W związku ze zmianami zachodzącymi na naszej planecie, pozwolimy sobie zaprezentować Wam nowe aspekty  rozwoju duchowego. Pragniemy wprowadzić pewne innowacje, które naszym zdaniem mogą pomóc Wam w zrozumieniu procesu zmian oraz w Waszym osobistym postępie.

Plik dźwiękowy, który Wam prezentujemy zawiera pierwszy rozdział pierwszej księgi Ramthy. Będzie to seria książek Ramthy a informacje, które są tam zawarte mogą być traktowane jako nauki same w sobie. Mówiąc to nawet pojedyczne opowieści niosą ze sobą mądrości wynikające z doświadczeń osoby wzniesionej czyli Ramthy.

Musimy pamiętać, że doświadczenia innych osób mogą nie zaowocować takim samym rezultatem, jednakże, w księdze tej zawarte są ponadczasowe prawdy uniwersalne, które z powodzeniem możemy wdrażać w naszej rzeczywistości.

Zapraszamy Was do zapoznania się z treścią pliku i bardzo prosimy o komentarze. Jeżeli zaakceptujecie kolejny etap drogi dążącej do ekspansji świadomości, będziemy Wam dostarczali kolejnych opowieści.

Pomysł Annie  jest o tyle śmiały, że pośród polskich audiobooków brakuje kobiecej energii, która w sposób harmonijny idealnie wtapia się w tak ważny temat, jakim jest rozwój duchowy.

Życzymy milej lektury,

Pozdrawiamy Was,

Kosmiczne Ujawnienie

 

Total Page Visits: 3009 - Today Page Visits: 1