Jak sie to wszytko zaczęło? Gracjana

By |2019-05-06T10:24:53+00:0010 March 2019|Goście KU|2 Comments

 

Witam serdecznie
Zapraszam na kolejny odcinek z Gracjaną, który opisuje jak to się wszystko zaczęło.
Gracjana doświadczała pewnych sytuacji, które rzutowały na jej życie.
Zapoznajmy sie z historią kolejnej osoby, która poprzez upadki i wzloty doszła do tego kim dziś jest.

 

2366total visits,5visits today

About the Author:

Jestem poszukiwaczem prawdy jakakolwiek ona się okaże. Jestem człowiekiem nieustępliwym w dążeniu do celu. Naprawiać, nagłaśniać, tworzyć i rozpowszechniać jest moim priorytetem. Moja podróż zaczęła się od tłumaczeń, jednak z pewnością zakończy się na PEŁNYM UJAWNIENIU.

2 Comments

 1. Mariusz 13 March 2019 at 22:02 - Reply

  Tworzymy sobie światy, robimy w nich doświadczenia, rozdrabniając się na wiele cząstek tracimy pamięć swego pochodzenia. A gdy już stracimy, stajemy się obiektem łatwym do manipulacji. I tak wierząc w jedynie słuszne prawdy, tracimy kontakt z sobą samym, tym świadomym, który daje początek wszystkiemu i obserwuje. Bo rozumie ze nic tu nie jest ważne i wszystko jest bez znaczenia, chyba że pomyślimy inaczej i zapętlimy się w badaniu tego co sobie stworzyliśmy. 🙂

 2. Soyokaze 15 March 2019 at 10:58 - Reply

  Mam znajomą, która miała podobne doświadczenie do moich.
  Wiadomości od WingsMarker są mi jakoś bliskie, w tym te, gdzie jest informacja, że jesteśmy Nieskończonością. Samo myślenie o tym i wyobrażanie sobie tego jest mi znane i bliskie.
  Parę razy już takie coś miałem, ale na mniejszą skalę. Jakieś 2 miesiące temu, około, rozmyślając o Świadomości oraz wirtualnej rzeczywistości, cała otoczka wokół tego, znalazłem się pustce. Byłem tylko JA. Bardzo znajome i kojące uczucie. Wręcz bez lęku i niczego. Widziałem tylko z góry Ziemię, koleżanka układ słoneczny. Gdy naszły myśli, co z innymi, skoro jestem tylko JA i nic więcej, to od razu pojawiła się myśl odpowiedź, że ci wszyscy to… JA.

  Ja czytam te artykuły, ale po kilku doświadczeniach tych, a także w dzieciństwie odnośnie JA, w ciele, inaczej na to patrzę 🙂

Leave A Comment