David Adair – urodzony w Welch w stanie Zachodnia Virginia. Od urodzenia wykazywał się ponadprzeciętną inteligencją oraz odróżnia się od innych dzieci. W wieku 7 lat samodzielnie chodzi do biblioteki i zaczytuje się książkami z dziedziny nauk ścisłych. Tam ku zdziwieniu bibliotekarki twierdzi, że poprawia błędy w książkach do matematyki, które wynikały z braku dostępu do komputerów. 

W przeciągu kilku lat David przeczytał około 1800 książek, z których zaczerpnął wiedzę do stworzenia swoich późniejszych prac. Jego zamiłowanie do napędów sprawia, że postanawia samodzielnie od podstaw zaprojektować swój własny silnik. W ostateczności skutkuje to opracowaniem silnika fuzji elektromagnetycznej. 

Jego mama pielęgniarka, spotyka na służbie w szpitalu generała Curtisa LeMaya, który zaczyna interesować się niezwykłymi osiągnięciami 15 letniego już wtedy chłopca. Curits uzmysławia sobie, że dzieciak jest na drodze do opracowania regulatora fuzji elektromagnetycznej, czego dotychczas nie udało się osiągnąć w laboratoriach wojskowych. Zapada decyzja o finansowaniu osiągnięć Adaira co dla chłopca jest ziszczeniem marzeń. Wojsko poszukuje prędkości nadrzędnych w celu “pierwszego uderzenia” dla swoich pocisków balistycznych, by uzyskać przewagę nad wrogimi krajami. Wygląda na to, że David będzie w stanie im tego dostarczyć. 

 

Adair zaczyna pracę dla LeMaya, który zarządza całym Militarnym Konglomeratem Przemysłowym i podwykonawcami pracującymi dla niego. Zamysłem Davida było opracowanie oraz stworzenie elektrowni produkującej prąd przy użyciu silnika fuzji elektromagnetycznej, jednak umysły militarne miały nieco inne spojrzenie na tę kwestię.

Po ponad 2 letniej tajnej pracy oraz armil ludzi zaangażowanej w to przedsięwzięcie, projekt zostaje uwieńczony sukcesem. Gotowy napęd ma być przetestowany w napędzie pocisku balistycznego w bazie wojskowej Wright-Patterson. Stamtąd transport trafia na poligon White Sands i zaczynają się testy.  Jeszcze podczas prac nad projektem niemiecki naukowiec Wernher von Braun ostrzega chłopca przed Adolphem Rudolphem  i mówi mu, że jeśli kiedykolwiek zobaczy go przy projekcie to będzie to oznaczało, że przejmuje on nad nim kontrolę. 

Tuż przed rozpoczęciem próby sprawy przybierają niezbyt korzystny obrót gdyż w projekt miesza się mroczna osoba Adolpha Rudolpha, który jest wiodącym naukowcem przywiezionym do USA w ramach Operacji Paperclip. Po nieprzyjemnej wymianie zdań pomiędzy Adairem i Rudolphem rakieta zostaje przetransportowana do miejsca, które nazywane jest Groom Lake w Nevadzie. Obecnie mieści się tam Strefa 51. 

Tam Adair po raz pierwszy spotyka się z technologią pozaziemską, która wprawia go w osłupienie. Tam również uzmysławia sobie fakt, że wszelkie badania naukowe tak naprawdę są ściśle nadzorowane przez tajny rząd i pozostają poza kontrolą zaangażowanych naukowców. Dochodzi do niego prawda, że my ludzie jesteśmy w posiadaniu pozaziemskiej technologii, której nie rozumiemy i która dysponuje mocą potężniejszą niż moc naszego Słońca. Wtedy rodzi się w nim myśl, by wyjść z tą wiedzą do opinii publicznej gdyż my ludzie mamy prawo znać prawdę. 

To przeważa i David dokonuje sabotażu, wysadza w powietrze swoją rakietę, by nie doszło do testu jego prototypowego napędu. Obecnie David udziela się w mediach alternatywnych i omawia tajne sprawy z którymi zetknął się podczas swojej zawodowej kariery. 

 

Szczegółowe informacje na temat osoby Davida Adaira można przeczytać w Odcinku 1, 2 i 3 Sezonu 8 Kosmicznego Ujawnienia. 

https://kosmiczneujawnienie.com/2017/08/17/ku-biografia-davida-adaira/ 

Dalsze odcinki z Davidem Adairem tutaj:

 

Total Page Visits: 1244 - Today Page Visits: 1