Coś z Duchowości

Zapraszam serdecznie na stronę internetową mojej żony Violety, która bardzo wspomaga mnie w prowadzeniu tej witryny. Bez niej nie byłbym w stanie tłumaczyć tak szybko i sprawnie.

W jakiś dziwny sposób pewne duchowe przekazy bardzo mocno pokrywają się z tym o czym mówią informatorzy, na temat: Jedności, Miłości, indywidualnej pracy z sobą samym oraz na temat różnych Istot, które egzystują wraz z nami, odwiedzają nas i pobudzają naszą ewolucję. Poniżej przedstawiam mój ulubiony wpis:

 

Wywiad z władcą diabła

image.png

Nie będę długo opisywał powodów, które przyczyniły się do napisania tego tekstu; być może opiszę to w następnej książce. Krótko mówiąc spotkałem człowieka, który zajmuje się wypędzaniem negatywnych istot z innych ludzi. Byłem też świadkiem uzdrowienia pewnego mężczyzny, którego chciano wysłać na leczenie do szpitala psychiatrycznego, bo wydawał się być bardzo chory psychicznie. Po paru seansach u tego uzdrowiciela mężczyznę oficjalnie zdiagnozowano jako osobę całkiem zdrową psychicznie. I rzeczywiście – ten człowiek wrócił do normy. Skierowałem do tego uzdrowiciela kilka swoich pacjentów, w polu których widziałem obecność ciemnych istot. I tym ludziom również to pomogło zmienić się na lepsze. Podczas seansów u uzdrowiciela ludzie często zachowywali się bardzo dziwnie: mówili innymi głosami, ich ciało przyjmowało dziwne kształty, itd.

Ciąg dalszy na stronie źródłowej:

https://www.bleckt.pl/wywiad-z-wladca-diabla/