuj Harding nawiązuje współpracę z organizacją historyków, która zainteresowana jest rozszyfrowaniem pisma obrazkowego w celu ustalenia prawdziwych budowniczych piramid. 

Jako mały chłopiec Tompkins wykazuje się fotograficzną pamięcią, co pozwala mu tworzyć doskonałe kopie okrętów wojennych stacjonujących w porcie Long Beach w Los Angeles. Podczas weekendów wielokrotnie odwiedza port gdzie stacjonują okręty wojskowe i zapamiętuje szczegóły, które następnie przenosi na modele wykonane w odpowiedniej skali. Wybudowane przez Williama okręty lądują na wystawie sklepu w Hollywood Boulevard, który z dumą prezentuje precyzyjnie wykonane krążowniki, niszczyciele oraz lotniskowce. 

W 1942 roku wywiad marynarki wojennej uświadamia sobie doskonałe repliki swoich okrętów wojskowych wystawianych w sklepie i zaczyna prowadzić dochodzenie. Ojciec Tompkinsa zostaje posądzony o szpiegostwo. Również w 1942 roku William zostaje przydzielony do Wywiadu Marynarki Wojennej USA.  Ze względu na swoją fantastyczną pamięć fotograficzną od samego początku ma styczność z programem UFO prowadzonym przez Hitlerowskie Niemcy. 

Również w tym samym roku 25 lutego jest on świadkiem pewnego wydarzenia, które opisywane jest jako Bitwa o Los Angeles. Zaraz po północy z 25 na 26 lutego rozjęczały się syreny alarmów i odezwały się basowe działa obrony przeciwlotniczej. Ludzie wybiegający na ulicę byli świadkami ogromnego okrągłego obiektu unoszącego się jakieś 2300 m nad powierzchnią ziemi. Zatrzymał się on tuż nad nimi i pozostawał w bezruchu. Kanonada dział przeciwlotniczych bezskutecznie bombardowała obiekt niezliczoną ilością pocisków. Rozbijały się one o jego podstawę nienaruszające jego pancerza. Tompkins wraz z innymi ludźmi przecierali oczy ze zdziwienia. W końcu obiekt odleciał a po nim przylatywały jeszcze inne.  

Tompkins zaraz po wojnie zaczyna pracę jako specjalista w Douglas Aircraft Company dla dyrektora Elmera Wheatona w celu stworzenia projektu ogromnej, kosmicznej jednostki nośnej dla Marynarki Wojennej. Wiarygodność jego historii potwierdzona jest przez edytora jego książki Roba Wooda, który również pracował w tamtym czasie w tej samej siedzibie tej firmy. William opisuje śliczną Nordycką sekretarkę, która używając swoich zdolności telepatycznych naprowadzała NASA-owski projekt Apollo na drogę uwieńczoną sukcesem. 

W 1949 roku wraz z bratem dostają pracę w Lockheed Aircraft Company w Burbank. Po imponującej budowie modelu jachtu Donald Douglas William dostaje się do departamentu ściśle zaawansowanych projektów co całkowicie odmienia jego życie.  

W swoich zeznaniach mówi, że na początku 2001 roku skontaktował się z Admirałem Hugh Websterem z Washington DC, który obejmował stanowisko Dyrektora Korporacyjnego Ligi Marynarki Wojennej. Przeprowadził z nim 5-cio godzinną rozmowę na temat niepokojących zagrożeń dla naszej planety związanych z istnieniem istot pozaziemskich. Po przeczytaniu części dokumentów Tompkinsa zapytał Admirała: “Jak wiele tych informacji wolno mi ujawnić w swojej książce?”. Usłyszał wtedy odpowiedź: “WSZYSTKO IM POWIEDZ. Jest to sprawa najważniejsza dla naszego kraju. Nic nie ukrywaj”. 

Historię swojego życia opisuje w książce pt. “Selected by Extraterrestrials” (Wybrany przez Kosmitów), która ponownie została przedrukowana w 2016 roku.

W swej książce donosi o sprawach takich jak powstanie Majestatycznej 12 czy korporacji RAND, która tak naprawdę powołana została do życia po to, by prowadzić badania nad ściśle tajnymi, bardzo zaawansowanymi systemami satelitarnymi adresując tę technologię przeciwko potencjalnemu niebezpieczeństwu płynącemu ze strony ras pozaziemskich. 

   

Total Page Visits: 2034 - Today Page Visits: 1