Keshe Foundation – list do forumowiczów

Od Tłumacza: Zgodnie z obietnicą zamieszczam pewne informacje pochodzące z Fundacji Keshe na temat nowych technologii. Zakupiłem książki niezbędne do przyswojenia definicji i wiedzy potrzebnej do zabrania się do budowy reaktora plazmy lecz książka jest napisana dość  trudnym językiem ze względu na brak poprawnej formy stylistycznej. Jak wiemy jeden przecinek może zmienić znaczenie zdania i właśnie w tych miejscach należy domyślać się: „co autor chce przez to powiedzieć” 😉 Tak czy inaczej – ZACZĘŁO SIĘ 🙂

Do Waszej Informacji

Od MT Keshe do tego forum – Tworzenie Zespołów Badaczy

Chciałbym poruszyć pewną kwestię na tym etapie badań.

Wiele pytań poruszonych na tym forum zostało już przedyskutowanych w ciągu ostatnich miesięcy i skierowanych do międzynarodowych firm zajmujących się produkcją ekwipunku do podróży kosmicznych.

Aby skrócić czas potrzebny do rozwoju tych technologii na kolejnych spotkaniach rozpoczniemy odkrywać tożsamość tych organizacji.

Dlatego też, wkrótce rozpoczniemy otwieranie nowych wątków na forum dyskusyjnym na temat badań poczynionych przez wiodące organizacje do spraw przestrzeni kosmicznych na temat systemów Magravs (pola sił magnetycznych i grawitacyjnych – przyp. tłum., jest to pojęcie używane przez MT Keshe i ma związek z plazmą, na której wedle jego teorii opiera się cały Wszechświat).

To oznacza, że raz na zawsze damy wam wgląd w to co naukowcy, którzy pracują ściśle z nami przez ostatnie miesiące i którzy przeszli przez każdy punkt naszych patentów, postanowili oraz jaką decyzję podjęli w sprawie produkcji systemów Magravs, posiadając pełną wiedzę na temat tej technologii.

Raporty te są wykonane przy zachowaniu pełnej oceny tej technologii z zamiarem do uprzemysłowienia oraz skomercjalizowania jej.

Tym posunięciem ukazujemy fakt, że wiodące firmy produkujące sprzęt używany w podróżach kosmicznych w pełni przebadały tę technologię i niezależnie zadecydowały, że jest ona słuszna.

Zbyt długo utrzymujemy raporty od tych organizacji w statusie poufnym i obecnie, ponieważ wiele rządów posiada tę technologię, dajemy również światu wgląd na sposób  jej działania.

Tak jak obiecaliśmy, czas dla rządów potrzebny na podjęcie decyzji jest ograniczony i ponieważ zauważamy taki sam oszczerczy i blokujący nas proces z jakim spotkaliśmy się poprzednio, nasza fundacja opublikuje wszystkie szczegóły, które oszczędzą innym czas potrzebny na ocenę i oszacowanie tej technologii – czyli przechodzimy do pełnego opracowania systemów dla społeczeństw przez społeczeństwa.

Proszę przeczytać szczegółowo Patent Nr. 1 i zrozumieć go według definicji zawartych w książkach i jestem przekonany, że wtedy opracujecie reaktory w grupach w ciągu tygodni.

Nadszedł czas, aby zagrać w ogólnoświatową grę i jako wynalazca jestem gotowy, aby rozpocząć ją, jeśli forum jest gotowe do podjęcia się następnego kroku i pokazania tej technologii publicznie.  Jest to wszystko o co was się prosi.

Podjęliśmy decyzję, aby pracować z naukowcami oraz społeczeństwami tak jak obiecaliśmy, a rządy miały wystarczająco dużo czasu a teraz nasz publiczny czas właśnie się rozpoczyna.

Przejdźmy do następnego kroku ale proszę współdziałać z waszymi rządami gdyż to ich naukowcy podejmują decyzję zgodnie z ich starym zrozumieniem tego tematu i obecnie jest czas, aby zagrać w nową, całkiem otwartą grę z nauką oraz abyście pokazali im działający prototyp z pomocą innych na całym świecie.

Wszyscy są mile widziany, aby partycypować jednakże z wiedzą a nie z dążeniem do nieszczęśliwego wypadku.  Dajemy wam dostęp do ograniczonej liczby wiedzy oraz  naukowców dobrze zorientowanych w tym procesie pionierskiego nauczania i wdrażania tych technologii przez grupy badaczy oraz podejmowanych przez nich decyzji co do członków społeczeństwa za pomocą których należy upubliczniać te odkrycia w każdym etapie rozwoju.

Wybierzcie swoje zespoły i gdy tego dokonacie w ciągu następnych czternastu dni uruchomimy procedurę i ustalimy pracę dla danej grupy badaczy.

Fundacje dokonują rozwoju przez grupy badaczy i nie będą one ani wyłącznością  jednego członka inicjującego tę grupę, ani ograniczone do niego samego i tym samym pozostawiamy otwarte drzwi dla wszystkich zainteresowanych, lecz zamykamy je dla utrzymywania kontroli oraz zatajania tych badań.

Mam już pewien pomysł na temat kilku, o których myślę że sprawdzą się jako członkowie grup badaczy na tym forum lecz moja decyzja nie liczy się gdyż to wy jesteście tymi, którzy sprawdzacie się wzajemnie pod kątem wiedzy i możliwości i umieszczacie listę online.  Następnie przekażemy wam dostęp do bardzo bezpiecznej pozycji, na której będziemy mogli przedyskutować w pierwszej kolejności krok po kroku wszystkie aspekty projektu, kontroli oraz wytwarzania ruchu.

Czas zakończenia oceny tej technologii powinien wynieść około trzydziestu dni od ustanowienia grupy.

Pierwsze prototypy opracowane i wykonane przez grupę będą oddane w ciągu trzech miesięcy.  Tak więc do końca marca grupa badaczy nowej myśli  technologicznej na tym forum powinna być w stanie pokazać pierwszy system z pozycji projektanta.

Dostarczymy wam całe zaplecze badawcze oraz koszty potrzebne do opracowania prototypu.

Na koniec badania każdy partycypant jakiejkolwiek narodowości otrzyma kopię działającej jednostki, aby pokazać ją w swojej części świata nie tylko swojej własnej nacji.

Zatem słowne nauczanie o technologii związanej z przestrzenią kosmiczną zaczyna się od dnia dzisiejszego i jest to wasz czas, aby oszacować swoje własne możliwości i zrozumienie Wszechświata według własnego pojmowania nowej technologii.

Gdy wybierzecie zespół będziemy tutaj, aby służyć wam wszystkim radą.

Uważam, że powinno to ukazać technologię kosmiczną dla opinii publicznej za jednym razem i rozprzestrzeni się ona pośród ludzi, od ludzi i dla ludzi zamiast nas dających wam pokaz a was pytających co i jak działa.  Otrzymujecie teraz możliwości nabycia wiedzy oraz uczenia siebie nawzajem pełnego, uniwersalnego procesu działania.

Stajecie się równymi recenzentami waszej własnej technologii dla rodzaju ludzkiego.

Jestem gotów na stanie się waszym studentem w danej grupie badaczy jeśli dostrzeżecie, że to będzie odpowiadało sytuacji gdyż jest jeszcze dużo do nauczenia się.

Dostarczymy wam całe zaplecze naukowe potrzebne do pracy na nowym serwerze gdyż od 15/12/2012 Fundacja Keshe jest właścicielem serwera, który był zakupiony z taką właśnie myślą.

MT Keshe

Strona źródłowa: http://jhaines6.wordpress.com/2012/12/03/fyi-from-mt-keshe-on-his-forum-formation-of-study-groups/

Strona Keshe Foundation – patenty: http://www.keshefoundation.org/en/applications/licensing/112-licensing-en 

Odnośniki do dokumentów:

 1. Wprowadzenie do Technologii Keshe.
 2. Użycie reaktora plazmy w motoryzacji.
 3. Użycie reaktora plazmy w urządzeniach zasilających w energię elektryczną.
 4. Użycie reaktora plazmy podczas odkrywania przestrzeni kosmicznej.
 5. Projekt Oasis, jednostki łagodzące skutki klęsk żywiołowych.

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

 

20 uwag do wpisu “Keshe Foundation – list do forumowiczów

 1. Pingback: Butelka Keshe, największa rewolucja cywilizacji czy wielkie oszustwo? « Monitor Polski

 2. 21.01.2013 Mehran Keshe wezwał wszystkie państwa, organizacje religijne i wszystkich ludzi indywidualnie do podpisania traktatu pokojowego, które miałoby nastąpić 21.03.2013r. w dowolnie wybranym przez przedstawicieli miejscu.
  22.01.2013 parlament Włoch (państwa, które przyjęło technologię od fundacji) rozpoczął dyskusję na temat traktatu pokojowego.

 3. Konferencja z udziałem Keshe w Polsce
  http://www.keshefoundation.org/templates/keshe/images/logo2.png

  Witam serdecznie,

  narodził się pomysł, aby zorganizować konferencję z udziałem Keshe w Polsce. Skontaktowałem się z Keshe i wyraził zgodę na przyjazd.

  Jest to bardzo duże przedsięwzięcie i musi zostać doskonale przygotowane, aby odniosło skutek. Idealnie byłoby, aby taką konferencję organizowało jakieś stowarzyszenie. Dlatego proponuję utworzenie takiego stowarzyszenia, abyśmy zaczęli także w realu zmieniać świat na lepsze. Pierwszym projektem będzie właśnie zorganizowanie tej konferencji i popularyzacja tematu wolnej energii.

  Jest pomysł, aby zaprosić na tą konferencję naukowców, media i organy samorządowe. Taka oddolna inicjatywa społeczna.

  Do założenia stowarzyszenia potrzeba 15 osób. Mam nadzieję, że pośród tych około 800 osób odwiedzających każdego dnia tego bloga, zbierze się grupa chcących coś zrobić dla innych w szerszej skali działania 🙂

  Proszę chętne osoby o kontakt na soulowicz@op.pl

 4. Postępy w Fundacji Keshe – 5.02.2013
  Janusz Zagórski rozmawia ze znanym już nam z zeszłego tygodnia ekspertem d/s technologii niekonwencjonalnych (prosił o zachowanie incognito, stąd występuje pod swojsko brzmiącym nickiem Zbyszek).

 5. Asceton16

  Chciał bym znaleźć mieszkanie w Warszawie i z tego co widze ceny mieszkań są o wiele mniejsze
  ale gdzie moge znaleźć poruwnywarke ceny ?

 6. Samczykkk3

  Jest bardzo dużo wyszukiwarek mieszkań czy domów gdzie można znaleźć mieszkania w warszawie wystarczy wklepać w Googla.

  Ja użytkowałem wielu jednak na razie nowyadres.pl wygrywa

  Tu można zobaczyć: mieszkania warszawa

  Szkoda tylko, że ceny nie opuszczają do 3 000 – 4 000 tysi za metr 🙁

 7. Ira

  Osobiście potwierdzam działanie reaktora Keshe. Swój generator zbudowałem w grudniu 2012, wykonany był zgodnie z publikowanym patentem Keshe ale nie mogłem go uruchomić. W lutym udało mi się skontaktować z Birdem w Niemczech (Polak) od którego uzyskałem ważną wskazówkę. Serdecznie dziękuję mu za pomoc, bo jego rada była bardzo skuteczna. Do dziś nie wiem dlaczego generator zaczyna działać gdy stosuje wszystkie wymagane procedury przy jego uruchomieniu. Nie wiem dlaczego modlitwa ma taki wpływ ale nie chcę też pisać o tym, aby ktoś nie uznał, że to jakaś fantazja. Z modlitwą uruchamiam reaktor za każdym podejściem, bez niej nie mogę. Pytałem o to już sporo osób ale nikt nie potrafi to wyjaśnić. Działający reaktor zachowuje się tak jak by ktoś obcy (przyjazny) sterował nim, a ten nastrój panuje gdy reaktor działa. Jestem tylko fizykiem, pracowałem krótko w PAN i w tej dziedzinie mogę wypowiadać się. Mamy już prawdziwą rewolucję techniczną, a świat nie jest przygotowany do niej. Darmowa energia do niedawna była dla mnie istną fantazją, sam nie raz pisałem, że nie ma nic za darmo. Testowałem mały reaktor o mocy 1W i znacznie większy o mocy 1 KW. Jestem przekonany, że każdy jest w stanie wykonać w skromnych warunkach 5 KW reaktor dla potrzeb domu. Wynalazek Keshe i jego technologia jest już poważnym problemem dla wszystkich.

 8. Ja mam w takim razie prośbę do tych, którym udało się zbudować taki reaktor:
  Czy moglibyście życzliwie udostępnić wszelkie informacje na temat wszelkich materiałów, urządzeń oraz komponentów, które są potrzebne do zabrania się za ten projekt?
  Przed chwilką napisałem na adres podany w powyższym komentarzu, ale dostałem zwrotkę, że adres taki nie istnieje.
  Bardzo proszę o kontakt na adres:
  kurs.reiki@gmail.com
  I gdy dostanę takowe materiały od razu umieszczam je na stronie tak, aby były dostępne dla każdego chętnego do zabrania się za to zadanie.

  Pozdrawiam Was wszystkich 🙂

  S.L.

 9. niecba

  Reaktory działy do wczoraj, podobno skonfiskowano te działające, a forum Keshe zablokowali. Za szybko się pochwalili nimi. Co to da? – Tego już nikt nie zatrzyma.

 10. akapit

  Darmowa energia prosto z butelki po Coli. Kehe nie zrobił działajacego reaktora i go nie zrobi to jest absurd. Ten reaktor to zwykła kaczka dla naiwnych ludzi czekających na cud. Iran wzbogaca uran na oczach całego świata, a w tym czasie Keshe obiecuje naiwnym kosmiczną iluzję. Jak Iran ma takie technologie rodem Keshe to po co im energetyka jadrowa? Na co czeka Izrael?

 11. To co mowisz jest oczywiscie Twoja osobista opinia a nie faktem – prawda?
  Moj komentarz tyczy sie i Ciebie akapit: nie czytaj, nie odwiedzaj stron z tym tematem i ignoruj je. Przeciez na pewno zyjesz sobie wygodnie w swiecie w ktorym uzywajasz nosnikow energii od jedynych slusznych firm, ktorych jedynym celem jest dobro klienta a gigantyczne przychody sa tylko efektem ubocznym 😀

  Zwroc swoje oczy na Japonie, bo tam zaczela sie juz rewolucja … moze jeszcze nie dotyczy to Butelki Keshe, ale ostro ida w bardzo tania energie dostepna dla kazdego. Kto wie co bedzie nastepnym krokiem?

 12. marc

  szanowny !! a skąd taka naiwna wiedza że amerykanom chodzi o atom ??? skąd ta wiedza ? z telewizji ? prawda ? to daj sobie spokój ,syjonistom chodzi o Iran a nie o jakiś atom ,głowice można kupić na wolnym rynku koszt ok 20 mln usd ,syjonistom chodzi o Iran i o to co robią zgodnie z prawdziwym przesłaniem religii Mahometa ,który tak jak Jezus głosił POKÓJ ,

 13. marc

  napisz jak to zbudować ,jestem osobiście zainteresowany zbudowaniem dla siebie takiego adres mailowy masz ,pozdrawiam Marek

 14. Troszkę z innej, ale w sumie z tej samej beczki 🙂
  Dr Greer Relacja o “Sirius” Filmie Dokumentalnym
  i zapowiedź premiery filmu w internecie -szykujcie się na medialna ucztę, będzie serwowana wiedza inna niż z mediów strumieniowych,wiedza czysta, zdrowa , prawdziwa .
  Zapisz datę! Jesteśmy podekscytowani, aby ogłosić, że “Syriusz” będzie miał swoją premierę w Internecie 22 kwietnia 2013. Ziemia była odwiedzana przez zaawansowane Inter-Stellar Cywilizacje, które mogą podróżować przez inne wymiary szybciej niż prędkość światła. Używają oni napędów energii, które mogą doprowadzić nas do nowej ery. Ludzie opracowali również te systemy, ale rządzący podeptali je, aby utrzymać nas na łasce paliw kopalnych. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się … i to w sposób udokumentowany dostępny dla ciebie.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/04/dr-greer-relacja-o-sirius-filmie.html

 15. Robert

  W południe około godz 10:50 to jest 28 maja po długich i mozolnych poszukiwaniach dotarłem do konstruktora prezentowanego na YouTube reaktora. Nie wymieniam celowo miejscowości ale potwierdzam, że spotkanie odbyło się w małej miejscowości koło Rzeszowa. Zrobiłem kilka zdjęć i krótki film na którym zarejestrowałem dokładny widok reaktora. Film ze spotkania umieszczam w tym tygodniu na keshefundation. W tym miejscu zaskoczę wszystkich, reaktor działał. Ta szklanka na filmie to tylko podstawka. Reaktor ze stali nierdzewnej o masie około 1,5 kg był tak lekki, że gdyby nie przewody i linka mocująca to uniósł by się w powietrze. Jak filmowałem go z bliska to na ekranie w aparacie miałem zakłócenia w obrazie (dziwne kratki na ekranie LCD) i aparat resetował się sam. Aparat poprawne działał dopiero z odległości 2 m. Reaktor nie oddawał energii, bo nie był jeszcze do tego przystosowany ale konstruktor zapewniał, że sporo da się z niego wydusić. Jeszcze w tym tygodniu ma odbyć się pokaz w NTV, aby nie wyprzedzać faktów zapewniam wszystkich ten pokaz Was zaskoczy.
  Robert

 16. Bardzo przepraszam, że tak późno publikuję ten komentarz. Z jakichś powodów komentarze na temat Keshe Fundation nie trafiają do tego foldera na moim komputerze, do którego bym chciał.
  Cieszę się, że obecne prace są bardzo zaawansowane i mam nadzieje, że już niedługo wszyscy będziemy korzystać z dobrodziejstw „nowej” technologii, która będzie ogólnie dostępna.
  Pozdrawiam serdecznie
  SL

 17. ta kwestia mnie niesłychanie zastanawia.
  Świat nasz nie jest prowadzony tylko przez ludzi złych, ale i dobrych. Ci dobrzy wiedząc o alternatywnej energii, chcieli by ja przyswoić, bo przecież to oznacza zmianę, i wielkie pieniądze. dlaczego tego nie robią?

  Tomek

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.