Emery Smith – urodził się 28 stycznia 1972 roku w New Jersey. W wieku 8 lat przeprowadza się na farmę gdzie mieszka w samowystarczalnym domu. Zafascynowany jest Wszechświatem oraz nauką w szczególności lotnictwem i biologią. Już w młodym wieku doskonali swoją wiedzę i osiąga bardzo szybkie postępy w edukacji co pozwala mu spełnić marzenia i przyłączyć się do Amerykańskich Sił Powietrznych. 

W wieku 10 lat uzyskuje nagrodę Lee Country na najlepszego strzelca, która zostaje przetransferowana do przyszłej służby wojskowej. W 1986 roku przyłącza się jako wolontariusz do Cywilnych Sił Powietrznych gdzie lata w misjach ratujących życie ludzkie. W wieku 16 lat uzyskuje licencję na samoloty jednosilnikowe i w dalszym ciągu uczestniczy w zajęciach podnoszących jego rangę co przygotowuje go do przyszłej służby wojskowej. 

W 1990 roku Emery staje się czynnym funkcjonariuszem Amerykańskich Sił Powietrznych z bazą macierzystą w Lackland w San Antonio w Teksasie. Tam podejmuje szkolenie chirurgiczne w Sheppard w Wichita Falls w Teksasie a następnie zostaje przetransferowany do Anglii do 23 szwadronu myśliwców zlokalizowanego w Aleksandrii w Luizjanie gdzie rozpoczyna pracę jako pierwszy asystent chirurga. W końcu zostaje przydzielony do bazy Kirtland w Albuquerque w Nowym Meksyku gdzie zaczyna pracę jako paramedyk i asystent chirurga. Na jego koncie znajdują się osiągnięcia takie jak: instruktor HAZMAT (instruktor do spraw materiałów niebezpiecznych), negocjator z terrorystami, ratownik medyczny, chirurg technolog, strzelec wyborowy, specjalista do spraw broni biologicznej. 

Wymienione umiejętności pozwoliły mu podjąć wiele specjalistycznych prac chirurgicznych wymagających unikatowego podejścia oraz polegających na wymyślaniu nowych procedur. Praca w roli specjalisty wyniosła go do rangi człowieka bardzo poszukiwanego jako asystent chirurga w podziemnych bazach wojskowych z laboratoriami podlegającymi ścisłemu podziałowi hierarchicznemu z wymogiem wysokiej klauzuli tajności. 

Ze względu na bogate doświadczenie chirurgiczne oraz wiedzę z dziedziny biologii i genetyki zaproponowano mu pracę “pracę pod przykrywką”.  Praca początkowo zlokalizowana była w laboratorium narodowym w Sandia oraz w Los Alamos jednak następnie została ona rozszerzona na laboratoria porozrzucane po całym świecie. 

Większość czasu spędzał jednakże w bazach macierzystych Sandia i Los Alamos gdzie pracował w tajnym departamencie badawczym, hematologii i inżynierii tkanek biologicznych. W tym czasie Emery opracował pierwszą na świecie kompleksową bazę danych próbek biologicznych dla militarnego konglomeratu przemysłowego. Była ona wykorzystana w dzieleniu się próbkami biologicznymi o niewiadomym pochodzeniu, pomiędzy cywilnymi i wojskowymi wykonawcami. 

Praca w tych laboratoriach była krokiem milowym w kierunku zrozumienia prawdy o której mówił na antenie Gaia TV występując jako gość między innymi u Davida Wilcocka w programie Kosmiczne Ujawnienie.

Jego praca stała się kamieniem węgielnym pod jego wiedzę, którą wykorzystał w późniejszym czasie po honorowym wycofaniu się z tajnych badań po 7 latach pracy. Wiedza nabyta podczas tamtej pracy pozwoliła mu założyć swoje własne firmy medyczne zajmujące się wytwarzaniem biotechnologii. 

W oparciu o naukę wyniesioną z laboratoriów wynalazł on pierwszy na świecie przenośny koncentrator jądra komórek oraz koncentrator plazmy osocza, które obecnie są wykorzystywane w klinikach na całym świecie.    

Obecnie Emery zajmuje się rozwijaniem nowych urządzeń i procedur w celu wykonywania bardziej etycznych diagnoz chirurgicznych. Udziela się także w sympozjach i konferencjach gdzie omawia kiedyś tajne prace w nadziei na wyedukowanie ludzi i rozpowszechnienie świadomości na temat ukrytych technologii, którymi obecnie dysponuje ludzkość. Jako naukowiec, wynalazca i pracownik humanitarny poszukuje podobnie myślących ludzi do których mógłby się przyłączyć w celu uzdrowienia naszej planety. 

 

Strona Emery Smitha:

https://emerysmith.net 

 

Total Page Visits: 1353 - Today Page Visits: 2