Pete Peterson – urodzony w 1940 roku, wywodzi się z rodziny, która była ściśle powiązana ze sławnym Nicolą Teslą. Peter twierdzi, że jego dziad był prawą ręką Tesli, inżynierem i powiernikiem w laboratorium w Kolorado. 

Pete, jako specjalista do spraw elektromagnetyzmu, już w wieku 8 lat wybudował antenę, której zasięg znacznie przewyższał urządzenia, które rząd amerykański standardowo używał w wojsku. Twierdzi, że jego radio o mocy 1W (Watta) obejmowało swoim zasięgiem całą kulę ziemską. Antena wytwarzała falę jonosferyczną, która potrafiła strzelać prostopadle w górę a następnie lądowała ona, prawdopodobnie odbijana od jonosfery, po drugiej stronie wybrzuszenia terenu. 

Po zaprezentowaniu swojej anteny i wygraniu otwartego naukowego konkursu Peterson wzbudza żywe zainteresowanie rządu amerykańskiego. 

W dalszej współpracy z rządem Peterson dostaje miejsce w bardzo prestiżowej szkole w White Star Ranch gdzie studia prowadzone są indywidualnym tokiem nauczania. Wraz z rozpoczęciem nauki podejmuje również wakacyjną pracę w laboratoriach gdzie uczy się zaawansowanych rzeczy. 

Szkoła White Star Ranch obejmuje szkolenie dzieci geniuszy, które z powodu swoich deformacji fizycznych niezdolne są do funkcjonowania w świecie rówieśników w szkołach publicznych. Tam w dalszym ciągu rozwija się ich niesamowite zdolności intelektualne do niewyobrażalnego poziomu. Należy tutaj dodać, że szkoła ta pokrywa wszystkie dziedziny naukowe. Peterson twierdzi, że istnieje około 20 takich placówek w USA, których jest on świadom. Wedle jego wiedzy zarząd szkoły ściśle współpracuje z istotami pozaziemskimi i stąd uzyskuje dostęp do super zaawansowanej nauki. 

Poddany szkoleniu nadwyrężającemu umysł przeciętnego człowieka, Peterson staje się ekspertem do rozwiązywania spraw “niemożliwych” dla zwykłych ludzi. Szkolenia obejmują zaawansowaną technologię ziemską i pozaziemską, zaawansowaną matematykę i fizykę oraz sprawy związane z odzyskiwaniem pojazdów pozaziemskich. 

Z  technologią pozaziemską po raz pierwszy spotyka się w wieku 22 lat czyli w 1962 roku. W 1966 roku podejmuje pracę nad rozbitym pojazdem kosmicznym, który po złożeniu i przekazaniu całej dokumentacji sporządzonej przez niego, staje się zdatny do użycia. 

Mniej więcej w tamtym czasie spotyka po raz pierwszy istotę pozaziemską, która prawie niczym nie różni się od ludzi poza niewielkimi różnicami w rozstawie oczu czy charakterystyki twarzy. W swojej karierze zawodowej spotyka wiele istot pozaziemskich, które znacznie różnią się wyglądem od ludzi jak np. Istoty modliszki czy Reptylianie. Pete twierdzi, że wbrew powszechnie utartej opinii publicznej, rządy ziemskie pozostają w ciągłym kontakcie z istotami pozaziemskimi od tysięcy lat. 

Więcej na temat Pete Petersona można znaleźć poniższym odnośniku:

https://kosmiczneujawnienie.com/2016/12/17/ku-wywiad-z-informatorem-petem-petersonem/ 

 

Total Page Visits: 1539 - Today Page Visits: 1